Nezapomeň na mě - 31. díl

25. března 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Nezapomeň na mě | přerušeno
Tak tady máte další dílek, děti. Asi se budete divit, ale... v tomhle dílku se vůbec neobjeví Wookie s Yesungem. Uhn, nevím, co mě to tak napadlo, ale chtěla jsem tam hodit něco se Siwonem a Chulem a nakonec... z toho vzečel celý díl. Tak... snad si ho užijete a nezabijete mě zase za ten konec :D Vždyť mě znáte, že? Ráda to takhle usekávám :D
Zabouchne dveře bytu a vztekle mrští klíčky o zem, jeho tělo se chvěje hněvem, z očí mu šlehají blesky a krev se mu vaří. Tohle už je vážně vrchol! Zuje si boty, které hodí do kouta u dveří a všimne si, že jsou v botníku uloženy Siwonovy tenisky. Takže je doma. Výraz jeho tváře se na chvíli změní v o něco milejší, avšak hned se zase zamračí, když si vzpomene na dnešní den. Začíná mít pocit, že se za ním táhne smůla jako stín a odmítá se ho pustit. Přejde úzkou chodbou do obýváku, velké místnosti s okny až po podlahu, světle zelenými závěsy a obrovským prostorem. Vždycky tenhle byt obdivoval, už když tady vstoupil poprvé. Byl ohromený, kolik místa může být v obyčejném panelovém domě. Z venku vypadá tak malý a ošoupaný. Nachází se ale v klidnější části města. Na první pohled obyčejný panelák. Ale když vešel dovnitř, mohl jen koukat s otevřenými ústy. Tak vkusně a moderně zařízený byt jakživ neviděl. A hlavně tak velký. Až pak mu Siwon řekl, že jsou to vlastně dva byty, u kterých jen nechal vybourat příčku, která je oddělovala. Taky se zbavil i příčky oddělující jednoho z pokojů s obývákem a tak získal větší prostor, kde si mohl naskládat ty své milované stroje. Posilovací samozřejmě. Takže má vlastně obývák spojený s posilovnou. Ani jej nepřekvapí, že Siwona najde právě v téhle části bytu. Černovlásek si jeho příchodu nevšimne, přes hudbu, která jde z cédečka a tiché vrčení kola, na kterém právě vypouští duši, Heechula přijít neslyšel. Blonďáček se zamračí ještě o něco víc. Někdy má dojem, že se Siwon věnuje svému tělu víc, než jemu. I když nějak postrádá důvod, proč si Wonnie tak zakládá na postavě, když ji stejně není přes ty jeho obleky vůbec vidět. Na druhou stranu… Když ten oblek poté svlékne, že se je na co koukat. A uvědomí si taky, že tohle dokonalé tělo vidí většinou jen on. Napadne jej, zda to Siwon nedělá právě za tímhle účelem…? Vzápětí pokroutí hlavou. Tyhle věci tady měl už předtím, než si tady Heechula nastěhoval.
"Heechule, ty už jsi doma?"
Siwonův překvapený hlas jej vytrhne ze zamyšlení. Podívá se na něj a mírně se pousměje. Siwon nakloní hlavu stranou a chvíli se na něj zkoumavě dívá. Pak se natáhne k ovladači a vypne CD přehrávač. Sleze z kola, vezme ručník a utře si zpocenou tvář. Je mu jasné, že se zase něco stalo. Tenhle Heechulův výraz už zná.
"Co to bylo tentokrát?" zeptá se a čeká, co mu Heechul odpoví. Blonďák našpulí pusu a koukne se do zrcadla, které stojí vedle nich.
"Vážně vypadám tak zženštile?" zeptá se snad už po milionté. Siwon se taky koukne do zrcadla a koukne se na jejich odrazy. Heechul, naproti němu… to jeho hubené tělíčko téměř nevidět vedle jeho vysportované svalnaté postavě. Jeho dlouhé blond vlasy a jemné dívčí rysy mu taky na mužnosti nepřidávají. Jeho úsměv se ještě rozšíří. Je to naprosto jeho typ.
"Rozbil jsem mu tác o hlavu." Protne Heechul ticho a koukne se do očí Siwonova odrazu.
"Takže tě vyhodili." Zkonstatuje Siwon jednoduše a Heechul jen nepatrně přikývne. Čeká, že Siwon vybouchne, že mu řekne, že nechce někoho, kdo si ani nedokáže udržet práci… Nechápe své černé myšlenky, ví, že Siwon by nikdy nic takového neřekl. Jenže dnes má takovou špatnou náladu. Smůla se mu lepí na paty víc, než kdy jindy. Nejdřív přišel pozdě do práce, poté jej šéf seřval, že včera špatně sečetl peníze z kasy, přičemž tohle vůbec není jeho práce a je jen jeho dobrá vůle, že to vzal za Kangina, který prý musel naléhavě odejít. Tse, prdlajs naléhavě, pomyslí si. Zná to jeho naléhavě. Naléhavě to na něj čekalo navlečené v těsné minisukni.
"Netrap se tím." Ucítí Siwonovu dlaň na své tváři. Zavře oči a přitiskne se k ní. Miluje tenhle dotek.
"To se ti lehce řekne." Zavrní, nedokáže znít rozzlobeně, když se jej Siwon takhle dotýká. Zvedne ruku a vezme do dlaně hřbet Siwonovy ruky, aby si ji mohl k tváři přitisknout ještě víc.
"Kdybys nebyl tak paličatý a zůstal doma. Víš, že se o tebe dokážu postarat." Nezní to vyčítavě ani naléhavě, spíš v Siwonově hlase slyší něhu a lásku. Ale… Otevře oči a zadívá se na Siwona.
"Už jsem ti to vysvětloval. Nechci sedět doma a nic nedělat. Připadám si pak jako příživník a…"
Siwonovy rty jej umlčí polibkem. Heechul jen něco zamumlá, avšak neodtáhne se od něj. Obejme jej rukou kolem krku a přitiskne se na jeho horké tělo. Cítí vlhkost potu z toho, jak Siwon cvičil, avšak nevadí mu. Odpovídá na jeho polibek více než ochotně, nechá Siwona, aby si pohrával s jeho rty, cítí, jak se ruka černovláska dobývá pod jeho tričko, jde to lehce, Heechul miluje volné oblečení a tak pod něj Siwon vklouzne velice jednoduše. Hee cítí jeho horké dlaně na své kůži a tiše zasténá, jak je mu to příjemné. Pustí Siwonovu ruku a sám obejme Siwonova svalnatá záda. Vlhká kůže pod jeho prsty klouže, trochu dlaně odtáhne a začne po jeho zádech přejíždět nehty, ví, jak moc tohle Siwon miluje. Starší muž se zachvěje, když mu po zádech začnou přejíždět Heechulovy prsty a jemně jej škrábat, prohloubí polibek a natiskne blonďáčka na zeď. Heechul vzdychne a pootevře svá ústa, Siwon jeho výzvu přijme a vpluje jazýčkem do jeho úst. Hladově jej líbá, zatímco jeho dlaně se posouvají pořád výš po jeho nahém těle, vyhrnují tak látku jeho trika a odhalují jemnou nazlátlou kůži. I když je jeho tělo hubené, je pevné a dokonalé. Pod bříšky prstů cítí, jak se jeho kůže chvěje touhou, tiše sykne, když jej Heechul jemně kousne do rtu. Odtáhne se od něj, jen na chvíli, aby mu mohl přetáhnout tričko přes hlavu, Heechul se nechá vysvléct, poté vezme jeho tvář do dlaní a sám vyhledá jeho rty. Polibek ale netrvá dlouho, Siwon se od něj odtáhne, aby se mohl přesunout na jeho krku. Vsaje mezi rty jeho horkou kůži a jemně jej hryzne. Heechul zasténá, vpluje dlaněmi do jeho vlasů a přitiskne jeho tvář blíž k sobě. Siwonovy ruce se rozběhnou po jeho těle, hladí jej přes záda, boky, bříško, zavadí o lem džínů. Přejde jazykem po jeho krku a opět se od něj odtáhne.
"Tady ne…" zašeptá mu vzrušeně do ouška. Heechul táhle zasténá, jeho ruce povolí stisk a vyklouznou z jeho vlasů jen, aby jej mohl pevně obejmout kolem krku.
"Je jedno kde… chci tě." Zaskučí a přitáhne si ho k dalšímu polibku. Hladově se vrhne na jeho rty a natiskne se na jeho tělo. Otře se svým klínem o ten jeho, čím u Siwona vyvolá vzrušené zasténání. Cítí nepříjemné pnutí v kalhotách, sám pohne boky proti Heechulovi, oba zasténají do polibku. Hee si vynutí přístup do jeho úst, chce okusit jeho chuť, jazýčkem přejde řadu jeho zoubků, polaská patro i jeho jazýček, který už se snaží převzít nadvládu. Netrvá dlouho a tenhle boj vyhraje. Vklouzne do Heechulových úst, blonďáček nic nenamítá, ochotně jej vpustí a nechá se laskat. Siwon za stálého líbání odtáhne Heechula od zdi a začne jej tlačit do chodby směr koupelna. Heechul couvá, kam jej Siwon navádí a je mu absolutně jedno, kde to bude. Nic kromě jeho rtů jej teď nezajímá.
 


Komentáře

1 Majka :3 | Web | 25. března 2012 v 11:25 | Reagovat

to vôbec nevadí, že tam tentoraz nebol Yesung a Wookie.. :D myslím si, že si nám to dostatočne vynahradila s týmto párom :D inak dokonalý diel ako vždy :D teším sa na pokračovanie :3

2 Hatachi | 25. března 2012 v 11:43 | Reagovat

Bože Luli já tě zaškrtim...zase to usekneš v tom nejlepším !!! Vůbec nevadí že nebyli YeWook,protože SiChul jsou ůžasný. A jako doufam že příští dílek bude navazovat tam kde SiChul skončili v tomhle dílku. A jestli ne tak si mě nepřej... Ale jinak sem si tenhle dílek užila,byl nádherný... Těšim se na další....

3 Kami | E-mail | Web | 25. března 2012 v 12:48 | Reagovat

tohle je už fakt na cihlu!! takhle to useknout? to se dělá? cssss
jinak to byl skvělý dílek a dobrý nápad, dát tam i siwona s chulem, alespoň se to o něco prodlouží :D těším se na pokračování!

4 takehochan | Web | 25. března 2012 v 13:05 | Reagovat

úplně jsem zapomněla že čtu NNM... proč nemůžou být všechny díly takové ?? proč musí být aji smutné díly ??... ale musím uznat že to byl skvělý nápad (víc dílu = věčí potěšení při čtení tvých povídek :D)

5 Katy-chan | Web | 25. března 2012 v 13:58 | Reagovat

Lulčo, že se nestydíš! Takhle nám to utnout! *ví že ne, protože Lulča je fakt potvora a v utínání si velmi libuje*
Dokonalý!!! Bylo to takové příjemné odlehčení...
Teším se na pokračování, které očekávám hned s příštím díle!!!

6 Terry | Web | 25. března 2012 v 14:01 | Reagovat

Tak to bylo úžasné! Ale jako, za ten konec bych tě pleskla. To se dělá? Utnout to v tom nejlepším? :D Vůbec nevadí, že to nebyl YeWook ^^ SiChul je úžasný X) Doufám, že další díl bude pokračování k tomu, kde ti dva skončili... Hrozně se těším na pokračování :)

7 eSmy | Web | 25. března 2012 v 16:45 | Reagovat

Ehm.. to useknutie by sm ti odpustila...ale to, aké je to krátke rozhodne nie!!!! XD

8 Annie | Web | 25. března 2012 v 18:44 | Reagovat

Takhle to utnout! Tož toto jako.. sem málem rozbila stůl.. Tak jako ale todle se ti moc povedlo :D Změna musí byt :D

9 ღĐ.iamond.rian | 25. března 2012 v 21:48 | Reagovat

užasná povidká užasny blog!!!!!!!! prosím už po několkaté chci obědnát pocidku ale vždy zázrakem pozdě že máš pauzu^^ žadam tě tedy až budeš volna ploséííííím dejmi vedět:))

10 syrinox | 26. března 2012 v 17:00 | Reagovat

Krásný... moc se těším na další :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~