Vůně kopretin - 7. díl

6. února 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Vůně kopretin
Chmmm, tak je tady další dílek... po dlouhé době. Heh, trošku mi trvalo, nežse mi povedlo domyslet, co dál. Vlastně, pořád váhám, tak jsem tenhle díl udělala takový... prostě o ničem... teda... o něčem je (a je sláááádkýýýý :D) No, tak jako, doufám, že se vám bude líbit, já jdu domýšlet dál :D Užijte si dílek :D
"Wonnie." Jeho tichý šepot způsobí, že se Siwonovo tělo nekontrolovatelně rozechvěje. Hangeng přesune svou dlaň ze Siwonovy tváře na jeho pas a přitiskne ho k sobě, mladší kluk vyjekne a rukama se opře o Hengengovu hruď. Chvějícími prsty sevře látku jeho černého trička a přivře oči, když Hangeng opět spojí jejich rty v polibku, který je tentokrát o něco odvážnější. Chlapec v jeho náručí se chvěje neznámým pocitem, který ovládá jeho tělo. Není nepříjemný, líbí se mu, ale je… zvláštní. Neznámý, ale zato neskutečně intenzivní. Hangeng přitiskne Siwonovo tělo ještě blíž k sobě, mladší chlapec přesune své dlaně na jeho ramena a oči zavře úplně. Jeho hrudník se rychle zvedá a srdce mu tluče až v krku, má pocit, že se svět kolem něj točí. Vnímá Hangengovy rty celým svým tělem, cítí tlukot jeho srdce - svého srdce. Hangeng uždibuje z jeho rtíků, pohrává se s nimi, nedokáže se nabažit jejich dokonalé chuti. Po chvilce se odváží zajít dál, přitlačí na jeho rty a obkrouží je svým jazýčkem, Siwon se trhavě nadechne, avšak neodtáhne se. Mírně pootevře své rty a vpustí jej dovnitř. Starší kluk neváhá a vklouzne do jeho úst. Jejich sladičká chuť je ještě lákavější než chuť jeho rtů. Zkoumá každé zákoutí jeho úst, přejíždí jazykem po jeho zoubcích, po jeho patru, až se nakonec dostane k jeho jazyku. Když se jej dotkne, tmavovlásek v jeho náručí se otřese a tichounce zaskučí. Tak příjemné… Siwon se přitiskne k Hangengově tělu, jeho ruce ho obejmou kolem krku, pohne svými rty i jazykem a prohloubí tak polibek, který se z něžného změní ve vášnivý. Přeje si, aby takhle zůstali navždycky, nechápe, co se to s ním děje. Touží po ještě vroucnějším polibku, touží být Hangengovi ještě blíž. Nechápe to. Nezná ho, neví, kdo to je. Zjevil se tak náhle a vyvolal v něm pocity, o kterých si myslel, že nemůže cítit… k muži. A teď je tady, líbá ho, tiskne jeho tělo k sobě a on… má pocit, že nic krásnějšího ve svém životě nezažil. Když se od něj Hangeng odtáhne, zklamaně zasténá, jeho rty jsou napuchlé a zrůžovělé od líbání, oči má pořád zavřené a splašené srdce se nedokáže zastavit. Cítí, jak se Hangeng opírá o jeho čelo svým, cítí i jeho zrychlený dech, stejně rychlý, jako je jeho vlastní. Paže staršího muže se ovinou kolem Siwonova těla ještě víc, chce ho cítit co nejblíže u sebe. Potřebuje ho. A Siwon potřebuje jeho. Nebo… ho potřebuje jen proto, že jej potřebuje Siwon a on sdílí jeho pocity? Ne… tohle je jiné. Cítí, že to není jen tím. Cítí, že jej ten chlapec přitahuje. Tak moc, až se mu to zdá nemožné. Může to být vážně jen kvůli tomu, že je to jeho úkol? Být s ním? Ne, takhle to být nemůže… Nedokáže si představit, že by tahle touha nebyla z jeho vlastní vůle.
"Siwonnie." Zašeptá a mírně se od něj odtáhne. Chlapec rozevře svá hnědá kukadla a jejich pohledy se střetnou. A Hangenga opět jeho oči uhranou. Nedokáže uhnout pohledem, nedokáže to. Musí se do nich dívat, je to, jako by jej vtahovaly neznámou sílou.
"Jsi tak krásný, Wonnie… Tak neskutečně krásný."
Chlapec přeruší jejich oční spojení tím, že sklopí pohled a cítí, jak se horkost opět vlévá do jeho tváří. Proč mu tohle říká? Vždyť je to tak… Jaké? Vždyť… Bože! Hangeng pustí jeho tělo, aby mohl uchopit do dlaní jeho tvář. Chce ji vidět, tak nádherně zčervenalou studem. Je tak nevinný, uvědomí si vzápětí. Tak strašně nevinný… a lákavý. Palcem přejíždí po jeho jemné dětské pokožce, přiblíží se k jeho tváři a něžně jej políbí na čelo, na nos na obě tváře, pak se konečně vrátí k místu, které jej láká nejvíc. Přisaje se k jeho rtům a Siwon mu okamžitě vyjde vstříc, z jeho hrdla unikne další tichounký vzdech. Nedokážou se od sebe odtrhnout a každé přerušení polibku kvůli nedostatku vzduchu je pro ně jako mučení. Zdá se jim, jako by na té louce seděli celou věčnost. V objetí oba uvězněni v polibku, dlouhém, vroucném a vášnivém.
"Měli bychom jít." Řekne nakonec Hangeng tiše, když opět mačká Siwona ve své náručí s tváří zabořené do jeho vlasů nasávajíc tu jejich lahodnou vůni. Siwon, který je hlavou opřený o jeho hruď, nespokojeně zamručí. Nechce se mu odsud pryč, ne teď, když je mu tak dobře. Tak neskutečně dobře. Obejme Hangenga kolem pasu a natiskne se na něj. Tvář skryje do jeho hrudi a nasaje jeho vůní. Tak příjemnou… vůni kopretin.
"Ještě chvíli." Zamumlá a Hangeng se usměje. Zvedne si jeho tvář k sobě a opět spojí jejich rty v polibku. Nemůže si pomoct, nejde to. Potřebuje ty rty cítit. Nejraději by jej líbal pořád, bez přestávky. Navěky.
"Omlouvám se ti, Hannie." Zašeptá Siwon poté, co se od sebe odtáhnou. Hangenga to oslovení překvapí, avšak nijak ho nekomentuje, přijde mu to tak… roztomilé.
"Za co se omlouváš?" hřbetem ruky jej pohladí po tváři a něžně se na něj usměje. Siwon se provinile kousne do rtů a sklopí pohled.
"Za to, jak jsem se k tobě choval. Jak… jsem tě odháněl. Já nechtěl… já jen..." povzdechne si a pak pokračuje. "Nevěřil jsem." Řekne téměř šeptem. Slyší, jak se Hangeng tiše zasměje a překvapeně k němu vzhlédne.
Hangengovy rty jsou zkroucené v úsměvu, tak krásném, že se mu málem zastaví srdce. Jak může být někdo tak nádherný? Tak nadpozemsky krásný? Může. Uvědomí si. Vždyť Hangeng… není člověk. Nebo možná je, ale teď ne. Teď je pro něj něco víc. Je to jeho anděl.
"Neomlouvej se mi, není se za co omlouvat. Jen… řekni mi. Teď už mi věříš? Že tě dokážu udělat šťastným? Že tě zbavím tvého smutku? Že díky mě se budeš opět usmívat? Věříš mi, Siwonnie?"
Siwon hledí do jeho očí, ve kterých je tolik upřímností a taky citu, který způsobí, že se jeho tělem prožene další vlna příjemného mrazíku. Kouká do jeho očí a má pocit, že by mu ochotně a bez váhání uvěřil cokoli, co by mu tenhle muž řekl. Ano, věří mu víc, než komukoli jinému, ačkoli mu to přijde pošetilé a tak strašně hloupé. Věřit někomu, kdo vlastně ani není. Zarazí se. Ne, on je. Je skutečný, cítí přeci teplo jeho těla, cítí jeho nadzvedávající se hrudník i srdce, které tluče zároveň s tím jeho. A jeho oči, tak krásné a tak živé… Ano, Hangeng je skutečný, je s ním a dává mu pocit, že… že může být opravdu šťastný.
"Odpověz mi, prosím. Řekni, že mi věříš." Promluví Hangeng naléhavě a Siwon si uvědomí, že mlčí příliš dlouho. Usměje se a opře se rukama a natáhne se k jeho tváři. Otře se svými rty o ty jeho a poté se k nim přisaje. Zavře oči a sám si vyžádá další polibek. Svým jazykem vnikne do Hannieho úst, své ruce omotá kolem jeho krku a obkročmo si na něj sedne. Jeho polibek je plný vášně, plení jeho ústa, prozkoumává každou jejich skulinku, prsty vplete ho jeho hnědých vlasů. Hangeng jej uchopí za boky a přitiskne si ho k sobě, jak nejvíc to jde. Rty už jich brní a pálí z tolika polibků, které si stihli za tu chvilku vyměnit, přesto ani jeden nedokáže přestat. Až po několika dlouhých chvílích se od něj Siwon konečně odtáhne a podívá se na něj.
"Tohle je moje odpověď."
 


Komentáře

1 Terry | Web | 6. února 2012 v 11:20 | Reagovat

Kyááááá to bylo tak slaďoučký!! Konečně! Volejme sláva! :D Naprosto přenádherné! ^^ Jen doufám, že jim to nehodláš nějak pokazit... (!!) Běda ti! :D Vážně zlatý díl ^^ Už se těším na další ;) :D

2 eSmy | Web | 6. února 2012 v 12:25 | Reagovat

*slintá*.... *šok*.... volajte sanitku! *záchvat*.... ehm... príliš sladkého na dnešný deň!!!!..... *nakladajú ju do sanitky*.... ehhe...he.... *lúči sa* *umiera*.... Lulí!!!!!! Ty ma chceš zabiť cukrovkov? ... tse!

3 Kami | E-mail | Web | 6. února 2012 v 14:49 | Reagovat

prý že o ničem...to bylo tak sladký!! úžasnej dílek :) už se těším na další! :D

4 Majka :3 | Web | 6. února 2012 v 15:12 | Reagovat

že o ničom?? :O si sa zbláznila?? :O ten diel je totálne dokonalý :3 tak sladký :3 bohovský :D teším sa na ďalší dielik :3

5 syrinox | 6. února 2012 v 15:40 | Reagovat

Huáááááá... Nádherný, dokonalý prostě... wáááááá XD Já chci další!! :D Prosím prosím TT_TT

6 Take Ho | Web | 6. února 2012 v 18:15 | Reagovat

to je tak... tak Ňáááááhááááá... mučíš mě, ty za to jednou přijde do pekla

7 Hatachi | 6. února 2012 v 18:53 | Reagovat

Jak to můžeš říct že je to o ničem...vždyt´ tenhle díl je ůchvatný...nádherný...tak božsky sladký !!! Když už k sobě našli konečně cestu a Wonnie začal Hanniemu plně důvěřovat tak doufám že nedostaněš tak hloupý nápad jim to pokazit !!! To bych nepřežila nebo spíš ty... Těšim se na další díl...

8 Lee Hyumi | E-mail | Web | 6. února 2012 v 19:48 | Reagovat

konecneee!!! boze tohle bylo taaak krasny!! nyunyuuu ale totalni jako! <3 tesim se na dalsi dil konecne to jde na pravou miru:D

9 Elisha Siwonnie-chan | Web | 18. února 2012 v 10:29 | Reagovat

Chňááááááááááááááááá.. to bylo sladkééééé! "MUHAHAHA, jak jsem řekla, tak i dělám! ČTUUUU! XD" ... Muééé.... já ty další díly nepřežijůůůůůůůůůůů... Wonnie pak bude ták smutný a zoufalý... uhuéé.. žejo? chňááá....jdu na další povídku :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~