Vánoční polibky - 4. díl

21. prosince 2011 v 15:21 | Luli(na) |  Vánoční polibky
É, děti? Nezabijte mě, prosím! Já za to nemůžu! Ono, prostě, já nemohla. Když vidím Wookieho, hned si vzpomenu na povídku "Nezapomeň na mě" a já to prostě nezvládla. Chtěla jsem, ale nešlo to. Nebijte mě, prosím! Já se vážně omlouvám! Vynahradím vám to zítra! Slibuju! *kryje se*Dnešní pár: KyuWook
Varování: 12+ (vážně je mi to líto, ale nešlo to jinak)
Věnování: Povídka je věnováná Domi(Nice) :D Užij si to, zlato a nebij mě, že tam není yaoi. Ale je to alespoň sladké :D Když už nic jiného :DTiše sedí na židli a pozoruje, jak Ryeowook pečlivě vyřezává různé tvary od srdíček, přes stromečky až po andílky a pak je rovně ukládá na plech. Nemůže spustit oči z jeho tváře, tak soustředěné, z těch krásně vykrojených rtů, momentálně tak rajcovně pootevřených, špičku jazyka, kterou má mírně vystrčenou, jak se snaží, aby bylo jeho dílo co nejdokonalejší.
Nic nemůže být dokonalejší, než ty, pomyslí si a musí se tiše smát bíle šmouze od mouky, která zůstane na Wookieho obličeji, když si hřbetem ruky přejde po tváři. Tak roztomilý…
"Co na mě tak koukáš?" zeptá se Ryeowook, když si všimne Kyuova upřeného pohledu. Nervózně se přitom ošije. Není to poprvé, co na něj takhle kouká. Ten pohled způsobuje mražení v zádech. A taky jej mírně děsí. Je takový… jiný, než pohledy, kterými časuje ostatní kluky. Tenhle je tak… neví. Jiný.
"Nic, jen…"
"Wookie, ty jsi čuně." Zasměje se Shindong, když vejde do kuchyně se dvěma taškami. Tváře rudé, jak je venku vyštípal mráz, vlasy rozcuchané. Položí tašky na stůl a otře Wookieho tváře od mouky. Ten zapiští a odskočí snad metr dozadu.
"Kyááá, Dongie, studíš! Šíleně!"
"Divíš se? To tys mě přeci poslal napospas tomu peklu tam venku." Obviní jej Shindong. "No, alespoň ode mě Heechul nechtěl políbit." Ušklíbne se.
"No to si piš, že nechtěl. Vždyť jak jsi šel po chodbě, tak se na zdech dělala námraza!" vběhne do kuchyně Heechul, první, co upoutá jeho pozornost, jsou tašky s nákupem.
"Co dobrého jsi mi koupil?" podívá se na Shindonga.
"Žrádlo pro Heebuma." Odpoví Shindong aniž by se na něj podíval.
"Tse, to vypadám, že chci žrát granule?" zatváří se znechuceně.
"Ještě tam je hnojivo pro Palmu." Ušklíbne se Shindong.
"To radši ty granule."
Ryeowook se rozesměje a pokroutí hlavou.
"Tohle je vážně blázinec."
"Tak sis všiml?" zeptá se Kyuhyun.
"Taky jsi mi mohl říct, že jsem od mouky. Ale ne, ty na mě jen hledíš, jak bacil do lékárny!" okřikne jej Wookie.
"No to víš, líbíš se mu." Pronese Heechul s úšklebkem. Kyuhyun po něm střelí vražedným pohledem a tak si nevšimne Wookieho rudnoucích tváří.
"Lí…líbím?" vypískne rozkošně.
Shindong se na něj otočí a rozesměje se na plné kolo.
"No teda, Wookie, ty se červenáš!" vykřikne.
"Nečervenám se!"

*

"Uááá!" Ryeowook couvne o několik kroků, když málem narazí do Kyuhyuna.
"Co se lekáš?" nechápe Kyuhyun.
"Jmelí!" ukáže prstem nahoru.
"No jo, fakt." Podívá se do Wookieho roztomile rudnoucí tvářičky. "Pusinku?" zeptá se nevinně.
"Hee tu není." Zapiští.
"Je tu palma, ta mu to řekne." Mrkne na něj Kyuhyun a natáhne k Wookiemu ruce. Tolik jej touží políbit. To, že vyhodil Chula a zamkl ho ve svém pokoji, aby mohl stepovat za tou ubohou rostlinou sám a čekat, kdy půjde Wookie kolem, mu rozhodně říkat nebude.
"Palmy nemluví." Namítne Wookie.
"Myslíš?" otočí se na něj palma. Wookie potřepe hlavou. Blbost!
"Híííík!" vykřikne, když jej Kyuhyun přitáhne k sobě a skloní se k jeho rtům. Wookie nestihne nic namítnout a jeho rtíky jsou uvězněné v polibku. Kyu něžně přejíždí po těch měkkých polštářcích, pevněji obejme Wookieho kolem pasu, jednou rukou mu vpluje do vlasů a přitáhne si jeho tvář ještě blíž.
Ryeowookovi se splašeně rozbuší srdce. Kyuovy rty na těch jeho. Ruka, která se prohrabuje jeho vlasy, jemné hlazení po zádech… Tiše vzdechne do jeho rtů. Kyu se od něj po malé chvilce odtáhne. Zrychleně dýchá a snaží se zastavit poplašeně bijící srdce. Tolikrát si představoval, jak Wookieho líbá, tolikrát si představoval, jak ochutnává jeho rty, ale…
"Bože." Vydechne. Bylo to krásnější, než si to kdy dokázal představit. Bylo to skutečné.
"K… kyu? Už… mě můžeš pustit." Zakoktá se Ryeowook, tváře mu hoří studem a rty jej příjemně brní. Jak rád by dostal ještě jeden polibek. Potřepe hlavou. Kruci, na co to myslí?!
"Já vím." Řekne, ale nehne se ani o píď. Pořád svírá Wookieho tělíčko v náručí, své čelo opírá to jeho a vychutnává si tu blízkost.
"Kyu…!" zopakuje Wookie o něco naléhavěji. Mladší kluk neodolá a opět se skloní k jeho rtům. Ano, měl by ho pustit. Jenže nemůže. Nechce. Ne… nepustí jej. Zatlačí víc na jeho rty, obkrouží je jazykem a vnikne dovnitř. Není to těžké, Wookie tohle nečekal a tak neměl čas na to, aby se bránil. Kyu zkoumá Wookieho ústa, pomalu, nenásilně. Dává Wookiemu čas.
Ryeo se zapře o Kyuovu hruď, nejdřív se chce odtáhnout. Pak si to rozmyslí. Zavře oči a užívá si polibku, tak něžného, jemného a zároveň tak intenzívního.
"Hnnn." Zakňučí do jeho rtů a rukama jej obejme kolem krku. Nesměle oplatí jeho polibek. Kyua zamrazí v zádech, když ucítí jeho váhavý jazýček, jak se otře o ten jeho. Přejde jím elektrizující pocit, který končí v bříšku. Jako by se v něm rozletělo hejno motýlů.
"Ach, Wookie, ani jen nevíš, jak moc tě miluju." Zašeptá Kyu, pozdě si uvědomí, že svou myšlenku vyslovil nahlas. Ryeowook vytřeští oči a odtáhne se od něj.
"C…cože?!" vyjekne překvapeně.
Kyuhyun se nervózně zasměje.
"É- he…hehe."
"Kyuhyunnie?" pohlédne na něj Wookie čekajíc odpověď.
"Jednou ses to dozvědět musel." Povzdechne si nakonec Kyu a opět spojí jejich rty v polibku. Něžném, vlhkém a tak neskutečně sladkém.
"Miluju tě, Wookie. Už dlouho." Vezme jeho tvář do dlaní, pořád něžně líbá ty sladičké rtíky, nemůže se jich nabažit. Ryeowook zrudne až po kořínky vlasů. Bože! Právě mu vyznal lásku Kyuhyun! Co teď? Kruci! Zpanikaří.
"Pitomče! Takové věci neříkej! Ňahíííí!" pohledem těká všude možně, vytrhne se Kyuhyunovi a rozběhne se do svého pokoje. Zabouchne za sebou dveře a nechá vykolejeného Kyuhyuna na chodbě. Skočí do postele a obejme svého velikého plyšového medvídka, kterého mu dal k narozeninám právě Kyu a zaboří tvář do jeho kožíšku.
"Pitomec! Ty jsi takový pitomec! Wááááh! Bože!" zaječí. Jak jen mohl? Jak mu jen mohl říct něco takového? Kyu…
"Muhííí!" zapiští a zakope nožičkama.
"On mě miluje! Co budu dělat? Mamí, pomoc! Muhééé!"

*

Ryeowook hodí očkem po Kyuhyunovi, nenápadně, aby si jej nevšiml, přejde obývák až do kuchyně. Kruci, odkdy mu Kyu předevčírem vyznal lásku, nedokáže se na něj podívat.
"Wuhííí!" zapiští jako nějaká bláznivá puberťačka. Pořád tomu nemůže věřit. Kyu jej miluje. Ale… ale… vždyť… jsou oba kluci.
"Uhn…uhnuhnuhn…" nafoukne tváře jako trucovité dítě a práskne hlavou do lednice.
"Kyuuuuu, já tě taky milujuuuu!" zaskučí zoufale. Jak rád by mu to řekl, jenže… stydí se. Proč je tak těžké vyznat někomu lásku? A jak to, že to Kyu řekl tak jednoduše.
"Ňahááá!" poplácá se dlaněmi po tvářích.
"Vzpamatuj se, Wookie, proboha!" okřikne sám sebe. Vždyť se chová jako totální magor. To ho vážně tak vzalo obyčejné vyznání lásky? Ne! To nebylo obyčejné vyznání! To bylo od Kyuhyuna!
A dost! Kruci, nepřišle do kuchyně, aby omlátil hlavu o zeď, přišel zkontrolovat cukroví!
A ONO ZASE CHYBÍ!
"EUNHYUKU!" Zařve přes celý barák, až se zdi otřesou a ze zdi spadne obrázek s banánem. Vyběhne z kuchyně jako namydlený blesk a zamíří rovnou k Hyukkieho pokoji.
"Tam bych teď ne-" začne Kyuhyun, když si ho všimne, ale to už Ryeowook vyvalí dveře.
"ŘÍKAL JSEM VÁM, AŤ NECHÁTE TO CUKROVÍ NA POKOJI!"
Dvojice ležící na posteli sebou trhne a oba se otočí na Wookieho. Ten si všimne v jaké pozici ti dva jsou, dokonce i toho, že jsou oba nazí. Zrudne a vytřeští oči.
"Co…co...co…co…" V šoku stojí na místě, dokud jej něčí paže neobejmou kolem ramen a nevytáhnou ho z pokoje.
"Křičel jsem, ať tam nechodíš, Wookie." Ozve se mu u ucha Kyuhyunův hlas. Wookie ztuhne.
"K… kyu?" knikne.
"Ano?" cítí jeho dech na svém krku. Zachvěje se. Z té blízkosti se mu kroutí hlava. Kolena se mu podlomí, když ucítí Kyuovi rty na svém krku.
"C…co to děláš?" vyjekne. Kyu však neodpoví, místo toho popadne Wookieho tělíčko do náruče a nese jej ke svému pokoji.
"Kyu, co blbneš?!" zaječí zděšeně. Co chce dělat…?!

*

Kyuhyun hodí drobné tělíčko do peřin a zalehne jej vlastním tělem. Než se Wookie stačí vzpamatovat, přisaje se hladově k jeho rtům.
"K…kyu!" Ryeowook jej od sebe odstrčí. Kyuhyun se nadzvedne v loktech a zadívá se na Ryeowooka takovým pohledem, že z toho staršího kluka zamrazí. Kyu zvedne jednu ruku k jeho tváři a jemně jej pohladí.
"Jsi tak nádherný." Zašeptá okouzleně. Pohled na ty rudé tvářičky, napuchlé rty a mírně vyděšený pohled jej fascinuje.
"Přestaň tohle říkat!" okřikne jej a zadívá se stranou. Nedokáže vydržet ten jeho upřený pohled.
"A tak nevinný." Pokračuje Kyu, jako by jej neslyšel.
Wookie zavře oči, tváře mu hoří studem.
"Nech toho." Zaprosí.
"A šíleně roztomilý."
"Kyu!" křikne Wookie a skryje tvář do dlaní. Proč mu tohle říká, sakra!?
"Neskrývej se." Uslyší Kyuhyunův tichý hlas a pak ucítí dlaně mladšího kluka, jak se ovinou kolem obou jeho zápěstí. Stáhne mu ruce z obličeje a přitiskne mu je k polštáři.
"Podívej se na mě, Wookie." Zaprosí. Ryeowook si skousne ret a otevře oči. Střetne se s Kyuovým pronikavým pohledem. Okamžitě zrudne ještě víc. Pokud to víc ještě jde.
"Miluju tě." Řekne vážně mladší kluk.
"Přestaň!" knikne Wookie. Tohle je tak trapné! Proč já? Pomyslí si zoufale.
"Miluju tě, Wookie." Zopakuje Kyuhyun.
"Proč mi to děláš, Kyu?" zeptá se Wookie plačlivě.
"Protože tě miluju." Zasměje se Kyuhyun. Bože, jak moc je Wookie roztomilý. Má chuť celého jej zulíbat. Od hlavy až k patě. Skloní k němu tvář a jemně se přisaje k jeho rtům. Jazykem přejde po horním, pak po spodním rtu, vsaje jej do úst, něžně jej líbá…
"Wookie, řekni… řekni, že mě taky miluješ." Zašeptá do polibku.
"Kyu…"
Mladší se od něj odtáhne.
"Prosím, řekni, že mě miluješ."
"Já nemůžu." Zaskučí Ryeo.
"Takže mě nemiluješ?"zeptá se zklamaně.
"NE!" vykřikne Ryeowook. "Teda jo!" vyhrkne zmateně.
"Wookie?" Kyu nakloní hlavu stranou a má co dělat, aby se nerozesmál. Tak rozkošný je ten kluk.
Ryeowook se na něj podívá, nervózně zatěká očima po jeho obličeji, až nakonec zastaví u jeho očí. Jde z nich vyčíst tolik lásky.
"Já…" zavře oči a zhluboka se nadechne.
"Já tě taky miluju, Kyu." Řekne tak tichounce, že si sám není jistý, zda to opravdu řekl.
"Cože?" zeptá se Kyu a skloní se k jeho oušku.
"Zopakuj mi to, já tě neslyšel." Zašeptá a poté jej na ouško políbí. Ryeowook se zachvěje a tiše vzdechne.
"Miluju tě, Kyu." Řekne hlasitěji. Nejraději by se přepadl pod zem. Řekl to, opravdu to řekl.
"Tak moc tě miluju, Wookie. A tak moc tě chci. Strašně moc. Jen tebe, nikoho jiného. Nikdy." Líbá jej na krk, jemně a vášnivě. Zasypává jeho kůži drobnými polibky. Pustí jeho ruce a sklouzne jimi k jeho bříšku. Vklouzne pod tričko a pohladí jej po nahé kůži. Ryeowook se trhavě nadechne a zastaví Kyuhyunovu ruku svou.
"Kyu, ne…" chce něco namítat, ale Kyuhyun jej umlčí polibkem.
"Pšššt, nechci ti nic udělat… budeme se jen mazlit. Slibuju." Opět jej políbí. Počká, dokud Wookie nepustí jeho ruku. Po pár vteřinách se dočká. Usměje se do polibku a pokračuje v zkoumání Wookieho těla. Starší kluk váhavě obejme Kyuhyunovy záda a nesměle mu polibek začne oplácet.
Hnědovlásek prsty mapuje Wookieho tělíčko, postupuje pořád výš, až se nakonec dostane k bradavce. Jemně ji stiskne mezi prsty a způsobí, že z Wookieho rtů unikne tichý sten. Neváhá a stiskne bradavku víc, mne ji mezi prsty a hravě ji dráždí. Odtrhne se od Wookieho rtů, přesune se na krk. Vsaje jeho kůži do úst a cucá ji, dokud si není jistý, že po něm zůstane pěkně rudý flíček. Udělá jich ještě několik, než je úplně spokojený. Wookie jej zabije, když to uvidí, ale je mu to jedno. Teď si chce užívat toho dokonalého stvoření, jak nejvíc může. Pustí jeho bradavku a vyklouzne rukou zpod jeho trička. Lehne si vedle něj a přitáhne si ho do náruče.
"Odteď budeš jenom můj." Majetnicky jej obejme a vášnivě ho políbí. Zatlačí jazykem na jeho rty, Wookie se nebrání a mírně pootevře ústa. Mladší kluk do nich okamžitě vnikne. Zkoumá jejich vnitřek, dotkne se Wookieho jazyka, pobídne jej ke spolupráci. Ryeowook zavzdychá a vyjde mu vstříc. Kopíruje mladšího z nich a odpovídá tak na jeho polibky.
Kyu jej k sobě tiskne, jak nejvíc to jde, cítí, jak se jeho tělo chvěje, cítí jeho horkost, každý jeho nádech, tlukot jeho srdce. Opět vklouzne rukou pod jeho tričko a nehty jemně přejíždí po jeho zádech. Wookie slastně zapřede, jak mu to je příjemné a sám obejme Kyuhyuna kolem pasu. Takhle by dokázal ležet už navždycky. Jeho polibky se osmělí, Kyu se stáhne a nechá jej, aby i on prozkoumal jeho ústa. Wookie chvíli váhá, nakonec to ale zkusí. Přejde jazykem po jeho zubech, odváží se zajít dál, jazykem polaská patro jeho úst, pak je prozkoumá celé, až nakonec narazí na jeho jazyk. Přejde po něm, pak ještě jednou. Začíná se mu to líbit. Zvedne ruku a obejme Kyua kolem krku. Přitáhne si jeho tvář blíž k sobě a začne jej líbat vášnivěji, dravěji. Kyu zavzdychá, jak se mu to líbí, okamžitě mu začne polibky oplácet. Klouže dlaněmi po jeho těle, užívá si jeho horké kůže, jeho rychle se zvedajícího hrudníku, plochého bříška… narazí na lem tepláků a zajede pod ně. V tu chvíli se od něj Wookie odtáhne a ublíženě se na něj koukne. Kyu se andílkovský usměje a nahodí štěněcí kukuč.
"Promiň, nemohl jsem odolat." Lípne mu pusu na čelo, pak na nos a poté se opět přisaje k jeho rtům. Vytáhne ruky zpod jeho oděvu a raději ho jen pevně obejme kolem pasu. Nechce riskovat své nenechavé ruce. Ještě by se Wookie urazil.
"Miluju tě." Zašeptá něžně do jeho ouška.
"Já tebe taky." Odpoví Wookie a přitiskne se k němu. Zaboří tvář do jeho trička a vdechuje tu lahodnou vůni, která mu způsobuje závratě. Tak moc jej miluje. A teď už to dokáže říct nahlas. Spokojeně se usměje. Kyuhyune…
"Miluju tě."
 


Komentáře

1 eSmy | Web | 21. prosince 2011 v 16:43 | Reagovat

ja to pako :D.... naše malé pako Wookie :D.... no, vieš čo ťa čaká, aby som odvolala zabíjačku... tak mi splň prianie! :D.... inak pôjdem brúsiť nože! :D

2 ElenEstel | 21. prosince 2011 v 17:10 | Reagovat

wow je to nádherný

3 Terry | Web | 21. prosince 2011 v 17:28 | Reagovat

ňáááá to bylo tak slaďoučkýý!! Wookie byl taký rozkošný ♥

4 Domi(Nika) | Web | 21. prosince 2011 v 17:58 | Reagovat

He já ti popíšu moje eh sakra jak se tomu řiká ééééé *přejíždí prsty po bradě a snaží si vzpomenou* mojé mojé ééé nebo tam má být můj?? ééé jo už vím... ne nevím sakra mno to je jedno ne není...................... už vím hehehe popíšu ti moje reakce tak už jsem na to přišla muííí jsem borec hehehe. xD
1) věnování=držka od ucha k uchu =D
2) četba: nejdřív slintání, které se rozrostlo v roztékání
tzn. že to bylo totálně muí a hík a hňa a eh ééé a áááááááá a a a a už dál nwm =/ mno, ale těším se na další díl =)

5 Kami | E-mail | Web | 21. prosince 2011 v 19:05 | Reagovat

tak to bylo prostě ňuňuu :D už se moc těším na pokráčko =)

6 Ai Renge | Web | 21. prosince 2011 v 19:11 | Reagovat

Wooki, taky tě miluji :3
To bylo sladké ^^ Možná taky proto, že Ryewook je můj oblíbenec ze SuJu :D

7 Mai | 21. prosince 2011 v 19:17 | Reagovat

Toto je tak krásne a sladké. Milujem túto kapitolovku..:D:D Ale tento diel je najromantickejší a najkrajší..:D

8 Nao-chan | 21. prosince 2011 v 20:31 | Reagovat

mě to teda nevadí, že tam nebylo yaoi...*KECÁ! Děsně jí to vadí a nejraději by tě uškrtila!* Hee..eheheh (Kuš, Luciáno! táhni za Lucym!) Chápu to, že si to nemohla napsat...kdybych psala něco jako Nezapomeň na mě, taky bych to nedokázala...um...ale chci náhradu! :D Můžeš si vybrat :D Buď další díl Nezapomeň na mě nebo nějakou jednorázovku na HanHenry! :D

9 Hatachi | 21. prosince 2011 v 22:28 | Reagovat

Háách,to bylo tak krásný... Wookie je tak sladký a tak neviný...Ani mi nevadilo že tam yaoi nebylo i tak to byl nejromantičtější díl...Těšim se na další...

10 MiQiSsSeK | 22. prosince 2011 v 18:21 | Reagovat

sem to docetla zacala sem cist komenty a uvedomila sem si ze si cucám palec upe zlatéééééééééé jenom mozna trochu malo yaoi ale ja ti verim ze to v dalsich dilech vynahradis

11 Syrinox | 15. března 2012 v 8:46 | Reagovat

Sladkýýý *q* ♥_♥

12 Majo | Web | 10. října 2017 v 16:17 | Reagovat

Tak tohle mě dostalo :3 zaprvé se mi líbí jak se to celé odehrává najednou, to je naprosto boží :D Sice by se mi Kyuhyun líbil víc s Heechulem, ale to nevadí, s tímhle je Kyu taky sladký :3

13 Asami-chan | 29. listopadu 2017 v 14:57 | Reagovat

Jestli to chápu dobře, tak v jednu chvíli se v koupelně, Eunhyukově pokoji a v Kyuhyunově pokoji odehrává to samé. Víceméně. Taky dobrý Vánoce.
Chudák mluvící palma, zavřeli jí Heechula.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~