Fanfikce

27. března 2012 v 11:00 | Luli(na) |  SuJu povídky
Hehe, tak děti, dneska mám tady pro vás jednodílnou povídku (Ha! Vidíte to?! Ona má vážně JEN jeden díl! Tywe, zapiště to někde, ale jako hned!) No, tuhle jsem psala jako dárek k narozeninám pro Wizy, sice s denním spožděním, ale tak co, pozdě sis o ni řekla, pozdě ji dostaneš :D *padla* No nevadí, hej, tak si ji užij, zlato, psala se mi vážně dobře, vybrala sis perfektní pár, fakt :D

Název: Fanfikce
Fandom: Super Junior
Pár: Zhoumi/Sungmin
Autor: Luli(na)
Varování: 18+
Věnování: Wizy - všechno nejlepší, holka :D


"Pořád je to samé KyuMin, nebo KyuMi… Proč ne ZhouMin?" zrzek odtrhne pohled od televize a tázavě se podívá na hnědovlasého kluka sedícího na posteli s notebookem uloženým na klíně. Chvíli pozoruje jeho zamračenou a rozzlobenou tvářičku, jak něco vztekle ťuká do klávesnice. Vypadá to, že otázka, kterou položil, vůbec nepatřila jemu. Pokrčí tedy rameny, nechá ho ve svém světě internetu a otočí se zpět k televizi. Natáhne se po ovladači, když zjistí, že tam právě naběhla reklama a začne přepínat kanály. Avšak nikde nic normálního nejde. To jsou samé reklamy, reklamy a ještě jednou reklamy. Strašné. Vskutku.
"Tse. Nic. Nikde nic! A prý na internetu najdu všecko. To jistě…" Zhoumi zmáčkne červené tlačítko a televizní obrazovka zčerná. Zvedne se ze země a vyhupne se na postel. Po čtyřech přeleze až k Sungminovi a nakoukne mu přes rameno.
"Pročpak se vztekáš?" zeptá se zvědavě. Slyšel sice něco o párování, ale nemá tušení, cože to vlastně Sungmina tak rozčílilo. Min se na něj zamračeně podívá a našpulí své krásně vykrojené rtíky. Otočí notebook obrazovkou tak, aby se mohl zhoumi podívat a zatváří se téměř plačlivě.
"Tak se podívej!"
Zhoumi se tedy skloní k obrazovce a zjistí, že Sungmin se vzteká nad vyhledávačem Google. Nejdřív tázavě nadzvedne obočí a pak si všimne, cože to vlastně Sungmin do vyhledávače napsal.
"FF povídky na pár ZhouMin?" podívá se pobaveně na Sungmina. Tak on by rád povídku na ně dva?
"Podívej! Žádná taková není! Všechny fanynky mě párují s tím štěnětem, co se nehne od té pitomé hry. I tebe s ním párují… Proč nikdo nenapíše povídku na nás? Proč?" Zhoumi má chvíli pocit, že se Sungmin snad opravdu rozbrečí, jak zoufale se tváří. Zeširoka se na něj usměje a pobaveně pokroutí hlavou. Taková pitomost a on se kvůli tomu takhle vzteká. No to je věcí, tak na ně nikdo povídky nepíše. A co?
"Proč tě to tak rozčiluje? Vždyť s Kyuhyunem spát nemusíš. A já taky ne. Tak co je na tom, že to fanynky píší? Když se jim to tak líbí, tak ať." Pokrčí rameny, jako že je to úplně normální.
"Ale mě se to nelíbí!" navzteká se Sungmin a našpulí rty ještě víc. Zhoumi zpozorní. Žeby v tom bylo něco víc?
"Pročpak?" vyzvídá, rty zkroucené v lišáčkém úsměvu.
"Protože mi vadí, když čtu, jak se ocucáváš s tím malým… drzým… protivným…" Sungmin je tak rozčílený, že nedokáže přijít jejich maknaemu ani na jméno. Protiví se mu představa, že by on a jeho Mi… že by ti dva. Ne, tohle si nechce ani představit.
"Ale já se s ním neocucávám." Brání se Zhoumi.
"V těch povídkách jo! A vůbec ti to nevadí! Vždyť vy tam spolu normálně spíte!" rozhodí rukama jako by to byla ta největší tragedie pod sluncem. Což Zhoumiho upřímně rozesměje. Tohle snad není možné.
"Ale vždyť vy dva v těch povídkách taky spolu spíte, ne snad?" pobaveně se na něj koukne.
"Ale…" chce něco namítat, jenže Zhoumiho smích mu to nedovolí. Zamračeně se na něj koukne. Co mu je ksakru tak vtipné? Tady jde o sakra vážnou věc! Ty šílené fanynky nutí Zhoumiho, aby ho podváděl!
"Neříkej mi, že žárlíš na fanfikcí?" zeptá se jej, když se mu konečně povede dosmát se.
"Těch fanfikcí je víc!" rozčiluje se Sungmin. Zhoumi má co dělat, aby nevytřeštil oči. Tohle se mu snad jenom zdá, fakt.
"Ty opravdu žárlíš na povídky!" tomu se snad ani nedá věřit. Žárlit na povídky… obyčejné sepsané fanfikcí šílených fanynek, které nevidí nic, než banány a okurky v jejich otvorech na zádní části těla. Tak tohle opravdu od Mina nečekal. Ale na druhou stranu. Značí to, že jej má hnědovlásek opravdu rád. Jinak by se nevztekal nad takovou banalitou, jako jsou páry v jejich skupině.
"A ty se mi divíš? Jako, vždyť… si to vezmi takhle! Fanynky ty povídky píšou, protože si myslí buď, že jsem s Kyuhyunem já, nebo že jsi s ním ty… To o něčem vypovídá, nemyslíš?"
Zhoumi se na něj nechápavě koukne. Co tím myslí?
"A o čemže to vypovídá?"
Sungmin založí ruce na prsou, v očích mu prolítne stín a vyčítavě se koukne na Zhoumiho.
"Na podiu se mu věnuješ víc, než mě. O hodně víc…" v jeho očích se zaleskne náznak výčitky. A Zhoumiho úsměv se ještě víc rozšíří.
"Ale doma se věnuju víc tobě, vlastně pořád. To taky o něčem vypovídá, nemyslíš?" použije stejnou otázku, jako Sungmin a ten překvapeně zamrká.
"Jo? A o čem, co?" vyzývavě zvedne bradu a vyčkává, co mu na to jeho přítel odpoví. Zrzek nahodí ten nejkrásnější úsměv, jaký umí, vezme notebook a položí ho na noční stolek. Přehodí jednu nohu přes Sungminovo tělo a obkročmo si na něj sedne. Nakloní se těsně k Sungminove dívčí tvářičce a jeho úsměv se ještě víc rozšíří… pokud to teda ještě víc jde.
"Přece o tom, že tě miluju."
Sungmin se nadechne, Zhoumi netuší, zda proto, aby něco řekl, nebo jen proto, aby nabral do plic více vzduchu, nezajímá ho to. Překoná mezeru, která mezi mini doteď byla a políbí jej na ústa. Starší chlapec vydechne a rozkošně zaskuhrá a Zhoumi se musí do polibku spokojeně usmát. Miluje tenhle roztomilý zvuk, který Min vydává pokaždé, když jej takhle líbá. Sungminovy ruce se ovinou kolem zrzkova krku, zavře oči a pohne rty proti těm Zhoumiho. Mi položí své dlaně na hnědovláskovy boky a stáhne ho pod sebe do lehu a zatlačí ho do peřin, aniž by se odtrhnul od těch lákavých rtíků. Jeho ruce se rozběhnou po chlapcově těle, cítí i přes látku košile, jak se tělo staršího z nich rozechvělo. A to jej hladí pouze přes látku - což ale hodlá rychle změnit. Nezbedné prstíky najdou první knoflíček a šikovně jej rozepnou. Hned najdou druhý, ten rozepíná již o něco nedočkavěji a ty poslední téměř vytrhne, jak se snaží dostat pod ten otravný kus látky. Jazýčkem zatlačí na skulinku mezi Minnieho rtíky a počká, až jej jeho milenec vpustí. Sungmin mu více než ochotně vyhoví, pootevře ústa a nechá Zhoumiho vklouznout dovnitř. Zaskučí blahem, když ucítí jeho jazyk, jak přejíždí po jeho vlastním ve snaze přimět ho ke spolupráci. Sungmin nemá v plánu nechat svého milence dlouho čekat, vyjde mu vstříc, proplete s ním svůj jazýček a začne bojovat o nadvládu, i když ví, že tenhle boj nevyhraje. Nikdy jej nevyhrál. Nevadí mu to, proč by mělo?
Ruce, kterými pořád objímá Miho kolem krku, posune výš, vpluje do jeho zrzavých vlasů a sevře dlaně v pěst. Ví, že se to Zhoumimu líbí, ví o všem, co se mu líbí. Jsou spolu už tak dlouho. Zasténá jeho jméno do polibku, když ucítí jeho ruce na své kůži, vůbec si nevšiml, kdy stáhnul košili z jeho hrudi, ale je mu to jedno. Cítí, jak se Miho ruce posouvají na jeho boky, vklouznou pod jeho tělo a poté jej vyzvedne do sedu. Stáhne košili z jeho ramen a odpoutá se od jeho rtíků. Pootevře oči, jen aby se na něj mohl kouknout, miluje pohled na jeho zarudlé tváře a napuchlé rty, tak krásně plné, prokrvené a temně rudé. Zvedne dlaň k jeho tvářičce, jemně jej pohladí, palcem přejde po jeho lícní kosti směrem ke rtům, obkrouží jejich konturu a špičkou prstu vklouzne do jeho pusinky. Sungmin vydechne, rozevře rty o něco víc, přejde jazykem po kůži Zhoumiho prsu a poté ho vsaje. Zrzkovi se na rtech objeví blažený úsměv, vtiskne mezi jeho rty ještě jeden prst, starší kluk stiskne jeho prsty mezi zoubky, tak silně, že Zhoumi bolestivě sykne a prsty z jeho pusy vytáhne.
"Tak ty budeš kousat, jo?" v očích se mu ďábelsky zaleskne, stáhne z něj košili úplně a hodí ji někam stranou, povalí Sungmina do peřin a hladově jej políbí na rty. Jeho dlaně se rozběhnou po nahém hrudníku hnědovlasého kluka, okamžitě vyhledá jeho bradavky a začne je třít mezi prsty. Sungmin zasténá do polibku, prohne se v zádech a sám se křečovitě chytne Zhoumiho boků. Zrzek jej líbá vášnivě a tvrdě, plení jeho ústa jazykem, div mu ho nenacpe až do krku. Sungmin se zmůže jen na skučení a svíjení se pod Zhoumiho tělem. Mladší kluk se opět odpoutá od jeho úst a začne se zajímat o citlivou kůži na jeho krčku. Jemně jej polaská jazýčkem, vsaje horký kousek kůže mezi rty a poté jej kousne. Sungmin zaskuhrá a zaryje nehty Zhoumimu do boků. Tohle ale vážně bolelo.
"Zhoumi…" zaskučí plačlivě, když stisk zoubků ještě zesílí a Zhoumi navíc za jeho kůži zatahá. Pak Min ucítí, jak stisk povolí a zoubky nahradí vlhký jazýček. Laská poraněnou kůži, cítí mírně kovovou chuť, jak téměř překousnul kůži a když se odtáhne, zjistí, že na Minnieho krku svítí opravdu hodně rudý otisk jeho čelistí.
"Pokud jej fanynky znají i čísla našich zubních karet, myslím, že brzo se objeví i ty tvoje ZhouMin fanfikcí. Prozatím…" Olízne jeho tvář až k oušku a laškovně jej do něj foukne.
"…ti však bude muset stačit praxe, než abys četl teorii." S tím vezme jeho ouško do úst a začne ho žužlat. Starší kluk zavzdychá, jak je mu to příjemné a jeho nehty se zaryjí hlouběji do Zhoumiho kůže. Zrzek jazykem mapuje cestičku od jeho ouška, přes klíční kost, u které se na chvilinku zastaví, až po bradavky, kterým se věnuje snad celou věčnost. Líže je a saje, tahá za ně zoubky a Sungmin se pod ním svíjí jako had, slastí přivírá oči a zaklání hlavu, kouše se do rtu… obejme jej kolem pasu a nadzvedne boky tak, že se svým klínem otře o ten Zhoumiho. Mladší kluk zasténá, jak jím projde vlna vzrušení, natiskne se klínem na svého milence, sám se o něj začne otírat a cítí, jak v něm narůstá touha a taky cítí tu Minovu. Odtáhne se od něj, nahmatá rukama lem tepláků a stáhne je až k Minnieho kolenům rovnou i s trenkami. Chlapcův penis okamžitě vystřelí do pozoru, jak je vzrušený a Zhoumi se jen zašklebí. Nejdřív měl v plánu si s ním jen pohrát, poškádlit ho a pomazlit se, ale nakonec to dopadlo stejně jako pořád. Stejná touha, která jej ovládne vždy při pohledu na to dokonalé tělo jeho milence, stejná chuť uspokojit ho co nejlíp, stejná touha uspokojit sebe. Touha cítit těsný prostor Minnieho těla, slyšet jeho sténání, skučení a vzdychání. Touha slyšet křičet ho Zhoumiho jméno…
"Zhoumííí!" Sungminova dlaň vpluje do zrzavých vlasů, přirazí klínem proti jeho ústům, vlhký prostor kolem jeho penisu jej přivádí k šílenství. Zhoumi jej zkušeně kouří, přičemž jeho prsty zavítají k chlapcově otvůrku, jemně po něm přejdou a Sungmin na ten dotek okamžitě reaguje zasténáním. Zhoumi se ušklíbne i přes to, že má plnou pusu, zatlačí prstem na jeho otvůrek a zatlačí na něj.
"Hnnnn, Mi!" Sungmin se pohne proti jeho prstu, čímž způsobí, že do něj Zhoumi vnikne celý. Zrzek se od něj mírně odtáhne, jazýčkem přejde po jeho špičce, volnou rukou si pomůže, stáhne předkožku, políbí jej na žalud, pak jej opět vsaje do úst, dlaní se přesune k jeho varlatům, mne je a hladí. V Minově těle zmizí další prst, Zhoumi jej roztahuje, různě se v něm kroutí, hledá ten správný úhel a netrvá dlouho, než ho najde.
"Bože, Zhoumi" Sungmin se málem zalkne vlastní slinou, jak nestíhá polykat, jeho tváře jsou rudé slastí, oči pevně semknuté rozkoší a rty pootevřené. Zhoumi cítí, jak to v Minově údu škubne a o vteřinku později cítí horkou tekutinu, která vystříkne do jeho úst. Všechno sperma spolyká až na malý kousíček, který následně vpraví do Sungminových úst, když jej dlouze políbí. Mezitím, co jej líbá, vyklouzne prsty z jeho těla a uchopí jeho stehna do dlaní, aby mu roztáhnul nohy. Vmísí se mezi ně a na jeden příraz do Sungmina pronikne. Starší kluk hlasitě vykřikne, jednak bolestí a jednak slastí, kterou mu poskytne pocit naplnění. Obejme Zhoumiho kolem krku, přitáhne si jeho tvář co nejblíže k té svojí a začne jej chtivě líbat. Zhoumi mu polibky ochotně oplácí, jeho dlaně se začnou opět věnovat Minnieho tělu, laskají ho, hladí, hrají si. Sungmin to nevydrží, Zhoumi se nehýbe až moc dlouho a jeho to přivádí k šílenství. Pohne se pánví proti Zhoumiho chloubě, zrzek zavzdychá do polibku, ten pohyb v něm vyvolává pocit slasti a rozkoše. Přirazí. Jednou, podruhé, potřetí… Přiráží do jeho těla, tvrdě a hluboce, divoce a rychle a vášnivě, dlaní vklouzne mezi jejich těla, uchopí jeho opět vzrušený penis, tře jej, pumpuje dlaní a Sungmin musí přerušit polibek, jinak by se udusil, jak stěží popadá dech, srdce mu tluče tak rychle a tak zběsile, bojí se, že mu vylítne z hrudi.
"Anghh… Bože, Zhoumi… víc… víc!" skučí a prosí, roztahuje své nohy, jak jen to jde, aby co nejvíc prohloubil to spojení, chce jej cítit co nejhlouběji v sobě. Zhoumi slyší jeho škemrání, s radostí mu vyhoví, chce jej tak moc, chce mu splnit každičké přání. Začne přirážek rychleji a dravěji, cítí, jak mu po zádech ztéká pot, jak mu v hlavě tepou žíly, cítí, že se blíží k vrcholu. Je tak blízko… Stiskne Minnieho chloubu až moc pevně, chlapec vykřikne, prohne se v zádech a již podruhé vyvrcholí. Sperma vystříkne na jejich bříška, jeho tělo se napne, prostor v jeho konečníku se zmenší a je najednou tak šíleně těsný…! Zhoumimu se zatmí před očima, ze rtů mu unikne slastný výkřik, prohne se v zádech, téměř celý se z něj vysune a pak prudce přirazí, další táhlý sten a pak to vytoužené uvolnění, když se udělá do Minnieho úzkého tělíčka. Prudce vydechne a svalí se na Minnieho tělo, chvíli mu trvá, než se dokáže vzpamatovat natolik, aby vyklouznul z Minova těla. A ještě víc úsilí jej stojí, aby se natáhnul k nočnímu stolku a vzal z ní balíček kapesníčků, aby je mohl otřít od Minova spermatu.
"Není tohle lepší, než kdejaká fanfikcí?" zeptá se jej o něco později, když se Minnie tulí v jeho náručí a Zhoumi jej něžně hladí ve vlasech. Sungmin se k němu přitulí ještě o něco víc, vzhlédne k němu a spokojeně se usměje.
"Hnnn, ale stejně…" našpulí pak rtíky. Zhoumi se upřímně rozesměje. Zvedne se do sedu a natáhne se k Minnieho notebooku. Hnědovlásek se na něj nechápavě podívá.
"No, řekni, Minnie, jak ti jde gramatika?"
 


Komentáře

1 Luczaida | Web | 27. března 2012 v 13:53 | Reagovat

Tak to bylo luxusní! :-D Takovej dárek a to nemám narozeniny! :D :D :D

2 JaeRa | Web | 27. března 2012 v 16:02 | Reagovat

Muhahahaha... tož dobrý páreček totok :DDDD ... jen otázečka: nemáš trošičku zmatek v barvách vlasů??? bo já blbě čtu??? No já jen, že jsem četla o zrzkovi, hnědovláskovi a dokonce se tam objevili i vlásky blonďaté :D muhehehe :D

3 ElenEstel | 27. března 2012 v 16:17 | Reagovat

to je boží ten konec mě dostal (v kladném slova smyslu jak jinak)

4 wizy | 27. března 2012 v 16:28 | Reagovat

Luliii. Moc moc moc moccc ti dekuji. ;-)  To je muj nej darek :-) ja si vazne ty dva neumela do teto doby predstavit. Ale ted!!! Jaaj uchxlismus s roztomilost ... Jaj ale Miho se stejne porad desiim xDD kazdopadne gomawooo <3 :-* :-)

5 Terry | Web | 27. března 2012 v 16:47 | Reagovat

To je úžasné! Ale ten konec je dokonalý :D Jak se Minnie rozčiloval, to bylo tááák rozkošné >.< Vážně krásná povídka ^^

6 Hatachi | 27. března 2012 v 19:38 | Reagovat

Ůžasná to povídka. Je zvláštní vidět Minnieho taky v jiné náruči než je ta Kyuova. O to víc mě potěšilo že je to Zhoumíček. A co ta poslední věta...že by si klucí napsali povídku sami...a co takhle kontaktovat Lulinu...

7 ღĐ.iamond.rian | Web | 27. března 2012 v 20:56 | Reagovat

OH ted je uplně zaraná. zase nebude moc spát^^

8 Naru nee-chan | Web | 27. března 2012 v 21:47 | Reagovat

Ségra, děkuji ti, žes mi aspoň trošku zvedla náladu...celý den mám náladu pod psa a teď tohle. No díkes :)
Jooj, to bylo tak rozkošné, jak se hádali o těch povídkách xD Kde ty chodíš na takové nápady... Už to mám! To bude tím, že jsi úchylné hovado xD

9 syrinox | 17. dubna 2012 v 23:06 | Reagovat

Nádherný, nemožem z toho, si skvělá <3

10 Miki(na) | E-mail | 2. ledna 2013 v 0:18 | Reagovat

Tak to bylo úžasný.fakt že jo!!!♥

11 Karin | 6. března 2014 v 22:33 | Reagovat

Krása.

12 K.R. | 12. ledna 2015 v 13:57 | Reagovat

mooc pěkné!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~