Nezapomeň na mě - 18. díl

21. ledna 2012 v 10:00 | Luli(na) |  Nezapomeň na mě | přerušeno
Muhehehehe, děti, za tenhle dílek mě asi zabijete... ne asi, ale určitě. Myslím, že bych se měla jít skrýt, než do mě hodíte kamenem...XD Ne, zatím se nic neposralo, klid, jen... ehé, no dyť uvidíte. Jinak, tohle je nejdelší dílek v historii téhle povídky (má 4 stránky ve wordu, děti!) Jinak, Hatachi, Sungiemu je v povídce tolik, co normálně, takže 27. (27-15=12... ehé... to není tak moc velký rozdíl... he...hehe) No tak já padám, nejlíp se zahrabat někam hluboko, kde mě nenajdete :D


"Už jsem řekl, dřív, než za dva dny ať se mnou nepočítají." Řekne nekompromisně Yesung, přičemž se snaží nepřipálit rybu, která prská olej ne všechny strany.
"Prý si klient vyžádal speciálně tebe." Naléhá Siwon dál, i když mu to není zrovna po chuti. Nechce rušit Yesunga z dovolené, kterou si zaslouží. On i Ryeowook. Jenže vedení si nedá pokoj.
"Pokud o mě tak stojí, ty dva dny to ještě zvládne, pokud ne, ať si najde někoho jiného." Pokrčí rameny a vzápětí sprostě zakleje, když mu olej poprská ruku.
"Promiň, Siwone, vážně nemám v plánu odejít dřív, než jsem měl v plánu. Teď musím končit, hoří mi oběd." Nečeká na odpověď a jednoduše hovor típne. Hodí mobil na linku a stáhne plyn na minimum. Natáhne se pro talíře, vytáhne rybu z pánvičky a rychle ji hodí na talíř.
"Sungie?" otočí se za hlasem a stejně, jako vždycky, tak i dnes ho uchvátí to kouzlo, které z chlapce vyzařuje. Hodí na pánvičku další kousek ryby a něžně se na chlapce usměje.
"Pojď se najíst, ať můžeme do města." Kývne hlavou ke stolu. Wookie poslušně přicupká ke stolu. Okamžitě před ním přistane talíř s rybou, zeleninou a bílým pečivem.
"Dobrou chuť." Popřeje mu.
"Ty nebudeš?" vzhlédne k němu tázavě Wookie.
"Budu, až se mi to dodělá." Ukáže na pánvičku, kde už se smaží další kousek ryby. Ryeowook odsune talíř stranou a opře se o židli. Yesung se na něj nechápavě podívá, nemá snad hlad? Vždyť od rána téměř nic nesnědl…
"Copak?" zeptá se starostlivě, no Wookie jen s úsměvem pokroutí hlavou.
"Počkám na tebe."

*

Sleduje Wookieho rozzářenou tvář a sám se musí šťastně usmívat. Věděl, že se mu tady bude líbit. Ryeowook si ani jen nevšimne pohledu, který mu Yesung věnuje. Je plně zahlouben do pozorování světa za sklem. Nahne se přes zábradlí, natáhne ke sklu ruce a dotkne se chladného povrchu. Drobní žlutí tvorečci za ním se okamžitě rozprchnou do stran. Yesunga ani jen nenapadne zastavit ho. I když se to nesmí. Wookieho radost je pro něj prvořadá a navíc. Kolem není nikdo, kdo by je viděl. Jsou tady sami.
Wookie je okouzlen všemi těmi barvami, vůbec netušil, že něco takového existuje. Jistě, neměl možnost vidět něco takového. Proto je pro něj vše tak nové a krásné. Yesung si ani nedokáže představit, jak uchvácený musí chlapec být. On sám nedokáže odrhnout pohled od všech těch rybiček různých barev, tvarů i velikostí. A to tady byl už tolikrát. Jak se musí teprve cítit Wookie?
"Jak může být něco tak krásné?" vydechne okouzleně Ryeowook, jeho pohled se upírá na tu barevnou nádheru.
"Může, jak vidíš." Usměje se Yesung a obejme chlapce kolem ramen.
"Tak pojď, ještě je tady toho tolik, co jsi neviděl."
Wookie se ale ani nehne, tady se mu líbí. Nedokáže odtrhnout oči od malých žlutých rybek, které se opět shlukly u skla.
"Ještě chvilku." Zaprosí, aniž by se na Yesunga podíval. Staršímu muži se na tváři rozlije další něžný úsměv a vtiskne chlapci polibek do vlasů.
"Jak si přeješ." Špitne tichounce a nechá Wookieho, ať si ještě chvíli užívá toho pohledu na podmořský svět.
Než ho projdou celý, je venku téměř tma. Ani jednomu to ale nevadí.
"Spokojený?" zeptá se Yesung, když opustí areál podmořského světa a Wookie nadšeně přikývne. Pak se kousne do rtu a skloní hlavu. Yesung už to gesto moc dobře zná, vezme jeho tvářičku do dlaní a otočí ho k sobě.
"Copak se děje?" zeptá se tichounce.
"Mohli… mohli bychom tady i zítra?" pohledem těká všude možně a nervózně si okusuje ret. Slyší, jak se Yesung tiše rozesměje a to ho přinutí kouknout se mu do tváře.
"Samozřejmě, že ano. Půjdeme tady, kolikrát jen budeš chtít."
"Vážně?" zeptá se nevěřícně. Yesung jej pohladí po tváři a vtiskne mu polibek na čelo.
"Vážně."

*

"Opravdu musíme zítra odejít?" zeptá se Wookie, když se procházejí po pláži. Yesung pevněji sevře ve své dlani tu Wookieho a proplete s ním prsty. To gesto mu ani přinejmenším nepřijde divné. Cítí, že je to tak dobře. Proto nad tím ani nijak zvlášť nepřemýšlí.
"Musíme. Věř mi, že kdyby to bylo na mě, zůstaneme tady déle. Nejde to však." Povzdechne si. Nejraději by tady zůstal klidně i napořád. To však nejde.
"Hnn." Zamručí jen Wookie a sklopí hlavu.
"Slibuju, že tady opět přijdeme. Jen, co to bude možné."
"Kdy?" vzhlédne k němu okamžitě Wookie.
"Nevím. V létě, třeba? Bude tepleji a budeme si to tady moct užít pořádně. Co říkáš?"
Chlapcovy oči se rozzáří novou jiskřičkou a nadšeně přikývne.
"Půjdeme, začíná být trochu chladno." Řekne, když se zvedne chladnější vánek a zastudí je na kůži. Ani voda už není nejteplejší, zapadající slunce už ji nedokáže víc ohřívat. Pomalu se vydají směrem k domku, oba mlčí. Užívají si to ticho a samotu… příjemnou samotu, která jim dává pocit klidu. Je tady tak krásně…
Wookie se na chvilku zastaví a podívá se do slunce. Nemusí si ani zakrývat oči, aby mohl sledovat tu oranžovou kouli. Je pozdě a její záře už není tak jasná. Možná proto je teď ještě krásnější, než když svítí vysoko na obloze. Teď, když se na ni může dívat.
"Ať se na něj dívám, kolikrát chci, pořád je ten pohled stejně úchvatný. Nemyslíš?" promluví tiše Yesung. Wookie odtrhne pohled od slunce, místo toho se zadívá do Yesungovy tváře. Na pár vteřin se jeho dech zatají a v tu chvíli má pocit, že Yesungova tvář je mnohem, mnohem úchvatnější, než ono slunce, které se mu najednou nezdá tak krásné. Yesungovy oči září zvláštní, měděnou barvou, i jeho tvář je jiná… taková… Jiná. Potřepe hlavou. Netuší, co se to s ním děje. Jeho srdce sevře zvláštní pocit, který nechápe.
"Copak?" vyruší ho Yesungův hlas a v tu chvíli… ten pocit zmizí. Stejně rychle, jak se i objevil. Jako by nebyl.
"Hmm." Pokroutí záporně hlavou.
"Není ti zima?" zeptá se Sung starostlivě. Další záporné pokroucení hlavou. Wookie se opět zadívá na slunce, chce si ještě chvíli užít tu krásu, když je to poslední noc, kterou tady tráví. A zítra… zítra se vracejí. Přijde mu to líto, nechce se mu odtud, ale na druhou stranu, aspoň se bude moct těšit, až tady půjdu znovu.
"Nejraději bych tady zůstal." Slyší Yesungův tichý povzdech a opět se na něj koukne. Zamračí se, když si všimne, že se Yesung neusmívá. Vůbec netuší, co ho v tu chvíli popadne, jednoduše se skloní a dřív, než si vůbec uvědomí, co dělá, chrstne vodu přímo na Yesunga. Starší muž vyjekne a odskočí od něj na metr daleko.
"Co… co… co…" trvá několik vteřin, než mu dojde, co se vlastně stalo a překvapeně se koukne na Wookieho, který se tiše chichotá. Zdá se mu to, nebo je to vážně… škodolibý smích?
"Wookie…" zavrčí tiše a Wookie se okamžitě přestane smát.
"Ty malé štěně, počkej, až tě chytnu. Utopím tě!" Wookie po něm vrhne zděšený pohled, no pak se opět rozesměje a… dá se na útěk.
"Mě neutečeš!" vykřikne Yesung a rozběhne se za ním. Wookie vyběhne z vody, která cáká všude kolem a rozběhne se po písku. Netrvá dlouho a Yesung jej dožene. Obejme chlapce pevně kolem pasu a stáhne ho sebou na zem. Wookie vypískne, když ztratí pevnou půdu pod nohama, o vteřinku později ale přistane v Yesungově náručí.
"Mám tě." Řekne jednoduše Yesung. Wookie se k němu skloní a vtiskne mu rychlou pusu na tvář. Yesung Překvapeně vydechne. Tohle je poprvé, co tohle udělal… Radostí mu poskočí srdce, natáhne krk a začne pusinkovat celou Wookieho tvář. Chlapec se snaží dostat z jeho náruče, přičemž se pořád tiše směje, no Yesung ho povalí pod sebe a začne jej lechtat.
Wookie zalapá po dechu, jeho tvář se zkřiví smíchem a jeho tělo se pod Yesungem svíjí jako žížala.
"Ne…dost! Přestaň!" podaří se mu zakřičet, ale marně. Yesung toho nechá až ve chvíli, kdy vidí, že Wookiemu opravdu dochází dech. Wookie zrychleně dýchá a snaží se uklidnit srdce, které splašeně buší. To ale místo toho, aby se uklidnilo, rozbuší se ještě o něco rychleji, když pohlédne do Yesungovi tváře, která je rázem tak blízko. Tak moc blízko…
Yesung sleduje, jak se Wookie pomalu uklidňuje a rázem nedokáže odtrhnout pohled od jeho tváře. Opírá se rukama o písek a svou tvář má tak blízko té Wookieho. Chlapec po chvilce otevře oči a všimne si toho. Nic neříká, ani jeden z nich. Nehýbou se, jen si hledí do očí.
Yesung neví, co se s ním děje, má pocit, jakoby jej někdo očaroval. Pohledem klouže po Wookieho tváři, která se mu zdá byt v tu chvíli nádhernější, než cokoli, co kdy viděl. Bez přemýšlení zvedne jednu ruku a přejde dlaní po Wookieho tváři, odhrne vlasy z jeho čela, pokračuje níž, přes lícní kosti až k bradě… pohladí palcem koutek Wookieho rtů. Vlastní pocity ho matou. Nedokáže je pochopit, zařadit…
Wookie ani nepípne, téměř ani nedýchá, jeho srdce tluče rychleji, než před chvíli, má pocit, že mu vyskočí z hrudě. Co je to za pocit? To zvláštní chvění, které pociťuje? Není nepříjemné, je… neznámé… Co je to jen za pocit?
Ta myšlenka se mu vkrade do mysli tak nečekaně, až jej samotného vyděsí. Jak asi chutnají Wookieho rty? Ty krásně plné a na dotek tak příjemné rtíky? Pomalu se k němu sklání, je poháněn onou myšlenkou, nedokáže jí odporovat. Nechápe sám sebe. Co to vlastně dělá? O co se tady proboha snaží?! Zastaví těsně u Wookieho rtů a pohlédne do jeho očí. Vidí v nich zmatení, strach a něco… co nedokáže pojmenovat. Zděsí se. Proboha, co to tady vyvádí?! Tohle nesmí! To nejde! Rychle se od něj odtáhne a prudce vstane. Wookie leží pořád na zemi a nedokáže pochopit, co se to právě teď stalo. Ani jeden z nich to nedokáže pochopit. Yesung si dlaní prohrábne vlasy a zhluboka se nadechne, aby utřídil myšlenky, které právě teď zmateně víří v jeho hlavě. Stalo se to, co si myslí, že se stalo? Opravdu… opravdu chtěl právě Wookieho… políbit?!
 


Komentáře

1 Yuko-chii | 21. ledna 2012 v 11:09 | Reagovat

To je..to je..krásný!!Do háje!Ty víš kdy to ukončit....Pochybuju že se budu moct učit...Ale fakt..Úžasný to je x3 Honem další x3

2 Jenny | Web | 21. ledna 2012 v 11:32 | Reagovat

*,* opět úchvatnýýýýýýýýý

3 Katy-chan | Web | 21. ledna 2012 v 11:38 | Reagovat

Celou dobu mi na tváří hrál krásný úsměv plný uspokojení...bylo to tak krásné...a ten konec? Opravdu je na vraždu ;) Těším se na pokráčko!!!

4 Hatachi | 21. ledna 2012 v 12:09 | Reagovat

Ůžasný dílek,vážně ůžasný. Taky sem se stále usmívala když sem to četla. Tak krásně a bezstarostně si užívali jeden druhého... Ale jako takhle to utnout...máš jediný štěstí že ses dobře ukryla. Tak tedˇ hezky rychle vylez a pohni s dalším dílem. Už se moc těšim... Jo a díky za Sungieho věk...

5 eSmy | Web | 21. ledna 2012 v 12:33 | Reagovat

Ja na teba pošlem Elzu!!!!! sakra!!... Toto mi nerob!!!!

6 Take Ho | 21. ledna 2012 v 12:50 | Reagovat

bože byla jsem tak nervozní tak natěšená a on mu tu pusu nedal ..... prosím rychlou pomoc .... další díl

7 Domi(Nika) | Web | 21. ledna 2012 v 15:38 | Reagovat

Až usneš tak pošlu Scarlet a ta tě zabije ve spánku. Co to je? Co to je! Máš, co vysvětlovat mladá dámo!!! Pokud si to nevyžehlíš přidáním dalšího dílu! (doufám, že víš o čem mluvím xD)

8 Terry | Web | 21. ledna 2012 v 16:21 | Reagovat

Tos udělala naschvál! Jak jsi tomohla takhle přerušit?! Já už se těšila, že... grrr... no co, budu si muset počket na další díl :D

9 Lucy | E-mail | 21. ledna 2012 v 23:19 | Reagovat

omg.. :D miluju tuhle povidku uz se desne tesim az bude 19, 20, 21, 22, 23..... musi jich byt co nejvic jinak... nwm co se stane.. asi ji zacnu psat sama.. nebo ja nwm... ale je to opravdu dokonale tahle povidka snad nesmi skoncit :DDD opravdu se uklanim miluju tuhle povidku a nejvic me dostal konec juu... :D

10 Kaoru | 21. ledna 2012 v 23:41 | Reagovat

Ano! ano chtěl jej políbit. Tak proč to nedokončil?..*zakňučí* Wookie je to LÁSKA>.< Ty trdlo. A Sugie kroť se ty peďáku. Počkej až mu bude tak ehm...15 a čtvrt. :D NO TAK TENHLE DÍLEK  SE MI LÍBIL ZE VŠECH NEJVÍC.A Lulí já tě jednou najdu a zabiji. Takhle to skočí!..pche! :D Já si tedy počkám na další dílek. A budu přemýšlet kde bych tě  našla a vymlátila z tebe co bude v dalších dílch a jak to skončí. Chci ti vědět. AWWW!!...Nyuuu nemůžu se dočkat dalšího dílku Lulí pospěš!.:D ;) ;) Úžasný dílek!!.:D Moooc krásný!!

11 syrinox | 7. února 2012 v 15:42 | Reagovat

*mrtvá* To bylo... tak strašně krásný, nádhern, dokonalý a já nevím co ještě :D Jsi prostě... dokonalá a zlá :P XD

12 Elizabeth | Web | 22. srpna 2012 v 21:12 | Reagovat

To bylo tak krásný,jen jedna malá otázka:
Co to má furt stěma vlasama?!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~