Milovat je nevděčné, ale... || 11. díl

29. února 2012 v 11:00 | Kami |  Milovat je nevděčné, ale někdo to dělat musíByli strhaní jak psi, než se konečně dostali do nějaké větší civilizace. Harry se složil na lavičku a hodil útrpným pohledem po Malfoyovi.

"Změna plánu. Prostě se přemístíme a budeme se modlit, aby nás nechytli." zavrčel.

Draco se zhroutil vedle něj. "Nech toho, nebo na to ještě přistoupím."

"Měli bychom se někde vyspat." hlesl Harry a stočil pohled k temné obloze. "Jinak zítra neujdu ani krok."

"Zítra už bychom snad měli sehnat ten autobus, tady už by měly jezdit..." řekl zamyšleně Draco a rozhlédl se. Něco tu bylo divného. "Ty, Pottere...necítíš tady magii?"

Harry unaveně zvedl hlavu. "Co by dělal nějaký kouzelník tady?"

Z restaurace přes ulici najednou vyběhli dva muži v černých pláštích. Harry zkameněl. Co tady dělají?! Jeden z nich naštvaně uhnul letícímu hrnci. Hned nato vyběhla z budovy žena v zástěře. Na první pohled mudla.

"Už vás mám plný zuby!" řvala žena přes celou ulici.

Harry strachem nemohl pomalu dýchat.

"Nevím koho hledáte, ale tady není! Říkám vám to každý den! A teď padejte z mého podniku a přestaňte mi odhánět hosty!" pokračovala žena pronikavým jekotem.

"Asi mají rozkaz zbytečně nezabíjet." hlesl vedle Draco. "Tohle ale přehnala..."

Harry zděšeně sledoval, jak smrtijed přivolal z rukávu hůlku. Žena po něm hodila zmatený pohled, nechápala, co to má být.

Harry hlasitě polkl. "Draco, pomoz jí!"

Draco nevěděl, proč ho poslechl. Snad proto, že mu řekl jménem. Snad proto, že už se úplně zbláznil. Chopil se hůlky a ženu odhodil kouzlem zpět do budovy, takže zelený paprsek avady zableskl na prázdno do zdi a jen odloupl větší kus omítky. Hned v další sekundě se Draco zhroutil k zemi po zásahu neznámé kletby.

"Ne!" vykřikl akorát Harry, ale nic víc dělat nemohl - bez hůlky ne.

Smrtijedi pomalu s úšklebkem kráčeli k nim. "Ale, ale, copak to tady máme?" ušklíbl se jeden z nich. "Neměli by být děti ve škole?"

Harry mlčel a snažil se zoufale vymyslet plán.

"Co jste zač?" zeptal se druhý, o něco hruběji než jeho kolega.

"Henry a Darren Dursleyovi." řekl to první, co ho napadlo. "Utekli jsme z domova už před necelým rokem, do školy nechodíme..."

Smrtijed ho přejížděl pohledem. "To ti máme věřit? Že by se o tom nikdo z Bradavic nestaral?"

"Nelžu!" ohradil se zoufale Harry. "Oni..starali se, sebrali nám hůlky, máme jen jednu a ta je kradená..."

První ze smrtijedů vytrhl Dracovi v bezvědomí hůlku a prohlížel si ji. "Hele, asi nelže, je neregistrovaná..."

"Nebudeme nic riskovat." rozhodl druhý. "Jestli nám proklouzne někdo další, pán už nebude tak shovívavý..." To bylo poslední co Harry slyšel, než pod vlivem kletby ztratil vědomí.


Harry se probudil v temné, chladné místnosti. Zmateně se rozhlédl po kamenným stěnách. Nebyl tu žádný zdroj světla, okno, lampa, nic, ale i přesto jasně viděl kapky vody stékající po vlhkých kamenech. Ale i přesto tu byla tma. Muselo to být nějaké šero-odpuzující kouzlo. Zhluboka se nadechl a přivřel oči. Žije - to bylo dobré znamení.. Rukou si přejel po paruce...takže smrtijedi nevědí, kdo jsou. Ale...počkat...!

Pohled mu konečně sklouzl na ležící tělo vedle něj. Tělem mu projel mráz. Naklonil se k němu a lehce s ním zatřásl. Nic se ale nedělo.

"Draco?" zkusil ustaraným hlasem a veškerá opatrnost ohledně jejich identity byla pryč.

Chlapec se ale neprobouzel. S třesem osmdesátiletého starce sklouzl Harry k jeho krku. Měl pocit, že z něj spadla tíha Bradavického hradu, když nahmatal tep. Ale celý hořel a na čele se mu leskla krůpěj potu. Harry polkl...co za kletbu ho to zasáhlo?

"Draco, hlavně mě v tom teď nenechávej..." zašeptal tiše Harry a snažil se pochopit tu náhlou bolest, co jeho nitrem vystřelovala do všech končetin - Draco přece nemůže umřít!

Zoufale stiskl jeho ruku, byla tak hrozně chladná...Harry čelem klesl na Dracovo rameno a sledoval těžce se zvedající hrudník. Co se to s ním proboha dělo? Měl by vymýšlet plán na útěk a ne se tady hroutit. Jenže Draco...Draco...Draco... Cítil, jak se mu do očí hrnou slzy. Nevěděl, kdy přesně usnul.


Netušil, kolik uběhlo času. Draco pořád spal. Harry ho zabalil do bundy, kterou měl při dopadení na sobě, vůbec nevnímal zimu, která se jemu samotnému zahryzávala do kůže.

Najednou ztuhl, když poprvé za celou dobu zaslechl kroky. Dveře se pootevřely a do temné kobky vnikl pruh světla, který Harryho po té době ve tmě oslepil. Smrtijed položil cosi na zem a hned za sebou zase zavřel. Harry se zesláble natáhl ke dveřím, aby s údivem zjistil, že se na tam nachází tác se dvěma miskami čehosi teplého a dva krajíce chleba...ani Voldemort nenechává zajatce vyhladovět. Namočil prst do misky a olízl ho. Chutnalo to jako silně zředěná omáčka, ale mělo to chuť a bylo to teplé, to bylo hlavní. Ihned začal lámat kousky chleba do misky, aby nasákl tu podivnou šlichtu a pak se odplazil zpět k ležícímu chlapci.

"Draco, musíš se najíst." zašeptal naléhavě. Druhý chlapec jen něco zamumlal. "No tak, otevři pusu." pobízel ho dál zoufale Harry - vždyť ho slyší! Musí ho slyšet...

Ústa druhého chlapce se lehce pootevřela a Harry s úlevou vytáhl rozmočený chleba z misky a roztřeseně ho vložil Dracovi do úst. A on polkl. Harry měl pocit, že mu někdo do žil vstříkl novou sílu. Dostal do Draca obě dvě misky, sám snědl jen kousek chleba, v tuhle chvíli byl naprosto sytý nadějí, sice malou, ale nadějí...


Další probuzení. Bylo to divné, když nevěděl, jestli je den nebo noc. Lehce se zavrtěl, aby ulevil bolesti v přeležené ruce.

"Konečně vzhůru..." ozvalo se nad ním a Harry ztuhl. "Uvědomuješ jsi, jak jsi těžký Pottere?" Ne, ten arogantní tón nešlo zaměnit!

Harry prudce zvedl hlavu a setkal se s Dracovým unaveným, ovšem bdělým pohledem. Tělem mu projelo chvění, jak jím prolétlo obrovské hejno motýlů a než si stihl uvědomit, co dělá, překonal tu krátkou vzdálenost mezi nimi a prudce ho políbil. Draco ohromeně pootevřel rty, čehož Harry ihned využil, obkroužil mu jazykem zoubky a něžně vybídl ten jeho ke spolupráci. Draco vydechl a volnou rukou zajel Harrymu do vlasů, na druhé mu stále ještě ležel.

Když si Harry uvědomil, co dělá, ihned se odtáhl a do tváře mu vstoupila červeň, naštěstí to nebylo ve tmě vidět. Draco ho v šeru pozoroval zpod přivřených víček, rty ho ještě brněly...nevěděl, co to do Pottera vjelo, ale vůbec mu to nevadilo...

"Kde to jsme?" zeptal se Draco, aby přerušil trapné ticho.

"Nejsem si jistý." odpověděl Harry a trochu se uvolnil. "Smrtijedi nás někam odvekli, ale vzhledem k tomu, že ještě oba žijeme, tak nejspíš nevědí kdo jsme."

"Tak můžeme doufat, že to tak zůstane..." zašeptal Draco.

Opět nastala chvíle ticha. Draco se snažil zaostřit do tmy na Pottera a nemohl si nevšimnout, jak se třese. "Je ti zima?" zeptal se téměř starostlivě. V tu chvíli ztuhl. "Proč-proč mám na sobě tvojí bundu?" nechápal.

Harry seděl a zatínal prsty do země. "Není mi zima." hlesl tiše.

Draco se s menšími obtížemi posadil - naštěstí už ho tělo tolik nebolelo. Stáhl ze sebe Harryho bundu a hodil mu ji přes ramena. Harry se nehýbal. Draco ho chytil za bradu a jemně, i když nekompromisně, ho donutil se na něj podívat. Bělma očí zářila do šera.

"Co se děje, Harry?" zeptal se Draco jemněji než měl v úmyslu.

Harry ho bezradně pozoroval, tělo se nepřestávalo chvět. Mlčel. Draco naklonil hlavu ke straně a hřbetem ruky ho pohladil po tváři. "Harry?"

Harry skousl spodní ret. Už to nebyla ta náhlá akce, jako když se probudil. Teď mu bránilo racionální uvažování. Ale...ani to nebylo poslední dobou moc silné. Harry přivřel oči a lehce se o přel o Dracovu ruku, co pořád spočívala na jeho tváři. Pomalu zvedl ruce a ještě pomaleji je obmotal Dracovi kolem pasu. Nespouštěl oči z jeho tázavého pohledu. V další sekundě už ho pevně stiskl v náručí, hlavu mu zabořil do bundy a tiše vzlykl.

"Draco..." zašeptal zoufale do jeho bundy a Draco se nezmohl na nic víc, než ho ohromeně pozorovat a nechat se objímat. "Tak moc...tak moc jsem se o tebe bál..." vzlykl Harry a bylo mu jedno, jak moc nepotterovsky to zní, muselo to ven.

Draco seděl kamenně jako socha. Strach? O něj? To ještě nikdo neměl...o něj nikdy nikdo nemá strach. Proč by ho měl mít zrovna Potter? Draco pomaličku přivřel oči, vychutnávajíce si náhlou Harryho blízkost. Cítil, jak se v jeho duši zacelují rány. Rány, které se otevřou hned jak ho Potter pustí a bude se zas tvářit ve stylu "nic mezi námi není." Ale co má být? Teď se cítí v celku...tak moc vcelku jako už dlouho ne.

V tu chvíli se od něj Harry odtáhl. Ne! Ještě ne! Zelené oči, které prozářily i šero, se upřely do těch jeho, které pomalu ale jistě zase zalévala bolest, jako vždy, když Harry odchází...jako když ho nechal ležet na zemi v potu a semenu...vždy zůstane jen chlad. A příliš velké prázdno.

Harry se pomalu stahoval, i když nechtěl. Už si dovolil moc...ale Draco ho nepouštěl. Zadíval se mu do očí, do té šedé chladné oceli...a v tu chvíli bylo všechno jedno. Kdo je Voldemort? Ať si klidně ovládne svět...kdo je on? Chlapec, který zůstal naživu? Ne...chlapec, který podlehl jednomu arogantnímu aristokratovi.

Harry k němu natáhl ruku, jako by ho chtěl pohladit po tváři...místo toho ale zajel rukou do falešných vlasů a paruku zahodil. Dracovi hned spadlo do obličeje několik pramenů neposlušných vlasů.

"Zrzavá se k tobě nehodí..." zašeptá, aby alespoň částečně skryl chvění v hlase.

Svou paruku zahodil už dávno. Teď se pomalu přibližoval k Dracovým rtům, který nerozhodně těkal oči po Harryho tváři a snažil se mu číst myšlenky. Bez úspěchu.

Harry přejel něžně rty po těch jeho, jako by ho líbal poprvé. Vlastně to bylo poprvé, v jistém směru. Třeba v tom neuvěřitelně příjemném chvěním, co ovládalo celé jeho tělo.

Draco nejistě pohnul rty a opět přivřel oči. Tak blízko...

Harry jemně skousl Dracův spodní ret a už o něco sebejistěji ho objal kolem krku a přitáhl si ho blíž. Jazykem se třel o ten jeho a těžce vydechl, když Dracovy dlaně zajely pod jeho rozepnutou bundu. V cele začínalo oteplovat. Ruce se mu třásly, když rozepínal Dracovu bundu, aniž by se odtrhl od jeho rtů. Lehce do něj zatlačil, nebylo těžké rozechvělého Draca položit na záda. Rukama zabloudil pod jeho tričko a tiše zasténá při kontaktu s horkou kůží.

Draco si nemohl vzpomenout, kdy ho Potter položil na záda, v každém případě teď ležel a Harry ho hladil všude kam dosáhl...a on jasně cítil mrazík, co mu běhal po páteři - a rozhodně nebyl způsobený chladnou celou.

Harry s lítostí opustil jeho rty a jazykem se přesunul k ušnímu lalůčku, který lehce skousl, zatímco za sebou nechával vlhkou cestičku.

"Harry..." vydechl Draco.

Harrymu se konečně povedlo rozepnout Dracovi pásek od kalhot, ale zatím jen přejížděl dlaní po Dracově podbřišku a užíval si tu blízkost.

"Harry počkej." dokázal ze sebe dostat Draco.

Harry místo toho vklouzl rukou do Dracových kalhot a stiskl v dlani Dracovu částečně ztopořenou chloubu, Draco táhle zasténal.

"Přestaň, Harry..." pokoušel se zachovat poslední zbytky rozumu, zatímco Harry jen tak laškovně přejížděl prsty po celé jeho délce a kalhoty mu začínaly být nepříjemně těsné.

Harryho rty opustily citlivé místo na Dracově krku a lehce putovaly zpět k oušku. "Proč?" vydechl zastřeně.

"To...to prostě nejde." zasténal Draco, zatímco Harry přejížděl prstem po špičce jeho penisu a roztíral kapku, která z ní vytekla.

"A proč ne?" zamumlal Harry do jeho krku. "Protože jsem slavný nebelvír Harry Potter a ty zmijozelský princ?" neubránil se ušklíbnutí.

"Ne." vydal ze sebe Draco a jeho hrudník se rychle zvedal. "Ně-někdo může přijít."

"No a?" zašeptal Harry a jazykem obkroužil jeho čelist, zatímco prsty znovu sevřel kolem Dracovy chlouby a v mučivě pomalém tempu po ní začal přejíždět nahoru a dolů...

"T-t-tobě to n-nevadí?" zasténal Draco. "Nejenže t-tě odhalí, al-e n-navíc slavný H-harry Potter ch-chycen se smrtijedem, p-při-"

Harry ho umlčel polibkem, který na rozdíl od toho prvního měl už vášní zbarvený podtón. Téměř hrubě vnikl do Harryho úst a už se nedržel zpátky, vsál Dracův jazyk, zatímco ho nepřestával pomalu honit a Dracovo sténaní do polibku nabývalo na intenzitě.

Najednou se Harry odtáhl, ruka zmizela, Draco pootevřel touhou zamlžené oči. Že by si to nakonec přece jen rozmyslel? Snažil se potlačit bolest, kterou ta představa přinášela...

Harry ale namísto toho sebral ze země jejich bundy, které si bůhví kdy svlékli a rozložil je na zem do jakéhosi improvizovaného lůžka. Rychle ze sebe stáhl zbytek oblečení, které mu hlavně v jistých partiích začínalo být pořádně těsné, zima se mu zakousla do těla...ale najednou mu nepřišla tak strašná. Pak jednoduše Draca nadzvedl a položil ho na bundy a ihned ho začal také svlékat.

Draca Potterova starostlivost téměř dojala. Téměř, protože hned jak se Harryho rty obemknuly kolem jeho tepající erekce, všechny souvislé myšlenky zmizely. Hlasitě zasténal a bezmocně přirazil do Harryho talentovaných úst. Harry ale uhnul a místo toho začal jen dráždivě olizovat špičku, zatímco nasliněným prstem zabloudil k Dracově otvoru.

Harry ho olízl po celé délce, než znovu vsál špičku a začal ji jemně okusovat zoubky. Prst mezitím zmizel v Dracově těle, chlapec svíjející se slastí to ani nepostřehl. V tu chvíli byl Harry rád za šero, protože věděl, že kdyby viděl ty zrudlé tváře, pootevřené rty, ze kterých unikají tak nestydaté steny, tělo orosené potem...vzal by si ho hned a tady, už jen z té představy zoufale toužil po uvolnění. Ne, to nemohl...musel se postarat, aby se to Dracovi líbilo. V hrudi se mu při té myšlence rozhořel plamínek. Vnikl do Draca druhým prstem a jen jakoby náhodou se otřel o malou uzlinku v Dracově těle...odpovědí mu byl hrdelní sten a prudký příraz do jeho úst. To o něj musel skoro přijít, aby mu plně došlo, jak moc toho touhou se svíjejícího blonďáčka zbožňuje?

Harry přidal třetí prst, chlapec pod ním se začal znatelně třást...ne, ještě ne. Harry se jemně odtáhl a Draco frustrovaně přirazil na prázdno do míst, kde ještě před chvílí byla Harryho ústa a vydýchával odstupující orgasmus, což nebylo tak snadné, protože prsty se v něm nepřestávaly pohybovat. Ale nestačilo to...!

"Harry...!" zasténal Draco a ještě víc roztáhl nohy.

Harry moc dobře věděl, o co ho žádá a nehodlal odmítat...sám byl až bolestně vzrušený. Vyhledal Dracovy rty a pak do něj na jeden příraz vnikl až po kořen. Draco mu zasténal do úst a prohnul se v zádech, hruď se mu zdvihala v hlasitém staccatu a ruce bloudily Harryho těle.

Harry se v Dracovi nejdřív opatrně pohnul, tak moc mu nechtěl ublížit...když mu ale odpovědí byl jeden dlouhý slastný sten, ztratil hlavu a začal si Draca brát, jako by už neměl přijít zítřek. Draco křečovitě tiskl oční víčka, nehty zarýval Harrymu do ramen, prohýbal se v zádech, zakláněl hlavu, zatímco ho každý z Harryho prudkých přírazů dováděl blíž a blíž-

"Harry!" zasténal Draco, když se mu zatmělo před očima a tělem se mu prohnala neovladatelná vlna slasti, a potřísnil si spermatem vlastní břicho.

Harry ještě několikrát prudce přirazil a zaryl Dracovy nehty do kůže, když se tam někde hluboko v něm udělal. Těch pár, když křečovitě svíral Dracovy boky, mu připadaly jako věčnost, až se konečně vyčerpaně složil na chlapce pod sebou, který stále křečovitě zavíral oči a zrychleně oddechoval.

"Ne..." zašeptal, když horká tíha z jeho těla zmizela...v tu chvíli Draca ani nenapadlo, že jsou zamčeni a Harry nemůže odejít, bylo to stejné jako vždycky, prostě zmizel a-

"Obleč si to, nebo mi tu zmrzneš." ozvalo se nad ním, což Draca donutilo otevřít oči.

Harry klečel kousek od něj a navlékal se do svého oblečení, jeho vlastní leželo hned vedle něj...až teď mu došlo, jaká je tady zima...

Jen co zapl poslední knoflík, dvě silné paže si ho přitáhly do náruče a ve vlasech ucítil lehký polibek. Snažil se potlačit ten monstrózní pocit, co se při tom lehkém doteku prohnal jeho útrobami. Potter nemluvil. Jen ho pevně svíral v horké náruči...a všechno bylo pro jednou fajn.


Draco se probudil. Paže ho stále objímaly kolem pasu, Harry se čelem opíral o jeho vlasy, jeho dech byl pravidelný, pravděpodobně zahnán někam do hloubky snů. Draco přivřel oči a sám Harryho objal, aby se k němu mohl ještě přitisknout.

"Kdybys jen věděl, jak moc tě miluju, ty parchante..." zašeptal neslyšně a známá bolest zaplavila jeho nitro.

V další chvíli zmizela. V další chvíli zmizelo všechno, krev v žilách zamrzla, svět přestal existovat, když se do jeho vlasů ozvalo tiché "Já tebe taky."

 


Komentáře

1 eSmy | Web | 29. února 2012 v 13:05 | Reagovat

Ehm... čo?... No ok... prečo nie?... Aspoň si konečne vyznali lásku no :D.... Ok... A čo ďalej? :D

2 keishatko | Web | 29. února 2012 v 13:39 | Reagovat

no konečne si tu lásku vyznali..no sex v zajatí..hehe...paráda :D teším sa na pokračovanie :D

3 Keigh | Web | 29. února 2012 v 15:17 | Reagovat

Hm, hm - nebylo by trochu hloupé, kdyby je smrtijedi neodhalili? A taky by bylo trochu hloupé, kdyby teď dole umrzli, že. No, jsem zvědavá, co s nima provedeš...

4 Černá Kočka | Web | 29. února 2012 v 21:05 | Reagovat

Nya-na-aa-a-ah! Nádhera! Četla jsem to asi desetkrát! *slintá na stůl*

5 Looney | 1. března 2012 v 16:01 | Reagovat

Tak ten kouzelný moment mě opravdu dostal! Doufám, že bude konec všem pochybám a dočkáme se více vyznání mezi těma dvěma. :) A hlavně, že se brzy dostanou mimo dosah Voldemorta!! O:

6 Yuuko | 4. března 2012 v 15:46 | Reagovat

Moje reakce šly asi takhle...

Jůů konečně další díl!

Aha...tak to je zajímavý..

*masivní nosebleed*

kawaii oni spolu usnuli

jůů řekl mu že ho miluje...

WTF!! *vyprskla na obrazovku pití co právě pila*

takže jako úžasnýý, ale ten šok...ale tak jo, stál za to :D :D

7 Looney | 4. března 2012 v 21:51 | Reagovat

Naprostý souhlas! :D Myslím, že mě při té poslední větě zamrazilo zrovna tak, jako Draca. Autorko, vážně krásně píšeš! :) A pořád si říkám, že bych si mohla přečíst také něco z tvorby autorky tohoto blogu.. :)

8 syrinox | 6. května 2012 v 14:59 | Reagovat

Aaaaa!!!!!!
"umřela"
"oživla"
"umřela"
"řve jak pominutá ze záhrobí a nadává, že už je konec dílu"
Aaaaaaa!!!!! Božííííííí XD

9 K.R. | 4. března 2015 v 0:36 | Reagovat

krev se má darovat na trasfuzních stanicích a ne u čtení před monitorem, ne? bože, zase to řeknu, jak to do háje děláte???? přede mnou je poslední díl, už ted si ríkám  jaká škoda, ale ještě ho musím přečíst!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~