Trest za neposlušnost - 2. díl

1. února 2012 v 11:00 | Luli(na) & eSmy
Tak děti, tady máte druhý díl povídky (úchylárny) :D Těšili jste se na něj, což? No, jako, pokud nepadnete při začátku, tak to snad dočtete :D Ale věřím, že už jste zvyklé na hodně věcí, takže... :D No nic, užijte si dílek a neposlintejte si věci kolem :D
***Mezitím vibrátor***
Bože, ten chlap si se mnou dělá, co chce! Nejdřív mě nacpe do prdele jednomu, pak mě zase nechá ležet v kufříku. Po několika měsících skončím v jiné prdeli, ale jistě! Já si to nemůžu ani užít a už mě smýkne někam jinam. Divné ej to, že tady to nepoznávám. Kde to, kurva, jsem?
"Ehm, co tu tohle proboha dělá?!" ozve se nechápavý hlas. Trochu vystrašený. Já jako vypadám tak strašidelně? Jako, ten kluk si nestěžoval. I když prvně bulel jak malá holka. Tse… Já vím, co dělám?
"Sakra, to nemyslíš vážně! Tys koupil vibrátor? Tak na to zapomeň!" mě někdo koupil? Ehm… To se nebude Pánu pekel líbit. On mě nikdy nikomu ani jen nepůjčil. Auč, to bude bolet. No, mě ne, já jsem kus umělé hmoty a… směs nějakých jiných materiálů co neznám. Ale ej to bude bolet. A co já s tím! Alespoň si to konečně užiju i já! Víte vy vůbec, jak ej to frustrující? Oni si to užívají! Ale je to má mučit! Já jsem byl udělaný na to, abych mučil, ne na to, aby si to se mnou někdo rozdával! Tse… dneska už nikdo nic nepochopí… Tohle je svět! V pekle jsem měl alespoň zábavu! Tak se mnou mučili dlouhé hodiny! Ale tady… nic… velký prd dělám!!! *dojééééb!*

*No to počkej, co bude dál!*

***Leeteukův pokoj***

Kyuhyun hlasitě sténá, nehty zarývá Teukovi do ramen, jeho rty jsou napuchlé od neustálého líbaní, jeho krk je posetý drobnými rudými flíčky. Lucyho dlaně jej hladí na bříšku i hrudi, jeho prsty mnou Kyuovu bradavku. Oba se v něm součastně pohybují, jejich tempo je pravidelné, líně pomalé. Chtějí si to užít na maximum, chtějí, aby si to i Kyu užil na maximum. Leeteuk vklouzne dlaní mezi jejich těla, uchopí Kyuovu chloubu a pevni ji stiskne. Kyuhyun vykřikne slastí, jeho tváře jsou rudé vzrušením, po čele mu ztéká pot, na zádech cítí horký dech samotného ďábla.
"Anghh…" zaskučí rozkošně, když Leeteuk přejde palcem po jeho špičce a stáhne předkožku. Z koutku rtu mu vyteče slina, kterou nestihne polknout, Leeteuk se usměje, když si toho všimne. Přisaje se k jeho rtům a olízne je.
"Líbí se ti to, viď, Kyu?" olízne jeho ouško, skousne lalůček a laškovně ho do něj foukne. Pak jazykem obkrouží jeho čelist až ke krku, kousne jej do klíční kosti… Kyuhyun táhle zasténá, zakloní hlavu a opře si ji o Lucyho rameno. Pán temnot nenamítá, rukou, kterou hladil jeho bříško, uchopí Leeteuka za zátylek a zvedne jeho hlavu do výše té Kyuhyunovi. Nakloní se přes něj a hladově se vrhne na leaderovy rty. Leeteuk zaskučí slastí a prohloubí polibek. Dlaní pevněji stiskne Kyuhyunův penis a nejmladší se pohne rozkoší proti jeho ruce, čímž způsobí, že chlouby obou jeho milenců z něj téměř vyklouznou. Lucy pustí Teukieho tvář, uchopí Kyua za boky a přinutí ho na ně prudce nasednout. Všichni tři vykřiknou rozkoší, která se prožene jejich těly.
"Bože můj." Zaskučí Kyuhyun, který sotva popadá dech. Lucyho nehty se zaryjí do jeho boků, jeho zoubky jej hrubě kousnou do krku.
"Nezmiňuj přede mnou JEHO." Zavrčí výhružně a opět jej prudce přirazí k jejich klínům. Kyuhyun zavzdychá ještě hlasitěji. I když by měl brát Lucyho vrčení jako vyhrůžku, spíš jej to ještě víc vzrušuje.
"Bože…" zašeptá táhla. Lucy zavrčí o něco hlasitěji, stisk na bocích nejmladšího zesílí, cítí, jak se jeho nehty zarývají do Kyuovy kůže.
"Ach, bože!" sténá dál Kyu, nedbaje na to, jak to oslovení Lucifera rozčiluje.
Leeteuk sleduje Lucyho tvář, tak dokonalou a nádhernou. Cítí to vzrušení smíšené se vztekem, které z něj vyzařuje. Cítí, jak nadzvedává Kyuhyuna ve stále rychlejším a tvrdším tempu. A zatouží jej v sobě opět cítit. Lucyho… i Kyuhyuna…

***Haeho pokoj***

"Ehm, co to tady proboha dělá," zamumlá Eunhyuk, když otevře Donghaeho noční stolek. Původně si odtud chtěl vytáhnout nějaký časopis, teď ale hledí na obří vibrátor, který se tam kdovíodkud vzal. Nechápavě se koukne na Donghaeho, ten však nemá ani zdání, o čem to Hyuk mluví.
"Sakra, to nemyslíš vážně! Tys koupil vibrátor? Tak na to zapomeň!"zařve, to si snad Hae dělá srandu. Vždyť… spolu chodí teprve týden a ještě spolu ani jen nespali a on už… on… Proboha!

*Chudáček, on za to nemoct! To Lucýk nedával pozor, kam odhazuje nepotřebné věci!*
Donghae na něj jen nechápavě civěl.
"Já nic nekoupil, o čem to mluvíš?" nechápe. Přistoupí k němu, aby pochopil, co se to, kruci, děje. Když uviděl velkou černou věc ve svém nočním stolku, takříkajíc odskočil metr daleko, jak se lekl. Čeho asi? Žeby těch rozměrů?
"Krucinál, já zabiju toho, kdo si takhle dělá prdel!" křikne na plné hrdlo.
"To ti mám věřit, ty úchýláku?" složí Hyuk ruce na prsou.
"Hyukie, já to opravdu nekoupil! To si zřejmě jen kluci dělají prdel, znáš, jaký jsou," Eunhyuk se zamyslí. Smysl by to dávalo.
"Tak jo, ale dej to sakra pryč!" kopne do šuplíku, který se tím počinem zavře.
"Do-obře," řekne Hae zdráhavě. Toho předmětu se děsí! Když však otevře šuplík, nic tam není.
"He?" vytřeští oči.
"Kde to? Co má tohle, doprdele být?" křikne na celý barák.

***Vibrátor***
Jako, já je chci mučit! Oni se mě bojí! Juhúúú! Ale jak to tady znám, tak by se jim to zase začalo po chvíli líbit. A…
Kurva! Kde to zase jsem. Co má tohle být? Kdo si dělá prdel? Lucy, jestli tohle děláš ty, zabiju tě! Ehm, tak asi ne… Jeho se nedá zabít. Ale tohle už mě přestává bavit, ještě mě budete považovat za přelétavého! Ale to já ne, opravdu!

*No, tak se zase přesuneme jinam :D*
"Wookie, zbláznil ses? To nemůžu…!" Yesung jej chce ze sebe shodit, ale Ryeowook jej chytne za ruce a přirazí mu je až nečekanou sílou nad hlavu.
"Ale já chci." Řekne tónem malého dítěte a skloní se zpět k Yesungovým rtům. Obkrouží je jazykem a pokusí se dostat do jeho úst. Yesung jej ale nenechá. Co se to s Wookiem děje? Vždyť on byl vždy takové nevinné děťátko, ale to… co teď dělá, to není ani v nejmenším nevinné!
"Wookie, no tak! Co se to s tebou děje?" zamumlá do polibku, čehož okamžitě využije mladší kluk a jazykem vklouzne do jeho úst. Yesung vytřeští oči, když začne Wookie plenit jeho ústa. Až moc zkušeně a odvážně… Kruci, co to?! *No to víš, Sungu, Wookie cvičil od sedmi let :D*
Mladší chlapec se svým klínem otře o ten Yesungův a dosáhne tak slastného vydechnutí z Yesungovy strany. Usměje se do polibku a svým jazykem se dotkne toho Yesungova. Starší muž se zachvěje, jak jím projede vlna vzrušení.
"Wookie…" zasténá tichounce, když se od něj chlapec odtáhne a Wookie si může všimnout zastřeného pohledu, který po něm Sung vrhá.
"Chci tě, Sungie. Chci tě v sobě. Chci se s tebou milovat. Teď. Hned. Prosím."

***Siwonův pokoj***
"Bože, tohle se mi snad jenom zdá! To mi chceš říct, že tady všichni… Bože!" zaúpí Siwon a přetáhne si polštář přes hlavu, aby ztlumil ty steny, co se tady ozývají z každého pokoje. Jak se tohle mohlo stát?! Vždyť tady všichni šukají! To je… to je šílené! Měl by se pomodlit minimálně otčenáš už jen kvůli tomu, že nad něčím takovým přemýšlí!
Málem vyletí z kůže, když ucítí něčí dotek na rameni.
"Uhuííí!" zaječí, když z něj někdo strhne polštář, a děsí se otočit. Co když si pro něj přišel čert z to, že přemýšlí nad takovými věcmi?!
"Siwone, klid, proboha." Uslyší nad sebou známý hlas s čínským přízvukem.
"Zhoumi." Vydechne si, když zjistí, že zrzavá hlava opravdu patří jeho kamarádovi a ne žádnému stvoření z pekel.
"Promiň, že tě děsím, jen… Všude je nějak plno, všichni totiž jaksi…"
"Jo, jasně chápu, jen mi to neříkej!" zastaví jej Siwon celkem vyděšený tím, co se kolem děje.
"Vypadáš celkem vyděšeně." Poznamená Zhoumi, když se koukne do Siwonovi bledé tváře.
"Divíš se? Vždyť oni… všichni tady… Vždyť tohle je tak… bezbožné! Jak jsem se mohl dostat do takové skupiny? Já?" chytne se za hlavu.
"Co je špatné na tom, že si užívají?" zeptá se Zhoumi s úšklebkem. On sám na tom nevidí nic špatného.
"Co…Co? Ty se ptáš co?!" Vyjede po něm Siwon.

*Hele, to se ptáš té správné teda, co je na tom tak špatného! Ale ty mě zabiješ XD*

***Teukieho pokoj***
Trochu si to vyměnili. Teuk se neovládl. Vyklouzl z Kyuhyuna. Přesunul se za Lucyho, který jen nechápavě hleděl, co se děje.
"Chci tě… chci vás oba…" zašeptal mu vzrušeně do ouška. Lucy se jen ďábelsky ušklíbl, jak to umí jen Pán pekel. Kyu už vůbec nechápal. Najednou měl prdel volnou, až mu tam cosi chybělo. Nevnímal, když ho položili na postel. Když na něj však Leeteuk dosedl, to už se nedalo přehlédnout. Leader se na něj natiskl a Lucifer do děj zezadu pronikl. Teukie táhle zasténal z přívalu tolika slasti. Nestihli se ani pořádně rozjet, když v tom se rozrazily dveře.
"Tak to ne! Vy tu šukáte s Luciferem a mě jste nezavolali. To jste teda kámoši!" křikl na celý pokoj Heechul. *Chulie došel akorát včas!* Všichni kromě Teukieho se na něj otočili. To už ale byl na posteli a nakláněj se nad Kyua. Vášnivě ho políbil. Kalhoty měl dole jako zázrakem. Lucy, nemáš s tím náhodou něco společného? Tak možná ne… Klekl si tak, aby měl rozkrok přesně nad Kyuhyunovou hlavou. Natáhl se a zvedl leaderovi hlavu, aby mohl políbit i jeho. Kyu ho zatím začal zkušeně kouřit. Tohle si nečekal, co Lucýku?

*to nečekal nikdo! Kromě Luliny, ta věděla, že Hee se tam někde dřív, nebo později objeví!*
 


Komentáře

1 Yuko-chii | 1. února 2012 v 13:06 | Reagovat

Muhé!To je úžasné!xD Fakt borcozní x3 Další!xD

2 Katy-chan | Web | 1. února 2012 v 14:46 | Reagovat

Knyaaaaa!!! Honem honem další!!!! Je to boží!!! Jen sex a sex a to se mi líbí!!!

3 Terry | Web | 1. února 2012 v 15:33 | Reagovat

Tak tohle je moc :D :D Opravdu úžasná povídka! I když u Siwona jsem zdechala :D *mno, vlastně nejen u něj, ale to nebudeme řešit XD* Vážně perfektní!!

4 Noemi | 1. února 2012 v 15:53 | Reagovat

Waaaaaaaaaaaa! Dalsi, dalsi! Ja jsem chcipala za Siwona! xDD

5 Take Ho | Web | 1. února 2012 v 15:53 | Reagovat

tak to se zajímavě rozjíždí :D už se nemůžu dočkat dalšího dílu

6 Hatachi | 1. února 2012 v 18:51 | Reagovat

Ty vado to byl teda nářez...lepší uchylárnu sem nečetla. A jako souhlasim se Zhoumíčkem...co je špatné na tom si užívat...a ještě by mohl svést Siwona,to aby neměl blbé kecy. Vždycky sem měla Wookieho za křehké stvoření,ale tady se nezdá...Chulí to rozštíp jako vždycky... Fakt ůžasný dílek,těšim se na další...

7 Naya | Web | 5. února 2012 v 14:53 | Reagovat

Nyuu....
Brzo já vím :D Ale nějak nebyl čas přečíst si to dříva a navíc, teď taky nejsem doma, ale naprosto dokonale yaoistická, úchylná, uslintaná,nadržená...ehh.. toho si nevšímat :D povídka :D

8 syrinox | 5. února 2012 v 15:18 | Reagovat

No luxusní... XD Občas prostě lidem (a Ďáblu?) hrábne no :D A vznikne z toho... tohle luxusní dílo? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~