Noční můra

7. ledna 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Beast povídky
Hehe, tak se mi povedlo sepat další kratičkou povídku. Je taková obyčejná a bez děje. Taková rychlovka, která mě zničehonic napadla. Původně to měla být povídka na přání, ale nevyhovuje požadavkům, takže... možná příště :D Hehe, celkem se mi líbí, je taková nevinná :D No, tak snad se bude líbit :DNázev: Noční můra
Fandom: Beast/B2st
Pár: JunSeob
Autor: Luli(na)
Varování: 12+


"Junnie?" tichounký hlásek, který se ozve v potemnělém pokoji, téměř není slyšet, chlapce spícího v teplé posteli to přesto vzbudí. Chvíli mu trvá, než si uvědomí, co jej vzbudilo, hned se ale probere a posadí se. Zamžourá ve tmě a rozezná v ní temnou siluetu. Nemusí mu ani vidět do tváře, aby věděl, o koho se jedná. Nikdo jiný k němu totiž takhle v noci nechodí. Nikdo kromě něj.
"Yo… copak?" zívne a protáhne se.
"Uhn… já-… promiň. Já…" Yo přešlápne na místě a skloní tvář k zemi. Je mu to tak trapné jej takhle pozdě budit pořád z toho jednoho důvodu. Ale…
"Zase ten sen?" zeptá se Jun chápavě. Poslední dobou se Yoovi zdává pořád ten samý sen a on pak nemůže spát.
"Uhn." Přikývne tichounce Yoseob a skousne si ret. Bojí se, že jej Junhyung vyhodí. Že už ho omrzelo to jeho věčné otravování. Kdyby tak věděl…
"Pojď ke mně, ty můj malý strašpytlíčku." Poplácá dlaní postel vedle sebe a něžně se na něj usměje. Yo neváhá, pár kroky je u něj a už se hrne pod jeho vyhřátou peřinu. Junhyung se musí smát, ten maličký je tak rozkošný. Takové děťátko. Malé a nevinné. Opět se usměje a lehne si vedle něj. Natáhne ruku k jeho tváři a jemně jej pohladí a vtiskne mu polibek na čelo.
"Spinkej, princezno."zašeptá něžně. Yo zaprská a žďuchne ho do ramena.
"Nejsem holka." Nafoukne tvářičky. Jun jen stěží ovládne touhu políbit ho na ty krásně růžovoučké rty, které jsou momentálně tak svůdně našpulené.
"Ale vypadáš tak." Zasměje se Jun a cvrnkne černovláska prstem do nosu. Yoseob se na něj škaredě podívá.
"Jsi hnusný!" fňukne.
"A ty se šíleně roztomile zlobíš." Unikne Junovi ze rtů dřív, než si to stačí přemyslet. Yoseob na něj vytřeští ty své velké kukadla a zrudne až po kořínky vlasů I v té tmě jsou jasně vidět jeho růžové tváře.
"A ještě se i roztomile červenáš." Junhyung neví, co to do něj vjelo, ale když tady tak leží a Yo leží vedle něj a je tak blízko a je tak strašně sladký a tak krásný a tak rajcovně rudý. Představí si jeho tvář takhle rudou při jiné činnosti, kdy se křiví rozkoší a ztékají po ní kapičky potu a… Kruci, June! Okřikne se v duchu. Takové perverzní myšlenky má snad jen Hyunseung! Měl by se s ním přestat bavit. Má na něj špatný vliv. Hodně špatný.
"Já se nečervenám." Zamručí Yoseob a skryje tvář do Junova ramena. Nejraději by se přepadl pod zem. Nebo oboje. Ale při Junhyungovi je mu tak dobře. Když spí u něj v posteli, žádná noční můra se k němu neodváží. Bože, skutečně si připadá jak malá holka. Stejně ubrečený. Kruci, Yoseobe, je ti dvaadvacet, vzpamatuj se! Nejsi malé dítě! Křičí na sebe v duchu.
"Ne, jistě že ne." Ujistí ho Jun a obejme jej kolem pasu. Přitiskne to drobné tělíčko k sobě a zaboří tvář do jeho vlasů. Ucítí sladičkou vůni jahod a chtě nechtě se musí zase smát.
"Ty i voníš jako holka. Vážně nejsi princezna?" zapochybuje.
"June!" křikne Yo a prudce se od něj odtáhne.
"No co? Nemůžu za to, jak vypadáš." Mrkne na něj pobaveně. Yo je tak děsně sladký, když se zlobí. Má tendenci začít pištět jako puberťačka a ňuňíkat na něj jako ta šílená Lulina.
"Nesnáším tě! Odcházím!" vykřikne Yo nazlobeně a pokusí se dostat z Junova sevření.
"A co tvoje noční můra?" zeptá se provokativně Junhyung.
"Tak nebudu spát!"umane si Yo a vrazí Junovi loket mezi žebra. Jun vyhekne a pustí jej ze sevření. Yoseob vyskočí z postele a chce vstát, ale Junhyung jej chytne za zápěstí a stáhne ho zpět na postel a dříve, než se mu Yoseob stačí vytrhnout, udělá něco, co mladšího kluka přimrazí na místě. Políbí jej. Měkce a vlhce. Yoseob má pocit, že mu srdce vynechalo několik úderů.
Jun se od něj po chvilince odtáhne a opět jej rozesměje Yoseobův vytřeštěný výraz. Ten kluk je roztomilý ať už se tváří jakkoli. To snad ani není možné!
"P-p-p-proč jsi to udělal?" vypískne vyděšeně.
"Protože jsem chtěl." Pohladí ho po tvářičce, která je opět úplně rudá. Je jako rajské jablíčko. Zakázaný ale o to víc chtěný. Neodolá, potřebuje… chce ty rty ochutnat ještě jednou. Přitiskne si Yoseoba co nejblíže k sobě a opět se zmocní jeho rtíků. Obkrouží je jazykem a vnikne dovnitř. Yoseob se nebrání, nějak pořád nechápe, co se vlastně děje. Jun ho líbá! Skutečně jej líbá! Na rty! Jak? Proč? Co? Kde? V hlavě má vymeteno. Vůbec si nevšimne, kdy jej Jun povalí do peřin, vůbec si neuvědomuje, že vlastně leží. Vše se s ním kroutí a nedokáže vnímat nic, než jsou Junhyungovy rty na těch jeho. Zavzdychá, když se jazyk staršího kluka dotkne toho jeho. Co se to s ním děje? Mělce dýchá, srdce mu tluče jako splašené, jeho tělo se chvěje. Bože, CO se to s ním děje?! Z jeho rtů unikne zklamané zaskučení, když se od něj Jun odtáhne.
"Pořád chceš odejít?" zeptá se smyslným hlasem, ze kterého Yoseobovi naskočí husí kůže.
"Ne." Knikne omámeně. Junhyung se vítězně usměje.
"To jsem chtěl slyšet." Řekne spokojeně. Lehne si vedle Yoseoba, obejme ho kolem pasu stejně, jako pokaždé a zavře oči. Yoseob zůstane hledět na jeho tvář a je naprosto zmatený. Co to bylo? Proč jej políbil? Proč se mu to tolik líbilo? Dotkne se prsty svých rtů. Příjemně brní. Pořád cítí chuť Junhyungových úst. Ještě dlouho pozoruje Junovu tvář. Vypadá, jakoby usnul. Jenže Yoseob usnout nemůže. Pořád na to musí myslet.
"Junnie?" zašeptá do ticha. Chvíli je ticho a tak si Yo myslí, že už vážně usnul. Pak ale Jun otevře jedno očko.
"Hnn?" udělá jen.
"Ty…" pohledem těká všude možně, jen aby se nemusel dívat do jeho tváře.
"Po-políbíš mě ještě?" zeptá se tak tichounce, že málem sám přeslechne svůj hlas. Je si jistý, že jeho tvář spalují plameny, jak mu hoří. Zavře oči a čeká, že jej Jun vysměje, nebo něco podobného, ale to se nestane.
"Rád." Uslyší odpověď. Otevře oči zrovna ve chvíli, kdy se Junhyungova tvář přibližuje k té jeho a Junovy rty se přitisknou k těm jeho a uvězní je v něžném polibku. Opět ho ovládne stejný pocit. Stejné mravenčení v břiše. Stejné chvění…
"Líbí se ti to, viď?" Zašeptá do polibku.
"Hnn." Vydechne Yo spokojeně. Na nic jiného nemá sílu. Jun vklouzne jazykem do jeho úst a změní něžný polibek ve vášnivý. Jazykem zkoumá každičké místečko jeho úst, dlaní přejíždí po jeho zádech a tiskne ho k sobě a Yoseob nedokáže zadržet spokojený povzdech, který se mu dere z hrdla…
Starší kluk se od něj odtáhne a věnuje mu ten nejkrásnější úsměv, jaký u něj kdy Yoseob viděl.
"Půjdeme spát, je pozdě." Opět jej pohladí po tváři a pak ho k sobě přitiskne. Yoseob se stulí do jeho náruče a zaboří tvář do jeho hrudě. Cítí při tom pravidelný rytmus Junova srdce, které pomalu tluče. Jeho pravidelné údery jej pomalu kolébají ke spánku. Junhyung jej hladí po zádech, líbá ho ve vlasech a při tom mu na tváři hraje spokojený úsměv…
"Dobrou noc, Seobie." Popřeje tichounce.
 


Komentáře

1 keishatko | Web | 7. ledna 2012 v 11:35 | Reagovat

to bolo rozkošné :)

2 Hatachi | 7. ledna 2012 v 12:36 | Reagovat

To bylo tak něžný... Líbilo se mi to...

3 eSmy | Web | 7. ledna 2012 v 14:24 | Reagovat

aaa... krásne, ňuňu... a ja dostanem cukrovku! :D

4 Terry | Web | 7. ledna 2012 v 15:55 | Reagovat

To bylo tak slaďoučký! Takový ťuťu ňuňu >.<

5 ElenEstel | 7. ledna 2012 v 18:51 | Reagovat

to je tááák krásný a něžný

6 Lee Hyumi | E-mail | Web | 7. ledna 2012 v 22:46 | Reagovat

to je tak krasny lulinko:D nejlepsi jak s tema myslenkama seungie a pak ze nyunika jak lulina:D haha dobraa :d juuu ale strasne se mi libila ta cast s tim jak yo zobronil o dalsi polibek nyuuu to bylo tak cuteeee proste krasny:P moc se mi to libilo^^ JunSeob 4ewa!~

7 Nao-chan | 8. ledna 2012 v 18:02 | Reagovat

wááááááá to bylo ňunííííííííííííí ♥

Miluju JunSeob povídky! Yo je tak děsně...dokonale roztomilý! Já jsem tak ráda, že jsem se s ním rozešla a nechala ho Junovi! :D Kdybych se s ním měla rozejít kvůli nějaké holce, tak bych jí ho nedala, ale Junovi ho klidně svěřím :) Ňyáááh!

Ale nejvíc mě zabila část:
Představí si jeho tvář takhle rudou při jiné činnosti, kdy se křiví rozkoší a ztékají po ní kapičky potu a… Kruci, June! Okřikne se v duchu. Takové perverzní myšlenky má snad jen Hyunseung! Měl by se s ním přestat bavit. Má na něj špatný vliv. Hodně špatný.

xD a potom u té části jak Yo prosí o další polibek jsem se málem roztekla! :D Asi budu potřebovat zásobu inzulinu, abych neumřela na cukrovku :D

8 Kami | E-mail | Web | 9. ledna 2012 v 18:54 | Reagovat

překrásná povídka :)

9 Syrinox | 26. ledna 2012 v 8:21 | Reagovat

Wáááááá,nádhera!!! Luxus!!!Kawai!!! XD

10 Rikku | Web | 31. prosince 2012 v 23:15 | Reagovat

OMG,tak to bylo krásný!!!! To se ti povedlo. Tenhle pár se mi začíná víc a víc líbit. V některých mmentech to vypadá jakokdyby spolu byli ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~