Kejklíř - 3. díl

18. února 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Kejklíř | přerušeno
Hehe, třetí díl je na světě, děti. Máte radost? Jo? Já si to myslela :D Kdo by taky neměl, že? :D No to je fuk. Zatím se mi daří díly udržovat v rozmezí těch 1100-1600 slov, což je celkem slušné, řekla bych. Dnes trošku odbočím od Chula a Zhoumiho a půjdu navštívit jiný páreček :D Kdyby to mělo být jen o těch dvou, taky bych vážně asi nic nenapsala. Takhle to pro mě bude lehčí :DHeechul praští pěstí do zdi a navztekaně si prohrábne svou blonďatou hřívu. To, co si ten zatracený kejklíř dovoluje, je na jeho vkus až příliš. Je to neodpustitelné! Nemístné! Jak si jen může takhle dovolovat?! Vždyť to je jen obyčejný kejklíř! Je to nikdo v porovnání s ním! Kimem Heechulem! Princem tohohle království a budoucím králem!
"Jen počkej, ty nicko jedna, vždyť já tě dostanu, to se budeš divit!" Slíbí mu už po několikáté a je ochoten tuhle svou hrozbu splnit. Ovšem že, nebude to těžké. Je přeci ten nejkrásnější a nejneodolatelnější. Nikdo mu neodolá. Ani kejklíř! S úšklebkem ve tváři zamíří ke stájím. Dostal chuť zajezdit si a provětrat si hlavu. A snad taky vymyslet, jak kejklíře dostat. A že se mu to povede, o tom není nejmenších pochyb. Vejde do stájí a k jeho uším okamžitě dolehne šťastné řehtání.
"Wone, miláčku, chyběl jsem ti?" v jeho očích se při pohledu na svého milovaného koně zjeví i něco jiného, než pohrdání, kterým se dívá na zbytek světa. Pohladí černého hřebce u nozder a přitiskne svou tvář k jeho hlavě. Tak moc toho koně miluje. Víc, než cokoli jiného.
"Pojď, projedeme se, co říkáš?" kůň, jakoby mu snad rozuměl, nedočkavě poskočí. Heechul si jej osedlá a poté s ním vyjde před stáje. Vyhoupne se na něj a na jeho tváři se rozlije spokojený úsměv. Pobídne koně a pak už si jen spokojeně užívá vítr, který cuchá jeho vlasy. V tuhle chvíli mu ani v nejmenším nevadí, že tím ničí svůj dokonalý účes.

***

Kyuhyun se líně převalí na bok a poté se vyšvihne do sedu. Protře si slepené oči a hlasitě zívne, přičemž si popotahuje všechny svaly v těle. Podívá se z okna jeho bohatě zdobené ložnice a do očí jej udeří světlo zářivé koule, která svítí vysoko na obloze. V tu chvíli se otevřou dveře a dovnitř vstoupí služebná. Kyu po ní střelí pohledem. Nechápe, jak je možné, že pokaždé přijde ve chvíli, kdy se vzbudí. Začíná ji podezřívat z toho, že střehne za jeho dveřmi na každý zvuk a když se byť jen pohne, vpadne dovnitř. Mladá služka se ukloní tak, jak se vzhledem k jejímu postavení patří a tichým hlasem na něj promluví.
"Můj pane, vaše matka si vás žádá u stolu, abyste posnídal s mladým pánem Sungminem."
Kyuhyun protočí očima a ušklíbne se. Tolik povyku kvůli tomu malému skřetovi. Tse, dokud tady nebyl, bylo jeho matce ukradené, kde jedl. I kdyby nejedl vůbec, vůbec by si toho nevšimla. No jo, jasně, ale teď si všímat musí, co kdyby ji její ctěná sestřenka patřičně pomluvila. No to by byla tragedie!
"Vyřiďte ji, že už jsem na cestě a…" Kyu kývne hlavou na znak, že má služebná přijít k němu a ta poslušně jeho příkaz splní. Kyuhyun ji hrubě chytne za loket a stáhne ji k sobě. Své rty přitiskne k těm jejím a služebná vyděšeně vyjekne. Kyu ji pustí a mlsně si olízne rty.
"Teď padej."
Služebná se ukloní a spěšně vyběhne z jeho pokoje. Kyu se musí smát. Jak rád trápí každou služku, která se mu připlete do cesty. A tahle… tahle je vskutku roztomilá. Vstane a přejde ke skříni. Vytáhne hedvábnou košili a tmavě modrou vestu. Natáhne na sebe černé úzké kalhoty a nazuje vysoké boty z drahé kůže. Sjede svůj odraz v zrcadle, dlaní si urovná neposedné vrabčí hnízdo na své hlavě a spokojeně se usměje. Vypadá úžasně. Mnohem líp, než to zženštilé princátko. Jak on nesnáší tu jeho namyšlenost. Myslí si, že když je princ, může cokoli. Je to jen obyčejné malé štěně, které se hodí akorát tak k tomu, dělat děvku v nějakém hostinci. Ale tak co, nebude se jim zabývat, navíc, přátelit se s ním je pro něj výhodné a tak raději nebude své myšlenky vypouštět z úst. Nikdy a před nikým. Jen ať zůstanu pěkně v jeho hlavě.
"Copak se tohle sluší, Kyuhyune?" přivítá jej matčin pobouřený hlas jen, co se objeví u stolu.
"Promiň, matko." Věnuje jí omluvný pohled, o kterém oba vědí, že je hraný.
"Mě se neomlouvej, spíš tady naším hostům." Kývne hlavou ke své sestřence a jejímu synovi.
"Ach, promiňte mou nezdvořilost. Přijměte mou hlubokou omluvu." Předvede ukázkovou poklonu, až mu v zádech zakřupe a chlapec sedící kousek od něj se tiše zasměje.
"Sungmine!" prskne jeho matka okamžitě a Sungmin s tichou omluvou sklopí hlavu ke svému talíři. Přesto však škodolibý úšklebek z jeho tváře nezmizí.

***

"Copak se tohle sluší, Kyuhyune?" Zmiňovaný se otočí za hlasem Sungmina, který stojí za ním, ve tváři škleb, který rozhodně k jeho milé andělské tvářičce nepatří.
"Co chceš, Mine?" zeptá se jej nevraživě. Co jej poprvé před dvěma dny potkal po tak dlouhé době, bylo mu jasné, že tohle rozhodně není ten malý chlapec, kterému mohli dělat naschvály. Ne, tenhle byl jiný. Změnil se. A jeho změna se Kyuhyunovy opravdu nelíbila. Zvláště změna jeho vzhledu. Má pocit, že v životě neviděl tak krásné stvoření, jako je tenhle kluk. Jistě, kdysi, když byl mladší, byl opravdu roztomilý, ale teď… teď byl přímo k pomilování.
"Co chci? Nic, jen tě varovat." Na jeho tváři se zjeví ďábelský úšklebek.
"Varovat?" nechápavě nadzvedne obočí a Sungminův škleb se ještě rozšíří.
"Je čas vrátit ti vše, cos mi provedl."

***

"Ne! Ne! Ne! DOST! Já chci spát!" zařve vztekle Heechul a praští hlavou do polštáře. Ten kejklíř se mu snad vysmívá a každým dnem jej budí o něco dřív! Pohledem zabloudí k oknu a nevěřícně zaskučí. Vždyť ještě ani pořádně nevyšlo slunce! Venku je ještě šero a už je tam takový rámus! Jak může někdo vstávat takhle brzo?! To opravdu nikomu nevadí?! Očividně ne, usoudí, když po hodině převalování se v posteli nedokáže usnout. Rámus, který je venku, se prostě nedá přeslechnout.
"Já tu krysu proradnou uškrtím vlastníma rukama!" zařve a rychle se hrabe z postele.
"KEJKLÍŘI!" jeho řev vyděsí všechny přítomné, dokonce i kejklíř, ačkoli o jeho příchodu věděl, sebou leknutím trhne. Vida, princezna má i hlasivky hodny královny! Nahodí opět ten svůj zářivý liščí úsměv a otočí se blonďatému princi čelem.
"Ano, princezno moje?" zaskřehotá a Heechulův výraz je rázem ještě zlověstnější.
"Tohle už přeháníš, nemyslíš?!" zavrčí nebezpečně. Hmm, opravdu děsivé, ušklíbne se kejklíř.
"Přeháním? Co přeháním?" zamrká temnýma očima a Heechulovi v tu chvíli přijde tak neskutečně roztomilý, že na chvilku zapomene, proč tady vlastně je. Rychle se ale vzpamatuje.
"Nařizuju ti, abys okamžitě přestal s těmi svými kouzly dřív, než se opravdu naštvu."
"A co mi uděláte? Zavřete mě do té nejtemnější kobky? Necháte mi setnout hlavu? Nebo mě snad předhodíte tříhlavému drakovi?"
Heechul zrudne vzteky. Ten kejklíř si z něj vyloženě střílí! Pokaždé, když se o něco pokusil, kejklířovi se povedlo uniknout. Když ho dal zavřít do kobky, druhý den vesele kouzlil na nádvoří. Když mu chtěl nechat setnout hlavu, zmizel rovnou spod sekyry! Ani tříhlavý drak s ním nic nesvedl, jelikož… vůbec neexistuje!


 


Komentáře

1 Majka :3 | Web | 18. února 2012 v 11:17 | Reagovat

omoooooo to bolo dokonalé :3 :3 wuuu som zvedavá, čo všetko Kyuovi Sungminnie vyvedie xD a Zhoumi teda dáva Chulliemu zabrať :3 táto poviedka sa mi páči čím ďalej tým viacej.. :3 som zvedavá na pokračovanie :3

2 Kami | E-mail | Web | 18. února 2012 v 12:29 | Reagovat

muhahahaha...já stejně nemůžu z toho jak se heechul rozčiluje... :D:D a jsem zvědavá, co si sungmin vymyslí xP
jinak fakt skvělý dílek, už se těším na pokračování!!

3 Lucy Uchiha | Web | 18. února 2012 v 13:11 | Reagovat

Ta poslední věta je vážně zabijácká xD Jsem zvědavá na Sungmina "jen do něho!" xD Zhoumi je na Chula vážně dost krutej xD No jsme zvědavá co princátku vyvede ^^

4 Elisha Siwonnie-chan | Web | 18. února 2012 v 13:17 | Reagovat

Tak ten konec to zas zabil.. tříhlavý drak neexistuje.. bughahaha... johoo.. kyu je bi, bi, bi!!! :D Těším se na další díl! A Zhoumíšku! Nandej to Chulovi! On si to zaslouží, za tolik zlomených srdcí!!!! :)

5 Hatachi | 18. února 2012 v 14:18 | Reagovat

Ůžasné toto...hlavně konec a naštvaný Chulí. Zhomíček mu dává hodně zabrat,ale patří mu to. Myslim si že i kdyby existoval tříhlavý drak tak by si ho Mi získal na svoji stranu snadno a rychle... Zajímavé KyuMin...je dobře že o nich taky píšeš. Jsem moc zvědavá jak se Minnie pomstí Kyuovi... Moc se těšim na pokračování...

6 Terry | Web | 18. února 2012 v 15:14 | Reagovat

To je dokonalé :D Hlavně ten naštvaný Heechul a ten konec XDD Poslední věta je nejlepší XD Hehehe, těším na Sungminovu pomstu Kyuovi... Jsem zvědavá, co mu provede X) Hrozně se těším na další díl ^^

7 Kaoru | 18. února 2012 v 23:32 | Reagovat

AWWWWWWWWWWW!!!! Já chci vědět jak to dopadne!!! híík A co Minnie a Kyu!! Ty m ětáák zajímají!:D No a Chulie miluji když je takoví. No Lulí hele já to čtu  holkám (mojí ségře a sestřence) jako pohídku na dobrou noc. A jako ségra Chulieho miluje. A obdivuje jak so ho vystihla! :D Máš i můj a sestřenky obdiv. Je to úžasné!! A už se těším na další dílek. Prosíím až je tam i Kyu a Minnie:D Strašně se těším na další dílek!! :D

8 syrinox | 19. února 2012 v 15:22 | Reagovat

Muheheheh, tohle bude ještě zajímavé, moc mě zajím, co Sungmin Kyuhyunovi provede XD Hehe...

9 하니 | Web | 9. dubna 2012 v 11:07 | Reagovat

sakráá!!! jak jsem to mohla nestihnout :D tak trochu opožděně!! wááá! to je tak úžo *-* těším se na sungminovu..pomstu .. muhehehe :D

10 Kayleigh McCamyo | Web | 1. května 2012 v 19:54 | Reagovat

Ale ne! Kdo by to byl řekl, že tříhlavý drak neeeistuje...!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~