Milovat je nevděčné, ale... || 9. díl

14. prosince 2011 v 20:51 | Kami |  Milovat je nevděčné, ale někdo to dělat musíHarry seděl v křesle a tupě hleděl do knížky. Nečetl, ve skutečnosti nenápadně pozoroval blonďáka na druhém konci místnosti. Zároveň měl co dělat, aby skryl údiv - nenapadlo ho, že zrovna někdo jako Malfoy bude umět s mobilem. A taky ho nenapadlo, že umí francouzsky. Draco něco rozčileně řval do mobilu a Harryho si nevšímal.

S tichým povzdechem stočil Harry zpět pohled do knížky a automaticky obrátil stránky, i když vůbec netušil, o čem knížka je. Jo, sice měl v plánu brát to co se stalo jen jako něco bezvýznamného...ale prostě to nešlo. Jenže Malfoy se choval přesně tak, jak čekal - jako by se nic nestalo. A to bolelo.


Další den pomalu ubíhal. Harry už se pomalu zotavoval, s Dracem mluvil jen když plánovali - a že bylo co plánovat. Netušili, jak to teď v Británii vypadá...a byli si téměř jistí, že Voldemort ví, že jsou v zahraničí a teď nechává hranice hlídat. Potřebovali se dostat do bezpečí Bradavických štítů. Ale tak daleko se přemístit prostě nemohli.

"Nemá to cenu." vstal chladně Malfoy.

"Tak se prostě přemístíme kam to půjde a budeme improvizovat." navrhnul Harry.

"Jasně Pottere, ten váš nebelvírský přístup...proto umíráte jako první."

"Zavři hubu, Malfoyi, ty možná nikam nepospícháš, ale já tam mám své přátelé, kteří možná právě teď umírají!" vyjel po něm už podrážděně Harry - nesnášel tu jeho apatii, nesnášel ten jeho věčný klid, nesnášel ty ocelově šedé, hluboké oči, co ho pozorovaly se vší ostražitostí, nesnášel to podivné mravenčení, když byl tak blízko...!

"Copak ty si myslíš, že já chci aby někdo zemřel?!" oponoval naštvaněl Draco zvýšeným hlasem - ale uvnitř to nebyl jen zvýšený hlas, uvnitř křičel do ochraptění, kdyby to bylo možné. Jenže to možné nebylo, takže nechraptěl a prostě křičel dál - takže už jsem zase Malfoy? Jsi vážně parchant, Pottere...

Možná, že pro Harryho to bylo komplikované, ale pro Draca to bylo peklo. Pocit křivdy, osamění, tolik emocí, na které nebyl zvyklý, které vždy potlačoval...a ještě neustálá nutnost předstírat, že se nic nestalo. Sice nebylo nutné se přetvařovat. A ano, mohl tady Potterovi udělat hysterickou scénu...ale copak se neponížil už dost? Nehodlal se vzdát toho zbytku důstojnosti, co seškrábal tam v knihovně ze země.

Harry si promnul kořen nosu. "Takže co uděláme?"

Draco se snažil a opovržlivý pohled, když se na něj zoufale upíraly ty dvě smaragdové oči. Prudce uhnul pohledem, až mu spadlo do obličeje několik pramenů vlasů.

"Popřemýšlím o tom někde v klidu." zasyčel Malfoy. Protože s tebou v jedné místnosti prostě nejsem schopen myslet - to už nedodal.

Dveře se zaklaply a Harry zabořil hlavu do dlaní - to jak se na něj díval...tolik opovrhování...to s ním nemůže už být ani v jedné místnosti?

V tu chvíli vstal. Sám netušil, co se chystá dělat, ale moc to bolelo, než aby přemýšlel. A nebo prostě jen podvědomě toužil po doteku, kdo ví. V každém případě vyběhl za Malfoyem, který se stačil jen otočil a hodit překvapený pohled, než do něj Harry rozzuřeně strčil. Jentaktak to ustál.

"Co blázníš Pottere?" zavrčel Malfoy, ale to už musel znovu uhnout, aby neschytal ránu do obličeje. "Přeskočilo ti?!"

Sám se ale začínal bránit. Napětí posledních hodin konečně vybuchlo. Celé to bylo spíš směšné, protože se tam plácali dva teenageři, co vždy bojovali jen hůlkama a nikdy se pořádně neprali, v každém případě to i tak bylo poměrně nebezpečné. Draco pevně chytil Pottera za ramena a chtěl ho odtáhnout, když ho Harry odstrčil, až to Draco nevyvážil a skončil na zemi. Ležel na parketách, nad sebou těžce oddechující rozzuřeného Pottera, co ho přejížděl pohledem.

"Tobě vážně hrabe, Pottříku." ušklíbl se Malfoy. "Nejdřív se necháš chytit smrtijedy, pak po mě vyjedeš a teď se chceš prát?!"

"Proč jsi to vlastně udělal?!" křičel Harry a Draco ani v tuto chvíli nemohl odtrhnout pohled od těch hříšných rtů, co ho tady proklínaly.

"Specifikuj to." zavrčel Draco.

"Proč jsi mě zachránil?" nechápal Harry. "Proč...proč kvůli mně...jsi všechno...zahodil?" zlomil se mu hlas.

"Jak to mám sakra vědět?!" vyštěkl Malfoy. "Nepřemýšlel jsem!" Nemohl jsem je nechat, aby někomu jako jsi ty ublížili ještě víc! "Tělo reagovalo rychleji než mozek!"

Harry se nad něj naklonil se zamračeným pohledem v očích. "Zničil sis život."

Ne, Pottere, to tys mi zničil život. Tím, že jsi přišel. "Myslím, že tobě do toho nic není."

Harry pozoroval chlapce pod sebou. Až teď si uvědomil, jak moc je blízko. Když se sklonil ještě níž, Draco vytřeštil oči - na to ani nemysli, Pottere!

"Jak tě tak pozoruju, tak vážně už nevím, jestli ti chci jednu vrazit nebo tě políbit." zašeptal Harry rozechvěle.

Draco zatnul zuby. Tak moc toužil po dotyku, tak moc nemalfoyovsky, až začínal pochybovat o čistotě své krve! Ale...ne! Ať to nedělá! Ať to nedělá proboha! Copak to už nestačilo?! Jak moc musím trpět, abys byl spokojený, ty jeden spasiteli lidstva?!

"Nech si ty svoje řečičky na hodinu poezie." procedil Malfoy skrze zuby a měl co dělat, aby ovládl hlas.

Chlad v jeho hlase Harryho probral - co to do něj proboha vjelo? Slezl z Malfoye a urovnal si oblečení. "Promiň." řekl jen...jak moc se nenáviděl, že se neovládl.

Odcházel...i když každá buňka v těle chtěla dělat přesný opak. Pro tentokrát však rozum zvítězil.

Draco se sbíral ze země. Ještě nikdy v sobě neměl takový zmatek...vždyť už byl téměř jako schizofrenik - půlka křičela "Jdi pryč, Pottere, neubližuj mi ještě víc!" zatímco druhá "Dotkni se mě, jakkoliv, kdekoliv...vždyť bolet to bude až potom, důležité je teď..."

Potřásl hlavou, aby vyhnal tyto myšlenky - nepovedlo se. Tak se jen s povzdechem odebral do kuchyně pokračovat ve francouzských telefonních hovorech - on totiž měl plán. Takový, jaký by Voldemort rozhodně nečekal. Ale Harrymu zatím nic neřekl, aby...zarazil se. Vážně mu to neřekl, aby pak nebyl zklamaný, kdyby to nevyšlo? Ne, to rozhodně ne...určitě existuje jiný důvod. Vymyslí ho později.


Byla noc, Draco nemohl spát. Přisuzoval svou nespavost adrenalinu z předešlých dnů, rozhodně ne Potterovi ležícímu ve vedlejší pokoji. Šel do obýváku, chtěl se kouknout na zprávy...zjistit jestli v Británii nejsou nějaký podezřelá zmizení. A taky nasměřovat myšlenky někam jinam než chlapci s jizvou na čele.

Sedl si na pohovku, televizi ale nezapl. Díky zataženým závěsům byla v pokoji dokonalá tma. Líbila se mu. Dávala mu pocit bezpečí, soukromí.

"Taky nemůžeš spát?" ozvalo se podezřele blízko.

Draco se tak lekl, že lehce vyjekl a rychle nahmatal vypínač lampy. Harry tam seděl, kousek od něj, ani si ho Draco nevšiml když vešel...

Harry tam už nějakou chvíli sěděl, když slyšel klapnout dveře. Kroky směrem k němu. Původně si myslel, že o něm Malfoy ví, ale když si jen sedl a nic neříkal...

Draco překvapeně sledoval Harryho sedícího na pohovce, s melancholickým pohledem upřeným kamsi do míst, kde bývala tma, než Draco rozsvítil. Draco po něm původně chtěl vyjet - ve stylu proč se neozval dřív a co tam dělá, ale když viděl bezradnost v Potterových očích, zarazil se.

"Děje se něco?" zeptal se tiše - a něžněji, než měl v plánu.

Harry k němu potichu stočil pohled. A pak po něm bez jediného slova skočil a zatlačil ho do pohovky - podobně jako dneska dopoledne na zemi.

"Pottere-" zasyčel Draco, sám vykolejený náhlou blízkostí druhého chlapce.

Harry si na něj lehl téměř celou vahou těla, rty se lehce dotýkaly Dracova ucha.

"Vím, že to pro tebe nic neznamenalo." zašeptal Potter, hlas zhrublý adrenalinem. "Ale nech mě tě ještě jednou políbit...aspoň jednou..."

Draco ležel zkamenělý pod Harryho tělem a nebyl si jistý, co si má myslet o tom, co slyší...další hra? Další pokus, jak mu ublížit? Nicméně nebránil se, když se Potter blížil. A pak ty rty, ty kruté, nelítostné rty, tak jemné a něžné, se lehce otřely o ty jeho. Nejistě. Se strachem, že ho Draco odmítne jako dnes dopoledne.

Draco ho ale odmítat rozhodně nehodlal. Ne teď. Pootevřel rty a sám polibek prohloubil, neodmítl, když cítil jak se Potterův jazyk dobývá do jeho úst. Vyprostil ruce zpod Harryho těla a zajel mu prsty do nezkrotných vlasů, aby si ho přitáhl ještě blíž. Páteří mu projížděly elektricky mrazivé vlny, dech se zrychloval, před očima se zatmívalo. Miloval ho. Miloval své dávného nepřítele a teď si to konečně přiznal.

Harry sklouzl rukou k jeho hrudi, aby ho pohladil, aby se znovu dotýkal jeho těla...ale včas se vzpamatoval. Dostal, o co žádal. Nemohl přece chtít ještě víc. Chtěl se odtáhnout, ale ruce v jeho vlasech ho nepustily. Místo toho se pustily do rozepínání jeho košile a Harrymu se v hrdle zadrhnul dech, když to gesto pochopil.

Ani nevěděli jak a byli oba nazí. Dracovi se z hrdla vydral táhlý sten, když se jeho penis ocitl v Potterových talentovaných ústech. Nechtěl to nechat zajít tak daleko. Nechtěl přece - zaryl nehty do měkké látky a myšlenky se mu přetrhly. Harry dráždil jazykem špičku jeho penisu, jemně ho stiskl zuby, než ho vsál do svých úst a rychlým tempem začal pohybovat hlavou nahoru a dolů, než pak najednou zase zvolnil, slízl kapičku touhy a přejel rty po celé jeho délce...snažil se Draca dohnat k šílenství.

Draco už od začátku věděl, že se Potter dnes drží víc zpátky. A taky věděl, že dál už nezajde a to ho - k jeho překvapení - ničilo. Sakra, vždyť ho tak moc chtěl!

"Pottere-" zasténal, když byl opět nebezpečně blízko vrcholu.

"Hn?" zamumlal Harry pobaveně.

"Tak vezmeš si mě už sakra?!"

Harry se neubránil ušklíbnutí - že by se přeci jenom Malfoyovi jeho včerejší lekce líbila? Neřekl ale nic, jen mu zatlačil na kolena a Draco poslušně roztáhl ještě víc nohy. Skenoval pohledem jeho dokonalé tělo.

"Jak si pán přeje." zanotoval tónem domácího skřítka. "Velice rád..." dodal smyslně.

Pak se neovládl a sklouzl k Dracově dírce jazykem. Olízl ji a lehce zatlačil. Draco vytřeštil oči a zatmělo se mu před očima, když cítil, jak Potterův jazyk vnikl do jeho těla.

"Tak už dělej!" zaúpěl Draco zoufale.

"Ne, bolelo by to." zamračil se Harry. "Nejdřív-"

"Na to ti seru, chci tě v sobě! Hned! Teď!" Protože se už každou chvíli z tebe udělám!

Harry ještě zaváhal, ale přemýšlení netrvalo moc dlouho - i on sám byl na hranici šílenství. Potřel svou erekci už dávno přivolaným lubrikantem a sklonil se nad Dracem, aby ho ještě jednou políbil, než do něj na jeden příraz vnikl. Dracovi vyhrkly slzy bolestí - měl sakra Pottera poslechnout...

Harry chvíli počkal, než to Draca přestane bolet - uměl si představit, jak to pálí, sám to zažil...ale dlouho to nevydržel, úzkost jeho těla mu zatemňovala mozek. Začal mělce přirážet a rukou zpracovával Dracovu erekci, aby ho přivedl na jiné myšlenky. To se brzy povedlo a Draco hrdelně zasténal, když Harry přirazil ve správném úhlu. Sklonil se Dracovi a ze tváře mu slízl slzu, přejel jazykem po krku své milence a vášnivě se mu tam přisál rty, za neustálých přírazů.

Draco marně bojoval se zvuky, co se mu draly z úst, nemohl mysl odtrhnout od pohybujícího se penisu v jeho těle, od té ruky, co drtila jeho vlastní erekci ve zničujícím tempu, od rtů, co si vychutnávaly citlivé místo na jeho krku a pořád dokola a...v tu chvíli se jeho tělo prohnulo v orgastické křeči, sevřel v sobě Pottera, čím si od něj vysloužil dlouhý sten a nehty zaryté do boků, jak se díky němu Potter sám udělal. Znaveně klesl na Dracovo tělo, oba od potu spermatu a zatraceně spokojení.

Draco nahmatal svou hůlku na zemi a jedním kouzlem oba očistil. V tu chvíli cítil, jak Potter ztuhnul, svaly se mu napnuly, jak se zapíral rukama do sedačky, Draco ztratil teplou tíhu nad sebou - ne! Znovu už ne...!

Draco odcházejícího Harryho pevně chytl za ramena a stáhl ho zpátky k sobě.

"Co to-" začal překvapeně Harry, který chtěl utéct od trapného okamžiku, od Malfoyových chladných očích, opovržlivého pohledu, výsměšného úšklebku...

"Nikam." přerušil ho Malfoy a uvěznil ho v objetí.

Chvíli tam jen tak leželi, než se Harry uvolnil. Natáhl ruku pro deku, co ležela na křesle vedle, a přehodil ji přes ně. Draco se schoulil v jeho náručí a užíval si té blízkosti. Tak Potter zase dostal co chtěl...ale bylo mu to jedno. Na jedno se ale zeptat musel.

"Co je vlastně mezi náma, Pottere?"

Harry se zarazil. Mohl říct vztah, mohl říct...láska? Idealizovaný pohled na jejich současný stav. A za to by byl asi poslán do nejmenovaných partií. Mohl říct nic a tím Malfoye uspokojit dokonale, ale na to neměl. Takže kompromis. "Sex?" navrhl Harry.

Věděl jsem to...přivřel Draco bolestně oči. "To mi vyhovuje, Pottere." řekl chladně. Kdybys tak jen věděl, Harry...

 


Komentáře

1 Hatachi | 14. prosince 2011 v 21:38 | Reagovat

Hmmm,před spaním skvělé počteníčko. Pěkný dílek.Škoda že si to klucí nevyjasní,ale to by pak nebylo o čem psát.Těšim se na další díl.

2 keishatko | Web | 15. prosince 2011 v 0:10 | Reagovat

ty dvaja sú taký idioti...ma z nich klepne...prečo sa aspoň jeden neprizná...kreténi...som naštvaná

3 eSmy | Web | 15. prosince 2011 v 12:02 | Reagovat

aaa..... nemôžu sa priznááť? no dobre, nemôže, inak by to nebolo zaujímavé :D.... ňááá... to je skvelé.... rýchlo nám napíš ďalšiu časť prosíííme!!!!

4 Gaby | Web | 15. prosince 2011 v 21:32 | Reagovat

No někdy mám chuť toho Harryho za ty věty zabít, ale neudělám to :D páč chci aby se dožil konce :D a vážně se tahle povídka zatím do teď povedla a už se těším na další díl! :D :)

5 Looney | 16. prosince 2011 v 11:51 | Reagovat

Ah.. Ehm.. :D Tohle je hardcore.. Doufám, že si to kluci mezi sebou co nejdřív vyjasní. Stydlínci. :)) Je to úžasná povídka a ty vtipy na začátku byly perfektní! :D

6 Yuki-cat | Web | 6. února 2012 v 21:06 | Reagovat

Krásná povídka, doufám, že bude brzy pokračování.

7 Looney | 18. února 2012 v 0:49 | Reagovat

Kampak utekl příběh? :o Bude ještě pokračování? Prosííím...

8 syrinox | 6. května 2012 v 14:40 | Reagovat

Aaaaaa!!! Ultimátně boží, dokonalé, nádherné... trochu smutné ale i tak... Good job!

9 Ruby | Web | 30. srpna 2012 v 14:26 | Reagovat

To je fakt pecka, celej svět je ve válce proti Voldymu, umírájí miliony lidí, a jediní dva lidi, kteří jsou schopní s tím něco udělat spoul akorát šukají... ne že bych si stěžovala.

10 K.R. | 4. března 2015 v 0:13 | Reagovat

Wauuu!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~