Nevinná změna plánu - 2/2

4. března 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Block B povídky
Hehe, tak je tady pokračování té mojí pěkně přeslazené povídky :D Stejně, jako první dílek, tak i tenhle je věnovaný JaeRe, doufám, že si ho užiješ, maminko :D Je přibližně stejně dlouhý, jako ten první a taky stejně sladký, řekla bych... až na to, že je tam yaoi. I když... mám pocit, že je nějaké... uhn... slabší? Takové nevinnější 18+? No, nevím :D No, snad se vám to bude líbit :D


Minhyukkie pozoruje dvě postavy, které stojí před ním v těsném objetí a nedokáže zabránit úsměvu, který mu pohrává na rtech. Oba dva jsou tak neskutečně krásní a roztomilí… avšak když je vidí takhle spolu, přijdou mu najednou ještě rozkošnější. Až mu je téměř líto rušit je. Na druhou stranu… kdo by něčemu takovému odolal? Voda už je opět horká, skořicová vůně snad ještě intenzivnější, než předtím a Minhyuk už se taky dávno zbavil oblečení. Slyší slůvka lásky, které Kyungie šeptá Ukwonniemu a ten tak krásně zrůžoví. Neodolá, už se nedokáže dál jen nečinně koukat, potřebuje je oba u sebe. Pomalu přistoupí k mladšímu černovláskovy a dlaněmi jej uchopí za boky. Zezadu se na něj natiskne a jeho rty si najdou cestu ke Kyungieho krčku. Jemně jej líbá a hryže jeho kůži, přičemž černovlásek tiše zaskuhrá. Minhyuk se přesune k jeho oušku, olízne jej a vezme jeho lalůček mezi zoubky. Kyungie odpoutá své rtíky od těch Ukwonnieho a táhle zasténá.
"Voda je připravena." Zašeptá toužebně světlovlásek a Kyungiemu z toho tónu přeběhne mráz po zádech. Pevněji obejme zrzavého mladíka kolem pasu a natiskne ho na své tělo. Ukwon k němu zvedne svou tvářičku, která je ještě pořád rudá, těžko říct, zda vzrušením, nebo studem. Možná oběma… Jeho rty jsou napuchlé a tak svůdně pootevřené a v jeho očích mírný lesk. Zadívá se na Kyungieho, poté se jeho pohled stočí i na Minhyukkieho tvář. Oba stojí před ním a dívají se na něj s takovou touhou v očích… Pak si vzpomene na plán, který si s Kyungiem vymysleli a chvilinku vypadá, že se snad rozbrečí. Kyungie se na něj poplašeně podívá, vezme jeho tvář do dlaní, prsty jej hladí po tváři. Minhyukkie, který stojí za ním, se jen mírně pousměje, líbí se mu, jak starostlivě se k tomu štěňátku Kyungie chová. Tváří se u toho tak nehorázně roztomile. Jemně přejde po jeho boku, motýlími polibky mapuje Kyungieho krk, otírá se o něj nosem, něžně se s ním mazlí, zatímco Kyungie hladí Ukwonnieho a zasypává jeho tvář polibky.
"Co se děje, Ukwonnie? Proč najednou tak sklesle, co?" zašeptá tiše u jeho rtů Kyungie a Ukwonnie se na něj provinile koukne.
"Já nechci… nechci být nahoře…" z jeho úst téměř nevychází žádný zvuk, jak tichounce to říká, avšak Kyungie jej přesto slyší. Musí se usmát nad nevinností tohohle chlapce, sevře jeho tvář o něco pevněji a chtivě ho políbí na rty. Mírně za ně zatahá, obkrouží je jazykem a poté se od něj opět odtáhne.
"To po tobě nikdo nechce." Usměje se na něj něžně a pak mírně pootočí tvář k Minhyukkiemu.
"Viď?"
Světlovlásek pouze přikývne a na jeho rtech se zjeví stejně něžný úsměv. Opravdu jej zajímalo, jaké by to bylo, kdyby si pro jednou vyměnili své role, ale… když se dívá na Ukwonnieho zarudlé tvářičky, na ten nevinný obličej, rozkošný pohled… Dokonce i únava, kterou pociťoval ještě před chvíli, najednou vymizela. Vystřídala ji touha.
"Pojďte, dokud je voda horká." Vezme za ruku jak Kyungieho, tak i Ukwonnieho a táhne je k vaně. Oba chlapci jej následují, oběma splašeně bijí srdíčka. Minhyuk si vleze do vany jako první, horká voda okamžitě uvolní jeho svaly, tiché praskání bublinek kolem něj zní příjemně v jeho uších. Natáhne ruce k Ukwonniemu a proplete s ním prsty.
"Pojď ke mně…"
Zrzek na nic nečeká, s úsměvem a Kyungieho pomocí vklouzne přímo do Minhyukieho náruče. Okamžitě je uvězněn v jeho objetí a měkké rty si najdou cestu k těm jeho. Světlovlásek si jemně pohrává s jeho rtíky, dlaněmi jezdí po jeho zádech, Ukwonnie se k němu přitiskne o něco víc a jejich chlouby se o sebe otřou. Oba tiše zasténají do polibku, který nezná konce. Ukwon cítí další ruce, jak jej objímají ze zadu a další tělo, které se přitiskne na jeho záda. Kyungie hladí chlapce na bříšku, jeho rty zabloudí k bělostnému krčku, jemně jej hryzne a poté poraněné místečko políbí. Ukwonnie neví, na co se soustředit dřív. Na Minhyukkieho polibky, ze kterých se mu motá hlava, nebo na rty Kyungieho, které přejíždí po jeho ramenech, krku, zádech, lopatkách…
Světlovlásek pustí Ukwona ze své náruče, chytne jej za boky a odtáhne se od něj. Políbí jej na čelo, obě tváře, nos a poté mu vtiskne ještě jeden něžný polibek na rty. Podívá se na Kyungieho, který jeho pohled opětuje. Mlčky k němu otočí Ukwonnieho, přičemž něco málo vody vyteče přes okraj vany na podlahu. Kyungie na něj zmateně pohlédne, avšak Minhyuk mu věnuje okouzlující úsměv.
"Myslím, že dnes je Ukwonnie tvůj."
Kyungie nevěří svým uším. Minhyukkie mu opravdu přenechal vedení, nechal ho, ať si s Ukwonniem dělá, co uzná za vhodné, přičemž on sám o něj pečuje ze zadu. Černovlásek si nehodlá nechat tuhle příležitost proklouznout přes prsty, okamžitě bere, co je mu nabízeno. Skloní se k Ukwonnieho tváři a vrhne se na jeho rty. Tentokrát je jeho polibek odvážnější, už není tak nevinný, pořád je však stejně něžný. Obkrouží Ukwonnieho rty jazykem, mírně na ně zatlačí a žádá si vstup dovnitř. Ukwonnie neváhá, pootevře svá ústa a nechá jej vklouznout dovnitř. Obejme jej kolem krku a přitáhne si jeho tvář ještě o něco blíž. Kyungieho jazyk šmejdí v jeho ústech, přejíždí po jeho patru i zoubcích, pohledí jeho jazýček. Zrzek tiše zasténá, sám začne polibek oplácet. Minhyukkie jazykem obkrouží Ukwonnieho ouško a hravě jej skousne. Jeho dlaně se posouvají pořád níž po jeho bříšku, bříšky prstů mapují každý jeho sval…
Ukwonnie zasténá do polibku, který musí přerušit, když zakloní hlavu do zadu a prohne se v zádech. Kyungie chvilku nechápe, co se stalo, avšak když si všimne Minhyukkieho úsměvu, pochopí. Zvláště, když se Ukwonnieho sténání stupňuje. Dlaní vklouzne do zrzavých vlasů a přitáhne si Ukwonnieho tvář opět k sobě. Jeho rty mu zachutnaly natolik, že bez nich nedokáže vydržet. Potřebuje je. Hladově se k nim přisaje, vášnivě ho líbá, plení jeho ústa jazykem. Jeho dlaň se samovolně posouvá po jeho těle pořád níž, pohladí jeho bříško a jde dál. Setká se s Minhyukkieho dlaní, která se věnuje Ukwonnieho klínu, chce se k němu přidat, avšak Minhyukkie vezme jeho dlaň do své a stáhne ji o něco níž. Kyungie cítí, jak se jeho prsty otřou o Ukwonnieho vstup a na chvilinku ztuhne, když mu dojde, co po něm Minhyukkie chce. Rychle se ale vzpamatuje, nechá Minhyukkieho, aby začal. Sám tohle ještě nedělal a má strach, aby Ukwonniemu neublížil. Minhyuk pochopí, sám zatlačí na Ukwonnieho dírku, nejdřív jemně, pak o něco silněji, až nakonec první článek jeho prstu zmizí v úzkém prostoru. Ukwonnie táhle zasténá a opře svou tvář o Kyungieho rameno.
"Kyungie… pojď, neboj se." Zašeptá tiše Minhyukkie, když v Ukwonniem zmizí dva jeho prsty. Zrzavý chlapec ani jednoho z nich nevnímá, světlovláskova ruka na jeho chloubě a prsty v jeho nitru plně zaměstnávají jeho mysl. Přerývaně dýchá, jeho srdce tluče jako o závod, z jeho hrdla unikají stále hlasitější steny, které zanikají v Kyungieho rameni. Černovlásek nakonec poslechne Minhyukkieho a svými prsty se přesune k jeho vstupu. Střetne se s Minhyukkieho pohybujícími se prsty, následuje jeho příkladu, vnikne do něj jedním prstem. Okamžitě pocítí teplý a těsný prostor drobného tělíčka.
"Háááh…!" vykřikne Ukwonnie najednou, až se Kyungie lekne, že mu snad nějak ublížil. Avšak když se koukne do chlapcovy tváře, jediné, co vidí je nepřítomný výraz a zastřený pohled. Ukwonnieho tvář je zpocená a zarudlá. A Kyungie pochopí, že zrzek právě vyvrcholil. Jeho hrudník se zvedá šíleně rychle, jak se snaží popadnout dech, jeho tvář klesne zpět na Kyungieho rameno. V jeho těle zmizí další Kyungieho prst, oba dva kluci jej roztahují a připravují na svůj vpád a chlapec nevypadá, že by byl proti. Jeho dech se pomalu zklidňuje a jeho tělo se začíná mírně pohupovat proti jejich prstům. Z jeho rtů začnou unikat tichounké steny, dlaněmi se zapře o Kyungieho ramena, zvedne svou tvář a vyžádá si polibek, který je mu okamžitě dán. Kyung jej hladově políbí, volnou rukou jej obejme kolem krku, přitáhne si tak jeho tvář ještě blíž a prohloubí tím polibek. Ukwonnie se nebrání, pohybuje svými rty proti těm jeho stejně tak, jako pohybuje svými boky proti jejich prstům. Hlasitě vykřikne do černovláskových úst, když se jejich prsty otřou o to správné místečko v jeho těle.
"Minhyukkie… Kyungie… prosím… já už… už chci… anghhh…" Jeho hlas se mírně zadře, přes steny nedokáže pořádně mluvit. Oni však rozumí. Vědí, co chce a hodlají mu to dát. Opatrně z něj vytáhnou prsty, nechtějí mu přeci nijak ublížit, že? Minhyukkie vezme Ukwonnieho kolem pasu a nadzvedne jej.
"Pomoz mi, Kyungie, ano?" podívá se na něj a černovlásek pouze přikývne. Vezme Ukwonnieho do své náruče a počká, co chce Minhyukkie dělat. Ve chvíli, kdy ucítí jeho dlaň na svém údu, z jeho úst unikne slastné zasténání.
"Ach, Minhyukkie…háááh…" sténá hlasitě a jeho nehty se zaryjí do Ukwonnieho zad. Zrzek bolestivě sykne a Kyungie nehty okamžitě stáhne. Políbí Ukwonnieho na krk a něžně jej pohladí po zádech.
"Promiň mi to."
"Hmmm." Udělá jen Ukwonnie, černovláskovy rty na jeho krku jsou více než příjemné.
"Pusť jej, Kyungie." Černovlásek cítí, jak Minhyukkie pouští jeho úd a téměř zklamaně zaskučí, avšak poslechne jej. Pustí Ukwona a opět jej předá staršímu klukovi. Vzápětí vykřikne slastí a rozkoší se prohne v zádech, když světlovlásek nabodne zrzavého chlapce na jeho chloubu. Oba mladší kluky polije horko, jak jejich těly projede vlna vzrušení. Minhyukkie nadzvedne tělíčko z Kyungieho a opět jej na něj nabodne. Černovláskovy se před očima dělá černo, ten úzký prostor kolem jeho penisu… je neskutečný, je… je… Ach, Bože!
"Ukwonnie… Ach, Bože, Ukwonnie…" sténá jeho jméno, sám jej opět uchopí za boky a začne jej sám nadzvedávat. Jeho tvář je zkřivená slastí a rozkoší, vypadá tak dokonale… Minhyuk pustí Ukwonnieho tělo a nakloní se přes jeho rameno. Jeho tělo profoukne chladný vzduch, když se vynoří z vody, ale nevšímá si toho. Natáhne se až ke Kyungieho tváři a hladově jej políbí. Přesně tohle mu posledních pár minut chybělo. Kyungie teď sténá přímo do jeho úst, sám Minhyuk cítí svůj pulsující úd, který si taky žádá pozornost. Odtáhne se od mladšího chlapce a zajme pozici za Ukwonniem. Políbí jej na odhalený krk, nadzvedne jej tak, že z něj málem Kyungie vyklouzne úplně a natiskne se na jeho záda.
"Bude to asi bolet, Ukwonnie, uvolni se, dobře?" šeptá do jeho ouška a čeká na odpověď. Ukwonnie pouze kývne na souhlas a pokusí se uvolnit, jak jen to jde. Není to těžké, Kyungieho rty si totiž opět našly cestu k těm jeho a zaměstnávají jeho mysl více než efektivně. Minhyukkie začne pomalu pronikat do jeho těla. Prostor, který obejme jeho chloubu, je dnes ještě těsnější, než kdykoli předtím, jelikož se o něj dělí s dalším… Zatmí se mu před očima, takovou slast snad ještě nezažil. A dle zalapání po dechu, které patří Kyungiemu, je mu jasné, že není jediný. Vniká do nej pořád hlouběji, až je v něm úplně celý.
"Ukwonnie… jsi v pořádku?" zeptá se starostlivě, avšak mladší chlapec neodpoví.
"Ukwonnie…?" Minhyukkie se lekne, co se stalo, přinutí Ukwonnieho, aby otočil svou tvář k němu. Všimne si jeho napjatého obličeje i drobných slziček v jeho očích.
"Jsem… v pořádku…" dostane ze sebe tiše a jen stěží potlačí vzlyk. Pálí to. Je to nepříjemné a opravdu to pálí, ale… nechce, aby přestávali. Pokouší se uvolnit, ale moc mu to nejde. Oba dva naraz, jsou moc velcí…
"Ne… " vyjekne, když z něj chce Minhyukkie ven.
"Nechci ti ubližovat, Ukwonnie…" políbí jej Minhyukkie na spánek, poté si přivlastní jeho rty. Kyungie se mezitím začne věnovat rty jeho bradavce. Chce odlákat jeho pozornost, přimět ho, aby se uvolnil…
Ukwonnie cítí, jak bolest pomalu mizí, pořád to není příjemné, ale je to lepší.
"Já… už… nebolí to." Zašeptá. Minhyuk jej pohladí po vlhké kůži a zkusí jej nadzvednout. Koupelnou se ozvou tři slastně sténající hlasy. Jejich vzdychy se vzájemně ruší a koupelna je zaplněna jejich ozvěnami. Tři srdce tlučou jako o závod, tři hrudníky se rychle pohybují, tři těla se zmítají ve vlnách rozkoše… Tři těla vyvrcholí téměř ve stejný okamžik…
Minhyukkie jako první vyleze z vlažné vody, Kyungie mu pomůže vytáhnout Ukwonnieho, kterého si nejstarší mladík vezme do náruče. Ukwonnie jej obejme kolem ramen a přitiskne se k němu. Kyungie kolem nich přehodí ručních a začne pomalu sušit zrzavého chlapce. Minhyukkie stojí bez pohybu, drží Ukwonnieho v náručí, čeká, dokud jej Kyungie celého nevysuší, poté začne utírat i Minhyukkieho. Ten se na něj vděčně podívá, opravdu se nechce vzdát Ukwonnieho, který si hoví v jeho náručí a vypadá, že usnul.
"Půjdeme ke mně." Usměje se něžně na černovláska, a ten jen přikývne. Rychle utře i sebe a následuje Minhyukkieho do jeho pokoje, kde se spolu nahrnou pod teplou peřinu a v poklidu usnou ve společném objetí…
 


Komentáře

1 Majka :3 | Web | 4. března 2012 v 11:18 | Reagovat

waaaaaau :3 tak to bolo teda fakt sladké :3 omoo také dokonalé :3 fakt úžasné :D neviem čo viac k tomu mám dodať :D však ty dobre vieš :D

2 Katy-chan | Web | 4. března 2012 v 11:50 | Reagovat

Kouzelné!!! Jedno slovo, ale vystihuje to dokonale!!!

3 Hatachi | 4. března 2012 v 16:54 | Reagovat

Dokonalé a nádherné... Ještě mi buší srdce...

4 Werů :D | Web | 4. března 2012 v 17:33 | Reagovat

Eh?! A jakóóó žádný varování "dej si pred sebe plachtu" tu nevidím! :D
Kyááá to bylo úžasnéé! *-* A takové roztomilé! *-*
Krása! >_< :D

5 error-k-pop | Web | 4. března 2012 v 19:07 | Reagovat

Luliííííííííííííí.... tohle bylo tak děsně sladkéééé... a to jsem si myslela, že nic sladčího, než ten první díl už být nemůže, ale tohle je.... hyááááááááááááááááá.... muhehehe..... ty víš, co chci říct, že ano?? já prostě nemám slov, jak děsně moc se mi to líbilo a jsem moooooooooc ráda, že jsem tě o tu povídku požádala, protože je dokonalá :D
Miluju tě :D

6 ElenEstel | 4. března 2012 v 20:45 | Reagovat

to je úchvatný nemám slov moooc se mi to líbí

7 Jolly the Sad | Web | 5. března 2012 v 13:55 | Reagovat

ááá, žeru Block B! ^^ úžasná povídka..

8 Terry | Web | 5. března 2012 v 18:18 | Reagovat

Muííí to bylo tak, tak, tak sladkéé! ♥ Myslela jsem, že to nemůže být sladčí, než předchozí díl, ale tohle to bylo něco tak úžasně rozkošného a sladkého! Skutečně se ti to povedlo :)

9 syrinox | 17. dubna 2012 v 23:37 | Reagovat

No luxus, jsi skvělá lulo :D

10 Itire | 12. ledna 2013 v 20:42 | Reagovat

Chci další stejně  úúúžžžaaaasssnnnoouuu!!!!!
tvůj blog je cool!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~