A víš, že rušíš?! - 2. díl

6. dubna 2012 v 1:13 | Luli(na) |  Nu'est povídky
Uhn, děti? Já se načisto zbláznila. Tywe, ale jako fakt. Tohle měl být poslední díl, ale jako... Mě ho blog.cz odmítá zveřejnit. Že prý je moc dlouhý... vždyť má jen téměř 5000 slov. To není moc, ne? *padla* Takže jsem ho rozdělila na dva díly. Promiň, Eli, musíš se s tím smířit. Druhý díl tady bude... uhn, zítra nebo pozítří, ještě nevím. Uvidíme. Tak jako, užijte si tenhle dílek, který je zase totálně yaoi 18+ Muhehehehe, dokonce trojka, děti. Užijte si ji :D"Ne-neruším?" zeptá se přiškrceným hlasem tmavovlásek, když se vzpamatuje natolik, aby byl schopný promluvit. Vytřeštěně hledí na svého bratra, který napůl leží na Baekhovi, který je nahý a jeho ruka je… Oči mu málem vypadnou, když si uvědomí, že z Baekhova konečníku opravdu trčí ono lízátko, které dostali oba od své matky, když se vrátila z Anglie. Zatmí se mu před očima a mírně se zapotácí. Vždyť to… to lízátko bylo-je… Ježíši! To snad ani nejde…?!
"A víš, že jo?!" polekaně sebou trhne, když uslyší Minhyunovo vrčení. Podívá se mu do tváře, ve které se zračí zloba směřovaná na něj za to, že jej vyrušil očividně od velmi zajímavé činnosti. Suše polkne, když jeho pohled padne na Baekhův vzrušený penis a jeho zarudlé tváře a rychle se zvedající hrudník. To… se mu snad líbí, jak do něj Minhyuk rve to… to…
Starší hnědovlásek si všimne zděšeného pohledu svého mladšího brášky i červeň, která se mu hrne do tváří. A i přes to, že měl prvně chuť ho zabít, teď v tuhle chvíli mu přijde tak šíleně rozkošný. Přímo k pomilování… Podívá se na Baekha, na jeho rudou tvář a pak zase na svého bratra, který je stejně rudý, ba možná ještě víc a představí si, že by se takhle červenal při stejné příležitosti, jako jeho milenec… a vlna vzrušení, která se v něm zvedne je najednou ještě větší. V jeho očích se zalesknou dva nebezpečné plamínky, když vytahuje lízátko z Baekhova těla. Vstane, a aniž by blonďáčkovi věnoval jediný pohled, přejde ke svému bratříčkovi. Jonghyun instinktivně o krok couvne.
"Já-já se omlouvám. Raději půjdu." Vyhrkne a otočí se na patě s jediným cílem - utéct a už nikdy se bratrovi neukázat na oči. Nejraději by se propadnul pod zem. Takový trapas. Bože, vidět takhle vzrušený penis, který patří někomu jinému, než odrazu v zrcadle… Bože!
"Ne tak rychle." Minhyunovy paže se obtočí kolem Jonghyunova pasu a přinutí ho otočit čelem k sobě. Natiskne se na jeho tělo a ušklíbne se nad tím vykuleným pohledem, který po něm jeho malý bráška vrhá.
"C-co to děláš?" vyjekne mladší z bratrů a pokusí se od Minhyuna odtáhnout. Hnědovlásek jej ale drží pevně kolem pasu a netváří se, že by měl v úmyslu jej pustit. Jeho rty se zkroutí v děsivém úsměvu, když se nakloní tak, že se jejich tváře téměř dotýkají.
"Když už jsi mi tady takhle vpadnul, tak proč toho nevyužít, že?" Jonghyun cítí, jak mu po zádech běhá mráz, vůbec se mu nelíbí, jak se na něj Minhyun kouká. Vrhne jeden zoufalý pohled k posteli, snad jakoby doufal, že mu Baekho nějak pomůže, avšak ten vypadá, že má jiné starosti, sám si nainstaloval lízátko zpět do dírky a právě jím zkusmo pohybuje ve svém těle, přičemž v jeho tváři se odráží rozkoš. Minhyunův pohled se taky stočí k posteli a v jeho očích se objeví nebezpečné plamínky.
"Baekho…" zavrčí nebezpečně, až se Jonghyun v jeho sevření strachy otřese. Jeho bratr jej vždycky tak trochu děsil, nechápe, jak může někdo s tak nevinným obličejem byť jen vyslovit větu s takovým hrůzostrašným podtónem…
Blonďáček ležící na posteli ztuhne, když uslyší své jméno a otevře oči. Když uvidí, jak se na něj jeho milenec kouká, zbledne. Ví, že je špatně.
"Proč děláš TOHLE, když u tebe NEJSEM?!" jeho hlas je tichý, ale o to děsivější. Baekho se podvědomě přikrčí a vyděšeně se na svého přítele koukne.
"J-já…" chce něco říct, ale je přerušen Minhyunem.
"Máš ale štěstí. Dnes tě trestat nebudu. Můžeš poděkovat tady Jonghyunniemu." Jméno svého bratříčka vysloví tak něžně, až se oběma chlapcům zježí vlasy na zátylku. Jak může být tak děsivý?! Hnědovlásek se otočí zpět na svého brášku, zvedne ruku a její hřbetem jemně přejde po jeho tvářičce.
"Víš, už dlouho přemýšlím, jaké by to bylo, milovat se s tebou…a s Baekhem." Promluví na něj, přičemž si zkoumavě prohlíží jeho tvář. Mladší kluk na něj zděšeně vytřeští oči a bezhlasně otevře ústa. Cože? Jak milovat? Jako… jako…
Minhyun neodolá nabídce, kterou mu Jonghyunnie dává tou otevřenou pusinkou, překoná zbylou mezeru mezi jejich tvářemi a s chutí jej políbí na ústa. Mladší tmavovlásek polekaně vykřikne do Minhyunových úst. Nemůže uvěřit tomu, co udělal. On jej právě vážně líbá? Jeho bratr ho líbá! Tohle je… Tohle není… Tohle…
Baekho tiše sleduje, co to jeho přítel provádí. Ani by jen nenapadlo, že by Minhyun chtěl svého vlastního bratra. Nidky se ani nezmínil. Avšak… Minhyun se mu nikdy nesvěřuje. S ničím. Neví, co dělá, neví, s kým to dělá. Ví jen, že jej nikdy nepodvedl. I když se k Baekhovi chová, jako k hračce, je mu věrný. Vždy tomu věřil. Ale teď… teď si není jistý. Když vidí, jak Minhyun líbá vlastního brášku, jak se mu dobývá pod tričko, jak ho nahodí na zeď a jak mu koleno vecpe do rozkroku… A to vše před vlastním přítelem. Měl by se cítit špatně, měl by žárlit… O to víc ho překvapí, když nic takového necítí. Prostě sleduje, jak Minhyun sexuálně obtěžuje Jonghyuna, jak se tmavovlásek pokouší bránit… Kouká na ně, jakoby to bylo úplně normální. Dokonce si uvědomí, že jej to vzrušuje. Bože, to je opravdu tak zvrácený? Pak se najednou Minhyun od mladšího odtáhne a zadívá se Baekhovým směrem.
"Řekni, zlato, jak by se ti líbilo pro jednou zkusit si roli semeho?"
Minhyun však na odpověď nečeká. Pevně chytne Jonghyuna kolem zápěstí a surově jej dotáhne k posteli, na kterou jej hodí tak, že chlapec přistane vedle Baekha. Ten vrhne tázavý pohled po svém příteli, avšak Min se jen dál usmívá tím jeho úsměvem, který jasně značí, že to, co má v plánu, se chlapci líbit rozhodně nebude. A Baekho poprvé zažije, že by se takhle díval na někoho jiného, než na něj.
"Minhyune… co- co to vyvádíš? Tohle není vtipné!" Jonghyun se na hnědovláska dívá se strachem v očích, jeho chování jej opravdu děsí. Navíc to, jak po něm vyjel. Proboha, vždyť ho líbal, jako by byl jeho milenec a ne bratr. Vždyť tohle ani nemůže myslet vážně!
"No tak, Baekho, něco jsem se tě ptal. Řekni, chtěl bys mého malého brášku?" podívá se blonďáčkovi do očí a mlsně si olízne rty. Baekho na něj ale jen němě hledí, když mu dojde, že to Minhyun myslí opravdu vážně. On chce skutečně sex se svým bratrem! Ne, chce sex s nimi oběma…! Jeho tělem přejde vlna vzrušení, když si jen představí, jaké by to bylo vzít si toho chlapce, který vyděšeně těká pohledem z jednoho na druhého a… ach bože! Má pocit, že se udělá jen tou představou. Cítí, jak si jeho penis bolestivě žádá pozornost.
"Tak chceš ho?" zavrčí Minhyun již o něco nebezpečněji. Nemá rád, když musí na něco čekat. Včetně odpovědi.
"Chci…" zachraptí vzrušeným hlasem a Minhyun se pouze ušklíbne. Blesku rychle vytáhne Jonghyunovo tělo do sedu a než se stihne mladší kluk vzpamatovat, už mu přetahuje tričko přes hlavu. Nesvlékne ho celé, nechá jej tak, aby drželo ruce mladšího chlapce ve vzduchu.
"Chyť ho, Baekho." Slyší říkat svého bratra a vzápětí ucítí na svém těle cizí ruce.
Baekho chytí Jonghyuna kolem pasu, přičemž se v něm pohne lízátko, které pořád nevtáhl ze svého konečníku a které mu teď způsobuje neskutečnou rozkoš. Zasténá a zaryje nehty do chlapcova pasu, kterého z boku pevně drží. A JR jakoby až teď procitl, trhne sebou a pokusí se vyprostit ruce z trička. Ve chvíli, kdy se mu to podaří, se na něj zezadu natiskne něčí tělo a na krku ucítí vlhký dotek rtů. A uvědomí si, že jeho bratr se již před ním nenachází. Jak se…? Kdy…?! Zachvěje se, když starší jazykem přejde po jeho krku až k oušku.
"Copak? Snad bys teď neutekl?" zavrní mu do ouška Minhyun, obejme ho kolem ramen a přejde dlaněmi až k jeho zápěstím, které pevně sevře a poté mu je zkroutí za zády. Jonghyun vůbec neví, jak, nebo čím to Minhyun udělal, ale když ucítí, že jeho zápěstí je něčím svázané, polekaně vyhekne. On to Minhyun myslí opravdu fakt?! Ale to už je starší z bratrů opět před ním a zbavuje jej kalhot.
"Minhyune, pře-přestaň. To už stačí. Nech toho, tohle není sranda!" prudce trhne rukama, ale není mu to nic platné.
"Minhyune, prosím!" zaskučí a jeho hlas se chvěje strachy stejně tak, jak se chvěje celé jeho tělo. Do očí se mu natisknou slzy, když si uvědomí, že jeho bráška ho skutečně nenechá být.
"Ale, ono to chce plakat? Copak, bratříčku, neříkej, že máš strach? Já bych ti přeci neublížil."
V jeho očích Jonghyun vidí něco, co jen nutí nevěřit svému bratru ani slovo. Trvá jen několik vteřin, než se jeho oči zalijí slzami. Minhyun si jich všimne hned, nakloní se k tváři mladšího chlapce a chtivě jej políbí na ústa. Jeho dlaně kloužou po hnědovláskově nahém těle, necudně se jej dotýká všude, kam dosáhne, hladí jeho boky, bříško… Sklouzne k jeho klínu, kde pevně uchopí jeho penis do dlaně a stiskne jej. Mladší chlapec vykřikne do jeho úst, jen hádá, že je to výkřik absolutního zděšení, nedbá na to. Dál jej líbá, jazykem se prohání v jeho pusince, jeho dlaň se začne pohybovat po chlapcově chloubě…
"Minhyunnie…" tiché zašeptání jej přinutí odtáhnout se od tmavovláska a spočinout pohledem na blonďatém stvoření, které na něj upírá své touhou zastřené očka. Uvědomí si, že na něj úplně zapomněl. Pohltila jej myšlenka toho, jak si bere svého bratra. Tvrdě a bez sebemenší lítosti. Ale když se koukne na svého vzrušeného přítele, který má tak děvkovsky roztažené nohy a to lízátko, které v něm je tak z poloviny zasunuté a to, jak se jeho chlouba tyčí do výšky a to, jak se chvěje touhou… Copak by mohl odepřít trochu slasti i tomuhle dokonalému stvoření? Aniž by pustil pas svého bratra, nakloní se bokem, svou tvář natáhne k Baekhovi a hladově se vrhne na jeho rty. Tiché prosby a Jonghyunovo cukání a pokusy o útěk naprosto ignoruje. Blonďáček jej okamžitě chytne za zátylek a nenasytně si jej k sobě přitáhne. Svým jazykem vpluje do jeho úst dřív, než to stihne udělat Minhyun a ten jej nechá. Vpustí ho do svých úst, avšak pořád kmitá svým jazykem proti tomu jeho, netrvá dlouho a nadvláda je opět v jeho moci. Baekho se podřídí, ví, že není dobré odporovat mu, nechá plenit svá ústa, přičemž jednou dlaní zamíří do svého klína. Uchopí svůj penis do dlaně a stiskne jej. Příval vzrušení, který se dostaví, jej přinutí slastně zasténat. A v u chvíli se od něj Minhyun zase odtáhne.
"Zase děláš to, co nemáš, bejby." Zapřede a chtivě olízne své rty. Baekho se na něj omluvně koukne, v jeho tváři se odrazí zoufalství. Tak moc potřebuje uvolnění, vzrušení je až moc bolestivé. Avšak Minhyun se jen usměje, v očích plamínky, které jako vždycky, tak i dnes neznačí nic dobrého, Přesto si je Baekho jistý, že dnes z toho vyjde naprosto uspokojený. Ostatně jako vždy.
"Pojď sem, Baekho." Zavrní a blonďáček se k němu poslušně nakloní. Minhyun přejde jazykem po jeho čelisti, přes lícní kost až k oušku, do kterého jej jemně foukne a pak zašeptá tiše pár slov. Baekho zalapá po dechu, jeho tělem přejde třes, když mu dojde význam toho, co mu Min říká.
Hnědovlásek opět přesune svou pozornost k nejmladšímu z chlapců, podívá se do jeho uplakané tvářičky, musí se smát nad tím, jak nevinný je jeho bratříček. I když… moc dlouho už nevinný nebude.
"Tohle si užiješ, kotě." Zašklebí se na něj a pevně jej chytne za boky. Nadzvedne jej do výšky a opře jej o svou hruď. Přes jeho rameno se zadívá na Baekha, který suše polkne. Zrychleně dýchá a nedočkavě sleduje, jak jeho milenec pomalu přesouvá to drobné tělo k jeho klínu.
"Mi-minhyune, co… co chceš dělat?" Jonghyunův hlas je přiškrcený a nepřirozeně vysoký, jen tuší, co jeho bratr zamýšlí a vůbec se mu to nelíbí.
"Pšššt, je se uvolni, pokud nechceš, aby to bolelo." Zavrní mu do ouška a přesune jej nad Baekha. Nainstaluje jej těsně nad jeho úd a poté pustí jeho boky a Jonghyunovo tělo se nabodne přímo na Baekhův penis. Jen tak, bez jakékoli přípravy vnikne do jeho těla. Chlapcovy rty se otevřou v bezhlasném výkřiku bolesti a zornice se mu rozšíří, když jeho tělo ovládne bolest. Baekhovy oči se rozšíří taktéž, avšak z úplně jiného důvodu. Slast, kterou mu způsoby tak náhlé proniknutí do tak těsného prostoru, jej přinutí k hlasitému zasténání. Minhyun se spokojeně usměje, když slyší, že se to jeho milenci líbí. Dnes je to vlastně poprvé, co tohle zažívá. Opět uchopí Jonghyuna za boky a přinutí jej zvednout se. Další zasténání se ozve z Baekhova hrdla. Min na nic nečeká a opět chlapce prudce přirazí k blonďáčkovu klínu. A v tu chvíli se Jonghyun trhavě nadechne, když z něj opadne počáteční šok a z jeho hrdla se ozve bolestný výkřik.
Minhyun jej opět nadzvedne a opět prudce přirazí a zvedne a přirazí. Jonghyunovi se dělá černo před očima, marně křičí bolestí, marně prosí, aby toho Minhyun nechal…
"To bolí! Prosím ne… prosím!" zalkne se vlastními vzlyky, které se derou z jeho hrdla, ta bolest je neskutečná.
"Až budeš prosit o víc, pak vyhovím." Zašklebí se Minhyun a umlčí jeho výkřiky v hrubém polibku.
"Unghhh…Ne! Nech mě… nech mě!" Jonghyun prudce škubne hlavou, aby se zbavil Hyunových rtů, vzápětí však vykřikne bolestí, když mu od bratra přilítne facka.
"Tohle už nedělej, brouku, je ti to jasné?!" pevně jej chytne za bradu a natočí jeho tvář k sobě. Jonghyunnieho tvář je zkřivená bolestí a mokrá od slz, hnědovláskovi je ale tohle vše ukradené.
"Min-hyunnie, my-myslím, že je to na něj vážně moc…" zaskučí Baekho těžce, není lehké soustředit se na něco, když jej obepíná tak těsný prostor chlapce, kterého se snaží zastat.
"Neříkej." Zašklebí se Minhyun zle a pustí Jonghyunovy boky.
"Tak to udělej ty, když myslíš, že to umíš líp. No?" pobídne Baekha Minhyun. Blonďáček se však k ničemu nemá a tak se Min natiskne na tělo svého brášky, natáhne své ruce k těm Baekhovým a sám je přesune na Jonghyunovy boky.
"Tak dělej, Baekho." Přikáže mu nekompromisně. Baekho tiše vzdechne, ale nakonec poslechne. Pevně sevře chlapovy boky a pomalu jej nadzvedne. Jen trochu, pak jej opět stáhne ke svému klínu. A nejmladší opět vzlykne bolestí. Avšak Baekho nepřestane. Opět jej nadzvedne a pak opět přirazí. Neodváží se neposlechnout Minhyuna.
Hnědovlásek se spokojeně usměje, takhle se mu Baekho líbí. Když poslouchá. To chce odměnu. Ušklíbne se, roztáhne Jonghyunovy nohy tak, aby měl přístup k Baekhově konečníku. Vezme mezi prsty lízátko, které pořád trčí s blonďáčkovy dírky a jemně zatlačí. Baekho zalapá po dechu, když ucítí ve svém nitru pohyb předmětu, na který málem zapomněl.
"Líbí?" zašeptá spíš sám pro sebe, než aby to říkal blonďatému chlapci, a zasune lízátko ještě o něco hlouběji. Velký předmět v chlapcově těle se otře o prostatu a způsobí tak šílenou rozkoš. Baekhovy nehty se zaryji do boků nejmladšího chlapce a prudce jej stáhnou do svého klína. JR zaječí bolestí, oči i hrdlo jej již pálí, ale bolest, kterou cítí v zadních partiích je mnohem větší. Má pocit, jakoby jej trhali vejpůl, jakoby… Nedokáže to ani popsat. Bolí to strašně moc. Nikdy nic podobného nezažil. Nikdy…
 


Komentáře

1 Luczaida | Web | 6. dubna 2012 v 2:43 | Reagovat

Chudáček malinkej, neměl tam vůbec lozit, je mi ho tak líto. Min mě sere, hrozně sere a ty taky jestli to nějak nespravíš! :D :D

2 JaeRa | Web | 6. dubna 2012 v 2:45 | Reagovat

Jsem mrtvá... zabilas mě.... naprosto a totálně...!!!!! i přesto, jak moc jsem unavená, neodolala jsem a přečetla si to.... a okamžitě chci i ten zbylý díl!!!! Baekho.... Baekho.... Baekhooooo.....BAEKHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...... Ach bože!!!!

3 Elisha Siwonnie-chan | Web | 6. dubna 2012 v 9:55 | Reagovat

oooooooooo svatá Lulino! o svata matko boží! já umřela... totálně! Lulinoooooooooooooooooooooooooo... já bych tu pištěla, kdybych tu neměla segru... Co to... ksakru.. Buhuáááááááááááá!!! Na to nelze napsat normální komentář! Johohoh!!! Tohle! Přesně tohle jsem chtěla! Totální! ňahahahaha... jo, přesně tohle se mi líbí *totální pervezní smích* Jen ať chudinečka JR pláče.. křičí... vzpírá se... to je áááááááááááááááááááááá.. umírám znovu.. a jako.. další díl bude zítra! opovaž se!!!!!!! bude zítra  a basta!!!! žádné smlouvání! :D

4 Jolly the Sad | Web | 6. dubna 2012 v 10:55 | Reagovat

PROČ MI DĚLÁŠ Z MINHYUNA TAKOVÝHO NÁSILNÍKA??! tse, musím bránit svojeho mazlíčka... ale jinak naprosto úchylně úžasnej díl :D

5 Saia | 6. dubna 2012 v 11:10 | Reagovat

Seš úchyl...a ja druhý lebo sa mi to až neskutočne,nenormálne páči. Ale čo tak mu aj drobátko radosti dopriať?...

6 takehochan | 6. dubna 2012 v 12:31 | Reagovat

na tohle de říct jen TY VOLE a to bez pardonu :D tohle je ječtě lepší než Vánoční polibky :D

7 V.I.P | 6. dubna 2012 v 14:02 | Reagovat

Ahoj, mohla bys prosím udělat něco pro můj fanclub? Mohla bys tady
http://mtv.nova.cz/clanek/porady/mtv-wishlist-hlasuj-zde.html
dát posím hlas pro BIGBANG - BLUE?

K povídce: *utírá klávesnici* TY si ouchyl! :D  ♥

8 Annie | Web | 6. dubna 2012 v 14:08 | Reagovat

Děláš si srandu?! Tohle je teda... Jako takový nevinný a ty z něho uděláš hračku.. Jako jinak je to nádherné :D :D

9 Hatachi | 6. dubna 2012 v 16:16 | Reagovat

Woow...to bylo něco. Z mé zvrácené stránky se mi to strašně moc líbí,je to tak nádherně ůchylné... ale z té druhé,z té lidštější se mi vůbec nelíbí jaký je Minhyuk hajzl. Jak může takhle ubližovat Jonghyuniemu,vždyt´ je to jeho bratr. Za to by měl shnít v pekle... Doufam že další dílek bude o něco veselejší...já vím,já vim...určitě nebude...nu což...holt si pobrečím jako tedˇ...ono to přejde....snad...

10 ღĐ.iamond.rian | Web | 6. dubna 2012 v 16:45 | Reagovat

aaaaaaaaa dokonalý. prosím o pokráčko:P už už, jsem se divila že je konec neak jsem začetla:)

11 ღĐ.iamond.rian | Web | 6. dubna 2012 v 16:45 | Reagovat

aaaaaaaaa dokonalý. prosím o pokráčko:P už už, jsem se divila že je konec neak jsem začetla:)

12 Barů | Web | 6. dubna 2012 v 18:28 | Reagovat

Super jako vždycky :D

13 ..::Girl with Smile ^ ^::.. | 6. dubna 2012 v 19:06 | Reagovat

No jo, a to som si vždy myslela, že len Keigh rada strká chlapcom do zadku všetko možné, čo príde pod ruku :D A teraz aj ty xD
Skvelý diel :D Nechcem byť zákerná, zlá, ale pokiaľ tu niekto neumiera, tak sa mi takýto vývoj deja páči :D Ale nedopraješ Jonghyunovi aj trochu uvoľnenia? Nie že ho tam chudáka len využijú a potom pošlú kadeľahšie. Nech si to užijú všetci traja. I keď no, nie som si istá, či im to Minhyun dopraje :D Ten malý ďáblík :D *malý? skôr veľký!*

14 [ki:ta] | Web | 6. dubna 2012 v 23:58 | Reagovat

Sice vůbec nevím, jak ti členové vypadají. Ale v mé mysli byli prostě dokonalí :D
Tuhle kapitolu jsem četla v místnosti plné lidí. Zatraceně! Jsem jim tam málem vykrvácela. Udržet kamenou tvář prostě nešlo!
Skvělé yaoi. Mám ráda trojky... miluju trojky :D
Těším se na další část! :)

15 natt | 7. dubna 2012 v 18:40 | Reagovat

LÍZATKO?????????????super:DDDDD milujem tento typ poviedok

16 하니 | Web | 9. dubna 2012 v 11:54 | Reagovat

áááww... chudáček!!!  jsem to zhltla s otevřenou pusou !! ten MinHyun je fakt hrozné prase! :D stejně mě zajímá jestli to třeba fakt.. ne dobry jsem hodná :D

17 syrinox | 26. dubna 2012 v 23:01 | Reagovat

Umřela.... 200x po sobě... Luli, jak ro sakra děláš? Nemůžu z toho, vykrvácela jsem tu... Topím se tu v hektolitrech krve a říkám si... "Kurnik toto je luxusní matroš" *je jako feťák* Muheheh, hned jdu na další díl, luxuuusss! :D

18 kulisek | 27. srpna 2012 v 20:52 | Reagovat

chudinka malinka JRovska :( se k nemu mohl chovat trochu ohleduplnejs :/ zmetek jeden! :D ale jako povidka vice nez luxusni :D

19 Keigh | Web | 27. srpna 2012 v 20:57 | Reagovat

... ťa zabijem popelníkom, fakt. Doprdele, doprdele a ještě jednou DOPRDELE! (Jsou přřece tři.) Kua, tomuhle říkám yaoi!!
HEEEEELdafuckIANVROHUyeah!!!

20 Neko | Web | 16. února 2013 v 13:04 | Reagovat

Uzasne...*dosla ji slova* Nehapu jak nekoho vubec neco tak dokonaleho muze napadnout.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~