Chci ti patřit - 1. díl

6. ledna 2012 v 11:10 | Luli(na) |  Chci ti patřit

Ehé, děti? Já jsem v pořádku! Vážně! No tak ne, no. Hehe, no jo, píšu další povídku. Pokud to dobře počítám, tak je už třetí tady na blogu, což? Uhn, no, jako, už teď je mi jasné, že absolutně nebudu stíhat, ale když ono to jinak nejde :D Prostě musím :D Hehe, no, tak jako, doufám, že se vám ta povídka zalíbí. Nevím ale, jak dlouho bude trvat, než se dokopu k dalšímu dílu, jelikož mám plnou hlavu Nezapomeň na mě :D Poprosila bych komentáře, abych věděla, zda se to oplatí. Tak čtěte a říkejte, co si myslíte. A PRAVDU! Jinak vás zbiju :D
Název: Chci ti patřit
Fandom: Super Junior
Pár: HeeRy (Heechul/Henry)
Autor: Luli(na)
Varování: Slash
Věnování: Povídku věnuju Nao-chan, protože tahle povídka byla více-méně její nápad. Kdyby s tím nezačala, ani by mě nenapadlo něco psát :D Takže, doufám, že si ji užiješ, Naomi :DLeeteuk hodí noviny na stůl a vrhne po hnědovlasém chlapci nehezký pohled. Hnědovlásek pouze nadzvedne obočí a očima sklouzne na titulní novinový článek, u kterého je zveřejněná i jeho fotka, kde je vidět, jak opilý vychází z nějakého z těch pochybnějších barů ještě pochybnější ulice. Zamračí se a na jeho tváři se objeví úšklebek.

"Taky mohli pořídit lepší fotku," řekne jen a Leeteukův pohled se změní na vzteklý.

"Tohle byla poslední kapka, Henry. Co si o sobě vlastně myslíš? Že když jsi syn lorda, tak ti všechno vždycky projde? Že když máš peníze, tak si můžeš dělat, co se ti zlíbí?" snaží se o co nejklidnější a nejpřísnější tón.

Nechce na něj křičet, chce to vyřešit v klidu. I když to není právě nejjednodušší. Jeho syn nevypadá, že by si chtěl jakékoli jeho kázání vzít k srdci. Je mu jasné, že ať už mu řekne cokoli, Henry to zapomene ve chvíli, kdy opustí jeho pracovnu. Pokud ne ještě dřív.

"Přesně to si myslím," ujistí ho Henry a jeho úšklebek se ještě rozšíří.

Nemá se přeci čeho bát. Jeho otec mu nemůže nijak ublížit. On nedokáže být přísný, na to má své dítě až moc rád. A Henry toho patřičně využívá.

Leeteuk zavře oči a pár krát se zhluboka nadechne. Nechtěl to dělat… nechce to udělat. Jenže pokud se jeho syn neumoudří, nepůjde to jinak. Musí mu nějak dokázat, že to, co dělá, není správné. Že by se měl chovat jinak. Měl by si uvědomit, že je stejný, jako ostatní lidi. Že by se nad ně neměl povyšovat. Titul není vše.

"Nedáváš mi na výběr, Henry. Snažil jsem se tě neomezovat. Nechtěl jsem ti nic přikazovat ani zakazovat. Jenže to, co děláš, už nemůžu přehlížet," Leeteuk se nadechne a opře se lokty o desku stolu, podepře si bradu a zadívá se na svého syna.

Toleroval to jeho nepatřičné chování dost dlouho, čekal, že se uklidní, že se vzpamatuje, jenže teď vidí, že čekal marně.

"Měl by sis uvědomit, co děláš. Ničíš pověst rodiny… ničíš svou vlastní budoucnost. Už mě nebaví žehlit všechny ty tvé přestřelky, řešit všechny problémy, do kterých se dostaneš. Není dne, aby nebyla tvá fotka na titulní stránce nějakého časopisu. Pokud s tím nepřestaneš, tak - "

"Tak co?" přeruší jej Henry. "Ať uděláš cokoli, máš to marné a ty to víš," řekne posměšně.

Není nic, co by mu mohl udělat. Vezme mu klíčky od auta? Půjčí si kamarádovo. Nechá mu zablokovat kreditku? Ukradne mu peníze ze sejfu. Dá mu zaracha? Není problém utéct z domu. A ví, že jeho otec to ví taky. Cokoliv mu zakáže, nebo přikáže… nedbá na to. Dělá si, co chce.

"Přemýšlel jsem o tom a rozhodl jsem se," začne Leeteuk.

Nelíbí se mu, co chce udělat… co nechce udělat, ale musí. Neví, jak jinak přijmout svého syna poslouchat.

"Dnes jsem přepustil všechny tvé domácí učitele. Od příštího týdne nastoupíš do státní školy a budeš studovat stejně, jako všichni ostatní," promluví na něj přísně.

Henry se na něj chvíli kouká jako na naprostého blázna, poté se hlasitě rozesměje.

"To nemyslíš vážně, tati, že ne?"

Takový nesmysl. To si vážně myslí, že on bude sedět v nějaké zaprášené školní lavici mezi těmi ubožáky a učit se? Tak tohle je teda opravdu skvělý vtip. Ještě aby ne. On má přeci na víc, než na nějakou podřadnou školu pro obyčejné lidi. Je přeci syn lorda. Jejich rodina má kořeny až někde v počátcích sedmnáctého století. ON se přeci nebude zahazovat s někým méněcenným.

"Myslím to smrtelně vážně, Henry. Nastoupíš na střední uměleckou školu a prolezeš ročník. Pokud ne, pošlu tě za tvou matkou do Hongkongu. Tam ti hřebínek spadne velice rychle."

Henrymu okamžitě zmizne úsměv z tváře.

"Co prosím?" rozhodně nemohl říct to, co slyšel, že řekl.

Něco takového by přeci neudělal…?!

"Slyšel jsi dobře, jestli nesplníš to, oč tě tady žádám, dostaneš jednosměrnou letenku do Číny."

Henry nevěřícně vydechne. On se snad zbláznil!

"To si vážně myslíš, že tě poslechnu? Odmítám!" vzpurně se na něj podívá.

Stejně nebere jeho slova vážně. Tohle by neudělal. Neposlal by ho k matce, ani kdyby to bylo to poslední východisko. Určitě ne…

"V tom případě ti letadlo letí za dvě hodiny. Běž si sbalit, Kangin tě odveze na letiště a letenku dostaneš ještě před odletem," zpraží jej pohledem, který jasně říká, že tohle není žádná planá vyhrůžka a natáhne ruku k telefonu.

Henry šokovaně hledí na to, jak Leeteuk vytáčí číslo na letiště.. On to snad myslí skutečně vážně?!

"Počkej!" vykřikne zděšeně.

Leeteuk zastaví v půlce pohybu a podívá se na svého syna. V jeho očích vidí hotový děs.

"Nemůžeš mě poslat k matce! Tohle… tohle bys mi přeci neudělal!" v tu chvíli má Leeteuk pocit, že v něm vidí opět toho malého chlapce.

Milého, hodného, toho, který běhal po jejich obrovské zahradě, usmíval se, miloval hraní na housle… jak dlouho už jej neslyšel hrát? Hodně dlouho. Pokroutí hlavou. Teď není čas myslet na tyhle věci, řeší tady mnohem důležitější věci. Musí dokázat Henrymu, že už víc nehodlá přehlížet jeho chování.

"Ale ano, Henry, udělal. Sám sis o to koledoval," ujistí ho chladným hlasem, ze kterého Henrymu přejde mráz po zádech.

Takhle na něj Leeteuk nikdy nemluvil. Tímhle tónem. Tak chladným… Nelíbí se mu. Nutí jej pociťovat vůči tomu muži respekt. A snad poprvé pocítí strach.

"Nedělej to," v jeho očích se mihne náznak paniky. Všechno, jen ne Hongkong. Všechno, jen ne jeho matka!

"Už jsem se rozhodl. Příliš dlouho si děláš, co se ti zlíbí a takhle to opravdu dál nejde," tak nerad je na něj takhle chladný.

Stojí ho veškeré úsilí, aby si na tváři udržel tu přísnou masku, která je pro něj tolik netypická. Henry mu ale nedává na výběr. Jeho chování se od doby, co se vrátil z Kanady, úplně změnilo. To jej opravdu pobyt v zahraničí tak zkazil? Kam se poděl ten kluk, který si na nic nehrál? Který neměl zapotřebí poutat na sebe pozornost tolika skandály? Kdyby jen byl věděl, co s jeho synem zahraničí udělá, nikdy by jej tam nepustil.

"Tati, prosím…" jeho hlas je tichý a cítí, jak ho v očích pálí slzy.

Je to tak ponižující. Prosit a plakat před vlastním otcem. Tenhle boj prohrál. Je to snad poprvé. O to víc to nedokáže překousnout. Stačí jediný pohled do Leeteukových očí a ví, že nemá na výběr. Tohle se mu ještě nestalo… Ale nic jiného dělat nemůže… Nechce do Číny. Ať už to stojí cokoli…

"Udělám, co chceš, jen mě tady nech…"

 


Komentáře

1 eSmy eSmy | Web | 6. ledna 2012 v 11:53 | Reagovat

Ehm... tak krutý Teukie? To je divné!!!... On je predsa anjelik...ale Henry je pekný spratek... hm, pohoda :D:D.... akože, bude to ešte zaujímavé :D Tým som si istá! :D

2 Nana Nana | 6. ledna 2012 v 11:54 | Reagovat

To bolo strašne dobré....už sa neviem dočkať na pokračovanie XD...prosím ťa, nesekni aj s touto poviedkou :)

3 Cho Kimmy (조키미) Cho Kimmy (조키미) | Web | 6. ledna 2012 v 12:33 | Reagovat

Tak...aby som bol úprimný, behal mi mráz po chrbte! Muhuhu moc sa teším, ako to bude vyzerať. Leeteuk ako prísny otec..Henry jeden neposlušný zmrd (pardon za výraz :D)...a ešte nastúpi do školy...oooh...milujem takéto poviedky. Myslím, že by to malo úspech ^^ Podľa mňa by si mala písať ďalej ~

4 Lee Hyumi Lee Hyumi | E-mail | Web | 6. ledna 2012 v 14:35 | Reagovat

nyahaah leeteukie jako prisny otec??? aigoo tos vymyslela paradne libi s emi to sem zvedava jakej osud postihne heechula a jak je das dokopy to bude masakr!!!! neco uzasne romantickyho se tesim sem rada ze sem to zacala cist budu horlive cekat na dalsi dil ;) btw...henryyyyyy nyunyuyyuuuuu^^ :D

5 Kami Kami | E-mail | Web | 6. ledna 2012 v 14:39 | Reagovat

To je naprosto boží!!! těším se na pokračování :)

6 Terry Terry | Web | 6. ledna 2012 v 15:16 | Reagovat

Leeteuk je tak přísný jo? Páni... Ale hrozně se mi to líbí! Originální to nápad na povídku ;) Jsem zvědavá, jaké to bude v té škole a samozřejmě se těším, až se Henry potká s Chuliem! :D Už se těším na další díl! :)

7 Nao-chan Nao-chan | 6. ledna 2012 v 16:32 | Reagovat

Ňyáááááh...konečně jsem se dočkala! Díky za věnování a nezapomeň, že na název a pár a nápad si nárokuju autorská práva :D Heh..:D Přesně tak jsem si to představovala :)A už se těším na pokračování! :D Ještě, že jsem tě k té povídce dokopala :D

8 Sora-chan Sora-chan | 6. ledna 2012 v 18:44 | Reagovat

Leeteuk svímu synkovi dobře srazil hřebínek. Těšim se na další díl ;D

9 Hatachi Hatachi | 6. ledna 2012 v 18:50 | Reagovat

Tyjo Teukie jako přísný otec...jojo Henry je pěkně rozmazlený zmetek! Hmm...celé to začíná zajímavě,líbí se mi to.Jsem zvědavá na setkání Henryho s Chulem a jak to bude pokračovat dál... Rozhodně pokračuj !!!

10 Lucy Lucy | E-mail | 15. ledna 2012 v 18:45 | Reagovat

jaaaj... :DDD umiram... :D perfektni povidka :D opravdu jsem se zasmala.. mm... asi bych nechtela poznat jeho mati... :D

11 syrinox syrinox | 5. února 2012 v 13:41 | Reagovat

Tohle mi k Teukimu nesedí, ale co :D Pro jednou může bý ten přísný a "zlý" :D Dobře ty XD *palec nahoru*

12 주자 주자 | Web | 5. prosince 2012 v 17:57 | Reagovat

Tak to se povedlo, Teuk má syna :D Jsem zvědavá, kdo je ta matka :D :D

13 Sayurii Sayurii | 4. května 2014 v 14:27 | Reagovat

Henry ma ale sexy tatika :D A celkove napad, ze Henry je syn Lorda je zajimavy! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek