Trest za neposlušnost - 3. díl

5. února 2012 v 11:00 | Luli(na) & eSmy
Tak další díl na světě :D Jako, tohle se ubírá pořád úchylnějším směrem :D Teda... dnes jsem to nějak... ehmmm... změnila na romantiku...ale šílenou. To víte YeWook je moje slabost :D Ale začala si eSmy! Muhahahaha, a pak že nemusí ty slůvka... :D Žeby změna názoru? :D
***Siwonův pokoj***

"Ne, Heechul ne!" zděsí se Siwon, když uslyší Heechulův křik. Pokud se přidá i Heechul, tak…
"Hááááh! JO, Kyu, ano!"
…to budou slyšet všichni!
"To ti to tak vadí?" zeptá se ho Zhoumi, který se už stihl rozvalit na jeho posteli a s rukama za hlavou se na něj pobaveně kouká.
"Jo!" vyjekne Siwon a zakryje si uši dlaněmi. Tohle opravdu slyšet nemusí. Jenže… Heechulovo sténání je až moc hlasné! Zavře oči a rozhodne se počítat ovečky. Možná se mu podaří upadnout do komatu a nebude to muset poslouchat!
Jedna ovečka. Dvě ovečky. Tři ovečky. Čtyři ovečky. Zhoumiho rty. Pět oveček. Oni ho líbají. Šest oveček. Cože?! Prudce otevře oči a setká se s těmi Zhoumiho. Vyděšeně od něj odskočí a zády narazí do zdi.
"Co-co-co…?" připlácne si dlaň k ústům, jeho tvář je rudá jako rajče.
"No to víš. Ty Heechulovy steny jsou tak rajcovní a ty jsi tak nevinný… nemohl jsem odolat. Nemůžu odolat." Řekne a po čtyřech se připlazí k Siwonovi.
"He…?!" zaječí a pokusí se splynout se zdí. No je mu to prd platné. Zhoumi se natiskne na jeho tělo a jeho rty se zastaví jen kousek od těch Siwonových.
"Navíc… Lucifer nám poslal dárek." Usměje se perverzně a Siwon si až teď všimne, že Zhoumi třímá něco černého v ruce. Vytřeští oči hrůzou, když zjistí, o co se jedná. Vždyť to je vibrátor! Obrovský vibrátor! Přežehná se a v duchu začne odříkávat motlitbu. Jak může být něco tak hříšného v jeho pokoji?!
"Jdi s tím do prdele, Zhoumi!" zaječí a pokusí se uniknout z jeho dosahu.
"Jak si přeješ, Siwonnie." Zapřede úlisně Zhoumi a Siwon vytřeští oči, když pochopí, co vlastně řekl.
"Ne! Jdi s tím ode mě!" zařve, ale to už se Zhoumi opět hladově vrhne na jeho rty.
"Hmmnnnghhh." Siwon se snaží odtlačit ho od sebe, ale Zhoumi je silnější, zatlačí Siwona do peřin a sám jej zalehne svým tělem.
"Zhoumi, ne… ahnnn." Kousne se do rtu, když se Zhoumiho rty dotknou Siwonova krku a hladově se k němu přisají.

*A jde se teleportovat zase do jiného pokoje :D*
***Wookieho pokoj***
"Wookie," zasténá Yesung. Tohle nejde! Sakra, jak má tomuhle jen odolat? Vymaní se z jeho sevření a povalí ho pod sebe.
"Opravdu?" ještě se na něj pro jistotu podívá. I když už by stejně nebyl schopný přestat.
"Yesungu, miluj se se mnou," zašeptá tichounce s rudými tvářemi. Tohle se nikdy nezmění. Ty dokonalé rty šeptají tak hříšná slova… Ďábel v těle anděla! To bude Lucyho práce! Ale proč nevyužít příležitost. Vždyť po tomhle tak dlouho toužil. Pokaždé, když ho objal, když ležel u něj v posteli, si právě tohle přál.
Usmál se. Naklonil se nad něj a něžně ho políbil. Jen lehký dotek rtů. Přitlačil a vsál jeho dolní ret. Zatahal za něj a olízl ho. Jazykem vplul do jeho úst. Konečně je jednou může ochutnat. A jsou jenom jeho! Nikoho jiného, už nikdy! Tohle privilegium si vydobyl sám pro sebe a nikomu ho za žádný úplatek nedá! Tady se licence prodávat nebudou! *Pardon, zblbnutá, dneska měla děják XD Učivo no… XD*
Hladil ho ve vlasech. Druhou rukou zabloudil k jeho tričku na spaní. Pomalu ho vytáhl až ke krku. Přerušil polibek na tu kratičkou chvíli, aby mu ho mohl přetáhnout přes hlavu. Pak si opět přivlastnil jeho rty.
"Wookie… miluju tě, víš to?" řekly jeho rty bez toho, aby nad tím stihl přemýšlet. Až pozdě mu došlo, co vlastně řekl. Když mu to docvaklo, zrudl jako rajče a schoulil obličej do Ryeowookova ramene. *A jó.. to je divný XD Já byla ta, co tam tyhle dvě slůvka moc nedává, přijde mi to někdy blbý. Divný, co?*

*Kyááááá, to je tak sladké! Já tě miluju! Muhehehehe, to je tak… tak… tak… ňahahhahahahhaha!*

Wookie zrudne až po kořínky vlasů, má pocit, že se jeho srdce rozbušilo desetkrát rychleji, než obyčejně. Cítí Yesungův dech na rameni, jeho tělo se nehýbe.
"Sungie…?" zašeptá téměř plačlivě, co přinutí Yesunga vzhlédnout. Wookie si všimne, že i tváře staršího muže jsou růžové studem.
"O-opravdu mě miluješ?" v jeho očích se zatřpytí drobné slzičky. Najednou ho ovládl zvláštní pocit. Chce se mu brečet. Neví proč. Jeho rty se rozechvějí.
"Opravdu mě miluješ?" zopakuje svou otázku ještě jednou a musí vynaložit veškerou námahu, aby mu neselhal hlas. Horké slzy vytečou z jeho očí a Yesung se vyděsí. Řekl něco špatně? Neměl to říkat? Nebo…
"Neplakej, prosím." Palcem setře slzy z Wookieho tvářiček, skloní se k němu a velice, opravdu velice jemně se dotkne jeho rtů. Věnuje mu polibek, tak něžný, tak krásný. Wookie vzlykne. Jeho dlaně vystřelí k Yesungově tváři, když se od něj chce starší odtáhnout a zoufale jej k sobě přitiskne. Svými rty se pohne proti těm Sungovým. Jeho tělo se rozechvěje, Sungieho rty si pohrávají s těmi jeho, měkce a vlhce. Jeho dlaně se rozběhnou po Wookieho tělíčku, mapuje jeho horkou kůži, hladí jej přes boky, na bříšku, hrudi… Z Wookieho rtů unikne tiché zaskučení připomínající tichý vzlyk.
"Miluju tě, Wookie. Miluju tě." Šeptá mezi polibky. Teď, když mu to řekl… je o tolik lehčí zopakovat to. Chce si vynahradit… dohnat všechny ty chvíle, kdy mu to chtěl říct, ale nenašel nato odvahu. Ty dvě slůvka zanikají v jeho polibcích, ve Wookieho tichém sténání, v slastných vzdechách.
"Sungie…" slastný výkřik se rozezní pokojem, když starší muž svým jazýčkem přejde po chlapcovy bradavce. Jeho tělo je jako v ohni. Spalované touhou, rozkoší…slastí… láskou.
"Miluju tě, Sungie…"

*to ne já, to ta písnička!*
***Teukův pokoj***

"Lucy, vem si mě. Vem si mě, prosím!" zaskučí Heechul poté, co vyvrcholí do Kyuových úst. Nejmladší vypadá, že jen stěží vnímá, co se kolem něj děje. Leaderovy rty se věnují jeho bradavce, jeho dlaň te druhé. Pohybuje se na něm v mučivě pomalém tempu, které udává sám Lucifer. Teukie opustí Kyuovu bradavku a jazykem olízne jeho kůži, postupuje přes klíční kost až ke krku, kousne jej, hravě a dráždivě. Kyuhyun zaskučí slastí. Pak ucítí, jak se prostor kolem jeho chlouby zvětší, uvědomí si, že Lucyho penis zmizel. Jen okrajově vnímá Heechulův vzrušený výkřik, který unikne z jeho úst, když do něj Lucy hrubě a bez přípravy pronikne. ¨
"Ach, bože, Lucy!" zasténá Heechul hlasitě a Pán pekel opět výhružně zavrčí.
"Nech toho."
Heechul se ušklíbne a omotá své paře kolem Luciferova krku. Hladově se vrhne na jeho rty, mokrý polibek je krátký, přesto intenzivní.
"Nepřestanu. Chci tě vzteklého. Chci, aby sis mě vzal tak tvrdě, jak jen to jde. Chci křičet tak, že přijdu o hlas!" roztáhne nohy, jak nejvíc to jen jde a obejme jimi Lucifera kolem pasu. Pánu temnot se blýskne v očích.
"Jak si přeješ, Cinderello." Chce to tvrdě, bude to mít tvrdě. Zatne zoubky do jeho krku a přirazí do něj až po kořen. Svými nehty běhá po jeho kůži, hrubě se do ni jimi zarývá, na Heechulově těle zůstávají rudé čáry. Vůbec mu to nevadí. Jeho steny nejsou steny bolesti, nýbrž steny rozkoše a slasti.
"Ach, bože, ano! Víc!" Sám zarývá nehty do Lucyho ramen, jeho rty jsou napuchlé a jeho tváře rudé rozkoší.
"Víc!"

*Muhehehe, to jsem ti to pěkně načala, že?*

*schovává sa pod stôl*
*Pro tebe cokoliv miláčku! A neházej všechno na písničku! Chjo… já ti Chula ošukám s radostí :D Ale zabiješ mě! XD*
"Ještě! Ach bože! Ještě!" sténá Chul. Pána pekel už to oslovování pěkně sere.
"Jak chceš, chtěl si to tvrdě? Budeš to mít sakra tvrdě!" řekne už poměrně rozzlobeně. Na chvíli z něj vyklouzne a luskne prsty. Jako zázrakem se na posteli objeví ona velká černá věc, co tu bloudí všude možně, jen do žádné prdele už nějakou tu chvíli nezavítala. *Zabiješ mě! Ale neboj! On se tam zas vrátí! Jen co tady skončí s Chulem! On se na Siwůnka moc těší!*
Nezdržuje se s tím, že by mu ho tam cpal sám. Ručně stručně, luskne prsty a je tam. Takhle to vypadá, když šukáte s Pánem pekel! Chul táhle zasténá, ani neví, co se to v něm právě nachází. Když se do něj však nasouká i cosi dalšího, zmateně koukne na Lucifera. Ten tu prokletou věc zapne a Chula je náhle slyšet snad i za hranicemi. *Lulino, slyšíš ho? Já jo! :D*
***Siwonův pokoj***
Ani jeden z nich si nevšiml, že vibrátor z postele zmizel. Zhoumi byl totiž až moc zaměstnaný tím, aby udržel Siwona na místě. Nebyl teda vůbec slabý a hodlal se bránit. Proč mu sakra Lucy neposlal radši pouta? *Budu na něj až tak zlé? Nezabije mě za to Elí?*
Ale na to pouta? To by ho mohlo bolet. A že by taky hodně bolelo! To radši ne, košile bude trochu pohodlnější. Nadzvedne si ho do sedu, sice riskantní, ale snad ho udrží. Líbá ho na krku, rty, ramena… Siwon křičí a protestuje, avšak jeho křik stále častěji zaniká v hlasném sténání. A ne, tentokrát nemyslím to Heechulovo!
Zhoumi se s tím nepárá a košili mu roztrhne. Několik knoflíků zůstane na posteli, ostatní, bůhví kde jsou. Ups, Boha jsem nepleťme! Nebo si vysloužíme taky Lucyho hněv! *Kdyby náhodou, já obětuju Frankýho! Ať si ho Lucy klidně ošuká!*
Stáhne mu ji z ramen a opět ho položí na postel. Jednou rukou ho chytne za zápěstí a přirazí je k pelesti postele. Mrštně a hlavně rychle mu je přiváže. Hned je to lepší. Teď se zmůže tak na křičení, nebo metání. To je mu však k ničemu. Co hůř, to mu to jen zhoršuje. Zrzka to totiž ještě víc rajcuje!
*Zabiješ mě! Já jsem si tím jistá! A když se ty, tak Elí jisto jistě! XD*

"Ne! Zhoumi! NE!" Siwon metá rukama, jak jen může, no košile se mu po chvilce začne zařezávat do kůže. Bolí to. Jeho snažení ochabne a on zůstane odevzdaně ležet. Celé jeho tělo se chvěje a jeho myšlenky jsou plné zděšení, když si uvědomí, že to chvění není způsobeno odporem. Líbí se mu to. Ten pocit cizích rtů, které kloužou po jeho kůži, ty hřejivé dlaně přejíždějící po jeho těle a… Bože ne! Tohle se mu nemá líbit! Tohle není správné! Tohle je… tohle je… tak příjemné… jeho oči se mimoděčně přivřou a jeho hlava mírně zakloní, aby měl starší kluk snadnější přístup k jeho krku.
"Tohle nemů-nemůžeme." Zasténá přerývaně. Zhoumi se odtáhne od jeho krku a zadívá se mu do očí.
"Můžou všichni, tak proč ne my?" zeptá se tichým chraplavým hlasem. Touha po Siwonově těle je pořád silnější. Potřebuje ho. Chce ho. Musí ho mít!
 


Komentáře

1 Majka :3 | Web | 5. února 2012 v 12:03 | Reagovat

dokonalé ako vždy xD

2 Take Ho | Web | 5. února 2012 v 14:55 | Reagovat

co na to říct?? ať žije yaoi a tvoje příběhy!!!

3 Naya | Web | 5. února 2012 v 14:55 | Reagovat

Moc mi k sobě nejdew Siwon a Zhou Mi, ale i přes to je to povedená povídka ;)

4 Werů-oppa | 5. února 2012 v 15:02 | Reagovat

No to nemyslíš vážně, že ne?! *SLINT*

Úpe totálně se mi odvařil mozek! *-*

Tak tohle byla vážne bomba! Ale jakože opravdu! Kyááááá už se těším na další díl, doufám, že tu přibude co nejdřív! *-*
*zběsile kýve hlavou*

*jde si to přečíst ještě jednou *-* * :D

5 eSmy | Web | 5. února 2012 v 15:03 | Reagovat

ehm... já za to nemoct!.... Já je tam prostě musela dát!... ehm... Ty si ma nakazila!... YeWook!...Tým si ma ty nakazila!... U nich jediných mi to tam proste sedí! A nesmie to chýbať!... Vážne... viackrát už to nenapíšem! :D

6 Hatachi | 5. února 2012 v 15:18 | Reagovat

Bože to je nádhera...jéje prominˇ Lucy,já zapoměla že seš na to alergický... Dobře Zhoumíčku,moc dobře to děláš.Už se to Wonniemu začíná líbit.Docela Wonniemu závidim... Chulí si to umí náležitě vychutnat...je to taková malá děvka... No a YeWook nezklamali.To je tak rozkošný pár...Wookie je tak něžný,je to andílek...je to andílek s d´áblem v těle... Už se těšim na další díl...

7 Terry | Web | 5. února 2012 v 18:02 | Reagovat

To bylo tak dokonalé! Zhoumi musí odvádět dobrou práci, že se už i Wonniemu začíná líbit :D Chul se opět projevil jako (ne)malá děvka... A k YeWook nemám slov :) Oni jsou spolu tak... ňááá tak rozkošní! >.< Jsem zvědavá, co se dozvíme v dalším díle :D

8 syrinox | 5. února 2012 v 18:38 | Reagovat

Kyaaaaa.... booožííííí :D honem další XD *má absťák*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~