Vánoční polibky - 2. díl

19. prosince 2011 v 15:45 | Luli(na) |  Vánoční polibky
Haha, tak tady máte druhý dílek. Jako, opravdu se máte na co těšit. Jako, é... to máte za to, že jste museli na povídky tak dlouho čekat. Teď vám to budu vynahrazovat :D Muhahaha, takže vám je jistě jasné, že táhle povídka má totální varování... Doporučuju vám natáhnout si na klávesy i na podlahu igelit, nebo něco stejně účinného, jinak to nedopadne dobře :D

Dnešní pár: EunMin
Varování: 20+
Věnování: Tenhle díl věnuju mé milované JaeRe, užij si ho, zlato, oufám, že se u toho minimálně uslintáš :D"Co budeme dělat? Nudím se." Prohlásí do ticha Eunhyuk a koukne na Sungmina. Ten vzhlédne od nějakého časopisu, který čte a zadívá se na svého kamaráda.
"Hnn, možností je víc." Zamyslí se hnědovlásek.
"A jakých?" Hyuk se na něj se zájmem koukne.
"No, můžeme jít zkusit do kuchyně lohnout pár perníčků?" navrhne mu Sungmin.
"To jsme dělali včera i předevčírem, chce to nějaké vzrůšo. Ryeowook s válečkem v ruce už mi tak nebezpečný nepřijde."
"Možná na nás vezme nůž na pečivo. Takový ten zoubkovaný."
"Myslíš?" ušklíbne se Eunhyuk.
"Pokud nás Chul bonzne stejně jako včera…" Oba si vzpomenou na včerejší den, kdy se chtěli nepozorovaně dostat do kuchyně a lohnout si vánoční cukroví…

*

"Je vzduch čistý?" zeptá se blonďáček a tiskne se svému kamarádovi a záda, jak chce nakouknout přes jeho rameno na chodbu.
"V obýváku se baví Shindong se Siwonem, za palmou stepuje Chul a jinak nikde nikdo."
"Tak jdeme."
Eunhyuk vytlačí Sungmina z pokoje a sám jej následuje. Tiše našlapují, zvlášť opatrně lezou kolem Wookieho pokoje. Chtějí proklouznout do obýváku, když je zastaví Heechul.
"Ha! Mysleli jste si, že mi utečete? Co?" zavřeští přes celou chodbu. Sungmin se plácne do čela a Eunhyuk nahodí zoufalou grimasu.
"Tišeji už by to nešlo, že?" ušklíbne se Eunhyuk a ohlédne se k Wookieho pokoji. Heechulovi je hned jasné, co mají ti dva za lubem.
"Zase jdete lohovat cukroví? To bych měl říct Ryeowookovi." Založí ruce na prsou a ušklíbne se.
"Ne!" vyjeknou oba tiše.
"A co za to?" zeptá se Heechul.
"Co bys chtěl?" hned, jak se Sungmin zeptá, své otázky lituje. Hlavně, když si všimne zlověstné jiskřičky v jeho očích. Eunhyuk po něm střelí pohledem, jako, zabiju tě, Mine.
"Políbit, co jiného." Pokrčí rameny. No jo, oni vlastně stojí pod tím jmelím.
"No, tak ho polib Mine, ať můžeme jít." Popostrčí ho blonďák dopředu.
"Já ho líbal včera, teď ty." Protestuje Sungmin.
"Vy dva, ne mě." Přeruší jejich hádku Heechul. Bože, ten chlap je větší hovado, než Lula, pomyslí si oba.
"Ale budeš mlčet." Pohrozí mu Eunhyuk prstem před nosem. Heechul zažene tendenci ho kousnout a tak jen kývne.
"Samozřejmě."
Kluci si povzdechnou a otočí se k sobě. No co, dyť už se přeci líbali… kdysi. Tak si to hold zopakují. Sungmin vezme Hyukovi tváře do dlaní a přitiskne své rty k těm blonďáčkovým. Chutnají opravdu sladce. Tiše zavrní a obkrouží je jazykem. Eunhyuk se zarazí, přeci, stačil polibek a ne POLIBEK!
"Ňahá!" vyjekne Heechul, v tu chvíli se od sebe oba odtrhnou a kouknou se na něj. To už ale Heechul proběhne kolem nich a zmizí ve svém pokoji.
"Zdálo se mi to, bo v ruce vážně držel foťák?"

*

"Jako, tomu hovadu se vážně nedá věřit." Pokroutí hlavou Eunhyuk.
"No jo, stejně nás bonznul, ale aspoň byla sranda." Vzpomene si, jak je Ryeowook honil po celém bytě s mlátkem na maso a řval na ně, ať mu ty perníky vrátí.
"A ještě jsem se s tebou musel líbat." Zaxichtí se Eunhyuk. Sungmin se na něj podívá se zvednutým obočím.
"Tím chceš říct co? Snad, že se ti to nelíbilo?"
"No, mohlo to být lepší." Pokrčí rameny Hyuk.
"To jako, že neumím líbat?" v očích se mu nebezpečně zaleskne.
"No, to jsem neřekl, ale když už o tom mluvíme…"
"Myslíš, že ty líbáš líp, jo?"
"No jasně." Ušklíbne se Eunhyuk.
"Tak se předveď." Podívá se na něj Sungmin vyzývavě. Eunhyuk se zvedne ze země a než se stihne Sungmin vzpamatovat, leží na zádech, Eunhyukovo tělo na něm a jejich rty jsou spojené v hladovém polibku. Hyuk jazykem vklouzne do Sungminových úst, prozkoumá každou skulinku, dotkne se jeho jazyka a poté se stáhne. Zatahá zoubky za jeho ret a vsaje ho do úst. Hladí jej jazykem a jemně hryže. Pohybuje rty proti těm jeho. Sungmin se nezmůže na nic, jen odevzdaně leží a nechává Eunhyuka, aby si dělal, co chce. Tenhle polibek mu vzal veškery vítr z plachet. Eunhyuk se od něj po několika minutách konečně odtrhne. Sungminovy rty jsou napuchlé a zrůžovělé.
"Tak co říkáš?" zeptá se s úsměvem.
"Ještě." Vzdechne Sungmin zadýchaně, rty jej pořád brní, cítí na nich měkký dotek těch cizích. Eunhyuk nakloní hlavu na bok.
"Není divné, že chceš, abych tě líbal? Vypadáš, jako by se ti to líbilo." V očích mu hrají veselé plamínky. Baví ho takhle Minnieho škádlit. Rád jej škádlil už od nepaměti.
"Líbilo."Zašeptá a toužebně se natáhne k Hyukove tváři. Ovládá jej touha cítit ty rty opět.
"Takže to mám chápat tak, že mě chceš?" skloní se k jeho oušku. "Řekni, Lee Sungmine, chceš mě?" otře se o něj rty a kousne jej do lalůčku. Tahle hra jej začíná bavit. Neskutečně bavit.
Sungmin se trhavě nadechne, vyskočí mu husí kůže, která rozhodně není zapříčiněná odporem. A on si uvědomí, že opravdu touží po mladším muži…
"Chci."

*
Dlaněmi hladí nahou kůži, cítí chvění, které z ní vychází, cítí její horkost… Přisaje se rty ke krku, vychutnává si mírně slanou chuť, když slízává drobné kapičky potu, vnímá zběsilý tep jeho srdce.
"Hyukkie…" vzdechne starší kluk, zakloní hlavu na bok, aby měl jeho přítel - teď už vlastně milenec - lepší přístup. Rukama pevně objímá jeho záda, tiskne k sobě jeho dokonalé tělo. Eunhyuk jazykem klouže po jeho krku až k bradě, vtiskne mu jeden letmý polibek a pokračuje dál, přes lícní kosti, vklouzne do jeho ucha, čím si vyslouží vzrušený sten. Rty se mu zkřiví v úsměvu, prsty stiskne jeho bradavku. Sungminovo tělo se prohne proti němu, co způsobí, že se jejich vzrušené chlouby o sebe otřou.
Blonďáček táhle zasténá a zakloní hlavu, zapře se rukama o postel a zopakuje pohyb pánví. Další vzrušený sten se vydere z hrdel obou kluků. Vyhledá rty staršího a hladově se k nim přisaje. Dráždí přitom jeho bradavky, hladí jeho hruď, boky, posune se rukou níž, mezi jejich těla, pevně sevře obě jejich chlouby.
Sungmin zaskučí do blonďáčkových úst a zavře oči. Rukou vklouzne do Hyukieho vlasů a přitiskne si jeho tvář blíž k sobě. Převezme nadvládu a sám svým jazykem vpluje do Eunhyukových úst. Pevněji sevře v dlani blonďaté vlasy a přimáčkne jeho tvář k té své, jak jen to jde. Vzdychá do polibků a prohýbá se pod Hyukovými doteky.
Mladší muž zamíří dlaní níž, pohladí jeho varlata, posune se za ně. Přejde prstem po jeho otvůrku, pak ještě jednou, slabě na něj zatlačí.
Sungmin cítí, jak se do něj snaží mladší dostat, nemá sílu bránit se… ani se bránit nechce. Co nejvíc se uvolní, roztáhne nohy a pohne se proti němu. Článek Hyukova prstu vnikne do jeho těla, sykne, ale setrvá. Chce to. Tak moc.
Vyhledá Hyukův jazyk a pobídne jej ke spolupráci. Eunhyuk neotálí, okamžitě se zapojí. Hladově jej líbá, opatrně a pomalu vniká hlouběji do jeho těla, cítí těsný horký prostor. Unikne mu tichý sten, bože, jak moc už chce být v něm…!
Vnikne dovnitř dalším prstem, kroutí se v něm, roztahuje jej…
"Háááh!" Sungmin se prohne v zádech, když mladší z nich narazí na ten správný bod v jeho těle. Jeho prsty se o něj opět otřou. Sungminovo sténání značí, že to, co dělá, je správné.
Třetí prst zmizí v jeho těle a Sungmin se může rozkoší zbláznit. Vášeň spaluje jeho tělo a po kůži mu ztéká pot, cítí, jak se mu vlasy lepí na čelo… Je mu horko a zároveň mu po zádech běhá mráz. Do plic se mu nedostává téměř žádný kyslík, jak odmítá opustit ústa svého milence a jeho srdce tluče jako o závod.
Eunhyuk v dlani tře jejich penisy, slastí se mu dělají mžitky před očima, drtí rty staršího kluka ve vášnivém polibku, pohybuje v něm prsty… o tomhle ani jen nesnil. Ani ve snu by jej totiž nenapadlo, že by mohl dělat něco takového… navíc se svým nejlepším přítelem. Ach, bože, ale jak moc se mu to líbí!
"HyukJae!" Hnědovlásek se odtrhne od jeho rtů, zakloní hlavu a vzrušeně zakřičí. Eunhyuka tohle oslovení ještě víc vyburcuje. Jak krásně zní jeho jméno z úst jeho milence.
"Ach, bože, Hyukkie, vem si mě už, prosím. Prosím!" vzrušeně sténá, tvář zkřivená slastí, touhou, vzrušením. Pevně svírá blonďáčkovy vlasy, nehty mu zarývá do pokožky hlavy. Mladší sykne bolestí smíchanou se slastí. Jeho penis bolestivě touží po uvolnění. Touží pocítit těsný prostor Sungminova otvůrku. Tak moc po něm touží!
Vytáhne z něj prsty, roztáhne mu nohy a na jeden příraz do něj pronikne. Sungmin hlasitě vykřikne, konečníkem mu projde ostrá bolest, která mu vžene slzy do očí. Eunhyukovi se zatmí před očima, je ještě těsnější, než si myslel… Zblázní se z toho!
Ucítí palčivou bolest na rameni, která ho přinutí vrátit se na zem. Otevře doteď zavřené oči a uvidí Sungminovu tvář zkřivenou bolestí a taky slzy, které mu vytékají z očí.
"Sungmine." Vydechne zděšeně, vezme jeho tvář do dlaní a natočí ji k sobě.
"Minnie, promiň, promiň mi to." Šeptá a slíbává slzy z jeho tváře. Nechtěl mu ublížit. Ne tak moc. Chce z něj vyklouznout a nechat toho, jenže Sungmin jej zastaví.
"Ne." Sykne, nohami ho obejme kolem pasu a přitiskne se k němu co nejvíc. Pálí to, šíleně, ale nechce, aby toho nechal. Chce ho cítit v sobě, i když je to tak bolestivé.
"Minnie…" chce něco namítnout, ale starší kluk si jej přitáhne pro polibek. Blonďáček se ani nehne, odmítá způsobit Sungminovi další bolest, ale když je to sám Min, kdo se proti němu pohne, nevydrží to. Ten pocit, který v něm ten pohyb vyvolal…
"Háááh." Sungmin slastně zaskučí, skousne si ret a zakloní hlavu. Bolest pomalu ustupuje a nahrazuje ji něco úžasného. Eunhyuk se v něm začne pohybovat, nejdřív pomalu, ale pořád zrychluje.
"Háááh! HyukJae! Víc! Hyukkie!" křičí Minnie v euforii, slastí se prohýbá v pánvi, splašeně dýchá, oči zastřené touhou. To, že je může slyšet kdokoli z kluků, jakoby vůbec nebylo důležité. Momentálně žije jen pro tuhle chvíli. Úžasnou, neskutečnou…dokonalou.
Uchopí Minův penis do dlaně, pevně jej stiskne, přičemž starší kluk vykřikne další vlnou slasti. Začne jej třít, rychle, dravě, stejně tak, jak si jej bere.
Min je na pokraji šílenství, cítí Hyukkieho penis, jak jej zevnitř vyplňuje, jak se v něm pohybuje, šílí z toho, jak dokonalý je to pocit. Mít někoho uvnitř sebe.
"Víc!" chce ho mít ještě hlouběji, tiskne se k němu, jak jen to jde, přemístí nohy z jeho pasu na ramena a rukou se přesune ke svému penisu. Setká se s blonďáčkovou dlaní, naznačí mu, ať uvolní stisk, Eunhyuk jej tedy pustí a Sungmin sám začne zpracovávat svou chloubu. Mladší jej chytne za boky a přirazí do něj až po kořen, jeho pohyby jsou čím dál, tím rychlejší a prudší. Sungmin tře svůj úd, v hlavě mu hučí, po tváři mu ztéká pot, ret má napuchlý, jak se do něj nepřetržitě kouše…
"Hyukkie!" bílá tekutina vystříkne na jejich bříška, jeho svaly se stáhnou…
"Ach bože!" vykřikne Eunhyuk, když se prostor kolem něj ještě zmenší, prudce do něj přirazí a prohne se v zádech. Jeho sperma vystříkne do Minova těla a on se na něj zmoženě svalí.
"HyukJae…" zašeptá zastřeně Sungmin, cítí, jak se jeho hruď splašeně zvedá, cítí i blonďáčkovo splašeně bijící srdce.
"Ach Minnie, to bylo… dokonalé." Vzdechne Hyuk, jeho dech se pomalu uklidňuje. Nadzvedne se v loktech, aby se mohl podívat staršímu klukovi do očí. Pořád se v nich odráží doznívající touha. Pohladí ho po zarudlé tváři.
"Jsi tak dokonalý." Zašeptá okouzleně. Proč si toho doteď nevšiml? Kde měl oči?
"To ty taky. Já… tě asi miluju, Hyukkie." Řekne tiše Min. Blonďáček se usměje, obkročmo si sedne na svého milence a skloní se k jeho tváři. Rty se jemně přisaje k těm jeho, obkrouží jazykem jejich konturu, zatahá za ně zoubky. Sungmin tiše vzdechne, opět cítí, jak jen pohlcuje touha.
"Hyukkie…" rukama vklouzne do jeho vlasů a přitiskne si jeho tvář blíž k sobě. Zavře oči a nechá se unášet horkým polibkem. Eunhyuk se rukama opře o Minovu hruď, krouživými pohyby jej hladí, tělo staršího se pod ním rozechvěje. Sám cítí, že se opět vzrušuje. Ucítí Minovu opět se zvedající chloubu, vzrušeně zachraptí a pohne se na něm.
Sungmin zaskučí, kousne jej do rtu a vklouzne jazykem do jeho úst. Blonďáček se dlaněmi posouvá níž, ucítí lepkavou tekutinu na jeho bříšku. Odtáhne se od něj a zvedne svou dlaň do výše očí.
"Hnnn…" zkusí tekutinu jazykem, mlsně se olízne a smyslně se podívá na Sungmina.
"Chutnáš výborně." Sungmin neodpoví, vezme jeho dlaň do obou svých a stáhne si ji k ústům. Strčí si jeden jeho prst do úst a obkrouží jej jazykem, Cítí slanou chuť, musí uznat, že není nejhorší.
"Hnnn." Min se podívá na Eunhyuka, ten má slastí přivřené oči, hlavu mírně zakloněnou, okusuje si spodní ret a blaženě vrní. Usměje se a začne sát jeho prst, Eunhyuk zavzdychá opět. Tak tohle se mu líbí… Sungmin jej hravě dráždí a Eunhyuk spokojeně přede. Vypadá jako kotě…
Staršího muže ovládne touha zkusit se takhle pohrát s jinou částí těla. Rychleji, než se stihne Hyuk vzpamatovat, se Sungmin překulí nad něj a povalí ho do peřin.
"Teď si pohraju já." Zavrní, skloní se k Hyukkieho oušku a jemně ho skousne.
"Co říkáš?" zašeptá. Jeho dech polechtá blonďáčka na krku a místo odpovědi jen slastně vydechne. Min se ušklíbne a přisaje se k jeho krku. Krouží jazykem po jeho kůži, vychutnává si slanou chuť potu, hryže jej do klíční kosti, vsaje kůži do úst.
"Hnnn." Eunhyuk má zavřené oči, dlaně na hnědovláskových bocích, jemně po nich přejíždí, sklouzne k jeho pozadí a stiskne. Sungmin vzrušeně sykne a kousne jej hruběji, čím vyvolá další blonďáčkův sten.
Neváhá, pokračuje níž, přes jeho bradavky, u kterých se na pár okamžiků zastaví, vsaje jednu z nich do úst. Hravě za ni tahá zoubky, odtáhne se a jemně na ni foukne. Husí kůže, která se tvoří na Hyukově těle je jasně zřetelná.
Eunhyuk se kroutí pod tělem staršího kluka, svíjí se jako had, hlaví jeho dokonalé tělo, nechává jeho rty, ať o něj pečují.
"Ach, Mine!" zakřičí, když kolem svého penisu ucítí vlhkost Minových chtivých úst. Stejně, jako před chvíli sál jeho prst, teď začne sát jeho penis. Volnou rukou uchopí jeho varlata a promne je, hladí je, dráždí. Jazykem obkrouží jeho úd, trošku se odtáhne, foukne na něj. Uchopí jej do ruky, stáhne předkožku a palcem přejde po jeho žaludu. Slízne kapku touhy, která pronikne na povrch a laškovněji kousne. Eunhyuk zaskučí a rukou vjede do jeho vlasů. Min ho nenechá, vezme jeho ruce a přirazí mu je k bokům. Chce se s ním pohrát. Jazykem přejde po celé jeho délce, pár krát ten pohyb zopakuje, opět jej jemně hryzne, pak jej pohltí do úst. Pomalu, mučivě pomalu pohybuje hlavou nahoru a dolů. Vychutnává si Hyukkieho sténání, skučení… prošení.
"Prosím, Minnie, prosím. Rychleji." Skučí zoufale a marně se snaží vyprostit ruce z Minova sevření.
"Víc, Minnie!" přirazí proti němu boky. Sungmin se v duchu ušklíbne, jak moc se mu líbí, když jej Hyukkie prosí, žádá… potřebuje ho…
Vypustí jej z úst, blonďáček nesouhlasně zavrčí, to už si na něj Min obkročmo sedá a nabodává se na něj.
"Mine!" křikne, když opět pocítí to teplo a těsno hnědovláska. Min na něj dosedne až nadoraz. Chvíli setrvá, pak se pomalu nadzvedne…
"Pusť mě, Minnie." Počká, až Min uvolní jeho ruce, pevně jej uchopí za boky a prudce si ho k sobě přirazí. Z hrdel obou se ozve vzrušené sténání. Sungmin se nechá nadzvedávat a tváří se skloní k té Hyukove. Vyhledá jeho rty a spojí je v hlubokém vroucném polibku. Uchopí vlastní opět vzrušený penis a začne jej třít.
"Minnie! Sungminnie!" Eunhyuk zaklání hlavu, Sungmin se na něm rychle zvedá, cítí že se brzo opět udělá. Jejich vzdechy jsou pořád hlasitější, dech přerývanější, jejich srdce nekontrolovatelně tlučou a…
Dveře se prudce rozrazí.
"ŘÍKAL JSEM VÁM, AŤ NECHÁTE TO CUKROVÍ NA POKOJI!"
 


Komentáře

1 Hatachi | 19. prosince 2011 v 17:15 | Reagovat

Hmmm,bože to bylo tak...tak...vzrušující... Další zvláštní pár,ale mooc se mi líbili... Ovšem ten konec... Wookie to totálně rozštípl... Chtěla bych vidět ten jeho výraz,když rozrazil ty dveře a viděl to co viděl... Jo,díky za to varování,bylo opravdu zapotřebí.Asponˇ u mě...

2 Domi(Nika) | Web | 19. prosince 2011 v 17:16 | Reagovat

To je ten nejlepší konec, co jsem kdy četla xD tak to se těším na další dílky =D =)

3 eSmy | Web | 19. prosince 2011 v 18:16 | Reagovat

*pod stolom* ty ma chceš zabiť???? a ešte sa divíš, čo pod tým stolom robím!

4 Kami | E-mail | Web | 19. prosince 2011 v 19:50 | Reagovat

tak ten konec mě vážně dostal :D jinak suprový dílek :D

5 ElenEstel | 19. prosince 2011 v 20:00 | Reagovat

wow je to úchvatný

6 JaeRa | Web | 19. prosince 2011 v 22:05 | Reagovat

Lulíííííku, ty mi chceš přivodit infarkt??? :D :D :D :D tohle bylo naprosto dokonalý!!!!! NAPROSTO DOKONALÝ!!!! a ten konec mě dorazil... prej: "ŘÍKAL JSEM VÁM, AŤ NECHÁTE TO CUKROVÍ NA POKOJI!" ... chuděrka Wookie :D dala bych cokoliv za to, abch viděla jeho výraz :D ... ale celou dobu jsem čekala, že i Hyukie řekne Minniemu, že ho miluje ... a nic!! :( .... LULÍÍÍ JÁ TĚ MILUJUŮŮŮŮ... DĚKUJI TI ZLATÍČKO MOJE :***

7 Kaoru | 19. prosince 2011 v 22:07 | Reagovat

Ten konec mě zabil!!..:D.*MRTVÁ* no představit so wookieho s paličkou an maso ej to spíše směšné!!..:D..Já tak ráda EunMin..DVA nejoblíbenější ze suju spolu!!...:D MUÍÍ!! Skvělá povídka..:D CHVÁLÍM!!

8 [ki:ta] | Web | 19. prosince 2011 v 22:24 | Reagovat

Dnešního yaoi AMEN. Řekla bych, že jsem přeyaoiovaná, ale to není pravda. Tak řeknu toto: musím si něco dobrého nechat i napříště :D A tohle byla jedna z perliček na dortu >>:Đ Chudák mama si musela myslet, že jsem nemocná, když jsem nezareagovala na slovo: brambůrky a četla dál tento skvost >>:Đ TA poslední věta to celé zabila (sem se tak těšila, jak to dopadne a ty na mě takto :D) Těším se na zítřek ;-)

9 Ai Renge | Web | 20. prosince 2011 v 12:00 | Reagovat

Oh My God! To bylo dokonalý... A ten konec mě totálně zabil! :D

10 Terry | Web | 20. prosince 2011 v 15:36 | Reagovat

No ty vado O.O To bylo dokonalý!! ♥ Ale jako ten konec mě zabil :D A to doslova :D Jsem kvůli tomu málem sletěla ze židle, jak sjem se začala smát :D :D Úžasné a nádherně napsané ;D

11 Kik | Web | 21. prosince 2011 v 18:56 | Reagovat

Tá posledná veta ma uplne dostala .. :DDDD Vrr a to milovanie .. ;) .. Krásna poviedka vážne sa mi veľmi páčila :)

12 keishatko | Web | 1. ledna 2012 v 1:08 | Reagovat

to bolo čo? ten koniec ma zabil :D chcela by som vidieť jeho výraz keď tie dvere otvoril :DDDD

13 syrinox | 25. února 2012 v 12:48 | Reagovat

Ehhhh... ten konec... no... LoL? XD Další díl bude zajímavý... A tento byl... dokonalý XD "Slint" XD

14 Zuzi-chan | 14. září 2014 v 14:51 | Reagovat

Už jsem říkala, jak tuhle povídku miluju? Ne? Tak to říkám teď xD
Ta poslední věta mě totálně dostala xDDD

15 Majo | Web | 10. října 2017 v 15:30 | Reagovat

O_O moc pěkné porno, Lulinko. :D měla bys jí psát častěji :D to já tě asi miluju mě docela dostalo, ale na ten konec nic nemá :DDD ten se bude asi hodně divit až uvidí co tam dělají :D

16 Asami-chan | 28. listopadu 2017 v 21:53 | Reagovat

A tak cukroví zkazilo tak dokonalou chvilku... xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~