Hodný malý uke

14. února 2012 v 21:15 | Luli(na) |  Beast povídky
No, děti, jako, vážně si myslíte, že bych vás o Valentýnu nechala bez pořádné yaoi povídky?! No tak to teda ne! Psala jsem ji dnes ve škole celý den a doteď ji přepisovala do počítače, jen abych vám udělala radost :D No, tak doufám, že se vám bude líbit :D Tak si ji užijte, děti :D Hlavně ty, eSmy :D

Název: Hodný malý uke
Fandom: Beast
Pár: Doojoon/Dongwoon
Autor: Luli(na)
Varování: 18+
Věnování: Mojí sestřičce a ženušce v jednom :D Miluju tě, kotě :D"Doojoone, nevíš, kde je ta šlehačka, co byla v lednici?" přiřítí se do obýváku Junhyung a Doojoon vzhlédne od rozkoukaného filmu.
"Uhn, no, pokud vím, naposled ji měl Hyunseung."
Junhyung protočí očima a zoufale zaskučí.
"Tak to se s ní můžu rozloučit. Myslíš, že je teď něco otevřené?"
"Nejsou Vánoce." Ušklíbne se Doojoon a Jun po něm střelí ošklivým pohledem. Pak se otočí na patě a zmizí v chodbě.
"Junnie, kam jdeš?" vykoukne z pokoje Yoseob.
"Jdu koupit šlehačku, abychom si udělali hezký večer." Mrkne na něj Jun a otevře dveře.
"Počkej! Půjdu taky!" vyjekne a rozběhne se ke dveřím, v rychlosti si nazuje boty a vezme bundu z věšáku. Usměje se na svého přítele a chytne jej za nabízenou ruku.
"Přijdeme nevím kdy!" křikne ještě Jun, než se za nimi zabouchnou dveře.
"Jo, jasně." Zamumlá Doojoon tiše, opět plně soustředěn na film. Ani si neuvědomí, že doma zůstal celkem sám. Jun s Yoem odešli do krámku, Hyun a Kiki jsou už od rána kdesi v trapu a Dongwoon… No jo, Dongwoon, toho taky od rána neviděl. Kam jen mohl zmizet? Hmmm, nevadí. Pohodlně se usadí na gauči a zahledí se na obrazovku. Nechápe, proč vlastně kouká na romantický film. Možná mu z té knížky od Dongwoona začalo harašit? A možná hodně harašit?

***

Tichounce otevře dveře svého pokoje a ještě tišeji se přikrade do obýváku, ze kterého se ozývají tlumené hlasy z televize. Po špičkách přejde až ke gauči a nenápadně nakoukne přes okraj. A ušklíbne se. Proč se vlastně snažil být tak potichu, když leader beztak spí? Ale na druhou stranu, je to tak lepší. Po tváři mu prolítne luciferovský úšklebek a natáhne se pro ovladač. Když vypne televizi, otočí se na Doojoona a prohlédne si jeho spící tvář. Vypadá tak nevinně, když spí, tak moc, až je to neuvěřitelné. Na to, že se ho před pár dny pokusil znásilnit. Nakonec to byl však on, kdo byl znásilněn… dobrovolně znásilněn. Hned dvakrát po sobě. Vzpomene si na jejich sex v koupelně poté, co jej tam po jejich prvním milování odnesl a po tváři mu prolítne úsměv. Jak asi bude leader reagovat, až jej takhle uvidí? No, to brzo zjistí. Hodně brzo. Opatrně si obkročmo sedne na černovláskovy kolena, přičemž rukama se opře o jeho ramena. Doojoon sebou škubne, ale neprobudí se. Hmmm, má pěkně tvrdý spánek, pomyslí si s úšklebkem maknae. To bude asi tím, že jej už dva dny nenechá spát… vlastně, víc, než dva dny, pokud počítá ty probdělé noci nad knížkou, kterou měl doma jako povinnou četbu z literatury *Luli(na) padla pod stůl*.
Vypadá to, že nebyl jediný, koho ta knížka dostala. Vážně byla zajímavá. A to si o sobě nemyslí, že by byl nějak extrémně romantický. Na chvíli dokonce chudáčka Doojoona polituje, když si představí, že mu ani dnes nedopřeje chvíli spánku a začne se pohrávat s myšlenkou, že prostě odejde a nechá jej tak. Hned si to ale rozmyslí, když si vzpomene, kolik práce mu dalo připravit se. Vždyť kvůli tomu celý den nevylezl z pokoje! Nikam nepůjde! Přesune své ruce z Doojoonových ramen na jeho krk a natočí si jeho tvář k sobě. Skloní se k němu a políbí jej na rty. Měkce a něžně. Leader tiše vzdechne, avšak nevzbudí se. Woon si jemně pohrává s jeho rty, dlouho to však nevydrží, zapojí i jazyk, kterým přejde konturu jeho rtů a pak vklouzne do jeho pootevřených úst. Zkoumá je, nevynechá jedinou skulinku, přejde po jeho zoubcích, přes jeho patro, zastaví se u jeho jazýčku. Cítí, jak se Doo pomalu probouzí. Něco zamumlá a rozespale otevře oči. První, co uvidí, je Dongwoonova tvář, která je až moc blízko. A už o vteřinu později si uvědomí, proč, když ucítí jeho jazyk, jak šmejdí v jeho ústech. Na chvilinku si přijde, jako Růženka probuzená polibkem od krásného pri- EHÉ?! Doojoone! Vzpamatuj se! Z těch romantických blbostí už ti kape na maják! A možná rovnou prší. Padají na něj kroupy. Jo, a demolují mu mozek. Kruci! Prudce od sebe Dongwoona odstrčí a musí se pár krát nadechnout, aby do plic dostal vzduch, kterého se mu kvůli polibku nedostávalo. Nejmladší si olízne rty a věnuje mu ten nejneodolatelnější úsměv, jakého je schopen.
"Dobré ránko… nebo spíš odpoledne." Tiše se zasměje a to takovým způsobem, že z toho Doojoona zamrazí v zádech.
"Co to tady vyvádíš?" zeptá se leader chraplavým hlasem, ještě trochu poznačeným spánkem.
"No…líbám svého milence?" pronese formou otázky a laškovně na něj mrkne, načež si opět přivlastní ty jeho chutné rtíky. Doojoon zasténá a vyjde mu vstříc. Je moc unavený na to, aby se jakkoli bránil. Než se však do polibku stihne vžít, mladší se od něj opět odtáhne. V jeho očích se odráží touha, která Doojoona vyděsí.
"Neříkej, že to znovu chceš…?! Dongwoone, nech mi svátek, prosím!" zaskučí zoufale.
"Hmmm, já myslel, že to chceš taky. Že bys chtěl mě. Tolik jsem se připravoval a ty mě jen tak odmítneš." Zamračí se Dongwoon a zklamaně sklopí pohled.
"Připravoval?" tázavě nadzvedne obočí. Dongwoonovi se v očích zaleskne zvláštní jiskřička a trošku se od leadera poodtáhne. Doojoon poprvé sklouzne pohledem z jeho tváře na jeho tělo. Zalapá po dechu a oči mu málem vypadnou z důlků. C-co?!
"Dongwoone…?!" vyjekne nechápavě, když zjistí, co má ten chlapec na sobě. Černé mini lolita šatičky s krajkami, na krku černou mašli a pod sukní podvazky. Polije ho horko. Jak může vypadat v šatech takhle sexy?! A k tomu ten jeho svůdný pohled… Ach, bože! Dongwoon se musí zasmát, když vidí ten leaderův nevěřícný pohled. Skloní se k němu a přisaje se k jeho rtům. Dlaněmi pořád drží Doojoonovu tvář. Černovlásek zasténá, když se maknaeho jazyk dotkne jeho vlastního. Obejme jej kolem krku a prsty vplete do jeho hnědých vlasů. Přitiskne jeho tvář co nejblíže k sobě. Mladší chlapec pohybuje rty proti těm Doojoonovým, jazykem jej pobízí ke spoluprácí, starší se nebrání, vychází mu vstříc, bojuje o nadvládu a mladší chlapec se po chvilce podvolí. Stáhne svůj jazýček a nechá leadera, ať vklouzne do jeho úst. Nepatrně se zamrví a tím se otře o klín staršího muže, ten reaguje okamžitě formou táhlého zasténání. Woon se od něj odtáhne a svými rty se přesune k jeho oušku. Hravě jej kousne do lalůčku, pak jej olízne a opět kousne. Doojoonovi po zádech běhá příjemný mrazík a cítí pnutí v kalhotách.
"Pro dnešek budu tvoje valentýnka. Můžeš si se mnou dělat, co jen chceš, a já se ti podvolím, jako hodný malý uke." Zašeptá svůdně do jeho ouška. Doojoon se otřese, už jen ty slova jej vzruší, nemluvě o představě či dokonce o praktikování jeho přestav…! Jen pomyšlení na to, že si Woona vezme… Doteď to byl vždy on, kdo byl ten pasivní. A teď mu Woonie nabízí tohle… jak by jen mohl odmítnout? Pevně obejme hnědovláska kolem pasu a přitiskne si jej na své tělo. Rukou, kterou má pořád vpletenou do jeho vlasů, si přitáhne jeho tvář k dalšímu polibku. Vášnivému a dravému.
"Jsi jen můj, lásko." Poslední slovo pronese s lehkým podtónem ironie. No co, když už jim oběma z těch románů hrabe, proč si to nezpříjemnit sladkým slůvkem? Dongwoon se na něj natiskne, jak jen to jde a dlouze jej políbí,
"Pomiluj mě, Dongwoone, silně a hluboce…" nestihne ani doříct větu a je leaderem povalen na záda. Černovlásek na nic nečeká a dravě se vrhne na jeho rty, jazyk mu narve snad až do krku, ale Dongwoon nevypadá, že by mu to vadilo, objímá jej kolem krku a sám prohloubí polibek, jak jen to jde. Jejich jazyky se vzájemně proplétají stejně jako jejich těla. Doojoon se svým kolenem vmísí mezi maknaeho nohy, přitiskne jej k jeho klínu a otře se o něj. Mladší kluk se odpoutá od jeho rtů, aby mohl zaklonit hlavu, a z jeho rtů unikne slastný povzdech. Leader své rty hned zaměstná, vrhne se na hnědovláskův krk, celý ho olízne až po jeho čelist, pak se vrátí zpět dolů, hryzne jej do klíční kosti, poté jemně vsaje jeho kůži do úst.
"Doojoone." Zaskučí maknae, jeho tvář je zkřivená slastí a začíná nabírat ten sladký růžový nádech, který vyvolává vzrušení. Cítí, jak se leaderovy ruce přesunou z jeho pasu na jeho stehno, jemné hlazení způsobuje chvění a husí kůži. Čím výš Doojoon svou dlaň posouvá, tím slastnější je Dongwoonovo sténání. Co asi jeho milenec řekne, až zjistí, že pod tou černou krajkovanou parádou už nic nemá…?
"Woonie?" hekne vyjeveně Doojoon, když se rukou dostane k jeho klínu. Jeho šokování však netrvá dlouho a on se ušklíbne.
"Ty malý ďáblíku." Pevně stiskne jeho penis v dlani a Dongwoon slastně vykřikne. Leader pustí jeho chloubu a vytáhne jej do sedu, mladší chlapec jej obejme kolem ramen a sám si začne pohrávat s jeho krkem, zatímco černovlásek pomalu uvolňuje šňůrku korzetu. Zavzdychá, když jej maknae kousne do krku. Korzet se pomalu uvolňuje, až je nakonec dostatečně uvolněný na to, aby m ho mohl přetáhnout přes hlavu. Odhalí tak jeho dokonalé tělo. Povalí ho zpět do matrace a jme se rty zmapovat každičký kousek jeho nahé kůže. Mezitím vyhledá zip sukýnky a rozepne ji. Dongwoon okamžitě nadzvedne zadeček, aby mu mohl leader vysvléct sukýnku snáz.
"Jdi tak dokonalá, ty moje princezno." Zašklebí se Doojoon, hnědovlásek po něm střelí nepěkným pohledem, ten se ale hned změní na pobavený.
"Jistě, že jsem dokonalá, ty šílený romantiku." Doojoonovi se blýskne v očích. V okamžiku ze sebe stáhne veškeré oblečení a vrhne se na chlapce jako šelma na nevinnou kořist. Zaútočí na jeho bradavku, silně jej kousne a maknae se prohne v zádech, vykřikne a kousne se do rtu. Bolest se míchá se slastí a je tak ještě víc vzrušující. Leader cucá jeho bradavku, kouše ji a líbá, prsty pečuje o tu druhou. Věnuje se jim do doby, než obě patřičně ztvrdnou, až pak se posune níž, jazýčkem tvoří vlhkou cestičku po jeho hrudi až k bříšku. Vklouzne do jeho pupíku, maknae reaguje dalším slastným sténáním a rukou v jeho vlasech.
"Ach, bože, Doojoone!" křikne a před očima se mu udělá černo, teplo Doojoonových úst na jeho chloubě jej přivádí k šílenství.
Prst, který krouží kolem jeho vstupu, ani jen nepostřehne do doby, než jej do něj leader zasune. Když cítí, že se do něj snaží proniknout, jeho svaly se stáhnou, pocit cizího předmětu uvnitř něj není vůbec příjemný.
"Uvolni se, kotě." Zavrní Doo, načež se začne opět věnovat jeho chloubě, olízne ji jazýčkem po celé délce, obkrouží žalud, prsty stáhne předkožku a jemně jej foukne. Dongwoon se nekontrolovatelně chvěje, z jeho úst unikají pořád hlasitější steny. Připadá si jako děvka, kterou ho nazvat nemůžu, jinak dostanu přes držku… no to je jedno.
"Hmmm, Doojoonie!" kousne se do rtu, ruce sevře v pěst, Doojoon jej kouří pořád rychleji, prstem se přitom snaží dostat hlouběji do jeho těla a taky že se mu daří, v maknaem zmizí první, o několik chvil později přidá další, různě jimi kroutí a roztahuje svého milence, jak jen to jde.
"D-Doojoone!" jeho tělo se napne v křeči a veškeré sperma vystříkne do leaderova krku, div jej jím neudáví. Doojoon se zakucká, avšak spolyká vše, co mu jeho milenec nabízí. Těsný prostor kolem jeho prstů se ještě zúží, když se jeho svaly při orgasmu stáhnou a on má pocit, že vzrušením se snad zblázní. Tak moc touží po tom, vzít si jej. Vytáhne z něj prsty a věnuje mu jeden žhavý polibek.
"Otoč se." Poručí mu a Dongwoon jej bez řečí poslechne. Klekne si na všechny čtyři a ještě provokativně vystrčí zadeček. Doojoon suše polkne, taková nabídka se neodmítá. Svůj vzrušený penis nasměruje k jeho otvůrku a na jeden prudký příraz do něj pronikne. Dongwoon vykřikne bolestí, která vystřelí do jeho těla, avšak zůstane nehybně klečet. Dongwoon se nad něj nakloní, rty mapuje cestičku po jeho páteři, líbá jej na šíji, hladí jej přes boky a bříško, hryže jej do ouška.
"Woonie, uvolni se, ano," zašeptá tichounce a políbí jej na spánek. Dongwoon se snaží uposlechnout, ale není to jednoduché, pořád to bolí, i když už trošku míň. Neprotestuje, když se v něm začne leader pohybovat, i když dvakrát příjemné to není.
Černovlásek uchopí jeho bradu mezi prsty a přinutí jej otočit tvář k sobě. Žhavě jej políbí, jazykem vpluje do jeho úst a pobídne jeho jazyk ke spolupráci. Dočká se ji takřka okamžitě. Woon jeho polibky chtivě oplácí, bolest už pomalu nevnímá přes slast, která postupně přichází.
"Háááh!" vykřikne, když leader přirazí ve správném uhlu a narazí na jeho prostatu. Doojoon uchopí jeho penis a začne jej třít, čímž jej opět přivede k životu. Palcem hladí jeho špičku, stahuje předkožku, pevně jej svírá a opět povoluje. Dongwoon sténá do jeho rtů, je pro něj stále těžší udržet se v kleče, ruce jej odmítají poslouchat. Doojoon přiráží v pořád rychlejším tempu, stejně tak pořád rychleji tře maknaeho chloubu, jejich zpocené těla se o sebe třou, srdce jim splašeně tlučou…
"Woonie!" poslední prudký příraz a jeho horké sperma vystříkne do hnědovláskova těla. Chvilku po něm vyvrcholí - dnes již podruhé - i Dongwoon. Leaderovi ještě hodnou chvíli trvá, než se vydýchá, až poté je schopen vyklouznout z Dongwoonova těla a svalit se na gauč. Dongwoon padne vedle něj a marně se snaží popadnout dech. Zakloní hlavu tak, aby viděl na Doojoona, ten se usměje a pohladí jej po zarudlé tvářičce.
"Tohle byl nejlepší dárek k Valentýnu, co jsem mohl dostat."
"Lepší, než ta sada vibrátorů, co jsem ti koupil loni?"
"É-…" udělá leader, na ten kufřík ve skříni už dávno zapomněl! Tohle rozhodně budou muset napravit!
 


Komentáře

1 Terry | Web | 14. února 2012 v 21:55 | Reagovat

Woaaa to úžasné!! *utírá sliny* Zjišťuju, že ty tvoje povídky jsou pro mě jak droga - už bez nich nemůžu být XD Dokonalá povídka! A posldní Dongwoonova slova jsou naprosto bezchybné :D :D

2 Majka :3 | Web | 14. února 2012 v 21:56 | Reagovat

úžasné :3

3 eSmy | Web | 14. února 2012 v 22:04 | Reagovat

Lulino!.... Manželko moje! já budu praktizovat domácí násilí, jestli ho tak ještě jednou nazveš!!! .... Ignorujem pár pomýlení ich dvoch :D... Ale čo ti neodpustím je, do čoho si ho navliekla!... Chudák, musela som Frankýho vyháňať hrablami!.... Bože.... Aj som sa divila, čo si nemohol sadnúť, keď sa od teba vrátil... Bože!... A ak na ňom vyskúšaš tú sadu vibrátorov, niečo ti urobím!... A ver mi, že sa ti to nebude páčiť!... Otestovať ju treba na tom, kto ju dostal!!!.... Jasné?.... I tak tě miluju, ženo moje :*

4 keishatko | Web | 14. února 2012 v 22:30 | Reagovat

tak toto bolo božie :D :D *nosebleed*

5 ElenEstel | 15. února 2012 v 15:43 | Reagovat

je to úžasný

6 syrinox | 15. února 2012 v 16:03 | Reagovat

Kurnik kurnik kurnik "lítá po pokoji a hledá tampony" Aaa, Lulino, ty ďáble XD Kvůli tobě mám obrazovku od krve XD... stejně jako zbytek pokoje :D Luxusní toto... hehe... Jsi prostě dokonalá :3

7 Hatachi | 15. února 2012 v 21:18 | Reagovat

Dokonalé...prostě skvělé.

8 Lee Hyumi | E-mail | Web | 17. února 2012 v 22:33 | Reagovat

tak tohle je fakt mega:DDDD tohle bylo uzasn ymoc se mi to libilo pri urcitych scenach hlavne u tech saticek, u toho dablika a pak u toho konca s vibratorma...sem smich nemohla zadrzet :D uzasne popsany ^^ skvely :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~