Dívčí román - 3/3

13. února 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Beast povídky
Tak je tady ten vytoužený dílek, na který tolik čekáš, eSmynko. Jako, ehé, hlavně si vem igelit, nebo tak něco, budeš ho potřebovat :D Ňahahahaha! No, tak doufám, že se ti to bude líbit. Že se to bude líbit všem. Uhn, dnešní díl je totálně yaoi, takže 18+ bych poprosila. Jako, chápeme se. Opatření musí být :D"Dongwoone, tohle nemyslíš vážně, že ne?!" zděsí se, když uvidí, jak nevěřícně se nejmladší tváří. Dokonce mu z oka vytryskla slzička…?! Ehééé…?! To jej to tak vzalo?!
"Ale Marry…" fňukne Woon. Ta holka si toho tolik vytrpěla, jen aby pak umřela? To není fér.
"Ježíši!" zaúpí Doo. Co za citlivku to má ve skupině?! To snad není možné! Pokroutí hlavou a rozhodne se to víc nenatahovat. Ještě se mu tady to děcko rozbrečí a co pak? Skloní se k němu a přisaje se k jeho rtům.
Dongwoon vytřeští oči a osud jeho milované knižní hrdinky je mu v tu chvíli ukradený. Vždyť Doojoon jej právě líbá. Jako… opravdu líbá! Jazykem! *pod stolem*
"Doo-Doojoone!" vykřikne, když se mu povede staršího muže odtlačit.
"Co to ksakru vyvádíš?!" ve tváři je rudý jak čili-paprička.
"Říkal jsem. Mstím se ti." Odpoví jednoduše. "A nesnaž se bránit, jinak ti tu knihu narvu do prdele." Pohrozí mu a jeho výraz jasně říká, že by toho byl schopný. Maknae jen hlasitě polkne a do očí se mu vkrade strach.
"No tak, snad by ses mě nebál. Neboj, pokud budeš hodný, možná… možná se trošky té romantiky dočkáš. Třeba tě pozvu na večeři u svíček…." Zašeptá do jeho ouška posměšným tónem. I když, ta večeře není zlý nápad. Pokud se po ni odklidí rovnou do pokoje. Potřepe hlavou, aby vyhnal tyhle myšlenky, které jsou mu momentálně k ničemu, a začne se věnovat Dongwoonovi který…KDE JE?!
Zmateně se rozhlídne a všimne si, jak se Dongwoon tiše a po špičkách plíží ke dveřím. Jak se mu povedlo dostat zpod něj?! Podívá se na místo, kde byl ještě před chvíli jeho maknae. A zašklebí se do tváře svého plyšového medvěda.
"Dongwoone." Jeho záhrobní hlas přinutí nejmladšího přimrznout na místě. Woon se přistiženě přikrčí a otočí hlavu k leaderovi, kterému značně cuká obočím.
"…He?" udělá nevinně.
"Kam si myslíš, že jdeš?!" zavrčí nebezpečně Doojoon.
"Pryč?" zkusí to a nevinně se usměje.
"Pojď. Sem." Ukáže prstem na postel. Dongwoon zmučeně svěsí ramena a poslušně se vrátí k posteli a…DOPRDELE proč ho poslouchá jak ochočený UKE?!
Než se nad tím stihne pořádně zamyslet, je stažen zpět do postele a jeho leader je na něj opět namáčknutý. Pro teď už se s tím nepárá a rovnou z něj začne strhávat oblečení. Svými chtivými rty se přisaje k jeho krku a dlaněmi běhá po jeho hebké pokožce. Dongwoon tiše zasténá, když se leaderovy rty přisají k jeho bradavce. Doojoon skousne hrot bradavky a jemně za něj zatahá. Mladší chlapec zakloní hlavu a z jeho rtů unikne další sten, který je důkazem toho, jak moc se to jeho tělu líbí. Doojoon se musí ušklíbnout. A to si myslel, že se bude maknae víc bránit. No nevadí, alespoň se nemusí zabývat tím, jak ho u sebe udržet, když ten maličký ochotně spolupracuje i sám. Možná se vážně zalekl představy, že by ta knížka opravdu skončila tam, kde slunce nesvítí? No to je jedno. Hlavní je, že se nebrání.
"Joonie!" zavzdychá slastně a vpluje do vlasů staršího muže. Jeho tělo se chvěje a leaderovy rty jej pálí na kůži jako žhavé uhlí. Po zádech mu běhá mráz a jeho srdce začíná tlouct rychleji. Starší muž vklouzne jazýčkem do jeho pupíku, zatímco jeho prsty se rozběhnou k lemu jeho tepláků. Vklouzne dovnitř a jen tak "omylem" se otře o jeho chloubu, která reaguje takřka okamžitě.
"Anghh." Dongwoon se kousne do rtu, aby svým sténáním nevzbudil své kolegy, a pohne pánví proti jeho ruce. Doojoon se pouze ušklíbne nad tou jeho nedočkavostí. Vytáhne ruku ven a skvěle se baví, když uslyší protestný vzdech. Chce si s tímhle chlapcem pohrát. Mlsně si olízne rty a koukne se do jeho zarudlé tváře.
"Rozkošný." Zašeptá si tiše pro sebe.
"Rozkošný a prudce šukézní." Skloní se k jeho rtíkům a přivlastní si je. Svou dlaní přejíždí po jeho těle, od hrudi až po bříško, zajede níž, pohladí jeho stehno a vrací se zpět. Jeho rozkroku se schválně vyhýbá.
Dongwoon začíná pociťovat pnutí v teplácích a přestává se mu líbit, jak si s ním Doojoon pohrává. Měl v plánu nechat ho pohrát si s ním o něco déle, jenže tohle škádlení jej přivádí k šílenství. Zvedne své ruce k Doojoonově pasu a pevně jej sevře. Pak, rychle a překvapivě velkou sílou změní jejich polohu. Doojoon jen překvapeně vydechne, když se ocitne zády v peřinách.
"Co vyvádíš?"
"Snad sis, leadře, nemyslel, že tě nechám ošukat mě?" jeho rty se zkřiví v škodolibém úšklebku, když je to tentokrát leader, kdo se tváří zděšeně.
"No tak, snad by ses mě nebál. Neboj, pokud budeš hodný, možná… budu hodný taky." Ušklíbne se a sám si teď přivlastní rty staršího kluka. Na rozdíl od něj, Dongwoon se nepárá s nějakými těmi hrátkami, hned z něj strhne zbytečné kusy oblečení a stiskne jeho přirození v dlani. Starší vykřikne do jeho rtů.
"Líbí, viď?" zavrní svůdně, když polibek přeruší. Svým jazykem olízne jeho čelist, až se zastaví u ouška.
"Teď sleduj, co dokáže romantik, jako jsem já, bejby." Stiskne leaderův ušní lalůček mezi rty a zatahá. Doo se trhavě nadechne a cítí, jak na jeho těle vyskakuje husí kůže. Bože, co s ním ten kluk udělal?! Nedokáže se hnout. Jeho tělem lomcuje vzrušení. Nechává maknaeho, aby si s ním dělal, cokoli se mu zlíbí. Tiše sténá jeho jméno, vychutnává si rty, které bloudí po jeho těle, jeho jazýček kroužící kolem jeho bradavek, jeho chtivé doteky, které pálí na kůži. Vykřikne, když rty hnědovláska obejmou jeho chloubu a když horký jazyk obkrouží jeho žalud. V dlaních sevře bílé prostěradlo a pohne se proti rtům mladšího. Laskají ho, pohrávají si s ním, sají ho. Před očima se mu dělají mžitky, prostěradlo v jeho dlaních už nestačí, cítí, že brzo bude. V jeho penisu to zaškube a pohltí ho vlna orgasmu. S hlasitým výkřikem se udělá přímo do úst makneaho. Hnědovlásek neváhá, spolyká veškeré sperma a vypustí z pusy jeho ochablý penis.
"Z tvé pomsty nakonec nic nebude. Nebo… možná i jo. Ale nebudu jediný, kdo se dnes nevyspí."
Dongwoon se opět skloní k oušku staršího muže a jemně ho do něj foukne.
"Vyšukám ti mozek z hlavy."
Způsob, jakým to řekne, ten tůň, který použije, způsobí, že se leader udělá málem jen z té představy. Cítí, jak se krev opět hrne do jeho chlouby a táhle zasténá, když jej maknae pevně sevře v dlani. Ach, bože!
Hnědovlásek se musí usmát, jak moc jeho slova zapůsobily na leaderovo tělo. Co teprve činy! Nemůže se dočkat, až to zkusí. Pohladí Doojoona po tváři, prsty vnikne do jeho úst, nechá jej pořádně je naslinit. Po chvilce vymění své prsty za rty, aby se jimi mohl věnovat jinému otvoru na jeho těle. Zatímco plení černovláskova ústa jazykem, své prsty přesune k jeho konečníku. Zatlačí na něj dvěma prsty a vnikne dovnitř. Leader zaskučí, jak to zabolí, avšak neodtáhne se. Je přeci leader, tak něco vydrží, ne snad?!
"Uhgnnn." Zaskučí do jeho rtů. Kruci, proč to tak pálí?
"Uvolni se, kotě." Zavrní mu do rtíků, ze kterých pořád uždibuje. Cítí, jak jsou horké a napuchlé. Dokonalé. Vnikne prsty hlouběji a pak je opět povytáhne. Tenhle pohyb opakuje, dokud se Doojoonovy bolestné vzdychy nezmění v slastné skučení jeho jména. Odpoutá se od jeho rtů, přesune se k jeho krčku, do kterého se laškovně zahryzne. Doojoon zavzdychá o něco hlasitěji, načež se kousne do rtů. S takovou tady všechny vzbudí a… místo jednoho páru tady budou šukat tři. Ne, to nemůže dopustit!
"Nedus to v sobě… chci tě slyšet sténat. Chci tě pomilovat, tak, že si vykřičíš hlasivky, ty můj romantický leadře." Ironie, kterou použije při poslední poznámce, nejde přeslechnout. Nečeká na Doojoonovou odpověď a opět začne svým jazykem zkoumat jeho pokožku. Horkou a rozechvělou vzrušením.
Vnikne do něj dalším prstem, pečlivě jej roztahuje, jeho chlouba už vzrušením pulzuje a nepříjemně bolí. Touží po uvolnění. Touží po úzkém prostoru, ve kterém se pohybují jeho prsty.
"Tak dělej." Slyší leaderovo zašeptání. Starší muž je vzrušený na maximum, maknaeho prsty už jej neuspokojují. Chce víc.
"Přestaň slibovat a začni makat!" zavrčí a prudce se pohne proti jeho prstům.
Dongwoon se nenechá prosit dvakrát. Vytáhne své prsty a vmísí se mezi jeho nohy. Zadívá se staršímu do očí a ďábelsky se mu v nich zaleskne. Aniž by dbal na svého leadera, nesměřuje svůj penis k jeho nedočkavostí pulzujícímu otvoru a na jeden příraz do něj hrubě pronikne až po kořen. Před očima se mu udělá černo, když jej obejme úzký prostor leaderova konečníku. Bože, taková slast!
Doojoon se napne jako luk a hlasitě vykřikne bolestí, která vystřelí do jeho těla. Do očí se mu nahrnou slzy, které okamžitě vytečou ven.
"Hups." Unikne maknaemu z hrdla, avšak nevypadá, že by jej leaderova bolest trápila. Avšak jeho romantická dušička přeci jen přemůže jeho nenasytnost a donutí jej sklonit se k černovláskové tváři. Svými rty se otře o Doojoonovu tvář, zlíbá slzy z jeho řas a něžně jej políbí na ústa.
"Pšššt, to přejde." Zašeptá do polibku a pohladí jej hřbetem ruky po tváři.
"Zabiju tě." Dostane se mu odpovědi.
"Jasně, ale na to máš čas pak." Opět se vrhne na jeho rty, teď však s větší vášní. Opatrně se v něm pohne a vyslouží si tím jeden slastný sten. Pohne se ještě jednou, o něco rychleji a leader se mu zavděčí ještě hlasitějším vzdechem. Na víc nečeká a začne do něj přirážet v rychlém tempu.
"Woonie, háááh!" sténá starší muž a sám svým tělem přiráží proti maknaeho chloubě. Svýma nohama jej obejme kolem pasu a natiskne se na něj víc. Chce to spojení prohloubit, jak jen to jde. Chce ho… hluboko v sobě.
"Ry-rychleji!" zaskučí, jeho nehty se zarývají maknaemu do ramen, jeho tvář je orosena kapičkami potu, který ztéká z jeho vlasů. Oči má zastřené touhou a tváře zarudlé, rty pootevřené a temně rudé… tak krásně prokrvené a plné. Woonie neodolá tomu, aby se k nim opět přisál. Jeho tempo přírazů se zrychlí, tvrdě do něj přiráží, přičemž svou dlaní pevně uchopí jeho vzrušený penis. Tře ho v dlani, palcem přejíždí po jeho špičce, přivádí ho k dalšímu vrcholu.
"Do-dongwoone!" prohne se v pánvi, už podruhé nevidí nic, než černo a jeho sperma vystříkne na jeho vypracované bříško. Svaly v jeho konečníku se stáhnou na nesnesitelně úzký prostor, maknae má pocit, že se ocitl v nebi, tolik slasti nezažil snad nikdy…! S posledním přírazem se udělá do leaderova těla. Svalí se na tělo staršího muže, cítí, jak mu zběsile tluče srdce, jak se jeho hrudník rychle zvedá. Sám na tom není o nic líp. Marně se snaží do plic nabrat vzduch, který právě teď tak moc potřebuje. Trvá několik minut, než se vzpamatuje natolik, aby byl schopný vyklouznout z Doojoonova těla. Překulí se na bok vedle něj a nechá ho jen tak ležet. Cítí lepkavou tekutinu na svém břiše a není mu to ani při nejmenším příjemné. A leaderovi určitě taky ne. Zvláště, když mu ta sama tekutina vytéká z prdele. Už jen při tom pomyšlení jej napadne nespočet zvrácených myšlenek, které raději okamžitě zažene, jinak by byl schopný nějakou z nich i vyzkoušet. No, to ale není špatný nápad. Ale nejdřív…
"Chtělo by to sprchu."
 


Komentáře

1 Yuko-chii | 13. února 2012 v 11:18 | Reagovat

Myslím že nejsem jediná,koho odrovnala hláška "Vyšukám ti mozek z hlavy."....Úžasný!!xD

2 Take Ho | Web | 13. února 2012 v 11:32 | Reagovat

"w" já tě asi navrhnu na novýho Jashina!!! to bylo dokonalýýý

3 Katy-chan | Web | 13. února 2012 v 12:22 | Reagovat

Dokonalé! Hltala jsem to od začátku až do konce a ted jdu utírat nout od slin a krve... :)

4 eSmy | Web | 13. února 2012 v 13:24 | Reagovat

No ne jazykem!... Třetí nohou! XD........ ehm.... aj tak... to, čo si z toho urobila! :D:D.... A z môjho miláčika takú citlivku!... Tak to nie!... Ale máš šťastie, napravila si to... Máš šťastie, že si ma varovala. Stihla som si dať na klácesnicu igelit a nachystala som si pre istotu aj toaleťák :D...... vieš ty, koľko krvavých somarincov mám pri stole?.... Tse... A kto to dbue upratovať? No predsa ja... A rpečo? Lebo ty píšeš takéto tuná veci!... Ale pohodaaa... Na narodky dopadnem horšie :D... Na narodky dostanem cukrovku a odvezú ma do nemocnice XD... Už to vidím!.... Dúfam, že ma apsoň prídeš anvštíviť!... aj s plnou misou banánov a vedrom pomarančového džúsu! :D

5 Hatachi | 13. února 2012 v 16:29 | Reagovat

Ty vado to byl nářez...bylo to naprosto dokonalý.Moc se mi líbilo jak měl Joonie neprůstřelný plán na pomstu a jak krutě podcenil Woonieho... Dobře mu tak...neměl si z Woonieho romantické duše utahovat. Názorně mu ukázal že umí být i DEVIL... No fakt to bylo super... Jo a dík za varování...klávesnice ti moc děkuje...po přečtení se odsunula do patřičné vzdálenosti...

6 Majka :3 | Web | 13. února 2012 v 19:26 | Reagovat

bože tak toto bolo fakt dokonalé xD úžasné! :D

7 Terry | Web | 13. února 2012 v 19:53 | Reagovat

Wow, to jsem přečetla snad na dva nádechy! *-* Úžasné!

8 Luczaida | Web | 5. dubna 2012 v 21:16 | Reagovat

tak ta je dobrá tahle povídka :D musela jsem se pořád smát :D a pak jsem čuměla s bradou až na zemi, k jakýmu zvratu tam došlo! :D a taky by mě dost zajímalo, co na to říkali ostatní kluci :-P Beztak byli přicucnutí skleničkama ke zdi :D

9 syrinox | 30. dubna 2012 v 0:02 | Reagovat

Jo, chtělo sakra! Chtělo by to barvitý popis toho, co se v té sprše bude odehrávat... Muheheheh XD Co takhle pokračování? Beh? XD Luxusní povídka :D (pokračování by bylo ještě luxusnější!!) Muheheh, hodně jsem se nasmála, ale ještě víc jsem si naslintala, muheheh :D Děkujuuuuuuu :D JSi skvělá Luloo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~