Chci ti patřit - 9. díl

30. března 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Chci ti patřit

Muhehehe, tak tady máte další díl, děti. Doufám, že se vám bude líbit. Nevím, přijde mi, že se tam nic moc neděje... zatím. Nějak mi to do jednoho dílu nevešlo a delší už se mi to psát nechtělo. Jsem líná, víme. No, ale myslím, že je díl dost dlouhý, má tři stránky ve wordu - původně měl mít tak maximálně dvě, ale překonala jsem se, jelikož vás miluju, děti :)
Heechul si povzdechne, nechápe, jak se mohl nechat přemluvit. A to sám sobě přísahal, že se bude od toho spratka držet dál. A co on dělá místo toho? Koutkem oka se podívá na Henryho, který si spokojeně vykračuje vedle něj a vesele si brouká nějakou jemu neznámou melodii. Když na sobě ucítí Chulův pohled, otočí se na něj a vesele se na něj usměje, přičemž si nepřestává tiše broukat. Heechul protočí očima, skutečně nechápe, proč souhlasil. Klidně mohl říct ne, tak proč to sakra neudělal? Na druhou stranu, pokud to s ním dnes vydrží, dá mu Henry pokoj. Slíbil to.

Henry překvapeně zamrká. O-omlouvá se mu? I když jej to napadlo, nevěřil, že by s ním chtěl Heechul opravdu mluvit proto, aby se mu omluvil. Nějak to nechápe. Nejdřív mu řekne, jak jím opovrhuje a pak se mu omlouvá?

"Nechtěl jsem tě praštit takhle moc," až když se Heechulovy prsty dotknou Henryho tváře, uvědomí si, že zatímco se tápal ve vlastních myšlenkách, starší kluk se pár kroky přemístil před něj.

Sykne, když jeho levou půlkou tváře přejde mírná bolest. A pak mu to docvakne. Heechul si myslí, že mu tohle způsobil on. Jistě, nemůže přeci vědět, že dostal od otce ještě jednu, o něco silnější a proto má teď na tváři modřinu. Už-už mu chce říct, že on za to nemůže, včas si ale kousne do jazyka, když si uvědomí, že toho může skvěle využít. Ucukne od Heechulovy dlaně a zahraje mírně vyděšený pohled. Dle toho, jak se Heechul zatváří, je mu jasné, že jeho herecký výkon je dokonalý.

"Nešahej na mě," řekne tiše Henry.

"Nechci tě praštit. Vím, přehnal jsem to, slibuju, že už to neudělám. Hlavě se na mě nedívej jak na největšího grázla, není to moc příjemné," Heechul se na něj dívá provinile a omluvně, přímo kajícně a Henry má co dělat, aby se nezačal vítězně usmívat.

Ne, musí tomu pokušení odolat. Ještě nemá vyhráno.

"To se ti řekne. Podívej, cos udělal a to jen za jeden blbý polibek. Ublížil ti snad?" vyjede po něm Henry.

Heechul si povzdechne a stáhne ruku.

"Vážně se omlouvám," zopakuje.

Tohle nechtěl. Jo, Henry si tu facku zasloužil, ale… Jeho pohled spočine na Henryho tváři. Taková modřina. Je to, jako by mu dal pěstí a ne jen obyčejnou facku. Nerad ubližuje druhým, zvláště ne takhle.

"Jistě, fajn. Omluvu přijmu, ale," významně se na něj Henry koukne, "půjdeš se mnou ven. Jednou, a já ti tu facku prominu. A… pak tě už nechám být. Slibuju."

Tak proč má sakra pocit, že by tomu škvrněti neměl věřit ani nos mezi očima? Podvědomě se otřese a strčí ruce do kapes, tiše následuje Henryho. Je mu jedno, kam jej vede, ví jen, že směřují do města. Nakonec však uzná, že to nebyl až tak špatný nápad, stejně si chtěl koupit brýle, takže alespoň zabije dvě mouchy jednou ránou.

"Zkus přidat trošku života do toho umírání," Henry udělá jeden delší krok a rychlým pohybem se dostane před Heechula, otočí se na patě tak, že stojí staršímu klukovy čelem.

Heechul jen tak-tak zabrzdí, aby do Henryho nevrazil. Henry se nekloní k němu a zářivě se usměje. Chvíli si ho jen tak prohlíží, přičemž Heechul zaraženě stojí na místě a propaluje ho pohledem, pak se zazubí ještě víc.

"Víš, že máš opravdu krásné oči? Takové veliké…" mlaskne jazykem a laškovně na Heechula mrkne.

"Víš, že máš opravdu otravné keci?" nadzvedne jedno obočí, odsune Henryho stranou a obejde ho.

Henry našpulí rty, ale nevzdává se. Opět dává na image roztomilého chlapečka. I když Heechulovi slíbil, že ho nechá na pokoji, ať si chlapec nemyslí, že se ho jen tak lehce vzdá. Má na to jen několik hodin, ale věří, že ho dostane. Alespoň částečně. Vždycky totiž dostane, co chce. Vždycky.

"Tak, co chceš dělat?" zeptá se Heechul, když oba zastaví uprostřed náměstí.

Henry se nejdřív rozhlédne kolem sebe, vlastně ani neví. Pokaždé, když do města šel, bylo to vždycky po setmění a jediné budovy, které zde navštívil, byli ty s dvěma gorilama před vchodem. Pak jeho pohled sklouzne k nejbližšímu obchoďáku s nějakou módní značkou, neváhá, čapne Heechula za ruku a táhne ho k vyhlídnutému objektu. Heechul sleduje, kam jej mladší chlapec táhne a málem bolestně zavije, když jej vtáhne do nákupního centra. Tohle je skutečně za trest. Ale co taky mohl od Henryho čekat? Zbohatlý rozmazlený fracek - co by se od něj dalo čekat? Jistě, že jediné, co jej bude bavit, je nakupování. Tiše zaúpí, ale nechá se Henrym vést. Co taky může dělat? Když už to Henrymu jednou slíbil, tak teď necouvne, že?Bere zpět. Je čas na strategický ústup. Tohle není normální! Myslel, že s ním chce jít Henry ven, jako na rande, ne jako osobní nosič tašek! Navíc si chtěl jít koupit ty brýle! Už třikrát minuli obchod s optikou a už třikrát vyslal k jeho dveřím S. O. S. signál, jako, dveře, vcucněte mě dovnitř a já vám slíbím věrnost a poslušnost do konce života!

"Heechulie, copak? Proč se tváříš tak nešťastně, nebavíš se snad?" přihrne se k němu Henry, ruce volné, nohy volné, úsměv od ucha k uchu.

Heechul má chuť vzít tašku, majznout Henryho přes držku a vzít nohy na ramena, dokud se bude chlapec sbírat ze země. Nic z toho však udělat nestihne.

"Kangine, okamžitě přijeď na náměstí!"

Heechul zamrká. Kdy Henry vytáhl mobil? Vůbec si toho nevšimnul.

"Pojď," vezme jej Henry opět za loket a táhne ho k lavičce naproti fontánce, která je hezky osvětlená.

Přes den to vidět není, ale teď je již pozdě večer a v přítmí se barvy světel, které se nacházejí pod vodou, krásně vyjímají. Heechul si sedne a uloží tašky vedle lavičky, natáhne nohy a oddechne si. Konečně sedí. Promne si bolavé ruce a střelí pohledem po Henrym, který se ale jen spokojeně culí a kouká se do barevné fontány. V t chvíli mu vůbec nepřijde jako to rozmazlené děcko, ale jako obyčejný kluk, kterého dokáže nadchnout kdejaká blbost.

Henry si je vědom Heechulova pohledu, ale nedá na sobě nic znát. Pořád se culí jako pitomeček, už jej z toho pěkně bolí čelist, ale něco takového nemůže zkazit jeho hru. Prudce otočí hlavu k Heechulovi a tak jej přistihne přímo při činu, jak jej starší chlapec pozoruje. Avšak Heechul nevypadá, že by jej to rozhodilo, stejně jako vždycky, ani teď neudělá žádný prudký pohyb. Ještě několik vteřin Henrymu opětuje pohled, pak jej pomalu otočí k fontáně. Není to prohra, jako když někdo první uhne pohledem. Žádné nervózní těkaní očima do stran, žádné přistižené zrudnutí, prostě nic. Henry začne přemýšlet o tom, zda je jeho první domněnka o svatosti Heechulových kalhot pravdivá.

"Henry," ozve se za nimi zrzkovo jméno a oslovený se otočí.

Heechul si všimne, jak chlapec protočí očima a ušklíbne se.

"No to ti to trvalo, Kangine."

Henry vyskočí na nohy, popadne všechny tašky, které mu doteď nosil Heechul a vecpe je do náruče vysokého tmavovláska, kterého Heechul již několikrát zahlídl před školou, když tam pro něj přišel autem.

"Na, vem mi to domů. A nečekejte mě. Přijdu pozdě nebo vůbec," oznámí mu, muž - Kangin, jak stihl Hee poznamenat - se podívá jeho směrem, chvíli jej propaluje pohledem, poté se koukne zpět na Henryho.

"Víš, na čem ses s otcem domluvil, nezapomínej na to…" řekne tiše, Heechul to přesto slyší.

"No jasně, jasně, ty se do toho nepleť, vem ty tašky a padej," prskne nepřátelsky Henry, otočí se na patě a přejde k Heechulovi.

Čapne ho za loket a vytáhne ho na nohy.

"Jdeme," řekne jen a začne ho táhnout pryč.

Heechul se ohlédne za sebe, ale Kangina již nikde nevidí. Vypadá to, že Henryho poslechl. Hee prudce zastaví a vytrhne se Henryho sevření. Zrzek se na něj nechápavě koukne.

"Už bych měl jít domů. Šel jsem s tebou ven, tak jak jsi chtěl, víc už tady nemám co dělat," řekne jen a otočí se k odchodu.

Henry chvíli hledí na jeho vzdalující se záda, pak se za ním rozběhne.

"No tak počkej, počkej. Den ještě neskončil. Času máme dost," pověsí se mu na rameno, a zamrká řasami.

"Proč mám takový pocit, že myslíš na to, na co myslím, že myslíš a na co bys rozhodně myslet neměl, protože to, na co myslíš, rozhodně nedostaneš."

"Ale no ták, Heechule, nebuď takový. Chtěl jsem tě jen pozvat do kina a na večeři. Normální rande, hnn?" nevinně se na něj usměje a Heechul se nenápadně podívá do jeho vlasů, zda neuvidí dva růžky, nebo kus ocasu vrtící se mu za zády.

Ne, žádné tam nejsou. Ale stejně si tam domyslí alespoň pomyslné. Pochybovačně se na něj koukne, avšak Henry se pořád jen andílkovský usmívá.

"Prosíííím."

Heechul poraženě zasténá. Co dělat? Pokud teď odejde, je si jistý, že mu Henry nedá pokoj do konce života. Ať už něco slíbil, nebo ne.

"Tak dobrá, ale nejdřív půjdeme, kam chci já."

Henryho tvář se rozzáří ještě víc, v duchu si gratuluje k další výhře.

"Jistě, jistě. A kampak chceš jít?" zeptá se, když poskakuje kolem Heechula.

Sice už jej tahle hra na roztomilost unavuje, ale když už s tím jednou začal…

"Potřebuju si koupit nové brýle…"

 


Komentáře

1 Katy-chan Katy-chan | Web | 30. března 2012 v 11:34 | Reagovat

Tak tohle se ještě bude vyvíjet zajímavým směrem a už se na to těším!!!
Děkuju za pokračování!!!

2 eSmy eSmy | 30. března 2012 v 13:49 | Reagovat

Ehm... Lulí... ja ti vravím, ja ťa už zabijem!... alebo aspoň niečím plesknem! :D:D

3 Hatachi Hatachi | 30. března 2012 v 14:14 | Reagovat

Krásný dílek. Ten Henry je pěkný hajzlík...takhle Teukieho facku využít ve svuj prospěch. Jsem zvědavá jestli se Henry dostane dál něž jen do kina a na večeři... A jak to bude snášet Chulí... Moc se těšim na další díl...

4 Annie Annie | Web | 30. března 2012 v 14:17 | Reagovat

To bylo dokonalé :D :D :D Ale to ukončení! :D Mě z tebe snad jednou picne :D :D :D :D Těším se na další dílek :D

5 Luczaida Luczaida | Web | 30. března 2012 v 17:12 | Reagovat

Já už je prostě vidím spolu :D :D Prostě kino, večeře...to už přece Heechul musí trošku povolit...aspoň trošilinku? O:)

6 Terry Terry | Web | 30. března 2012 v 21:26 | Reagovat

Úžasný díl :) Ty nákupy musel být něco :D Chudák Chulie :D Ale jako, Henry uměl využít tu facku ve svůj prospěch... Teď se těším na to rande :D Doufám, že to Chula už alespoň trochu obměkčí :D Hrozně se těším na pokračování X)

7 Lee Hyumi Lee Hyumi | E-mail | Web | 31. března 2012 v 14:53 | Reagovat

uuuuuu tusila som ze to henry takito vyuzije:D to je dobree aish chulieee no taaak uz sa zamiluj a ty henry dostan rozum! konecne som sa dieliku dockala :) tesim sa na dalsi nech je tu cim skor!!!!

8 syrinox syrinox | 4. dubna 2012 v 21:15 | Reagovat

Awwww, kawai dílek, už se těším na další :D

9 주자 주자 | Web | 5. prosince 2012 v 19:47 | Reagovat

No twl, ten ho utřel! :D :D Jsem zvědavá, co řekne tomu nápadu s brýlemi :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek