Nezapomeň na mě - 20. díl

26. ledna 2012 v 19:01 | Luli(na) |  Nezapomeň na mě | přerušeno
Uhn, tak nakonec tady přeci jen nějaká ta povídka bude. A jak je to možné? Poděkujte škole, děti. Páč tam se dá dělat vážně jen tohle. Jo, správně, místo učení jsem tam psala povídku. A doma jsem ji jen přepsala, jelikož kreslit se mi opravdu nechce. Jsem prostě líná a i když vím, že mě za to strejda zabije, prostě se mi kreslit nechce. I když bych měla... Chjóóó! To je otrava. No nic, alespoň vám můžu zvednout náladu, když nic jiného :D Tak si čtení užijte, brzo se to všechno posere :DNečekal tak vřelé přivítání. Zavrávorá, když mu Wookie vpadne do náruče a musí chytnout jeho tělo kolem pasu, aby chlapec neupadl. Přitiskne ho k sobě a tiše se zasměje, když na něj Wookie zpod řas překvapeně zamrká.
"Sungie?" knikne tichounce a trošku zmateně, nečekal, že by byl Yesung doma. Vůbec ho neslyšel. Obvykle se Yesung hlásí hned, co vejde do domu… možná se i hlásil, ale Wookie byl příliš zamyšlený, než aby to postřehl.
"Děje se něco?" všimne si, jak se Wookie tváří zmateně a neví, čím to může být. Stalo se snad něco, když nebyl doma?
"Ne, nic." Sklopí Wookie tvář k jeho hrudi, cítí, jak mu hoří a vůbec nechápe, co se to s ním děje. Yesungovo objetí na něj najednou působí tak… jinak. Po tom, co se stalo. Nechápe to. Své pocity. Jsou tak neznámé. Jeho tělo se chvěje, srdce mu buší. Motá se mu hlava. Musí se opřít o Yesungovu hruď, aby udržel rovnováhu. Ne, tohle není z Yesungova objetí, tohle je… Něco je špatně. Yesung si i přes to všimne rudé barvy Wookieho tváře a vyděsí se. Vezme jej za bradu a přinutí ho zvednout hlavu. Setká se s Wookieho mírně zamlženým pohledem. Wookieho kůže jej pálí na dlani, celý hoří.
"Wookie?" vyděsí se Yesung při tom pohledu. Chlapec zaostří pohledem a podívá se do Yesungovi tváře. Má pocit, jako by se vlnila, rozmazává se a opět zaostřuje. Co se to děje?
"Je mi… špatně…" řekne téměř šeptem, hlava se mu motá pořád víc, je mu horko a žaludek má jako na vodě. Yesung na nic nečeká, popadne jeho tělíčko do náruče a odnese ho zpět do postele. Přinutí ho lehnout si a přikryje ho dekou.
Tuší, co se stalo. Wookie prostě musel chytit virózu, co teď propukla. Pohladí chlapce po horké tváři a zaběhne do koupelny, kdy rychle připraví studený obklad a ve skříňce najde vhodné prášky. Seběhne ještě do kuchyně, kde natočí do skleničky studenou vodu a pak se vrátí do Wookieho pokoje. Chlapec pořád leží tak, jak ho nechal, nehnul se ani o milimetr. Oči má zavřené, jeho tváře jsou ještě rudější, než byli před chvíli. Pomůže mu do sedu, přičemž Wookie nesouhlasně zaskučí, jeho tvář se zkřiví v grimase.
"Musíš si vzít ten prášek, Wookie." Pošeptá mu naléhavě do ouška. Wookie zaskučí ještě jednou, ale poslechne je. Má pocit, že prášek vyvrátí ve chvíli, kdy jej zapije. Nestane se tak ale. Místo toho jej zachvátí kašel, který jej málem zadusí. Rychle se mu však podaří opět popadnout dech.
"Pokus se usnout." Slyší Yesungův starostliví hlas. Starší muž mu vtiskne polibek na čelo, nedbaje na to, že by mohl chytnout virózu i on. Pak mu na čelo přiloží studený obklad. To už ale Wookie téměř nevnímá.

*

"Jak mu je?" zeptá se blonďatého kluka, jen co jej uvidí stát na chodbě s tácem, na kterém jsou dva prázdné šálky čaje.
"Už líp. Před chvíli usnul. " Usměje se na něj široce a odnese tác do kuchyně. Yesung si zuje boty, pověsí bundu na věšák a následuje ho do kuchyně. Když vejde, blonďák už odkládá opláchnuté šálky do dřezu.
"Děkuju, Heechule, že jsi s ním tady zůstal." Poděkuje už snad po sté Yesung a Hee se na něj s protočením očí podívá.
"Neděkuj pořád. Udělal jsem to rád. Navíc, stejně nemám doma co dělat. Věř mi, koukat celý den na televizi a čekat, kdy se Wonnie vrátí domů…" nechá větu vyznít do prázdna, přičemž mávne rukou, jako, že to nestojí za řeč. Yesung se pouze usměje a přejde k lince.
"Dáš si třeba kafe, nebo něco?" nabídne mu, když si sám vybírá šálek. Heechul jen pokroutí hlavou.
"Právě jsem dopil čaj, taky jsem si tím minulý týden prošel, tak provizorně nepiju nic jiného. Jsem zvědavý, kdy to chytne Siwona. A stejně musím jít. Za hodinu mám pohovor." Odmítne slušně Heechul. Yesung zpozorní. Pohovor?
"Tak sis nakonec něco našel?" zná dobře Heechulův problém, co se práce týče.
"Nevím, možná. Ale jak se znám… Nebo spíš, jak znám lidi, dlouho mi to nevydrží."
"To je to až tak zlé?" Nadzvedne Yesung obočí. Napustí vodu do konvice a nechá ji vařit. Mezitím si do hrníčku nasype dvě lžičky kafe a dvě lžičky cukru.
"Vážně. Začínám se děsit toho, co mě v práci čeká. Je to celkem otrava, když se mnou zacházejí jako s holkou. Copak vypadám jako holka?!" Navztekaně našpulí rty a jeho obočí se mírně nakrčí. Yesunga napadne, že tohle rozhodně moc chlapsky nevypadá, no raději se kousne do jazyka. Ještě by se na něj Heechul naštval.
"Raději nic neříkej." Řekne po pár vteřinách Heechul, aniž by se na něj kouknul. Sám si je vědom toho, jak vypadá. A ví, že vážně vypadá zženštile. Ale je krásný. A to je hlavní. Vyhovuje mu to tak. Ušklíbne se. Jak může chtít, aby se na něj nekoukali jako na holku, když tak dokonce i přemýšlí? Zajímá ho jenom to, jak vypadá. A jak se nejvíc zalíbit Siwonovi. Siwonnie…
"Kruci, já to nestihnu!" zanadává Heechul, když Yesung odkládá hrníček do dřezu. Nějak zapomněl na čas. Rozběhne se na chodbu, málem se přerazí o komodu a dokonce si začne obouvat Yesungovy boty. Yesung jej doběhne a pohled na Heechula jej pobaví,
"Počkej, uklidni se, já tě tam odvezu. Jako poděkování, že ses mi postaral o Wookieho."
Heechul se na něj vděčně podívá, pak se ale zarazí.
"Ale co Wookie? Bude tady sám…"
Yesungův pohled se stočí směrem ke schodům a Heechulovi neunikne něha, která se mu objeví v očích. Stejným pohledem se dívá Siwon na něj. Jeho rty se roztáhnou v úsměvu. Z tohohle kouká něco víc.
Yesung chvíli váhá, nakonec se však otočí zpět na Heechula a usměje se.
"Myslím, že se tak brzo nevzbudí. Odvezu tě. Pokud to teda není daleko."
"Hnnn, autem ne." Zapřemýšlí Heechul. Yesung jen přikývne a rozesměje se.
"Tak fajn, jdeme. Ale nejdřív… vrať mi mojí botu."

*

Wookieho probudí bouchnutí dveří. Tiše zasténá, když zjistí, že mu je opět špatně. Přinutí se otevřít oči. Vidí trošku rozmazaně, jelikož jsou jeho oči pořád slepené spánkem, ale stačí pár zamrkání a jeho pohled se zaostří. Právě v tu chvíli se otevřou dveře. Tak tiše, že to málem přeslechne a ani si není jistý, zda se mu to jen nezdálo. Proto nadzvedne hlavu, i když s obtížemi, a podívá se ke dveřím. Jeho pohled spočine na Yesungovi. Te se na něj usměje a pomalu přejde k posteli.
"Jak dlouho si vzhůru?" zeptá se tiše a pohladí jej po vlasech, které jsou vlhké od potu.
"Chvilinku." Zašeptá tichounce Wookie, jeho hrdlo je úplně suché a mluví se mu vážně špatně. Yesung je hned u něj a pomáhá mu posadit se. I když by Wookie nejraději ležel, je mu jasné, že tak by pil asi jen těžko. Yesung mu přiloží skleničku vody ke rtům a Wookie se na něj vděčně podívá. Pomalu se napije a studená voda mu steče do krku. Je to příjemně osvěžující, při tom, jak mu celé tělo hoří.
"Udělám ti čaj, hned budu zpět, ano?" promluví na něj s něhou v hlase a své rty přitiskne k jeho čelu. Wookie přivře oči, jak je to příjemné a spokojeně zavrní, když jej Yesung opět položí do peřin. Přikryje ho až po bradu, věnuje mu ještě jeden polibek na čelo, pak ještě jeden na nos, dlaní ho pohladí po, horečkou zarudlé tváři. Wookie se otře o jeho dlaň, která příjemně chladí a spokojeně se usměje. Yesungovi se na tváři taky rozhostí úsměv, když vidí, jak spokojeně se Wookie tváří.
"Budu hned u tebe." Zašeptá ještě, než opustí pokoj. Wookie jen tiše zavrní, na víc se nezmůže. Opět na něj padá únava.
 


Komentáře

1 eSmy | Web | 26. ledna 2012 v 19:15 | Reagovat

Sestričkáá!!! Miljuem ťa! *ide ťa vybozkávať!* Akože, to, že sa to die posrať... a že ty si to už posrala XD *vie niečo, čo oni nie! ha!* ... akože... to pre tento moment ignorujem. Chcela su dlhý komentár... pokúsim sa o neho :D Táákže... Vrať mi mojí botu! *Lulí, já ji nemám!* ... ehm... prečo si obúval jeho botu? Aha, jasné, panika *Chule, vrať mu jeho botu!* a nakoniec mu ju dúfam vrátil *Hodí pohled po Chulovi, který je pořád na návštevě* Trávi sa, že jop.. tkaže pohoda :D:D.... A dúfam, že Wookieho uzdravíš! *dobre, tomu ani sama neveríXD*... ale apsoň sa o to pokús!... prosííím! Prosííím! I keď už teraz mám sto chutí ti niečo urobiť!.... Ale... počkám si.. ty si počkáš! Bude kreslo, tomus a nevyhneš!... ňáááh... Ale aj tak ťa nadovšetko milujem zlatíčko moje! ... A nedám nepredám ani nevenujem!

2 Hatachi | 26. ledna 2012 v 20:40 | Reagovat

Haleluja školo... Pěkný díl... Chudáček Wookie je nemocný a z Yesunga vyzařuje tolik lásky když se o něj stará.Jen doufam že jim tu idilku nepokazíš...vždyt´ si teprve k sobě našli cestičku...prosim prosim. A SiChul...jsou do sebe totálně zamilovaní...mam je ráda,je to můj oblíbený pár. Těšim se na další díl...hlavně aby nebyl moc smutný...

3 Kaoru | 26. ledna 2012 v 20:47 | Reagovat

Lulí si vážně úžasná!! Tak Jako já chci další dílek!..Pf *fňuk* jE TO KRÁSNÉ ROZKOŠNÉ BOMBASTICKÉ!!..Prostě Boží!.:D

4 Katy-chan | Web | 26. ledna 2012 v 21:34 | Reagovat

Jsem tak ráda, že jsem se nevzdala naděje a přece jen se sem přišla podívat. Děkuju za další díleček...bylo to tak...hmmm...kawaiííí - to je to slovo - a nemůžu se dočkat dalšího!!!

5 Terry | Web | 27. ledna 2012 v 17:45 | Reagovat

To je tak úžasné, krásné, rozkošné!! Chudáček Wookie je nemocnej, ale Sungie se o něj stará s takovou láskou a něhou ^^ Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat...

6 Jenny | Web | 28. ledna 2012 v 10:55 | Reagovat

*,* jeeeeeeeeeeeeej já se bojím konce!!! xDDD Já se ho vážně bojím!!! xDDD já se bojím tebe... Q.Q Neuděláš to co si myslím že uděláš že ne? T.T * depka * xDDDDD to si s tebou ještě vyřídím Q,Q

7 syrinox | 7. února 2012 v 15:53 | Reagovat

Aaaaa, chudáček Woonie TT_TT Buuuuu jsi zlá, takhle toho bobíška trápit, tsss však počkej... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~