Vánoční polibky - 6. díl

23. prosince 2011 v 19:08 | Luli(na) |  Vánoční polibky
Uf, tak se mi to povedlo dopsat včas... více méně :D Teď jdu rychle makat na dalším - posledním díle a jen doufám, že se mi ho povede napsat... ale myslím, že jo. Času mám dost, řekla bych. No... i když... Ale jo, mám. Takže to stihnu. A když ne... tak to stejně stihnu. Tak fajn, děcka, tady to máte, já vážně mizím, mám toho ještě hodně. Užijte si tenhle dílek, který už je předposlední a těšte se na další :D

Dnešní pár: ShinHenry
Varování: 18+ samozřejmě
Věnování: Povídka je věnováná moji drahé, milované, úžasné, skvělé malinké sestřičce Eli! Doufám, že se ti bude líbit, zlato. Miluju tě :-*


Henry vejde do kuchyně, aby si ukradl nějakou dobrůtku z těch Ryeowookových výtvorů.
"Taky sis přišel něco lohnout?" usměje se na něj Shindong. Henry se na něj podívá a opět ho zamrazí, pořád si nedokáže zvyknout, jak se Shindong změnil. Předtím to byl takový medvídek. Teď vypadá úplně jinak. Zhubnul, hodně. A taky… zpěkněl. Když ho včera, kdy se Zhoumim přiletěli z Číny, uviděl, nepoznal ho. Až když na něj promluvil. Málem mu vypadly oči z důlků, a když se na něj usmál, zapomněl, jak se dýchá. Přesně jako teď. Jen stojí a hledí na Shindonga, který právě vytahuje talíř, aby si na něj naložil pár cukrovinek.
"Když chceš, můžeme se zašít u mě v pokoji a sníst si to." Mrkne na něj.
"Uhn, to je v pohodě… já mám něco rozkoukaného se Siwonem." Zalže. Neví proč, ale představa, že by měl být sám se Shindongem, ho mírně děsí.
"Hnn, tak nic no. Bacha, ať tě tady neobjeví Wookie, by tě ubil pánvičkou." Zasměje se, když kolem něj prochází. Henryho do nosu udeří příjemná vůně perníku spojena s kolínskou, kterou Shindong používá. Vždycky se mu ta vůně líbila. Potřepe hlavou, měl by přestat takhle uvažovat, je to skoro jakoby se mu líbil, nebo co…
Stejně jako Shindong, i on si lohne pár perníčků a co nejnenápadněji se vkrade do vlastního pokoje.
*
Jde právě do obýváku, když se před ním najednou zjeví Heechul.
"Bože, tys mě vyděsil." Trhne sebou a vyčítavě se na staršího muže podívá.
"Hehe, promiň." Ušklíbne se Heechul. Henry chce kolem něj projít, Chul mu ale zablokuje cestu.
"Co je?" nechápe Henry, Heechul jen ukáže prstem nahoru. Henry se tam koukne a všimne si Jmelí.
"Bože, Chule, nechceš už toho nechat?" zaúpí Henry.
"Ne." Zasměje se a popadne ho za límec košile. Přirazí ho k futrům dveří a políbí jej. Henry protočí očima. To je už potřetí, co ho za posledních 24 hodin někdo políbil. Nejdřív Sungmin, pak i Leeteuk. Zhoumiho nepočítá. Ne žeby to bylo dobrovolné, Chul je donutil. Pokaždé vystihl tu správnou chvíli, kdy byli u dveří dva z kluků a nepustil je dál, dokud se nepolíbili. Raději už to začali dělat automaticky, aby se neřeklo. Počká, než se Chul spokojeně odtáhne.
"Hnn, nejsi nejhorší." Zhodnotí ho a mlsně se olízne. Poté mu konečně uvolní cestu, sám si jde počíhat na další oběť. Ještě mu jich chybí několik.
Henry si povzdechne nad jeho blbostí… nebo spíš úchylností a vejde do obýváku. Sedne si vedle Siwona a opře se o jeho rameno.
"Co dávají?" zeptá se.
"Uhn, nějaký pořad, nic moc." Odpoví. Henry se zadívá na televizi, po chvilce to vzdá a vezme si ovladač.
"Najdu něco záživnějšího."
"Jo, to bys mohl, taky jsem to měl plánu, jen se mi nechtělo natahovat se." Přizná se Siwon.
"Na co koukáte?" přisedne si k Henrymu Shindong. Henry ztuhne, když jej obejme kolem ramen a přehodí si ho na své rameno.
"Zatím na nic." Odpoví Siwon.
Henry přestane mačkat knoflíky ovladače a zůstane ztuhle sedět. Nechápe, co se to s ním děje, úplně se chvěje. I přes oblečení cítí Shindongovu horkou kůži a jeho dlaň, která mu krouživě přejíždí po rameni, mu způsobuje husí kůži. Co se to s ním sakra děje…?!
"Jsi v pohodě?" zeptá se Shindong.
"Co? Eh, jo, jo, nic mi není." Vyjekne a pokusí se uvolnit. Opře si hlavu o jeho rameno a zhluboka se nadechne. Do nosu ho opět udeří ta známá vůně. Zavře oči a vdechne ji ještě.
"Zase fetiš?" uchechtne se Shindong.
"Jo." Henry tohle dělal pořád, když takhle seděli. Vždycky se posadil vedle Shindonga a fetoval ho.
"Aspoň už víš, co mu můžeš koupit pod stromeček. Stejnou kolínskou, jakou máš ty." Zasměje se Siwon.
"Anebo mu daruj sebe." Ozve se za nimi Heechul.
Siwon protočí očima: "Abys ty neměl nějakou úchylnou poznámku."
"No ty máš co říkat, hovado. Cos to včera narval do Haeho? Mrkev…?"
Henry se zasměje a zaboří tvář do Shindongova ramene, pro teď ne proto, aby si přivoněl, ale aby skryl svou rudnoucí tvář. Představa Shindonga zabaleného v dárkovém papíru… zachvěje se.
Sakra, na co to myslím?! Zděsí se vlastních myšlenek na to, jak strhává papír z jeho těla a pomalu odhaluje kousek po kousku jeho kůži… Sakra, dost! Okřikne se v duchu.
"Dej to sem!" vytrhne mu z ruky ovladač Donghae. Kdy přišel, si vůbec nevšiml.
Donghae si sedne vedle Siwona a tváří se tak nějak mrzutě.
"Co je?" všimne si toho Siwon.
"To hovado fakt stříhne na každého, kdo projde kolem. To si nemůže odpustit, aby každého líbal?"
"Mě už taky políbil, předevčírem. Nic si z něj nedělej, je to idiot." Zasměje se Siwon.
"No jo, mě zas líbal včera." Přikývne Shindong.
"A zatím líbáš nejlíp." Oznámí mu Chul.
"Tak díky." Zašklebí se Shindong…
*
Zhasne lampu v kuchyni, ukousne si z perníku a jde do svého pokoje. Svítí se už jen na chodbě, všichni jsou už ve svých pokojích. Není divu, když už je po půl noci. To jen on a Ryeowook ještě koukali na nějaký film. Wookie už šel spát a Henry si byl vzít ještě nějaký pamlsek.
Právě je u dveří obýváku, když se s někým srazí.
"Uhn, promiň." Omluví se mu někdo, po hlase pozná Shindonga. Co ještě dělá vzhůru?
"V pořádku." Henry se na něj koukne, čeho okamžitě olituje. Shindong před ním stojí jen v ručníku, po těle mu ještě spadají kapky vody, vlasy má rozcuchané. Vypadá… sakra, dokonale!
Henry cítí, jak jeho tváře nabírají rudý nádech.
"To jsme se teda srazili na tom nejvhodnějším místě." Zachechtá se Shindong.
"Hnn?" nechápe Henry. Shindong hlavou kývne nahoru. Henry ztuhne. Ne, sakra, ne! Uvědomí si, že oba stojí mezi dveřmi a nad nimi je to zatracené jmelí.
"Vypadá to, že nemáme na výběr." Řekne Shindong, ve tváři mírný úsměv. Všiml si, jak Henry při pohledu na něj zrudl a taky toho, jak je v jeho přítomnosti nervózní. A těší ho to.
Ta dieta přeci jen k něčemu byla, pomyslí si a poprvé za to těm děvkám z vedení poděkuje.
"He..hehe…no… nemusíme to dělat, Heechul už spí, nedozví se to." Snaží se to zakecat Henry.
"Jak ho znám, má tady určitě nastražené kamery, nebo alarm." Podívá se na něj starší muž.
"No to pochybuju." Zasměje se nervózně Henry a chce kolem něj projít. Shindong mu ale zatarasí cestu.
"Kam spěcháš?" zeptá se. Henry znervózní ještě víc.
"No, do pokoje." Odpoví.
"A co ten polibek?"
"Už jsem řekl, Chul se to nedozví." Zopakuje Henry. Děsí ho představa toho, že by ho Shindong políbil. Děsí se toho, co by u toho mohl cítit. Děsí se už jen toho, co cítí, když je u něj tak blízko.
"Možná ne, ale já tě CHCI políbit." To slůvko schválně zdůrazní a o krok se přiblíží k Henrymu, ten hned couvne.
"C…co? Proč?" zakoktá se. Shindong udělá jeden větší krok, tak, že stojí rovnou před ním, obejme ho kolem pasu a přitáhne si ho do náruče. Henry vyděšeně vyjekne.
"Protože po tobě toužím. Už dlouho." Zašeptá, chytí ho za zátylek a přitáhne si jeho tvář k sobě.
"Shindongu, ne…" vydechne Henry.
"Proč ne?" zeptá se Shindong, svou tváří už se téměř dotýká té jeho. Ne, že by od něj chtěl odpověď. Ať už by byla jakákoli, políbil by ho.
"Já… já…" Henry neví co říct a tak zmlkne. Shindong se usměje a přiblíží se ještě víc. Svými rty se něžně dotkne těch Henryho. Jemně se k nim přisaje.
Henry tiše zaskučí. Shindongovi rty jsou tak teplé a měkké… rozechvěje se a hlava se mu zakroutí. Tak příjemné. V břichu cítí podivné mravenčení a po zádech mu běhá mráz.
Shindong se usměje, slyšel ten tichý sten, který Henrymu unikl. Přejde po jeho rtech jazykem a zatlačí na ně. Henry jen zavzdychá a odevzdaně otevře ústa. Nechá ho, aby vnikl dovnitř. Shindong nečeká a jazykem vklouzne do jeho pusinky, vyhledá jeho jazyk a přejde po něm.
Henry zasténá. Musí se chytnout Shindonga kolem krku, jak se mu podlomí kolena i když ví, že jej Shindong pevně drží. Starší muž zkoumá vnitřek jeho úst, přejíždí jazykem po jeho zoubcích, po patru úst i po jazyku. Chce jej přimět ke spolupráci, které se už po chvilce dočká. Henry se přitiskne k jeho tělu, cítí, jak jeho triko nasáklo kapičky vody z Shindongova těla, nevadí mu to. Tiskne se k němu a polibky mu oplácí. Líbají se dlouze, vlhce a vášnivě.
"Shindongu." Vzdechne Henry, když se jejich rty oddělí. Shindong neváhá, opět se k nim přisaje, nemůže se jich nabažit. Té sladké chuti, měkkosti a poddajnosti těch dokonalých rtíků… Ach bože, jak moc ho chce!
Henry opět zasténá, pevně objímá Shindonga kolem krku, vnímá jeho dlaně, které přejíždí po jeho zádech. A celý se chvěje. Cítí, jak jeho tělo ovládá touha po muži, který jej právě za stálého líbání vtahuje do svého pokoje. Nebrání se. Nechce se bránit. Touží jen po jednom a to se mu dostává. Starší muž jej povalí do peřin, je to jen vteřinka, co je jejich polibek přerušen, než jej Shindong následuje a zalehne jej svým tělem. Henry jej okamžitě opět obejme kolem krku, stahuje jeho tvář té své. Potřebuje další polibek. Shindong mu vyjde vstříc, věnuje mu žhavý polibek, dlaní zajede pod jeho triko a dotkne se té sametově hebké kůže.
Z Henryho rtů unikne další sten. Shindongova dlaň jej chladí na těle, vyvolává v něm zvláštní chvění, které ale není nepříjemné. Naopak. Je to více, než příjemné. Dong se odpoutá od jeho rtů, přejde jazykem po jeho čelisti až k oušku, jemně jej hryzne a poté ouško olízne.
"Chci tě."
Henryho zamrazí v zádech, když uslyší ten vzrušením zastřený hlas. Chce něco říct, no z jeho rtů se ozve jen tiché zachraptění. Nedokáže ze sebe vydat hlásku. Proto jen zesílí stisk, kterým objímá Shindonga kolem krku a pohne se tělem proti tomu jeho. Způsobí tak, že se jejich klíny o sebe otřou. Oba ucítí příval vzrušení, který ten pohyb vyvolá. Shindong vzdechne do Henryho krku, pak se na něj přisaje. Zopakuje pohyb, který udělal Henry. Další otření, další vzrušený vzdech.
Mladší kluk zaskučí, tepláky, které na sobě má, jej začínají nepříjemně tlačit. Jakoby to Shindong vycítil, odtáhne se od něj a přinutí jej posadit se. Vezme kraj jeho trika a přetáhne mu ho přes hlavu. Okamžitě se rty přisaje k nově odhalené kůži, přičemž stáhne lem tepláků z jeho boků. Dlaněmi zajede pod ně, přesune se k jeho pozadí a stáhne tepláky ještě níž. Henry se nadzvedne, aby je Dong mohl stáhnout úplně. Hned, jak tak starší z nich učiní, zatlačí jej opět do peřin a úplně jej zbaví oblečení.
"Jsi nádherný." Sjíždí jeho tělo hladovým pohledem, který způsobuje, že se Henry chvěje ještě víc a jeho tváře nabírají rudý nádech.
"Sladký." Zasměje se Shindong a lípne mu polibek na nos. Henry zrudne ještě víc a praští Donga do ramene.
"Nech toho."
Shindong se jen tiše zachechtá, ale mlčí. Raději se skloní k jeho krku a hladově se k němu přisaje. Jazykem laská jeho kůži a vychutnává si steny, které se derou z jeho hrdla. Henry přejíždí dlaněmi po Shindongových zádech, zrychleně dýchá a klepe se touhou. Zakloní hlavu, aby měl starší muž snadnější přístup k jeho krčku, slastně přivírá oči a kouše se do rtu. Shindongovy rty laskající jeho kůži a teplé dlaně, které šmejdí po jeho těle, jej vzrušují na maximum. Svíjí se pod ním jako had, tiše sténá a snaží se uklidnit splašené srdce, které jakoby se nažilo vyskočit z jeho hrudi.
Shindong zasypává polibky každičké místo Henryho těla, nevynechá ani kousíček. Laská jeho krk, klíční kost, posune se k rameni, které celé obdaruje drobnými polibky. Pokračuje dál, věnuje se i druhému ramenu, pak se vrátí k jeho krku. Vsaje horkou kůži do úst a dlouho ji saje. Henry hlasitě sténá a tiskne k sobě Shindongovo tělo, jak jen to jde. Cítí jeho vzrušenou chloubu, která se otírá o tu jeho a dovádí ho to k šílenství. Starší muž cítí, jak se tělo pod ním nekontrolovatelně chvěje, cítí i zběsile tlukoucí srdce, rychle se zvedající hrudník. Přestane se věnovat kůži na jeho krčku, a když se posune dál, zůstane po něm rudá značka. Udělá jich ještě několik, na krku i na rameni. Až když je se svým dílem úplně spokojený, rozhodne se zajít dál. Vsaje mezi rty jeho bradavku a mladší kluk se rozkoší prohne v zádech. Usměje se a stiskne bradavku víc. Hlasitý sten ho ujistí, že se to jeho milenci líbí. Obkrouží tedy bradavku jazykem, tahá za ni zoubky a žužlá ji, dokud neztvrdne. Poté se přesune k druhé, opakuje stejný postup, přičemž se dlaněmi posune níž na jeho těle, pohladí jej po bříšku, jakoby omylem se dotkne jeho chlouby, která okamžitě na ten nepatrný dotek reaguje. Mladší kluk táhle zasténá a zaryje nehty do Dongových zad. Shindong tiše sykne, když ucítí slabou bolest, ta ale dlouho netrvá a tak v klidu pokračuje dál. Líbá Henryho hrudník, chutná jazykem slanost jeho kůže…
Henry zaklání hlavu, steny, které se derou z jeho hrdla, jsou pořád hlasitější. Cítí Shindongovy rty, jeho jazyk, jak klouže po jeho těle pořád níž…
"Háááh!" vykřikne a slastí se prohne v zádech. Teplo Shindongových úst, které pohltí jeho penis, jazyk laskající jeho žalud… ach, Bože! Chce jej uchopit za vlasy a přirazit ho k sobě co nejtěsněji, jeho ruce jsou ale zastaveny těmi Shindongovými. Starší muž mu je přirazí podél těla a nedovolí mu jimi hnout. Henry zaskučí a pohne se pánví proti jeho ústům.
"Nejsi nějaký nedočkavý? Lásko?" zeptá se Shindong, když se od něj odtáhne. Henry chce zaskučet v protestu, pak si uvědomí oslovení, které Shindong použil. Lásko?!
Starší muž si všimne zmatení v chlapcových očích, usměje se a přeplazí se k jeho tváři.
"Copak, lásko?" zeptá se a schválně opět použije stejné oslovení. Na rtech mu hraje mírný úsměv, v očích mu šibalsky jiskří.
Henry tiše hledí do jeho očí, chce se zeptat, ale… neví jak. Nedokáže správně zformulovat slova do otázky. A když už se chce přeci pokusit, zastaví jej Shindong polibkem. Něžným, měkkým a smyslným. Jemně otírá své rty o ty jeho, klouže po nich jazykem, vynutí si přístup dovnitř. Henry tichouce vzdechne a polibek ochotně oplatí. Na pár vteřin úplně zapomene…
"Miluju tě."
"C…hááááh!" Henryho srdce vynechá několik úderu, když Jej Shindong vezme hluboce do úst. Před očima se mu udělá černo. Zaryje nehty do prostěradla a vykřikne Shindongovo jméno.
Krouží jazykem kolem jeho žaludu, stáhne předkožku a jemně jej hryzne. Odezvou jsou mu jen další steny deroucí se z hrdla mladšího kluka.
Henry křečovitě svírá prostěradlo, oči pevně zavřené, samou rozkoší nedokáže myslet. Rázem zapomene na to, co mu Shindong řekl, jeho mysl je zastřená mlhou touhy, vše nepodstatné jde stranou. Teď je schopen vnímat jen tuhle chvíli, kdy se jeho chloubě věnují ty dokonalý rty, kdy kolem sebe cítí vlhko a teplo jeho úst… Prohne se v poslední křeči, všechny jeho svaly se napnou a on se udělá přímo do Shindongových úst. Starší muž spolyká veškeré sperma a vypustí jeho penis z úst.
Zvedne pohled k Henryho tváři. Je zarudlá vzrušením a vlhká od potu. V očích mlha, kterou způsobil prožitý orgasmus. Všimne si jeho rtů, zrůžovělých a napuchlých z toho, jak se do nich musel kousat. Jsou tak lákavé, nejde odolat. Skloní se k jeho tváři a měkce jej políbí. Jeho vlastní vzrušená chlouba se otře o Henryho bříško. Trhavě se nadechne a zaskučí do Henryho rtů. Tak moc ho chce! Natáhne se k nočnímu stolku, ze kterého vytáhne lubrikant. Otevře ho a vylije si kousek do dlaně. Henry pořád nevnímá, co se kolem něj děje, zrychleně dýchá a pohled upírá kdesi do prázdna.
Dong roztáhne jeho nohy a prstem se dotkne jeho konečníku. Chlad Henryho probere. Leknutím sebou trhne a vyděšeně koukne na Shindonga.
"Uvolni se." To jediné mu řekne, než uvězní jeho rty v polibku. Prstem krouží kolem jeho dírky, počká, až se Henry uvolní a začne oplácet jeho polibky, Až poté zatlačí na jeho otvůrek a pronikne dovnitř. Henry zalapá po dechu, když ucítí Dongův prst uvnitř sebe. Nebolí to. Ale stejně se mu to moc nelíbí. Je to divný pocit. Ne moc příjemný… přesto se nechá. Obejme Shindonga kolem krku a vžije se do polibku. Starší muž v něm pomalu pohybuje prstem, postupně přidává další dva… a Henry začne pociťovat pocit rozkoše, který je každou vteřinou intenzivnější.
"Shindongu." Vzdechne a pohne se proti jeho prstům. Vzápětí protestně zaskučí, jelikož prsty z jeho konečníku zmizí. Chce začít namítat, ale v tu chvíli ucítí, jak do něj proniká něco o hodně většího.
"Hnnn!" skousne si spodní ret a zakloní hlavu. Zabolí to, ale ne moc a netrvá t dlouho. Jeho tělem lomcuje rozkoš, kterou mu starší muž způsobuje. Shindong do něj přirazí až po kořen, chvíli setrvá. Skutečně jen chvilinku, hoří touhou, ovládá jej vzrušení. Pohne se v něm. Před očima se mu dělá černo z toho těsného prostoru, který jej obepíná.
Henry opět zavzdychá jeho jméno, vyhledá jeho rty a přisaje se k nim. Vklouzne jazykem do jeho úst a hladově je plení. Prohýbá se slastí a prsty zatíná do Shindongové kůže, zatím co on do něj připáří. Každou vteřinou rychleji a hlouběji. Oba křičí rozkoší a touhou. Shindong uchopí do dlaně Henryho opět vztyčený úd a pevně jej stiskne. Henry vykřikne do jeho rtů, přeruší polibek a zakloní hlavu. Dong neváhá, své rty přesune na jeho krk, který začne líbat.
Dva poslední výkřiky, poslední křeč a oba s výkřikem vyvrcholí. Henry postříká jejich břicha svým spermatem, zatímco starší z nich vyvrcholí do jeho těla…
"To bylo úžasné." Vydechne Henry po několika minutách, kdy oba tiše leží v objetí.
"Dokonalé." Přikývne Shindong a políbí Henryho do vlasů. Mladší spokojeně zavrní a přitiskne se k jeho tělu. Shindong jej pevněji obejme, jemně jej hladí po zádech, užívá si tu blízkost. Cítí se skvěle. Má to, po čem tak dlouho toužil. A nevzdá se toho.
"Miluju tě, Henry." Zašeptá. Odpovědí je mu však jen pravidelné oddechování mladšího chlapce. Usměje se nad tím a přitáhne si jej víc do náruče. Však mu to řekne později. Ostatně, času mají víc, než dost.
 


Komentáře

1 ElenEstel | 23. prosince 2011 v 19:22 | Reagovat

wow je to úžasný

2 eSmy | Web | 23. prosince 2011 v 19:37 | Reagovat

ňáááh!.... aj palma ich sleduje! A ona ti Chulovi vykecááá! A ten bude šťastný jak blcha :D.. A nie, mrkvu vážne nie :D.... len hrebeeeň!!!!!! :D :D Já  tě miluju Lulino! :D..... jóó :d

3 Hatachi | 23. prosince 2011 v 21:25 | Reagovat

Háách,to bylo něco... Na Dongieho moc povídek není,četla sem jen jednu.Už ani nevím kde. Ano,Dongie vypadá nádherně,koukala sem na něj nedávno v telce a málem mě vypadly oči jako Henrymu.Je fakt sexy.A s Henrym mu to sluší,tvoří krásný pár... Jo a kdy dojde řada na Chulího? Snad zítra,jako vánoční dáreček pod stomeček? Těšim se na zítra,na další dílek...

4 JaeRa | Web | 23. prosince 2011 v 22:21 | Reagovat

ehe... to bylo vážně úžasný Lulíííí ... a nejvíc prej: Cos to včera narval do Haeho? Mrkev…? ... hehe :D no to byla vražda!! :D

5 Terry | Web | 23. prosince 2011 v 22:31 | Reagovat

Woaaa to bylo luxusní!! >.<
Už aby tu byl další díl :D

6 Nao-chan | Web | 24. prosince 2011 v 12:36 | Reagovat

souhlasím s JaeRou :D ještě žes tam nenapsala tu vidličku xDD

Musím tě zklamat, ale můj názor se bohužel nezměnil! Shinhenry prostě není pár, který bych si oblíbyla....um, ale už se nemůžu dočkat YeChul, takže padám na další díl :D

7 syrinox | 25. dubna 2012 v 20:49 | Reagovat

Ježiši to bylo tak strašně dokonalý!! Awww, umírám ještě teď.. Meheheh XD

8 Majo | Web | 10. října 2017 v 16:53 | Reagovat

*umřela* dobře, když nepočítám Heechula a palmu, je tohle můj oficiálně nejoblíbenější pár... Shindong je naprosto úžasný, tak roztomilý, můžu si ho vzít domů prosím prosím? A když hledám fotky kde je s Henrym tak úplně umírám :3
Miluju tě! DÍKY za ty dva :3

9 Asami-chan | 29. listopadu 2017 v 16:28 | Reagovat

Nom. Taky pěkný. Nějak mi docházejí kloubná slova.
Ale ta palma je stopro sledovala!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~