Nezapomeň na mě - 30. díl

15. března 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Nezapomeň na mě | přerušeno
A já myslela, že tenhle cyklus ukončím 40. dílem. Děti... zapomeňte na to. Jak se tak koukám, s tím, co tady vyvádím... to bude mít minimálně 50-60 kapitol. Vzdávám to. Fakt. Ale jinak. Chňá, chňá, tak stále nějak pokračujeme v sladičkém duchu. No, já měla v plánu udělat takhle sladké kapitoly jen dvě... a takhle je pokud vím, už třetí. A myslím, že jen tak s tím neskončím. Začalo mě to jaksi bavit, takže... asi bude těhle kapitol víc, než se rozhodnu to opět pos...é-...kazit. Doufám, že máte radost, děti. A taky doufám, že si tyhle sladké chvilky užijete, dokud ještě můžete. MUHAHAHAHAHAHA!
Hladí Wookieho ve vláscích, poslouchá jeho klidný a pravidelný dech a přitom nedokáže z tváře vyhnat ten připitomělý úsměv. Musí vypadat opravdu jako idiot, prostě sedí a usmívá se. Ale nemůže si pomoct. Po dlouhé době se cítí tak šťastně. Má pocit, že je konečně vše v pořádku. Že už to bude dobré. Že je vše jak má být. Ano, teď je už vše v pořádku. On. Wookie. Oba… ano, takhle to být mělo. Neví, jak dlouho takhle sedí s Wookieho tělíčkem ve své náručí. Neví a je mu to jedno. Nevadilo by mu takhle zůstat klidně do konce života. Jen tak sedět, prohrabovat se vlásky toho dokonalého stvoření, vidět ten spokojený úsměv, který nezmizel ani poté, co chlapec usnul. Pohladí jej po tváři, jemně, téměř se jej ani nedotýká. Cítí horkou kůži, tak jemnou a dětskou. Uvědomí si, jak mladičký Wookie vlastně je. Přijde mu to až zvrácené, jak se mohl zamilovat do tak mladého kluka. Téměř dítěte. Avšak, citům se poručit nedá. Myslel si, že se to jen tak říká, teď ví, jak moc jsou ta slova pravdivá. Usměje se a odhrne pár neposlušných pramínku vlasů z Wookieho čela. Chlapec se zamrví na jeho klíně, otočí se tak, že může Yesung na chvilku vidět celou jeho tvářičku, zachumlá se do deky a schoulí se do klubíčka. Tvář přitom zaboří Yesungovi do trička. A hnědovlásek se musí zase usmát. Je opravdu jako koťátko. Maličké, nevinné, rozkošné a tak šíleně neodolatelné. Vklouzne dlaní pod deku, cítí teplo Wookieho těla, posune se na jeho záda a nechá ruku na místě. Pohodlněji se opře do křesla a zadívá se na černou obrazovku vypnuté televize. Vidí v ní odraz jich obou, nakloní hlavu na stranu… Takhle se mu to líbí. Když ho může mít tak blízko u sebe. Když se ho může dotýkat, když ho může líbat. Přejde si palcem přes rty a v tu chvilku mu vlastní chování připomene bláznivě zamilovanou puberťačku, která dostala svůj první polibek. Tiše se zasměje, vážně si připadá jako pitomec. A to už je dospělý člověk. No, ale tak co. Je šťastný, tak si snad může dovolit pár pitomých úsměvů a dětinského chování. Nebo ne?
***
Hodiny ukazují něco po půlnoci, když se na ně Yesung podívá. Vypadá to, že usnul. Podívá se na Wookieho, který ale pořád tiše oddechuje. Do tváře mu nevidí, chlapec ji má pořád zabořenou v jeho tričku a Yesunga jeho pomalý dech lechtá na bříšku, ale ani jej nenapadne Wookieho od sebe odtáhnout. Pohladí jej ve vláscích a opět zavře oči. Možná by měl Wookieho odnést do pokoje a sám si jít lehnout, je už opravdu pozdě, ale… Je mu tak dobře. Chce takhle zůstat tak dlouho, jak jen to půjde. S Wookiem v náručí, spokojený a šťastný. Konečně šťastný.
Wookie se mírně zavrtí a spokojeně vydechne. Teplo postupuje celým jeho tělem, na zádech cítí jemné hlazení, ve vlasech něčí dlaň. Otevře oči, ale jediné, co uvidí, je tma. Pár krát zamrká, ale ani to nepomůže. Co to…? Pak si uvědomí, že na tváři cítí látku a příjemné teplo. Mírně se odtáhne a do jeho očí se hned dostane světlo. Zvedne pohled, aby zjistil, kde že to leží a málem vyjekne, když si uvědomí, že zespod hledí na Yesungovu tvář. Ten, když ucítí pohyb, otevře oči a sklopí tvář k Wookiemu. Něžně se usměje a pohladí jej po tváři. Wookie překvapeně a mírně ustrašeně zamrká. Co…?! Chvilku mu trvá, než si vzpomene, co se vlastně stalo. Jeho tvář nabere rudého nádechu, když se mu vybaví jejich polibek. Prudce se zvedne a pohledem těká po celé místnosti, jen aby se nemusel koukat na Yesunga. Nechápe, co se to s ním najedenou děje. Vůbec nechápe své chování. Co to vyvádí? Proč se cítí tak divně? Tak zvláštně…? Tiše vypískne, v hlavě jediná myšlenka. Rychle pryč! Prudce se zvedne a chce utéct, avšak pozdě si uvědomí, že jeho nohy se jaksi odmítají hýbat, jak je má zamotané v ještě pořád vyhřáté dece. Zamává rukama, zděšeně vykřikne a jeho tělíčko se volným pádem odebere k podlaze. Yesung je naštěstí tak duchapřítomný, že jej okamžitě zachytí a zabrání tak tvrdému pádu. Wookie vyjekne ještě jednou a dopadne přímo do jeho klína. Jeho tělo je ztuhlé děsem, jak očekával tvrdý náraz, který ale nepřišel.
"Co to vyvádíš?! Chceš se zabít? Bože." Slyší Yesungův smích a pak ucítí jeho ruce, jak jej pevně chytnou za ramena a otočí ho na záda. Wookie zamrká a ustrašeně se koukne do Yesungovi tváře.
"Jsi v pořádku?" zeptá se jej starší muž, avšak úsměv z jeho tváře nezmizí. Ty Wookieho rozpaky - alespoň hádá, že to byli rozpaky - mu přišli… mu pořád přijdou tak šíleně rozkošné. A to jej vůbec nenapadlo, že by Wookie mohl něco takového cítit. Po tom všem.
"Já-já-já-jo…" zakoktá se a jeho tváře jsou rázem ještě rudější. Co to s ním je? Vždyť… když jej Yesung líbal - při té vzpomínce zrudne ještě víc, pokud to teda ještě víc jde - byl v pořádku. Tak proč mu to teď přijde tak… ani neví, jak to nazvat. Cítí, jak se mu do tváří hrne pořád víc krve. Je zmatený, vůbec netuší, co za pocit se to rozlévá jeho nitrem. Úplně hoří a nedokáže se Yesungovi podívat do obličeje. Yesungův smích se ještě znásobí. Ten chlapec je pořád rozkošnější.
"Pojď ke mně." Něžně jej obejme kolem krku a zvedne jeho tvář k sobě, mírně se skloní a přitiskne své rty na ty Wookieho. Cítí, jak chlapcovo tělo na chvíli ztuhne, lekne se, že je něco špatně, avšak než se od něj stihne odtáhnout, ucítí Wookieho dlaň na své tváři.
Ve chvíli, kdy se jejich rty setkají v polibku, pocit, který Ryeowook cítil, zmizí. Zavře oči a polibek Sungiemu oplatí. Yesung jej vyzvedne výš, vysadí si ho do klína a přitáhne si jej k sobě co nejblíže. Wookie tiše vzdechne, přitiskne se k hnědovláskovi, opře si ruce o jeho ramena a nechá Sungieho, aby vklouznul jazykem do jeho úst. Líbají se dlouho, něžně a tak nevinně. Yesung se nedokáže nabažit chlapcových rtů, touží je líbat navěky, vychutnávat si je, hrát si s nimi. Hladí Wookieho po zádech, tiskne jej k sobě a měkce líbá a chlapec tiše vrní a tiskne se k němu a užívá si Yesungovy blízkosti, která mu poslední dny tolik chyběla. Tak moc. Ale teď… je opět s ním, opět jej objímá, opět může cítit teplo jeho těla, jeho hřejivou náruč… A teď i jeho rty. Tak jemné a horké. Tolik příjemné…
Yesung chtě nechtě musí polibek přerušit, opře své čelo o to Wookieho, otevře své oči a zadívá se na jeho pořád zarudlou tvářičku. Wookie taky otevře svá očka a jejich pohledy se setkají. Yesung se dlouho dívá do jeho očí, pak sklouzne pohledem k jeho rtíkům, které jsou tak svůdně pootevřené. Lákající k dalšímu polibku. Neodolá. Nedokáže odolat. Další dlouhé políbení, další tichounké spokojené vydechnutí z Wookieho úst… Cítí se jako narkoman. Jen místo drog potřebuje Wookieho rty. Líbal by jej pořád, bez přestávky, kdyby jen mohl.
"Wookie…" vydechne tichounce do chlapcových rtů. Pevně jej obejme a opře si bradu o jeho rameno. Přitiskne nos k jeho vláskům a vdechne jejich lahodnou vůni. Cítí Wookieho dlaně, jak se z jeho ramen posouvají na záda. Ryeowook jej pevně obejme a zaboří tvář do jeho ramene. Yesung cítí jeho horký dech na své kůži i přes to, že má na sobě tričko. Zavře oči a semkne Wookieho tělíčko v náručí tak pevně, jak jen to jde. Kdyby to bylo na něm, už nikdy by jej nepustil. Avšak tiché zakručení Wookieho bříška jej donutí uvolnit sevření.
"Tuším je čas na trošku pozdní večeři, nemyslíš?" usměje se, když se na něj Wookie podívá provinilým pohledem, že ruší tuhle krásnou chvilku, i když v podstatě za to nemůže. Yesung mu lípne pusu na nos a s úsměvem jej posadí vedle sebe, aby jej mohl vymotat z deky. I když, nebyl by špatný nápad nechat ho v ní. A odnést jej do kuchyně v náručí.
"Sungie?" knikne Ryeowook, když se Yesung až moc dlouho nehýbe a kouká před sebe. Hnědovlásek zamrká a potřepe hlavou, aby vyhnal tyhle myšlenky z hlavy, a usměje se na něj. Pomůže mu z deky a pak jej zvedne z gauče.
"Tak pojď." Chytne jej za ruku a Wookie mu stisk oplatí. Yesung jej dovede do kuchyně, kde jej usadí za stůl a sám se pustí do přípravy něčeho lehkého na zub. Nakonec skončí u obložených chlebíčků a skleničce studeného mléka. Wookie tichounce uždibuje ze svého chlebíčku a očima pořád sleduje Yesunga. Když se na něj starší muž podívá, okamžitě sklopí pohled ke skleničce mléka a natáhne se pro ni. Rychle si ji přiloží ke rtům a hltavě se napije. Ublíženě se na něj koukne, když se mu Yesung začne smát. Cožpak je to tak vtipné?
"Netvař se takhle, cítím se jako vrah koťátek."
"Eh?" udělá Wookie zmateně. Jaké koťátka? Jaký vrah? Co? Než stačí položit otázku, natáhne se Yesung k němu a jazykem přejde po jeho rtech. Když se odtáhne, mlsně se olízne a věnuje Wookiemu nevinný úsměv.
"Měls tam mléko."
 


Komentáře

1 Katy-chan | Web | 15. března 2012 v 11:42 | Reagovat

Nyuuuu ty jsou tak sladcí...přistihla jsem se, jak se celou dobu culím na monitor jako debil... Oni jsou tak kjuteskně roztomilý! Bych je úplně spapala!!! Nyuuu...až do konce chci kapitolky jen v tomto duchu, protože je to prostě....nyaaaa....končím...krásná kapča!!!!

2 eSmy | Web | 15. března 2012 v 12:49 | Reagovat

ehee.... nebolo to nejak krátke?... ehm... ne, to bude asi tým, že to dobré sa číta lepšie a treba toho viac! :D.... ňaháá! Miláčku múj! Miluju tě!.... *i tak tě jednou zabiju, ale to až pak, teď tě jdu zulíbat!*

3 Kami | E-mail | Web | 15. března 2012 v 13:41 | Reagovat

to bylo tak ňahááá, sladký ♥ a díky bohu, že tě to začalo bavit, vůbec nevadí, když bude ještě pár slaďoučkých dílků, hehe :D
A musím souhlasit s eSmy, jednoho dne tě vážně za ten konec zabiju, ale teď tě miluju!! <3 :D

4 Annie | Web | 15. března 2012 v 15:09 | Reagovat

To je tak sladké ♥ Tohle se čte fakt skvěle :D Těším se na další díl a je fakticky upa mega moc dobře, že tě začalo bavit psaní sladkých dílů :D :D Jen ať ti to vydrží co nejdýl :D

5 Terry | Web | 15. března 2012 v 17:05 | Reagovat

Jůůů to bylo tak slaďoučký! ♥ Konečně nějaké pozitivní díly, doufám, že jich plánuješ ještě HODNĚ :D Ten konec byl zlatý X) Wookie alias koťátko >.< To by sedělo :D Strašně se těším na další díl ^^

6 Majka :3 | Web | 15. března 2012 v 18:01 | Reagovat

uhn.. ehe... no čo by som k tomu mala dodať? :D asi len to, že predchádzajúce komentáre obsahujú všetko, čo by som k tomu mohla dodať xD inak fakt super dielik a vôbec nebude vadiť, ak ich bude ešte viac :3 teším sa na pokračovanie :3

7 Nao-chan | 15. března 2012 v 18:38 | Reagovat

Ne, ty nejsi vrah koťátek...ty jsi můj vrah :D  
Posledních pár řádků mě zabilo :D "Měls tam mléko." xD *mrtvá* vole celej díl jsem se culila jak debilek a pak mě ještě zabiješ :D ono ti to bylo málo, co? :D Sakra tyhle sladké dílky by měly trvat až do konce T.T

8 Hatachi | 15. března 2012 v 20:02 | Reagovat

Na to jak si je dřív trápila...tak tohle byl krásný díl. To bylo něco tak rozkošného...ještě ted´ se culim jako debil. Wookie je kot´átko a Sungie není žádný vrah kot´átek. Doufam že takhle sladké díly budou až do konce...a taky doufam že těch dílů bude hodně,teda co nevíc... Moc se těšim na další díl.

9 Kaoru (Yumi) | 15. března 2012 v 21:26 | Reagovat

Omo Omo!! Tak rozkošné!! A tak nehorázně krásně nevinné!!:D Ten Wookie jak se stydí!!:D JUJÍK!! LULÍ JAKTO ŽE TY TO UMÍŠ VŽDYCKY TAK HEZKY VŠECHNO POPSAT!! Já chci další dílek!! A tak mooc!! Se těšíím!! :)))

10 JaeRa | Web | 16. března 2012 v 9:34 | Reagovat

Eheéé.... ehee..... hehehe.... *umřela na roztátí* :D

11 Ai Renge | Web | 18. března 2012 v 20:44 | Reagovat

Vrah koťátek to zabil! :D To byl nak sladký, díl... *w* Sice jsem dlouho na blogu nebyla, ale těch 10. dílů jsem zhltla naráz... To bylo tak rozkošné, aww~

12 syrinox | 21. března 2012 v 17:17 | Reagovat

Ňuňu.. ten konec byl luxusní XD ňaňááááá :D

13 Elizabeth | Web | 31. srpna 2012 v 18:38 | Reagovat

Já z týhle povídky nemůžu,to je tak sladký
♥___________♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~