Trest za neposlušnost - 1/?

30. ledna 2012 v 11:00 | Luli(na) & eSmy
Tak se zase na skypu sešly dvě cáklé yaoistky a jak to tak bývá, jedné z nich přeplo v bedně, zplodila nápad, druhá se chytla a už to jelo! Nápad přesáhl 11 stránek ve wordu a pořád není ani v polovině. Je absolutně bez děje, vlastně tam jen všichni šukají se všemi. Prostě standard :D Kolik párů se zde vyskytne, to netuším, ale asi hodně :D Tak jo, pokud máte chuť na pořádnou úchylárnu, tak tady jste na správném místě :D

Název: Trest za neposlušnost
Díl: První
Fandom: Super Junior
Pár: Lucy/Leeteuk/Kyuhyun , Shindong/Henry , Yesung/Ryeowook
Autor: Luli(na), eSmy
Varování: 19+
Poznámka: Kurzíva - eSmy, normální písmmo - Luli(na)


"Kyuhyune, ty potvoro! Kdes mi dal ten ručník?!" křičí na celý barák Wookie z koupelny. Kyu jen potichu, aby si ho nikdo nevšiml, prchá pryč z dohledu.
"Kampak?" chytne ho Teukie za límec.
"Ehm, nakoupit?" nahodí nevinně.
"Jasně! Sakra, cos zase provedl?" obviní ho, aniž by věděl, o co jde.
"Ehm nic?" zkusí nevinně Kyu, ale je mu to prd platné. Wookieho hlas se totiž ozývá celým domem, jestli ne i dál. To je pak těžké říct, já nic tatínku já nic neprovedl!

"A co je tohle? Hnn? Snad nejdeš nakupovat s ručníkem?" zeptá se a ukázkově mu u toho cuká obočím.
"Eh? To víš, já chtěl umýt auto…?" zasměje se nervózně Kyu.
"Ručníkem?" vyjede po něm nevěřícně leader.
"My máme auto?" podiví se kolemjdoucí Shindong.
"NO, nevím o tom." zamyslí se Kyu. "Ale stejně ho chci umýt." vyjekne, ale to už se k němu hrne Yesung. Bez řečí k němu přistoupí, vezme ručník, přetáhne ho s ním přes hlavu a pak zamíří do koupelny, ze které se ozývá Wookieho zoufalé pofňukávání.
"Kyu, ty malá potvoro." podívá se na něj Leeteuk a zableskne se mu v očích.

"Jdu umýt to auto," zdrhne dřív, než Leeteuk stačí něco říct.
"To jsem zvědavý, jestli ho nejdřív koupí," zasměje se Shindong a pokračuje dál v cestě do Henryho pokoje, kde za sebou zamkne dveře. Kyu vyletí před barák a do zahrady. Marně, garáž tam opravdu nemají! Ale za to mají v zahradě obětní oltář, kde se chodí modlit k Lucymu.
"Ehm, sorry... Wookieho ručník mi zhabali," řekne směrem k oltáři, kde se jen tak náhodou právě objevil vládce pekel samotných. *Hele, tohle je moc! XD*
"Nejsi moc poslušný!" zahřmí Lucy na celou zahradu.
"Promiň! Promiň! Omlouvám se! To Yesung, hlídá ho jako oko v hlavě!" pokusí se vyhovořit.
"Jak myslíš. Za tohle tě trest nemine. Kalhoty..." praví jen Lucy a Kyu už ví, co to znamená. Auč!

"Nechceš to snad dělat na zahradě?!" zděsí se. Lucy se jen ďábelsky ušklíbne.
"A proč ne?" nadhodí jen tak.
"No, oni se všichni koukají!" ukáže Kyu prstem na okno, ve kterém jsou přicapení všichni zbylí junioři. Lucy se tam podívá a zbledne jako stěna. Leeteuk. Ten pohled, který po něm vrhá… tak ublížený, až ho bodne u srdce. Jak jen mohl pomyslet na to, že by to dělal s Kyuem… bez něj?!
"Tak žádná zahrada, jdeme do pokoje." Luskne prsty a oba zmizí. Vzápětí se objeví v pokoji, který záři jako slunce. Jen na bílo.
"Tohle je Leeteukův pokoj." Zmateně se rozhlídne Kyu.
"Ne, vážně?" slyší ode dveří Leeteukův hlas.
"Eh…?"

"Hele, proč jsme tady?" nechápe Kyu.
"Co jako myslíš? Že bych z tohohle vynechal mého andílka? Ani náhodou," vysvětlí Lucy. Teuk za sebou zamkne dveře a blíží se k posteli, kde Kyu dopadl.
"Ehm... to jako vážně?" přikrčí se nejmladší když k se k němu oba přibližují s ďábelským úsměvem.
"Jistě," řekne Lucy prostě. Luskne prsty a Kyuhyun je náhle úplně nahý a přivázaný o pelest postele.
"Tohle nemyslíte vážně!" střelí po nich nevěřícný pohled.
"Tos ještě neměl co dočinění s Lucym v posteli, že? Lucíku, že bude tentokrát uke jenom on?" Teuk se přivine k Lucymu a chce ho uchlácholit. Ještě ho bolí prdel od posledně.
"Jistě. Proč si s naším malým ďáblíčkem trochu nepohrát?" provokativně si olízl rty. Z šuplíku u nočního stolku vyndal černý kufřík. Když ho otevřel, kyuovi se zatemnilo před očima.
"Tohle nemyslíte vážně! Tohle na mě použít!" zakřičí zoufale a trhne rukama. Je mu to prd platné, drží pevně. Přece tady jde o Lucyho ne?
"To buď ještě rád, že jsem na tebe za to tvé selhání neposlal celý harém," pohrozil. To už by bylo horší. *Lulino? Kolik má harém členů? U tebe má sídlo, nebo ne?*

"Ale… tohle nemůžete! To se do mě…ani nevleze!" zaječí zděšeně Kyu, když vidí ten obří vibrátor.
"Vešlo se do Teuka, vejde se i do tebe." Zasměje se Lucy a Teukie souhlasně přikývne. Sice ten vibrátor cítí ve střevech ještě pořád a to jsou to už tři měsíce, ale ten sex tehdy stál opravdu za to. A Lucy se postaral o to, aby jej to bolelo co nejmíň. Vždycky byl na něj hodný, no. Usměje se a přistoupí k Lucymu blíž. Natáhne se na špičky, aby na pána temnot dosáhnul, a přitiskne své rty k těm jeho.
"A nechcete si to rozdat sami dva? Já bych se zdekoval a pokusil se lohnout ten ručník…?" zkusí to Kyu ještě jednou.
"Ne!" ozve se dvouhlasná odpověď. Leeteuk se odtáhne od Lucyho, který začne pomalu vytahovat pomůcky z kufru, a Teukie se zatím po čtyřech připlazí ke Kyuhyunovi.
"Tak co, malej ďáblíku, těšíš se?" zeptá se se zvláštním leskem v očích. Teakový ještě v jeho očích neviděl. K tomu jeho andělskému výrazu se nehodí.
"Pohraj si s ním, Teukie, já zatím vše pěkně připravím." Ušklíbne se démonicky Lucy a v jeho očích na pár vteřinek vzplanou nebezpečné plamínky.

*Auč! XD to muselo bolet. A ještě jen bude bolet! Ty mu chceš natrhnou prdel, což?*
Kyu jen nečinně kouká, jak se Teuk zbavuje oblečení. Sám už je nějakým zázrakem nahý, takže se může jen dívat. Kdo by to byl řekl, že se bude při pohledu na leaderovo tělo červenat jako rajče. Odvrátí pohled.
"Tak to ne chlapečku, žádné takové!" chytne ho za bradu a otočí si jeho hlavu zpět. On se na něj bude dívat. Chvíli si užívá toho, jak se Kyu snaží vyhnout se pohledu na něj. Pak se hladově přisaje na jeho rty a tělem se přitiskne k tomu jeho. Nejmladší cítí jeho vzrušení na stehně. Tohle bude dlouhý večer!
***Zatím v Henryho pokoji***
"Hele, z Leeteukova pokoje vycházejí divný zvuky. Nevíš, čím to bude?" zeptá se podezřívavě Henry, když si k němu Shindong přisedne na postel.
"Jak moc je to důležitý?" na všech čtyřech k němu přijde a natočí hlavu na stranu s takovým kukučem, že by mu i sám Lucýk podlehl. *Lulino, tys říkala, že tebe pohled neskolí! Strčím tě za Henryho, aby náhodou neupadl, okej?*
"Ehm, no..." začne, ale nedokončí. Shindong se k němu doplazí a svalí ho na postel. Něžně ho políbí. *Tohle bude na rozdíl od vedlejšího pokoje, romantické! :D*

*No to věřím, muhehehehehe*
"Dongie." Zaskučí do jeho rtů Henry a obejme jej dlaněmi kolem krku. Starší kluk se natiskne na jeho tělo a něžný polibek změní ve vášnivý. Vmísí se kolenem mezi Henryho nohy a zatlačí. Mladší kluk slastně vzdechne a přitáhne si Shindonga ještě víc k sobě. Tak moc po něm touží. Dongie se odtrhne od jeho rtů a přesune se na jeho krček, vsaje horkou kůži a začne ji sát, dokud si není jistý, že po něm zůstala pěkně rudá značka. Nahmatá lem Henryho tílka a přetáhne mu ho přes hlavu. Naskytne se mu tak pohled na dokonalou bělostnou kůži jeho milence. Neváhá a skloní se k jeho hrudníku, který okamžitě zasype drobnými polibky.
***zpět v Leeteukově pokoji***
"Řekni, že si děláš prdel!" vyjekne ustrašeně Kyu, když začne Leeteuk kroužit vibrátorem kolem jeho dírky. Lucy klečí za Teukiem, dlaněmi jej hladí po jeho dokonalém bříšku, jeho horké rty mapují kůži na Teukově krku.
"Prdel? Hnnn, jedině tak tvou." Zasměje se tiše Leeteuk, pak tiše zasténá a zakloní hlavu, aby měl Lucy lepší přístup.
*My jsme nějak drastické! Teda… ty! :D*
Lucy podal Teukiemu velkou tubu s lubrikantem.
"Přeci mu nechceme nikam ublížit, že ne?" zasmál se a opět se jal opečovávat leaderův krk a rameno.
"Moc milé!" křikne Kyu zděšeně, když ucítí chladný dotek na pozadí.
"Jsme starostliví, to nevíš?" usměje se na něj Teuk a lubrikant rozetře všude, kde jen dosáhne. Provokativně zajede až na jeho hruď a promne jeho bradavky. Možná tím chce pána pekel trochu popostrčit, že by mohl udělat to samé.
Vrátil se zpět k jeho spodním partiím. Promnul jeho úd. Mazlavé ruce po něm klouzali a Kyuhyun nemohl nesténat. Když se však vrátil k jeho pozadí a on ucítil dotek čehosi tvrdého a mnohem většího, než by sám chtěl, dostal záchvat paniky.
"Ne! Tohle nemůžete! To se do mě prostě nemůže vejít!" křičel na plné kolo.
***Henryho pokoj***
"Sakra, Shindongu, slyšíš to?" nedá Henrymu, když slyší ten nehorázný křik.
"Co nás po tom?" odignoruje ho opět a dál se věnuje jeho bělostné hrudi.
"Ale stejně, zní to, jakoby tam Kyuhyuna mučili…" podotkne, ale nechá se zulíbat.
"Vždyť je tam Lucy, u něj nikdy nevíš. A už je neřeš, nebo odejdu," pohrozil mu. Jasně, odejde! Tomu ani sám nevěří!

*Bejby, NIKDO tomu nevěří*
Henry se křečovitě chytne jeho ramen - kdyby náhodou - a přitáhne si ho do polibku.
"Nenechal bys mě tady… takhle rozdělaného, že ne?" zaskučí a otře se svým klínem o ten Shindongův. Starší kluk zasténá, když ucítí, jak se jejich vzrušené chlouby o sebe otřou, zakloní hlavou a sám se proti němu pohne. Riflová tkanina, která jej stahuje, je nepříjemně těsná. Odtáhne se od svého milence a začne si spěšně rozepínat knoflík riflí. Henry jej ale zastaví, chytne jeho ruce a položí si je na ramena.
"Já sám." Zašeptá a přisaje se na Dongův krk. Dlaněmi hladí jeho boky, přesune se na hruď, pomalu rozepíná knoflíčky košile, líbá jej na šíji, ramenech, hrudníku, posouvá se níž, stahuje z něj košili, přesune se k poklopci. Uvolní knoflíček i zip, jeho rty se pohybují po Shindongovy hrudi, starší z nich hlasitě sténá a zaklání hlavu. Dlouho to ale nevydrží, ve chvíli, kdy z něj Henry stáhne kalhoty, převezme iniciativu, opět ho povalí do peřin a dravě se přisaje na jeho rty.
Henry táhle zasténá, pootevře rty a nechá Shindonga vplout dovnitř. Pohne se proti němu jazykem, stejně hladově odpovídá na jeho polibky, pohyby i doteky…

***Zpět u trojky***

"Háááh!" Kyuhyun táhle zasténá, jeho tvář je zkřivená rozkoší, hlava zakloněná, jeho hrudník se zvedá a opět klesá v šíleně rychlém tempu.
"A pak, že se to do něj nevejde." Zasměje se tiše Leeteuk, zatímco v nejmladším chlapci pohybuje vibrátorem.
"To víš, uke je uke." Zavrní Lucy, jeho dlaně šmejdí po Kyuově hrudníku, zatímco rty se natahuje k Leeteukovi. Ten mu ochotně vyjde vstříc, vášnivě jej líbá, dlaní vpluje do jeho vlasů a přitáhne si jeho tvář blíž.

Chřestot pout se nese pokojem jako podklad pro píseň. Všichni tři sténají. Teuk tře Kyuhyunův penis v rychlém tempu. Stejně si počíná Lucy s tím jeho. Po několika dlouhých chvílích Kyu vyvrcholí. Nenechají ho oddechnout si. Lucy luskne prsty a Kyu má náhle volné ruce. Proč by se právě teď vzpouzel že? Vibrátor z něj už taky zmizel. Kde se poděl, to nikdo neví. A chceme to vůbec vědět? *Nechceme, ale dozvíme se! Jen si počkejte! Muahahahaha*
Lucy se přesune za něj a chytne si ho v podpaží. Hrubě do něj vnikne. Ne, že by to bylo tak strašné, ten vibrátor byl větší! Roztáhl mu nohy, aby se k němu dostal i Teukie. Ten se přisál na jeho rty. Vášnivě a hladově. Roztáhl mu nohy a nasoukal se mezi ně. Taktéž do Kyua pronikl. Nenechali mu čas zvyknout si. Rovnou začali souběžně přirážet…

***Wookieho pokoj***
"To je už potřetí, co mi chtěl Kyu něco sebrat…" stěžuje si sedíc na posteli. Yesung mu ručníkem sučí vlhké vlasy.
"Je to potvora, vždyť to víš," lípne mu pusu na tvář.
"Ale stejně. Začínám se bát o medvídka, co když mi lohne i jeho?" koukne ustrašeným pohledem na druhého muže. *ehm, modrý medvídek, říká ti to něco? :D*
"Jestli to udělá, osobně mu vykroutím krk, jo?" slíbí mu Yesung a odloží ručník.
"Tak, šup do pyžama a spát," usměje se na něj jako na malé dítě. Opravdu nikdo by neřekl, že tohle malé milé zlatíčko má ránu jako Chuck Norris! *Další odrůda, asi…*
"Nemluv se mnou jako s děckem! Jsem dospělý!" okřikne ho nespokojeně Wookie.
"No jo, vždyť jo," Sung se zapitvoří a odnese ručník. Ryeowook se zatím obleče do pyžama. Když se druhý muž vrátí, už leží přikrytý v posteli a čeká na něj.
"Šikovnej," usměje se a přisedne k němu.
"Zůstaň!" poprosí Wookie, když chce Yesung odejít.
"Tak dobře…" přitaká. Jemu se prostě nedá odolat! *Kukuč jako Franký, ti by si rozuměli :D*

Sung nadzvedne peřinu a nasáčkuje se k Wookiemu. Paži obtočí kolem jeho pasu a přitáhne si ho do náruče. Zaboří tvář do jeho vlasů a jemně jej políbí. Wookie se spokojeně schoulí do jeho náruče, tvář zaboří do místečka mezi jeho krkem a ramenem a nasaje jeho příjemnou vůni. Yesunga na krku pošimrají Wookieho vlhké vlasy a po zádech mu přeběhne příjemný mrazík.
"Sungie?" zašeptá Wookie tiše.
"Hnn?" udělá jen Yesung.
"Máš mě rád?" zeptá se Wookie tichounce a víc se přitiskne k Yesungovu tělu. Yesung jej pohledí po zádech a přikývne.
"Ano, mám." Zašeptá do jeho ouška.
"Jak moc?" zeptá se po chviličce mladší kluk. Yesung přemýšlí, zda mu to říct, nakonec se však rozhodne pro bezpečnou alternativu.
"Strašně moc rád." Políbí jej opět do vlasů. "Proč se ptáš?"
Wookie neodpovídá, mlčí. Cítí, jak se mu do tváří hrne červeň, když se mu do hlavy vkrade myšlenka, která by tam opravdu neměla být. Ale když zaslechl ty vzdechy z Henryho pokoje… taky zatoužil… zažít te pocit.
Jeho rty se pohnou samovolně na Yesungově krku. Jemně jej políbí, nevinně, tak, že by v tom Yesung neviděl nic zvláštního. Pokud by ale nevsál jeho kůži mezi rty a nepřejel po ni svým jazýčkem.
C-co to děláš, Wookie?" vyjekne Yesung překvapeně a ještě víc překvapeně se zatváří, když se Wookie vymaní z jeho náruče, povalí ho na záda a sám si na něj obkročmo sedne.
"Wookie?" zašeptá Yesung, v očích otazníčky.
Ryeowook se skloní k jeho tváři a nevinně se usměje, načež se přisaje k jeho rtům. Yesung se zmůže jen na třeštění očí.
"Miluj se se mnou, Sungie."
 


Komentáře

1 Katy-chan | Web | 30. ledna 2012 v 12:07 | Reagovat

To jste to museli utnout v tom nejlepším??? Zabít málo!!!
Honem honem s dalším dílkem!!!

2 Noemi! >< | 30. ledna 2012 v 15:03 | Reagovat

To je uzasnee! Wahaha, z nekterych casti jsem nemohla... a kdyz si predstavim ten konec... Wookieho... nahaa! Chcu dalsi dil! xD

3 Terry | Web | 30. ledna 2012 v 16:08 | Reagovat

To je dokonalé! Z té trojky jsem nemohla :D Ale jako, takhle to utnout... to se nedělá! Honem další díl! :D

4 Mai | 30. ledna 2012 v 16:41 | Reagovat

Takto to useknúť? Ste sa zbláznili holky, mňa tu skoro seklo o zem...pokráčko baby, toto mi nerobte, inak budete mať na svedomí moju smrť..:D

5 Mai | 30. ledna 2012 v 16:41 | Reagovat

Takto to useknúť? Ste sa zbláznili holky, mňa tu skoro seklo o zem...pokráčko baby, toto mi nerobte, inak budete mať na svedomí moju smrť..:D

6 Hatachi | 30. ledna 2012 v 19:59 | Reagovat

Teda holky...fakt ste praštěné...ale toto se mi líbilo,fakt mooc líbilo. Myslela se si že jiná trojka než je HanSiChul mě nepřekvapí,ale tahle mě překvapila a musim říct že mile.Ten Lucy je vynalézavý d´áblík... Nevím proč se Henry zabívá trojkou když se má věnovat Dongiemu... No a co ten konec...takhle to useknout...holky to se přece nedělá!!! tak honem pohněte s dalším dílem...a opovažte se začít někde jinde než u Sungieho a Wookieho...

7 Naya | Web | 30. ledna 2012 v 21:37 | Reagovat

Nyuuu....Ne, moc často rozepsané povídky nečtu, jelikož potom oxiduju u té povídky několikrát denně a klávesnice také všechno nevydrží. Ale kdo by odolal, když se páruje Teukie a Kyu (čorka jedna, chudák Wookie) a když je dáš do trojky :D
V každém případě mě tu teď máš každý den... Vážně se mi to líbí, jenom to takhle useknout x.X"
Nyuuu...tak další, další... :D

8 Take Ho | Web | 31. ledna 2012 v 9:29 | Reagovat

wooohááá kdy bude další díl?? "w"

9 syrinox | 5. února 2012 v 14:04 | Reagovat

Muhahah, luxus :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~