Vánoční polibky - 1. díl

18. prosince 2011 v 11:24 | Luli(na) |  Vánoční polibky
Tak, děcka! Je to tady! První díl slibovaného vánočního cyklu! Nebude dlouhý, trvat bude přesně do 24. prosince, čili do Vánoc. Dílů bude sedm, z čeho vyplývá, že tady každý den přibude jeden díl. Těšíte se? Žejo? Já vím :D Kdo by se netěšil :D Tenhle díl je spíš takové to úvodní něco, ale nebojte se, ono se to rozjede. No, ale to uvidíte. Jo... to párování vás možná (určitě) některé překvapí, no ale tak co :D

Název: Vánoční polibky
Počet dílů: 7
Autor: Luli(na)
Fandom: Super Junior
Párování: YeChul, SiHae, EunMin, ZhouTeuk, ShinHenry, KyuWook
Varování: 18+ (vztahuje se k povídce jako celku, ne k jednotlivým dílům, ne všechny budou yaoi :D)


Je osmnáctého prosince. Za okny zuří sněhová vichřice, sníh je tak hustý, že vůbec není vidět krajinu venku. V prostorném bytě je ale krásně a teplíčko. Z kuchyně se line vůně cukrového, perníčků, skořice a dalších různých vánočních dobrot. Každou chvíli se ozývá rozzlobený hlas a následně bolestivé sténání, jak pár nedočkavých jedinců dostane přes packy, když se snaží ukrást si nějakou dobrůtku.
Hnědovlásek se podívá na tu spoušť, co venku řádí, otřese se jen při představě, že by měl vyjít do tak odporného počasí a rychle zatáhne zlatý závěs s červenými ornamenty. Rozhlédne se po obýváku. Nejsou to jen závěsy, které mají tuhle vánoční barvu. Na gauči, ve křesle i všude po zemi jsou rozházeny zlaté a červené polštářky. Na poličkách i na stole svítí svíčky stejných barev. V rohu místnosti stojí obří, zatím nevyzdobený stromeček.

Cheos nun-i oneun geolie
Geunyeowa nun-eul maj-eumyeo
Geudaeleul angoseo haneul-eul nal-ass-eo
Neoneun naui cheos-salang
Salang-eul juneun geolie
Geunyeowa ib-eul majchumyeo
I bam-eul hamkkehae pyeongsaeng-eul hamkkehae
Neoneun naui cheos-salang-iya

"Yang Yoseob má sexy řiť, zlatíčko neboj se a přijď, budeme si spolu hrát, už po chvilce ti bude stát…"

Heechul si tiše pozpěvuje vlastní text na melodii, která právě hraje v rádiu, zatím co na stromeček věší různé ozdůbky, perníčky, které si vybojoval od Ryeowooka a nakonec patnáct barevných kartiček, na každé jiné jméno. U některých se na chvíli pozastaví. Hannie, Kangin a Kibum. I když tady s nimi nejsou, pořád k nim patří. I když se s nimi nebudou moct těšit, i na ně budou pod stromečkem čekat dárky.
"Heechule, ještě nejsi hotový? Už bude večeře."
Heechul se vrátí myšlenkami na zem, zavěsí poslední kartičku s Hannieho jménem a otočí se.
"Už jdu, dej mi chvilku, Wookie, jen pověsím poslední krabici." Ukáže prstem na malou krabičku, ve které leží několik bělozlatých andílků.
"Jasně." Usměje e Wookie a vyběhne na chodbu, aby zavolal i ostatní kluky.
Hee popadne krabici a zvedne ji, přičemž něco shodí na zem. Koukne se dolů a uvidí pár větviček svázaných mašlí.
"Jmelí?" podiví se. Nepamatuje si, že by nějaké doma měli. Vlastně! Vzpomene si, že ho minulý rok dotáhl Hangeng. Běhal po bytě, mával jim nad všemi a při tom vykřikoval, aby se všichni líbali, když už je ten lásky čas. Když ho ale kluci okázale ignorovali, vzdal to.
"Já myslel, že ho vyhodil." Pomyslí si, když jmelí zvedne ze země. Chvíli jim kroutí před obličejem, poté jej položí na stůl a chce jít dozdobit stromeček. Náhle mu však nad hlavou zasvítí žárovka silnější, než ta od Luliny. Na tváři se mu usídlí škleb. Rychle dozdobí stromeček a popadne jmelí. Přiběhne ke dveřím, které vedou na chodbu. Jsou to dveře, které dělí veškeré pokoje od obýváku a kuchyně. Takže, pokud pověsí to jmelí tady, kluci nemají šanci vyhnout se polibku.
"Tohle budou šílené Vánoce, Muhahahahahaha!" začne se řehtat jak pominutý.
Připevní jmelí a spokojeně se zašklebí. Poté se konečně vrátí k ozdobování stromečku…

*

"He?! CO?!" vyjekne Leeteuk a vytřeští na Heechula oči.
"No, slyšel jsi, polib mě, jinak tě nepustím." Ušklíbne se Heechul a ukáže prstem nahoru. Leeteuk pozvedne jedno obočí, když si všimne jmelí pověšené na futrech dveří.
"Chule, jeden by řekl, že přijdeš k rozumu, když ti táhne na třicítku, ale ne… čím jsi starší, tím jsi šílenější."
Heechul se pouze zašklebí a sevře límec Teukovi košile. Natiskne se na něj a dravě jej políbí. Leeteuk zády narazí o zeď a vydechne do Chulových rtů. Mladší muž se na něj tiskne a jazykem se dobývá do jeho úst.
"Ty jsi hovado, Chule." Odtáhne jej od sebe a odsune ho stranou. "Ale líbat umíš." Zasměje se a zmizí v obýváku.
"No jasně, že umím."

*
"Jo, Chule, tohle jsi vyhrál. Sto bodů, fakt." Kyuhyun se ušklíbne na hnědovláska, přitiskne ho ke zdi a hladově jej políbí. Heechul mu vzdechne do rtů a obejme ho rukama kolem krku. Jo, přesně takhle si představuje polibek. Vášnivý, žhavý, vlhký… dokonalý.
"To byl projev vděku, nečekej, že ode mě ještě takový polibek dostaneš." Zašeptá mladší kluk, vlepí Heechulovi ještě jeden polibek, pak se od něj nadobro odtáhne.
"Tak projev vděku, jo? Co máš v plánu, Kyu?" zašklebí se Heechul a mlsně si olízne rty, pořád cítí ty Kyuhyunovi. Hnn, Kyu… Kyu… s ním by si teda dal říct. To by ale nemohl být maknae zamilovaný do jejich nejroztomilejšího článku.
"Proč myslíš, že něco plánuju?" zeptá se Kyuhyun a snaží se u toho tvářit překvapeně.
"Nedělej se, ty rohy na hlavě ti svítí jak majáky." Heechulovy rty se zkřiví v úšklebku. Dobře ví, co má Kyu v plánu, to samé přeci dělá on sám od doby, co tady to jmelí pověsil. Což bylo asi před čtyřmi hodinami.
Všine si, že se k nim blíží Donghae s Eunhyukem, odstrčí Kyuhyuna stranou a skočí za palmu, která stojí u dveří. Kyuhyuna stáhne za sebe a přirazí ho ke zdi. Kyuhyun pokroutí hlavou, Heechul je prostě marný případ. A je to hovado. Totální hovado…

*

"Ve čtvrtek přijdou kluci z Číny, takže tady chci maximální pořádek, je vám to jasné?"přejde pohledem po všech přítomných.
"No jasně, jako vždycky." Zasměje se Sungmin.
"A ty, Heechule. Hlavně je neznásilňuj hned, jak se zjeví ve dveřích." Ukáže na něj prstem Leeteuk.
"Já?" podívá se na něj Heechul ohromeně.
"Ne, ten za tebou." Heechul se ohlédne a koukne se na palmu. Pak zase na Leeteuka a zpět na palmu.
"He…?"
"Ano, Chule, palmy běžně znásilňují lidi." Rozřehtá se Shindong.
"Tak by mě zajímalo, kdo sem tu palmu dal?" vloží se do toho Siwon. Nepamatuje si, že by jakživ měli palmu.
"No, to víš, Luli potřebovala něco, za co by mohl Chuj skákat, když loví polibky, no a palma byla první strom, co ji napadl." Pokrčí rameny Leeteuk.
Kluci na něj chvíli hledí, pak taky pokrčí rameny. No co, když může banánovník mrkat…
"A taky, Yesungu, Mine, Hae, Hyuku a Chule, vy půjdete zítra se mnou, máme ještě nějaké focení. Ostatní to zvládli už v pátek, takže mají volno." Řekne ještě Leeteuk.
"Uhn, to bych mohl zajít k našim." Zamyslí se Siwon.
"To je na tobě." Řekne jen Leeteuk.
"HEECHULE!" zařve přes celý pokoj Ryeowook až všichni děsem nadskočí včetně zmiňovaného.
"NEŽER TY SALÓNKY!"
 


Komentáře

1 Ann | 18. prosince 2011 v 12:07 | Reagovat

Ježiš, Luli, kde na ty nápady chodíš? Mlátila jsem se u Chulovy básničky. Prej:"Yang Yoseob má sexy řiť, zlatíčko neboj se a přijď, budeme si spolu hrát, už po chvilce ti bude stát…" Jo, tak tím jsi mě zabila. Jinak pecka. =) Jako vždy. Jsem zvědavá na další díly. MUHEHE! Me gusta ლ(ಠ益ಠლ)

2 eSmy | Web | 18. prosince 2011 v 13:17 | Reagovat

Wookie je ale riadna sekera! :D... toho nechcem mať na sviatky doma :D:D i keď... počkať... aj mám doma matku XD to stačí :D:D.... ňa.... to bdue supééér... na každý deň sa mám na čo tešíííť D:... každý deň Vianoce! :D

3 Hatachi | 18. prosince 2011 v 14:38 | Reagovat

Tak to nemá chybu,dostala sem u toho totální výtlem. Ten Chulí...to je případ. Mooc se těšim až dorazí Hanýsek(láska moje). Opravdu hoodně neobvyklí páry,jsem na ně zvědavá. Těšim se na další dílky... Tak honem honem...

4 Terry | Web | 18. prosince 2011 v 15:55 | Reagovat

Ten Heechul :D :D To je případ sám pro sebe :D :D "Yang Yoseob má sexy řiť, zlatíčko neboj se a přijď, budeme si spolu hrát, už po chvilce ti bude stát…" :D To mě dostalo :D Úžasné! Strašně se těším na pokračování, protože tohle nemá chybu :D :D
Mimochodem - krásný dess :D

5 [ki:ta] | Web | 18. prosince 2011 v 16:16 | Reagovat

Tohleto je prostě naprosto úžasné, přesně takto si představuju jejich vánoce :D Už se těším na zítra, když přibude další dílek ;-) Palma xDD a ta básnička: "Yang Yoseob má sexy řiť, zlatíčko neboj se a přijď, budeme si spolu hrát, už po chvilce ti bude stát…" tohle me dostalo, musela jsem to poslat všem kámoškám, co mám :DDDD xDDD

6 Domi(Nika) | Web | 18. prosince 2011 v 18:44 | Reagovat

Bože Lulo ty jsi killer =D nemůžu s tebe, ale ten polibek s Kyuem, mno mňamy ti povím, těším se na pokračování =p

7 Kami | E-mail | Web | 18. prosince 2011 v 22:15 | Reagovat

To je naprosto dokonalý, na to se vážně vyplatilo počkat, ještě teďka se řežu smíchy :D:D:D

8 keishatko | Web | 1. ledna 2012 v 0:36 | Reagovat

bože ja som zdochla :D tie salónky ma zabili :D :D :D

9 syrinox | 25. února 2012 v 12:30 | Reagovat

Aaaa, to je krásný... já tu chcípu XD "Když může banánovník mrkat XD" LoooL ty seš fakt číslo :D

10 Zuzi-chan | 14. září 2014 v 14:29 | Reagovat

Tak já teda komentovat budu, no xD Je pravda, že ti to tu komentuje málo lidí, asi jsou všichni líní xD Já taky, ale protože jsou všechny tvoje povídky skvělý, tak se pokusím přemoct se xD
Tohle je přesně po pátý, co znova čtu Vánoční polibky a pořád mě to baví. Heechul je prostě hvězda xD

11 sakurako-neko | Web | 17. září 2017 v 21:41 | Reagovat

Sice tady skoro vůbec nebývám, nicméně to jsem si tak řekla, že když o tom všichni tak mluvíte, tak si to přečtu taky xD
A asi mě zabiješ... Jestli můžu, tak taky zahlasuju o vánoční povídku xD
Tohle je fakt geniální, jdu číst další díly <3 :D :D

12 Majo | Web | 10. října 2017 v 15:18 | Reagovat

Hmmm vypadá to vazne dobře.. a na tu palmu by si měli dát pozor, znásilňujici palma je nejevsgi zlo :D Kyuhyun je sladký, připomíná mi Deidaru :3

13 Asami-chan | 28. listopadu 2017 v 20:45 | Reagovat

Tak jsem konečně začala číst polibky. Ono je takové zajímavé si o ně říct na letošní Vánoce v anketě a pak je teprve začít číst od začátku...
Ta palma. Ta tam bude mít ještě velkou roli, že?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~