Prokletý - 3. díl

16. února 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Prokletý

Uhn, tak jo, je tady další díl, děti. Snad se vám bude líbit, vymýšlela jsem ho za pochodu, takže to tak i dopadlo. Uhn, ale jako, všimli jste si, že tahle povídka má vcelku dlouhé díly? :D Hehehe, ale to je dobře, no ne? I když mám pocit, že se tam pořád nic moc neděje. Pokusím se to změnit, nejdřív si ale musím pořádně vymyslet děj :DVšimne si ho okamžitě. Jeho démoní moc cítí až v kostech. Není těžké zahlédnout temnou postavu v koruně stromu u parku, který stojí sotva patnáct metrů od něj. Opře se o zeď a rozhodne se chvilku jej pozorovat. Démon na stromě se téměř nehýbe, vypadá klidně a nezdá se, že by měl v plánu na někoho útočit, nebo někoho posednout. Celé minuty se nic neděje a Siwonovi už začíná být dlouhá chvíle, chce to rychle ukončit. Zničit ho, pokud možno tiše a rychle bez zbytečných svědků. Měl by ho odlákat někam stranou.

Ztuhne na místě, když se v koruně stromu, kde se nachází onen démon, zasekne drak a holčička, jenž patřil, pod ním zůstane stát s pohledem upřeným nahoru. Kruci! Proč se hraje s drakem u stromů? To neví, že je to nebezpečné? Obzvlášť v téhle chvíli jo. Tak běžte odsud! Zařve v duchu, když vidí, jak se holčička vybavuje se svou matkou.

"S tímhle na mě nechoď, já ti pro něj určitě nepolezu," slyší přísný hlas ženy.

No tak ji už odveď pryč! Krve by se v něm nedořezal, když se démon na stromě pohne. Už vidí před očima, jak skáče ze stromu a sápe ty dvě na kousky za to, že ruší jeho klid, místo toho však udělá něco, co mu vyrazí dech. Uvolní draka, který spadne na zem a opět se opře o kmen stromu, jako by se vůbec nic nestalo. Co má tohle znamenat?! Na chvíli jej napadne, že se jen spletl, a že na stromě je jen nějaký puberťák, co se chtěl skrýt, rychle však tuhle myšlenku zažene. Cítí démoní auru, která se k němu nese právě od toho stromu.

Zabodne svůj pohled do démona, jehož tvář přes listí nevidí. I přes to dokáže poznat, že jde o muže. To se mu potvrdí ve chvíli, kdy se démon pohne tak, že jej může krásně vidět přes škvírku mezi větvemi. Všimne si, jak ztuhne a je mu jasné, že jej musel vycítit. Rychle se skryje za nejbližší stánek se sladkostmi a doufá, že si ho démon nevšiml. Když se však pár vteřin nic neděje, usoudí, že nebyl spatřen. Vykoukne zpoza stánku, všimne si, jak se démon blíží k jinému stánku, vypadá to, že jej tam něco zaujalo. Opustí svou skrýš a pomalu a hlavně nenápadně se k němu začne přibližovat.

"Démone," vysloví šeptem ve chvíli, kdy se zvedne podzimní větřík a chvíli má pocit, že v něm jeho hlas zanikl, avšak když se otočí, zjistí, že démon stojí ztuhle na místě s naprosto šokovaným výrazem v obličeji.

Tak přeci jen ho slyšel. To je dobře. Sleduje jej, čeká, kdy si ho všimne. Démon se začne rozhlížet, hledá ho. Siwon čeká, ne však dlouho. Po pár vteřinách se jejich pohledy setkají. Siwona zamrazí v zádech, když se na něj upřou dvě měděné oči s nádechem rudé záře tvořící se kolem duhovek připomínající tak prstenec, který je rámuje. Uhne pohledem a zajde za roh, vmísí se do davu lidí a rychle se přesune o několik metrů dál, všimne si zapadlé uličky, která je zdá se nikým nepovšimnutá. Lidi kolem ní spěšně přecházejí a ani je nenapadne zabloudit do ní pohledem. Přesně tak mu to vyhovuje. Otočí se a čeká, kdy se démon objeví.

Nezklame ho a o chvíli jej opravdu uvidí brodit se davem, jeho oči těkají ze strany na stranu. Pořád ho hledá. Výborně. Když jej démon opět zahlédne, vklouzne do uličky a zůstane stát. Z kapsy kabátu vytáhne zbraň a obezřetně sleduje každé člověka, který se před uličkou mihne.

Ani jen nečeká, že mu ten démon takřka vlítne do náruče, aniž by dával pozor. Nezabývá se tím však a raději se chopí příležitosti, která se mu démonovou nepozornosti naskytla. Vystartuje proti němu, popadne ho za límec černého kabátu a mrskne s ním o zeď tak hrubě, že se stará omítka zachvěje a povolí, čímž se kolem vytvoří oblak šedivého prachu. Démon na něj pohlédne překvapeným a mírně zděšeným pohledem. Nepokouší se bránit, což je další věc, která jej na něm upoutá. Ta první je jeho vzhled. Jemná tvář, bledá pokožka, vypadá téměř dětsky, nebýt těch pár ostrých rysů, které dělají jeho tvář mužnou. Dlouhé tmavě hnědé vlasy lemující jeho obličej dotvářejí jeho vzhled k dokonalosti. V životě neviděl tak nádherného démona. Zaměří se na jeho oči. Takhle z blízka vypadají ještě úchvatněji. Viděl už nespočet démonů a přísahal by, že ani jeden z nich neměl takovéto oči. Měděné, téměř nazlátlé, se zářivě rudými okraji.

"Co jsi zač?" hlas, který taktéž zní jako med, který se roztéká jeho nitrem, jej vytrhne ze zkoumání jeho osoby.

Rázem se vzpamatuje z chvilkového ošálení smyslů, které způsobila nadpozemská krása tohoto stvoření a v jeho očích se opět zjeví krutý chlad. Přitiskne ostří temně černého nože víc k jeho krku a jeho rysy ztvrdnou.

"To tě nemusí zajímat, démone. Co tady pohledáváš? Co máš v plánu?" zavrčí na něj nepřátelsky, i když odpověď nečeká.

Proto jej překvapí, když jí dostane.

"Uklidni se, nechci dělat problémy" promluví klidně, teda… snaží se tak znít.

To, že jej ten kluk vidí, jej samo o sobě překvapilo, navíc, když k tomu připočte tu jeho šílenou sílu. Proboha, vždyť jeho démonická síla je čerstvě obnovena a přesto má pocit, že i kdyby chtěl, nedokázal by se z jeho sevření vymanit. Nebo… možná i ano, jenže… právě v tuhle chvíli na to nemá ani pomyšlení. Je tím klukem uchvácen, nedokáže s přesností říct, co je zač. Jeho síla je příliš velká na to, aby byl člověk. To ten chlapec by mu měl říct, kdo je, když on o něm ví, že je démon. A taky by mu mohl říct, jak je možné, že jej vidí.

Siwona překvapí, že s ním ten démon mluví. Tohle se mu ještě nikdy nestalo. Pokaždé, když má tu čest s démonem, jediné, čeho se dočká, je boj. Povětšinou boj na život a na smrt. Ale tenhle… je jiný. Úplně jiný. Má z něj smíšené pocity, které se mu vůbec nelíbí. Tenhle démon, ten jeho klid, se kterým se na něj kouká… děsí jej to víc, než kdyby se mu bránil.

"Jak to, že mě vidíš?" zeptá se jej démon, když se dlouho nic neděje.

"Ptát se tady budu já!" zavrčí nebezpečně chlapec a v jeho očích se zaleskne rudá záře.

Yuchun vytřeští oči.

"Ty jsi taky démon!" vydechne překvapeně.

Jak to, že necítí jeho auru? Místo odpovědi se mu dostane jen ještě hrubější přitisknutí čepele ke krku. Cítí, jak se mu chladný kov zařezává do kůže a překvapí ho náhlá palčivá bolest, která s poraněním přijde. Co to sakra…?!

"Co to…?!" dostane ze sebe jen a vzápětí jej ovládne záchvat kašle, jak se marně snaží popadnout dech.

Ta bolest je šílená! Přímo nesnesitelná. A to jej jen škrábnul. Proboha, co je ten kluk zač?! Křečovitě vezme do dlaně jeho předloktí a pokusí se ten nůž odtáhnout z dosahu jeho kůže.

"Já. Nejsem. Démon," zavrčí takovým způsobem, že mu z toho přejde mráz po zádech.

Z toho kluka jde v tu chvíli větší hrůza, než z armády démonů. Navíc ta podivná zbraň, má pocit, jako by rozežírala jeho krk stejně tak, jako kyselina rozežírá kousek plastu. Pálí to. Bolí to víc, než jakékoli zranění, které kdy utržil.

"Ale, vždyť ty… jsi," zachraptí tiše, jako by si nebyl vědomý toho, že si tím vše ještě zhorší.

Chlapci se ve tváři mihne vztek a vrazí mu pěstí do žaludku. Démon zalapá po dechu a předkloní se, jak se snaží popadnout dech, čím způsobí, že se mu čepel nože zaryje hlouběji do krku. Vykřikne bolestí, před očima se mu udělá černo a kolena se mu podlomí.

Siwon uhne nožem přesně ve chvíli, kdy se démonovo tělo hroutí k zemi. Vůbec nechápe, proč to udělal. Kdyby neuhnul, byl by měl po starosti - démon by byl mrtvý. Tak proč to udělal? Nechal ho žít. Ne, musí ho zabít. Klekne si k němu, všimne si krve, která proudí z jeho krku, vypadá, že dlouho nepřežije. Pevněji sevře nůž v ruce a otočí démona na záda. Přiloží hrot k jeho srdci. Stačí tak málo a bude po všem. Zadívá se do démonovy tváře, která je zkřivená bolestí. Přesto pořád stejně krásná. Jeho oči se na pár vteřin otevřou a Siwon je opět pohlcen jejich krásou. Nechápe to. Ty oči nejsou oči démona. Nemyslí jejich barvu, to ne. Ale ten pohled. Není v něm ta bezcitnost a chlad, který vídá v očích jiných démonů.

Tyhle oči jsou klidné a je v nich něco úplně jiného. Něco, co ještě neviděl. Snaží se přijít na to, co to je a proto zapomene být ostražitý. A právě tu chvilku nepozornosti démon využije ve svůj prospěch. Vynaloží všechnu svou sílu, pevně uchopí Siwona za ruce a odmrští ho stranou. Siwon narazí do zdi, ke které předtím přirazil on démona a sveze se po ní na zem. Upustí nůž, který dopadne kousek od něj. Tiše zakleje a natáhne se k němu, avšak démon je rychlejší a popadne nůž dřív, než on. Volnou rukou si přejde po zakrváceném krku a rána na něm se v okamžiku zahojí. Zůstane po ni jen dlouhá jizva. Démon si zkoumavě prohlédne černý předmět v ruce, nevidí na něm nic zvláštního, obyčejný černý nůž. Možná právě ta černá barva je na něm tak zvláštní. Dotkne se prstem čepele a okamžitě sykne bolestí. Pálí to. Je to zvláštní zbraň. Moc nebezpečná.

"Tohle si nechám," zabodne svůj pohled do Siwona, který se právě zvedá ze země.

Zastrčí si nůž do hluboké kapsy kabátu a pohybem ruky přivolá bránu do podsvětí.

"Tak to ne!" zaječí Siwon a rozběhne se k němu. Než ale stihne udělat jediný krok, démon je pryč.

 


Komentáře

1 ElenEstel ElenEstel | 16. února 2012 v 14:25 | Reagovat

je to čím dál tím víc zajímavější

2 eSmy eSmy | Web | 16. února 2012 v 14:33 | Reagovat

ehm... Tak to rýchlo domýšľaj dej :D.. Som zvedavá!!!!:D...A to veľmi!... Tak šup, vrtulu do prdele a môžeš ísť :D:D

3 Katy-chan Katy-chan | Web | 16. února 2012 v 14:36 | Reagovat

Souhlasím! Čím dál zajímavější!!!

4 Majka :3 Majka :3 | Web | 16. února 2012 v 15:35 | Reagovat

wau! :D presne ako povedali predo mnou - je to čím ďalej tým zaujímavejšie :3 teším sa na pokračovanie :3

5 Terry Terry | Web | 16. února 2012 v 19:00 | Reagovat

Souhlasím s ostatními, je to čím dál tím víc zajímavé :D Jsem opravdu zvědavá, co bude dál ^^
A taky - nádherné záhlaví *miluje EunHae*

6 Hatachi Hatachi | 16. února 2012 v 19:47 | Reagovat

I já musím souhlasit s holkama,tahle povídka je čím dál víc a víc napínavější a zajímavější. Opravdu se mi moc líbí. A na to žes ho psala za pochodu je tenhle díl ůžasný... Honem pospěš s dalším dílem této dokonalé povídky.

7 Kami Kami | E-mail | Web | 16. února 2012 v 19:54 | Reagovat

tak to se mi líbí - moc se mi to líbí! skvělej děj, pche, prej že se tam nic neděje...vždyť je to naprosto dokonalý!! a navíc dlouhý dílky, muhehe...už se nemůžu dočkat pokračování!
Ps: em...tajná zbraň? začínám se bát :D

8 Elisha Siwonnie-chan Elisha Siwonnie-chan | Web | 18. února 2012 v 11:21 | Reagovat

Hííííííííík.. co? co to? takhle to utnout!!!! jako.. mákni si a napiš další dílek.. muhuééééééé... "napínavé"

9 syrinox syrinox | 19. února 2012 v 15:07 | Reagovat

Muhahah... luxusní!! Ty seš akt psychopat, už se moc těším na další díl :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek