Kejklíř - 2. díl

14. února 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Kejklíř | přerušeno
Tak je tady další díl, který jsem se odhodlala přepsat. Ostatní už budu muset vymýšlet, ale jelikož mám tak nějak představu, myslím, že to nebude tak strašné (i když, vzhledem k tomu, že píšu pět cyklů naraz... é... hehehe). Ale jako, pohoda, zatím to zvládám. Zatím. (když ono většina těhle článku je přednastavena. Právě v téhle chvíli je 5.2. a je 19:33 :D... he, teď mě asi chcete zabít, viď?) No, tak jsem nabonzovala sama sebe :D Asi bych se měla krát před útoky cihlama. Ale tak co, zasloužím si :DSmích, který se ozývá ze dvora, je pořád hlasitější. Heechul se otočí na druhý bok, polštářem si zakryje hlavu a pevně semkne oční víčka. Snaží se ten hluk ignorovat, avšak vůbec se mu to nedaří. Má pocit, že je ten rozruch přímo v jeho pokoji.
"Co je to tam za bordel?!" vykřikne asi po pěti minutách marného pokusu o usnutí. Naštvaně vstane z postele a přejde k oknu. Jediné, co uvidí, je hlouček lidí postávajících v kruhu a hned je mu jasné, že to oni můžou za to, že je teď vzhůru, místo toho, aby spokojeně ležel ve svých peřinách a nerušeně plul na bílém mráčku v říši snů.
"Všechny vás dám zavřít! Budit mě takhle brzo ráno!" vzteká se tiše, zatímco se spěšně obléká a přitom přemýšlí, kdo, nebo co způsobilo takový rozruch. Copak se všichni zbláznili?! Tohle je vyjde draho. Velice draho! Je rozhodnutý poslat do vězení třeba i všechny, co tam jsou, pokud bude třeba. Co si o sobě myslí? Budit jej takhle brzo?!
Jen, co si ho lidé všimnou a spatří jeho vzteklou tvář, okamžitě ztichnou a klidí se mu z cesty tak rychle, jak jen to je možné. Princ kolem nich projde, jako by ani neexistovali a nevěnuje jim jediný pohled - za něco takového mu přece nestojí.

"Hej, ty!" křikne na osobu, která mu je otočená zády. Je mu jasné - už z jednoho pohledu, že tohle je ten, kdo za tohle všechno může. Zhoumi se otočí za hlasem a nemusí se ani ptát, je mu okamžitě jasné, že ten, kdo na něj křičí, je samotný princ tohohle království. Pár krát zamrká, aby se ujistil, že se mu to nezdá. Tak nádherné stvoření jakživ neviděl. Ten chlapec vypadal jako samotný anděl. Blond vlasy, téměř bílé, které mu spadají na ramena, pronikavé velké čokoládové oči a obličej jako porcelánová panenka. Rty růžové a tak smyslné, přímo lákají k tomu, aby je políbil. Avšak jeho chování jej okamžitě odradilo. Už od prvního pohledu mu je jasné, že tohle princátko je stejně, pokud ne víc, arogantní, jako je krásné.
I Heechul , stejně jako kejklíř, si jej prohlíží od hlavy až k patě. Zalíbí se mu okamžitě. Jeho vysoká postava, která se pod dlouhým kabátkem krásně rýsuje, dlouhé nohy, silné paže, posune se výš, k jeho tváři. Co jej upoutá okamžitě, jsou jeho ohnivé vlasy, které září na jeho hlavě jako plameny. Dlouhá ofina, která spadá do jeho tváře zakrývajíc tak jeho levé oko. Avšak do toho druhého se podívat může. Neuniknou mu jiskřičky a ani liščí úsměv, který pohrává na jeho rtech a který ukazuje na jeho nezkrotnou povahu. Ovšem, je to přece kejklíř. A jemu je jasné, že si musí tuhle nezkrotnou šelmu podmanit. Ovládnout a pak zničit stejně, jako všechny ostatní. Jo, tohle je jeho další oběť. Ale nejdřív…

"Jak se vůbec opovažuješ dělat takový bordel na královském dvoře?!" okřikne ho naštvaným hlasem a kejklíř se pouze zeširoka usměje.
"Vypadá to, že princátko dneska vstalo z postele špatnou nožkou. Proč tolik zloby hned po ránu?"
Heechul jen naprázdno otevře ústa. Co…?! Co si to ten zatracený šašek dovoluje? Takové chování nečekal. Vůbec nečekal. Jak si vůbec dovoluje s ním takhle mluvit?!
"No netvařte se tak zamračeně, budete mít vrásky, můj princi, nebo spíš… princezno?" Heechul zalapá po dechu nad tou drzostí a střelí vražedným pohledem k hloučku lidí, kteří tiše vyprsknou smíchy.
"Co… co…" Nedokáže ani zformulovat souvislou větu, jak jej kejklířovo chování překvapí. To snad neví, s kým má tu čest, nebo co?! To neví, kdo před ním stojí?!

"Ty nevíš, kdo já jsem?!" zařve nakonec.

"Ale jistě, že vím. Jak bych jen nemohl vědět? Tolik jsem už o vás slyšel, že prý vaší kráse se nikdo nemůže rovnat. Bohužel, vaši aroganci a nafoukaností také ne…" zrzek si hraně povzdechne a má co dělat, aby se nerozesmál nad Heechulovým výrazem. Takhle se shazuje hřebínek, mladý princi, pomyslí si.
"Nebuď drzý, ty nulo." Procedí skrz zaťaté zuby.
"Nejsem drzý, jsem pouze upřímný, princezno." Ukloní se kejklíř, ve tváři pobavený úšklebek. Heechul zrudne vzteky. Tohle si dovolil moc.
"Okamžitě se omluv, jinak za to draze zaplatíš!" zaječí na něj blonďák. Lidi kolem se už dávno rozprchli a tuhle hádku teď nenápadně sledují z povzdáli. Nechtějí se do toho jakkoli zaplést, jelikož opravdu netoužili okusit princův vztek. Kejklíř se ale pořád usmívá, jako by se nic nedělo a dává jasně najevo, že na rozdíl od ostatních, jeho princovy vyhrůžky nevyděsí. Přistoupí k princi a vezme jeho dlaň do té své. Přitáhne si jeho hubené tělíčko k sobě a skloní se k jeho dívčí tvář. Heechulovi se zatají dech, když se do něj zabodne kejklířův pronikavý pohled, připadá si, jako by mu viděl snad až do žaludku. Chce na něj začít okamžitě řvát, no hlas mu uvízne v krku, nedokáže ze sebe dostat ani slůvko. Co to má znamenat? Kejklířova tvář se pořád přibližuje a jemu přijde, jako by ho chtěl snad políbit. Ne, že by se nějak bránil. Už od první chvilky, co jej uviděl, netouží po ničem jiném, než vlastnit ty krásně tvarované rty. A nejen je. Touží vlastnit jeho celého. Ovládat ho. Mít ho jen pro sebe.
"Túúúdle," zašklebí se mu do obličeje zrzek a jeho rty se dotknou Heechulovy tváře.
"Neomluvím se ti." Vyplázne na něj jazyk a pustí jej ze svého sevření. Pošle mu ještě jeden vzdušný polibek a otočí se k odchodu. Heechul na něj vyjukaně hledí a chvilku trvá, než se vzpamatuje.
"Stůj!" zařve na něj, ve tváři vražedný výraz. Z něj si nikdo, absolutně nikdo srandu dělat nebude. Ani kejklíř!

"Ano, princezno moje?" Otočí se na něj kejklíř s neskrývaným úšklebkem, který dává jasně najevo, co si o princi myslí. Těší ho, jak dokáže vyvést z míry to rozkošné zlobivé koťátko.
"Ještě jednou mi tak řekneš a nechám tě zavřít do té nejshnilejší kobky, kterou tady máme, a já osobně se postarám o to, abys tam chcípl!" Kejklířův úšklebek se ještě rozšíří.

"Pokud si mě chytíš, můžeš cokoli, princezno moje." zašvitoří, ukloní se, a v tu chvíli zmizí jako pára nad hrncem. Jen vítr po něm zůstane. Heechul pár krát zamrká na místo, kde ještě před chvíli stál zrzavý mladík, ale on tam opravdu není. Prostě se vypařil. Jen tak, najednou. Přimhouří oči a vztekle zaprská.
"No počkej, kejklíři, já tě dostanu."

***

"To nemyslíš vážně, Zhoumi?!" zděsí se hostinský, přestože se směje na celé kolo. To, co mu tady ten kejklíř vypráví. To snad ani není možné! Zahrávat si takhle s princem. Lituje, že tam nebyl a neviděl to. Zhoumi se jen ušklíbne a upije ze svého piva.
"Říkám ti, na tu svoji troufalost doplatíš. S princem není radno si zahrávat." Varuje ho už snad po sté hostinský, přesto se nemůže přestat smát. Už jen představa totálně vzteklého a bezradného prince je přímo k popukání.
"To se mnou taky ne." Mrkne na něj vesele a hostinský jen pokroutí hlavou, i když si myslí svoje. Může jen tiše doufat, že Zhoumi neskončí se setnutou hlavou jako každý, kdo si dovolí ponížit prince. A že tenhle kluk jej ponížil pořádně.
"Vážně bys neměl." Zamumlá si tiše pro sebe, když utírá prázdné poháry od piva. Zhoumi jej přesto slyší.
"Houby neměl, klídek, staříku, mně se nic nestane. Jsem kejklíř a navíc," Luskne prsty a místo, na kterém seděl, je najednou prázdné. "můžu kdykoli zmizet." Hostinský leknutím málem upustí skleničku z ruky, když se za ním ozve Zhoumiho pobavený hlas. Pokroutí hlavou a změří si Zhoumiho nevěřícným pohledem. Ten kluk si zahrává a to hodně.
"Jsi blázen, Zhoumi…"

***

Heechul vztekle chodí sem a tam po celém zámku a doslova pění.
"Já ti ukážu! Jen počkej, ty blecho! Jsi odporná veš!" nadává tiše a nevšímá si služebnictví, které se snaží vyhnout se mu obloukem. Takového prince ještě snad ani nezažili. Takhle vzteklého. Jen z povídání vědí, co se stalo. Heechul navíc nevypadá, že by měl v plánu se svým vzteklým výlevem přestat. Vrcholem je, když nakopne podstavec s vázou, která se roztříská o podlahu, zatím co on bolestivě zavyje, když si nakopne palec na noze.
"Kruci!" zařve. Už má všeho tak akorát! Služebnictvo si viditelně oddechne, když se princ konečně odporoučí do své ložnice, ze které už naštěstí nevyleze.
Ráno ho opět vzbudí smích z nádvoří. No to snad není možné! Vylítne z postele jako namydlený blesk a za několik minut už se hrne chodbou na nádvoří.
"Zabiju, ho! Já ho zabiju! Zničím ho!" vrčí naštvaně cestou ven, ve tváři výraz naprostého Boha pomsty.
"Jů! Děkuju!"už zevnitř slyší pištět nějaké děcko a otřepe se. Fuj! Děti! Nechutné, malé a uřvané. Vyběhne ven a podívá se, co se zase děje. Samozřejmě si hned všimne ohnivých vlasů, které vyčouhávají z modrého klobouku.

"Já chci taky kočičku!"
"Já taky!"
"I já ji chci!" U kejklíře se nahromadí tolik dětí, až je z toho Heechulovi špatně. Avšak zrzek nevypadá, že by mu ty děti byť jen trošičku vadili. Usmívá se na všechny strany, jeho oči září stejně, jako oči těch malých harantů.
"Ne tak rychle, každý kotě dostat nemůže." Snaží se uklidnit je.
"Co takhle králička, nebo štěňátko? Ptáčka? A co takhle něco sladkého?"Stačí jediná zmínka o sladkostech a jakákoli vzpomínka po zvířátku je najednou fuč.
"Jé, princezno, přišla sis taky pro cukrátko?" všimne si Heechula Zhoumi a zářivě se na něj usměje. Heechula napadne, že kdyby neměl uši, jeho úsměv by se točil kolem celé jeho hlavy.
"Nejsem princezna! A přišel jsem si pro omluvu!" okřikne jej navztekaně. Copak je tak těžké pochopit to?!
"Wuhůůů, princeznička se zlobí." Zašklebí se kejklíř a děti kolem se začnou tiše chichotat. Okamžitě ale přestanou, když se na ně Heechul vztekle koukne.
"Čím bych vám, má krásko, vykouzlil úsměv na tváři?" zeptá se zrzek ignorujíc Heechulovy vražedné výrazy. Blonďatý kluk má co dělat, aby se na něj s křikem nerozběhl a nevyškrábal mu oči vlastníma rukama. Princezno, krásko… kruci, vypadá snad jako holka?! V tu chvíli má jen jediné přání.
"Zdechni."
 


Komentáře

1 Terry | Web | 14. února 2012 v 13:57 | Reagovat

Chudák Chul :D Zhoumi se s ním teda nepáře :D Ale zaslouží si to, za to své chování... Ty, ale takhle useknout si to nemusela... Doufám, že na další díl nebudeme muset tak dlouho čekat...

2 Lucy Uchiha | Web | 14. února 2012 v 14:56 | Reagovat

Zhoumi si vážně hodně zahrává xD Chul nemá šanci na stěr xD Chudáček, ikdyž zaslouží ^^ Těším se na další :3

3 Majka :3 | Web | 14. února 2012 v 15:34 | Reagovat

to je už inak fajnové toto xD Zhoumi, len mu daj! :D chudák Chul ani nevie čo má robiť xD ale tak zaslúži si to xD inak super diel :D teším sa na ďalší :3

4 Hatachi | 14. února 2012 v 18:58 | Reagovat

Výborně Zhoumíčku...vzal si to za ten spávný konec. Princezničku si totálně vykolejil. Jsem moc zvědavá jak se ti povede dál... Těšim se na další díl...tak Lulinko prosim co nejdříve...

5 syrinox | 15. února 2012 v 15:25 | Reagovat

AAaaa.... tohle je prostě dokonalé... boží a já nevím co ještě XD Už se moc těším na pokráčko XD

6 Kami | E-mail | Web | 15. února 2012 v 21:41 | Reagovat

to je naprosto boží! v některých chvílích jsem se fakt mohla potrhat smíchy :DD už se moc těším na pokračování, je to fakt skvělá povídka!
a mimochodem...myslím, že je každému jasné, že je to přednastavený - když nejsi kreativní a každá povídka přibude přesně v 11:00 :D:D

7 Elisha Siwonnie-chan | Web | 18. února 2012 v 11:06 | Reagovat

Prej zdechni.. tywe.. jak to Zhoumi udělá? :D použije nějaki techniku z naruta? bože... ten Heechul je vážně děsnej! háááááh.. aspoň že v Srdci na Prodej je on neviňátko... chudinka.. děláme z něj pořád takového hajzla :D

8 Kayleigh McCamyo | Web | 1. května 2012 v 19:44 | Reagovat

Hm. Hm, deset minut dva díly.

To jde rychle, možná stihnu rozečíst nezapomeň na mě.

Inu, sice už teďko tuším, jak to skončí, je to docela zajímavé. Neplánuješ badend?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~