Kejklíř - 10. díl

25. dubna 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Kejklíř | přerušeno
Ha! Děti, konečně jsem to napsala! Jako, já vím, že se to motá kolem Kibuma déle, než mělo, ale když vy jste tak pěkně prosili o yaoi a mě někdo pořád vyrušil! Dnes se mi povedlo máti ukecat, ať mě tu nechá déle a stihla jsem to napsat! Není to zase jako totální yaoi, ale je to yaoi, což myslím stačí. Prozatím. Muhahaha, těště se, co provedu s KyuMin! Tak ale teď musím utíkat, než si to máti rozmyslí a vyžene mě dřív, než to přednastavím :D Tak si užijte čtení, sěti. A nezapomeňte - 18+++++ :D Miluju vás!
"Ryeowookie." Laská jeho rty, jemně kouše ten spodní, pohrává si s ním, pomalu, velice pomalu a tak něžně. Ryeowookovo tělo se celé třese, Kibumovi doteky jej pálí na kůži víc, než rány bičem a přesto… přesto jsou o tolik příjemnější. Nechce, aby se jej přestal takhle dotýkat, touží po jeho pozornosti. Snad mu již alkohol úplně zatemnil mozek, ale on po Kibumovi touží…! Slzy už dávno zaschly na jeho tvářích a jeho oči se lesknou opilostí a touhou. Nebrání Kibumovi vklouznout jazykem do svých úst, nebrání se, ani když z něj svléká kalhoty. Nechává jej dělat si s jeho tělem cokoliv. Kibum se potěšeně usměje do polibku. Teď už je jenom jeho. Podlehl. Ostatně jako všechny ostatní holky. S tím rozdílem, že tohle je kluk. Hladí dlaní jemnou pokožku, plochý hrudník, který je o tolik jiný, než měkká ňadra a on si uvědomí, že jej vzrušuje nohem víc. Zavrní do Wookieho úst, jazykem polaská ten jeho, poté se stáhne, opět začne uždibovat z jeho rtíků, které jsou tak smyslně nateklé a prokrvené. Rudé jako krev, která se bouří v jeho těle při jediném pohledu na ně. Prsty přejíždí po jeho bocích až k nahým stehnům a zase zpět, na bříško, hruď, bradavky, u kterých se zdrží snad nejdéle, aby jim věnoval svou péči, pokračuje dál až k jeho krku. Uchopí jej za něj a zvrátí jeho hlavu mírně dozadu, čím víc prohloubí polibek. Ryeowook zasténá, jeho dlaně nehybně ležící u jeho hlavy se zachvějí touhou dotknout se Kibuma. Okusit jeho kůži, pohladit to pevné tělo, jehož váha jej tlačí do peřin. Avšak neodváží se cokoli z toho udělat, vůbec neví, co od tohohle muže čekat, vždyť ho nezná. Vůbec ho nezná. Potkali se teprve před několika hodinami… A přesto se mu oddává jako by… Bože, opravdu se z něj stává děvka?
"Jsi tak krásný, Ryeowookie…" Kibumovy smyslné rty se otřou o jeho ouško, způsobí, že se chloupky na jeho krku naježí a mráz projde jeho zády odshora dolů. Trhavě se nadechne, Kibumovy rty postupují po jeho krku ke klíční kosti, kterou jemně skousne, další příval horka se prolije celým Wookieho tělem a jeho ruce samy vystřelí do vzduchu a dřív, než tomu stihne zabránit, uchopí Kibuma za ramena. Jeho tělo na okamžik ztuhne, lekne se svého vlastního chování, svých vlastních myšlenek… Ale Kibum nevypadá, že by mu to vadilo. Ne, naopak, sám se na něj ještě víc natiskne, odpoutá se od horké kůže na jeho hrudi a vzhlédne k jeho tváři. Uchvátí jej mlha ve Wookieho očích, jeho svůdně pootevřené rty. Ve chvíli, kdy se na něj Wookie podívá, věnuje mu jeden ze svých neodolatelných úsměvů, tak krásný, že kdyby Ryeowook stál, je si jistý, že nohy by jej neudržely ve stoje. Kibum natáhne svou dlaň k Wookieho tváři, opět jej pohladí. Nechápe se, tohle nikdy nedělal, nikdy neměl potřebu se dotýkat žádné holky víc, než bylo zapotřebí, ale tenhle chlapec… Má pocit, že by se zbláznil, kdyby se nedotkl té heboučké kůže, která se pod jeho prsty jemně chvěje.
"Jsi tak nádherný…" slova z jeho úst vyklouzávají, aniž by to sám chtěl, nedokáže to ovládat. Ryeowook na něj mlčky kouká, snad jakoby se snažil z jeho tváře vyčíst, jak pravdivá jsou jeho slova, nebo snad zjistit, co si Kibum myslí. Černovlásek se otřese a raději zavře své oči. Rty vyhledá Wookieho ústa, chce opět zkusit jejich sladičkou chuť. A Ryeowook se již nebrání, ochotně pootevře své rtíky, vpustí Kibuma dovnitř a jeho ruce a obtočí kolem Kibumova krku. Šlechtic opět nechá své ruce vydat se na průzkum Wookieho tělíčka, hladí jej všude, kam jen dosáhne, sklouzne až k jeho podbřišku, musí se mírně nadzvednout, aby se dostal dál, zajede rukou mezi jejich těla a pohladí již mírně ztopořenou chloubu chlapce pod ním. Ryeowook zalapá po dechu a zaskučí do polibku, cítí chvění v podbřišku, je tak silné a tak příjemné, že jej donutí zasténat do polibku. Kibumovi ten sten způsobí silné mražení v zádech, je tak jiný, tak moc lahodí jeho uším. Najednou má pocit, že promrhal tolik nocí pro nic, najednou mu přijde, že žádná holka jej pořádně neuspokojila. A to zatím slyšel jenom tohle tichounké zasténání! A už jen to způsobuje, že se jeho tělo neovladatelně třese touhou.
"Tak moc tě chci, Ryeowookie. Tak šíleně moc, až mě to děsí."
Ryeowook vykřikne do jeho úst, když Kibum stiskne jeho chloubu o něco pevněji. Sevře jeho ramena silněji, zaryje nehty do jeho kůže, až Kibum bolestivě sykne. Avšak neřekne nic, pouze sklouzne rty k jeho hrudníku, vezme do úst jednu z jeho bradavek, zatahá za ni zoubky a poté ji polaská jazýčkem. Ryeowook zakloní hlavu, z jeho hrdla se ozve hlasitý sten, tělo se pohne proti Kibumovým rtům, ruce jej k sobě tisknou, co nejvíc to jen jde. Černovláskovi se vzrušením zatmí před očima, šílí už jen z jeho sténání, co teprve, až bude v něm… Nemůže se dočkat. Cítí, jak se jeho chlouba dožaduje pozornosti. To jej opravdu tak moc vzrušuje pouhé sténání tohohle chlapce?!
"Háááh!" Ryeowook se svíjí jako had pod jeho tělem, pohybuje pánví proti jeho ruce, která ho dráždí v rozkroku. Kibum se syčivě nadechne skrz zuby, srdce mu vynechá úder a v hlavě mu tepou žíly. Bože, musí ho mít hned teď! Pustí Wookieho chloubu, přestane se rty věnovat jeho tělu, prudce se od něj podtáhne a ještě prudčeji otočí jeho tělo na břicho. Neví, co dělá, neví, jak to má dělat, kluka ještě neměl. Sází na instinkty, ostatně, základ je trefit se. Vytáhne Ryeowooka na všechny čtyři, chytne jej za půlky a mírně je od sebe odtáhne. Přiklekne si k němu blíž a prudce se pohne proti jeho zadečku. Z Ryeowookova hrdla se vydere bolestný výkřik, jeho tělo ztuhne, svaly se stáhnou. Kibum nedokáže zabránit vzrušenému zavzdychání, ten úzký prostor kolem jeho penisu je… Ježiši kriste! Před očima má černo, jen stěží si uvědomuje, že se tělíčko pod ním otřásá vzlyky a že něco říká.
"To-bolí…" vzlykne plačlivě Ryeowook, oči pevně semknuté tvář zkřivená bolestí. Kibuma bodne v hrudníku prazvláštní pocit, který se mu ani za mák nelíbí. I přes všechnu tu touhu začít se v chlapci pohybovat, vzít si ho rychle s tvrdě, hlasité vzlyky mu v tom brání. Skloní se k chlapci, natiskne se na jeho záda a rty mu něžně přejde přes lopatky.
"To přejde, přejde to. Neplač, Wookie, neplakej. Uvolni se." Dlaněmi přejíždí po jeho bocích, zasypává jeho záda polibky, šeptá mu něžná slůvka a při tom přemýšlí, kdy se stihnul zbláznit. Snad ve chvíli, kdy jej uviděl? Na tom nezáleží.
"Pšššš." Jazýčkem obkrouží jeho ušní lalůček, čeká, až se chlapec uklidí a pak se v něm zkusmo pohne. Jeho tělem projde taková vlna touhy jako snad ještě nikdy před tím. Pohne se ještě jednou, a když se z Wookieho hrdla ozve místo bolestného vzlyku tichý sten, neváhá a začne se v něm pohybovat. Jednou dlaní sklouzne k Wookieho chloubě a opět ji uchopí do dlaně. Začne ji třít, cítí, jak se v jeho sevření topoří pořád víc, cítí jemné cukání, hladí jej, palcem přejíždí po jeho žaludu, jazýčkem laská jemňounkou kůži za jeho ouškem. Ryeowook se třese a sténá jeho jméno, horký dech a vlhký jazýček na jeho krku jej přivádí k šílenství. Kibumův penis, který přiráží do jeho těla, jeho ruka, která dráždí jeho vlastní chloubu v rychlém tempu… Před očima se mu udělá černo, jeho tělo se napne v křeči, srdce na malý okamžik přestane tlouct a dech se zadře na půli cesty z jeho hrdla. Vykřikne bezhlasně, oči dokořán a pak jeho sperma vystříkne na postel pod ním. Starší mladík vykřikne slastí, když se prostor kolem něj zmenší ta, že úplně zatemní jeho mysl. Téměř celý se z něj vysune, aby mohl vzápětí přirazit hluboko do jeho těla, všechno vzrušení se ve vteřině nahromadí do jednoho místa, Kibum zasténá opět, jeho nehty se zaryjí do Wookieho boku a on se udělá do jeho tělíčka. Nevnímá Wookieho, který se okamžitě zhroutí do postele, čím způsobí, že z něj starší vyklouzne bez jakéhokoli přičinění a sám se svalí vedle něj. Jeho dech se pomalu uklidňuje, srdce přestává tak zběsile tlouct. Nedokáže zabránit mírnému pousmání, tohle bylo snad to nejlepší, co v životě zažil. Otočí tvář na bok a střetne se s Wookieho zarudlým obličejem. Jeho očka jsou zavřená a plně rudé pootevřené. Jeho dlaň se sama zvedne k té krásné tváři a sama jej pohladí. Kibum zavře oči a s rukou na Wookieho tváři se i on propadne do spokojeného spánku.
 


Komentáře

1 Wiz^^ | Web | 25. dubna 2012 v 13:15 | Reagovat

*died* !! ... Jako .... paráda .... po dnešku jsi mi zvadla náladu , děkuji :)

2 Kyu | E-mail | Web | 25. dubna 2012 v 13:32 | Reagovat

Aish! Tak to byl mega dobrej yaoi! :D no jako všechny od tebe, ale tak to už je detail :D Moc krásný díl. Vidím, že Kibum asi hetero nebude :D Eh?! Snad Wookiemu neublíží..moc se těším na KyuMin hun...^^

3 Girl with devil smile | Web | 25. dubna 2012 v 14:02 | Reagovat

whuáá..tak som sa tešila na pokračovanie! :D .. Ideálne vylepšenie mizerne mizerného dňa :D
Dokonalý diel..^ ^ ňaháá... kto by nepodlahol  anjelskému vzhľadu Wookieho? Také naše malé koťátko a všetci sú z neho namäkko :D ♥ Aj ja xD Rovnako ako z tohto dielu..:D Muhaháá.. Len tak ďalej :D

4 natt | 25. dubna 2012 v 14:19 | Reagovat

kto by bol na začiatku povedal že prvé yaoi bude práve s Kibumom....geniálne, sladké....strašne sa teším na dalšie
.
.
.
ako to robíš že pridáš článok vždy o 11:00???? normalne mi odumierajú mozgové závity jak sa na to snažím prísť :D

5 Anete | 25. dubna 2012 v 14:25 | Reagovat

Wookie:3 Kdo by si ho nezamiloval:))Doufám, že Kibum mu moc neublíží:) Moc se těším na KyuMin:33 Jsem zvědavá, co sis na ně vymyslela:D

6 Hatachi | 25. dubna 2012 v 15:56 | Reagovat

Já věděla proč se těšit...ůžasné toto...naprosto dokonalé. Je krásné jak je Kibum zamilovaný...a jsem moc ráda že si to i Wookie užil. Na KyuMin se moc těšim...to co sis na ně vymyslela je naprosto perfektní... Tak honem pospěš...

7 niera | Web | 25. dubna 2012 v 16:01 | Reagovat

ahoj moc krasne pises a proto prisla bys na muj blog precist si nejakou povidku a dat komentar ne rady ;)doporucuju laborator:D

8 Mizuki | 25. dubna 2012 v 17:40 | Reagovat

Lulííííí! Já tě takmoc milujůůůů! :D Whííík! Už jsem zase nečetla žádný yaoi a tohle mi to vynahradilo :D A na KyuMin se nehorázně těším :D A na ZhouChul taky:DDD

9 syrinox | 25. dubna 2012 v 18:35 | Reagovat

aaaaawwww "umřela" to bylo krááásnýýýý... To je tak strašně rozotmilé, když je "zlý" Kyu najednou starostlivý Awwww.... "umřela znova" Lulii si skvělá... A moc se těšímna další díl, víš to? :D hehe :D Muheheeh XD Děkujiii :D

10 Kaoru (Yumi) | 25. dubna 2012 v 20:36 | Reagovat

Lulí!!:) Ani nevíš jak tě miluju!!:) To byl zatraceně super yaoi!!:) A dílek mooc hezkej!!:) No jako že se ptáš to víš že se těším na Kyumin!!;) A moc!!:) ALe jako Kibummie asi nebude na holky!.) No doufám že na Wookieho něco nechystá!:) No jako vážně moooc!!:) Skvělej dílek!:) Další co nejdřív plsky!!:)

11 Luczaida | Web | 25. dubna 2012 v 21:40 | Reagovat

Bože Kibum je nemožnej! Takhle mu ublížit, že se nestydí!

Ty jeho pocity....hmm asi fakt nebude na holky :-D

12 Park Haney Mi ♥ | Web | 27. dubna 2012 v 13:32 | Reagovat

:)))) moc krásnééé *-*

13 Saia | 30. dubna 2012 v 16:55 | Reagovat

Bumíííčku(...varovný pohľad!!...škaredo kuká spopod upraveného obočia)..a nenaštvi ma-láskavo sa mi o Wookieho pekne staraj a nikomu ho nedaj.

14 Kayleigh McCamyo | Web | 1. května 2012 v 20:35 | Reagovat

Hm.... hm.... hm.... no, pokračuj, pokračuj. Ten děj je docela zajímavý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~