Prokletý - 7. díl

13. března 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Prokletý


Uhn, tak tady máte další díl Prokletého. Dnes se nic zvláštního neuděje, kluci se nepotkají, snad jen v myšlenkách :D Siwonovi začíná mírně kapat na maják, Micky má syndrom přivlastňování si jistého malého ukeho, objeví se někdo, koho tam rozhodně mít nechcete, ale jinak... se v tomhle dílku vážně nic moc nedějě :D Tak si ho doufám užijete :DJeště dlouho sedí bez pohybu na zemi, jeho pohled je mírně zamlžený. Ten démon umí zatraceně dobře, jak na to. Ještě pořád - ačkoli už to je docela doba - se jeho tělo třese touhou a chtíčem, pnutí v kalhotách je nesnesitelné, téměř bolestivé. Stále cítí jeho doteky na svém těle, cítí jeho ruce na svých zádech, cítí jeho rty na svém krku, na tváři, na rtech… Pořád cítí jejich chuť, tak prazvláštně nasládlou, tak jinou, než je ta lidská. Tak šíleně lahodnou, tak ukájející… Dech se mu zadře, jeho kůže je horká, rudá vzrušením, toužící po něčím doteku… Prudce otevře oči - ne žeby si pamatoval, kdy je zavřel - a z jeho hrdla se ozve nebezpečné vrčení.

Zabije toho démona. Zabije ho vlastníma rukama, fakt! Konečně přinutí své tělo k pohybu, vytáhne se na nohy a zamíří do koupelny. Potřebuje sprchu. Ledovou. Jinak se zblázní. Jistě, mohl by si pomoct sám, ale představa, že by se měl udělat jen z představy těch zatraceně sexy křivek démonova těla, jej od toho odrazuje. Takovou radost mu neudělá. I když, jak by jej mohl vidět, ne? Na druhou stranu by se nedivil, kdyby jej nějakým záhadným způsobem přeci jen pozoroval. Ledová voda, která dopadne na jeho rozpálenou kůži, se do jeho těla zařízne až moc bolestivě. Sakra! Tohle je ten nejodpornější pocit, jaký může člověk zažít. Ale je to opravdu účinná metoda, jak se zbavit vzrušení…


Opírá se o chladnou zeď nějaké budovy a na tváři mu pohrává úšklebek. Jak lehce mu ten chlapec - Siwon podlehl. Líbí se mu tahle hra, kterou začal, aniž by to vpřed plánoval. Před očima se mu zjeví obraz na ten vzrušením zarudlý obličej, na to touhou se chvějící tělo… Má nutkání vrátit se do toho bytu, nahodit Siwona na zeď a pomilovat ho tak, že by na to nadosmrti nezapomněl. Avšak neudělá to. Moc by tím nedosáhl, jen to, že by ukázal tomu chlapci, jakou má nad ním moc.

A navíc, trpělivost růže přináší, no ne? Alespoň tak slyšel lidi mluvit. No, uvidíme, pomyslí si, zažene úšklebek z tváře, odrazí se od zdi a nepozorovaně se vmísí do davu lidí, kteří procházejí městem. Pořád jej udivuje, jak vždycky všichni pospíchají, náhlí se kdovíkam i když mají čas. Nechápe jejich pošetilost. Tak zbytečně si ničí zdraví i život. Sleduje sanitku, jak s hlasitým zvukem sirén prolítne hlavní ulicí, přičemž se ji všichni klidí z cesty… Pokroutí hlavou a jde dál. Nechápe to. Nač se náhlit? Lidé jsou pošetilí a zbrklí… tak hloupí… I Siwon je takový. Jedná zbrkle a bez přemýšlení. Nebo se tak alespoň jeví. Tím, jak jej chce pořád zabít, aniž by dbal na Mickyho pokusy vysvětlit mu, že vražda v tomhle případě opravdu není zapotřebí. I když, kdo ví, možná, že si to zabíjení rozmyslel. Nevypadal, že by byl moc proti, když mu strkal jazyk do krku… no, zezačátku možná jo. Ale… který uke se ze začátku nebrání, že?


Vztekle kopne do židle, které se převrhne a málem přizabije zrzavé kotě, které s hlasitým zamňoukáním uteče do vedlejší místnosti. Siwon se opře o kuchyňskou linku, musí zavřít oči a pár krát se nadechnout, aby se uklidnil. Vzteky téměř nevidí a má pocit, že snad vybouchne, pokud urychleně někoho nezabije. Má jistou představu, kdo by to tak mohl být. Nechápe, jak je možné, že ho nedokáže vyhnat z hlavy ani po tolika dnech. Pořád a dokolečka se mu vybavuje jeho pronikavý pohled, jeho chtivé rty, jeho doteky, jeho slova…

Ještě se uvidíme…

Hmátne rukou po pouzdře, které má připevněné na opasku, snad aby se ujistil, že je nůž pořád na místě. Co se s Mickym viděl naposled, měl ten nůž pořád u sebe. Jeho odhodlání zabít toho bastarda je pořád větší. Nemůže se dočkat, až se objeví. Nemůže se dočkat, až mu zabodne nůž do toho jeho prohnilého srdce, jak bude sledovat, jak se pomalu vytrácí život z těch podmanivých, překrásných očí, ze kterých se mu podlamují kolena, jen si na ně vzpomene. Vytřeští oči, když si uvědomí, jak o Mickym přemýšlí. Prý podmanivé oči… Tse! Přemýšlí o něm, jako by byl snad zamilovaný, či co. Kdepak.

Co zemřel Heechul, nikdy nikoho nemiloval. Nikdy. Ani Maxe. Při vzpomínce na svého posledního přítele jej bodne u srdce. Měl toho chlapce rád. Opravdu hodně rád. Při něm měl pocit, že by ho snad někdy mohl milovat… Nestihl to. Changmin zemřel stejně tak, jako všichni ostatní, kterým dovolil vstoupit do svého života. Je to jako prokletí. Ne… ono to je skutečně prokletí. Na chvíli jej napadne, že kdyby si začal s Mickym, možná by se nakonec ani nemusel snažit a zabil by ho někdo místo něj. Pak si uvědomí, jak nechutná je tahle myšlenka a rychle ji vyžene z hlavy. Vypadá to, že mu to nicnedělání leze na mozek. Měl by přestat jen sedět doma a čekat, až se objeví nějaký démon, kterého může sprovodit ze světa. Třeba by mohl opět začít s taekwondem.


Opět trčí v tom zpropadeném světě, který tolik nenávidí. Nejraději by vypadl hned, pak si řekne, že ty dva dny už to nějak vydrží. Když už je tady, tak si obnoví energii úplně. Kdyby neskákal před ten kamion, tak by se teď mohl v klidu ohřívat na sluníčku někde na louce, nebo odpočívat ve stínu v koruně stromů… Jenže nemohl nechat Siwona zemřít. Na to je až moc zajímavý. Až moc atraktivní a až moc lákavý. Vůbec mu nevadí, že se jeho myšleny točí pořád jenom kolem Siwona. Myslí na něj rád. Konečně něco, co jej po tak dlouhé době fascinovalo. Neskutečně fascinovalo. Přejde si palcem po rtech a pousměje se.

Už se nemůže dočkat, až se vrátí a opět ochutná ty jeho sladičké rtíky. A možná nejen ty. Chtěl by ho ochutnat celého. Chce ho celého. Jeho tělo, jeho duši, vše. Chce ho vlastnit. Jak zvrácené je myšlení démonů. Beze studu si dovolují říct, že jim patří lidská duše, aniž by se onoho chudáčka ptali na názor. No, ostatně, on to má v plánu taky. Pokud jej tedy Siwon dřív nezabije. To by mu to ovšem musel nejdřív dovolit. A taky by mu měl zabavit ten nůž. Uke by neměl mít takové nebezpečné věci. Mohl by si s tím ještě ublížit. Nebo by s ním mohl ublížit jemu. Šáhne si na krk, ještě pořád si dokáže živě představit tu bolest, když se mu ta podivná čepel zařízla do kůže. Ne-ne, ten nůž mu rozhodně nenechá. Pro dobro obou.

"Yoochune?"

Micky sebou polekaně trhne, když se za ním ozve tolik známý hlas. Překvapí jej, jak se k němu mohl dostat takhle blízko, aniž by si uvědomil jeho přítomnost. To bude asi tím, že až moc přemýšlí o Siwonovi. Ten chlapec je pro něj životu nebezpečný, i když s ním není! Bože, cos mi to jen pověsil na krk?! Otočí se, pomalu a s klidným obličejem, aby ten, jenž jej vyrušil, nezpozoroval, že jej svým příchodem překvapil.

"Jaejoongu," vysloví jeho jméno chladně, bez emoce.

Nemá důvod s ním mluvit jinak, ačkoli je to jeho bratr, pouto, které mezi nimi je, se nikdy nedalo nazvat bratrským. Spíš se k sobě vždy chovali jen jako staří známí… nebo tak něco. Žádná náklonnost, žádné přátelství, žádné sympatie, prostě nic. I když, Jae to asi nebere až tak stejně. Ačkoli Micky vůči němu neprojevuje žádné emoce, Jaejoong je na tom jinak. Jedna emoce by tady byla. Pohrdání. Ano, Jae vždycky pohrdal vším, co se kolem něj byť jen mihlo. Pro něj není nic, co by znamenalo víc, než on sám.

"Co tak chladně, co?" ušklíbne se, když vyskočí na skálu a sedne si vedle svého bratra.

"Nehraj si, Jae, nemám na to náladu," zavrčí Yoochun.

Co k smrti nenávidí, je, když Jae předstírá zájem o jeho osobu. Zvláště, když ví, že je mu jasné, že to jen předstírá…

"Co ti přelítlo přes nos, bratříčku?" zašvitoří veselým hláskem, ze kterého jde znát škodolibost.

A i Micky se musí ušklíbnout. Ještě aby mu Jae někdy vyhověl. Jaejoong se k němu natáhne a sklouzne pohledem k jeho krku.

"Ale tohle jsi ještě před pár měsíci neměl. Co se ti stalo?" zeptá se Jae a tentokrát svůj zájem nepředstírá.

Opravdu je zvědavý, co mohlo jeho bratrovi - tak mocnému démonovi - ublížit tak, že to zanechalo jizvu.

"Co je ti po tom?" zeptá se mírně odtažitě.

"Hmm, třeba si o tebe dělám starosti?" panenkovsky zamrká a Micky se neubrání protočení očí.

"Jsi pořád stejný," povzdechne si.

Nakonec mu přeci jen vše řekne.

"Divný nůž, říkáš?" zeptá se Jae a v jeho očích se mihne zvláštní stín.

"No, takový černý… " zapřemýšlí Micky.

"A ten chlapec… co je zač?" zeptá se vzápětí Jae a Micky si jej změří pohledem. Zdá se mu to, nebo se Jae zajímá až moc?

"Netuším, je zvláštní. Vím jen, že se jmenuje Siwon. Ale zjistím si o něm víc, jen, co se odsud dostanu," řekne, ale to už jej Jae neposlouchá. Vymrští se do vzduchu a seskočí ze skály.

"Jae?" nechápavě se za ním koukne Micky.

"Na něco jsem si vzpomněl. Nashle, bratříčku," řekne jen, načež zmizí z dohledu.

Micky jen pokrčí rameny, no co, stejně o jeho přítomnost nestojí. Chvíli jen tak hledí na oblohu, než jej ovládne nepříjemný pocit. Zadívá se na místo, kde ještě před chvíli seděl Jaejoong. Najednou má pocit, že je něco špatně…

 


Komentáře

1 Katy-chan Katy-chan | Web | 13. března 2012 v 11:25 | Reagovat

Můj miláček JaeJoong se mi tu objevil, i když to nevypadá na kladnou postavu...každopádně jsem zvědavá na pokračování!!!

2 eSmy eSmy | Web | 13. března 2012 v 11:34 | Reagovat

ehm... neser! Čo mu chceš urobíííť?... Ehm... nezdá sa ti, že to slovíčko neser, používam enjak často? :D.... ehm... ale čo mám s tebou robiť? Keď ty stále provokuješ!... Ehm... tak nič, už mlčím :D

3 Majka :3 Majka :3 | Web | 13. března 2012 v 14:50 | Reagovat

tak to je teda zaujímavé :D  som zvedavá, čo sa tam medzi nimi udeje :D super diel ;) teším sa na pokračko ;)

4 Terry Terry | Web | 13. března 2012 v 14:57 | Reagovat

Nová postava a nové problémy... No, snad nebude Jae dělat nějaké velké problémy... Každopádně úžasný díl :D To Siwonovo chování je dokonalé X) těším se na pokračování ^^

5 Hatachi Hatachi | 13. března 2012 v 16:28 | Reagovat

Ůžasný díl. Wonnie je dobře zmatený...doufam že Chunnieho nezabije dřív než mu řekne že se do něj zamiloval. A co má Jae zalubem? Doufam že Wonniemu neublíží,to snad Chunnie nedopustí... Těšim se na další díl...

6 syrinox syrinox | 14. března 2012 v 16:38 | Reagovat

Muhahahah... luxusní díl, už se MOOOOOCCCCC těším na další XD Tohle bude ještě zajímavý Muhahaha XD

7 Elisha Siwonnie-chan Elisha Siwonnie-chan | 17. března 2012 v 15:03 | Reagovat

Hííííííííííííííííík! Mickyyyyyyyyyy! Utíkej za Siwonééééééééééém! Určitě to hovado JJ zmizelo za ním! Určitě! Huéééééééééééé! Mazej! Co tam furt dřepíš!!!!!!!!!!!!!!

Muhehehe.. dokonalý díl... Kdy bude další? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek