Prokletý - 6. díl

7. března 2012 v 9:00 | Luli(na) |  Prokletý

Tak jo, tady je další díl prokletého. Uhn, jako, nějak se mi to zvrtlo. Nějak víc :D Tenhle díl měl vypadat úplně jinak, jenže... já začala tak blbě (nebo dobře?), že to nešlo nenapsat takhle. Prostě... jsem si nemohla pomoct. I když, za ten konec asi dostanu kamenem do hlavy, ale tak... nevadí, už jsem si zvykla. Snad :D No, tak přeju příjemné čtení :DVzpírá se, snaží se vymanit z démonova sevření, škube sebou, jak jen může, ale nepomáhá to. Yuchun ho dál líbá, něžně si pohrává s jeho rty, tak šíleně něžně… Nechce to, opravdu tohle nechce, i přesto však nedokáže zabránit dalšímu tichému vzdechu, nebo možná zaskučení, kdo ví. Jeho odpor je čím dál tím menší, jeho tělo sebou přestává škubat, zůstává nehybně viset v Yuchunově náručí. Měl by se bránit, ví, že by měl. Ale nejde to. Polibek, kterým jej Yuchun ovládá, je tak… nedokáže to popsat, cítí se jako v transu. Další tichounké vydechnutí si najde cestu z jeho rtů a zanikne v měkkém polibku démona. Jeho tělo se chvěje, dech se mu zrychluje, oči zavírají, mysl se otupuje. Zapomíná, že osoba, která jej líbá, je démon, kterého by měl zabít. Zapomíná na vše. Co to s ním ten démon jenom provedl?

Líbí se mu ten pocit, kdy má toho chlapce ve své moci. Když si s ním může dělat cokoli a on se nebrání. No… cokoli, zatím ho jen líbá. Kdoví, co by Siwon udělal, kdyby se pokusil zajít dál. Pokušení opravdu to zkusit, je silnější než on. Přitiskne se svými rty víc na ty Siwonovy a vsaje jeho spodní ret do úst. Jemně za něj tahá a pohrává si s ním, slabě jej kousne a poté po něm přejde jazykem. Ze Siwonových rtů unikne další tiché vydechnutí, cítí, jak v jeho náručí vláční, je si jistý, že kdyby ho pustil, tak by se svezl na podlahu. Musí se usmát, velmi se mu líbí, když s ním může manipulovat.

Obkrouží konturu jeho rtů, zatlačí na ně jazykem. Překvapí ho, když se ani teď nesetká s odporem a Siwon pootevře své rty. Neváhá, využije téhle Siwonovy poddajnosti, jazykem vnikne do jeho úst, líbá ho vášnivě a hladově. Chce ho. Chce ho vlastnit celého. Chce ho ovládnout.

Uvědomí si, že ho ovládá jeho démoní stránka, že se teď chová jako všichni ostatní démoni, ale nemůže si pomoct. Touží tohoto kluka ovládnout. Podmanit si ho.

Jeho stisk kolem Siwonova pasu povolí, prsty sklouzne po jeho pase až k okraji jeho košile a vklouzne dovnitř. Pohladí horkou kůži, tak jemnou a příjemnou na dotek. Jazykem přejíždí po patru Siwonových úst, po jejich stěnách, polaská jeho jazyk, vybízí ho ke spolupráci, ale Siwon nevypadá, že by se k něčemu měl.

Pohladí ho přes bok, vytáhne ruku zpod jeho košile, jen aby mohl prsty nahmatat nejspodnější knoflíček. Šikovně jej rozepne, posune se k dalšímu, pomalu rozepíná košili a Siwon pořád nevypadá, že by se chtěl bránit. Nechápe to. Měl za to, že bude klást větší odpor, že se ho snad pokusí i zabít. Měl by být zklamaný, že chlapec nesplnil jeho očekávání? Ne, to rozhodně ne. Tohle je lepší. Divné, ale lepší.

Stáhne již rozepnutou košili z jeho ramen, ta se za doprovodu šustivého zvuku sveze po jeho těle k zemi a zůstane nehybně ležet u jeho noh. Yuchun se konečně po dlouhé době odpoutá od Siwonových rtů a ukončí tak dlouhý polibek jen, aby se mohl svými rty přesunout na nově odhalenou kůži jeho těla. Přisaje se k jeho krku, cítí zrychlený tep i to, jak se mladík trhavě nadechne.

Siwon prudce otevře oči, když ucítí Yuchunovy rty na svém krku. Kdy ho přestal líbat?! Uvědomí si, že opravdu necítí jeho rty na těch svých. Jemné kousnutí do krku jen nečekaně rychle probere a on si uvědomí, k čemu se tady schyluje. Vždyť tomu zatracenému démonovi se povedlo svléknout jej z trička, aniž by si toho všimnul! Vytřeští oči, když ucítí, jak se démonovy ruce začnou cpát do jeho tepláků. Tak ale tohle…?!

"Dost!" zařve a prudce od sebe Yuchuna odstrčí a couvne několik kroků.

Démon nebyl připraven na tak náhlý odpor, myslel si, že má již vyhráno. Očividně se spletl. Siwon se na něj kouká s vraždou v očích, která ale v kombinaci s rudou tváři a napuchlými rty, tak sladce růžovými a prokrvenými od polibků, vůbec nepůsobí nebezpečně. Spíše naopak. Přijde mu ještě lákavější.

"Okamžitě vypadni! Zmiz!" zaječí na něj vztekle a taky mírně vyděšeně.

Nechápe, jak se tomu démonovi podařilo zajít tak daleko. Nechápe, jak mu to mohl dovolit. Na co myslel?! A myslel vůbec?! Ne, nemyslel. Kdyby myslel, už dávno by ho zabil! Dávno by mu probodnul srdce! Kde nechal mozek?! Snad už v té uličce, kde potkal tohoto muže poprvé. Cožpak stačil jediný pohled do těch zvláštních očí, aby nadobro přišel o rozum?! Protože jinak si to vysvětlit nedokáže. Pohledem probodne černovláska před sebou, ten však najednou zmizí. Nestihne ani mrknout a démon se zjeví těsně před ním. Tak blízko… Nestihne zareagovat, jeho tělo je hrubě přiraženo ke dveřím jeho pokoje.

"Mám odejít? A nedokončit, co jsem už jednou začal? Opravdu?" na krku jej šimrají Yuchunovy vlasy a tichý šepot těsně u jeho ouška mu způsobuje mrazení v zádech.

Yuchun vezme mezi rty jeho ušní lalůček a zatahá za něj. Jen jemně, přesto to má okamžitý účinek. Jeho dlaň si najde cestu po Siwonově těle až k jeho bradavce, kterou stiskne mezi prsty. Siwon se trhavě nadechne, jeho tělem přejde vlna vzrušení. Má chuť si nafackovat. Tohle přeci nemůže cítit! Micky jej má úplně ve své moci. Jazykem klouže po jeho krku, svým tělem mu brání v odporu, prsty mne jeho bradavku, která pomalu tvrdne, druhou rukou jej hladí přes boky, na bříšku, hrudi… A Siwon opět podlehne. Tiché zasténání je důkazem, že i když mysl se pořád vzpírá, jeho tělo tenhle boj vzdalo. Zradilo jej…

"Opravdu mám zmizet?" jazykem přejde po jeho krku i čelisti, olízne jeho rty, nedovolí Siwonovy odpovědět a umlčí jej polibkem dřív, než se pokusí něco říct.

Jazykem vpluje do jeho úst, dravě je plení, jeho dlaně se rozběhnou po jeho těle, kolenem se vmísí mezi jeho nohy a zatlačí. Siwon tlumeně zasténá do jeho úst, jeho ruce, které doteď ztuhle spočívaly na Mickyho hrudi, volně padnou podél jeho těla. Mysl následovala tělo a už i ona to vzdala.

"Líbí se ti to, viď? Přiznej, že se ti to líbí, Siwone," šeptá do jeho rtů, kolenem mne Siwonův rozkrok, cítí, jak jeho erekce narůstá.

Vzrušuje jej to. Jeho dlaně se opět vrátí k jeho bradavkám, stiskne je o něco hruběji, efekt je okamžitý. Siwon se propne v zádech proti němu a zaskučí do polibku. Srdce mu splašeně bije, má pocit, že mu snad vylítne z hrudě, vnímá Mickyho rty, jeho doteky, polibky… vnímá je celým svým tělem.

"Tak moc se ti to líbí a ty mi říkáš, ať vypadnu?" jeho dlaně se přesunou k Siwonově tváři, pevně ji uchopí a přitiskne k sobě, co nejvíc to jde.

Věnuje mu dlouhý polibek plný vášně, neskutečný a dlouhý. Siwon si nemůže pomoct, neodolá, začne Mickyho polibek oplácet… A v tu chvíli se od něj Micky odtáhne.

"Dobře. Jak myslíš. Jdu."

Ty slova přinutí Siwona otevřít oči a nevěřícně se kouknout na Mickyho. Cože to řekl?! Odejít? J-jak odejít? To nemůže…! Micky se musí ušklíbnout nad tím překvapeným a zmateným pohledem, avšak udělá přesně to, co řekl. Pustí Siwonovu tvář a naposled jej měkce políbí na rty. Poté se nakloní k jeho oušku.

"Ještě se uvidíme," zašeptá svůdně.

A pak jeho přítomnost zmizí. Siwon hledí před sebe, nechápavě, zmateně, snad i rozzlobeně. Co mu to ten démon provedl?! Svezte se po dveřích k podlaze, nepřítomně kouká před sebe a nechápe. Nechápe, jak se tohle mohlo stát. Jak mohl tak lehce padnout do pasti toho muže. Pohrával si s ním. Jen se s ním zahrával, bavil se tím… A Siwon si uvědomí, že ho to mrzí. Proč? Takhle se nechat napálit! Jak mohl být tak hloupí?! Praští pěstí do země, jeho rty se sevřou v tenkou linku a v jeho očích se mihne nenávist. Slibuje… ne, přísahá, že až jej znovu potká, už nezaváhá. Ani na vteřinku. Už ne. Zabije toho zatraceného démona a to bez slitování. Bez mrknutí oka. Přísahá.

 


Komentáře

1 Kami Kami | E-mail | Web | 7. března 2012 v 12:06 | Reagovat

Tak jako ten konec je vážně na zabití, i když jsem z něj nevím proč chytla neuvěřitelný záchvat smíchu :D
Bylo to naprosto dokonalý, prostě jako...hehehe...znáš to :D Ze všeho nejvíc mě deptalo, že jsem věděla, že tady ten dílek už od devíti je a já musela hlídat dítě...až teď jsem se k tomu dostala a hodlám si to přečíst ještě jednou, protože to bylo fakt skvělý :D

2 eSmy eSmy | Web | 7. března 2012 v 15:26 | Reagovat

Tse!... jasnééé!... hele, tak či tak sa spolu vyspia :D.... Ale som na teba hrdááá!.... ty si odolala pokušeniu!... Nebolo yaoi... wáááw! ... smekám klobouk :D

3 Majka :3 Majka :3 | Web | 7. března 2012 v 16:20 | Reagovat

no tak to bolo fakt niečo :D sa divím, že si z toho neurobila yaoi ako to máš vo zvyku a nakoniec si odolala :D fakt super :D teším sa na pokračovanie :D

4 Terry Terry | Web | 7. března 2012 v 16:24 | Reagovat

Che, prej přísahá, to chci vidět :D Tohle byl opravdu úžasný díl X) I když k ničemu vážnému nedošlo, i tak to bylo úžasné ;) Vážně obdivuju tvůj styl psaní :) Těším se na pokračování :D

5 Katy-chan Katy-chan | Web | 7. března 2012 v 16:36 | Reagovat

Ubírá se nám to zajímavým směrem, který se mi líbí! Siwon a Micky jsou kjuteskní!!! Těším se na další...

6 Hatachi Hatachi | 7. března 2012 v 18:46 | Reagovat

Krásný díl toto... Micky si pěkně zahrává se Siwonem. Jako Micky je hroznej,takhle to ukončit...no to je na zabití. Moc se těšim na další díl,jak to bude pokračovat mezi Mickym a Wonniem...

7 syrinox syrinox | 8. března 2012 v 1:07 | Reagovat

Tak ten konec byl luxusní: Jdu XD Si zabila, dobře ty XD Těšing na další díl ty jo, doufám, že tu bude co nejdřív :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek