A víš, že rušíš?! - 3. díl

8. dubna 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Nu'est povídky
Ňahahahah, tak tady máte poslední dílek téhle povídky. Doufám, že si ho užijete, jak jen to půjde. Já u toho psaní málem vykrvácela, tak doufá, že to bude stejné i u vás. Asi bych vás měla varovat, takže... si dejte na klávesy igelit, jo? Muhehehehe, myslím, že je to dobrá rada, moje klávesnice mě totiž nenávidí :D Tak abyste pak nedopadli stejně. Tak jo, nebudu zdržovat, tady máte povídku. Užijte si tenhle poslední dílek, který je zase 18+... nebo možná i víc :D
"Bulíš jak malé děcko. Bože, jsi marný, fakt." Slyší otrávený hlas Minhyuna a vzápětí se rty staršího opět přitisknou k těm jeho. Vsaje do úst spodní ret svého malého bratříčka a zabloudí rukou k jeho klínu. Pevně stiskne jeho penis v dlani a mladší chlapec vyjekne do jeho úst. Minhyun se ušklíbne, palcem pohledí špičku chlapcova penisu, obkrouží ji a poté stáhne předkožku. Pohrává si s jeho žaludem, uzdičkou, přičemž zapumpuje dlaní, potáhne, stiskne, pohladí a pořád dokola…. Cítí, jak se chlapcův úd probouzí k životu. Nezapomíná ani na svého druhého milence, právě naopak, věnuje se mu hodně.
"Minhyunnie!" zasténá táhle Baekho, když z něj hnědovlásek vysune téměř celé lízátko a pak jej prudce zasune téměř celé dovnitř.
"Líbí se ti to, viď, že jo?" Tak nějak si není jistý, kterému z kluků jeho otázka patří. Možná i oběma, kdo ví. Ze rtů nejmladšího unikne tichý vzlyk připomínající spíš zasténání, než důkaz bolesti. Baekho jej pořád nadzvedává, cítí, jak se jeho tělo uvolňuje, nabodávání jde mnohem líp, svaly kolem jeho konečníku se trochu uvolní a vpustí jej ještě o něco hlouběji způsobujíc mu tak ještě větší slast, která spolu s přiražením lízátka v jeho konečníku způsobuje neskutečnou rozkoš.
Minhyun honí bratrův úd pořád rychleji a náruživěji a stejně tak přiráží i lízátkem do Baekhova těla. Avšak sténání, které se line u úst již obou chlapců - i když sténaní Jonghyuna se stále mísí s bolestnými vzlyky - působí až bolestivě vzrušivě. Cítí, jak jeho bolestivě vzrušený penis pulsuje, jak touží taky po uspokojení. Jindy by již byl dávno hluboko v Baekhovi, avšak teď tady má milence navíc, kterému musel věnovat péči. Jenže i on potřebuje uvolnit. A hned. Vytáhne lízátko z Baekhova těla a odpovědí mu je zklamané zaskučení.
"Jen vydrž, koťátko, hned se ti budu věnovat." Zavrní Minhyun, když pouští z dlaně i Jonghyunův vzrušený penis. Nejmladší chlapec taky nezabrání zklamanému zasténání a vzápětí vytřeští oči, když si uvědomí… že se mu snad tohle začíná líbit. Ne… to nemůže….!
Minhyun se natáhne pro polštář, přikáže Baekhovi nadzvednout se v bocích. Jde to těžce, ale blonďáček jej zvládne poslechnout a udělá, co po něm jeho milenec chce. Min podloží jeho zadeček polštářem tak, aby se jeho dírka vybízela k tomu, aby do ní vnikl. A taky že to udělá. Natiskne se na tělo nejmladšího a na jeden příraz pronikne do Baekhova těla. Chlapec zasténá slastí, kterou mu to způsobí a pohne se boky proti němu.
Jonghyun neví, co dělat. Chce brečet, ale slzy již víc odmítají vytékat z jeho očí, chce křičet, ale místo toho se z jeho hrdla ozývá táhle sténání. Bolest nahradila slast a rozkoš. Zvláště poté, co jeho penis opět obejme dlaň staršího bratra a pokračuje v tom, co začala. Teď však mnohem rychleji a dravěji. Zběsile se pohybuje dlaní po chlapcově údu, dokud jej nepřivede k vrcholu. Jonghyun hlasitě vykřikne, před očima má temno, jeho sperma vystříkne na bříška obou bratrů, cítí, jak ztéká po jeho těle…
"Tak co, pořád chceš, abychom přestali?" zeptá se vzrušeně starší, ale na odpověď nečeká, pustí jeho ochablý penis a chytne jej za stehna. Roztáhne mu nohy ještě o něco víc a vyzvedne je do výšky. Opře si jeho lýtka o své ramena, přičemž se Jonghyun dostane do ne příliš pohodlné polohy, avšak poskytne tak Baekhovy ještě větší slast tím, že do něj blonďák pronikne zase o něco víc. Oba chlapci zasténají slastí.
Minhyun se vrhne na rty svého bratra a je to poprvé, co od něj necítí vzdor. JR pootevře svá ústa v dalších vzdechu a starší toho využije, vklouzne jazýčkem do jeho úst, hladově je plení, líbá ho tak dravě a nenasytně…
"Háááh!" jeden hlasitý výkřik a Jonghyun cítí, jak se jeho nitrem rozlévá příjemné horko. Baekhovy svaly se stáhnou, prostor kolem Minhyunova penisu je rázem těsnější. Zasténá rozkoší, téměř se z chlapce vysune a pak přirazí hluboce do jeho těla, pak zase ven a zase zpátky. Přiráží hluboce do něj, hluboce a rychle a Baekho cítí, jak se jej opět zmocňuje vzrušení. Zalapá po dechu, ještě se mu nestalo, aby to bylo tak rychle hned po vyvrcholení. Snad je to těsné sevření Jonghyunova konečníku, nebo jen to, jak do něj Min nenasytně přiráží… Neví, ale je mu to jedno.
"Min-Minhyunnie, já… já jsem opět… áááh!" zasténá, když se tělo na něm pohne, jak jej hnědovlásek nadzvedne. Pochopil hned, co se mu snaží Baekho říct.
"Anghhh…" zaskučí Jonghyun, když opět ucítí pohyb uvnitř svého těla. Minhyun se koukne do jeho tváře, která je mírně pokřivená a zarudlá… A napadne jej naprosto zvrácená myšlenka.
"Baekho, přestaň." Přikáže, přičemž on sám vyklouzne z jeho těla. Chytne Jonghyunovy boky a vyzvedne jej tak, že z něj Baekho vyklouzne.
"Sedni si." Přikáže opět Baekhovi a ten jej opět poslechne.
"Teď tě rozvážu, ale opovaž se něco zkusit, věř mi, že ti provedu pěkně ošklivé věci." Zavrčí na Jonghyuna a ten se při těch slovech zachvěje. Zmůže se jen na pouhé přikývnutí. Je to jen chvilka, než se jeho ruce uvolní a on je může přesunout ze svých zad dopředu. Minhyun se ušklíbne a povalí jej do peřin. Nahne se k Baekhovi a chtivě jej políbí.
"Vykuř mu." Poručí opět.
A blonďáček opět udělá, co po něm jeho milenec chce. Skloní se k ležícímu chlapci a vezme jeho hloubu do úst. Jonghyun vytřeští oči a zalapá po dechu, jak je mu to příjemné. Baekho olízne jazýčkem celou jeho délku, jednou rukou uchopí jeho varlata a promne je v dlani. Jonghyun zasténá, táhle a vzrušeně, cítí cukání ve svém údu, opět se jej zmocňuje vzrušení.
"Háááh…!" zakloní hlavu a prsty zaryje do prostěradla. Prudce se pohne boky proti Baekhovým ústům a blonďáček ucítí jeho chloubu téměř až v krku, potlačí dávivý reflex, který ten pohyb způsobí a dál pokračuje v péči o jeho úd.
Minhyun je sleduje s neskrývaným zájmem, je mu jasné, že to, co se tady děje, se rozhodně neděje naposled. Pohladí blonďáčka po zádech, sklouzne dlaní až k jeho zadečku, otře se o jeho dírku. Přesune se za něj, jeho penis pořád nedošel vrcholu. Chytne chlapce za boky a prudce do něj přirazí. Baekho zasténá a stiskne zoubky Jonghyunův penis. Nejmladší vyjekne slastí, kousne se do rtu a roztouženě zaskučí Baekhovo jméno.
Hnědovlásek přiráží do těla svého milence, prudce a hluboce, skloní se k jeho zádům, políbí ho na lopatky, posouvá se rty po jeho páteři, olízne ji jazykem, dolů a zase nahoru…
"Háááh…ááánghhh!" Jonghyun vykřikne slastí, když přijde další vyvrcholení, tentokrát do Baekhových úst. Blonďáček cítí, jak se mu do krku vlévá horké sperma, ale neodtáhne se. Spolyká vše a poté se odtáhne. Zadívá se do Jonghyunovy zarudlé tvářičky, všimne si touhou zastřené oči, napuchlé rty od stálého kousání… Natáhne se k jeho ruce a přitáhne ho k sobě. Jonghyun sebou nechá manipulovat jako hadrová panenka, Baekho si jej přitáhne až k sobě a poté se přisaje k jeho rtům. Jonghyun se ani tak nebrání a ještě chvíli mu trvá, než si uvědomí, že jej Baekho líbá, avšak ani poté se od něj neodtáhne. Nějak nemá sílu se již bránit. Dva orgasmy po sobě s ním udělaly své. Cítí se malátně a unaveně. Ale nevypadá to, že by ti dva chtěli skončit. Blonďáček přinutí Jonghyuna otočit se mu zády a položit se na všechny čtyři tak, že na něj vyzývavě špulí zadeček. Trošku se nadzvedne tak, aby neklečel, Minhyun za ním jen něco zavrčí, ale nic neřekne. Zřejmě je mu jasné, co se Baekho chystá udělat. Nebrání mu v tom. Na chvíli se zastaví a počká, až si Baekho přitáhne nejmladšího chlapce k sobě.
Blonďáček mírně roztáhne Jonghyunovy nohy od sebe, nejmladší se ohlédne, všimne si, jak se k němu blonďáček blíží, ví, že si jej chce opět vzít a možná se chce začít opět bránit, ale…
"Uhnnn…!" ten pocit, když do něj Baekho opět pronikne, se nedá ani jen rovnat s tím, co zažil poprvé před chvíli. Tohle je jiné… tak… vzrušující, tak příjemné, tak… Bože!Baekho přirazí do jeho těla. Jednou. Podruhé… přiráží do něj a po chvilce cítí, že i Minhyun se v něm začal zase hýbat. Slastí se mu dělají mžitky před očima. Ten těsný prostor kolem jeho penisu a pocit plnosti, když do něj jeho milenec hluboce přiráží…
"Co takhle něco víc?" zavrní mu do ouška a Baekho najednou cítí, jak se do jeho konečníku rve něco dalšího. Zalapá po dechu, neví, zda bolestí, nebo rozkoší. Snad oběma. Minhyun pomalu zasouvá lízátko do blonďáčkova těla, cítí, jak klouže dovnitř, přičemž se otírá o jeho vlastní penis a způsobuje mu tak neskutečnou slast. Baekho se křečovitě chytne Jonghyuna, zaryje nehty do jeho kůže, prudce proti němu přirazí a pak téměř celý vyklouzne, jak se pohne proti Minhyunovi, který do něj rve ono lízátko spolu se svou chloubou a nejednou má hluboce v sobě obě a černo před očima se mu vrátí a táhlý sten unikne z jeho hrdla a slastná křeč projde celým jeho tělem…. Má pocit, že snad zešílí…!
Minhyun natáhne ruku k jeho tváři, natočí ji k sobě a přivlastní si blonďáčkovy rty v hladovém polibku. Baekho mu ochotně polibek oplatí, nechá jeho jazyk, aby opět vklouznul do jeho pusinky a prozkoumal její nitro… Ucítí jeho dlaň, jak se přesouvá po jeho těle na hrudník, jak uchopí mezi prsty jeho bradavku a stiskne ji. Zaskučí do jeho úst, dech se mu zadrhává, má pocit, že tolik slasti snad nemůže ustát… Hnědovlásek se odpoutá od jeho rtů a přesune se na jeho krk. Baekho otočí hlavu zpět k Jonghyunovi, napadne jej, že by mu mohl taky věnovat svou péči. Přesune svou dlaň k jeho klínu a uchopí jeho penis do dlaně. Jonghyun vykřikne, když ucítí jeho dotek na své chloubě, která reaguje téměř okamžitě. Podlomí se mu ruce a sesune se o kousek níž tak, že se opírá jen o lokty. Jeho tvář se téměř dotýká polštáře a jeho dech je pořád rychlejší stejně jako tlukot jeho srdce. Má pocit, že mu snad vylítne z hrudi. Horký pot mu stéká do tváře i po zádech, Baekho do něj přiráží pořád v rychlejším a prudším tempu. Cítí na zádech jeho horký dech a do uší se mu dostává jeho vzrušené sténání, které zaniká v jeho vlastních vzdechách. Blonďáček si pohrává s jeho chloubou, mne ji v dlani, prstem krouží po jeho žaludu, ze kterého vytékají první kapičky touhy, pak se přesune k jeho varlatům, promne je v dlani, stiskne je a pak je opět chvíli mne, než se vrátí zpět k jeho penisu a začne jej rychle třít. Sám cítí, že se blíží k vrcholu. Minhyun dobře ví, jak jej přivést k vrcholu. Jeho penis spolu s lízátkem, které se v něm rychle pohybují, prsty, které zkušeně mnou jeho bradavku, rty sající jeho kůži na krku… to vše způsobí, že se již o malou chvilku udělá do Jonghyunova těla. Pevněji sevře chlapcův úd v dlani a pár rychlými pohyby jej taky přivede již ke třetímu vyvrcholení. Jonghyunovi se udělá černo před očima, na chvíli není schopen vnímat absolutně nic. Ve chvíli, kdy z něj Baekho vyklouzne, zhroutí se do peřin a ztěžka vydechuje. Nemá sílu se ani jen pohnout, jeho tělo odmítá uposlechnout jakýkoli příkaz, který mozek vyšle. Baekho se zapře rukama o postel a pootočí hlavu.
"Minhyunnie, rychleji… víc!" zaskučí prosebně, chce jej cítit co nejvíc v sobě.
Minhyun vidí, že jeho bratříček má dost, avšak to neznamená, že on sám hodlá skončit. On si ještě Jonghyuna neužil a nehodlá to takhle nechat. Tempo, kterým přiráží do Baekha je pořád rychlejší a dravější, taktéž rychle pohybuje i lízátkem, sténá Baekhovo jméno a cítí, že vrchol se pomalu ale jistě blíží. Pár prudkých přírazů, jeden hlasitý výkřik a i on vystříkne do Baekhova těla. Chvíli ještě setrvá uvnitř jeho těla a poté vyklouzne. Stejně tak vytáhne i lízátko, které je pokropené jeho spermatem. Políbí Baekha mezi lopatky a poté se kolem něj doplazí k Jonghyunovi, který vypadá, že snad umřel. Klidně by tomu uvěřil, kdyby se jeho záda nezvedala v přerývaném oddechování. Vezme jej za ramena a přinutí jej zvednout se. Jonghyun nevypadá, že by měl v nejbližší době v plánu otevřít oči, nebo dělat cokoli jiného. Minhyun si přitáhne jeho tvář pro polibek, tvrdý a vlhký, avšak ani ten nedonutí Jonghyuna procitnout.
"Nedělej drahoty, kotě, já si tě ještě neužil." Zavrní mu do ouška, avšak Jonghyun jen něco zamumlá a svou tvář opře o jeho rameno. Minhyun tiše zavrčí a chce svého brášku probudit poněkud drastičtěji, ale zabrání mu v tom Baekho, který jej chytne za tvář a otočí si ji k sobě. Minhyun nestihne říct ani půl slova, protože se okamžitě přisaje k jeho rtům v hladovém polibku.
"Nech ho vydechnout. Přeci jen to bylo jeho poprvé. Hnn?" podívá se mu hluboce do očí a usměje se. Minhyun se již nadechuje k tomu, aby něco řekl, ale Baekho jej opět políbí. Ví, že si tímhle opravdu koleduje, ale vážně by byl nerad, kdyby Minhyun zabil sexem vlastního bratra. Obejme Minhyuna pevněji kolem krku a dlaní vklouzne do jeho vlásků, aby si jej k sobě mohl přitáhnout víc. Natiskne se na jeho tělo a otře se svým klínem o ten Minhyunův.
"Doteď jsem ti stačil já. Tak si mě klidně vem, kolikrát chceš. Jeho můžeš mít i později." Přemlouvá jej dál a jeho klín se opět otře o klín jeho milence. Teď o něco naléhavěji, Minhyun slastně přivře oči a tiše vydechne. To už se ale Baekho přisaje na jeho krček, vcucne jeho horkou kůži, která je slaná od potu a jemně jej hryzne. Minhyun zasténá o něco hlasitěji, chytne Baekha pevně kolem pasu a povalí jej pod sebe tak rychle, že to Baekho téměř nezaregistruje.
"Koleduješ si o natržení prdele, lásko." Zavrčí nebezpečně, Baekho to však tentokrát přejde pouze úsměvem. Obejme svého milence kolem krku a vyzývavě se na něj koukne.
"Jen to udělej." Zašeptá svůdně, přičemž mírně pootevře rty. Minhyun neváhá a hladově se k nim přisaje. Jazykem okamžitě vklouzne dovnitř a prošmejdí každičký kousek jeho úst. Dlaněmi se rozběhne po blonďáčkově těle, hladí jeho hrudník, kde zavadí o obě bradavky, poté, co jim věnuje veškerou možnou péči, pokračuje dál, až k jeho bříšku a pořád níž, dokud se nedostane k místu, které jej zajímá nejvíc. Obejme dlaní jeho penis a pevně jej stiskne. Baekho zaskučí a mírně se proti němu pohne. Minhyun se usměje do polibku a zapumpuje dlaní ještě jednou.
"Minnie…" zaskučí tiše blonďáček a pohne se pánví proti jeho ruce.
"Hnnn?" udělá hnědovlásek stejně tiše. Baekho se odpoutá od jeho rtů, natáhne svou tvář výš, tak, že se rty dotýká Minhyunova ouška a udělá to, co většinou dělá Min jemu. Hryzne jej do lalůčku, poté jej obkrouží jazýčkem a jemně do něj foukne.
"Vem si mě…"
 


Komentáře

1 Jolly the Sad | Web | 8. dubna 2012 v 12:17 | Reagovat

"koleduješ si o natržení prdele, lásko" *záchvat smíchu* hey super :D moje klávesnice mě miluje, heč! :D což se nedá říct o poslintaném tričku.. nah.. :D

2 Katy-chan | Web | 8. dubna 2012 v 12:48 | Reagovat

Dokonalé!!! Celá povídka se ti povedla a líbilo by se mi něco sladoučkého s naší princeznou/lesbičkou a hlavně miláčkem Reníkem ;)

3 ..::Girl with Smile =)::.. | Web | 8. dubna 2012 v 12:51 | Reagovat

*beží do kuchyne po nejaký sáčok..aby ochránila svoju zúboženú klávesnicu, ktorá teraz veľmi pekne ďakuje za toto predbežné opatrenie*
Kristeee xD To tvoje varovanie predsa len bolo opodstatnené :D A to som si myslela, že po Luciferovej poviedke Trest za neposlušnosť už nič nemôže byť "silnejšou kávou" :D A ono, že to aj ide viac! xD Oj môj bože, ty vieš ako nás yaoisty položiť na lopatky.. Muhehéé :D
Nakoniec z toho aj Jonghyun vyšiel pomerne dobre :D Len sa obávam o Baekha.. Hádam to rozchodí xDD

4 Terry | Web | 8. dubna 2012 v 13:16 | Reagovat

T-to bylo něco tak, tak úžasně dokonalého! Heh, ještě, že jsem si ten sáček vzala :D Jako, tohle vážně nemělo chybu ;) Obdivuju tvůj styl psaní :D Dokonalá povídka, doufám, že takových bude víc :D

5 Hatachi | 8. dubna 2012 v 13:49 | Reagovat

Předně děkuju za varování...hodilo se.  Byl to moc krásný dílek. Tentokrát se mi moc líbil. Možná to bylo i tím že se to líbilo i Jonghyunovi. Jsem moc ráda že to nakonec skončilo dobře...

6 ღĐ.iamond.rian | Web | 8. dubna 2012 v 13:57 | Reagovat

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, normalně zavidím:D tvoje styl psaní. jsi dokonalá aaaaaaaaaaa užasnéé nemám slov

7 Elisha Siwonnie-chan | Web | 8. dubna 2012 v 15:13 | Reagovat

Jasně.. jasně.. a RJ si tam teď bude válet šunky *padla* ... Bbože.. to bylo... muháhahaha *ještě ji furt tečou sliny* Buhuéé... ale... řeknu jendu věc.. ten přechozí díl... se mě líbil víc.. čím to asi bude co? *utíká se schovat* :D mno.. muhahaha.. prostě dokonelé... :D jen tak dál :D

8 ElenEstel | 8. dubna 2012 v 16:39 | Reagovat

to je dokonalé moc se mi to líbí

9 Luczaida | Web | 8. dubna 2012 v 18:03 | Reagovat

nádhera, nádhera...já jsem si fakt myslela, že to bude nějakej horor :D ale Jonghyun nakonec dopadl dobře..i víc než dobře, dovolím si tvrdit :-)

10 natt | 8. dubna 2012 v 21:56 | Reagovat

mali  by vymyslieť vode odolnú (slinám odolnu) klavesnicu som si ista že by si ju kupili minimalne všetky tvoje čitatelky :D

11 Annie | Web | 9. dubna 2012 v 18:45 | Reagovat

Jsem ráda, že jsem přežila celou povídku ve zdraví. Todle by sis měla nechat zarámovat :D

12 Lucy | Web | 11. dubna 2012 v 8:57 | Reagovat

my got :d ake uzasne yaoi na nuest :D uzasneeeeeeeeee !! :D

13 syrinox | 26. dubna 2012 v 23:13 | Reagovat

Kurnik Kurnik Kurnik... *hledá pytlík s krví, který měla někde shchovaný* Potřebuju transfuzku!!! awwww (a novou klavesnici :D) OMFG Lulo, ty seš prostě třída... Dokonalost!! Dokonalost!!! Miluji tě! A tohle... miluju taky... heh... úžasnééé, vážně... nemůžu z toho... umřela jsem... minimálně 500x za celou povídku a vykrvácela jsem tak 80x... dokonalost... jinak se to nazvat nedá... Muheheh doufám,ž ebudou i další povídky s Nu´est, docela by se mi líbila s Renem... Muheheh... Že by se naše bohyně slitovala? :D

14 Mií-chan & (e)M-Chan | Web | 12. července 2012 v 18:06 | Reagovat

Krásné! Aww... miluju tyhle povídky! :D Úchylnosti zdar! Ale...Když já raději JRa a RENa :D

15 Keigh | Web | 27. srpna 2012 v 21:07 | Reagovat

to si ze mě děláš srandu. A to je jako dorpdele konec, nebo co?! Mám tě zastřelit, nebo dokopat, že tě ani ten hranatý kolečko nepozná?!

CHCI

DALŠÍ

DÍL!!!

16 kulisek | 27. srpna 2012 v 21:08 | Reagovat

hmmmm... furt tomu nemuzu uverit... LIZATKO!!!! Kristova noho :D:D:D:D:D ok, ok, tak tuhle povidku budu jeste dlouho rozdejchavat :D:D

17 Ell | 24. prosince 2012 v 21:52 | Reagovat

Hehehe..ehn.. No.. Takže ze začátku bych ráda poznamenala jak nevinný tvoreček jsem byla předtím, než jsem zavítala na tuhle stránku.. Mám ráda Nu'est, takže jsem si řekla že si přečtu nějakou povídku..He.. jak inteligentní to nápad, když jsem ani nevěděla co to yaoi je... vím že je hned nahoře napsané varování ale to bych nebyla já, abych se na to nevykašlala.. Velká chyba.. :D po první větě jsem si říkala že jsem se asi spletla, že neumím číst a tak jsem ji četla tak dlouho, dokud jsem nezjistila, že nejsem slepá a číst umím (překvapivě).. Doprdele proč zrovna tahle povídka?!.. Hned jsem to dala pryč a má dušička se trápila celé dny a dokonce i ve snech (neříkám že ted by se ty sny nemohly vrátit.. :D) a po hodně dlouhé době (již seznámená s yaoi a totální úchyl) jsem si to přečetla znovu.. TYVOLE LULINO!!! Co to.. jak to.. jakože.. WTF?!..:D Tak todle bylo vážně krutý.. a to toho mám zasebou dost, ale tohle... Ommmm.. :D ještě teď to rozdýchávám! Vidíš  cos ze mě udělala?! TO BYLO BOŽÍÍ!! :D <3

18 Luli(na) | Web | 24. prosince 2012 v 22:14 | Reagovat

[17]: He... nevím, zda se tady ještě vrátíš, nebo ne, ale na tohle ti odepsat musím. Hehe, promiň? Ale jako... naprosto vím, jak se cítíš. NAPROSTO! Taky jsem byla nevinná a nevěděla jsem, co je to yaoi a varování 21+ jsem odignorovala přímo ukázkově (bylo mi 12)... a taky jsem od toho utekla.

A taky jsem se pak vrátila... a dočetla to. A co je ze mě teď?! *padla* Asi tak. Vítej v rodině úchyláků :D

19 Ell | 25. prosince 2012 v 20:58 | Reagovat

To si piš že se sem vrátím.. o tom nepochybuj.. :D 12?! :DDD Ježiš.. tak to jsem si, mám takový pocit, ještě hrála na pískovišti.. :DD Jak jsem si stihla všimnout, celý tenhle blog je jaksi.. ehm.. 18+.. :D Jsem v rodině uchyláků.. jak potěšující to zpráva.. i když.. vážně jako.. Vůbec nemám tušení co jsem dosavadních 17 let dělala.. naštěstí jsem prošla znovuzrozením.. :D Teď si nejsem jistá jestli k lepšímu nebo horšímu...? :DD Doprdele.. asi k horšímu.. právě si všímám kolik smajlíku jsem byla schopna napsat v jednom krátkém komentáři.. :DD Ale na to už jsem si poslední dobou zvykla..

20 Luli(na) | Web | 25. prosince 2012 v 21:44 | Reagovat

[19]: *padla* No... nejsem si jistá, či k lepšímu... ale k horšímu snad ani tak ne. Ačkoli pořád říkám, že kzím děti... ém... stane se? *zdechla* Já ve dvanácti dostala první počítač a net, toho nešlo nevyužít... a já na varování nikdy nebyla. Můj blog je 18+ už od jeho vzniku... nežeby mi tehdy bylo 18... *včíně* ale nevadí :D

21 주자 | Web | 7. března 2013 v 11:49 | Reagovat

,,natržení prdele'' *pod stolem* i když to čtu už asi po osmý, pořád mě to strašně baví a pořád do kolečka kupuju novou klávesnici... asi budu potřebovat nějakou vodě odolnou xDD

22 ČiČi x) | E-mail | Web | 25. dubna 2013 v 17:43 | Reagovat

Ohhhhhhhh *_* Toto bolo to najlepšie YAOI aké som kedy čítala ! :D *stratila skoro všetkú krv v tele* XD
Minhyun aký diabol ! :DDD Och žeriem ho XD :DDD XD Teda všetkých ! :D Onooo ... kurňa ja som z toho total mimo XD *a treba mi kúpiť novú klávesnicu XD*

23 Atashi | Web | 7. června 2016 v 16:44 | Reagovat

Wow, tak to bylo teda něco :D Boží povídka *w* Je to to první, co jsem na Nu'est četla, celkově na celý k-pop, tak jsem ráda za tak perfektní začátek :3
Jen bych se chtěla zeptat - oni jsou Minhyun a Jonghyun vážně sourozenci? :O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~