Vánoční polibky - 7. díl

24. prosince 2011 v 1:00 | Luli(na) |  Vánoční polibky
Hehe, děti, já jsem tak šťastná! Povedlo se to! Dokončila jsem vánoční cyklus! A dokonce včas! Muhí! To snad není pravda! Jako, sice už je jedna hodinaráno a moje matka zuří, ale já to prostě dopsat musela! Ani nevíte, jakou mám radost! Ale, teď musím jít spát, už sotva vidím a moje matka mě vraždí pohledem. Takže, mějte se a užijte si tenhle poslední díl na maximum. A taky, prosím vás! Nezabíjejte mě za ten konec! Já za to nemůžu! ... Dobře, tak můžu, ale to je fuk. Prostě mě nezabíjejte, jsou přeci Vánoce! Hehehe, no jo, fakt! Ono jsou Vánoce!
Dnešní pár: YeChul
Varování: 18+
Věnování: Povídka je věnováná hlavně moji milované mamince Keigh! Mé druhé mamince JaeRe! Sestřičkám Eli, eSmy, Nao-chan, mé milované Kami, která už se nedočkavě třese na skypu, abych to už přidala a samozřejmně VŠEM ,co tuhle povídku vydrželi číst až do konce! Miluju vás, děti a přeju ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE!

"Wookie." Zaskučí zoufale Yesung a natáhne paže k hnědovláskovi.
"Kuš!" přitáhne si ho Kyuhyun do náruče a hodí po Yesungovi ne moc pěkný pohled. Yesung nafoukne tváře a ublíženě se koukne na Wookieho. Tohle je zrada! S čím se má teď mazlit, když je jeho Wookie v rukou toho protivného maknaeho?
"Já chci něco roztomilého na hraní!" zakňourá a rozhlédne se kolem.
"Minnie?" zkusí to na další roztomilý element jejich party. Sungmin se na něj tázavě koukne. "Nechceš…" začne, ale je přerušen Eunhyukem.
"Nechce! Moje!" pleskne blonďák přes pracky Yesunga, když se začne natahovat po jeho miláčkovi.
"Ale…" Yesung chce protestovat, Alenek mu dopřáno.
"Najdi si svého ukeho!" okřikne ho Hyuk.
"Můžeš si nechat mě, roztomilý jsem dost." Skočí mu do klína Heechul se širokým úsměvem.
"No ty tak!" zašklebí se Yesung a shodí ho ze sebe. Heechul hodí držku o podlahu a bolestivě zaúpí.
"To bolelo, ty tyrane!" zařve na něj Hee a vrhne se na něho. Yesung přepadne přes opěradlo gauče tak, že spadne zády na zem, přičemž nohy mu zůstanou sedět na gauči. Heechul se prohne v zádech jako kočka, takže je pěkně nalepený na jeho těle.
"Slez ze mě, ty děvko jedna." Zavrčí nebezpečně Yesung.
"Nejsem děvka, jsem roztomilý!" nafoukne Heechul tvářičky.
"Ty a roztomilý? Vzpamatuj se a nehul, Chule." Rozesměje se Yesung.
"Já JSEM roztomilý! Copak nevidíš?" koketně na něj zamrká dlouhými řasami a našpulí ty své obří rty.
"Vypadáš jak kačer Donald." Ujistí ho vážným hlasem Yesung. Heechul zalapá po dechu.
"C…cože?! Já ti dám, že kačer, ty… ty…ty…uááááá!" zaječí, když jej Siwon chytne za límec a zvedne ho do vzduchu.
"Díky, Wone, dostaneš pamlsek." Usměje se Yesung a s Donghaeho pomocí se zvedne zpět na gauč.
"Siwone, pusť mě, ty hovno! Ale hned!" zařve na něj Heechul.
"S radostí." Ušklíbne se Siwon a pustí Heechula, který opět skončí s bradou zaraženou v koberci.
"Siwone, ty jedna odporná, hnusná děvko!" zařve a hmátne po něm, Siwon však hbitě uhne.
"Taky tě miluju." Mrkne na něj.
"HEJ!" okřikne ho uraženě Hae. Siwon se rozesměje a obejme Haeho kolem ramen.
"No jo, no jo, tebe miluju víc." Ujistí ho a na důkaz svých slov ho dlouze políbí.
"Od kdy?" zeptá se pochybovačně.
"Od chvíle, co jsem ho v koupelně ošukal?" zkusí to Siwon.
"To nebylo hezké." Zavrčí Hae.
"Tobě se to nelíbilo?" zvedne Siwon jedno obočí.
"To jsem zrovna nemyslel…" zamumlá Hae a mírně zrudne.
"Vy jste spolu…" zalapá Leeteuk po dechu. "Kdy?!"
"No dnes ráno v koupelně." Pokrčí rameny Siwon.
"Hele!" žďuchne do něj Hae rozčíleně.
"Coje?"
"Nemusíš každému vykládat, jak jsme… no to je jedno." Pokroutí hlavou, vytrhne se Siwonovi a sedne si na zem.
"Vypadá to na první mileneckou hádku. To vám to moc nevyd…AU! Za co?!"
"Za blbé keci." Střelí Siwon nehezkým pohledem po Heechulovi a sedne si k Haemu. Aniž by něco říkal, obejme ho kolem ramen a rty se přisaje k jeho krku. Hae se ještě chvíli tváři naštvaně, dlouho mu to ale nevydrží a on začne spokojeně vrnět.

*

"Yesungie?" Yesung se otočí za hlasem a málem polkne lžičku, když uvidí Heechula v růžovém plyšovém pyžamu se dvěma culíčky na hlavě.
"Co to kurva…?!" málem padne pod stůl, ale naštěstí se drží.
"Tak co, jsem roztomilý?" zeptá se ho.
"Ježiši, Chule!" Yesung práskne hlavou do desky stolu. Ten kluk je vážně magor a nevzdá se, dokud nevyhraje.
"Copak?" přitančí k němu a sedne si na stůl, přičemž na něj vrhne ten nejsvůdnější pohled, jaký kdy Yesung viděl. Jak má tomuhle odolat…?! Ne… ne, nebudeš to mít tak lehké, Heechulie. Ušklíbne se Yesung v duchu. Líbí se mu, jak se Heechul snaží. Nejdřív to byla čokoláda, pak ho našel ve svém pokoji s mašlí kolem krku a želvičkou v náručí… a teď tohle…?! Zajímá ho, s čím se vytasí dál.
"Nic, padej ženská, mám z tebe husinu." Odpálkuje ho a opět se začne věnovat své misce cereálií.
"Ale no tak, Yesungie, to se ti vážně nelíbím?" zafňuká Heechul.
Líbíš! A kdybys věděl jak moc…!
Yesung nahodí výraz jako, jsem kus ledu a chladně se na něj koukne.
"Mně se líbí pouze sladké věci."

*

"Kruci, Yesungu. Neser!" Heechul zatlačí Yesunga do křesla a vrhne se na jeho rty. Hladově jej líbá a snaží se přebít do jeho úst. Tak moc ho chce a to hovado mu to takhle stěžuje. Nesnáší, když nemá to, co chce. A Yesunga chce, protože ho Yesung odmítá. A ON NESNESE ODPOR!
Mladší muž se musí hodně ovládat, aby nezačal jeho polibky oplácet a aby si jej nevzal tady a teď. Ještě je brzo. Jen ať se klučina snaží dál. Odtáhne ho od sebe a ošklivě se na něj koukne.
"Nech toho, Heechule."
"Ale no tak, Yesungu, copak pro tebe nic není dost sladké?!" vztekle se na něj koukne.
"Ale jo, je." Odpoví s úsměvem, shodí ze sebe Heechulovo tělo a vstane.
"A co?" chce okamžitě vědět starší z nich. Yesung se zastaví a podívá se na něj.
"Nevím… je toho hodně… třeba kotě… nebo Ryeowookie…" málem mu vytrysknou slzy, když si vzpomene na to své malé koťátko, se kterým se mohl mazlit… dokud mu ho ten malý spratek nevzal!
"No jo, Ryeowookie, se z něj neposer." Zavrčí si pro sebe Heechul, ale to už je Yesung pryč.
"No počkej, Yesungu, já tě dostanu." Zamumlá si pro sebe.
"Hnnn, tak ty rád koťátka, jo?" zlověstně se ušklíbne, až se Palma nenápadně posune dál od něj.

*

"Yesungu, máš tady poštu!" zařve Leeteuk přes celý byt. Yesung vyjde ze svého pokoje a nechápavě se koukne na Teuka s krabičkou v ruce. He…? Pošta? Dnes?
"O Vánocích chodí pošťáci?"
"No asi jo…" pokrčí Teuk rameny a předá krabičku Yesungovi. Yesung se podezíravě koukne na balíček, jako by mu měl každou chvíli bouchnout v rukách a zapluje s ním do svého pokoje. Sedne si na postel a balíček si položí na klín. Chvíli ho ještě provrtává pohledem, nakonec se rozhodne jej otevřít.
"No DOPRDELE…?!" vytřeští oči na jeho obsah. Kdo mu tohle to poslal?! Všimne si lístečku, který leží v krabici, vezme ho a začte se do jeho obsahu.
Přesně tak, DOPRDELE, jsi můj člověk. Užij si to s Chujem :D Lulina
Yesung na to chvíli nechápavě hledí.
"Kdo je kruci, Lulina?!"

*

Yesung se zasekne v půli pohybu a vytřeštěně hledí na ten zjev před sebou. Hee před ním stojí v černém kočičím oblečku, z vlasů mu odstávají dvě roztomilé kočičí ouška, drobné kočičí pacičky si otírá o tvář, jeho kukadla jsou snad ještě větší, než jindy a výraz jeho tváře je… tak šíleně roztomilý!
Heechul k němu přejde ladným krokem a přesně jako kočka, se o něj začne otírat. Plazí se po jeho těle jako had… ne, jako koťátko a dokonce… Yesung přemýšlí, zda se mu to jenom nezdá, ale ne. Heechul OPRAVDU přede!
Hee se postaví před Yesunga, pacičkami se zapře o jeho ramena a zadívá se na něj pohledem, který jasně říká: Tak co, je to dost roztomilé?
Yesung přemýšlí, zda by měl Heechula dál trápit a tím trápit taky sebe, ale ve chvíli, kdy Hee nakloní hlavu na bok a pootevře ty své dokonalé rty, přičemž svým pohledem sklouzne k těm jeho, neodolá.
"Vyhrál jsi." Zašeptá a prudce Heechula přirazí ke zdi. Aniž by čekal na reakci, hladově se přisaje na jeho rty. Heechul zavzdychá a obejme Yesunga kolem krku. Zavře oči a přitiskne ho k sobě víc. Konečně se dočkal. Konečně!
"Ach, ano, Sungie, vem si mě. Vem si mě konečně!" zaskučí prosebně, odhodí roztomilost stranou a vrhne se na Yesunga. Vyzvedne se a obtočí mu nohy kolem pasu. Yesung zavrávorá, ale podaří se mu udržet rovnováhu. Uchopí Heechula za pozadí a stiskne. Hee vzrušeně vydechne, jazykem vnikne do Yesungových úst a hladově je plení. Přejde po jeho patru, zoubcích, dotkne se jeho jazyka. Zasténá, když mu Yesung polibky oplatí, dravě, hladově a vášnivě. Vůbec nepostřehne kdy, a jak se dostali do Yesungova pokoje. Že tam vůbec jsou, si uvědomí ve chvíli, kdy jej Yesung hrubě hodí do peřin.
"Pojď za mnou, Sungie, pojď ke mně!" natáhne k němu ruce. Yesung se usměje a pomalu si začne rozepínat knoflíčky své košile.
"Počkej!" zastaví jej Heechul. "Já sám."
Klekne si před Yesunga a natáhne k němu své pacičky. Tiše se rozchechtá, s tímhle toho moc nerozepne. Stáhne si návleky z rukou a nechá je padnout na postel. Konečně se může věnovat Yesungově košili. Knoflíček po knoflíčku ji pomalu rozepíná. Když je v půlce, stáhne košili z jeho ramen a vytáhne se k němu. Přitiskne své rty k jeho krku, olízne jej jazýčkem. Yesung tiše vydechne, jak je mu to příjemné. Uchopí Heechula za boky a jemně je hladí. Posouvá se dozadu, na jeho záda, krouživými pohyby po nich přejíždí. Heechul se přesune na jeho rameno, jemně jej líbá. Rozepne další knoflíček, pak další a další, až je u toho posledního. Yesung pustí Heechula, aby si mohl nechat stáhnout košili úplně a Hee se od něj na chvíli odtáhne. Pohled na jeho nahou hruď v něm vyvolává touhu po něm. Ano, viděl ho tolikrát. Teď je to ale jiné. Teď se jej může dotýkat, může jej hladit, líbat. Může si s ním dělat cokoli…
Nechá Yesunga, ať mu přetáhne černý nátělník přes hlavu, poté z něj začne pomalu stahovat tepláky. Yesung se nechá a sám zbavuje Heechula kousků oblečení. A že jich teda moc není. Musí se ušklíbnout. Hee je prostě mistr ve svém oboru. Starší muž se skloní k jeho údu, olízne celou jeho délku, víc si jej ale nevšímá a zamíří k jeho bříšku. Vtiskne mu na něj jemný polibek, pak ještě jeden. Vklouzne jazýčkem do jeho pupíku. Yesung zakloní hlavu a kousne se do rtu. Z jeho úst unikne vzrušený sten.
"Chulie." Vzdechne a chytne Chula za ramena. Zatlačí jej na postel a sám si na ni klekne. Hee pochopí, přesune se až k polštářům a lehne si na záda. Yesung se k němu pomalu připlazí, první, co jej zajímá, jsou jeho rty, na které se okamžitě vrhne. Obkrouží je jazykem a požaduje si vstup do jeho úst. Hee mu milerád vyhoví. Pootevře rty a nechá jej vniknout dovnitř. Dlaní vpluješ jeho vlasů a přitiskne ho k sobě.
Mladší kluk šmejdí dlaněmi po jeho nahém těle, hubeném, ale pevném. Ach bože, jak moc touží tohle tělo vlastnit! Touží si s ním hrát…
Odtáhne se od jeho rtů a zadívá se mu do očí. Hee si všimne nezbedných jiskřiček, které se v jeho očích objeví.
"Pohrajeme si, co říkáš?" aniž by čekal na odpověď, natáhne se k nočnímu stolku a otevře šuplík.
Díky, Lulino. Ať už jsi kdokoli.
"Yesungu." Zašklebí se Heechul, když zjistí, co Yesung vytáhl ze šuplíku. "Odkud to máš, ty úchyle?" zeptá se až moc nadšeně. Yesung se musí smát.
"Ty máš co říkat, Chule."
Zkoumavě se koukne na předmět, který třímá v ruce.
"Copak bychom s tímhle mohli provést?" zeptá se a zamává Chuliemu před obličejem.
"Sungie, je to čokoládový penis, co bys s tím chtěl asi tak dělat?" zeptá se jej Hee.
"Co navrhuješ?"
Heechulovi se na rtech usadí úchylní úšklebek.
"Tak sleduj." Zasměje se a dřív, než se Yesung stihne vzpamatovat, leží pod Heechulem, který na něm obkročmo sedí. Vezme jeho ruce a přirazí mu je nad hlavu. Najde ocásek, který patří k oblečku a přiváže Yesungovi ruce k pelesti postele.
"A teď se jenom dívej, Sungie." Zavrní smyslně a přiloží si čokoládový penis k ústům. Vyplázne jazyk a olízne jej. Slastně přivře oči, když na jazyku ucítí sladkou chuť čokolády. Neodolá a vezme celou tu dobrůtku do úst. Saje ji, líže a jemně hryže.
Yesunga polije horko, když vidí, jak si Hee zkušeně pohrává s tím předmětem. Když si jen předzví, že by tohle dělal jemu… Bože!
Hee pořád sleduje Yesungův výraz. Jasně může vidět touhu, která mu plane v očích, cítí jeho chloubu, která se pomalu zvedá a tlačí jej na pozadí. Zaskučí touhou, která lomcuje s jeho vlastním tělem.
"Chtěl bys vidět něco víc, Sungie?" jeho jméno vysloví takovým způsobem, že Yesungovi přeběhne mráz po zádech. Zmůže se pouze na přikývnutí. V krku má sucho a cítí, jak mu po tváři ztéká kapička potu. Hee se jen usměje a sleze z Yesunga. Odtáhne se od něj natolik, aby měl Sung dokonalý výhled. Sedne si na postel a roztáhne nohy. Yesung zalapá po dechu - snad nechce…!
Heechul vrhne na Yesunga smyslný pohled, olízne si rty a zamíří čokoládovým penisem ke svému otvůrku.
"Hee…!" zaskučí Yesung. Bože, jestli tohle Hee myslí vážně, tak se snad udělá jen z toho pohledu!
Heechul zakloní hlavu a zatlačí na svůj otvůrek. Zatlačí a z jeho rtů se ozve slastné zaskučení. Zatlačí víc, špička penisu zmizí uvnitř něj. Taková slast…!
"Ježiši, Heechule!" zavzdychá Yesung, nedokáže odtrhnout pohled od té scénky před sebou. Heechule, ty děvko! Sung cítí, jak se jeho chlouba zvedá do pozoru. Pohled na Chula jej dokonale vzrušuje! Trhne rukama, jak se snaží uvolnit, ale je to k ničemu. Hee jej uvázal pevně. Vrhne po něm zoufalý pohled, jenže Heechul si jej nevšímá. Pohybuje v sobě čokoládovým penisem, zaklání hlavu a vzrušeně sténá.
"Sungie…" unikne z jeho rtů.
"Ach, bože, Yesungu, ano!" vykřikne a uchopí svůj vlastní penis do dlaně. Yesungovi se zatmí před očima. Ježišikriste…!
Starší muž zpracovává vlastní chloubu, zatímco v sobě pořád pohybuje tou prokletou věcí.
Zabiju tě, Lulino, ty mrcho jedna!
Několik táhlých pohybů a Heechul s výkřikem vystříkne na své břicho. V očích má mlhu, dech nepřirozeně rychlý. Vytáhne ze sebe čokoládu, která už se vůbec nepodobá na to, čím kdysi byla, odhodí ji stranou a olízne zbytky čokolády ze své dlaně. Poté se podívá na Yesunga, který jej propaluje chtivým pohledem.
"Copak Sungie, chtěl bys taky?" zeptá se s úšklebkem. Připlazí se k němu a skloní se k jeho tváři.
"Řekni mi Yesungu, jak moc mě chceš, co?" zeptá se a vyčkává.
"Rozvaž mě." Přikáže Yesung. Hee nakloní hlavu stranou.
"Proč?"
Yesung zaúpí, chvilinku přemýšlí o Heechulové vraždě, ale opravdu jen chvilinku. Touha po něm je omnoho větší…
"Rozvaž mě Hee, ať ti můžu vyšukat mozek z hlavy." Zaskučí nadrženě. Heechul se usměje.
"Tohle jsem chtěl slyšet."
Starší muž rozváže Yesungovy ruce. O vteřinu později už leží pod Yesungem, který jej dravě líbá a roztahuje mu nohy. Tak moc ho chce…!
Heechul jej nechá, ať si s ním dělá, co jen chce. Nebrání se. Nemá důvod.
Yesung se vmísí mezi jeho nohy, nemůže se dočkat, až bude v něm. Pronikne do něj na jeden příraz. Hrubě, tvrdě a hluboce. Před očima se mu udělá černo. Tak šíleně těsný…!
Heechul vykřikne bolestí smíšenou s neskutečnou slastí. Po tomhle toužil. Obejme Yesunga kolem krku, zaryje mu nehty do kůže a stáhne jeho tvář k té svojí. Vyhledá jeho rty a vášnivě jej políbí. Jejich jazyky se propletou v žhavém a nenasytném polibku. Stejně tak nenasytné jsou i přírazy do Heechulova těla. Hnědovlásek obtočí nohy kolem Sungova pasu, čím dosáhne, že je jejich spojení ještě hlubší. Yesung zavzdychá, přirazí do Heechula až po kořen. Hee se prohne v zádech a hlasitě vykřikne, když se Yesung otře o jeho prostatu. Taková slast!
Křečovitě svírá Yesungovy ramena, křičí jeho jméno, pohybuje se pánví proti němu.
"Chule, jsi tak těsný. Tak moc… háááh!" vzdychá Yesung, rty se přesune k Heechulové bradavce. Skousne ji v zubech, čímž si vyslouží další z těch rajcovních vzdechů. Vyklouzne z jeho těla a přinutí jej otočit se na břicho. Heechula ani nenapadne protestovat, klekne si na všechny čtyři a vyšpulí na Yesunga svůj zadeček. Mladší jej uchopí za boky, nasměruje svůj úd mezi jeho půlky a prudce do něj vnikne. Z úst obou se linou hlasité vzdechy.
"Ach, ano, Yesungu, víc! VÍC!" křičí Heechul v euforii, chce víc. Chce o moc víc!
Yesung zrychlí tempo svých přírazů, jsou divočejší a dravější. Přesune se dlaní k Heechulově klínu, uchopí jeho úd do dlaně a stiskne. Hee vykřikne a zakloní hlavu. Z hrdla se mu nepřetržitě derou vzrušené výkřiky.
Stáhne předkožku Chulova penisu a pohladí jeho žalud, cítí kapičky touhy, které z něj vytékají. V hlavě mu tepou žíly, po zádech mu ztéká chladný pot. Cítí, že se blíží k vrcholu. A Hee to cítí taky.
Yesung uchopí Heechulovu bradu a natočí si jeho tvář k sobě, aby jej mohl hladově políbit. Už podruhé z něj vyklouzne a otočí ho zpět na záda. Chce vidět výraz Chulovy tváře při vrcholu. Starší kluk si opře nohy o Yesungova ramena, cítí, jak do něj mladší z nich opět hrubě proniká. Líbí se mu to. Tak moc se mu to líbí! Uchopí vlastní penis do dlaně a začne jej zpracovávat. Yesung do něj prudce přiráží, v hlavě má vymeteno. Touží po jediném, po uvolnění.
"Yesungu!" vykřikne Heechul v poslední křeči a vystříká se na jejich těla. Jeho svaly se stáhnou a prostor kolem Yesungova penisu je rázem ještě těsnější. Zatmí se mu před očima, naposled přirazí a udělá se rovnou do Chulova těla. Zadýchaně se na něj svalí a zadívá se do jeho touhou zarudlé tváře. Je zpocená a rudá. Jeho oči jsou zastřené a upírají se někam do dálky. Dokonalý to pohled. Vyklouzne z jeho těla a lehne si vedle něj. Hee se k němu přitiskne a obejme ho kolem pasu. Zaboří tvář do místa mezi jeho krkem a ramenem a vdechne tu vzrušující vůni potu. Neodolá a políbí jej na krk. Převaluje tu slanou chuť na jazyku, dokud Yesung nezvedne jeho tvář a nepolíbí jej.
"Tohle si zopakujeme." Zašeptá.
"To rozhodně." Souhlasí Heechul. Yesung jej obejme kolem ramen a přitiskne ho k sobě. Zaboří tvář do jeho vlasů a vdechne jejich vůni.
"Ale Wookie je stejně roztomilejší." Neodpustí si.
"Debile." Utrousí Heechul a přitiskne se k němu víc.

*

Je 24. Prosince a vánoční atmosféra je cítit z každého koutku bytu. Ryeowookie leží Kyuovi na klíně a sleduje pohádku, kterou právě dávají. Vedle sedí Zhoumi, který třímá v náručí Teukieho tělíčko, hladí jej po zádech a vdechuje vůni jeho vlasů. Siwon sedí ve křesle s Donghaem na klíně. Víská jej ve vlasech a líbá. Stejně tak se líbají i Eunhyuk se Sungminem. Henry pospává v Shindongově objetí. Yesung sedí na zemi, Objímá Heechula kolem pasu a hladí jej ve vlasech. Hee spokojeně vrní a líbá jej na krku. Stromeček bliká a pod ním si hoví dárečky, které se chystají otevřít, jakmile skončí pohádka a oni povečeří. Vánoční atmosféru naruší nepříjemné zvonění zvonku.
"Kdo to otravuje?" zavrčí Siwon, který se lekl a málem kousnul Haeho do ouška víc, než měl v plánu.
"Hnnn, půjdu se kouknout." Řekne Heechul. Ač nerad, odtáhne se od Yesunga a vstane. Jde na chodbu, po cestě se musí usmát, když se podívá na jmelí, které visí na dveřích. Byl to dokonalý nápad. Zvonek se ozve ještě jednou.
"No jo, dyť už jdu." Zamumlá a přejde ke dveřím. Otevře je a podívá se, kdo je poctil svou návštěvou. Zůstane přimraženě stát na místě, když se podívá do usměvavé tváře muže… To nemůže být pravda! Vždyť to… Jak to…?! Němě stojí na prahu a nedokáže uvěřit, že to, co vidí, je skutečné. Do očí se mu tisknou slzy.
"Snad bys mi neplakal, Chulie." Zazní melodický hlas z mužových rtů. Hee má pocit, že jeho srdce zapomnělo, jak tlouct, když si uvědomí, že tohle se mu nezdá. Je opravdu tady.
"Hannie…?"
 


Komentáře

1 Kami - SB - | E-mail | Web | 24. prosince 2011 v 1:46 | Reagovat

Tak tenhle dílek byl naprosto dokonalej. V některých chvílích jsem se fakt dusila smíchy - hlavně když Yesungovi přišel balíček od Luliny :D:D:D:D:D díky čemuž jsem se smála až do konce, což mi lehce kazilo atmosféru xD
Ale ten konec...ten konec byl prostě dokonalej, sladkej, úžasnej, myslím, že lepší zakončení bys vymyslet ani nemohla ^^
Jinak povídka celkově byla naprosto boží, ale co jiného také očekávat od někoho, jako jsi ty, prostě palec nahoru a víc k tomu nemám co dodat, skvělá práce:)

2 Nao-chan | Web | 24. prosince 2011 v 13:16 | Reagovat

LULINO JÁ TĚ ZABIJU! KVŮLI TOBĚ BREČÍM NA VÁNOCE! Dokonalé zakončení! Hned jak zazvonil ten zvonek, tak jsem věděla, že je to Hannie...kdo jiný by to taky byl :D V tu chvíli se mi totálně rozbušilo srdce! A při posledním slově se mi z očí spustili slzy...

Jinak...řeknu ti...já jsem naprostej úchyl! Ale to víš :D myslela jsem, že větší už být ani nejde...ale spletla jsem se :D ten čokoládovej penis byl i na mě moc :D

No...myslím, že lepší dárek k vánocům si kluci přát nemohli, než Hannieho...*bulí*

3 G-Monn | Web | 24. prosince 2011 v 15:08 | Reagovat

LULINO!!!!! JÁ TĚ ZA--  počkat to už tu bylo XDXD
tak nic no ... tak si stoupnu do řady!!! jako ...... musíš někdy (v blízké!! budoucnosti) napsat volný pokráčko...
bože ty bys měla napsat knížku!!!! ... jako já .... zdecháám !!! né fakt tohle bylo dokonalé.... já tě miluju , fakt!!!! ........ bylo to dokonalé .... asi si to vytisknu a budu si to předčítat před spaním .. :DDDD ...... jsi úžasná ;) ..
... a ten hannie na konci ..... já chci vědět jak to bude dáál ... .prosííím TT_TT tohle opravdu nejúžasnější , co jsem kdy četla

jsi třída Lullí :)

teď se těším na nezapomeň na mě :)

4 Terry | Web | 24. prosince 2011 v 15:26 | Reagovat

NE! TO PROSTĚ NEMŮŽE BÝT KONEC!! Na to to bylo až moc úžasný!! Holka ty by ses tím měla živit! (eh, samozřejmě mám na mysli psaní :D) Je to DOKONALÝ! A ten Hannie na konci... Wááá prosím prosím, napiš k tomu nějaké pokračová/bonus cokoliv!! Hlavně nějaké porkáčkoo!! :D ÚŽASNÁ, PERFEKTNÍ, NEJLEPŠÍ POVÍDKA VŮBEC!! :))
A jen tak mimochodem Veselé Vánoce! :D

5 Domi(Nika) | 24. prosince 2011 v 15:45 | Reagovat

Lulí ty jsi proste třída ve svém oboru :D Přeju ti Veselé Vánoce, protože budou tvoje poslední. To se dělá napsat takový konec?? Jestli tě holky zabijí tak tě oživím a zabiju tě ještě jednou. Je to jasné. xD Ale jinak tenhle cyklus by fakt úžasný klobouk dolu :)

6 Hatachi | 24. prosince 2011 v 16:39 | Reagovat

Nádhera...celá ta povídka je dokonalá... Teda Lulinko ty víš jak člověka odrovnat...krásný dárek pro Sungieho který si totálně užil Chulí... Do kolen mě dostal ten konec...ještě tedˇ mě tečou slzy,jojo bulim jako Chulí a Nao-chan...Mooc se mi stýskalo po Hanniem,škoda že dorazil tak dlouho(co takhle bonusek s ním,mam ráda HanChul)... A tak celkově mě moc mrzí že už se SuJu není *bulí ještě víc* ale mam ještě Zhoumíčka... PS: Lulinko přeji ti štastné a veselé vánoce, do Nového roku jen všechno nej... Atˇ máš stále dobrou náladu a skvělé nápady na povídky... Díky zato že jsi!!!

7 eSmy | Web | 24. prosince 2011 v 20:46 | Reagovat

ty nás chceš zabiť však???... ale toto dokončíš!!!... Je ti to jasné? .... Toto musíš dokončiť!... ty vieš ako... tak šup šup :D.... NEzabudni, inak idem brúsiť nože! :D

8 JaeRa | Web | 26. prosince 2011 v 23:43 | Reagovat

ježíííííš.... eh... smrt... to bylo tak krááááásnýýý.... :D ... chci další dííííl... ale jestli Chul Sungieho nechá kvůli Hanniemu, tak si mě nepřej.... hehe.... kjásný totok... :D honem další!!! bo se neznám :D

9 ElenEstel | 27. prosince 2011 v 12:40 | Reagovat

wow je to úžasný

10 syrinox | 25. dubna 2012 v 21:09 | Reagovat

Awwww, nádhera, sem s emálem rozbrečela... takovééé... awwwwwwwwww, si úžasná Luliiiii, děkujuuuuu :)

11 Majo | Web | 10. října 2017 v 17:03 | Reagovat

Pane bože, říkala jsem si s kým Heechula spáruješ, připadá mi jako výborný pako :D A jako... jsem zklamaná žes ho nepřenechala palmě, ale.. ale jo, užili si to spolu hezky :D

12 Asami-chan | 29. listopadu 2017 v 17:08 | Reagovat

A konečně i Heechul dostal to, co si zasloužil. A ten kočičí obleček. Představa krásná.
Chudák palma, byla ponechána sama.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~