Kejklíř - 4. díl

6. března 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Kejklíř | přerušeno
No, tak je tady konečně další díl kejklíře. To mi to trvalo, což? Ale tak, při tolika povídkách... to snad není tak velké zpoždění, no ne? Jinak, chci poděkovat Kami, že mi vnukla nápad k scénce v povídce, jako, já byla mrtvá, když mi to říkala. Pro vás - bude to ta část s těmi podpatky :D No však se dočtete :D
"Nepřeháníš to už trošku, Zhoumi?" zeptá se hostinský, když jej opět kejklíř poctí svou návštěvou. Jeho hospůdka není daleko od královského dvorku a tak se k němu všechno donese opravdu rychle. Takže je jasné, že ví, co zas ten zrzavý šašek provedl. Prý vykouzlil jejich princi dlouhé nařasené a šíleně růžové šaty. Prý že ty nejkrásnější princezny by měly nosit jen ty nejkrásnější šaty. Měl co dělat, aby nespadl pod barový pult, když mu starý truhlář vykládal, jak se jejich princ málem přizabil na vysokých střevících, když si podpatkem přistoupil dlouhatánskou sukni. Ještě teď se mu d oči tlačí slzy smíchu, když si představí jejich prince s účesem mladé kněžny Hyorin. Jo, její pověstné prstence sepnuté obrovskou mašlí… Ach, bože, co by dal za to, aby jejich prince takhle viděl! Zrzek se na něj zašklebí zpoza skleničky vína a v jeho očích se zalesknou nezbedné jiskřičky.
"Kdepak? Ještě jsem se ani z poloviny nezabavil tak, jak jsem chtěl." Pokroutí hlavou, upije další kousek lahodného nápoje, chvíli jej převaluje na jazyku, vychutnává si nádech skořice a bylinek, poté nechá teplý nápoj sklouznout jeho krkem. Spokojeně si olízne rty. Zdejší vařené víno je tak lahodné… Jistě si vezme aspoň za dva sudy, až se rozhodne odejít. Kdy to bude, to ještě neví, ale už teď ví, že se zde zdrží o něco déle, než má ve zvyku. Vlastně, už teď je tady déle, než má ve zvyku. Obvykle se na jednom místě zdrží tak týden, pak cestuje dál. Srdce potulného kejklíře se nezapře. Potřebuje být volný. Nikdy by nedokázal vydržet dlouho na jednom místě. I když teď… Trápit to ubohé princátko jej opravdu baví. Vyplatí se pobýt v tomhle království malinko víc.
"Ale, neříkej, a co máš ještě v plánu, co?" zasměje se hostinský, už dávno vzdal snahu mu ty jeho vilomeniny vymlouvat. Je to zbytečné. Zhoumi má vlastní hlavu a snad jen sám Bůh ví, co za šílené nápady se v ní rodí. Jisté je jen to, že ať už jsou jakékoli, jejich princ nadšený nebude. Zhoumi se na něj podívá a jiskřičky v jeho očích se změní takřka v zlověstné plameny. Na rtech se mu usídlí škodolibý úšklebek.
"Zhoumi, Zhoumi. Ty nejsi zlý. Vím to. Ale teď mě děsíš." Otřese se hostinský, načež Zhoumi propukne v hlasitý smích. Vypije zbytek vína, které už ztratilo své kouzlo, jelikož vychladlo a položí skleničku na bar.
"Ještě jednou, prosím." Hostinský se usměje a luskne prsty na mladou slečnu v krátké sukýnce. Ta se přestane věnovat hnědovlasému klučinovi, který s ní okatě koketuje, poslední krát na něj zamrká řasami a pak přiběhne k baru.
"Otče?" zářivě se na něj usměje.
"Zajdi do kuchyně a přines tady Zhoumimu ještě sklenku vína."
"Jistě, hned to bude." Mírně se ukloní, věnuje jeden kouzelný úsměv zrzavému kejklířovi a poté zmizí za dřevěnými dveřmi.
"Líbíš se jí." Zasměje se hostinský, ale hned na to se zamračí. "Ať tě ani nenapadne poplést te mé děvuše hlavu, jinak tě budu hnát vidlemi!" pohrozí mu. Kejklíř se jen zasměje.
"Nebojte se, i když je vaše dcera opravdová krasavice, já už dávno pletu hlavu někomu jinému…"
***
"To snad ani není pravda, jak se to štěně změnilo!" vzteká se Kyuhyun, když spolu s Heechulem a Kibumem vysedávají na zahradě za zámkem. Kolem není živé duše, jen když jim služebná přinese něco k pití nebo jídlu. Kibum si utrhne bobuli hroznového vína a vloží si ji do úst.
"Co? Pořád zlobí?" zeptá se Heechul s úšklebkem. Už předevčírem jim Kyuhyun vyprávěl, co za hovado se vyklubalo z toho malého štěněte. To, co dokáže vyvést v průběhu jednoho dně, je neskutečné. Dokonce ho začíná podezřívat, že se nějak spiknul s kejklířem a dohodly se, že těm dvěma udělají ze života peklo.
"Ještě víc, než ten tvůj." Přikývne Kyuhyun.
"Nekecej." Zašklebí se Heechul. Nic nemůže být horší, než ten trapas, co mu udělal před celým dvorem. Nezapomene mu, jak se mu kvůli tomu zatracenému zrzkovi všichni smáli. A ani popravit je nemůže. Tolik lidí si nemůže dovolit zabít ani král, ne to ještě princ. Když už je řeč o otci… Kam se poděl? Zřejmě si zase někde plní své královské povinnosti, aniž by se obtěžoval mu sdělit, že opouští zámek. Jak jinak. Otec se o něj nikdy nezajímal. Vše nechal na učitelích a chůvách. Někdy má pocit, že kdyby zmizel, jeho otec by si toho ani jen nevšiml. Nebo ne?
"Co provedl tentokrát?" slyší Kibuma a to jej vrátí zpět na zem. Podívá se na Kyuhyuna, který nahodí znechucenou grimasu.
"Představte si, že jsem ráno ve své snídani našel žížaly. Živé. Ještě se kroutily!"
Aha, pomyslí si Heechul. Tak to vysvětluje, proč nic nejí. A… jeho taky nejednou přešla chuť. Odsune misku s třešněmi bokem a podívá se na ně podezřívavým pohledem. Co, kdyby na něj vybafnul nějaký červík?
"To je nechutné. Já bych to přerazil jak hada." Řekne Kibuma pohodlně se opře o kmen stromu.
"No jo, jenže já mu nemůžu nic udělat. Moje matka by ze mě udělala potravu pro psy." Otřese se už jen představou té rozzuřené harpie.
"Pořád stejně děsivá, že?"
"Jo."
Všichni tři se zasmějí, Heechul pohodí tou svou hřívou a lehne si na deku. Ruky si založí za hlavu a zadívá se na oblohu.
"Nechceš to škvrně někdy vytáhnout ven? Rád bych ho viděl." Podívá se koutkem oka na Kyuhyuna,ve tváři perverzní úšklebek. Kyuhyun říkal, že ten chlapec vypadá jako polobůh. Rád by si to ověřil. A možná…
"Ne." Řekne Kyu až moc nepřátelsky, až se Heechul zarazí. Chvíli na něj zkoumavě hledí a nemůže si nevšimnout ten nebezpečný pohled, jakým se na něj černovlásek dívá. Jako vlčice, které chce někdo šáhnout na mládě. A Kyu opravdu svým pohledem připomíná vlka. Vždycky, i když se nezlobí. Co teprve, když ano. Žeby…?
"Neříkej, že ses do toho štěněte zabouchnul!" vyvalí na něj oči, vyslouží si od Kyuhyuna ještě nebezpečnější pohled.
"Ty ses zbláznil, že?" zavrčí černovlásek. Jak by se mohl zamilovat do toho malého, protivného, šíleného, nádherného, neodolatelného, sexy, dokonalého chlapce, jehož oči jsou tak krásné, že by se do nich vydržel koukat věčnost a neomrzelo by jej to…? É- počkat, CO?!
"Vůbec tak totiž nevypadáš. A copak je tohle?" přiblíží se k němu Kibum a prstem přejde po jeho tváři.
"Zdá se mi to, nebo se červenáš?"
Heechul vyprskne smíchy a Kyuhyun se ožene rukou po Kibumovi.
"Jdi ode mě, ty idiote! A kup si brýle! Pche… já a červenat se. Jistě." Vrčí jako vzteklý pes, přičemž dva jeho společníci mají co dělat, aby nezačaly brečet smíchy.
"Tak tohle se povedlo, Kyuhyune, fakt. Zamilovat se do vlastního bratránka. To tvoje matka nebude dvakrát nadšená, řekl bych." Jen tak-tak stihne uhnout jablku, které po něm Kyuhyun hodí a opět se rozesměje. Tohle jeho vztekání jen potvrzuje, že to, co říkají, je čistá pravda.
"Nejsem zamilovaný! A není to můj bratránek! Ne úplně…" ohradí se zamračeně. Není to jeho bratránek. A není do něj zamilovaný. Nemůže přece být…
 


Komentáře

1 Katy-chan | Web | 6. března 2012 v 12:58 | Reagovat

Geniální! Jediné slovo mi stačí abych vystihla celou podstatu povídky.
Chulík v růžových šatičkách musel bát kouzelnej, ale divím se v tom neumí hodit :DDD
A do Minnieho se musí zamilovat každej, tak se nediv Kyu ;)

2 Terry | Web | 6. března 2012 v 15:43 | Reagovat

H-heechul v růžových šatech? TO si děláš srandu, že jo? XDD Chudák :D Ale určitě mu to mooc slušelo :D Jůů! Kyu se nám zabouch a nechce si to přiznat :D Opravdu dokonalý díl :D Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat ;) :D

3 Majka :3 | Web | 6. března 2012 v 16:17 | Reagovat

presne ako povedali baby v predchádzajúcich komentároch.. dokonalé ako vždy! :3 ňaaaaaa nemáš náhodou tú fotku Chullieho v ružových šatách? :D by sme sa zabavili :D keke~ teším sa na pokračovanie :D

4 Hatachi | 6. března 2012 v 16:22 | Reagovat

Ůžasný díl...vytlemená sem ještě ted´. Chulí v šatech...a ještě k tomu růžových. Chtěla bych ho vidět,to by byla pastva pro oči...Teda Zhoumí mu dává zabrat. Jako Minnie Kyuovi. Se mu nedivim že se do něj zamiloval,vždyt´ Minnie vypadá jako anděl. Moc se těšim na další díl,jak to bude dál pokračovat...

5 Kaoru | 7. března 2012 v 17:29 | Reagovat

WÁÁU!!!!Kejklíř to miluju!:D KyuMin juu tak skvělé!!:D No jo když Minnie je Kuyhyunovo bratránek tak to nemohou být spolu že??? Já chci aby byly spolu!!..Buhehe Lulí udělej to nějak!:D <3 PROSÍÍÍM!! Ohoo! Zhoumi zase něco chystá já ho milujůů!:D ALE CO Chuliemu přece šatičky musí slušet ne?:) No jsem zvědavá jak to bude dál a to poměrně dost! tak prosím rychle pokráčko!:D A Jako Minnie si vysloužil přezdívku ŠTĚNĚ! TAK CUTE!! Moc NÁDHERNÉ!!:*** >.<

6 syrinox | 8. března 2012 v 1:26 | Reagovat

Muhahahah... Heechul v šatičkách, co víc si může uchyl jako já přát? XD *Heechula bez šatiček s jahůdkou v pusince? :D * Že byyy? A dost! Moc uchylne na jeden koment XD Úžasnej dílek Lulo, jak jinak, že? Zajímalo by mě, co si Kejklíř ještě pro tu princezničku připraví XD

7 Kyu | E-mail | Web | 10. března 2012 v 22:01 | Reagovat

Bože, ty mě jednou zabiješ :D Ach Kyuhyune! :D Já to věděla! Miluješ ho! :D už aby jste spolu byli :D A ten Chul :D už ho vidím v těch šatech :D slušely by mu :D nu prostě prosím o další dílek :)

8 Park Haney Mi ♥ | Web | 17. března 2012 v 20:37 | Reagovat

ááá :D na to jsem se hrozně těšila :D kurňa, incest by tomu fakt chyběl. Dokonalý dílek.. Evil Zhoumišéék :D bože, já se tak těším na další věci co Heechulovi zase provede :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~