what the fuck 2

11. března 2012 v 0:03 | ňáký chuj |  oneshot fictions | crossover
Hehe, nejdříve to měl být jeden díl, jenže... nevyšlo, tak z toho měly být díly dva... zase nevyšlo. Zkusíme to do třetice? Vyjde to? No, nevím, osobně doufám, že ano, jinak mě vážně... em... šlehne :D Jako, tohle se mi stává docela šasto (Nezapoměň na mě, to měla být taky jednorázovka. A Vůně kopretin též... a Prokletý taky, a i Porcelánová panenka... em... proč já se vlastně snažím? *padla*) Tak nic... Prostě se s tím smiřte. Neumím psát krátké povídky :D


"Jak se cítíš?" poslední slůvko líně protáhne, přičemž po něm vrhá ten nejsvůdnější pohled, jakého je schopen. Siwon se posune trošku dozadu, přijde mu, že je Taemin až příliš blízko. Nelíbí se mu, že je mezi nimi jen taková malá mezera. Avšak Taemin nevypadá, že by mu to vadilo, spíš je proti tomu, aby se od něj Siwon odtahoval. Nakloní se k němu ještě blíž a Siwon se zase o kousíček odtáhne a Taemin jej zase následuje. Siwon si neuvědomuje, do jaké pozice se dostávají - Siwon téměř leží na zádech, zatímco Taemin se nad ním sklání s hladovým výrazem v tváři. Vlastně si tuhle polohu uvědomí, až když se zády dotkne polštáře.
"Taemine, co-co to děláš?" dostane ze sebe namáhavě, hlas jej zrází, nechápe, co se to s ním děje, cítí se tak zvláštně, tak… Proč musí být Taemin tak blízko? Suše polkne, když si uvědomí, jak MOC blízko se rudovlasý chlapec nachází. Vyděsí jej to. Zvláště, když se jeho těla zmocní nutkání cítit ho ještě o něco blíž. Cítit jeho kůži - nahou kůži, horkou kůži, rozpálenou kůži - na té své, stejně rozpálené. Najednou jsou mu kalhoty o něco těsnější, vyděšeně vyjekne, tohle je přeci… tohle… jak to?! V duchu odříkává všechny motlitby, které zná a snad i ty, které nezná, jen aby mu Bůh odpustil ty hříšné myšlenky, které se mu honí hlavou. Avšak místo motliteb se už po pár vteřinách v jeho hlavě začnou rodit jiné obrázky, takové, které jej vyděsí snad ještě víc. Myšlenky na dvě nahá těla splétající se v jedno, slastně sténající, vzájemně se laskající, rty spojené ve vášnivém polibku, toužebném, vlhkém, dlouhém… vnímá ho tak skutečně. A uvědomí si, že ten polibek JE skutečný! Jen zděšeně vytřeští oči, když si uvědomí, že se Taeminovy rty tisknou k těm jeho, drtí je v hladovém polibku, cítí jeho jazyk, jak šmejdí uvnitř jeho úst. A ještě víc zděšeně se zatváří, když si uvědomí, že mu ten polibek více než ochotně oplácí. Proboha…?! Jeho ruce vystřelí do vzduchu a obtočí se kolem Taeminových ramen. Pokusí se jej od sebe odstrčit, avšak jeho ruce jsou najednou tak slabé. Připadá si jako dítě, nemá sílu ani jen jeho ramena sevřít, ne to jej ještě odsunout. Cítí Taeminův jazyk téměř až v krku, vzrušuje jej to. Tak moc, až ho to děsí. Vždyť tohle není normální! Co se to s ním ke všem čertům děje?!
"T-taemine… ne." Podaří se mu zamumlat do polibku a rudovlásek se od něj odtáhne. Jen proto, aby se vzápětí přisál na jeho krk. Siwon zavzdychá a jeho tvář se zkřiví vlnou vzrušení. To, co s ním ten chlapec provádí, je tak šíleně sexy a tak vzrušující a tak… Ježíši!
"Taemine pře-přestaň!" jeho vlastní hlas je mu cizí. Tak vzrušeně chraplavý, zadrhnutý, slabý… poznačený touhou, která v něm narůstá každou vteřinou.
"Ale vždyť se ti to líbí…" zavrní Taemin do jeho ouška a jemně ho stiskne mezi zoubky. Vyslouží si tak další slastné zaskučení.
"Ne-nelíbí! Mine, nech toho, pro-prosím…" skuhrá dál Siwon, stisk kolem Taeminových ramen o něco zesílí, avšak pořád se jeho sevření podobá spíš jemnému doteku. Taemin jej nepřestává líbat na krku, jazykem přejíždí po jeho lahodné kůži, olízne jeho čelist a vrátí se k jeho rtům. Hladově se k nim přisaje, chtivě je líbá, nedbá na Siwonovy protesty, které v polibku zní spíš jako vzrušené sténání, než jako slůvka odporu. Povede se mu ale trhnout hlavou na stranu a tak polibek přerušit. Taemin se od něj trošku odtáhne, v očích mu hrají plamínky vášně a touhy, kterou pociťuje vůči staršímu chlapci.
"Siwonnie…" zašeptá tiše, přesto smyslně. Přinutí Siwona hlasitě polknout.
"Mine, co to do tebe vjelo? A cos mi to proboha dal?" zeptá se už trochu zděšeně, i když je Taemin proti němu jen takové tintítko, v tuhle chvíli má šíleně navrch. A vědí to oba. Rudovlásek se opět skloní k jeho rtům, avšak nepolíbí ho, pouze se ušklíbne a v jeho očích se mihne prazvláštní lesk. Co má znamenat, pochopí Siwon vzápětí, kdy ucítí Taeminovo koleno, jak se hrubě natiskne k jeho klínu. Zalapá po dechu, doteď si vůbec neuvědomil to pnutí v kalhotách, ale teď… když mu Taemin tak náruživě mne rozkrok… Do tváří se mu nahrne červeň, sám neví, zda studem, nebo vzrušením, v tu chvíli je mu to jaksi jedno. Teď se z toho hlavně potřebuje nějak dostat. V průběhu pěti vteřin si v hlavě odříká snad všechny motlitby, jen aby mu nejvyšší nějak pomohl!
Nejvyšší se očividně bojí Taemina.
"Siwonnie, cožpak mě nechceš? To se ti opravdu nelíbím? Ani trošku? Trošinku?" našpulí rty a opět kolenem pohne proti Siwonovu rozkroku. Ten táhle zasténá a hned na to se kousne do rtu. Tohle přeci nejde. Vynaloží veškerou energii, zapře se rukama o Taeminovu hruď a pokusí se ho ze sebe shodit. Docílí jedině toho, že jej Taemin chytne za zápěstí a přirazí mu ruce k hlavě, čímž se jejich tváře dostanou do těsné blízkosti.
"Dnes mi neutečeš. Dnes si tě vychutnám." Zavrní a zoubky uchopí jeho spodní ret. Jemně jej stiskne a zatahá za něj. Siwonovi se před očima dělají mžitky. Ať mu už dal Taemin cokoli, způsobilo to, že vnímá vše omnoho intenzivněji. Po zádech mu běhá mráz a jeho tělo je jako v ohni. Sevře ruce v pěst, i když ví, že odpor je marný. Ale… tohle prostě nemůžou. Není to normální…
"Minnie, prosím. Nech toho. Tohle nejde. Prosím…" zní tak zoufale, až se Taeminovi na chvilku zželí. Vzápětí si uvědomí, že na tohle čekal až moc dlouho, než aby toho nechal. Navíc, Siwon nevypadá, že by mu to až tak vadilo. Jeho obličej je zkroucený v slastné křeči, v jeho očích se odráží touha, která je smíšená s… bezradností? To je vážně Siwon tak moc věřící? Zamračí se.
"Ale proč? Proč, Siwonnie, proč by to nešlo? Co je špatné na tom, když se dva kluci milují, co?" zeptá se vyčítavě, nechápe to. Není snad jedno, zda chce kluk holku nebo kluka a naopak? Co je na tom špatného?
"Prostě… nemůžeme tohle dělat… nejde to…" stojí si za svým.
"Ale proč?" Taemin to opravdu nechápe. Nikdy nechápal lidi, kteří tomuhle věří. Že tahle láska nesmí existovat. Že musí být potrestána. Tohle opravdu nedokáže pochopit.
"Ne-není to správné…"
"Proč? Protože to říkají pitomé knížky?!" vyjede po něm až moc zhurta. Siwon se na něj ošklivě koukne a odvrátí pohled stranou.
"Takže jsem taky pitomý?" jeho hlas zní plačlivě a tak zvláštně dětsky. Taemina ta změna chování překvapí, ale neřeší to. Siwon byl vždycky tak nějak… jiný než ostatní. A o to více jej přitahoval. Tak moc jej přitahoval. Tak strašně moc, až se to nedá vydržet. Pustí jednu jeho ruku, aby mohl uchopit jeho tvář do dlaně a otočit ji k sobě.
"Pokud věříš všemu, co se píše v té zpropadené bibli, pak ano, jsi opravdu pitomý, Siwone. Přesto tě nedokážu nemilovat, nedokážu tě nechtít, nedokážu tě vyhnat z hlavy. Já tě potřebuju. Tak moc tě chci, Siwone a vím, že to chceš taky. Jen se bojíš. Bojíš se něčeho, co neexistuje."
Siwon chce hned protestovat, avšak Taemin mu v tom jednoduše zabrání svými rty. Vroucně jej políbí na ústa, dlaní jej pořád drží za tvář, nedovolí mu, aby opět uhnul. Jazykem obkrouží konturu jeho rtů a zatlačí na ně. Siwon pevně sevře rty, nechce to… nebo chce? Nebo… nebo co?
"Siwonnie… nebraň se tomu. Vím, že to chceš. Cítím to. Tady…" zatlačí kolenem ještě o něco víc na jeho rozkrok. Ze Siwonových rtů unikne táhlý sten, mimoděčně zakloní hlavu a prohne se v zádech. Tolik slastí mu způsobuje pouhý dotek přes kalhoty. Kdyby… kdyby je neměl… zbláznil by se rozkoší… kdyby jen neměl ty kalhoty… Jeho myšlenky se ubírají úplně jiným směrem, než by chtěl, než by měl chtít… Uvědomí si, že jeho představy jsou pořád živější a pořád víc a víc vzrušující. Do očí se mu derou slzy. Tohle by neměl cítit, tohle přeci není správné. Cítí horkou tekutinu, jak ztéká po jeho tváři a uvědomí si, že opravdu brečí. Zoufalstvím a strachem. Strachem z toho, že dělá něco, co nesmí. Je to zakázané. Nesprávné. Nemožné… O to víc, když po tom začíná sám toužit pořád víc.
"Ježiši, Siwone…" Zaúpí Taemin, tohle se mu snad jen zdá. Ten kluk opravdu vytlačil i slzu! A to mu tolik věřil. Že je aspoň kouskem duše chlap. Ale ne, on je vážně jako velké dítě. Jak dokáže víra oblbnout člověka…
"Podívej se na mě, Siwonnie." Vezme jeho tvář do obou dlaní, setře slzy, které si našly cestu ven z jeho očí, a věnuje mu jeden okouzlující úsměv.
"Dovol mi dokázat ti, že neděláme nic špatného. Nic zakázaného… Dovol mi ukázat ti, jak moc dobré to je. Jak moc krásné to je. Dovol mi milovat se s tebou. Dovol mi milovat tebe."
Siwon neodpovídá, hledí do jeho tváře a celé jeho tělo se chvěje touhou, která je pořád větší, pnutí v kalhotách pořád bolestivější a pocit, že zrází vše, v co věřil, je pořád nesnesitelnější. Zavře oči, nedokáže se na Taemina dívat, touha v jeho očích mu až moc připomíná to, co on sám cítí. A to ho děsí.
"Ne, Siwone, podívej se na mě. Koukni se na mě." Slyší Taeminův hlas, ale neposlechne. Nechce. Chce zmizet pryč.
"Prosím, nech mě." Zaprosí tiše, i když ví, že je to marné. Taemin se nevzdá. Nikdy nic nevzdal. A je mu jasné, že dnes se to nezmění. A taky, že ne. Místo, aby jej Min nechal, opět se začne věnovat jeho rtům, něžně si s nimi pohrává, vsaje je do úst a škádlí je zoubky, přičemž jeho dlaně sklouznou na Siwonovou hruď, i přes látku košile cítí horkost jeho dokonalého těla. Tolikrát ho viděl, tolikrát toužil se ho dotýkat… a teď může. A tu příležitost nehodlá zahodit. Nahmatá kravatu, kterou má Siwon na krku, uvolí ji a stáhne ji z jeho krku. Pomalu rozepíná jeho košili, knoflíček po knoflíčku, odhalujíc tak tu dokonalou hebkou kůži, užívajíc si pohled na to dokonale tvarované tělo, vypracované a pevné… nádherné. Odpoutá se od Woonieho rtů, posouvá se po jeho čelisti na krk, cucá jeho kůži, mírně slanou od potu, tak lahodnou…
Černovlásek pod ním tiše skuhrá, Minovy rty jej přivádí k šílenství, nedokáže víc zadržovat steny deroucí se z jeho úst, je to až moc příjemné, až moc krásné… než aby to bylo zakázané… Otevře oči, dívá se na zeď nad sebou, barevné kruhy, které se na ní nacházejí, mu splývají do barevné šmouhy, ve spáncích mu tepu žíly, cítí pot, který mu ztéká na tvář, dlaně přejíždějící po jeho nahém těle - ani nepostřehl, kdy z něj stáhl košili - rty pohrávající si s jeho kůží, jeho klín otírající se o ten Siwonův… Ach bože! Proč jen je to tak šíleně skvělý pocit?
"Minnie, prosím, ne…" poslední vzpurná prosba, marně doufá, že pomůže. Taemin jej nepřestává líbat, nepřestává jej dráždit. Rty přesune na jeho bradavku, zoubky ji jemně skousnou a následně na to ji jazýček pečlivě ošetří… Siwonovi se před očima dělá černo, ta slast je k nevydržení, má pocit, že vybouchne, má pocit, že pokud brzo nepřijde uvolnění, zblázní se…
Rudovlásek si jazykem utvoří vlhkou cestičku od jeho bradavky, přes klíční kost až k jeho rtům, věnuje mu polibek a pokračuje dál, olízne jeho čelist, lícní kost, ouško… Kousne se do rtu, aby utlumil vzdech, který přijde s jemným skousnutím ušního lalůčku a mráz, který mu přejde po zádech, když mu Minnie do ouška zašeptá těch pár slovíček, jej celého rozechvěje…
"Nebraň se tomu, Wonnie…"
 


Komentáře

1 Shio Elisha Siwonnie-chan Shio Elisha Siwonnie-chan | Web | 11. března 2012 v 0:19 | Reagovat

Nojo.. tady chce vážně nekdo umřít. že Lulinko!!!! :D Vrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! Ale jako! honem s další částí! bo! jinak ti toho Siwona nepůjčím! je ti to jasně! le... Ebůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů... co mi to děláš???? T_T :D

2 keishatko keishatko | Web | 11. března 2012 v 0:22 | Reagovat

ale nééé...rýchlo ďalší diel..chudák Siwon..len nech sa poddá...Minniemu sa ťažko odoláva :D

3 Hatachi Hatachi | 11. března 2012 v 0:35 | Reagovat

Ůžasné toto,fakt skvělý díl. Já myslela že Nejvyšší se bojí je Chucka Norise a on už se bojí i Taeminieho... Je mi líto Wonnieho,proč ho Tae tolik trápí? Kdyby ho opravdu miloval tak jak říká tak ho nechá odejít. Jojo...ale stejně se moc těšim jak to bude pokračovat dál. Vůbec si nedělej starosti že to vyjde zase na víc dílů,protože se to čte mooc hezky. Tak honem další díl...

4 Terry Terry | Web | 11. března 2012 v 17:36 | Reagovat

Úžasný díl! Siwone, tak se mu poddej! Stejně neodoláš! :D A to, že to je navíc dílů mi vůbec nevadí ;) Protože tohle je až příliš skvělé, než aby to bylo na jednorázovku :D doufám, že nás s pokračováním nenecháš dlouho čekat ^^

5 Tabi Tabi | Web | 11. března 2012 v 20:54 | Reagovat

*SLINT* Wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

6 syrinox syrinox | 14. března 2012 v 16:48 | Reagovat

*topí se* Do prčic Lulo, nemůžeš tam dát aspoň nějaký varování? Já tu slintám jak hladovej pes ty jo XD Málem se tu utopím... Ten dílek byl dokonalej, fakt že jo,  další bude na sto pro ještě dokonalejší XD

7 Asami-chan Asami-chan | 24. listopadu 2017 v 17:25 | Reagovat

BŮH SE BOJÍ TAEMINA. NOVINKA DNE. Teda roku 2012. Ehm. Přišla jsem trochu pozdě. _ale stále to platí_
Během pár sekund si nedokážu vybavit ani svoje jméno, natož pak všechny modlitby jako Siwon. Musím trénovat.
A oslovení Wonnie mi přijde, jakoby mluvil s korejskou měnou. Už si představuji, jak na korejských bankovkách je Siwon.
Jdu na poslední díl. Jestli jsem přežila tohle, tak přežiju všechno.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama