Chci ti patřit - 7. díl

12. března 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Chci ti patřit

Uhn... víte, mě opravdu nějak začalo ty chudáčky trápit... Já za to nemůžu! To nějak samo! Ale jako! Henry si to zasloužil, ne snad?! Já vím, že ne jo, takže se s tím smiřte. Z vaši Luli(nky) se stal tyran :D Em... Miluju vás? Hodně moc vás miluju? Hehehe, ukončila jsem tu ňuňu scénkou, abyste neřekli, no. Snad mi to odpustíte :D
Třísknutí vchodových dveří Leeteukovi oznámí, že se jeho syn vrátil domů ze školy. A taky, že Henry nemá vůbec dobrou náladu, což mu potvrdí další rána - zřejmě něco rozbil. Takže zuří. Ani se neobtěžuje vytáhnout paty ze své pracovny, jednak proto, že Henry o jeho přítomnost poslední týdne nestojí, jednak proto, že má moc práce na to, aby se tady natahoval se svým synem, který ho už jistou dobu nenávidí. Alespoň se podle toho chová. Avšak další rána a zděšený výkřik služebné už ho přinutí zvednout pohled od spisů, kterým se věnuje poslední dvě hodiny.

Slyší Henryho hlas a jen matně rozeznává několik vybraných slov, které jsou adresované hned několika jménům. To své mezi nimi pozná taky. Vypadá to, že se stalo něco vážného, takhle neběsnil ani první den školy. Pak uslyší další hlas, okamžitě v něm pozná Kangina. Domlouvá mu - Leeteuk si povzdechne a složí tvář do dlaní, tohle by měl dělat on, jakožto jeho otec a ne Kangin. Cožpak opravdu nedokáže vychovat vlastní dítě? Ovšem dospívající dítě. Přinutí se vstát a i když velice nerad, přesto opustí svou kancelář a sejde schody do haly, odkud tuší, že se Henryho vzteklé nadávání ozývá.

"Co se tady děje?" zeptá se a zůstane stát na posledním schůdku, loktem se opře o zábradlí a s nadzdviženým obočím se koukne na svého syna, který je rudý vzteky.

Henry, hned jak uslyší hlas svého otce, prudce se otočí a střelí po něm nenávistný pohled. Tohle všechno je jeho vina! Kdyby ho neposílal do té zatracené školy, nikdy by nepotkal toho zatraceného bastarda, jehož dlaň pořád cítí na své tváři.

"Ty na mě nemluv!" prskne na něj a Leeteuk má na chvilku pocit, že v jeho očích zahlídnul skutečné plameny.

Takhle rozzuřeného ho snad ještě nezažil. Co se mu ke všem čertům stalo?! Koukne se na Kangina, avšak ten jen pokrčí rameny, jakože nemá ani ponětí a otočí se na Henryho.

"Nemluv takhle se svým otcem, Henry. A uklidni se," řekne přísně, avšak Henry nevypadá, že by jej hodlal v čemkoli poslechnout. Jen se na něj pohrdavě podívá, nechápe, jak si může někdo jako on myslet, že ho poslechne. Proč by měl? Je to pouhý sluha, nic víc.

"Proč bych neměl?" vyštěkne na něj.

Kangin se zamračí a v jeho očích se bleskne náznak zloby. Někdy by nejraději to malé štěně zardousil. Nesnáší, jak se ten malý skřet chová k Leeteukovi. Nesnese, když se Teuk trápí kvůli někomu, kdo mu za to nestojí. Henry si dělá, co se mu zlíbí, jakýkoli Leeteukův příkaz - kromě toho ohledně školy - je mu ukradený. Nechápe, jak se může člověk takhle změnit pobytem v zahraničí.

"Ty si asi neuvědomuješ, že kdyby se tě tvůj otec neujal, žiješ teď v Číně se svou matkou a nemáš nic z toho, co si můžeš dovolit tady, že? Měl by ses k němu chovat s úctou, když už jsi tak nevděčný, tak už jen kvůli tomu, že je to tvůj otec. Přestaň se chovat jako malé dítě, co neví, co od života. S takovou daleko nedojdeš."

Leeteuk se na chvíli zarazí, nečekal, že by Kangin tohle řekl, v jednu chvíli měl chuť okřiknout ho, aby tohle neříkal. Na druhou stranu má pravdu. Povzdechne si. Na chvilku zatouží po tom, být jako Kangin. Na rozdíl od něj, on by si s Henrym poradil. Vlastně… se vším by si poradil omnoho líp, než Leeteuk.

Henry už má toho dost. Pořád mu někdo něco přikazuje, nebo zakazuje, navíc, to co dnes udělal Heechul… Kanginovy slova mu připomněly ty, co mu řekl Heechul a on opět pocítí ten nepříjemný tlak na hrudi, kterého důvod nechápe. A ani v nejmenším se mu ten pocit nelíbí. Cítí, jak to v něm vře vzteky. Nesnáší Heechula, protože kvůli němu má pocit, že je celý jeho život špatně, nesnáší Kangina, protože se tady hraje na něco, co není, nesnáší svého otce, protože tohle všechno zapříčinil on!

"Já se mu o tom neprosil! A ty mi laskavě neříkej, co mám a co nemám dělat! Ty nejsi nikdo, ty nicko!"

Kanginovi zacuká obočím, tohle už Henry opravdu přehání. Ví, že by neměl, není v té pozici, kdy by si mohl něco takového dovolit. Ale v jednu chvíli má tendenci vlepit tomu malému spratkovi pořádnou výchovnou facku. Neudělá ale ani krok a místností se ozve mlaskavá rána a bolestivé zaúpění. Kangin nejdřív zmateně zamrká, pak se koukne na Leeteuka, který stojí před Henrym s napřáhnutou rukou, v očích něco, co tam ještě neviděl.

Leeteuk neví, co to do něj vjelo. Ani neví, jak se tak rychle dostal k Henrymu, jeho tělo jednalo, aniž by mu nějak poručil. Prostě… mu střelil facku. Snad první v životě. Nikdy… nikdy svého syna neuhodil. Avšak teď si o to říkal. Říct tohle Kanginovi… Ne, tohle mu rozhodně projít nemohlo.

"Už nikdy se neopovaž takhle mluvit s Kanginem. Je ti to jasné?" zavrčí nebezpečně, nepoznává sám sebe.

Ještě se mu nestalo, aby se takhle přestal ovládat. Jenže Kangin...

Henry se drží za tvář, do očí se mu derou slzy, teď už je zadržet nedokáže. Tahle facka bolela ještě víc, než ta první. Ani neví, jestli je to tím, že ho to bolelo již předtím, nebo že má Leeteuk takovou sílu. Ve tváři cítí pálivou bolest, pohled se mu zamlží, když mu do očí vyhrknou slzy. Ze rtů mu unikne syčivý zvuk a on odvrátí tvář stranou. Zavře oči tak, že mu po tváři steče několik slz a sevře dlaň v pěst.

"Nenávidím tě," řekne tichounce, není si jistý, zda by mu neselhal hlas, kdyby se pokusil říct to o něco hlasitěji.

Cítí, jak se mu z hrdla dere vzlyk, rychle proběhne kolem Leeteuka a vyběhne po schodech do svého pokoje. Nedopřeje mu tu radost vidět jeho slzy. Na to ať zapomene! Padne do postele a zaboří tvář do polštáře. A konečně nechá slzy, aby tekly z jeho očí, jak je libo. Má pocit, že je všechno špatně. Má pocit, že on je nějak špatně. Kdy se to vše takhle pokazilo?"V pořádku?" zeptá se Kangin opatrně, když Leeteuk stojí až příliš dlouho bez hnutí, jakoby zkameněl s pohledem upřeným na jedno místo.

Přistoupí k němu a stiskne mu rameno tak, jako to dělá pořád, když jej chce povzbudit.

"Já ho opravdu udeřil…" zašeptá nevěřícně.

Jakoby mu to až teď docházelo. Bezradně se koukne na Kangina, cítí se tak špatně.

"Zasloužil si to," usměje se na něj a pohladí jej po tváři.

Leeteuka z toho doteku zamrazí stejně jako vždycky. Nikdy jej ale ani nenapadlo říct Kanginovi, ať tohle nedělá. Jakkoli to mohlo vypadat divně, miloval tyhle doteky.

"Já vím, ale…" ale co? Neví, co by na to řekl. Kangin má pravdu.

Henry si to zasloužil. Tak proč se cítí tak špatně?

"Jsi až moc hodný, Jungsoo," řekne Kangin to, co si myslí pořád.

Světlovlásek k němu tázavě zvedne svůj pohled.

"Nedívej se tak na mě. Je to pravda. Vždycky jsi byl až moc hodný. Proto tě to tak trápí," dlaní, kterou má na jeho tváři, jej pořád jemně hladí, nechce ten kontakt ukončit.

Chce si jej vychutnat co nejdéle.

"Ale… já ho nikdy neuhodil. Nikdy," sklopí pohled a koukne se na své ruce.

Ta pravá jej pořád brní z toho, jak mu dal Henrymu facku.

"Měl jsi to udělat už dávno. Nerad ti to říkám, ale můžeš za to i ty. Za tohle jeho chování."

Leeteuk si povzdechne a zavře oči. Vše, co mu Kangin říká, ví už dávno. Jenže on to nedokáže. Vlastně nechápe, jak to dokázal dnes…

"Kdybys mu tu facku nedal, udělal bych to já," Kangin vezme jeho tvář do obou dlaní a přinutí ho zvednout jí k němu.

Leeteuk otevře oči a setká se s Kanginovým pohledem.

"Udělal jsi dobře, opravdu. Tak se netrap, vrásky tvé tváři nesluší," usměje se na něj tak kouzelně, až se Leeteukovi zadře dech.

A uvědomí si, že jsou jejich tváře až moc blízko u sebe. Srdce se mu roztluče o něco rychleji a do tváří se mu nahrne červeň. Najednou se cítí jako patnáctiletá puberťačka a ne jako dospělý muž. Mladší z mužů je na tom podobně jako on, do plic se mu nedostává potřebného kyslíku a jeho dech je mírně zrychlený. Pohled na červenajícího se světlovláska, jak klopí svůj pohled a skrývá jej pod hustými řasami, jak se nervózně kouše do rtů… do těch krásných plných a neodolatelných rtíků, které touží ochutnat už tak dlouho…

"Jungsoo," zašeptá smyslným hlasem a tím přinutí Leeteuka vzhlédnout.

Jejich pohledy se opět setkají a Leeteuk cítí, jak mu tváře hoří ještě víc, když se mu v hlavě začne přemítat to, co by se mohlo každou chvilku odehrát… Jeho pohled mimoděčně sklouzne ke Kanginovým rtům, ani si neuvědomí, že si své vlastní chtivě olízne. Mladší muž se k němu skloní, je tak blízko, že cítí jeho dech na své tváři. Automaticky přivře své oči v očekávání polibku. A Kangin ho nehodlá zklamat. Překoná už tak kratičkou mezeru, která mezi nimi zbyla a přitiskne své rty k těm Teukovým. Světlovlásek tiše zaskučí, celým jeho tělem přejde příjemný mrazík… Tak dlouho po tomhle toužil… Obejme Kangina kolem pasu a přitiskne se k jeho pevnému tělu. Zavře oči úplně a nechá se unášet sladkým polibkem.

 


Komentáře

1 takehochan takehochan | 12. března 2012 v 11:23 | Reagovat

aaa ta pusa na konci byla dokonalá... takové napínaní... jen sem se modlila aby je někdo nepřerušil a opravdu se políbili

2 eSmy eSmy | Web | 12. března 2012 v 14:03 | Reagovat

Myslíš, že týmto to vyžehlíš?... Takú facku! A už druhú! Nevravím, že si to Henry nezaslúžil, ale! Už ho konečne trochu naprav! :D

3 Kami Kami | E-mail | Web | 12. března 2012 v 14:05 | Reagovat

tak ten konec byl fakt naprosto úžasnej! A...já tušila že mu tu druhou facku dá Teuk! :D:D Jako byl to úplně boží dílek, už se nemůžu dočkat pokračování ♥

4 Hatachi Hatachi | 12. března 2012 v 16:08 | Reagovat

To bylo nádherné...no hlavně ten konec. Konečně se políbili... No Henry je rozmazlený spratek ale je mi ho docela líto. Napřed ho uhodí Chulí a pak i Leeteuk. I když tu od Teukieho si zasloužil,k otci má mít úctu... Ale opravdu by měl přehodnotit své chování. Alesponˇ k Teukiemu a Kanginovi. Chulí ho může ještě chvilku trápit. Moc se těšim na další díl...

5 Kris Kris | E-mail | Web | 12. března 2012 v 16:15 | Reagovat

Hmmm... co na to napsat? Jen tak náhodou jsem narazila na tvoje stránky a musím říct, že většina příběhů mě zaujala. Tenhle mě však asi zaujal ze všech nejvíc... zatím.
Mnoo... tu facku si zasloužil, co si budeme nalhávat, že?!
Ale bylo by pěkné kdyby se postupně začal měnit zpátky na toho hodnýho hocha, ale ne zas moc, že? To by bylo moc násilný, pro mě.
Ale všechno je jen a jen na tobě, ty jsi přeci autor!
Tvá díla zrají jako víno, jen tak dál a bude z tebe autorka s velkým A. Pokud ještě není.

6 Majka :3 Majka :3 | Web | 12. března 2012 v 16:15 | Reagovat

ňahááá :D to bolo dokonalé ako vždy! a tiež som si myslela, že tú druhú facku mu dá Teukie :3 ňuu a tá pusa, to bolo také sladké :D teším sa na pokračovanie :D

7 Annie Annie | Web | 12. března 2012 v 16:56 | Reagovat

Pěkný díl, nádherný díl. Henry si to opravdu zasloužil. A ten kunec? Na jedničku s hvězdičkou :D :D :D

8 Lee Hyumi Lee Hyumi | E-mail | Web | 12. března 2012 v 19:39 | Reagovat

a ja si uz rikam ze ta posledni scena bude neco mezi chuliem a henrym:D ale tohle me taky potesilo no konecne kangin a teukie!!! ze vam to teda trvalo:DD cakam takovych scenek vic:D
chudak henry ale prilis si dovoluje...ja vsak verim ze ho napravis  ;)

9 Terry Terry | Web | 12. března 2012 v 20:39 | Reagovat

Jůůů ten konec byl tak sladký! A to KangTeuk moc ráda nemám :D Tu facku si Henry zasloužil, třeba mu docvakne, že je někde chyba a že by se měl chovat jinak, i když o tom silně pochybuju :D Nádherný díl! Těším se na pokračování ^^

10 syrinox syrinox | 14. března 2012 v 16:32 | Reagovat

Ňuuuuuu úžasný dílek, i když... chudinka Henry, ale na druhou stranu si to zasloužil... aaaa... ale chudinka malá... ale zase... wáááá... si připadám jako schizofrenik XD Děkuju za díl :D

11 주자 주자 | Web | 5. prosince 2012 v 19:17 | Reagovat

Wow! Líbající se potec, to tu ještě nebylo :D :D

12 Sarii Sarii | E-mail | 28. dubna 2013 v 22:39 | Reagovat

luxusni povidka NNM jsem precetla za tyden tohle hodlam precist za 3 dny :D :* miluju tvoje povidky. zatim ctu druhou ae obe se mi moocinky libi. na wookieho a sungieho nezapomenu a tak uz wim ploc se to menuje nezapomen na me :D XDD a tohle je taky haluz. ak jiny a tak zajimavy ploste a jednoduse...mas obrovsky talent!!! Luliii :D ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek