Prokletý - 9. díl

29. března 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Prokletý

Ha! Víte co? Máme nový balkon! Je betonový! To se mi hodí! Muhahaha! Protože až si přečtete konec tohohle dílu... budete mě chtít zabít... zase. Nebo pořád? Nebo...?! He... hehe... děti! Já za to nemůžu! Oprtavdu! Já to tam napsat nechtěla. Ono to nějak samo... se to posralo. Jako... já tohle opravdu neplánovala! Aůle když ono se mi to tak nabízelo a jako... Muhéééé, já se vám omlouvám! Vím, že milujete Siwona. Já ho taky mil- é... mám ho ráda. Ale... ale... Já za to prostě nemůžu!


Ani neví, kdy přesně zavřel své oči. Nechtěl uhnout pohledem ani na malou chvilku, chtěl dokázat tomu bastardovi, že se smrtí nebojí, že něco takového jej nevyděsí. Avšak když se démonovy drápy prokousávaly vzduchem a mířily na jeho hruď, oči se mu zavřely samovolně, aniž by to tak chtěl. Nedokázal zabránit onomu instinktu, který má každý člověk v případě, že jeho tělo zaznamená nebezpečí. Zavřít oči… jak podřadné. Značí to jen a jen jeho slabost, nic jiného. V koutku duše si řekne, že by bylo nejlepší, kdyby zemřel. Alespoň by tak už nikdy nezemřel někdo jiný jen kvůli tomu, že se vkrade do jeho života. Na druhou stranu, užírá ho, že zemře právě rukou tohohle… Nechtěl zemřít takhle. Ale vypadá to, že tohle je opravdu konec. Na chvíli má pocit, že slyší Mickyho hlas. To jej bude ten démon pronásledovat i po smrti? Snad není osud až tak zlomyslný…

Čeká, kdy Jaejoongovy drápy projdou jeho hrudí a zabodnou se do srdce, jenže když se ani po pár vteřinách nic neděje, zvědavost jej přinutí otevřít oči. První, čeho si všimne, je Jaejoongův překvapený výraz, který se pomalu mění v nenávistný škleb. Vůbec nechápe, co se děje. Proč jej nezabil? Pak si všimne, že démonův pohled se neupírá na něj, nýbrž jde stranou. Siwonův pohled sklouzne k ostrým drápům, které jsou až nebezpečně blízko jeho hrudníku. Aniž by si to uvědomil, jeho plíce vypustí vzduch, který mu uvíznul v krku, když se smiřoval se smrtí. Ačkoli vždycky říkal, že se nebojí zemřít, teď když jej od smrti dělí jen pár milimetrů… opravdu si oddechl. Instinktivně, neúmyslně, ale přece.

"Co ty tady, bratříčku?" Jaejoongův hlas zní až příliš přeslazeně, než aby uvěřil, že ten démon vidí osloveného rád.

Je pro něj těžké stočit pohled stranou, jelikož démon pořád svírá jeho hrdlo v pevném stisku, no je to dost na to, aby viděl, kdože mu to právě zachránil život - či už se o to prosil, nebo ne. Vzápětí by byl nejraději, kdyby to neudělal. Pohled do těch medově zlatých očí, které pomalu přecházejí do rudé, způsobí, že jeho tělem přejde mráz, který dokonce přesáhne i bolest, která drtí jeho hrudník. Je si jistý, že má minimálně nalomená žebra, pokud ne rovnou zlomená. Micky jej propaluje tím svým pohledem, od kterého nedokáže odtrhnout oči, a přitom se jeho rty pohnou, když opět promluví na svého bratra… V Siwonovi zatne. Bratra. Oni… jsou bratři! Micky je bratr tohohle… téhle zrůdy, která zabila Changmina.

"Ty… jeden… bastarde…" zasýpá tiše a jen Micky ví, že ty slova patří jemu, nikoliv jeho bratrovi, i když pro Jaejoonga je to pravděpodobnější.

Konečně se jeho oči odvrátí od Siwona a zabodnou se do rudých očí druhého démona. Pevněji sevře jeho zápěstí, přičemž se Jaeho obličej mírně zkřiví bolestí, když se ozve slabé křupnutí.

"Pusť ho," řekne Micky pevným hlasem, ze kterého by nejednomu ztuhla krev v žilách.

Jaejoongovy rty se zkroutí v bolestném úšklebku, vzpurně se kouká do Mickyho očí. Snad si nemyslí, že ho poslechne…?! Přejde několik vteřin, a když se nic neděje, rysy Mickyho tváře ztvrdnou. Jeho stisk opět o něco zesílí, ozve se další křupnutí, Jaejoongův úšklebek přesto nezmizí. Odmítá Siwona pustit, naopak i jeho stisk kolem chlapcova krku zesílí. Siwon vyjekne, jeho obličej pomalu fialoví a místo očí mu jde vidět jen bělmo. Nemůže dýchat. Takže přeci jen zemře… Cítí nepříjemný tlak v hlavě a bolest, která doteď postupovala jeho tělem, teď pomalu mizí. Jakoby se stahovala do ústraní. Jeho mysl upadá do šera, doslova vnímá mlhu, jak pomalu a líně obaluje jeho mysl a pomalu ji úplně zbavuje světla.

Nejdřív jej zradí zrak, má před očima temno, neví, zda to je tím, že má zavřené oči, nebo ne, nedokáže posoudit, zda jsou nebo nejsou jeho víčka sklopená. Nemá ani sílu vyzkoušet oči otevřít. Pak přestane slyšet… kapky deště zmizí, hlasité šumění listí taky, dokonce i hlas, který doteď zkresleně vnímal, aniž by věděl, kterému ze dvou démonů patří, se nadobro vytratí. Všechny jeho smysly selhaly. Již necítí vůbec nic, snad jen pocit, že je pořád naživu. Avšak i tenhle pocit se pomalu vytrácí…

"Ty mi možná zlomíš ruku, ale já ho zabiju," procedí skrz zuby, jak se snaží zabránit bolestnému výkřiku.

Nikdy by nepřiznal bolest, zvláště ne před vlastním bratrem. To raději o tu ruku přijde. Třetí křupnutí a Jaejoongovy drápy se změní zpět v obyčejné prsty. Jeho dlaň je zkroucená v nepřirozeném úhlu, Micky cítí pod jeho kůži úlomky kostí. Vypadá to, že rozdrcené zápěstí Jaejoonga nepřinutí, aby Siwona pustil. Mickyho oči se zalesknou zlobou.

"Tak jinak," zavrčí a vzápětí Jae pocítí pálivou bolest na krku, jak se černá čepel přitiskne k jeho kůži.

Zalapá po dechu a očima sklouzne dolů, jen aby viděl, že Micky opravdu v dlani třímá Siwonův nůž. Z hrdla se mu ozve tiché zachraptění a pak zvuk připomínající gepardí vrčení. A Jaejoong v tu chvíli opravdu vypadá, jako tahle kočkovitá šelma, která je zahnána do kouta a přesto odhodlána nevzdávat se do poslední minuty. Čepel se zaryje hlouběji do jeho krku, přinutí Jaejoonga vykřiknout bolestí. Hned na to se bolestný výkřik změní v nenávistný vřískot, když nakonec přeci jen uvolní stisk kolem Siwonova hrdla a nakonec jej úplně pustí. Micky jen koutkem oka zahlédne, jak se Siwonovo tělo zhroutí k zemi a zůstane bez pohybu ležet na místě. Nejraději by se k němu vrhnul a zjistil, zda je v pořádku, nebo alespoň, zda ještě žije, jenže teď není čas. Teď nesmí ani na chvilku polevit na ostražitosti. Teď se musí věnovat tady bratříčkovi…

"To mě chceš opravdu zabít?" zašklebí se pochybovačně, avšak v jeho očích se objeví náznak nejistoty.

I když se Micky tváří úplně klidně a bezcitně, ví, že je to o to horší. V zlatých očích plane vztek. Ještě nikdy neviděl Mickyho takhle zuřit. Nebo alespoň nebyla ta zloba mířená na jeho osobu.

"Abych řekl pravdu, nikdy jsem tě neměl rád, bratříčku," poslední slovo pronese stejným tónem, jaký používá i Jaejoong a jeho rty se zkroutí v ještě zlomyslnějším šklebu, než jakého byl kdy schopen Jaejoong.

Ten je teď už opravdu překvapený. Takového Yoochuna nezná. Vždycky na něj působil klidně, chladně a tak zvláštně nedémonicky. Ale teď… mu přijde jako démon víc, než kdy jindy. Měděná barva jeho očí se stáhne a nahradí ji krvavě rudá.

"Ale nikdy jsem neměl nutkání zabít tě… Až doteď."

Jaemu se zrychlí dech, ani si neuvědomí, že instinktivně před svým bratrem ustupuje ve snaze zbavit se ostří na svém krku. Jenže Micky se pohybuje stejně, jako Jaejoong, a tak ostří zůstává pořád zaříznuto v Jaeho krku. Přes tu palčivou bolest má pocit, že se nemůže ani jen nadechnout. Uvědomí si, že pokud rychle něco nevymyslí, je mrtvý. A o to opravdu nestojí. Ještě se rozhodně zemřít nechystá. Ještě ne…!

"No tak, uklidni se. Jsme přece bratři, ne snad?" mluví na něj trošku roztřeseně, je to snad poprvé, co se Mickyho zalekl.

Avšak jen na chvíli, je přeci démon! V hlavě mu šrotují kolečka, jak se snaží vymyslet způsob, jak se z tohohle dostat.

"Že to říkáš zrovna ty," ušklíbne se černovlásek, jeho škleb ale okamžitě zmizí.

"Kdo ti dovolil se toho chlapce dotknout?" zeptá se najednou a Jaejoong zamrká.

"Co prosím?" tak teď už skutečně neví, co si má o tom všem myslet.

Co má Micky s tím malým spratkem? Jistě, říkal, že ho zajímá, že chce zjistit, co je zač… ale že až tak? To mu vážně tolik vadí, že se ho pokusil zabít? No a? Tak by bylo o jednoho človíčka míň. No… i když. Siwon rozhodně není jen tak ledajaký člověk. Ten by rozhodně stál za hřích. Ale to nic nemění na faktu, že musí zemřít. Pošpinil jeho krásu, jeho dokonalost, na které si tolik zakládal. Za to rozhodně musí zaplatit. Či už se Micky vzteká, nebo ne.

"Věděl jsem, hned jak jsi zmizel, že máš něco v plánu. Nevím, proč jsi ho chtěl zabít, ale varuju tě jen jednou. Dotkni se ho, a jsi mrtvý. Rozumíš mi?" Mickyho tvář se skloní těsně k té Jaeho, cítí jeho horký dech na své tváři a může pěkně z blízka vidět jeho varovný pohled.

"Ale jistěže…"

Prudce škubne hlavou, konečně se mu povede zbavit se toho podivného černého kovu, který doteď spaloval jeho kůži na krku. Odskočí několik metrů zpět a opovržlivě se zašklebí.

"Snad si nemyslíš, že tě budu poslouchat?!" dlaní se chytne za ránu.

S vynaložením veškerých sil se mu podaří ji zacelit, ale když si bříšky prstů přejde po krku a ucítí pokrčenou kůži… Zběsile přejde po svém krku celou dlaní, aby se přesvědčil, zda se mu to jenom nezdá, ale ne. Jizva je tam pořád. Ne… NE!

"Ty zmetku. Za tohle mi zaplatíš!" zaječí a rozběhne se proti Mickymu.

Ten před sebe natáhne nůž, připravený svého bratra zabít. Nejdřív to dělat nechtěl, ale jak vidí, nebude mít na výběr. Čeká, až se k němu jaejoong dostane dostatečně blízko. Ještě chvilku… chvilinku… Jaejoongova silueta zmizí z jeho dohledu. Okamžitě se rozhlídne kolem. Ze které strany zaútočí? Zaútočí seshora? Zaútočí vůbec? Ne… on nechce útočit.
Prudce se otočí zrovna ve chvíli, kdy Jaejoong zvedne Siwonovo nehybné tělo do vzduchu a dnes již podruhé se jej dnes pokusí probodnout.

"Jaejoongu!" zařve Micky vztekle, natáhne ruku s nožem a hodí ho přímo proti Jaejoongovi, který se na něj otočí.

Černá čepel se zaleskne ve tmě, vzduchem se ozývá její svištění, trvá to jen vteřinku, možná dvě, než se čepel zabodne do těla. Avšak do jiného, než které chtěl Micky zasáhnout.

 


Komentáře

1 eSmy eSmy | 29. března 2012 v 14:18 | Reagovat

Kurva! Lulino! Teba je zabiť málo!!!! Za toto teda zaplatíš!!!!!

2 Katy-chan Katy-chan | Web | 29. března 2012 v 14:29 | Reagovat

No tak Lulino!!! Co to děláš jako????

3 ..::GirL WiTh SmiLe =)::.. ..::GirL WiTh SmiLe =)::.. | 29. března 2012 v 14:46 | Reagovat

Toto snáď ani nie je možné :D Pevne verím, že je tam ešte nejaká štvrtá osoba, ktorá by ten nôž mohla schytať :D Taká..Lulina? xD Veď, preboha, chudák Siwon. Napol uškrtený a teraz ešte aj nožom do neho? Ty vieš svoje obete riadne týrať! :D

4 Terry Terry | Web | 29. března 2012 v 15:53 | Reagovat

TO SI DĚLÁŠ PR*EL!! Okamžitě napíšeš další díl, jinak se neznám!!

5 Hatachi Hatachi | 29. března 2012 v 16:02 | Reagovat

No teda já nemam slov...jak si to mohla udělat? Jakto že Chunnie trefil Wonnieho a ne Jaeho...nebo se mýlim? Nebo Micky tomu ještě stihne zabránit? Lulinko moc moc tě prosim zachranˇ Wonnieho... Jinak moc krásný díl,těšim se na další...

6 EvilNika EvilNika | Web | 29. března 2012 v 16:55 | Reagovat

...trvá to jen vteřinku, možná dvě, než se čepel zabodne do těla. Avšak do jiného, než které chtěl Micky zasáhnout. Čepel nože se zabodne do kolem letícího ptáka. xD

Takhle to bude na začátku 10. dílu ne? xD

7 syrinox syrinox | 17. dubna 2012 v 22:46 | Reagovat

Lulinoooooo!!!! Umřeš!!!! Fakt že jo!!! Hodím po tobě celou továrnu na cihly!! Awww Luloo... si zlaaa TT_TT

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek