Nezapomeň na mě - 12. díl

4. ledna 2012 v 11:20 | Luli(na) |  Nezapomeň na mě | přerušeno
Tak děti, máte tady další kapitolu. Ano, je opět kratičká a myslím, že vytšina dílů taková je, byla i bude. S tím nic nenadělám. Tahle povídka se mi sice píše dobře, ale nedokážu prostě sepsat delší kapitoly - teda až na pár výjimek. Myslím, že to zas není tak strašé. Dokud nepíšu kapitoly pod dvě stránky ve wordu, tak to ještě jde, no ne? Uhn, nevím proč, ale tenhle dílek se mi tak nějak... líbí. Cože je u mě docela málokdy :D Tak jo, já padám. Přeju příjemné čtení.

Yesung se usměje na chlapce sedícího vedle něj. Wookie mu úsměv nesměle opětuje. Ještě pořád je trochu roztřesený a nervózní. Mezi tolika lidmi se necítil moc dobře. Vlastně, cítil se hrozně. A taky měl strach. Jen fakt, že byl Yesung pořád u něj, jej uklidňoval. A teď, když to všechno skončilo, cítí, jako by mu spadl kámen ze srdce. Konečně. Je konec, ti lidé, kteří ho tak děsili, už tady nejsou. Malá soudní síňka, ve které se nachází, je teď prázdná, není tady kromě nich nikdo.
"V pořádku?" Zeptá se Yesung starostlivě a natáhne ruku k Wookieho dlani. Pevně ji stiskne v té svojí a úsměv, který nedokáže vyhnat z tváře posledních několik minut, se ještě rozšíří. Ryeowook jen tiše přikývne, bojí se, že kdyby promluvil, hlas by se mu chvěl stejně, jak se chvěje i jeho tělo. Touží jen po jediném. Být konečně doma. V bezpečí. Chráněný jeho zdmi. Spolu s Yesungem. Jen u něj se cítí v bezpečí. Jakoby snad ten muž, který se na něj právě usmívá, dokázal odehnat vše zlé, co by se k němu chtělo přiblížit. Ano, jen když je s ním, zapomíná na veškerý svůj strach. Když je s ním, zapomíná na vše, co se mu kdy stalo. Je to snad jeho úsměv, co zahání ty bolestivé vzpomínky? Nebo je to ta něha, se kterou se na něj pořád kouká? Ať je to jak chce, doufá, že bude navždycky s ním. Teď už může…
"Půjdeme?" vyruší jej Yesung z myšlenek. Nechce se zde zdržovat víc, než je nutné. Vidí na Wookiem, jak je z tohohle místa nervózní. Je tady na něj až příliš lidí. Ryeowook přikývne až moc nadšeně, co staršího muže rozesměje. Vstane a vytáhne na nohy i Wookieho. Jeho dlaň pořád svírá v pevném stisku a nemá v plánu ji pustit. Spolu vyjdou na chodbu. Wookie se otřese. Ozvěna jejich vlastních kroků, která je v tom tichu až moc děsivá, se mu ani v nejmenším nelíbí. Proto si oddechne, když dojdou na její konec a projdou velkými dveřmi co velké haly, ve které se to hemží lidmi. Je jich tady snad víc, než když tudy přecházeli ráno. A už ráno jich bylo až příliš" Chlapec se nevědomky přitiskne k Yesungovu boku. Hnědovlásek pevněji stiskne jeho drobnou ručku, aby mu dal najevo, že je tady s ním. Že mu nic nehrozí. Téměř bez povšimnutí jej vyvede až před budovu.
"Hej, Sungu!" Zakřičí jejich směrem Siwon, jen, co si jich všimne. Už z dálky se usměje na Yesunga, pak jeho pohled spočine na drobném chlapci. Je mu okamžitě jasné, že jde o toho Ryeowooka, který tak popletl hlavu jeho kamaráda. Sjede pohledem jeho postavu. Už na první pohled je tak drobný a křehký. Napadne ho, že kdyby se jej pokusil obejmout, to křehké tělíčko by se v jeho stisku rozsypalo. Teď už je mu jasné, proč Yesung tolik šílí, když mluví o tom, jak bylo tomu chlapci ubližováno. Nedokáže si představit, co za zvíře je schopno ublížit někomu, jako je tenhle chlapec. Sám pocítí touhu najít a zabít toho bastarda, který tomu dítěti takhle ublížil…
"Siwone." Pozdraví jej Yesung, jen co před nimi tmavovlasý muž zastaví, přičemž na tváři se mu rozlévá úsměv, který jen tak lehko nezmizí.
"Dle tvého výrazu usuzuju, že vše dopadlo tak, jak mělo. Gratuluju." Zářivě se na něj usměje a na jeho tváři se objeví drobné ďolíčky.
"Díky." Zazubí se na něj Yesung.
Siwon stočí svůj pohled na chlapce, který si jej proměřuje bojácným pohledem a jeho úsměv se ještě rozšíří.
"Představíš nás?" zeptá se Yesunga, přičemž se nepřestává usmívat na drobného chlapce po jeho boku.
"Oh, jistě." Yesung skloní hlavu k Wookieho obličeji, ovine svou ruku kolem jeho pasu a přitiskne jej k sobě, aby mu dodal pocit bezpečí. Wookie se vystrašeně koukne na muže před sebou a natiskne se na Yesunga, ponejvíc to jde.
"Wookie, tohle je můj velmi dobrý přítel Siwon. Neublíží ti, neměj strach." Poslední slova mu pošeptá do ouška a jemně jej políbí do vlasů. Chlapec nic neříká, jen si mlčky prohlíží onoho muže, který se na něj pořád zářivě usmívá. Jeho obličej mu připomíná ten Yesungův. Je stejně přátelský, v jeho očích se odráží stejná něha…
"Těší mě, Wookie. Jsem rád, že tě konečně poznávám. Doteď jsem o tobě jen slyšel." Přistoupí o krok blíž, Wookie vyděšeně hekne a skryje tvář do Yesungovy hrudě. Ať už ten muž vypadá jakkoli přátelsky… ať se nepřibližuje. Bojí se ho. Je cizí…
"Wookie, Ryeowookie…" zašeptá Yesung a vezme chlapcovu tvář do dlaně. Mírně ji nadzvedne, tak, aby se mu Wookie koukal do očí.
"Věř mi, Wookie, neublíží ti. Nikdy bych mu to nedovolil. Víš to, že ano?"
Opět ten pohled. Ten, který říká tolik. Ten, který jej dokáže pokaždé uklidnit. Ten pohled, kterému je schopen uvěřit cokoli. Přikývne. Slabě a téměř neznatelně. Yesung si toho pohybu přesto všimne. Usměje se a skloní se k jeho tváři. Věnuje mu letmí polibek na čelo a jemné pohlazení. Wookie otočí svou tvář zpět k Siwonovi, který stojí pořád na stejném místě a natahuje k němu ruku. Ve tváří pořád stejně přátelský výraz.
"No tak… neměj strach." Pobídne jej Yesung.
Wookie zaváhá, zdráhavě natáhne ruku k Siwonovi, pomalu a nejistě a Siwon čeká, nesnaží se to nijak urychlit. Chlapec zastaví, jen na moment, poté se konečně dotkne Siwonovy dlaně. Vklouzne do ní svou malou ručkou a nechá jej, aby ji stiskl. Jeho dlaň je hřejivá, stejně jako ta Yesungova, jen je větší a pevnější. Je příjemná. Siwon roztáhne své rty v ještě širším úsměvu a jemně jeho rukou potřese. Cítí se, jako by svíral dlaň malinkého dítěte. Je tak drobňounká a hubená… Má neskuteční štěstí, že narazil zrovna na Yesunga. S ním bude šťastný, tomu věří.
Wookie cítí, jak z něj pomalu opadá strach, který pociťoval. I tak si oddechne, když Siwon jeho ruku konečně pustí. Nesnese jiné, než Yesungovi doteky. Na ty si zvykl… Ty mu nevadí. Uklidňují jej. Bez jeho doteků, bez jeho objetí se cítí ztracený.
Yesung se musí usmívat. Štěstí, které pociťuje, z něj sálá na kilometry. Radost z toho, že Wookieho dostal do péče, že s ním může být, že ho může chránit… že tady může být pro něj, je neskutečná. Neumí si představit život bez něj. Je s ním tak krátce a ten chlapec se mu dostal pod kůži tak hluboko, že kdyby o něj měl přijít… ne, to si ani nedokáže představit. Nechce si to představit. Teď už Wookie patří k jeho životu. Je jeho nedílnou součástí. Bez něj by… nežil. Cítí to. Někdo hluboko uvnitř. Patří k němu…

Můj malý Wookie…
 


Komentáře

1 eSmy | Web | 4. ledna 2012 v 12:09 | Reagovat

:) *usmiava sa ako slniečko an hnoji* To bol krásny diel!!!! A keď sa páči tebe Lulí, ako si myslíš, že na neho budeme reagovať my? :) Naozaj krásny! A že je kratší? Čert to ber! Nejde o kvantitu, ale o kvalitu! :D Klasická hláška našich učiteľov alebo výhovorka žiakov XD Teším sa... na to všetko, čo nás ešte čaká :)

2 Cho Kimmy (조키미) | Web | 4. ledna 2012 v 13:03 | Reagovat

on ho dostal do starostlivosti yipeee!!! Ja som tak rád, že to takto dopadlo a život si viem predstaviť tú situáciu so Siwonom..chudák Wookie ale zas, pozná o jedného človeka naviac ^^
Som zvedavý  na pokračovanie a moc sa naň teším :)

3 Ai Renge | Web | 4. ledna 2012 v 15:10 | Reagovat

To je takové sladké *w* ^_^

4 ElenEstel | 4. ledna 2012 v 15:14 | Reagovat

je to nádherný jsem ráda že ho Sung dostal do péče

5 Hatachi | 4. ledna 2012 v 16:31 | Reagovat

Krásný díl a ani nevadilo že byl krátký. Jsem ráda že Wookieho dostal do opatrování Yesung. Jeden bez druhého by byl neštˇastný. Mooc se těšim na další dílek...

6 Kami | E-mail | Web | 4. ledna 2012 v 17:12 | Reagovat

*nemůže se zbavit idiotského úsměvu, který se jí usídlil na tváři už po druhém odstavci* to bylo totálně ťuťuuu :D Prostě dokonalý, sladký, krásně napsaný...pochválila bych ti to ještě víc, ale prostě z toho nemám slov :)

7 Nao-chan | 4. ledna 2012 v 17:15 | Reagovat

Lulino, ty seš děsnej hajzl, víš to? Takové sladké řeči, které každého uklidní a pak hovno z toho! celé to zkazíš! Zlá, zlá, zlá Lulina! >_< Tenhle díl byl tak sladký a dokonalý a ty to chceš tak pokazit! Aargh! Seš hrozná!!!

8 Kaoru | 4. ledna 2012 v 17:49 | Reagovat

Jééé to je táák krásné užasné nádherné já nemám slov..jak to popsat...prost dokonalost sama těším s en adalší dílek !!!...:D :3

9 Terry | Web | 4. ledna 2012 v 17:56 | Reagovat

Awww to je táák krásně sladký! *úsměv od ucha k ucha* Běda ti, jak to pokazíš! :D Mocinky se mi ten dílek líbí =)

10 Leesil | 4. ledna 2012 v 20:38 | Reagovat

Moc hezká povídka, těším se na pokračování. :-)

11 [ki:ta] | Web | 4. ledna 2012 v 22:01 | Reagovat

Omlouvám se, že nekomentuju, ale od té doby, co jsem dostala dotykový mobil čtu povídky jenom na něm a víš jak, špatně se na něm píšou komentáře :D A pak už zapomenu, co jsem kde četla.
Nevím, koliktát ti mám ještě opakovat, že tuhle povídku naprosto miluju! Těším se na ni každý den jak na Peníze :D Wookieho povaha je tady tak rozkošná, že jenom těžko vydržím neslintat. A jak si popisovala to držení rukou... zaděláváš mi na časy bez krve a bez slin :D Zní to nechutně, ale je to tak :D život je krutý. Snad tě nepustí múza, jak se mi to často stává s povídkama. A když tě teda neopustí, tak snad se ti bude dobře psát. :D Těším se na další díl :)))
Zavřete oči odcházím...

12 Jenny | Web | 8. ledna 2012 v 14:04 | Reagovat

tak to bylo...úžasné =) těším se na další díl =) vážně se ti to mooooc povedlo =)

13 syrinox | 6. února 2012 v 22:39 | Reagovat

Wáááá... krááásnýýýýý :D Moocíík moc, jsi prostě úžasná ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~