Nezapomeň na mě - 25. díl

15. února 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Nezapomeň na mě | přerušeno
Tak je tadydalší dílek, za který mě opět zabijete. Už bych mohla konečně ten hrobeček dodělat, jinak bude moje tělo pohozeno někde v lese :D Uhn, opět se omlouvá, že je to tak krátké, prostě, u téhle povíkdy je to složité a delší to opravdu neumím. Jen někdy, no teď ne. Omlouvím se vám, pokusím se to brzo napravit, i když nevím... :D
Cítí, jak se mu do očí hrnou slzy. Co se to děje? Proč se to děje? Co udělal špatného, že musí pořád takhle trpět? V okamžiku, kdy se vzbudil, jeho mysl zaplavily vzpomínky. Na to, co se stalo… včera? Možná, neví, jak dlouho spal. Nepamatuje si ani, jak a kdy se dostal do postele. V hlavě se mu míhají různé obrazy. Tvář onoho muže, nenávistná a krutá. Yesungův něžný úsměv, vybavuje si jeho objetí i jeho slova. Byly spolu v obýváku… mluvili spolu. A pak… co se stalo pak? Vzpomínky se mu mlží a nedokáže se na ně soustředit. Přesto se snaží…
V jednu chvíli, jako by mu v hlavě vybouchnul ohňostroj obrazů. Vše se mu vybavuje, rychle a jasně. Vše, co se dělo, Yesungův polibek, vzpomínky, které vyvolal. Tu bolest a strach, kterou v tu chvíli cítil. Yesungovo objetí, ze kterého se snažil vyvléct a pak… se vše začalo ztrácet v mlze. Pamatuje si bolest, kterou cítil v srdci. Tak nesnesitelnou a palčivou. Cítil ji až v mozku. Musel omdlít.
Já tě miluju, Wookie.
Ty slova se mu vkradou do mysli nečekaně, až polekaně vykřikne. Co to mělo být? Vzpomínka? Nepamatuje si ji. Přesto je si jistý, že ten hlas patřil Yesungovi. Ne, to je nemožné. Tohle by Sungie neřekl. Nemiluje ho. Nemůže ho milovat. Jak by mohl? Ale ten hlas! Je to snad jen jeho představa? Nebo… se to opravdu stalo?
Jeho tělo se chvěje, jak jím otřásají vzlyky a rty se chvějí pláčem. Objímá plyšového medvídka a kolena tiskne k hrudi. Pomalu se houpá zepředu dozadu a napjatě sleduje dveře jeho pokoje. Tolik si přeje, aby se otevřely. Jenže ony se ani nepohnou. Už několik hodin se neotevřely. Kde je Yesung? Proč za ním nepřijde? Vždycky tady byl, když ho potřeboval. Vždy. Pořád. Proč ne teď? A proč… se k němu chová tak chladně? Po tvářích mu steče proud slzy, když si vzpomene na ráno. Když se probudil, byl Yesung u něj a pozoroval jej. Avšak něco bylo jinak. On byl jiný. Ta něha, kterou měl v očích vždycky, když se na něj koukal, byla pryč. Vystřídala ji zlost. Otřese se, když si na to vzpomene. Ten pohled. Děsí ho. Nechce, aby se na něj tak koukal. Proč se na něj zlobí? Vždyť… provedl něco? Udělal snad něco špatně? Co se stalo? Je to tím, že potkaly toho muže? Nenávidí jej teď Yesung za to? Vždyť… věděl, co se mu stalo. Tak proč… předtím mu to nevadilo… proč teď?
Dveře se otevřou a dovnitř vstoupí Yesung s tácem, na kterém je jídlo. Wookie na něj pohlédne s nadějí v očích. S nadějí, že se na něj opět bude koukat s tou něhou, se kterou na něj koukal vždycky. Doufá, že se mu to snad jen zdálo. Že to byla jen noční můra a že Yesung tady ráno nebyl. Nemohl to být on. Nemohly to být jeho oči. Jeho oči bývají něžné a starostlivé. Když si ale všimne jeho pohled, ucítí, jak se mu do očí nahrnou další slzy. V jeho očích je pořád ta samá zlost. Tiše vzlykne a skryje tvář do kožíšku plyšového medvídka. Proč?
Yesunga bodne u srdce, když vidí Wookieho plakat. Tak rád by se k němu rozběhnul a skryl ho ve své náruči. Když však Wookie skryje tvář do medvídka a tiše vzlykne, okamžitě si to rozmyslí. Zadrží slzy, které se mu při pohledu na to nevinné stvoření derou do očí a v tichosti položí tác na noční stolek. Jen stěží odolá touze prohrábnout ty jemné hnědé vlásky. Nemůže to udělat. Nejde to. Má z něj strach. Bojí se ho. Neodpustí si to. Pevně sevře ruce v pěst a kousne se do rtu. Proč se to muselo tak pokazit? Myslel si, věřil, že to bude dobré. Že už bude vše dobré a pak… přijde ten muž a… všechno se zkazí. Ne… to on za to může. Kdyby Wookieho nepolíbil… kdyby to neudělal, bylo by to v pořádku. Wookie by se jej nebál a on by teď mohl být s ním. Hladit jej po zádech, držet ho v náručí a líbat ho ve vlasech… Nevydrží se dál dívat na Wookieho chvějící se tělíčko. Musí pryč. Hned!
"Promiň mi to, Wookie." Zašeptá tak tichounce, že jej vzlykající chlapec nemůže slyšet a opustí pokoj.
Chlapec slyší, jak se dveře zavřou a konečně se přinutí vzhlédnout. Yesung už se v jeho pokoji nenachází. Proč jej ani jen nepohladil? Proč na něj nepromluvil? Proč ho nenávidí?! Říkal, že ho má rád. Že s ním bude pořád, že… Proč se takhle chová? Co mu provedl?
Jak by si jen mohl myslet, že by jej Yesung miloval? Když se k němu chová takhle? Teď si je jistý, že se mu to jen zdálo. Neřekl to. Nikdy. Byla to pouhá představa. Proč to ale tak moc bolí?
"Sungie…"

***

Praští pěstí do zdi, po tváři mu tečou slzy zoufalství. Jak má teď žít s vědomím, že se jej Wookie bojí? Jak s ním může žít pod jednou střechou, když se k němu bojí byť jen přiblížit, aby mu náhodou opět neublížil? Ztuhne. Ne… takhle nesmí přemýšlet. Wookie… Wookie je… Nikdy se jej nevzdá. Nikdy, ani kdyby měl trpět sebevíc. Potřebuje ho u sebe. I když by se jej už nikdy nesměl dotknout, představa, že by s ním nebyl…
"Sakra!" zakleje tiše a zhluboka se nadechne. Musí se začít chovat dospěle. Vztekání a slzy mu k ničemu nepomůžou. Teď se musí věnovat hlavně svému případu. Je jasné, že ten chlap nevyvázne jen tak. Přesto se chce ujistit. Chce být u toho, když soudce vynese rozsudek. Chce, aby mu udělil ten nejvyšší trest. Postará se o to. Ten chlap si nic jiného nezaslouží. Za to, co provedl těm dětem, za to, co provedl Wookiemu. Jeho malému Wookiemu…
Podívá se ke schodišti, jen stěží ovládá touhu jít za ním. Zhluboka se nadechne a vejde do obýváku. Sedne si do křesla a hmátne po svých brýlích, které nechal na stolku spolu s notebookem. I ten vezme a položí si jej na klín. Potřebuje si ještě jednou projít veškeré důkazy, které mu Siwon poslal. Přesto by bylo lepší, kdyby měl ty papíry v rukou. Měl by jít na soud. Ale nechat Wookieho samotného. To nemůže. Bude to muset zvládnout i takhle.

***

Vztekle zavije a zhroutí se do svého křesla. Tohle nemůže! Tohle prostě nemůže!
"Yesungu, uklidni se." Snaží se jej uklidnit Siwon, ale Yesung ho neposlouchá. Je vzteky bez sebe. Jak to ten chlap udělal? Jak sakra?!
"Zabiju ho. Já ho opravdu zabiju!" zařve hlasitěji, než měl v plánu a Siwon sebou polekaně cukne. Jistě, chápe, proč se Yesung takhle vzteká, na druhou stranu… mohli to čekat.
"S ohledem na psychický stav pacienta žádám o zrušení vyšetřování a převezení pacienta do ústavu pro duševně nemocné…" přečte zprávu z dokumentu, v obličeji rudý vzteky. Jak se mu to mohlo podařit?! Je jasné, že někoho podplatil. Jinak to prostě nejde. Ale koho? Kdy? Vždyť je ve vazbě! Takhle to nechat nemůže! Ten chlap není blázen! Je to obyčejný bastard a vrah!
"Takhle to nemůžu nechat. Nemůže mu to projít takhle jednoduše! Prostě nemůže!"
Siwon vstane a přejde ke křeslu. Vytrhne Yesungovi papír z ruky a přísně se na něj podívá. Sám není nadšený z toho, co se děje a je mu jasné, že s tím něco udělat musí. A taky že udělají.
"Neprojde mu to."
 


Komentáře

1 Katy-chan | Web | 15. února 2012 v 11:18 | Reagovat

Lullinko...proč je tak trápíš??? Řekni mi to, hmmm...?
Ale jinak moc pěknej dílek, jsem napjatá jak kšandy...

2 eSmy | Web | 15. února 2012 v 12:06 | Reagovat

Lulino!... Sakra!... Ešte mi zhoršuj náladu!... Už tak mám nervy XD... Chjo.... toto bude chcieť do niečoho tresnúť! XD

3 Kaoru | 15. února 2012 v 13:18 | Reagovat

Sakra! Tohel je přece není možné!! Aish jak já nenávidím ty psycho scény! Ale miluji tuhle povídku takže si počkám dál anm další dílek!:D

4 takehochan | Web | 15. února 2012 v 16:02 | Reagovat

nic proti ale já tě vážně zabiju :3

5 syrinox | 15. února 2012 v 16:09 | Reagovat

Hem hem... Luli, jednou o ten život přijdeš, to si teda piš... XD Takhle krátký díly a ještě to takhle useknout... Ty si fakt s tím životem hraješ... ale dílek byl opravdu.. "zoufale" krásný :) ;)

6 Majka :3 | Web | 15. února 2012 v 16:54 | Reagovat

super diel :3 ale prečo ich až tak trápiš? :( nyuuuuu chcem happy end! :( veď.. obaja si toho už toľko vytrpeli.. ale tak chcieť môžem, že?? :D :D je len na tebe ako to ukončíš :3 teším sa na pokračovanie :3

7 Terry | Web | 15. února 2012 v 17:37 | Reagovat

Já tě plesknu! Proč jim to děláš? Vždyť si toho už protrpěli dost! Seš hrozná! Fakt, že jo! :D Doufám, že si s dalším dílem hejbneš a nenecháš nás dlouho čekat! :D

8 Hatachi | 15. února 2012 v 21:32 | Reagovat

Krásný i když smutný. Luli netrap je už,vždyt´ se tak milují.Zaslouží si být už štastní...Doufam že pomůžeš Sungiemu a Wookiemu toho hajzla dostat. Tak prosim tě pohni si s dalším dílem...

9 Elisha Siwonnie-chan | Web | 18. února 2012 v 11:13 | Reagovat

Hííííííííííííííííííík.. Yesungu ty debi** jdi za tím Wookiem! On tě potřebujééééééééééééééééééééééééééééé!!!! A ty potřebuješ jeho! Háááááá... tohle je moooc.. Lulino! Pospěš si s dalším dílkééééééééééééééém!

10 Jenny | Web | 19. února 2012 v 12:40 | Reagovat

buuuuuuu jeny se obává každého dílu xDDD No asi to dobře nedopadne co? heheheh... * dead *

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~