Kejklíř - 6. díl

9. dubna 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Kejklíř | přerušeno
Tak jo, děti, po dlouhé době je tady zase Kejklíř. Jako, nějak jsem se na chvíli ztratila, ale včera mě napadlo, jak by to mohlo pokračovat a já dostala na tuhle povídku zase chuť. Ne, vůbec jsem s ní nechtěla seknout. Přísahám! Teď už mám rozepsaný i sedmý díl a jako, máte se na co těšit, děti, moje. Teda... pokud mi to do toho dílku vejde. Nevím, uvidíme. Když ne, tak si budete muset počkat na osmý, no :D Tak jo, užijte si dílek, děti.
Kyuhyun se ještě jednou zkontroluje v zrcadle, aby se ujistil, že z jeho krásy neubylo a že je pořád stejně dokonalý a neodolatelný jako vždycky, zářivě se usměje na svůj odraz a poté usoudí, že je načase, aby vyrazil. Pokud tedy nechce přijít na Heechulovu oslavu pozdě. I když pochybuje, že by si toho Heechul všiml, ví, jak to bývá, když má narozeniny. Všichni jej zahrnují dárky a přáníčky a návrhy na sňatky a kdečím dalším, takže on se k němu dostane leda tak, když se Heechulovi povede utéct od té masy nadržených hraběnek a princezen a grófek a neví, čím ještě. Ale nechce riskovat matčin vražedný pohled, který by mu kazil náladu po celý večer, kdyby přišel byť jen o minutu později, než se patří. Vyjde na chodbu a zavře za sebou dveře pokoje. Usměje se na služebnou, která stojí opodál. Děvče se ukloní téměř k zemi, Kyu se pouze ušklíbne a projde kolem ní, přičemž ji nezapomene plesknout po zadku. Služebná vyjekne a do tváří se jí nahrne červeň. Na nic nečeká a ve vteřině zmizí za dveřmi jednoho z pokojů. Když Kyu prochází kolem pokojů pro hosty, otevřou se dveře jednoho z nich a na chodbu vyjde jeho mladší bratránek. Když se jejich pohledy střetnou, Kyuhyunova tvář se zamračí. Jeho bratránek jej totiž sjíždí pohledem plným pobavení.
"Co máš za problém, Sungmine?" zeptá se nevraživě, čímž docílí jedině toho, že se na rtech mladšího zjeví úšklebek.
"Nic, jen koukám, jak ses hezky nahodil." Řekne se značnou ironií v hlase. Kyuhyun se zamračí ještě víc, co má ten kluk za problém? Otočí tvář k zrcadlu, které se nachází na chodbě kousek od něj a koukne se na svůj odraz. Co vyšel z pokoje, nic se na něm nezměnilo. Pořád vypadá stejně dobře. Tak co ten chlapec ksakru chce? Snad ho jen naštvat. A že se mu to daří dobře. Ale rozhodně nemá v plánu nechat to jen tak bez odezvy. Jak se říká - nejlepší obrana je útok.
"Děkuju, ty taky vypadáš k nakousnutí, princezno." Všimne si, jak se Minovi v očích zalesknou nebezpečné plamínky. Vypadá to, že se nedá jen tak. Udělá několik kroků k němu a nakloní se k jeho obličeji. Zkoumavě nakloní hlavu na bok a zadívá se někam nad Kyuovy oči.
"Co to máš na hlavě? Vrabčí hnízdo? S takovou žádnu holku nesbalíš. Ještě ji vyděsíš a ona chudinka uteče strachy, že na ni z těch chlupů vyskočí blecha." Usměje se nevinně a poté hbitě uskočí stranou a vypískne jako holka, přičemž Kyuhyunovi názorně ukazuje reakci případné princezny. Kyu tiše zavrčí, ten kluk mu dokáže rozproudit krev v žílách pokaždé, když na něj promluví. Na chvíli se mu zasteskne po tom malém chlapečkovi, kterému mohl dělat naschvály, a to drobné stvoření se nemohlo bránit. Teď je to úplně naopak. Ne, že by se nemohl bránit, jistě že může. Jenže Sungmin se změnil natolik, že jej vždycky něčím dostane. A nejúspěšnější zbraní je jeho nevýslovná kráska, kterou ho ohromil hned, jak jej po tolika letech uviděl sedět v hale ve křesle spolu se svou matkou, jak popíjí čaj, přičemž jeho rtíky se jemně usmívají… Potřepe hlavou, aby vyhnal tyhle nenormální myšlenky, a raději se začne soustředit na hihňajícího se Sungmina.
"Tím chceš říct, že ty bys nějakou sbalil, jo? Takové malé štěně jako ty a ještě k tomu s tak dívčím obličejem. To spíš sbalíš kluka. Ne, vlastně ani to ne. I kdybys byl holka, ani pes po tobě neštěkne, natož ještě nějaký kluk." Sjede ho opovržlivým pohledem a chce mu tím dát jasně najevo, jak uboze na něj Sungmin působí. Avšak mladší chlapec se netváří ani přinejmenším ublíženě. Podívá se na Kyuhyuna a v jeho očích se odrazí nezbedné jiskřičky. Právě jej napadlo něco geniálního. A už se nemůže dočkat, až Kyuhyuna opět dostane.
"Vsadíme se?"
Kyuhyun překvapením pootevře ústa. Sázka? Rychle se však vzpamatuje a se zájmem se na Mina podívá. Tohle možná ještě bude zajímavé. Hodně zajímavé. Kývnutím hlavy pobídne Sungmina k mluvení. A Sungmin se vítězně zašklebí.
"Vsadíme se. Sbalíš tu nejkrásnější holku na princově oslavě a vyspíš se s ní. Naopak já sbalím nejkrásnějšího kluka a dostanu ho do postele."
Významně se na něj koukne poté, co domluví, přičemž v hlavě se mu již přemítá zcela jiný plán. Kyuhyun se na něj překvapeně koukne. Tak kluka, jo? Ale nemá v plánu něco namítat.
"Platí."
***
"Nechci nic, než v klidu umřít někde v koutě." Zaúpí Heechul, když se mu podaří uniknout ze spárů gratulujících lidí, kterých ani po dvou hodinách neubývá. Kyuhyun s Kibumem se zasmějí a soucitně se kouknou na princátko, které vypadá zničeně jako tažný kůň uprostřed léta.
"Já myslel, že sis za ty roky zvyknul." Poplácá ho Kibum po rameni a podá mu sklenku vína, kterou mu ukořistil, když si všiml, že se k nim blíží. Heechul ji s vděčností přijme a hltavě se napije. Mlsně si jazýčkem olízne rty, když pocítí jeho lahodnou chuť.
"Ty, Heechule. Můžu dnes použít jeden z pokojů pro hosty?" zeptá se jej Kyuhyun najednou. Heechul se na něj tázavě podívá, ale přikývne.
"Copak, máš již nějakou oběť na dnešní noc?" zeptá se zvědavě.
"Zatím ne, ale brzy budu mít, jen počkám, až dorazí všichni hosté. Chci tu nejkrásnější, co se dnes tady objeví." Ušklíbne se do své skleničky a Kibum jej dloubne do žeber.
"Ne tak rychle, nejkrásnější byla vždycky moje. A navíc, nejsi ty na kluky?" změří si ho podezřívavým pohledem.
"Jsem na to, co se mi nabízí, drahý Kibume. A klidně bych ti nejkrásnější nechal, jenže dnes si to nemůžu dovolit. Uzavřel jsem totiž sázku, víš?"
Oba kluci se k němu se zájmem nakloní.
"Tak sázku, říkáš? Mluv, Kyuhyune, nenapínej." Pobídne ho Heechul nedočkavě. A Kyuhyun jim řekne vše o sázce se Sungminem. Kibum se zašklebí a podívá se na Chula.
"Myslíš, že se Min pokusí sbalit tebe?"
"To by bylo zajímavé." Zamyslí se Heechul.
"To by teda vůbec zajímavé nebylo. Opovaž se na něj byť jen kouknout." Zavrčí Kyuhyun nebezpečně a vzápětí se zarazí. Co? To mu právě vyhrožuje? Zbláznil se? Co to do něj najednou vjelo? Heechul i Kibum - oba se na něj udiveně podívají, pak se kouknou na sebe a pak zase na Kyuhyuna.
"Vážně jsi si jistý, že nejsi zamilovaný?" zeptá se jej pochybovačně Kibum, rty zkroucené v pobaveném úšklebku.
"NE!" škaredě se na Kibuma koukne.
"Takže by ti nevadilo, kdybych se s ním vyspal?" dobírá si jej dál Kibum.
"Vadilo!" Kyuhyun po něm střelí pohledem plným zlosti.
"Proč?"
"Jsi na holky, ne snad?!" zavrčí Kyuhyun již o něco klidněji. Nechápe vztek, který se v něm hromadí, když takhle Kibum mluví. Nechápe pocit, který se rozlévá jeho nitrem, když jen pomyslí, že Sungmin tady někde běhá a nabaluje nějakého chlapce a pak s ním… Musí se napít. Obsah sklenky zmizí v jeho hrdle a vystřídá ji další sklenka, kterou vezme jedné ze služebných, který jde kolem. Tu do sebe taky kopne na ex a začne se rozhlížet po další.
"No a? Tak jednou zkusím kluka. Sám jsi řekl, že vypadá jako holčička, takže by mě to vyšlo na stej-…"
Kyuhyun koná dřív, než přemýšlí. Jeho ruka vystřelí ke Kibumově krku a pevně jej stiskne. Mladší chlapec zasýpá a polekaně se na Kyuhyuna koukne.
"Dotkni se ho a jsi mrtvý." Zavrčí Kyu rozzlobeně.
"Teda, Kyu, ty jsi v tom vážně až po uši." Zasměje se Heechul pobaveně a Kyu sebou cukne. Okamžitě pustí Kibuma a tiše se mu omluví s tím, že neví, co to do něj vjelo.
"Láska, kámo, tomu se říká láska." Směje se mu Kibum, přičemž si mne bolavý krk. Kyuhyun má vážně sílu, když na to přijde. Asi by jej neměl provokovat. Ale nemůže si pomoct. Kyuhyun si zajede rukou do vlasů a opře se o sloup, který je za ním.
"Nech toho, Kibume. Nejsem zamilovaný. Pro mě za mě si jej ošukej, hlavně už mi ho nepřipomínej." Zavrčí tiše, ale jen představa, že by to Kibum opravdu udělal, mu zvedá žluč. Mladší kluk se jen ušklíbne a raději už mlčí. Neodpustí si však významného pohledu, který vrhne po Heechulovi. Princ se taky ušklíbne a mlčky přikývne. Jejich Casanova se jistojistě zamiloval. Nu co, stává se. Jen doufat, že je dva tohle nikdy nepostihne. Láska… pche. Oba, aniž by tušili, že myslí na to samé, se nevědomky otřesou, přičemž Kibum se pořád tiše hihňá a pomalu usrkává ze své skleničky, pohledem přitom bloudí po přítomných hraběnkách a princeznách, snaží se vyhlídnout si nějakou kočandu, se kterou by si dnes užil. A pak jeho pohled upoutá snad to nejkrásnější stvoření, jaké kdy viděl. Tmavě hnědé vlásky, již na první pohled heboučké, veliké čokoládové oči těkající pohledem všude kolem, jakoby někoho hledaly, plné růžovoučké rtíky mírně pootevřené a tak svůdné, přímo stvořené k tomu, aby je ochutnal a andělský, téměř dětský obličej. Kopne do sebe zbytek vína a odloží skleničku bokem.
"Pro dnes se s vámi loučím, pánové." Řekne jen, načež oba kluky opustí hledajíc to dokonalé stvoření, které mu zmizelo v davu. A ví, že již dnes nikoho jiného chtít nebude. Musí se ušklíbnout. Opět bude mít to nejkrásnější, co se ukázalo na tomhle zámku.
 


Komentáře

1 하니 | Web | 9. dubna 2012 v 11:19 | Reagovat

jéééj!! to chce pokračování :D já chci vědět jak to dopadne!.. beztak Minnie šlohne KyuHyuna, aspoň v to doufám :D Jsem na to, co se mi nabízí, drahý Kibume. sakra, to mě zabilo !! já se tak těším na další díl!, musím si hodit nějaké upozornění abych žádný další díl neprošvihla protože to je naprosto dokonalé!

2 katarin | 9. dubna 2012 v 11:38 | Reagovat

uzasni, rychle dalši dil
tuhle povidku mam ze všech nejraději
uz se nemuzu dočkat na pokračko :)
vazně užasna povidka, obzvlašt dnešní dil se mi moc libi

3 Hatachi | 9. dubna 2012 v 13:23 | Reagovat

Moc krásný díl. Jsem moc zvědavá kdy dorazí na Chulovo oslavu Zhoumí a co mu dá jako dárek... Ta sázka mezi Kyuem a Minniem je hodně zajímavá...Moc se těšim jak to bude pokračovat dál...

4 Terry | Web | 9. dubna 2012 v 14:36 | Reagovat

Úžasné ;) Hej, ta holka na konci bude Sungmin, ne? :D To by nemělo chybu :D :D Jsem zvědavá, co si pro Chulieho připraví Zhoumi :D A taky, jak dopadne ta sázka mezi KyuMin :D Strašně se těším na porkačování ;)

5 ..::Girl with Smile =)::.. | Web | 9. dubna 2012 v 20:46 | Reagovat

Tipovala som, že dneska bude buď nový diel poviedky Kejklíř alebo Prokletý.. V podstate som sa tešila na oba..:D
Ou, tu sa to začína vyvíjať veľmi zaujímavým smerom. Ja len dúfam, preboha pre Kibumovo dobro a jeho zdravie, že dotyčná osoba, ktorú si vyhliadol..nie je Sungmin :D Pretože Sungmin si musí ako najkrajšieho človeka vybrať Kyuhyuna :D .. Nie že mi pokazíš túto ideálnu vyhliadku xD
A ešte by Heechulovi mohol niekto zdvihnúť krvný tlak. :D Niekto s veľký Z  :D

6 Kaoru (Yumi) | 10. dubna 2012 v 21:53 | Reagovat

Lulí!!;) Ani nevíš jak mám ráda tuhle povídku!!:) Jako MOC!:) Oh?..Kyu?? twl si trošku mimo ne??;) Kyu se zamiloval!!:) Jo! A Minnie??:) Hele viď že si vezme Kyua??;) Že jo??:) Prosíím!:)Wow!:) Jako já se táák těším na další dílek že se nedočkám:) A Heechul ten se bude ještě divit co s ním láska udělá!:) Jo ...Jo;) Lulí skvělí!!:) DALŠÍ!!!!

7 Kyu | E-mail | Web | 12. dubna 2012 v 11:40 | Reagovat

Omono! :D cože? :D tak na tu sázku jsem zvědavá! :D Juj, že si Kibum nevyhlédl Sungmina? :D Kyu je zamilovaný!!! Háá :D Moc se těším na další díl! :)

8 syrinox | 17. dubna 2012 v 22:31 | Reagovat

Awwww... Luxusní dílek, těsing na další :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~