A víš, že rušíš?! - 1. díl

1. dubna 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Nu'est povídky
Děti, já jsem naprosto normální! Přísahám! Já za nic nemůžu! Za to může yaoi! Teda anime. Které bylo yaoi. Uhn, no... prostě yaoi anime. Víte, já jaksi dostala yaoistické absťák a stáhla jsem si Enzai... a víceméně mi z toho přeplo v bedně. A napsala jsem povídku. Na Nu'est! Muhahahahaha! To je, což? Jako, dočkáte se tady yaoi trojky, ale až ve druhém dílu, mi to tady už nevešlo :D Takže doufám, že si povídku užijete, děti :D Miluju vás! Hehe, to jsem to 1. duben rozjela pěkným yaoismem teda! Muhehehe!!!!

Název: A víš, že rušíš?!
Fandom: Nu'est
Pár: Minhyun/Baekho/JR
Autor: Luli(na)
Varování: 18++++
Věnování: Mé malé sestřičce Élišce :D


"Min-hyune… anghhh!" Hnědovláskova ruka se hbitě dostane pod blonďáčkovu košili, bříšky prstů pohladí rozpálenou kůži a najde si cestu k bradavce. Pevně ji stiskne mezi prsty, zatáhne za ni a začne ji náruživě třít. Jeho rty vyhledají další a hladově se k nim přisají. Jeho jazyk si vynutí přístup do úst jeho milence, Baekho mu nedokáže odporovat i kdyby chtěl. Jeho rty se ochotně pootevřou a vpustí vlhký jazýček dovnitř. Minhyun neváhá ani vteřinku, jeho jazyk plení chlapcovy ústa dravě a tvrdě, jeho doteky jsou rychlé, přesné a více než účinné. Tělo pod ním se chvěje touhou, zrychleně dýchá, sténá do polibku a svíjí se jako had. A to se jej zatím jenom dotýká! Musí se ušklíbnout. Jeho milenec byl vždycky až moc citlivý na jakýkoli dotek. A to mu vyhovuje. Miluje jeho steny, to, jak rajcovně skučí jeho jméno, jak křičí slastí, jak křiví tvář rozkoší, jak rudne, jak se kouše do rtu…
"Hyunnie…" blonďáček zaskučí jeho jméno do polibku, zvedne ruce k jeho tváři, obejme jej kolem krku a přitáhne si jej víc k sobě. Sám začne na jeho polibky odpovídat, pohne se jazykem proti tomu jeho, proplete je ve vášnivém tanci, přičemž cítí Minhyunovy ruce všude, pohrává si s jeho tělem a Baekho sebou nechá manipulovat jako loutka. Dovolí mu cokoli, nedokáže mu říct ne. Nikdy. Ať už má Minhyun sebešílenější nápady. A že jich už bylo!
"Baekho, chci tě. Tak moc tě chci…" zavrní mu Minhyun do ouška a zuřivě skousne jeho lalůček. Baekho sykne vzrušením, které v něm tenhle dotek zoubků způsobí. Bolest už dávno zapomněl vnímat, s Minhyunem by musel bolestí zešílet. Nikdy jej ale ani nenapadlo rozejít se s ním. A proč? Protože je to pitomec. Ví to, je prostě blázen. Zamilovaný. Stačí jediný Minhyunův pohled a udělá vše, co si ten chlapec přeje. Zabil by pro něj.
Zakloní hlavu a umožní tak Hyunovi snadnější přístup k jeho krčku, který je okamžitě pod útokem hladových polibků a kousanců. Přerývaně dýchá, jeho hrudník se prudce zvedá, nechá si přetáhnout tričko přes hlavu a prudce se povalit do postele. Hnědovlásek si na něj obkročmo sedne, vezme jej za ruce a přerazí mu je k hlavě. Skloní se k jeho tváři, Baekho cítí jeho horký dech, vidí lesk v jeho očích. Suše polkne, je mu horko a zároveň mu po zádech běhá mráz. Zná tenhle pohled. Až moc dobře. Pokaždé, když se na něj Minhyun takhle dívá, má něco za lubem. Něco, o čem ví, že se mu nebude vůbec líbit. A taky ví, že ani teď se bránit nebude.
"Řekni, Baekho, máš rád sladké?" zeptá se jemně, avšak Baekhovy po zádech začne běhat mráz.
"Hnn?" skloní se k němu ještě o něco níž, jejich rty se málem dotýkají. Minhyun vyčkává na blonďáčkovu odpověď, i když přesně ví, jaká bude. Nikdy mu neodpověděl jinak.
"Ano." Vydechne Baekho, sám si přitáhne Minhyunovu tvář k sobě a hladově ho políbí. Cítí, jak se starší kluk usměje do polibku.
"Dnes mám pro tebe připravený speciální program." Usměje se na něj andělsky, když se odpoutá od jeho rtů. Chvíli se jen tak dívá do jeho tváře, užívá si jeho oddaného pohledu plného touhy a chtíče a snad i nedočkavosti smíšené s kousíčkem strachu. Zvedne ruku k jeho tváři a pohladí jej, jemně a tak něžně. Baekho se pod tím dotekem lehce zachvěje. Nestává se často, aby byl k němu starší chlapec takhle něžný. O to víc si toho doteku cení. Z hrdla se mu ozývá tichounké předení, které značí, jak je spokojený.
Minhyun přejíždí dlaní po jeho tváři, palcem obkrouží konturu jeho rtů, Baekho přivře oči a mírně rty pootevře. Minhyun si nenechá ujít příležitost, vklouzne palcem do jeho úst, vyhledá jeho jazýček a přejde po jeho hladkém povrchu. Blonďáček zaskučí, ten dotek je mu tak příjemný. Obejme rty chlapcův palec a začne ho jemně sát, přičemž vyhledá Minhyunův pohled. Starší chlapec zapřede slastí a kouká na něj zpod přivřených víček. Mírně si u toho skousává ret a tváří se tak svůdně, tak neodolatelně. Hnědovlásek sleduje Baekhovy reakce, vidí na něm, jak moc jej tahle hra vzrušuje, jak moc jej ovládá touha. Skloní se k němu a jazykem přejde po jeho čelisti, pokračuje přes tvář až k jeho oušku, na které slabě foukne.
"Tohle se ti líbí, viď?"
Baekho pouze zavrní na souhlas, na víc se nezmůže, a navíc, jeho ústa jsou zaměstnané Minhyunovým palcem, který pořád saje.
"To je dobře. To je moc dobře." Slyší Minhyunův tichý hlas a o vteřinu později ucítí jeho horké a měkké rty na svém krku. Hnědovlásek vsaje jeho kůži do úst, dráždí ji a pohrává si s ní, dokud si není jistý, že na jeho krčku nezůstane rudý flíček. Až poté se posune dál, silně se zakousne do jeho klíční kosti, až se z Baekhových rtů vydere bolestivé zaskučení. Nedbá na něj, ještě víc zesílí stisk zoubků, Baekho pootevře své rty v tichém výkřiku, jeho nehty se křečovitě zaryjí do Minhyunových ramen. Starší kluk sykne a odtáhne se od něj.
"Zlobíš, brouku." Zavrčí tiše, vytáhne palec z jeho úst a nahradí jej svým jazykem, který mladšímu chlapci div nenarve do krku. Jeho ruce se rozběhnou po blonďáčkově těle směrem dolů, zavadí o džíny, ani na chvilinku neváhá, nahmatá knoflíček, který hned rozepne a poté i zip. Baekho automaticky nadzvedne boky, aby z něj Minhyun snadněji ten nepotřebný kus oděvu stáhnul a hnědovlásek tak okamžitě učiní. Vezme s džínami rovnou i trenky, které hned letí z postele. Uchopí do dlaně Baekhův již naběhlý penis a pevně jej stiskne.
"Uhnnn...!" Baekhův sten zanikne ve vášnivém polibku, jeho ruce se přesunou z Minhyunových ramen na jeho krk, pevně jej obejme a natiskne jej k sobě. Minhyun se nechá, přejíždí jazýčkem přes Baekhovy zoubky, olízne jeho patro i stěny, pak prolete svůj jazyk s tím blonďáčkovým. Mladší kluk slastně zaskučí, zapojí se do hry jejich jazyků, vychází mu vstříc, přičemž prsty vklouzne do jeho hebkých vlasů. Cítí, jak se hnědovláskova dlaň pohybuje po jeho chloubě a přivádí jej tak do euforie. Dech se mu zadrhává, oči nedokáže udržet otevřené a pomalu zapomíná i na to, jak líbat. Minhyunův šikovný palec, který krouží po jeho odhaleném žaludu, pravidelné pohybování dlaní, to, jak druhou rukou dráždí jeho bradavku… Jeho jazyk přestane spolupracovat úplně a i jeho ruce sklouznou z Minhyunova těla a zůstanou nehybně ležet podél jeho těla.
Starší kluk se zašklebí, teď už má Baekha úplně ve své moci a může si s ním dělat cokoli. Absolutně cokoli. Zesílí stisk kolem jeho hlouby, pár krát zapumpuje a poté jeho chloubu pustí. Přeruší loubek a odtáhne se od něj. Sklouzne z jeho boků a roztáhne mu nohy. Baekho sebou poslušně nechá manipulovat, skrze přivřená víčka matně vidí siluetu svého milence, který se natahuje k šuplíku nočního stolku. Neví, co v něm Minhyun skrývá, pokaždé je to něco jiného.
"Co říkáš sladkému a velmi dlouhému milování?" zasměje se Minhyun a to přinutí Baekha otevřít oči. Když uvidí, cože to Minhyun drží v ruce, celým jeho tělem přejde třes. Asi třicet centimetrů dlouhé barevné lízátko spirálovitého tvaru, které je široké tak čtyři centimetry… Zatmí se mu před očima. Pokud tohle opravdu skončí v něm… Ach, bože!
"Minhyune, tohle… to…" hlas se mu zadrhne, když ucítí Hyunovy prstíky, jak se jemně otřou o jeho dírku. Vydechne vzduch z plic a mírně zavrtá prsty do prostěradla. Starší kluk přejde po jeho dírce ještě jednou, o něco naléhavěji a Baekho se instinktivně pohne proti jeho prstům. Z jeho úst uniká tiché sténání a jeho oči se opět zavřou. Rukou se pohne ke svému klínu, jeho chlouba se dožaduje pozornosti. Avšak, než stihne uchopit svůj penis, chytne jej Minhyun za zápěstí a přirazí mu ho zpět k posteli.
"To ať tě ani nenapadne." Zavrčí výhružně Minhyun, baví jej takhle blonďáčka trápit. Miluje pohled na jeho, vzrušením zarudlou tvář, na jeho zoufalé skučení, které žádá uvolnění. Baekho zaskučí, ale nechá ruce na místě. Neodporuje Minhyunovi. Nikdy.
Hnědovlásek se spokojeně usměje.
"Takhle se mi líbíš. Když posloucháš." Řekne tiše a jeho dlaň se opět ovine kolem chlapcova penisu. Silně, téměř surově jej stiskne, cítí, jak to v něm zacuká a jak Baekho zalapá po dechu a jak se kousne do rtu a jak nehty zaryje do bílého prostěradla. Přiblíží se svou tváří k chlapcovu klínu a jazýčkem se dotkne jeho vrcholu. Baekho táhle zasténá a nedočkavě pohne boky proti Minyhunovým ústům. Starší kluk se zamračí a tiše zavrčí.
"Začínáš mě rozčilovat, kotě. To vážně chceš, abych tě potrestal? Dobrá tedy…"
Baekho vytřeští oči a jeho ústa se otevřou v němém výkřiku, když jeho konečníkem projede vlna bolesti. Do očí se mu nahrnou slzy a jeho tvář se zkřiví v bolestivé grimase, když do něj Minhyun bez jakékoli přípravy začne zasouvat lízátko. Jeho svaly se stáhnou a pokusí se odtáhnout, avšak má to marné. Lízátko se zabodává pořád hlouběji do jeho těla, pálí to a štípe, z očí mu vyteče několik slz, které nestihne zadržet.
"Neplakej, lásko. Víš, že ti to nepomůže." Minhyun se krutě zasměje a zatlačí lízátko ještě hlouběji tak, že je skoro z poloviny uvnitř Baekhova těla. Blonďáček vzlykne a pevně semkne oční víčka. Snaží se uvolnit, ví, že to pak nebude tolik bolet, jenže přes bolest to jde těžko.
"Minhyunnie, prosám… prosím…" zaskučí tichounce, doufaje, že se nad ním jeho milenec slituje. Ví, že doufá marně. Minhyun se nakloní k jeho tváři a měkce jej políbí na ústa.
"Tak se uvolni, zlato. Bude se ti to líbit. Vždy se ti to nakonec líbí…" vrní do polibku a Baekho mu musí dát za pravdu, Ať už si na něj Minhyun vymyslel cokoli a jakkoli nepříjemné to bylo, nakonec vždycky prosil o víc.
"Hnn." Dostane ze sebe jenom a zhluboka se nadechne. Roztáhne více své nohy a pokusí se co nejvíc uvolnit. Minhyunovy rty mu v tom krásně pomáhají, když jej rozptylují vášnivým líbáním. Hnědovlásek opět zatlačí a další kousek lízátka zmizí v Baekhově těle. Teď je lízátko z větší poloviny uvnitř. Usoudí, že by mu mohl skutečně ublížit, kdyby to do něj narval celé najednou a tak raději začne opět provizorního robertkla vyndávat. Jde to těžce, Baekhovy svaly jsou pořád pevně stažené. Odpoutá se od jeho rtů a přesune se k bradavce. Vsaje ji do úst a jemně za ni zatahá zoubky. Dlaní se začne věnovat jeho chloubě, opět ji dráždí, stáhne předkožku, krouživě jej pohladí po žaludu, zapumpuje dlaní, potáhne a stiskne. Baekho začne sténat slastí, úplně zapomene na bolest, vnímá jen slast, kterou mu jeho milenec způsobuje. Pokojem se ozývají jeho táhle steny, skučení, vzdychání, tiché šeptání jeho jména… To vše přehluší tupá rána, jak něco tvrdého dopadne na podlahu a poté vyděšené zalapání po dechu, které se ozve od dveří pokoje.
 


Komentáře

1 Terry | Web | 1. dubna 2012 v 11:20 | Reagovat

No toto... co to je zase za ukončení??! Grr... doufám, že tu pokračování bude co nejdříve! Ale jinak - to je úžasnééé! Jako, už jsem ti řekla, jak miluju tvoje povídky? Protože tohle je něco naprosto dokonalého! X)

2 Elisha Siwonnie-chan | Web | 1. dubna 2012 v 11:43 | Reagovat

Hííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííkj???????? Takhle? Takhle to ukončit jo? Mááááááááááááámííííííííííííí! Chudinka Baekho.... takhle ho trápit! Že se nestydíš! *padla* Muhahaha! Ale líbí se mi to! Hodně s emi to loíbí! Buhahahaha! A to tam ještě není JR! Roubíček! Roubíček!!! *padla* Mno.. honem.. honem.. at je tu zítra pokračování! *padla* :D

3 Hatachi | 1. dubna 2012 v 12:29 | Reagovat

Tak toto nemělo chybu...hmm lízátko,opravdu ten Min je koumák a Bae je tak sladký jako to lízátko... Ale jako zase ten konec...ten useknutý konec. Těšim se na další díl,tak honem pospěš...

4 Jolly (the Sad) | Web | 1. dubna 2012 v 13:59 | Reagovat

ňáh, minhyun se nezdá :D ale i tak ho chci domů! :D

5 Soo | Web | 1. dubna 2012 v 16:43 | Reagovat

Ježiši >_< XĐĐĐ vždyť mě ty tvé povídky zkazí ještě víc :D :D To je užasný XĐĐ *-*

6 Annie | Web | 1. dubna 2012 v 18:25 | Reagovat

*poprskala obrazovku* To bylo... ůžasné! Ale zase to slavné ukončení! :D Těším se na pokračování :D :D

7 ღĐ.iamond.rian | 2. dubna 2012 v 12:16 | Reagovat

už po 4. a furt, nepřestává nudit pls................................. další díl

8 하니 | Web | 9. dubna 2012 v 11:43 | Reagovat

jááááj!!!! takové... takové povídečky já ráda... moc moc moc ráda!!!! ♥♥♥ samozřejmě..trochu toho soucitu se ve mě najde :D... chudáček Baekho! takhle se nechat zmanipulovat, no co... když to má ráda tak proč ne :DDD

9 syrinox | 26. dubna 2012 v 22:45 | Reagovat

Muhe... Hehe... Už sem ti říkala jak tvoje povídky miluju? XD Hehe... Lízátko... Muheheh... Muhehh Nádhernýýý XD

10 Ehm | 19. srpna 2012 v 11:13 | Reagovat

Tak to je trošku moc, nemyslíš? :D Přečetla jsem si 1. větu a je mi na zvracení.. Chudáček Min, takhle ho urážet!! Fuj! Jsem pohoršena..

11 kulisek | 27. srpna 2012 v 20:34 | Reagovat

MinHyun jako seme? takovy nevinatko? :D vubec to neni spatnej napad :D:D

12 Keigh | Web | 27. srpna 2012 v 20:42 | Reagovat

[10]: ..*mrtvá*

13 Keigh | Web | 27. srpna 2012 v 20:53 | Reagovat

... Zajímalo by mě, který génius tě učil psát povídky, zlato. Ten člověk odvedl KUREVSKY dobrou práci, protože tahle povídka je GENIÁLNÍ.

14 Neko | Web | 16. února 2013 v 12:15 | Reagovat

Zajimave, nesmirne zajimave. V zivote by me nenapadlo z Minhuna udelat semeho. Ale ten napad se mi zamlouva... Mam na tebe jednu otazku. Kdyby jsi mela par Ren x Minhun, ktery z tech dvou by podle tebe mel byt uke a ktery seme? Predem dekuji za odpoved Neko

15 Jana | 21. dubna 2015 v 16:25 | Reagovat

Lízatka už nikdy nebudou jako dřív. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~