what the fuck 3

17. března 2012 v 11:00 | ňáký chuj |  oneshot fictions | crossover
He...hehe... tak je tady KONEČNĚ konec povídky. Vecpala jsem to do tří dílů, což je, myslím, docela normální pro jednorázovku, že? :D Tak jako, máte tady to vaše očekávané yaoi, takže nezapomeňte: 18+ :D No, to já jen, abyste věděli, no. Jinak, za ten konec mě asi někdo šlehne do hlavy kamenem, ale já už si zvykla, mám už speciální neprůstřelné okna, takže se nebojim :D
"M-Minnie…" táhlý sten ubezpečí Rudovlasého chlapce o jeho vítězství. Na jeho rtech se objeví ďábelský škleb, rychle jej ale zamaskuje okouzlujícím úsměvem, kterým obdaří Siwona, když se na něj podívá. Siwonovy oči jsou zastřené touhou a taky pomalu se vytrácejícím vzdorem. Dlaně, kterými se Mina marně snažil odtlačit, sklouznou na Taeminovy boky a zůstanou tam. Rudovláskova tvář je tak blízko, že cítí jeho dech na své tváři, přičemž může vidět ten dech beroucí úsměv, kterým jej chlapec časuje. Tak krásný a tak dokonalý… Myšlenky na to, co je a co není správné, pomalu mizí hluboko v jeho mysli a vystřídají je myšlenky jiné. Tak hříšné…
Měkké rty se přitisknou k těm jeho a nezbedný jazýček vklouzne do pootevřených rtů. Siwon má v hlavě prázdno, veškerý odpor zmizel, zůstala jenom touha. Sténá a skučí do Minnieho rtů, svíjí se pod jeho doteky jako had, zaklání hlavu, když jej rudovlásek začne líbat na krku. Chlapec vsaje jeho kůži mezi rty, cucá ji a škádlí ji svými zoubky. Jejich rozkroky se o sebe třou a Siwon až bolestivě zavzdychá, když se o něj Taemin otře o něco silněji. Kalhoty jsou mu tak těsné, že se to nedá vydržet, chce z nich ven, potřebuje uvolnění… kdyby jen nebyl omámen drogou, nebo co mu to Min dal…
Ne, kdyby nebyl omámen, tohle by se vůbec nedělo.
"Taemine!" vykřikne hlasitěji, než by chtěl, Minnieho dlaň, která vklouzla pod jeho kalhoty a stiskla jeho chloubu… Bože!
"Líbí se ti to, viď?" zavrní mu do ouška Min, promne jeho penis v dlani o něco silněji, přičemž jej kousne do krku. Silněji, dravěji a trochu bolestivě, avšak Siwon bolest nevnímá, jediné, co jej zajímá, je Minnieho ruka v jeho kalhotách. Taemin jej kouše do krku, do klíční kosti, posouvá se níž, k jeho bradavce, kterou stejně tak kousne. To už Siwon cítí a působí to na něj okamžitě. Táhle zasténá a stisk na Minnieho bocích o něco zesílí. Zavře oči a kousne se do rtu, aby tak moc nesténal. Vždyť… Minnieho rodiče můžou kdykoli přijít… ale…
"Řekni, že to chceš, Wonnie." Slyší Taeminův chraplavý hlas, zastřený touhou, chvějící se vzrušením a rudovláskova tvář se opět objeví nad tou jeho. Zadívá se mu hluboce do očí a Siwon má pocit, že se na něj dívají oči samotného ďábla. Ďábla, který jej právě svedl.
"Ano…" zašeptá tichounce, má pocit, že jej Min nemohl slyšet, avšak jeho spokojený úsměv jej ujistí, že ano. Po zádech mu běhá mráz, netuší, zda zděšením, nebo touhou. Ten Taeminův pohled… ten kluk snad ani není člověk. Nikdy neviděl člověka dívat se takhle… podmanivě. Taemin jej nenechá nad tím víc přemýšlet, skloní se k němu a opět uvězní jejich rty v polibku. Okamžitě si vynutí přístup do Siwonových úst a černovlásek jej ochotně pustí dovnitř. Cítí, jak si Minův jazyk najde cestu přes jeho zoubky, jak laská jeho patro, zkoumá jeho ústa a nakonec… dotkne se jeho vlastního jazyka. Starší kluk zaskučí, jeho tělo je jako v ohni, oči má opět pevně semknuté, po čele mu ztéká studený pot. A jeho rty samy začnou odpovídat na Taeminovy polibky.
Vůbec neví, kdy z něj Taemin svléknul kalhoty nebo kdy se sám svlékl, nemá ani ponětí, kdy jej přestal líbat, vše vnímá zvláštně zkresleně. Hlava se mu kroutí, před očima se mu dělají mžitky… touha spaluje celé jeho tělo. Touha, chtíč, slast…
"Anghhh!" z jeho hrdla se derou slastné steny, vzdechy, výkřiky. To, co s ním Taemin provádí, ten horký a vlhký prostor kolem jeho chlouby, horký jazyk přejíždějící po jeho žaludu, dlaně mnoucí jeho varlata… Nedokáže poručit plícím, aby nabraly vzduch, nedokáže poručit srdci, aby přestalo tak splašeně tlouct. Prsty zatíná do prostěradla Minovy postele, prohýbá se v zádech a zaklání hlavu, jeho tvář je zkřivená v slastné křeči.
Taemin si vychutnává ten pocit, kdy může slyšet Siwona takhle sténat, křičet jeho jméno, vychutnává si pocit, že jej ovládá. Že si s ním může dělat cokoli. Jak dokonalý to pocit.
Olízne celou jeho délku od špičky až po kořen a zpět, pomůže si dlaní, prsty stáhne předkožku a jazýčkem se jemně dotkne žaludu. Cítí slanou kapičku touhy, která ze Siwona vyteče. Jeho prokrvená chlouba se chvěje vzrušením, je jako sopka před výbuchem. Ušklíbne se. Nemůže se dočkat, až jej ochutná víc. Dost hraní. Pohltí jej celého do úst, Siwon vykřikne hlasitěji, než předtím, z očí mu vyteče několik slziček, jeho rty se chvějí, celé jeho tělo se chvěje.
"Tae-mine…Ach, bože… Mi-Minnie!"
Křičí, zmítá se touhou, má pocit, že všude kolem je tma. Že nic kromě Taeminových rtů neexistuje. Jen jeho rty, jeho horká ústa, šikovný jazýček pohrávající si s jeho chloubou. Snad ani není při smyslech, začíná pochybovat o tom, zda se mu tohle vše náhodou jenom nezdá. Pokud ano… tak zvrácený sen se vkradl do jeho myšlenek, tak hříšný, tak zakázaný, tak… tak krásný. Jeho tělo se napne v křeči, před očima se mu zjeví celý vesmír, z hrdla mu unikne hlasitý výkřik…
Taemin spolyká všechno sperma, které ze Siwona vyteče, jazýčkem jej ještě jednou olízne po celé délce a vypustí jeho ochablý penis z pusy. Mlsně si olízne rty a připlazí se k Siwonově tváři. Pohled na jeho touhou zarudlou tvář, vlhkou od potu a slz, jeho zastřené oči, nepřítomný pohled, napuchlé rty, rudé a tak krásně prokrvené… Nechápe, jak mohl vydržet tak dlouho. Tak moc po něm touží, tak moc ho chce. Hned. Pevně uchopí Siwona za stehna a roztáhne je od sebe. Ví, že ho nepřipravil, i to, že mu ublíží, ale… nejde to vydržet. Chce ho tak dlouho a tak moc. Vlastnit jeho dokonalé sexy tělo, vlastnit jeho duši…
Siwonovy oči se rozšíří hrůzou a bolestí, která se prožene jeho tělem a z jeho rtů se ozve hlasný výkřik. Do očí se mu nahrnou slzy a pokusí se pohnout, chce té bolesti utéct, ale nemůže.
"Pššš. Siwonnie, uvolni se. Jen se uvolni." Slyší Taeminův tichý přerývaný hlas. Rudovlásek má co dělat, aby do něj nezačal okamžitě přirážet. Ten těsný prostor kolem jeho penisu jej přivádí k šílenství. Jeho tělo spaluje touha, srdce mu splašeně tluče a vzrušení, které postupuje jeho tělem je až nesnesitelné. Potřebuje se uvolnit, potřebuje to tak moc…!
Pohne se proti Siwonovu tělu a černovlásek bolestivě zaúpí. Avšak Taemin nezastaví, přirazí podruhé, potřetí, počtvrté… Jeho rty si najdou cestu k těm Siwonovým a utlumí jeho výkřiky v polibku. Dlaněmi jej hladí po vlhké kůži, přejíždí po jeho hrudi, tře jeho bradavky mezi prsty, přičemž do něj pořád přiráží. Jazykem laská Wonnieho rty, kouše jej a saje. Jeho slastné steny zanikají v Siwonových ústech, jeho tělo hoří touhou po vyvrcholení.
Bolest, kterou cítil, pomalu ustává. Nahrazuje ji slast způsobená přirážením a tím, jak se Taeminův penis otírá o uzlinku v jeho těle. Zasténá rozkoší, která postupuje celým jeho tělem a sám se boky pohne proti Minnieho chloubě.
Taeminovy přírazy do jeho těla, jeho rty, které jej tak žhavě líbají a dlaně, které jej hladí všude po těle, způsobí, že se jej opět zmocní vzrušení.
"Minnie…." Vzdechne roztouženě, jeho dlaně obejmou mladšího chlapce kolem pasu až překvapivě silně. Siwon roztáhne své nohy o něco víc a prudce proti rudovláskovi přirazí. Oba zasténají rozkoší, která je ještě větší než před tím.
Poslední příraz, poslední výkřik a Taemin se udělá do toho dokonalého těla pod sebou. Zadýchaně se svalí na jeho svalnaté tělo a rychle oddechuje. Siwon taky zrychleně dýchá, pořád se mu motá hlava, pořád se cítí tak zvláštně… a pořád vzrušeně. Cítí Taeminovo horké tělo, jak se k němu tiskne, cítí jeho chloubu, která je pořád v něm, Cítí vlastní chloubu, jak opět tvrdne.
"Vidíš… nakonec se ti to líbilo, Siwonnie…" zašeptá tichounce Taemin a prstem začne přejíždět po Siwonově nahé hrudi. Černovlásek mlčí hodně dlouho, než konečně promluví.
"Jo." To je jediné, co vyjde z jeho rtů a pak Minnie ucítí pevný stisk kolem ramen. Opravdu pevný. Polekaně vyjekne, když jej ze sebe Siwon hrubě shodí a překulí jej na záda. Než se naděje, tyčí se nad ním Siwonovo mohutné tělo a v jeho očích se odráží zvláštní lesk.
"Siwonnie…" knikne mírně zděšeně, Siwon se na něj kouká jako samotný bůh pomsty, v jeho očích žhnou plameny a jeho rty se zkroutí do šklebu, o jakém si myslel, že Siwon vytvořit nedokáže.
"Tenhle hřích ti neodpustím, Taemine. Ale…" skloní se k jeho tváři a zabodne do něj svůj pohled.
"Můžeš ho splatit." Políbí jej na rty a jeho dlaň sklouzne k Minnieho chloubě. Obejme ji prsty a stiskne, až chlapec polekaně vyjekne.
"A budeš splácet dlouho, Mine. Hodně dlouho…"
 


Komentáře

1 Mai Mai | 17. března 2012 v 11:27 | Reagovat

"A budeš splácet dlouho, Mine. Hodně dlouho…" - tak toto ma dostalo, dokonalý koniec..všetci vieme ako to bude splácať...:D:D kekkekeee -devil smile- Napíš pokračovanie o slpácaní dlhu please...:D:D -kuká na teba šteňacími očami-...:D

2 Hatachi Hatachi | 17. března 2012 v 12:11 | Reagovat

Tak to bylo ůžasné zakončení téhle jednorázovky...i když ted´ nevím co s tím dluhem...že by pokráčko?  Prosim ještě napiš pokráčko...kde Min splácí dluh... Prosim prosim smutně koukam *no fakt na tebe hází štěněčí očička*...

3 Terry Terry | Web | 17. března 2012 v 12:44 | Reagovat

Bože, tak tohle nemělo chybu :D Ten konec je dokonalý! Celá povídka je dokonalá X) A musím se přidat k holkám, napiš pokračování o splácení toho dluhu *štěněčí pohled* Prosíííím!

4 eSmy eSmy | Web | 17. března 2012 v 12:52 | Reagovat

Ehm.... mám sa k tomu koncu vôbec vyjadrovať? :D... Ja som vedela, že ma zabije!... Ja to viem vždy! Už keď povieš, ide písať poviedku!... Konce tvojich jednorázoviem sú... ehm... zabijácke! Vždy! :D... Ja už ani enviem, čo dodať :D... Teš sa zo svojho fanclubu! :D

5 Jolly the Sad Jolly the Sad | Web | 17. března 2012 v 12:59 | Reagovat

absolutně dokonalý! :D mhh, min splácející dluh.. fňá, asi dost krutým způsobem? :D hehe *jsem mimo* eh, nechceš napsat ještě dílek jak min splácí ten dluh prosím jak navrhoval už kdosi přede mnou? :D

6 Kami Kami | E-mail | Web | 17. března 2012 v 12:59 | Reagovat

tak ten konec byl naprosto božíííí :D a celá povídka byla fakt skvělá ^^
PS: souhlasím s Mai a Hatachi, pokráčko by vůbec nevadilo :D

7 keishatko keishatko | Web | 17. března 2012 v 13:27 | Reagovat

paráda..nedýchala som keď som to čítala ale najlepší bol koniec, tá Siwonova zmena...wou... užasne...

8 Katy-chan Katy-chan | Web | 18. března 2012 v 9:58 | Reagovat

Přidávám se k ostatním a přimlouvám se za pokračování v podobě splácení dluhu *devil smile*
JInak dokonalá povídka...To říkám pořád, že Minnie je malý čertisko ;)

9 syrinox syrinox | 17. dubna 2012 v 23:47 | Reagovat

Awwww, Luliii, napiš pokráčko proooosiiiimmm... Bude to ta nejluxusnější povídka pod sluncem (jako všechny ostatní) :D Prooosiiiimmmmm, chci vidět jak Tae ten dluh splácí, proosiim XD <3

10 Mizuki Mizuki | 30. dubna 2012 v 17:11 | Reagovat

Myslím, že ani speciálně neprůstřelný skla ti nepomůžou, jestli nenapíšeš pokračování :D

11 UkeEli^^ UkeEli^^ | Web | 2. prosince 2012 v 12:07 | Reagovat

Tak bys mohla napsat bonusek že? Třeba mě k Mikuláši? * k Vánocům je až moc dlouhá doba* Já chcu Siwon/Taemíííííííííííííííín! Chci chci!!!!!!!! >_< :D

12 Karin Karin | 27. ledna 2013 v 23:30 | Reagovat

Pokračování prosím moc se mi povídka libi.

13 Kami Kami | 4. ledna 2014 v 1:19 | Reagovat

Mám pocit, že v době, kdy jsem to četla, jsem je ještě pořádně neznala. Protože... KURVA TAEMIN OŠUKAL SIWONA?!!!

14 Asami-chan Asami-chan | 24. listopadu 2017 v 17:59 | Reagovat

Hm. *Setře se slzy od smíchu* Tak jsem skončila.
Opravdu mi přijde vtipné, že většina komentářů tady jsou prosby o popsání "splácení dluhu" - myslím, že tohle stačilo. BOHATĚ. NA MINIMÁLNĚ DALŠÍ STOLETÍ.
Jinak tuná trochu nahořejc mě též dostal komentář od Kami. Myslím, že podobně jsem na tom byla já, když jsi to po mně hodila. Ehm. Já to vlastně chtěla, tak nic.
Můj vedikt na tuto splodinu z roku 2012 je následující: Bylo to dobrý, nebudu to číst však znova. Jelikož máš u mne odpustek, tak tímto jsi ho promrhala. Pozbývá smysl něco kritizovat, když si tohle popsala jako tvou nejhorší povídku. Sice v tom nebyla sladká koťátka, ale byl tam HEECHUL. A kde je HEECHUL, tam je zkáza. Nebyla v tom ani láska na první pohled. Nebo jsem to nepostřehla - to je vlastně jedno. Za to tam byl mnich, co umí odříkat všechny modlitby za pár sekund. Už jsem naštěstí pochopila tu svěsenou vodu.
Jdu se zakopat. Pozdravuj Jannie.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek