Vůně kopretin - 8. díl

17. února 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Vůně kopretin
Uhn, tak nakonec jsem ten díl napsat stihla. Dokonce se mi i líbí. Dokonce je i delší. Dokonce se tam zase nic neděje... *pod stolem* No, tak snad budete spokojeni s tím, co jsem tady stvořila :D Jinak, napadlo mě dalších pár věcí, co bych mohla v povídce napsat a taky to hodlám trošku pos... éééhm, no však známe Nezapomeň na mě, že? (nebojte! Nic tak drastického se tady nestane! Slibuju!!!) No, tak si užijte čtení, děti moje. Miluju vás :D"Siwone! Jsi v pořádku? Kdes byl? Víš, jaký jsem měla strach?!" vběhne jeho teta do chodby, jen co zaslechne chrastění klíčů a v její tváři se přitom zračí úleva smíchaná se strachem. Siwon na ni překvapeně pohlédne, chvilku mu trvá, než mu dojde, proč se chová tak vyděšeně. Není se čemu divit, vždyť… poslední dobou ani jen nevytáhnul patu z pokoje a teď najednou jen tak beze slova zmizí někam pryč, bez mobilu, bez jediného vzkazu. Při tom, co si prožil, je mu jasné, co si musela myslet.
"Promiň, zapomněl jsem ti říct. Byl jsem venku." Omluvně se na ni usměje a ona na něj zůstane jen němě civět. Nemůže uvěřit, že to, co viděla na jeho tváři, byl opravdu úsměv. Nehraný, ale skutečný.
"Teti?" zeptá se, když si všimne jejího vytřeštěného pohledu. Hnědovlasá žena pár krát zamrká, pak potřepe hlavou.
"Ne, to nic, jsem v pořádku jen… jen…" Siwon vidí, jak se ji do očí hrnou slzy a chce ji obejmout, ale ona je rychlejší. Dřív, než se Siwon stihne pohnout, sama se mu vrhne do náruče a zaboří tvář do jeho ramene.
"Ach, Siwone… Siwonnie." Vzlykne tichounce, Siwon ji jen pevněji obejme kolem pasu a přitiskne ji k sobě. Jeho pohled sklouzne k Hangengovi, který tiše stojí kousek od něj a kouká na scénku před sebou. Na jeho rtech hraje spokojený úsměv, a ani Siwon nezabrání koutkům rtů, aby se malinko zvedly.
"Až půjdeš příště ven, dej mi vědět, ať nemusím umírat hrůzou, dobře?" prosebně se na něj koukne, když se od něj konečně odtáhne. Siwon se usměje a pohladí starší ženu po tváři.
"Řeknu."

***

Jen, co za sebou zavře dveře pokoje, je vtáhnutý do Hannieho náruče. Hnědovlásek si jej přitiskne co nejblíže k sobě, Siwon se nebrání, sám se k němu přitulí, přičemž tvář skryje do prohlubinky mezi jeho krkem a ramenem. Hangeng jej políbí do vlasů, dlaní přejde po jeho zádech až k pasu, na kterém jeho ruka zůstane. Siwonovy ruce se malinko zvednou, zůstanou nehybně na Hannieho bocích, vdechne jeho lahodnou vůni a poté vzhlédne. Hned, jak to udělá, vyhledá hnědovlásek jeho rty a uvězní je v polibku. Něžně se otírá svými rty o ty jeho, saje je a jemně hryže a Siwon tichounce vydechne a natiskne se na něj víc a polibek opětuje. Odpovídá na jeho polibky stejně nevinně a něžně, jako jeho přítel.
"Slib mi, že se takhle budeš usmívat pořád." Odpoutá se Hangeng od jeho rtů, uchopí jeho tvář do dlaně a palcem jemně přejíždí po jeho lícní kosti. Chlapec v jeho náručí pootevře oči i rty, omámen polibkem, který trval až moc krátko. Své ruce přesune z Hannieho pasu na jeho krku, natáhne se na špičky, svou tvář má těsně u té jeho.
"Slibuju, jen… polib mě ještě, prosím." Zaskučí, jeho hlas je rozechvělý, nedočkavý a Hannie cítí, jak mu po zádech přeběhnul mrazík. Ani jej jen nenapadne nesplnit Siwonovo přání, přeruší tu krátkou vzdálenost mezi nimi a vroucně jej políbí. Siwon spokojeně zavrní, okamžitě se do polibku zapojí. Teď, když už ví, jak nádherný pocit to je, nedokáže se zbavit touhy mít ty rty pořád. Cítí, jak Hangeng přejíždí jazykem po jeho rtech, olízne horní, poté spodní a ten následně vsaje do úst. Siwon pootevře rtíky a vypustí z hrdla tichounké zasténání. Hannie jej bere jako výzvu, vklouzne svým jazýčkem mezi jeho rty, přejde po jeho zoubcích, Siwon pootevře rty ještě víc, nechá Hangenga vplout dovnitř úplně. Sám mu svým vlastním jazykem vyjde vstříc, otře se o ten jeho a cítí, jak jeho tělem projede vlna neznámého pocitu, který jej nutí tiše zasténat.
Hangeng na sebe tiskne Siwonovo tělo, cítí, jak se chlapec chvěje, on sám nedokáže ovládnout třes vlastního těla, ten pocit, když se jejich jazyky vzájemně proplétají, je krásný, nepopsatelně krásný. Opustí Siwonův pas, aby mohl uchopit jeho tvář i druhou rukou, chce polibek prohloubit ještě víc a taky se mu daří. Siwonovy ruce se dávno přemístily na jeho záda a jemně jej hladí, kůže jej pod těmi doteky pálí i přes látku černého trika, co na sobě má. Napadne ho, jaké by to bylo, kdyby jej hladil přímo na kůži… už jen ta představa způsobí, že se mu zrychlí dech. Avšak okamžitě si uvědomí, nad čím to vlastně přemýšlí a zděsí se. Tohle přeci nemůže…! Odtrhne se od Siwonových rtů a ten nespokojeně zaskučí. Otevře svá hnědá kukadla a upře svůj pohled na Hangenga.
"Proč jsi přestal?" zeptá se tichounce, v jeho hlase lze vycítit zklamání. Hangeng tiše vydechne, jeho tvář pořád drží ve svých dlaních, palcem přejde po napuchlých rtech a už jej chce opět políbit, když je vyruší klepání na dveře.
"Wonnie, zlato. Je večeře. Půjdeš se najíst dolů, nebo ti to mám přinést?" slyší tetin hlas z chodby, cítí v něm nervozitu, jako by se snad bála, že když otevře dveře, bude Siwon opět sedět u okna, ve tváři zmučený výraz, v očích bolest a jeho osoba nebude jevit žádný zájem o to, žít.
"Já…" koukne se na Hannieho, nechce se mu z jeho náruče, nejraději by v ní zůstal navěky, avšak Hannie jej pustí a němě mu naznačí, ať jde. Siwon po něm vrhne zoufalý pohled, nechce od něj pryč. Hannie se na něj zářivě usměje a vezme ho za ruku.
"Budu s tebou pořád." Zašeptá a v jeho očích se zaleskne něco, z čeho Siwona zamrazí. Přikývne a odebere se ke dveřím, zatáhne za kliku a vyjde na chodbu. Hangeng je mu pořád v patách. Chlapec se usměje na svou tetu.
"Budu jíst s vámi." Řekne a neunikne mu přitom, jak se oči jeho tety rozzáří. Donutí jej to k dalšímu úsměvu, tentokrát ale smutnému.
"Omlouvám se, že jsem se choval jako pitomec." Promluví tiše. Hnědovlasá žena však jen rázně pokroutí hlavou a pár krát zamrká, aby zahnala slzy štěstí. Už ani nedoufala, že by Siwon procitl z té své lhostejnosti k životu. Avšak teď je tady a usmívá se na ni… Konečně.

***

Rychle si vytáhne věci na lavici zrovna ve chvíli, kdy zazvoní na hodinu. Pár krát se zhluboka nadechne, aby zklidnil rychle bušící srdce. Celou cestou do školy oba běžely, no na rozdíl od něj, Hannie vypadá naprosto v pořádku. Siwon po něm vrhne vyčítavým pohledem.
"Co je? Já za to nemůžu!" zvedne ruce na obranu, Siwon si tiše odfrkne a odvrátí od něj pohled. Jistě, že je to jeho vina! Když se ráno vzbudil v jeho objetí, odmítal vylézt z postele. Bylo mu tak dobře, když první, co uviděl, byly Hannieho neodolatelné oči a úsměv, se kterým mu popřál dobré ráno a taky polibek, tak sladký, až se mu z něj kroutila hlava… Zalituje, že se nakonec nechal přesvědčit. Nejraději by zůstal v posteli celý den, nikým nerušen, užíval by si Hannieho blízkosti, jeho doteků, jeho něžných polibků… Jak má bez nich vydržet celý den?! Podívá se k oknu, jeho oči se střetnou s týmy Hangengovími. Opět stojí na tom samém místě, jako vždycky a pozoruje jej. Věnuje mu jeden poslední úsměv a pak už se věnuje výkladu učitele, o kterém ani neví, kdy přišel. Avšak, ať už dělá, co dělá, nedokáže se soustředit. Jeho pohled stále ujíždí k oknu, pořád musí koukat na Hannieho, usmívat se na něj…
"Choi Siwone, přijde vám to okno zajímavější, než můj výklad?"
"Ani nevíte jak." Zamumlá, aniž by si uvědomil, co říká. Až třísknutí pravítka o jeho lavici a Hannieho pobavený úsměv jej vytrhne ze snění o tom, jak líbá ty dokonalé Hangengovy rty. Chtě nechtě musí odtrhnout pohled oh hnědovláska a zaměřit se na učitele, který se na něj přísně hledí.
"Koukejte dávat pozor, jinak si vás hned příští hodinu prozkouším." Pohrozí mu matikař.
"Uhn, jo, dobře." Řekne Siwon nepřítomně, aniž by si bral učitelovy slova k srdci.
"Vy se mě pokoušíte vyprovokovat, že?" Učitelovi zacuká obočí. Siwon potřepe hlavou, aby z ní vyhnal Hannieho doteky a zcela zmateně koukne na učitele.
"Co?"
"Jste snad hluchý, nebo zamilovaný?!" křikne na něj podrážděně učitel a Siwon vytřeští oči.
"Zamilovaný?!" vyjekne, tělem mu projede mráz, srdce vynechá několik úderů, v hlavě jediné slůvko - zamilovaný. Nevnímá učitele, který to s tichým mumláním vzdá a jme se své úlohy a začne vysvětlovat další příklad. Siwon se nedokáže na nic soustředit, pořád dokolečka se mu v hlavě přemítá jedno a to samé slovo. Nevšímá si Hangengova pohledu, který si jej zkoumavě prohlíží, snad, jakoby z něj chtěl něco vyčíst, avšak nedaří se mu to.
Siwon nevnímá dokonce ani školní zvonek, který oznámí konec hodiny, ani studenty, kteří odcházejí do vedlejší učebny na hodinu chemie. Až Hangengova ruka na jeho rameni jej vrátí do reality. Pohled, který doteď upíral někam před sebe, teď zabodne do Hangenga. A pocit v jeho srdci se ještě umocní.
Zamilovaný…?
 


Komentáře

1 Majka :3 | Web | 17. února 2012 v 13:49 | Reagovat

wuhiiii :3 no tak to bolo dokonalé!! :3 však ako inak :D wuuu :D Wonnie nám už prichádza na to, že je do Hannieho zamilovaný :3 no to ma podržte :D Lulí, čo plánuješ ďalej?? :D :D

2 Terry | Web | 17. února 2012 v 14:58 | Reagovat

To bylo tak nádherné!! ♥ Wonnie se nám zamiloval a konečně si to uvědomuje X) A ty jim to chceš ZASE pokazit! No... ale pokud to nebude tak drastické jak v Nezapomeň na mě, tak to přežiju... snad :D Překrásný díl! Už se těším na další ^^

3 Kami | E-mail | Web | 17. února 2012 v 15:09 | Reagovat

muááhíí to bylo naprosto skvělý! he..zamilovaný?!...to má blbý :D už se moc těším na další dílek, hrozně mě to baví číst...já jsem fakt na tvých povídkách závislá :D

4 Hatachi | 17. února 2012 v 17:46 | Reagovat

To bylo tak nádherný,miluju tuhle povídku... Wonnie je zamilovaný do Hannieho...to je ůžasné,protože Hannie je zamilovaný také. Co máš v plánu jim provést? Snad to nebude nic hrozného...nechci aby byli neštastní jako Sungie s Wookiem...JASNÝ !!! Už se moc těšim na další díl,tak honem pospěš...

5 eSmy | Web | 17. února 2012 v 20:08 | Reagovat

Hele!!!....My vieme, že je zamilovaný :D... Už dávno :D... Nech to dojde aj jemu:D... A neopováž sa to nejak vážne posrať!... Lebo vieš... už mlčím :D

6 Lee Hyumi | E-mail | Web | 17. února 2012 v 22:21 | Reagovat

oh...si snad delas srandu???! aigoooo joo jasne siwone ses zamilovanej sakra to ti nedochazi? ten je pomalej! :DDD dalsi dilek prosim
a pry ze se tady zase "nic nedeje" :D no ne vubec!!! :D

7 Elisha Siwonnie-chan | Web | 18. února 2012 v 11:30 | Reagovat

chňáááááááááááááááááááááááááá.. to bylo sladiškééééééééééééé.. a to s tím oknem si to zabilááááá... :D muhuéé.. ať už je tu další dílek.. ehe.. teda... měla bych si rozmyslet, jakou povídku chci dřív co? ehm.. kyž já ale nevíííííííííííííííííím! TT :D

8 syrinox | 19. února 2012 v 15:16 | Reagovat

Wááááá..... To byla luxusní, sladký a mňamózní XD Už se moc těším na další skvělý dílek, jsi skvělá XD

9 Tabi | Web | 21. února 2012 v 19:44 | Reagovat

Wuhuuuu kdy bude další díl ? ^^
Nejdokonalejší povídka ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~