Chci ti patřit - 5. díl

21. února 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Chci ti patřit

Heh, tak tady máte další díl povídky. Hehe, konečně se dočkáte i nějakého toho Henryho lovu na Chula, avšak ten nevypadá, že by se nechal... hehe. Takovou roli jem mu dala. Uhn, pokud se vám líbí, tak to poděkujte Naomi, to ona přišla s tímhle nápadem. Pokud se vám takový Heechul nelíbí... tak jděte taky za Nao, je to její vina :D *pod stolem* No jo, hlavně, že za to nemůžu já, že? :DVejde do třídy a pohledem okamžitě zabloudí k Heechulově lavici, ten, když si ho všimne, jenom protočí očima a vůbec si ho nevšímá. Zamračí se a o vteřinu později slyší pobavené chechtání u Kyuovy lavice.

Střelí po něm pohledem, no černovlásek se jen šklebí a v očích se mu odráží pobavení. Henry tiše zavrčí a v očích se mu blýskne vražda. Sice jsou "přátelé" a více méně taky milenci - nebo spíš jen občasně spolusexující kamarádi - ale jestli se mu bude ještě chvíli smát, tak ho asi něčím přetáhne přes držku.

A s největší pravděpodobností to bude ten glóbus, co stojí na katedře. Když mu Kyuhyun řekl "Hodně štěstí", nechápal to.

Taky nechápal, proč se mu Kyu tolik smál, když řekl, že Heechula dostane. Teď už to chápe. Už se o něj pokouší týden, ale ten kluk je totálně imunní. To je snad mnich, či co?! Nedivil by se, kdyby pod jeho lakotami našel pas cudnosti. Ale nevzdá to, jednou řekl, že ho dostane, a to taky udělá.

"No jen počkej, Chulie. Budeš můj," zamumlá si pod imaginární vousy a sedne si na své místo.

Nezapomene po Heechulovi hodit jeden velice koketní pohled, který ale starší kluk projde bez povšimnutí. Henry zavrčí a vytáhne si učebnice právě včas, jelikož zrovna vejde jejich třídní."Tak jo, studenti. Doteď jsme se věnovali teorii, odedneška přejdeme na praxi," promluví učitel hudební výchovy a studenti jej za to obdaří nadšenými pohledy.

Henry se jen ušklíbne, avšak taky v koutku duše pocítí radost. Je to už opravdu dlouho, co naposled v rukách držel hudební nástroj. Hodí pohledem po houslích, které leží v polici nedaleko od něj. Jsou zaprášené, ale pořád vypadají nově. Na ty jeho ale ani zdaleka nemají. Kam je vlastně dal? Pravděpodobně leží někde pod postelí…

"Henry, mohl bych vás poprosit, jakožto nového studenta, abyste se předvedl?" promluví na něj učitel a Henry po něm hodí otráveným pohledem, aby mu tím dal jasně najevo, co si o téhle škole myslí.

"Ale jistě, proč ne," zašklebí se a vstane.

"Nejdřív byste nám mohl říct, na jaký nástroj umíte?" nadzvedne tázavě obočí.

Opravdu by jej zajímalo, zda tohle princátko vůbec ví, co je to hudební nástroj. I když, jelikož je v téhle třídě, něco umět musí.

"Kytara, piano a housle," odpoví nevzrušeně.

Učitelovo obočí vylítne až kdesi do vlasů a několik spolužáků si něco začne šeptat.

"Vážně?" zeptá se učitel pochybovačně.

"Mám vám to dokázat?"

"Nebyl bych proti," přikývne učitel, nelíbí se mu tón, jakým na něj Henry mluví.

Hnědovlásek pouze pokrčí rameny, přejde k nástrojům a vezme do ruky první kytaru, kterou uvidí. Rychle na ni zabrnká několik tónů, dost na to, aby všichni viděli, že to s kytarou opravdu umí. To samé opakuje i s pianem, moc se u něj ale nezdržuje, nejvíc se těší na housle.

Hru na ně opravdu miluje. Když je vezme do rukou… najednou jej v srdci bodne výčitka. Tak dlouho už nehrál. A přitom… Hru na housle miloval víc, než cokoli jiného. Koutkem oka se podívá na třídu a vyhledá Heechulův pohled. Hned, jak se s ním střetne, zalituje toho.

Heechul jej propaluje pohledem tak upřeným, jako by mu chtěl opravdu vypálit díru do čela. Nervózně se ošije a přeruší oční spojení jako první. Nevšimne si tak pobaveného nadzvednutí koutků rtů a podivný záblesk v Heechulových očích.

Ve chvíli, kdy začne hrát na housle, svět kolem pro něj přestane existovat. Jakoby všechno zmizelo pryč, jen tak… jako mávnutím kouzelné hůlky. Na jeho rtech se usídlí jemný úsměv, když k jeho uším dolehne ten nádherný zvuk houslí. Je to snad ten nejkrásnější zvuk na světě. Pomalá melodie, kterou hraje, odrovná veškeré jeho publikum.

Spolužáci na něj hledí s čirým ohromením, dokonce i učiteli poklesne čelist o pár milimetrů. Nečekal, že bude Henry takhle dobrý. Co dobrý, výborný! Je tak ohromený, že jej nechá zahrát celou skladbu, která trvá několik minut.

Heechul sedí opřený zády o lavici, propaluje Henryho pohledem a přitom poslouchá tu překrásnou melodii, která se line z onoho nástroje. Musí uznat, že krásnější melodii ještě neslyšel. To, co tady Henry předvádí, je neskutečné. Co jej ale okouzlí ještě víc, je úsměv, který se zjeví na Henryho rtech. V tuhle chvíli ani zdaleka nepřipomíná to namyšlené princátko, kterým ve skutečnosti je. V tuhle chvíli vypadá jako obyčejný kluk, který opravdu miluje hudbu… A právě tohle v Heechulovi vzbudí zájem.

Když Henry dohraje, ještě hodnou chvíli jsou všichni zticha. Někteří vypadají, že dokonce ani jen nedýchají. Ticho přeruší až učitelovo odkašlání.

"No… opravdu jste mě překvapil. Nečekal jsem, že vám to tak půjde," řekne roztěkaně a podrbe se za krkem.

"Ovšemže," ušklíbne se Henry opět tím svým povýšeneckým tónem a obdaří svého učitele pohrdavým pohledem.
"No teda, Henry, musím říct, ty jsi opravdu třída. Nevěděl jsem, že umíš takhle hrát," Kyuhyunova paže se ovine kolem Henryho ramen a černovlásek jej obdaří širokým úsměvem.

"Proč myslíš, že mě můj otec poslal na uměleckou školu?" pozvedne tázavě obočí.

"No, ještě je možnost, že umíš malovat, zpívat nebo tančit…" Henry se musí zasmát už jen představě, že drží v ruce štětec.

Jistě, něco málo nakreslit svede, ale žeby nějak vynikal, to se rozhodně říct nedá.

"Hudba, to je můj obor, jinak ne," zasměje se Henry.

"To já jsem rád, že něco vybrnkám na kytaře. Alespoň tolik, abych prolezl ročník. Raději zpívám."

"Jo, to jsem zvědavý, teda."

"Dočkáš se, hudebka není jen o hraní na nástroje."

"Ne, fakt? Na to bych bez tebe nepřišel," zašklebí se Henry.
"Ahoj, Chulie," Henryho zadek přistane na Heechulově lavici a on líně zvedne pohled od rozečtené knížky.

Kromě nich dvou není ve třídě nikdo. Ještě je příliš brzo. Ale Henry zjistil, že Heechul je tady vždycky o hodně dřív, než ostatní. Prý dojíždí, nebo tak něco a jiný spoj mu tady nejezdí. Ale to není podstatné.

"Henry," pozdraví bez zájmu a sjede jej tázavým pohledem.

"Proč tak chladně?" hnědovlásek nahodí ten nejsvůdnější úsměv, jaký dokáže stvořit.

"Proč ne?" odpoví mu otázkou.

"Hmmm, nevím, třeba… si takové chování nezasloužím?" zkusí Henry a vezme mezi prsty Heechulovu kravatu.

Zatáhne za ni a tím přinutí Heechula přiblížit se.

"Třeba jo," řekne jen Heechul, setřese Henryho ruku a opět se skloní ke knížce, aniž by si všímal Henryho, který pořád sedí na jeho lavici.

Mladší chlapec se zamračí a má co dělat, aby nezavrčel. Co je jako tohle?! To na toho kluka opravdu nic neplatí? Tse! Tak tohle ne! Natáhne se a vytrhne Heechulovi knížku přímo zpřed nosu. Zaklapne ji a hodí ji na lavici za sebou. Heechul nevypadá, že by jej Henryho chování jakkoli rozhodilo. Vzhlédne k němu a poupraví si brýle na nose.

"Řekni mi narovinu, co po mě chceš a přestaň se tvářit jako děvka, připadám si jako bych seděl v nějakém pochybném baru a ne ve škole," promluví tiše Heechul a Henry na něj vytřeští oči.

Co prosím?! Jaká děvka? Jaký bar? Rychle se ale vzpamatuje, nedovolí Heechulovi, aby viděl, jak jej jeho chování vytáčí.

"Nebuď na mě takový," našpulí rty a skloní se k jeho tváři.

"Tak mi řekni, co chceš."

Na Henryho tváři se zjeví další okouzlující úsměv, natáhne ruce a opře si je o Heechulovu hruď.

"Nedělej, že nevíš. No tak, Chulie. Nemysli si, že jsem si nevšiml, jak se na mě koukáš. Tak nedělej drahoty a řekni to," jeho tvář je pořád blíž ty Heechulové.

"Říct co?" zeptá se jej nechápavě.

Henry vydechne a opět koketně našpulí rty. Skloní se ještě víc, tak, že se málem dotýká Heechulovy tváře, natáhne se k jeho oušku a jemně na něj foukne.

"Řekni, že mě chceš. Stejně to vím."

Henry ucítí Heechulovy ruce na svých ramenou. Starší kluk jej od sebe odtáhne a po Henryho příkladu je to pro teď on, kdo se nakloní těsně k Henryho tváři. Jemně se pousměje a natáhne se k Henryho oušku. Mladší chlapec cítí jeho dech na svém krku. Tiše už si gratuluje k vítězství. Nakonec to nebylo vůbec těžké. To, co mu však Heechul zašeptá do ouška v následující vteřině, mu okamžitě srazí hřebínek z hlavy.

"Nehul, Henry…"

 


Komentáře

1 Majka :3 Majka :3 | Web | 21. února 2012 v 11:12 | Reagovat

bože to je totálne dokonalé xD Heechulie ako ho ešte nepoznáme, čo? :D je to úžasné ako dáva Henrymu zabrať xD wuhii už sa nemôžem dočkať pokračovania :3

2 eSmy eSmy | Web | 21. února 2012 v 13:49 | Reagovat

No, nie osm si istá, kto tu húli :D:D.... Ehm... viac hudobky!!!... Viac viac viac!... hrania!... Ja chcem huslee!!!... a piáno a všetko, čo tam je!!! :D:D

3 Kami Kami | E-mail | Web | 21. února 2012 v 14:19 | Reagovat

to je stejně boží povídka :D a náhodou je fajn, že má jednou Heechul takovouhle povahu, když z něj v každé povídce děláš děvku :D. A skvělý díl, těším se na pokračování :)

4 katri katri | 21. února 2012 v 15:05 | Reagovat

ten konec nema chybu :)
už aby byl dalši dil

5 Terry Terry | Web | 21. února 2012 v 16:16 | Reagovat

Bože :D :D Ta poslední věta, ta mě lálem zhodila ze židle :D Ani mi nevadí, že má Hee takovou to povahu, alespoň je to změna :D Skvělý díl! Už se nehorázně těším na další :D

6 Polli Polli | 21. února 2012 v 16:25 | Reagovat

"Nehul, Henry…" ooooooooooooou :D

7 Hatachi Hatachi | 21. února 2012 v 16:30 | Reagovat

Jéžiš...přepadl mě totální výtlem... Ůžasný díl,fakt skvěle napsaný. Mě se role Chulího v téhle povídce moc líbí. Alesponˇ jednou není za děvku on ale někdo jiný. Ůžasně vždy odpálkuje Henryho a tou poslední větou mě dostal... Takže Naomi děkuju za nápad. Naopak Henry je rozmazlené princátko tak mu taky role děvky sedí. Ale má i kladné stránky...miluje hudbu. Hlavně housle,jeho hru na housle zase miluju já... Takže at´ mu Chulí odolává co nejdýl abysme se měly čemu zasmát. Doufam že Henry brzo přehodnotí své chování... Moc se těšim na další díl tak honem honem...

8 Lee Hyumi Lee Hyumi | E-mail | Web | 22. února 2012 v 18:25 | Reagovat

pry...nehul henry:D no dobryy jako me poradne dostal:D jas sem si nevsimla ze si pridala jeste predtim 4.dil tak sem ted dala dva dily :) wooow zacina to zajimave by me zajimalo ale hodne pro je chul takovy doufam ze mu to kyu pak vsechno vysvetli ale kupodivu je to vic nez zajimavy vzdyt co jinyho se od luliny da cekat ze jo? ;)

9 Nao-chan Nao-chan | Web | 22. února 2012 v 19:08 | Reagovat

Vidíš to? Tolik komentářů! Tolik lidí co to čte! Tolik lidí co se jim líbí Chulovo nové já a poděkuje mi JENOM Hatachi! Tse! To je to tak otravné? :D
Jako další úžasný díl! :)
první mě rozesmálo to "spolusexující kamarádi" :D potom tak dokonalá hudebka a pak mě zabiješ jednou jedinou větou o dvou slovech! :D že "Nehul, Henry..." xD Heechulia~ :D Dobře jsem si tě vymyslela :D a dobře Lulina zrealizovala můj nápad :Dšup sem s dalším dílem! :)

10 syrinox syrinox | 25. února 2012 v 11:54 | Reagovat

Ňááááá... to je tak strašně roztomilý (tedy, Heechul je roztomilý v téhle "správňácké" (he? :D) roli :D) Tahle povídka je opravdu dokonalá a moc se těším na pokráčko ("hoří nedočkavostí" chci vědět, jak se to všechno vyvine :D )

11 dg-entertainment dg-entertainment | 21. července 2013 v 0:25 | Reagovat

*pod stolem* *chechtá se jak šílenec* NEHUL?!!! To prostě nemá chybu.

12 goshyes goshyes | 24. srpna 2014 v 21:36 | Reagovat

ten konec aaaaaaaaaaaaa!!!:-D davam * * * * *

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif