Vánoční polibky - Speciál

31. prosince 2011 v 23:51 | Luli(na) |  Vánoční polibky
Tak děti! Je tady poslední letošní povídka! Muhahahaha, spsala jsem ji celý den a málem jsem přišla o nervy, páč jsem nevěděla zda to stihnu. Nakonec se to ale povedlo.Bože, jakou já mám radost! Muhahahaha, jen doufám, že si tu povídku užijete. Já musím utíkat, jelikož mě matka volá na přípitek! Tak vám ještě jednou přeji ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!!!!

Dnešní pár: YeHanChul (ano, je to trojka, muhehehehehehe)
Varování: 21+
Věnování: Povídka je věnována eSmy, páč si ji vysmlouvala, dál taky Naomi a Kami, které se nemůžou dočkat a stepují mi na skypu a pak taky vše, kdo si to přečtou. Miluju vás!Zamračeně se koukne na Heechula, který se v klidu věší po Hangengovi a okázale jej při tom ignoruje. A to spolu ještě před týdnem spali! Tse! Střelí pohledem i po Wookiem a málem neudrží zoufalý vzlyk. Nejdřív mu to štěně vezme jeho malého Wookieho na mazlení, pak, když má zase s čím mazlit, přijde to čínské hovno a lohne mu to. Tohle se dělá?! Tohle se nedělá! S kým se má teď mazlit? Zůstala mu leda tak ta rostlina u dveří. Vrhne na Číňanka ošklivý pohled. Nelíbí se mu, jak se k němu Heechul má. Jistě, po takové době je tady opět s nimi, měl by se těšit, stejně, jako všichni ostatní. Místo toho by ho nejraději prohodil oknem. Hlavně, když vidí, jak jej objímá kolem pasu a tiskne ho k sobě… A nutí tak Yesunga žárlit. A jak! Šíleně! Chybí mu ta pozornost, kterou mu Heechul věnoval před tím, než se Hannie objevil na prahu jejich dveří. Jak se k němu plazil téměř po kolenou. A teď si ho ani nevšimne. Tohle je zrada!
Heechul si je vědomý pohledu, který na ně Yesung vrhá. Přímo cítí, jak se zabodává do jeho zad, když se takhle věší na Hannieho. A dělá mu to dobře. Když vidí, jak Sungie žárlí. Ale nemůže si pomoct. Hannie tady už dlouho nebude a je to skoro jako zázrak, že se tady vůbec objevil. Dnes je tady poslední den, poté odchází. Zase. Jeho tvář se na chvíli zamračí, hned ale tyhle myšlenky vyhodí z hlavy. Teď není vhodná doba myslet na to. Teď se mají všichni bavit. Je přeci Silvestr. Poslední den v roce. Ten si musí náležitě užít. Rozhlédne se kolem. Všichni vypadají spokojeně. Leeteuk si hoví ve Zhoumiho náručí a tváří se jako ten nejšťastnější tvor na zemi. A Heechul se musí usmát. Co je Teukie se Zhoumim, vypadá opět jako předtím. Žádné kruhy pod očima, žádné unavené povzdechy. Jen záře, která z něj pořád vychází…

*

"Tři! Dva! Jedna! ŠŤASTTNÝ NOVÝ ROK!" Vykřiknou všichni naráz ve chvíli, kdy se venku ozve první rána. A po ni další a další.
"Ohňostrooooj!" Zařve Wookie a rozběhne se k oknu. Obloha je ozářená všemi barvami a tvary. Vypadá to opravdu kouzelně.
"Jdeme taky!" zavelí Kyuhyun a už se hrne do chodby, kde má už přichystané tři plné tašky pyrotechniky. Ostatní na nic nečekají, všichni se navléknou do teplých bund, obují si teplé boty, popadnou tašky a vyběhnou z bytu.
Kyu se Zhoumim se okamžitě pustí do připravování, zatím co ostatní se jen s úsměvy na tvářích koukají na tu show na obloze. Další rok je za nimi. A čeká je nový. Jen doufají, že bude lepší, než předešlý, že se vše vrátí do starých kolejí a že budou opět spokojení. Ale teď, v tuhle chvíli věří, že to tak bude. Teď, když jsou spolu… Šťastní.
Heechul s úsměvem na tváři sleduje, jak Kyu zapaluje rachejtle a poté se s vřískotem skrývá za Zhoumiho, který zděšeně zaječí a hodí šipku za závěj sněhu. To rozesměje všechny včetně Kyuhyuna, který padne na zem a s výkřikem: "Krejte se!" vrazí tvář do sněhu. Rána jako z děla.
"Wuhííí, konec světa se blíží!" zaječí Zhoumi zpoza závěje.
"Ne, tvůj konec se blíží!" zavře Teuk, přičemž si mne levé ucho. Málem z něj měl infarkt. Taková rána. To nemohl koupit něco menšího?! Očividně ne.
"Juhůůůů!" zařve Eunhyuk, když se na obloze rozletí několik kroutících se světel, které pak každé zvlášť vybouchne.
"Jsme Super Junior, musíme mít to nejlepší!" zaječí nadšeně Kyu, který už stihl vytáhnout hlavu ze sněhu. Vůbec mu nevadí, že má tvář rudou vyštípanou mrazem. Přiskočí k další rachejtli a opakuje stejný postup.
"Tenhle je pro tebe, Wookie!" vypískne Kyu těsně před tím, než vystřelí jednu z mnoha rachejtlí. Ozve se pištění, pak je chvíli ticho. Všichni hledí na oblohu a čekají. Tmu ozáří obrovský příval rudé barvy, která se zformuje do tvaru srdce.
Wookie naprázdno otevře pusu a oči se mu rozzáří. Taková nádhera.Kyu k němu přistoupí a sevře ho v náručí.
"Šťastný Nový rok, ty moje srdíčko." Zašeptá těsně u jeho rtů, načež se k nim přisaje. Wookie mu obtočí ruce kolem krku a spokojeně zapřede.
Zhoumi následuje jeho příkladu, přistoupí k Teukiemu a přitáhne si ho do náruče. Slůvka lásky zmizí v dlouhém polibku, který mu Teuk s radostí opětuje.
V tu chvíli se všichni přestanou zajímat o ohňostroj a začnou se věnovat sobě navzájem. Hee sleduje, jak se všichni přestali zajímat o okolí a pohledem zavadí o Hannieho. Stojí kousek od něj a s úsměvem na rtech sleduje ty přiteplené líbající se dvojice. Vypadá, že je za ně rád. Za to, že jsou všichni spokojeni. Usměje se a stočí pohled k druhému mladíkovi, který stojí po jeho pravém boku. Yesung sleduje oblohu, v očích zamyšlený výraz. Vypadá tak krásně…
V hlavě se mu zrodí další geniální myšlenka. Přistoupí k Hanniemu a chytne jej za ruku. Hnědovlásek k němu stočí svůj pohled a usměje se. Hee mu úsměv opětuje a couvne, přičemž táhne Hannieho sebou. Ten se na něj tázavě koukne. To už ale oba stojí u Yesunga, který jen co uvidí, jak se ti dva drží za ruce, zamračí se. Hee se musí tiše zasmát. Vezme do dlaně Yesungovu ruku a přiloží si ji ke tváři. Podívá se na něj takovým pohledem, pod kterým se mu podlomí kolena.
"Pojďte." Zašeptá téměř neslyšně, ti dva to ale přesto slyší. Nechápou, co Hee chce, ale stejně jej následují ke vchodu. Hee je táhne sebou do výtahu, pořád však nic neříká. Hannie s Yesungem si vymění nechápavé pohledy, avšak nic neříkají. Čekají, co se nakonec stane. Hee je vtáhne do prázdného bytu.
Heechul pověsí bundu na věšák a odloží boty, počká, až tak učiní i ostatní dva a poté je opět oba vezme za ruku. Odpovědí na jejich tázavé pohledy je jim jenom další úsměv, který neříká nic a zároveň tolik. Oba se otřesou. Začínají tušit. A jejich tušení se ještě umocní, když je Heechul zatáhne do svého pokoje a zamkne za sebou dveře. Hangeng s Yesungem stojí naproti němu a sledují každý jeho pohyb.
Heechul pomalu přistoupí k Hangengovi, opře dlaně o jeho hruď a smyslně se na něj koukne. Natáhne se na špičky, aby dosáhl na jeho rty, a věnuje mu ten nejněžnější polibek, jakého je schopen. Hannie zalapá po dechu, ale nebrání se. Alkohol v krvi a Heechulovy dokonalé rty mají silnější účinek, než rozum. Ve chvíli, kdy chce jeho polibek opětovat, se od něj Heechul odtáhne a zadívá se do Yesungovy zamračené tváře. Usměje se a přistoupí k němu.
"Promiň mi tu ignoraci." Zašeptá tichounce a i jemu věnuje jeden něžný polibek na rty. Yesung je ale rychlejší, než Hangeng. Obejme Heechula kolem pasu a přitiskne ho na své tělo. Hee zavzdychá do polibku, když na jeho rty zatlačí Yesungův nedočkavý jazyk. Pootevře rty a pustí jej dovnitř. Kolena se mu podlomí, když se Yesungův jazyk dotkne toho jeho. Tak vzrušující. Pevně se chytne jeho ramen a sám se na něj natiskne. Užívá si polibku, nad kterým převzal Yesung nadvládu a jen spokojeně zasténá do jeho úst.
Hannie chvíli zaraženě hledí na dvojici před sebou, mírně nakloní hlavu, snad, jakoby mu nebylo jasné, proč ho tady vlastně Heechul přivedl. Po chvilce však ke dvojici vykročí, jemně se dotkne Heechulových boků, pomalu se posouvá dlaněmi výš. Skloní se k jeho krku, přičemž jeho dech Heechula polechtá a způsobí tím, že staršímu muži vyskočí husí kůže. Zezadu jej obejme a jeho dlaně spočinou na Heeho hrudi. Přejde jazykem po citlivé kůži za ouškem a skousne lalůček. Hee toužebně zavzdychá a dlaní vpluje Sungovi do vlasů. Hannie se rty přisaje na jeho krk a něžně jej líbá. Heechulovo tělo se rozechvěje touhou, když cítí dlaně obou mužů, jak jej hladí po celém těle. Ani jen netuší, který z nich se začal dobývat pod jeho košili. Je mu to jedno. Je mu vše jedno, jen když může mít oba…
"Sungie… Hannie… chci vás. Chci vás oba." Zašeptá vzrušeně, když se konečně odtáhne od Yesungových rtů.
"Hannie." Zaskučí a otočí tvář k druhému muži. Ten se odpoutá od jeho krku a zvedne k němu tvář. Je mu jasná, co Heechul chce. Neváhá a vrhne se na jeho rty. Líbá jej hladově a vášnivě. Jeho dlaně zatím zkoumají jeho ploché bříško, zkoumají kůži ukrytou pod látkou košile. Nemladšímu z trojice se nelíbí, že se o něj Hee přestal zajímat, proto se začne věnovat jeho krku. Vsaje horkou kůži mezi rty a hravě ji cucá, dokud si není jistý, že po něm zůstane pěkně rudá značka. Nahmatá knoflíček Heeho košile a rozepne jej. Pokračuje níž, přičemž každé nově odhalené místečko kůže pečlivě prozkoumá svými rty. Je to týden, co s ním byl poprvé, a vlastně i naposled. Přesto si pamatuje každičký kousek jeho těla… každé znaménko i každé citlivé místečko. Stáhne mu košili z ramen a políbí jej na klíční kost. Heechul zaskučí do Hannieho rtů a jeho srdce se roztluče o něco rychleji. Neví, co vnímat dřív, jeho mozek nestíhá reagovat na Hannieho polibky a mazlivé doteky na jeho bocích a zároveň Yesungovy rty zkoumající jeho bradavku a dlaně, která tře tu druhou…
"Háááh!" táhle zasténá, když Hannieho dlaň proklouzne přes látku černých tepláků a skončí pod jeho trenkami. Tak vzrušující! Slastně přivře oči a sám začne rozepínat Yesungovu košili. Odtrhne se od Hannieho rtů a vrátí se k těm Sungovým. Obkrouží je jazykem, ale nezůstane u nich, posune se níž, k jeho krku. Olízne jeho kůži až k oušku a laškovně jej kousne.
"Chulie." Zavzdychá Yesung toužebně. Hee se od něj odtáhne a zatlačí na jeho ramena. Yesung couvá a Hannie jej pořád tlačí dál, až dokud jej nezastaví postel, do které jej shodí. Poté stočí svůj pohled k Hanniemu a pokyne mu, aby přišel k němu. Hannie přistoupí k staršímu muži, nechá se obejmout a taky zatlačit do postele. Hee se podívá na oba muže ležící v posteli. Oba ve tvářích stejně rudí vzrušením. Oba mají v očích stejný chtíč, jako on sám. Tak moc jej oba muži přitahují. Tak moc po obou touží… Hladově sjede Yesungovo tělo pohledem a mlsně si olízne rty. Pak se koukne na Hannieho a zamračí se, když si všimne, že má na sobě pořád košili. Pak jej napadne další zvrácená myšlenka.
"Yesungie…" zašeptá a zadívá se nejmladšímu muži do očí.
"Svlékni ho." Poručí a kývne hlavou směrem k Hanniemu. "Svlékni ho tak, jako bys svlékal mě…" zavrní smyslně. Yesung suše polkne, ten pohled, kterým jej Hee časuje… Ach, bože, jak rád by si jej vzal. Hned teď!
"Sungie… udělej to." Zašeptá o něco naléhavěji. Chce se koukat… jen koukat. Prozatím…
Yesung nedokáže tomu pohledu odporovat, otočí se k Hanniemu a obejme jej kolem krku. Skloní se k němu a přitiskne své rty na ty jeho. Hannie vytřeští oči. Neříkal Hee, aby ho svlékl? Jen svlékl? Ne líbal! Yesung obkrouží jeho rty jazykem, pak na něj zatlačí. Dlaněmi přitom sklouzne k Hannieho hrudi. Rozepne první knoflíček košile a odtáhne se od něj. V další vteřině už hladově zkoumá kůži na jeho krku, zatímco knoflíček po knoflíčku rozepíná ten nepotřebný kus oděvu. Hannieho kůže je horká a tak jemná. Jeho tělo je pevnější a svalnatější, než to Heechulova Yesung si uvědomí, že jen vzrušuje stejně, ne-li víc jako tělo nejstaršího z nich.
Hangeng táhle zasténá, když se Yesungovy rty dotknou jeho bradavky. Zakloní hlavu a rukou vpluje do Yesungových vlasů a přitiskne jeho tvář blíž k sobě. Nejmladší z něj stáhne košili a líbá každý kousek odhalené kůže. Jazykem laská vypracované bříško a dlaněmi hladí jeho boky… Hannie zrychleně dýchá a sténá jeho jméno.
Heechul cítí, jak jsou mu tepláky pořád těsnější. Pohled na ty dva je více než vzrušující. Nevydrží to, se zaskučením ze sebe stáhne zbytky oblečení a připojí se ke dvojici. Klekne si za Hannieho, který téměř leží a vezme jeho zakloněnou tvář do dlaní. Mladší otevře oči, když ucítí dotek a střetne se s Heeho touhou zastřenýma očima. Chulie se skloní víc a přisaje se na Hannieho rty. Hladově jej líbá, dlaněmi přejíždí po jeho hrudi, setká se s Sungieho dlaní, která tře Hannieho bradavku a zaujme její místo. Yesung se stáhne a místo toho se posune rukou níž k lemu Hannieho kalhot. Rozepne pásek, knoflík i zip. Vklouzne rukou do jeho trenek. Hangeng vykřikne do polibku a prohne se v zádech, když jeho chloubu uchopí Yesungova dlaň. Nejmladší z nich přestane zkoumat Hangengovu kůži a odtáhne se. Naskytne se mu ten nejúžasnější pohled. Hannieho dokonalé tělo, napnuté svaly, rychle zvedající se hrudník a k tomu žhavý polibek, který si vyměňuje s Heechulem, který je už zcela nahý.
Stáhne staršímu muži kalhoty i trenky. Hannieho chlouba se vtyčí do výšky a Yesung se mlsně olízne. Na to, jak moc mu poslední týden vadila Hannieho přítomnost, má teď na něj až neskutečně velkou chuť. Skloní se k jeho rozkroku a pohltí jeho penis do úst. Hannie to ani v nejmenším nečeká, zalapá po dechu a hlasitě vykřikne do Heechulových úst. Nejstarší se odtáhne, aby se podával, co způsobilo tuhle Hannieho reakci. Polije ho horko při pohledu na Yesunga, který jej právě zkušeně kouří. Ach, bože…!
"Chulie!" vyhekne Hangeng mezi steny a zvedne ruku k jeho tváři. Obejme jej kolem krku a přitáhne si ho k sobě, aby se mohl vpít do těch plných rtů, které jej tak lákají. Jazykem vnikne do jeho úst a hlavově je plení. Heechul se nebrání, naopak, sám se přidá, přičemž se přesune před Hannieho a sedne si na jeho bříško. Hannie vpluje oběma dlaněmi do jeho vlasů, hladí pokožku jeho hlavy, proplétá svůj jazyk s tím jeho.
Nejmladší si pořád pohrává s Hangengovým penisem, dlaní hladí a mne jeho varlata, jazykem líže celou jeho délku, na chvíli jej vypustí z úst, palcem přejde po jeho špičce, stáhne předkožku a opět jej obejme svými rty. V pomalém tempu pohybuje hlavou, vnímá každý Hannieho tlumený sten, vnímá pořád zvětšující se úd v jeho ústech. Jeho vlastní kalhoty už jej bolestivě tlačí. Je to až nesnesitelné. Musí se toho tlaku zbavit. Prostě musí. Opustí tedy Hannieho penis, aby mohl ty protivné kalhoty stáhnout.
"Chulie." Vzdechne o chvilinku později při pohledu na Chulieho záda. Jeho pohled mimoděčně sklouzne k Chulieho pozadí a v jeho chloubě to cukne. Jak rád by si ho vzal. Pak ale jeho pohled sklouzne ještě níž, na Hannieho vztyčený úd. A představa, která se zrodí v jeho hlavě, jej přinutí toužebně zaskučet.
"Heechule." Zašeptá a obejme staršího muže kolem pasu. Rty se přisaje na jeho krk, jemně jej kousne a pak poraněné místečko olízne. Přesune se jazykem až k jeho oušku a tichounce do něj něco zašeptá. Heechulovi po zádech přejde mráz a vlna vzrušení postoupí celým jeho tělem. Bože, Sungie!!! Odtáhne se od Hangengových rtů a podívá se na Yesunga…
"Ach, ano." Vydechne svou odpověď. Yesung se odtáhne od jeho ouška a uchopí jej za boky. Zvedne ho z Hannieho bříška a stáhne blíž k sobě tak, že se Heechulův zadeček nachází přesně nad vztyčeným Hannieho penisem. Hangeng vytřeštěně sleduje, co ti dva vyvádějí. Zalapá po dechu, když začne Yesung pokládat Heechulovo tělo níž. Snad nechce…
"Ááááách!" vykřikne rozkoší, kterou mu způsobí ten šíleně úzký prostor kolem jeho penisu, jak na něj Hee se Sungieho pomocí nasedne na doraz. Heechul táhle zasténá, když jej ucítí v sobě. Taková šílená slast! Kousne se do rtu a nadzvedne se. Hangeng opět zasténá, před očima se mu dělají mžitky z tolika slasti. Natáhne k Heechulovi ruce a uchopí jej za boky. Střetne se tak s rukama Yesunga, které už jej samy nadzvedávají. Začne si udávat vlastní tempo, které je o hodně rychlejší, než bylo to předtím. Zaklání hlavu a sténá Heechulovo jméno. Hee na tom není jinak, po zádech mu stéká pot, vlasy se mu lepí na tvář. Yesungovy rty na jeho krku způsobují ještě víc rozkoše…
Yesungův penis si už ale taky žádá pozornost.
"Jdu do tebe, Chulie." Zavrní do jeho ouška a vmísí se mezi Hannieho nohy. Heechul polkne a nedočkavě se nakloní dopředu. Yesung jej nadzvedne tak, že z něj Hannie vyklouzne a ten nespokojeně zasténá. Yesung na to ale nedbá. Přitiskne se na Heeho záda a otře se svým údem o ten Hannieho. Oba pevně stiskne v dlani.
Hannie hned pochopí, co mají ti dva v plánu a celé jeho tělo se otřese vzrušením. Tohle přece…!
"Tak pojď." Pobídne Heechula, který nedočkavě dosedne.
Pokojem se ozvou tři hlasité výkřiky plné touhy a rozkoše. Heechulovi se zatmí před očima, když jej vyplní údy obou jeho milenců. Více slasti snad už ani zažít nemůže. Hannie se Sungem mají oba před očima černo, když se jejich penisy dostanou do tak šíleně těsného prostoru a navíc se ještě otírají o sebe navzájem. Hee se začne s jejich pomocí nadzvedávat a zase dosedat. Srdce mu tluče jako o závod, ret už má celý oteklý, jak se do něj kouše jen, aby si nevykřičel hlasivky.

"Háááh, Sungie!" vykřikne, když se dlaň nejmladšího přesune j jeho vlastní chloubě a pevně ji stiskne. Tohle už je nad jeho síly. Má pocit, že tou rozkoší za chvíli omdlí. Oba muži do něj čím dál tím rychleji přirážejí a Yesung navíc tře jeho úd ve stejné rychlosti. Palcem hladí jeho žalud, stahuje předkožku, rozmazává první kapičky touhy… Hee má pocit, že se každou chvíli zblázní. Skloní se k Hanniemu a přisaje se k jeho rtům, ze kterých se rovněž derou slastné vzdechy. Cítí, že se blíží l vrcholu. Posledních pár přírazů. Poslední výkřiky. Poslední křeč…
Jeho sperma vystříkne na Hannieho bříško a jeho svaly se stáhnou. To přijme vyvrcholit i oba jeho milence. Heechul se zmoženě opře o Sungovy záda. Všichni tři zrychleně dýchají, jejich srdce splašeně bijí, z jejich těl ztékají kapičky potu… doznívající orgasmus… V hlavě jim tepou žíly, přerývaný dech se pomalu uklidňuje…
"Bože." Vydechne konečně po dlouhém mlčení Hannie.
"To bylo úžasné." Zavzdychá Yesung.
"Jo." Vydechne zmoženě Heechul a pokouší se uklidnit své splašené srdce, které se odmítá uklidnit.
"Víte, jak se říká: Jak na Nový rok, tak po celý rok?" zeptá se tiše Hannie a Hee mu věnuje jeden z těch svých typických úšklebků.
"Budu potřebovat novou prdel…"
 


Komentáře

1 eSmy | Web | 1. ledna 2012 v 1:27 | Reagovat

tá posledná veta ma zabila! :D:D:.... juhúúúú... Ďakujem zlatíčko, že si to napísala :D:D.... jojojo!!!!.... všetko ti ej odpustené, aj to čo si ešte nespravila :D:D.... až an jednu vec! :D ale o tom neskôr. Nejdeme si kaziť Nový Rok!!! :D:D::D.... juhúúúúúúú!!!! :D *nie, naozaj nie je opitá!!!*

2 Nao-chan | 1. ledna 2012 v 1:29 | Reagovat

JEŽIŠIKRISTE! :D Ty mě chceš zabít, že? :D první něco tak úžasného a pak ta poslední věta :D NODOPRDELE!(jo! přesně tam!) Ta poslední věta prostě zabila! Heechul to zabil! Ty si to zabila! :D božekriste...:D to bylo něco tak dokonalého a vzrušujícího! :D A doufám, že ta moje (Chci ti patřit :D) bude aspoň 2x tak lepší! :D

3 Nao-chan | 1. ledna 2012 v 1:31 | Reagovat

mimochodem děkuju za věnování! :D A doufám, že jsem tě svým "už to je? máš už jen 18 minut do půlnoci!" nepřipravila o nervy :D

4 ElenEstel | 1. ledna 2012 v 12:50 | Reagovat

wow je to dokonalý

5 Hatachi | 1. ledna 2012 v 14:34 | Reagovat

Bože muj ty mě chceš snad zabít *ještě si utírá sliny*... Skvělý,nádherný,dokonale ůžasně ůchylný speciálek...Bože to bylo něco, ještě tedˇ mi buší srdce... Jojo Chulí bude potřebovat novou prdel,ale být na jeho místě tak si koupim radši dvě do foroty. Jeden nikdy neví ... Fakt super povídka,miluju jí celou...

6 Terry | Web | 1. ledna 2012 v 16:00 | Reagovat

Bože to je úžasný! *.* Ty ale tou poslední větou jsi to zabila :D
Skvělý, dokonalý, úchylný speciálek! :D

7 syrinox | 25. dubna 2012 v 21:25 | Reagovat

Awww, Satane!!!! To bylo úžasný! fakt že jo a ten konec no zabil. Luxusní série Luli, snad bude o letošních vánocích zase, co třeba na SHINee tentokrát? :D Meheheh XD

8 Martyn | E-mail | 10. ledna 2013 v 10:53 | Reagovat

to byl asi ten nejhezčí dílek...

9 Majo | Web | 10. října 2017 v 17:12 | Reagovat

Tak ten konec mě totálně dojebal :D uplně totálně ale :D Jsem ráda, že Sungie nezůstal na ocet, bylo mi ho trošku líto, když se Chul věnoval jen Hanniemu.. ale takhle to bylo dokonalé, skvělý kompromis a výborná povídka :3

10 Asami-chan | 3. prosince 2017 v 17:12 | Reagovat

A jestli nezemřeli, jebou se dodnes...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~