Chci ti patřit - 10. díl

28. dubna 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Chci ti patřit

Po dlouhé době je tady opět díl Chci ti patřit. Uhn, jak koukám, asi jsem se s tím nějak sekla, či co. Nebylo to tady už pěkně dlouho. Pokusím se polepšit, ale nevím. Ze všech cyklů jsem na tom s tímhle asi nejhůř. Musím se do toho dostat. Je to stejné jako s Kejklířem. Tam jsem se taky sekla a pak najednou blik a teď ho píšu skoro pořád. Možná to tak bude i s tímhle cyklem. Snad, doufejme :D Tak si to užijte, děti. Miluju vás!
"No tak, Heechule, vem si je! Seknou ti!" Henry kolem něj poskakuje jako dítě, které chce po mamince hračku, v rukách drží stylové brýle a snaží se je Heechulovi nasadit na oči. Heechul má co dělat, aby se udržel v bezpečné vzdálenosti, drží Henryho za ramena a uhýbá hlavou, jak jen to jde.

"Já je nechci, Henry," zopakuje již po několikáté, ale Henry se nedá odbýt.

"Proč ne? Podívej se! Vždyť vypadají úžasně. No tak, zkus si je!"

Heechul si povzdechne, ten chlapec by měl být politikem. Zmanipuloval by i mrtvého a přiměl ho vstát z mrtvých. Škaredě se na Henryho koukne, vytrhne mu brýle z rukou a nasadí si je.

"Spokojený?" zeptá se frustrovaně.

Henry se na něj chvíli kouká, pak obdivně hvízdne a spokojeně mlaskne.

"Jo, tyhle musíš vzít! Vypadáš skutečně sexy!"

"Zapomeň na to," řekne jen Heechul, složí brýle a rychle je odnese zpět na své místo.

Pak se přesune do jiné části obchodu, kde najde to, co chce on. A to jsou stejné brýle, jaké mě li před tím. Netrvá dlouho a Henry mu stojí za zády, nakoukne přes Heechulovo rameno a zamračí se.

"To nemyslíš vážně?! Proč si chceš kupovat tohle?!" kouká na ty brýle, jako by byly něco extrémně nechutného a odporného.

"To je snad moje věc, jaké brýle si koupím, nemyslíš?" natočí Hee tvář bokem.

Henry nafoukne tváře a našpulí rty, přičemž na Heechula ublíženě kouká.

"Proč nechceš ty, co jsem vybral já? Vždyť jsou hezčí."

"A stojí tři sta tisíc wonů," doplní jej Heechul.

"No a?" Henry se na něj nechápavě koukne.

Co tím chce jako říct?

"Ne všichni mají bohatého tatínka, víš?" ušklíbne se na něj Heechul a je mu jedno, že to mohlo vyznít závistivě, ať si to Henry pobere, jak chce, nezajímá ho to.

"Kdo říká, že je budeš kupovat ty?" zvedne Henry jedno obočí a Heechul má tendenci protočit očima.

"Ne," řekne jen.

"Ale-…"

"Ne," Heechul vezme brýle a zamíří k pultu, aniž by reagoval na Henryho protesty, nechá si brýle zabalit, zaplatí je a pak opustí obchod s optikou.

Teď už jen přetrpět kino a tu večeři a bude mít od toho malého spratka do konce života klid. Teda… doufá. I když… dosti pochybuje o Henryho slovech.

Netrvá dlouho a z obchodu vyběhne i Henry. Heechul se na něj ani nekoukne, pouze čeká, až jej chlapec doběhne. Henry se pověsí na jeho paži a zářivě se na něj usměje.

"Tak a teď to kino," Pronese nadšeně a předvede dokonalé holčičí zapištění.

"Jo," řekne Heechul ani zdaleka s takovým nadšením, jako jeho společník."Chmmm, takový upír. To by se mi líbilo. Věčně mladý a věčně krásný…" zasměje se Henry jen co vyjdou z kinosály.

Heechul se na něj koukne pobaveným pohledem.

"No to by dopadlo."

"Co tím jako myslíš?!"

Heechul se opět jen zasměje, pokroutí hlavou, jako že nic a jde dál.

"Hej! S tebou mluvím!" doběhne jej mladší chlapec a opět se mu pověsí na paži.

Hee začíná mít tendenci mu ty ruce svázat za zády, hodit ho do kontejneru a nenápadně odejít domů. Ten kluk se po něm věší jako opice. Až na to, že je hezčí, než opice. Nebo… koukne se na něj a chvíli si jej prohlíží.

"Co na mě tak koukáš?" zeptá se Henry a nechápavě nakloní hlavu na bok.

"Jsi hezčí než opice," promluví Heechul dřív, než si to stihne rozmyslet a vzápětí si uvědomí, jak absurdně zněla jeho odpověď.

Raději se pohledem opět přesune před sebe a dělá, jako že se vůbec nic nestalo.

"He…?!"

Jaká opice? Jak... Co? Henry zmateně sleduje Heechula, ale ten už mu nevěnuje pozornost a tak to nakonec nechá být. Pohledem zkoumá restaurace, které jsou kolem a snaží se vybrat tu nejlepší. A pak si všimne jednu, pamatuje si, že v ní kdysi byl a že si řekl, že se tam jistě vrátí. Tedy, vařili tam úžasně.

Heechul málem vyjekne, když s ním Henry trhne do strany a začne ho někam táhnout. A začíná toho mít plný zuby. To vypadá jako nějaká hadrová panenka.

"Nemůžeš mě aspoň varovat, než tohle uděláš?" zavrčí nepříjemně.

"No tak promiň," protočí oči Henry a dál ho táhne k luxusně vypadající budově.

"To chceš jít tady?" zeptá se Heechul, když se oba zastaví před vchodem a podívá se na Henryho, zda to opravdu myslí vážně.

Ten se jen zazubí a přikývne.

"Jistě, zvu tě, tak klídek," a už ho táhne dovnitř.

Heechul ani nestihne nijak namítat, Henry jej do restaurace vtáhne až moc rychle. Ani si nestihne prohlídnout, jak to uvnitř vypadá a Henry jej táhne k schodišti do patra, tam jej vyvede přes skleněné dveře ven na balkon a zatáhne ho ke stolu, který se nachází nejblíže zábradlí.

Heechul nemá jinou možnost, než si sednout a Henry jej okamžitě následuje. Sedne si naproti něj a opět mu věnuje sladký úsměv. Neuběhne ani pět vteřin a před nimi přistanou dva jídelní lístky.

"Dobrý den, vítám vás v restauraci Gold pearl, doufám, že zde strávíte příjemné chvíle," ukloní se servírka a poté zmizí.

Heechul pár krát zamrká, tohle ještě nezažil. Henry si všimne jeho pohledu, ale přejde jej jen s úsměvem.

"Vyber si cokoli, co se ti zlíbí," sám se natáhne po jídelníčku.

Byl tady jen jednou, neví, co vše tady mají. A ani si nepamatuje, co jedl, když tady byl. Ví jen, že to bylo perfektní. A nepochybuje, že tady je perfektní všechno. Heechul ještě chvíli váhavě pozoruje jídelníček a bojuje s touhou zvednout se a odejít. Rozhlédne se kolem. Kousek od nich sedí mladý pár, muž v obleku, už na první pohled drahém a slečna, která s ním je, má na sobě třpytivou toaletu, nádherně zdobený účes a na krku perly. O něco dál zase sedí čtveřice mužů, taky v drahých oblecích, na stole rozložené nějaké papíry, snad obchodníci, nebo tak něco. Vypadají taky zazobaně. Necítí se tady dobře. Do téhle společnosti nepatří.

"Heechule."

Polekaně sebou trhne, když na něj Henry promluví a uvědomí si, že se asi zamyslel až moc. Rychle otevře jídelníček, už jen z první stránky, kde se nacházejí aperitivy, se mu zakroutí hlava, když uvidí ty ceny. Co teprve, až se dostane k hlavním jídlům. No to snad není možné. Ani jej nenapadlo, že by jídlo mohlo být takhle drahé. Jen vidí a přechází jej chuť.

"Tak co?"

Heechul se na něj nevěřícně podívá. To chce, aby si objednal něco z tohohle? Očividně jo.

"Raději vyber něco ty. Já ani nevím, co ty názvy znamenají," odloží jídelní lístek zpět na stůl a opře se do židle.

Henry jen pokrčí rameny a rozhodne, že bude Heechul jíst to samé, co on. Servírka, jakoby snad střehla za rohem, se zjeví zrovna ve chvíli, kdy zrzek pokládá jídelníček na stůl a mile se na něj usměje.

"Máte vybráno?" zeptá se.

"Jistě," Henry objedná jídlo a k tomu dvě sklenky červeného vína, přičemž ignoruje Heechulův pohoršený pohled.

Servírka se ukloní, vezme ze stolu jídelníčky a opět zmizí. Heechul stočí svůj pohled k zábradlí, přes které je krásný výhled na náměstí, které září a světélkuje všemi barvami. Snad jediné, co se mu tady opravdu líbí. A tak se zaměří na výhled a Henryho, který jej okatě pozoruje, úplně ignoruje. Henry sleduje Heechulův obličej, osvětlený lampami z náměstí, přijde mu snad ještě hezčí, než jindy. O to i přes ty hrozné a nanejvýš nevkusné brýle, které má opět na očích. Ušklíbne se a jeho ruka mimoděčně sjede ke kapse jeho kalhot. Jak se asi bude Heechul tvářit, až zjistí, že mu ty brýle přeci jen koupil?

 


Komentáře

1 Girl with devil smile Girl with devil smile | Web | 28. dubna 2012 v 11:18 | Reagovat

Heechul je poriadne nedobytný :D Ale nemyslím si, že mu to ešte dlho vydrží.. Však ten Henry ho raz zlomí! Dúfam :DD
A potom sa to bude ďalej pekne vyvíjať, budú spolu.. a .. nie..nebudem predbiehať udalosti.. To nechám na teba a tvoj náhodný "blik" a na to, čo sa ti zase v hlave vyrojí :D Super diel :)

2 Hatachi Hatachi | 28. dubna 2012 v 11:24 | Reagovat

Moc krásný díl... Jako moc tomu nevěřím že by dal Henry Chulímu pokoj. Na to se o něj zajímá až moc. Koupil mu nové drahé brýle a pozval ho do nobl restaurace...taky by mu měl Chulí na oplátku ukázat jak žijí obyčejní lidé a jak umí být šťastní i bez bez lesku peněz a přepychu... Jinak se moc těšim na další díl...

3 Kami Kami | E-mail | Web | 28. dubna 2012 v 11:52 | Reagovat

Muíí, to bylo úžasnej dílek! Jako věta "Jsi hezčí než opice." mě fakt dostala :D...a ten závěr byl dokonalej, nemůžu se dočkat, jak se to bude vyvíjet dál...jak jsem jenom mohla na tuhle povídku zapomenout? Doufám, že tě brzy chytne múza a napíšeš další dílek, protože se mi to MOOC líbí :D

4 Anete Anete | 28. dubna 2012 v 14:53 | Reagovat

Zase si mě rozsekala:D Famózní jako vždycky:D Jsem zvědavá, jak dlouho to Chul ještě vydrží:)

5 Luczaida Luczaida | Web | 28. dubna 2012 v 17:26 | Reagovat

Mně to bylo úúúúplně jasný, že ty brýle koupil a těším se, až mu je dá :-)

A fakt se do toho koukej dostat, protože tuhle povídku mám fakt ráda! :-)

6 Lee Hyumi Lee Hyumi | E-mail | Web | 28. dubna 2012 v 17:48 | Reagovat

nooooo sem si rikala kdy konecne das dalsidil! to ani nerikej ze nevis jak dal te zabiju asi tohle me totiz hrozne bavi asi nejvic vice nez vune kopretin...twl!!! chul a henry krasny vyber fakt a nemuzu se dockat dalsiho dilu a jak chul zareaguje na ty bryle a sakra!! kdy se konecne buchne??! vwerrrr:D

7 syrinox syrinox | 28. dubna 2012 v 20:49 | Reagovat

Uuuuu, to byl krásný dílek, muheheheh, Henry se nezdá, muheheh, muuuuuheeeehhhheeeeh, už se moc těším na další díly :D Muhahahh XD Doufám, e budou brzy :D

8 Smajli Smajli | Web | 29. dubna 2012 v 10:38 | Reagovat

Ja som to vedela, že mu ich kúpil!!! :D.... Uf....vážne ma štvalo, že to tak dlho trvalo! Tento cyklus ma baví... a ty vieš, že vidieř niekde Chula takéhoto... je neskutočné! :D Aj tak nechápem, že ti na toto kývol :D

9 eSmy eSmy | 29. dubna 2012 v 10:39 | Reagovat

ehm... sorrz miláčku, ja som sa sekla! Nie som na svojom PC :D... Ten repdošlý koment je odo mňa :D

10 Saia Saia | 30. dubna 2012 v 17:03 | Reagovat

Henry je teda poriadne vytrvalý...a čo by sa stalo keby Chul nepodľahol vôbec?...Trucoval by??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif