Dívčí román - 2/3

9. února 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Beast povídky
Eh... no, je tady druhý díl k povídce na přání pro mou milovanou sestřičku eSmy. Zlato, víš, že tě miluju, že ano? Jako, i to, že tě miluju hodně moc? He...hehe... tak mě nebij. Já vím, že se těšíš jen a jen na to jedno, ale... budeš si muset počkat do dalšího dílku. *kryje se před cihlama* Já za to nemůžu! Víš, že jsem mrcha! A jako, děsná mrcha! Totální mrcha! Neskutečná mrcha! Muhehehehehe, ale miluju tě :DV bytě to vypadá jako na bitevním poli. Yoseob sedí ve křesle a vrhá po ostatních, hlavně tedy po Junhyungovi, totálně vražedné pohledy, které jeho přítel ani nejmenším nechápe. Co probůh provedl? To k němu snad v noci nebyl dostatečně něžný? Vždyť za to nemohl? Když se mu Yo tak necudně vystavoval. Navíc, když kapičky vody tak krásně ztékaly po jeho nahé kůži. Kruci, kdo by si ho nevzal?!
Pak tady je Doojoon, který, stejně jako Yoseob, vrhá jeden vražedný pohled za druhým. Avšak na úplně jinou osobu. Nejmladší se snaží koukat na televizi, avšak jeho oči pořád ujíždí k leaderovi. Je ještě zmatenější, než Junhyung, protože na rozdíl od něj, Junhyung alespoň přibližně tuší, proč se na něj Yo zlobí. Jenže Dongwoon nemá ani tušen, co svému leaderovi provedl.
Dokonce i Hyunseung s Kikwangem se měřili nevraživými pohledy, protože když jim leader nakázal umýt nádobí, Kiki obvinil Hyunseunga z toho, že je to jeho vina, kvůli nemístním kecům, což si jeho milenec nenechal líbit a tak to skončilo hádkou zakončenou sexem v kuchyni… é… tak proč se vlastně časují tak hnusnými pohledy, když si to vyříkali? Jo, aha, aby nevyčnívali z davu, jo. A možná, aby si to pak mohli zase vyříkat třeba v ložnici? É- teda spíš vyležet…?!
Stačí jediný pohled, aby si oba uvědomili, že myslí na jedno a to samé. Na tváři Hyunseunga se zjeví téměř nepatrný úšklebek a kromě Kikiho, který se na něj upřeně dívá s toužebným leskem v očích, si toho nikdo jiný nevšimne.
"Musím na záchod!" vykřikne Hyun a vyskočí z gauče jako by měl v řiti vrtuli (upřímně, i kdyby, za chvíli by byla vyrvána v prospěch něčeho jiného).
"Já musím taky na záchod!" Kiki vystartuje ke stejnému cíli jako před vteřinou jeho přítel a je mu absolutně jedno, že jeho výmluva je více než jen nápadná. No co, beztak je všem jasné, že na ten záchod ani jeden z nich nepůjde… Jelikož běželi oba opačným směrem, než se zmiňovaná místnost nachází.

*

"Yoseobie, no tak už se nezlob, slibuju, že příště budu opatrnější!" lísá se k blonďáčkovi starší kluk, ve tváři zmučený výraz. Yoseob jako na povel zrudne a škaredě se na Juna podívá.
"Ale… to… nezlobím se pro tohle!" vyjekne, jeho tváře přitom můžou ukázkově konkurovat rajčeti.
"Takže tě můžu šukat i v koupelně?!" Junhyungovi se rozzáří očka a Yoseob má pocit, že červenější už být nemůže.
"June, ty prase nadržený! Zmiz z mého pokoje!" zaječí přes celý byt až sebou zmiňovaný polekaně trhne. Co provedl tentokrát?! Tohle není fér!

***

"Kiki! Víc! Víc! No tak!" zaskučí Hyunseung, přičemž se jeho svaly napínají jako luk.
"Ale… Bože, Hyune, co si myslíš, že co jsem? Víc to nejde!" zasténá Kiki, v dlaních pevněji sevře Hyunova stehna. Jeho milenec jen zatne zuby, aby stihnul polknout nemístnou nadávku na svého milence, v tuhle chvíli se právě moc nehodí. Kiki by jej mohl pustit a to by se mu tedy opravdu nelíbilo.
"Kiki, prosím, tak se trošku snaž, nebuď jak poleno!" zavyje nakonec, po čele mu steče kapička potu, jak jsou oba zmoženi z jejich namáhavé činnosti.
"Já? Kdyby ses trošku víc natáhnul, tak bych ti tu nemusel dělat šaška. Víš co, slez ze mě a dones si židli! Nebo nech toho chudáčka žít, stejně ti nic neudělal." Zamručí rozčíleně.
"Ne, počkej! Už ho skoroooo- jsem měl! Kiki, sakra, proč jsi mě pustil?!" zařve na něj, když dopadne do měkkých peřin.
"Protože jsem tady přišel šukat a ne honit se za zatraceným pavoukem!" okřikne jej Kiki.
"Ale když já nechci, aby mi při nejžhavější chvíli spadl do úst!" Kiki protočí očima.
"Proč by ti pavouk padal do úst?!"
"No… třeba při pohledu na nás bude vzrušením tak bez sebe, že se zapomene držet zdi?"
"JDEME ŠUKAT!"

***

"Doojoone?" leader zvedne pohled od hrníčku a podívá se na Dongwoona, který váhavě přešlapuje u dveří kuchyně.
"Hnn?" zeptá se. Vražedná nálada jej už dávno přešla a opravdu ho překvapí ten bojácný pohled, který po něm maknae střelí.
"Co jsem ti udělal?" zeptá se tiše, opravdu jej to zajímá. Není si vědom toho, že by svého leadera něčím naštval, proto ho mrzí, že se na něj zlobí, když vlastně vůbec neví, kvůli čemu. Leader chce v první chvíli jen mávnout rukou s tím, že se nic nestalo, no pak si to rozmyslí. Přeci jen, je to vina nejmladšího, že dnes pije už třetí kafe, aby neusnul. Odsune poloprázdný hrníček stranou a kývne Dongwoonovi, aby k němu přistoupil. Mladší neváhá a udělá několik kroků přes místnost. Nestačí se ani jen vzpamatovat a je stažen leaderovi do klína. Zděšeně vyjekne, když se leaderovy ruce omotají kolem jeho pasu.
"Máš rád romantiku?" zeptá se jej a maknae se na něj zděšeně koukne.
"Co?!"
"Řekni, Woonie, našel jsi už svoji knížku?" zeptá se a přitiskne ho k sobě o něco blíž. Dongwoonovi chvíli trvá, než pochopí, co to vlastně leader řekl. Najednou mu je vše jasné.
"Ty máš moji knížku?!"
Doojoon se zasměje, tiše, ale děsivě. Aspoň Dongwoonovi to tak přijde.
"Nejen, že ji mám. Kvůli ní už tři dny nespím." Pohlédne mu do očí.
"Ty ji čteš?!" pochopí Dongwoon a Doojoonovo přikývnutí mu to jen potvrdí.
"Žeby jste dali na mou radu?" vlítne do kuchyně Hyunseung a oba se na něj podívají. Dongwoonovi málem vypadnou oči a Doojoon se praští do čela.
"Kruci, Hyune, to se neumíš obléct?" zeptá se nechápavě. Hyun se na něj koukne, pak koukne na sebe, pak zase na něj a na sebe.
"Co seti nelíbí? Vždyť vypadám docela sexy. Navíc, na co se oblékat, když bych se zas musel svléknout? Přišel jsem si jen pro šlehačku."
"Tak si ji vem a padej." Pokroutí hlavou leader a sleduje, jak se Hyunova prdel vystrkuje na obdiv, když se sklání do lednice pro láhev šlehačky.
"Musím na záchod!" vyjekne Dongwoon a jelikož je leader plně zaujatý jejich nahatým kolegou, povede se mu vysmeknout se z jeho sevření a vyběhne z kuchyně.
"Hej! Nepoužívej moji výmluvu!" zaječí za ním Hyunseung. "Yeah, mám ji!" zařve vzápětí, když konečně zpomezi potravin vyhrabe tolik vytouženou sladkou věc.

***

"Yoseobie! Promiň! Slibuju, že už to neudělám, ať už jsem udělal cokoli, jen se na mě nezlob! No tak!" je to už třetí den, co se mu jeho malá láska vyhýbá a on trpí jeho odmítavou náladou. A hlavně nedostatkem sexu.
"Nech mě, June! Nesnáším tě! Jseš hovado!" odstrčí jej od sebe Yo, ale Jun se nevzdává.
"No tak, Seobie! Víš přeci, že tě miluju víc než cokoli na světě!" zkouší to dál.
"Mě, nebo moji prdel?" podívá se na něj se zdviženým obočím.
"É-…"
"Jdi doprdele June!"
"Můžu?" zasvítí mu očka.
Yoseob zoufale zaúpí, komu co udělal?!
Je téměř půlnoc a Doojoon opět sedí na posteli u rožnuté lampičky s nosem zastrčeným v knížce. Chybí mu posledních sedmnáct stran do konce a jeho utrpění bude konec. Čte tak rychle, jak to jen jde, chce to už mít za sebou, V duchu přitom přísahá, že už nikdy víc nevezme do ruky žádnou knížku. A taky se pomstí Dongwoonovi. Za to, že kvůli němu nespí už pátou noc. Konečně dočte poslední stránku, s oddechnutím odloží knížku na noční stolek.
"Konečně." Vydechne a podívá se na budík, který ukazuje 0:21 a praští hlavou do polštáře. Dočetl to dřív, než myslel. Předpokládal, že bude opět vzhůru tak do druhé nebo třetí. A teď jako na potvoru není unavený. Kruci. Vyleze z postele, že si půjde do kuchyně vzít něco k pití. A Taky skočí na záchod. Nebo, nejdřív skočí na záchod a pak půjde do kuchyně, jo.

***

Když se vrací do svého pokoje, uslyší klapnutí dveří. Žeby někdo ponocoval stejně jako on? Světlo na chodbě se rozsvítí a ozve se vyděšený výkřik. Doojoon málem upustí sklenku vody, jak se lekne.
"Co blbneš?!" zasyčí tiše na Dongwoona, který na něj hledí s hrůzou v očích.
"Vy-vyděsil jsi mě. Proč se tady tak plížíš? Po tmě?" vyjede po něm tiše. Leader se jen ušklíbne.
"Copak se bojíš tmy? Neříkej, že jsi až tak moc zženštilý." Zašklebí se tiše. Dongwoonovi je jasné, že naráží na tu jeho knížku, kterou mu odmítá vrátit bůhví proč.
"Nech toho, blbče." Zavrčí a projde kolem něj. Vyšel z pokoje přesně pro to samé, co jeho leader. Vzbudila ho žízeň. Doojoon se za ním otočí a pohledem sklouzne k jeho pozadí. Rozhodně hezčí, než pozadí Hyuna, pomyslí si. Zaleze do svého pokoje, avšak nejde si lehnout. Místo toho nechá pootevřené dveře, aby viděl, až se bude nejmladší vracet. Rychle přeběhne odložit sklenku na stůl a vrátí se ke dveřím. V hlavě zvrácený plán. Kruci, vypadá to, že jej Hyun a Kiki nakazili tím svým zvráceným uvažováním. Trvá to jen chvilku a v tichu uslyší tiché kroky, které se pomalu blíží. Ve chvíli, kdy Woon přechází kolem jeho pokoje, prudce otevře dveře, čapne jej za zápěstí a vtáhne do svého pokoje. Dongwoon nestihne ani vykřiknout, jak jej to překvapí a tak jen bezhlasně otevře ústa. Leader za sebou zabouchne dveře a dotáhne nejmladšího k posteli. Hodí jej do peřin a rychle jej zalehne vlastním tělem. Dongwoon zalapá po dechu a konečně se vzpamatuje.
"Joone, co to děláš?!" vyjekne zděšeně.
"Mstím se." Odpoví jednoduše a kolenem se vmísí mezi nohy nejmladšího.
"Jak…mstíš? Za co?" maknae se na něj zmateně koukne, vůbec nechápe, co to do jeho leadera vjelo. Je snad náměsíčný? Nebo nadržený? Nebo oboje? Kruci?! Co to má být?
"Za to, že jsem už pět dní pořádně nespal. Teď nebudeš spát ty." V jeho očích se nebezpečně zaleskne a Dongwoon zbledne strachy.
"Eh?" udělá a na čele se mu objeví kapička potu.
"No netvař se tak překvapeně. Prostě dám na Hyunovu radu. A stejně. Jeho matematické znalosti jsou přeci jen na vysoké úrovni." Zasměje se při té vzpomínce. Nejmladší však nevypadá, že by mu bylo do smíchu. Spíš naopak. Děsem málem nedýchá. Doojoon se snad právě zbláznil.
"Doojoone, co máš v plánu?" zeptá se opatrně.
"Ošukat tě?" navrhne leader.
"Ehé…?!" zapiští zděšeně nejmladší.
"No co? Šukají tady všichni." Pokrčí rameny jako by to byla naprostá samozřejmost a skloní se k jeho tváři.
"Ale moc romantiky ode mě nečekej, zlato. Dost, že jsem kvůli ní probděl pět nocí, jen abych se dozvěděl, že ta hloupá ženská nakonec beztak skočí ze skály."
"Marry skočí ze skály?!" zaječí Dongwoon zděšeně. Proč? Vždyť… byla s Henrym šťastná! Ne snad? Kruci, jak to?!
Doojoonovi poklesne čelist o několik centimetrů. WTF?!
 


Komentáře

1 Katy-chan | Web | 9. února 2012 v 11:20 | Reagovat

Tak ten konec jsi zabila :D
Dokonalý jako vždycky!!

2 eSmy | Web | 9. února 2012 v 12:17 | Reagovat

Ehm, jako.... aj by som ti niečo urobila, ale máme dohodu... Vieš akú!.... no, ok.... ale aj tak ťa raz zabijem. Ak nie za toto, tak ja si už niečo nájde,!!! :D.... Potvora!... takto to ukončiť!!!

3 Take Ho | 9. února 2012 v 14:08 | Reagovat

ŇááááHáááá to děláš na schvál... ta scéna v kuchyni mě zabila... čtu to v hodině a takovej výtlem v mediálce jsem ještě nezažila :D

4 Terry | Web | 9. února 2012 v 15:56 | Reagovat

Dokonalé :D Ten konec byl nejlepší :D A scéna v pokoji Hyun x Kiki neměla chybu :D Strašně se těším na pokračování! :D

5 Hatachi | 9. února 2012 v 16:37 | Reagovat

To bylo pěkný. A ta scénka s pavoukem...to sem šla do výtlemu. A co ten konec...zase ho takhle usekneš...to se nedělá. Těšim se na další...

6 Majka :3 | Web | 9. února 2012 v 17:25 | Reagovat

no tak ten pavúk to zabil xD to som mala totálne dosť :D :D inak skvelé ako vždy! :3 teším sa na pokračovanie :D

7 Kami | E-mail | Web | 10. února 2012 v 23:04 | Reagovat

chtěla bych napsat dlouhý komentář, ale špatně se píše, když se člověk směje - a já nějak nemůžu přestat :D tak jen snad - rychle další díl :D

8 syrinox | 29. dubna 2012 v 23:48 | Reagovat

Božeeee!!! Tak z toho nemožem! Ale vážně, to sou hlody ty jo XD Párkrát si mě vážně zabila lulí. Luxusní povídka totok :D Muheheh XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~