Chci ti patřit - 4. díl

12. února 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Chci ti patřit

Tak jo, po delší době je tady další díl. Uhn, trvalo mi to dlouho, jelikož jsem ho asi pět krát přepisovala, než se dostal do téhle podoby, který mi víceméně vyhovuje. Uhn, nějak se mi to zvrtlo mezi Kyuem a Henrym, ale klid. Ono to vážně bude na pár Heechul/Henry... později :D Brzo, snad :D Uvidíme, každopádně to tímhle párem skončí :D Tak se nebojte :D
"Jak bylo ve škole?" zeptá se jej Leeteuk, když se hnědovlásek zjeví u stolu.

Henry po něm střelí vzteklým pohledem, vezme svůj talíř a otočí se na patě. Nemá v plánu večeřet se svým otcem po tom, co mu provedl. Nevšimne si nešťastného pohledu, který po něm jeho otec hodí a prostě a jednoduše zamíří do svého pokoje.

Leeteuk se za ním dívá, až dokud nezmizí z dohledu, poté si hlasitě povzdechne. Tohle vážně nechtěl. Tahle role přísného otce se mu nelíbí. Ale co může dělat? Musí svého syna nějak dohnat k rozumu.

"Nenávidí mě," zašeptá nakonec tiše.

"To není pravda," polekaně sebou trhne a zadívá se na muže, který se najednou zjevil v místnosti.

Tmavovlásek se na něj usměje a bez vyzvání si sedne na Henryho místo, takže sedí vedle Leeteuka.

"Vždyť se koukni, ani se mnou nemluví," nešťastně se na něj koukne.

"Ale no tak, Jungsoo. Kolik že mu je let? Devatenáct? Ještě pořád se ho drží puberta. Copak si nepamatuješ nás v jeho věku?" natáhne se k světlovláskovi a pevně sevře jeho ruku v dlani.

Oba se při tom doteku zachvějí, avšak nedají na sobě nic znát.

"Jak bych si to mohl nepamatovat?" světlovlásek se usměje.

Zažili toho tolik…

"Navíc, nevypadá to, že by mu to tam tak vadilo. Pořád ho vidím s nějakým klukem a vypadají, že se dobře baví. Nedělej si s tím starosti. Henry tě chce jen potrápit. Nenech si to líbit."

"Máš pravdu," souhlasí nakonec s povzdechem Leeteuk, i když ví, že to nebude tak zcela jednoduché.

Vždycky byl hodný. Až moc hodný. A to ho často dostalo do problémů. Kdyby nebylo Kangina, který se o něj vždycky staral…

"Povečeříš se mnou?" pohlédne na svého společníka.

Tomu po tváři prolítne letmý úsměv.

"Aby sluha večeřel se svým pánem? Co by na to řekli lidé, kdyby to věděli?" zeptá se, v jeho hlase je však slyšet pobavení.

"K čertu s nimi. A navíc. Nejsi sluha, jsi přítel.""Kyuhyune," vydechne překvapeně Henry, když jej starší kluk přirazí ke zdi na záchodcích a jeho ruce uvězní vedle jeho hlavy.

Divil se, když jej Kyu zničehonic zatáhl na záchodky, když měli jít do bufetu - aspoň to mu Kyu řekl. Tmavovlásek se jen ušklíbne a přiblíží se k jeho tváři. Henryho ovane jeho horký dech a po zádech mu přeběhne příjemný mrazík. Má co dělat, aby nevzdechl, když ucítí Kyuovo koleno, jak zatlačí na jeho rozkrok.

Okamžitě cítí, jak v něm stoupá vzrušení. Aby taky ne, Kyuhyun je opravdu kus a ten jeho pohled tak děsně rajcovní. Přesto na sobě nedá nic znát a jenom se ušklíbne, stejně jako to dělá Kyuhyun.

"Co si myslíš, že děláš?" zeptá se a musí vynaložit veškeré úsilí, aby zněl jeho hlas klidně, což je celkem obtížné vzhledem k tomu, že jej v rozkroku dráždí koleno staršího kluka.

"Hraju si?" zavrní mu Kyu do ouška a jemně ho skousne.

Henry už se neudrží a tiše zasténá.

"Uvědomuješ si, že může kdykoli někdo přijít?" zeptá se, i když jeho samotného tahle představa nabudí ještě víc.

Odpovědí mu je žhavý polibek na šíji. Automaticky zakloní hlavu a nechá se líbat. Proč taky ne, že?

"Jsi opravdu děvka, Henry," zasměje se tiše, když se od něj trošku odtáhne, jeho koleno však pořád masíruje Henryho rozkrok.

Mladší kluk by i něco namítal, to by jej ale Kyu nesměl umlčet polibkem na rty. Okamžitě svým jazykem vklouzne do jeho úst, div mu ho nenarve až do krku a jednou rukou vklouzne pod školní uniformu. Přejde po horké kůži a pohladí jej na bříšku. Henry se otřese, cítí, jak jeho vzrušení narůstá.

Nenechá sebou dlouho manipulovat jen tak bez odezvy, rukou, kterou mu Kyu nedrží, vklouzne do jeho vlasů a polibek tak ještě prohloubí. Tohle se mu líbí. Více, než líbí. Možná nakonec nebude ta škola až tak špatná. Pokud si ji bude moct takhle obohatit o sex. Dokonce s adrenalinem v krvi, že je může kdokoli nachytat…Je několik minut po zvonění, když se oba kluci vrátí do třídy. Oba ještě mírně zarudlí, avšak se spokojenými výrazy. Překvapí je, že učitele nikde nevidí, ale nestěžují si. Alespoň nebudou mít problém, což je dobře. Obzvlášť pro Henryho.

Bez řečí a za doprovodu zkoumavých a velice dotěrných pohledů zamíří ke své lavici. Neunikne mu pohled pronikavě hnědých očí, které se do něj zabodávají zpoza skel brýlí. Už delší dobu pozoruje, že se na něj ten kluk - Heechul, někdy kouká. Často dokonce cítí na zádech jeho pohled. Není to zrovna příjemné. V okamžiku, kdy Heechul zaznamená, že si jej Henry všimnul, odvrátí svůj pohled. Ne přistiženě, ale naprosto v klidu, jako by bylo zcela normální, že jej sleduje.

Henry jen pokroutí hlavou a sedne si na místo. A opět ucítí jeho pohled. Ten kluk jej začíná zajímat. Hodně. Poupraví si kravatu, kterou si na záchodcích špatně upravil a spokojeně zapřede při vzpomínce na to, co se stalo před pár minutami. Jakoby snad Kyu věděl, na co myslí, otočí se ve své lavici a laškovně na Henryho mrkne.

Zrzek se jen ušklíbne a víc si ho nevšímá. Ten sex, co spolu měli, byl jen sex. Nic víc, pouze zpestření nudného dne ve škole. A Kyuhyun to tak bere taky, ví to, už jen z jeho pohledu. Tak mu to vyhovuje. Usměje se, vážně si vybral skvělou společnost.První měsíc uteče celkem rychle a Henry si pomalu začíná zvykat. Na školu, na učitele, na to, že si už nemůže dělat, co se mu zlíbí. I když. Není to tak docela pravda. S Kyuem se člověk opravdu nenudí. Vypadá to, že ten kluk už má tady perfektní pověst i postavení.

"Tak co, zamlouvá se ti?" zeptá se a se škodolibým úsměvem sleduje vyděšený pohled drobného blonďatého prvňáčka, kterého si vyhlídl na chodbě.

Henry uznale zapíská a změří si chlapce od hlavy až k patě. Vážně kus. Téměř dívčí obličej a veliké hnědé kukadla. Přistoupí krůček k němu a vezme jeho bradu mezi prsty. Přinutí ho tak kouknout se mu do obličeje. Mladší chlapec vypadá, že se každou chvíli rozbrečí.

"Sladký. Ale vypadá vyděšeně," řekne zamyšleně.

"To ho brzo přejde, až se s ním pohrajeme. Bude chtít víc," mlsně se olízne Kyu.

Oba se baví nad jeho vyděšeným obličejem. A oba ví, že mu nic neudělají, jenom ho škádlí. Rádi si takhle hrají s těmi krpci z prvňáku. Rádi je takhle postraší a pak se šíleně baví.

"Ale no tak, neboj se, bude se ti to líbit," Kyu natiskne jeho drobné tělo na zeď a skloní se k jeho rtům.

Jemně se o ně otře a pak se k nim přitiskne. Henry má co dělat, aby nevyprsknul smíchy, když vidí, jak chlapec zděšeně vytřeští oči. Někdy vážně přemýšlí nad tím, zda mají tyhle malé potvůrky vůbec nějaký mozek, když jim ho ty veliké oči musely vytlačit z hlavy.

Vrznutí dveří jej přinutí odvrátit pohled od chlapce a podívat se, kdo to vyrušil jejich hrátky. Střetne se s pronikavě hnědým pohledem tolik známým. Heechul se na něj zamračeně koukne, pak svůj pohled stočí na Kyua, který si jeho příchodu nevšiml.

"Kyuhyune," promluví chladně.

Oslovený mladík se odtáhne od chlapce a otevře oči, kterými následně protočí.

"To snad není možné, Chule, proč musíš zkazit každou zábavku?" zeptá se a konečně se na něj otočí. Sjede ho pohledem a pak se ušklíbne.

"Nebo se chceš přidat?"

Heechul ho obdaří pohrdavým pohledem a poupraví si brýle na nose.

"Nejsem tak nadržený, jako ty," jeho pohled na pár setin vteřiny zabloudí k Henrymu, který jej jen tiše pozoruje, hned se však zaměří zpět na Kyuhyuna.

"Pusť toho chlapce," řekne varovným hlasem.

Kyuhyun se ušklíbne, ale nic nenamítá. Odtáhne se od kluka úplně a uvolní tak jeho tělo. Blonďáček toho okamžitě využije a rychle opustí místnost, přičemž se nezapomene děkovně uklonit, když jde kolem Heechula.

"Jeden by tě měl rád, Heechule, fakt," zavrčí Kyu, když kolem Heechula oba projdou.

Henry neodolá tomu, zabloudit pohledem k brýlatému mladíkovi. Ten se na něj koukne ve stejném okamžiku a tak se jejich oči na chvíli střetnou. Takhle zblízka mu ten jeho pohled přijde ještě pronikavější. Má pocit, že mu vidí snad až do žaludku. Zvláštní to kluk. Vskutku. A zajímá ho pořád víc. Musí se na něj zeptat Kyuhyuna. Ten tady ví všechno o všech. Jo, zeptá se ho. Nejlépe hned.

"Ty, Kyu. Co je ten Heechul vlastně zač?"

Kyu se ušklíbne a vševědoucně se na něj koukne.

"Já věděl, že se zeptáš."

"Jak to?" překvapeně se na něj koukne.

"Jen idiot by si nevšiml, s jakým zájmem po něm pokukuješ," laškovně na něj mrkne a Henry se pouze ušklíbne.

Tomuhle klukovi vážně nic neunikne. Ale má pravdu. Heechul jej zajímá od prvního momentu. Něco na něm jej přitahuje. Hodně přitahuje.

"Dostanu ho," řekne a vedle něj se ozve pobavený smích.

Podívá se na Kyuhyuna a nechápavě pokroutí hlavou. Co to do něj vjelo? Kyu si utře slzy smíchu a s pobaveným šklebem se koukne na Henryho.

"Tak to hodně štěstí."

 


Komentáře

1 Majka :3 Majka :3 | Web | 12. února 2012 v 11:12 | Reagovat

toto by som teda nečakala xD fakt dokonalé :D tak Chullie si hraje na toho dobrého? To bude ešte zaujímavé :3 inak zase dokonalý diel a teším sa na pokračovanie :3

2 Hatachi Hatachi | 12. února 2012 v 11:53 | Reagovat

Krásný díl...vážně zajímavé. Jsem moc zvědavá jak bude Henry dostávat Chula. Doufam že mu Chulí bude odolávat co nejdýl aby to Henry neměl tak jednoduché. A že si užil s Kyuem...no co...musí se nějak udržovat v kondici... Každopádně se moc těšim na další díl...

3 eSmy eSmy | Web | 12. února 2012 v 11:55 | Reagovat

Tak to hodně štěstí, princátko :D..... Jémine... Ale predstaviť si Chula v takomto svetle... to je niečo... Vieš ty, koľko mozgových buniek som na to musela použeť?... A dve! :D... tse, takto ma namáhať!

4 Mai Mai | 12. února 2012 v 11:59 | Reagovat

Heechul a nie je nadržaný? ehmm to mi k nemu akosi nesedí..:D:D Heechul a ten správny chalan? Ehmm toto mi tiež akosi nesedí, ale rozhodne sa mi to páči..:D Dúfam že mu tá jeho povaha správneho chlapca ostane až do konca poviedky..:D Pokračko prosím..inak umriem nedočkavosťou..:D

5 syrinox syrinox | 12. února 2012 v 13:39 | Reagovat

Heh... luxusní díl :D To že je Heechul ten hodný tuto povídku dělá zajímavější :D Moc děkuju za tento úža díl ;) Moc se těším na další :D

6 Terry Terry | Web | 12. února 2012 v 14:12 | Reagovat

tak tohle bylo něco :D Heechul to svý chováním dělá opravdu zajímavé... :D Jsem opravdu zvědavá, jak ho chce Henry dostat... to bude váážně zajímavé :D hrozně se těším na pokračování ;)

7 주자 주자 | Web | 5. prosince 2012 v 18:19 | Reagovat

A já si napoprvý myslela, že Chulie je takový šprt :D :D
Dokonale by pasoval k mýmu spolužákovi :D Ale jen tím prvním dojmem :D Těším se na další díl, až se změní ten pár :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek