Milovat je nevděčné, ale... || 8. díl

1. prosince 2011 v 22:04 | Kami |  Milovat je nevděčné, ale někdo to dělat musíBolest. To byl vjem číslo jedna. Na ničem jiném nezáleželo...alespoň to v tu chvíli Harrymu Potterovi našeptával mozek. Samozřejmě tu bylo několik dalších vjemů. Třeba černý chladný plášť, do kterého tiskl obličej. Pak nepříjemný tahavý pocit a žaludeční nevolnost, ze které soudil, že se přemístil - a ne jednou. Zatřepetal očními víčky a v návalu světla spatřil možná bílou, možná stříbrnou masku, to nerozeznal, v každém případě i tak způsobila, že mu ztuhla krev v žilách - tyhle masky znal. Obvykle se kombinovaly ještě se znamením zla na levém předloktí.

Zatímco ho neviditelná síla vtáhla opět do hlubin meziprostoru, snažil se si vzpomenout, co že se to vlastně stalo. V poledne bylo ještě všechno dobré, cesta do města...útok smrtijedů. Počítali s bystrozory. Vběhli do pasti. A jeho...co udělali s ním? Matně si vzpomínal, že byl v nějaké odlehlé budově, kam se s ním přemístili, po tom, co ho odzbrojili a dostali z dohledu jeho ochránců. Pak přišla bolest...bylo to poprvé, co na vlastní kůži pocítil kletbu cruciatus. A pak přišel černý plášť. Takže vlastně po shrnutí nevěděl o moc víc než na začátku. A opět se soustředil na neodeznívající bolest, co se mu prohryzávala svalovými vlákny.


Nikdy to nechtěl. Vyhovoval mu život na vrchních příčkách společenského žebříčku, to ano. Ale nechtěl být smrtijedem, přestože s názory Pána zla souhlasil. A když tam dneska Draco Malfoy stál a sledoval, jak se Harry Potter svíjí v mučivé bolesti, jeho Harry Potter...prostě musel udělat největší pitomost svého života, nějak ani neměl na výběr. Tělo totiž reagovalo rychleji, než zdravý rozum a než si stihl uvědomit, co dělá, už se s Potterem přemísťoval pryč.

Využíval typického únikového přemísťování. Vybral si směr, v jeho případě přibližně jih, a přemísťoval se, jak nejdál mohl. S ubývající energií se vzdálenosti zkracovaly, ale to ho nezastavilo. V jednu chvíli se dokonce přemístil na prázdnou vodní plochu, naštěstí zareagoval dost rychle, aby pokračoval dál, než se on nebo Potter stihl přiutopit. Po mnoha dalších minutách už prostě věděl, že dál nemůže.


Bolest konečně začínala ustupovat, jak si tělo konečně začínalo uvědomovat, že už je delší dobu z dosahu kletby. Což byla v jistém směru nevýhoda, protože si začínal uvědomovat, co se kolem něj děje. Než ale stihl cokoliv říct, neznámý smrtijed je opět někam přemísťoval. Když už byl fakt rozzuřený a chystal se zakřičet hned po dalším přemístění, stihl akorát otevřít pusu, než se nad ním uzavřela vodní hladina. Po téhle zkušenosti se rozhodl s defenzívou raději počkat.

O mnoho dalších přemístění později se konečně zdálo, že skončili.

"Můžeš stát?" ozval se najednou povědomý hlas zpoza masky.

Harry ho ale nemohl k nikomu přiřadit. Zauvažoval nad tou otázkou. Neznělo to nepřátelsky. A ten hlas...kdoví proč v něm vzbuzoval zvláštní pocit bezpečí. Ale...může stát? Zkusil pohnout nohou, zdála se v pořádku. Bolela, ale byla funkční.

"Asi." řekl tiše.

Než o tom stihl znovu popřemýšlet, smrtijed ho postavil na nohy. Neupadl. To bylo dobré. Pokusil se nenápadně hmátnou po hůlce, ale žádnou neměl. Potlačil zaklení.

A pak si smrtijed jedním ladným pohybem sundal masku. A Harry upadl.

Draco pohodil masku na zem a jedním tichým "incendio" ji zničil na prach. Zůstal jen ve tmavém plášti, vypadal jako obyčejný cestovní hábit, což mu přesně vyhovovalo. Ani nezavadil pohledem o Pottera, co seděl vyjeveně na chodníku a přejel pohledem řadu domů. Stálo ho několik kouzel najít vyhovující místo - už po delší dobu opuštěný dům, jehož majitelé budou pravděpodobně na dovolené, a dalších pár kouzel, aby to místo dostatečně zajistil. Když podpíral Pottera, nebo ho spíš vláčel, než podpíral, Harry konečně promluvil.

"Hlídáček." zachraptěl a sám se divil, jak cize mu jeho bolestí vykřičený hlas zní.

"Ježiši Pottere, to si myslíš, že jsem naprostý idiot?" zavrčel Malfoy a doslova strčil Pottera do domu - doufal, že je nikdo neviděl, paměťová kouzla nebyla jeho silnou stránkou.

I v této situaci Harry neubránil ušklíbnutí. "Mám na to odpovídat?"

Draco jen protočil oči. "Zdá se, že neztrácíme smysl pro humor, to asi už budeš v pořádku." řekl a přestal Potter podpírat, až se skoro znovu sesunul k zemi. "Mám neregistrovanou hůlku, ministerstvo nemá šanci mě najít." vysvětlil.

Harry, jako by mu konečně začalo všechno docházet, se rozhlédl. "Kde to vlastně jsme?"

"Hádám, že někde ve Francii." pokrčil Malfoy lhostejně rameny.

Harry pozvedl obočí. S tím jednoduchým pohybem najednou přešel šok, že mu právě zachránil kůži jeho...nepřítel? Ne, to asi ne...jeho co? Prostě jeho Malfoy, a s tím se navrátila bolest ve svalech. Znovu zavrávoral.

"Vyspi se." řekl Malfoy a kývl směrem k pohovce.

"V cizím domě?" pohlédl na něj tázavě Harry.

"Vypůjčíme si ho." ušklíbl se Malfoy.

"A proč bych měl spát?"

"To pomáhá nejvíc."

"Mluvíš jako bys měl zkušenosti." zavrčel Harry, zatímco nejistě kráčel ke gauči.

Znovu jen pokrčil rameny. "Jsem neposlušný syn neoblíbeného smrtijeda, co bys čekal."

Harry vytřeštil oči, když mu došlo, co řekl, ale byl moc unavený, než aby o tom dál přemýšlel.


Několikrát ho i napadlo, že by bylo lepší, kdyby zůstal u smrtijedů, co ho mučili a chtěli zabít, než trávit nekonečné tiché hodiny s Malfoyem ve pěti a půl místnostech. Ani dřív si toho neměli moc co říct, ale po tom, co se stalo včera v té sprše - i když to oběma připadalo jako dávno - to bylo už vážně nesnesitelné.

Naštěstí jednou z místností byla i knihovna, kam se mohli čas od času zavřít, aby se alespoň na chvíli zbavili přítomnosti toho druhého, ostatní místnosti byly totiž silně propojené.

A přesně tam Harry byl taky ve chvíli, když Draco vycházel z koupelny, jeden ručník kolem pasu, druhým si vytíral vodu z vlasů. Kdo by se ale tak rychle vyznal v cizím domě? Abych to zkrátila, místo do pokoje, který si vybral jako svou ložnici, rozrazil dveře knihovny a s ručníkem přes obličej si ani nevšiml, že je něco špatně.

Harryho z rozečtené knihy vytrhla rána dveří, až sebou trhnul. Chtěl Malfoye pořádně seřvat, co to sakra dělá, ale když zvedl pohled od knihy, ztuhl.

Malfoy se zrovna zarazil, když si všiml, že je nejspíš ve špatné místnosti. Harry ho hltal pohledem. Bledá kůže byla místy ještě zarudlá od horké vody, pod ní se napínaly jemné svaly, po těle ještě stékaly kapky vody a kolem pasu byl jen fórově uvázaný ručník, za který by stačilo zatáhnout...Harry polkl. Upřímně řečeno, od toho večera nemohl Malfoye vyhnat z hlavy a když se teď vpíjel do těch šedých, zmatených očí, leccos ho napadalo.

Draco nevěděl, co říct nebo udělat, tak se nakonec jen otočil a chtěl odkráčet, jako by se nic nedělo. Ke dveřím ale už nedošel, protože ho uprostřed kroku najednou zezadu zachytily dvě silné paže. Zkameněl - bylo to stejné, jako v té sprše, akorát že naopak.

"Víš, že jsem ti ani nepoděkoval?" ozvalo se mu u ucha tiše a po krku ho pohladil horký dech, až mu po páteři přeběhlo mravenčení.

"Jsem zvyklý, že nemáš žádné způsoby." pokusil se Draco o přikrý tón, ale moc se mu to nedařilo.

"A jak bych ti mohl poděkovat?" zavrněl mu Harry do ucha a přitiskl se k němu.

"Obyčejné děkuju by nestačilo?" zkusil Draco rozechvělým hlasem.

"Děkuju." zašeptal Harry a jemně stiskl mezi zuby jeho ušní lalůček, po kterém následně přejel rty.

Draco pomalu zavřel oči, něco jako odchod ho ani nenapadlo - ani on nemohl vyhnat Pottera z hlavy.

"Víš co se mi vybavuje, když tě vidím takhle mokrého?" pokračoval Harry stejným tónem. "Naší poslední sprchu..."

Harry sklouzl bříšky prstů po Dracově břiše a nosem přejel po jeho šíji. Cítil jak se tělo pod ním lehce chvěje. Draco voněl mýdlem, z jeho kůže sálalo teplo. Harry mu po krku jemně přejel špičkou jazyka a skončil až u ucha.

"Pottere...chováš se úchylně." zavrčel Draco, ale i přes svá slova naklonil hlavu ke straně, aby měl Harry lepší přístup.

Potter, který to gesto pochopil se neubránil ušklíbnutí. Začal rty bloudit po té jemné kůži a hledal citlivá místečka, jejichž lokaci mu vždycky prozradil Dracův zadrhnutý dech. Prsty mezitím bloudil po Dracově těle, zkoumal ho, hladil, semtam promnul v prstech bradavku a vychutnával si prudký výdech, který se Dracovi nepovedlo zadržet.

"Já?" zašeptal Harry. "To ty ses na mě včera vrhnul..." zavrněl mu u ucha. "...nemyslel jsem, že...jsi ujetej tímhle směrem." neodpustil si poznámku.

"Taky že nejsem." zasyčel Draco.

"Vážně?" pousmál se Harry.

Harry ho chytil za ramena, otočil ho čelem k sobě a konečně se odhodlal podívat se mu do očí. Draco se snažil udržovat tvrdý výraz, ale nezabránil mlze touhy, aby prostoupila jeho ocelově zbarvené oči. Harry sklouzl rukou níž a jedním jakoby nedbalým pohybem strhnul z Draca ručník, než se stihl jakkoliv bránit. Mohl říkat, co chtěl, že ho Harryho doteky nevzrušují, jeho tělo ale mluvilo samo za sebe.

Dracovi se ve tvářích začínaly objevovat rudé skrvny studu a chtěl se stáhnout, Harryho ruce mu to ale nedovolily. Harry přejel dlaněmi po jeho těle, až skončil u jeho obličeje, který sevřel do dlaní.

"Nebo to s tebou snad dělám jen já?" zašeptal a lehce se k Dracovi naklonil.

On sám byl trochu nejistý, byl zmatený sám sebou, tak jen lehce přejel přes Dracovy rty. Jen jeden horký motýlí dotek. A to bylo poprvé, kdy se Draco pohnul. Ten dotek totiž zažehnul jiskru v jeho výbušném nitru, chtěl víc, nechápal, proč Potter nepokračuje, frustrovalo ho to, ničilo, potřeboval...!

Harry ještě spatřil záblesk v Malfoyovských očích, stishl zauvažovat, jestli to znamená vzdor nebo snad...proud myšlenek mu přetrhnuly horké, měkké rty, co se hladově přitisky k těm jeho, drtily je, snad jen z pouhé touhy po doteku. Pak Draco kmitl po Harryho rtech jazykem, který neváhal a nemilosrdně ho vsál, nechával plenit svá ústa, proklínal své plíce, co potřebovaly kyslík, a nutily ho tak přetrhávat ten dechberoucí kontakt, tak alespoň tiskl mezi zuby Dracův spodní ret, a pak opět na novo, než si najednou uvědomil, že je bez mikiny a že při posledním přerušení mu Draco přetáhl přes hlavu, zatímco teď bojoval s jeho páskem.

"Draco?" vydechl Harry a jemně uhnul dalšímu polibku.

"Opovaž se teď říct, abych přestal." ozvalo se varovně a Draco putoval rty přes čelist až k Harryho krku.

Harry prudce nasál vzduch nosem, když Dracova ruka přejela po jeho erekci, zatímco se z něj snažila sundat kalhoty.

"Jen jsem myslel, že postel by byla pohodlnější." vydechl, zatímco odkopával kalhoty stranou.

"Moc daleko." zamumlal Draco a stáhl z Harryho poslední kus oblečení.

Harry chytil Draca za paži a klesnul k zemi do měkkého koberce, díky stisku šel Draco s ním a protože nevychytal rovnováhu, skončil rovnou na Harrym. Ne, že by mu to vadilo.

Draco znovu vyhledal Harryho rty a oba zasténali, když se jejich erekce o sebe otřely. Draco se vydal na prozkoumávání Potterova těla, minul klíční kosti, jazykem obkroužil jednu z bradavek a jemně ji stiskl mezi zuby, dokud z Pottera nevyloudil tiché zasténání. Pokračoval téměř motýlími polibky čím dál níž, jazykem vklouzl do pupíku, až se Harry celý otřásl a pak olízl podbřišek. Harry se chvěl touhou už jenom z vědomí, co bude následovat.

Draco konečně prsty sklouzl k jeho penisu a několikrát přejel po jeho délce.

"Draco..." zasténal Harry, což Draca trochu motivovalo.

Nebyl totiž na podobné akce zvyklý. Sklonil se a nezkušeně olízl špičku. Odezva ve formě táhlého stenu ale byla dobrá. Obkroužil ho jazykem a jemně ho vsál dovnitř. Harry se neovládl a se zasténáním přirazil do jeho úst.

Draco se prudce odtáhl a rozkašlal se.

"Ježiš, ty seš marnej..." protočil oči Harry a v tu chvíli Draca jedním ladným kočičím pohybem povalil pod sebe.

"Ukážu ti, jak se to dělá." zasyčel mu do ucha. "Uč se, ať je to příště lepší."

Už jen to slovo "příště" způsobilo, že Dracovi začalo bít srdce dvakrát tak rychle - jestli to vůbec ještě šlo.

Harry ho toužil ochutnat celého, chtěl políbit každou část jeho těla, ve svém současném stavu ale netoužil víc po ničem, než se udělat, takže na nějaké poznávání bude čas jindy. Vsál mezi rty špičku Dracova penisu, jemně ho dráždil zuby, zatímco si pomáhal rukou a snažil se Draca dohnat k šílenství. Draco ještě roztáhl nohy, aby měl Harry lepší přístup. Mezitím horlivě přemýšlel, kde tady sehnat lubrikant, protože jediný pohled na to křehké stvoření pod ním, obličej zarudlý rozkoší, lesklé oči a hlasité steny...chtěl ho. Hned. Teď. Tady.

Nakonec použil bezhůlkové accio a cosi přilétlo z ložnice, snad majiteli domu nebude vadit, když si vypůjčí... Nabral na prst trochu průhledného gelu, sklouzl až Dracově dírce a jemně zatlačil. Draco ztuhnul, když ucítil nepovědomý tlak, Harry ale prudce vsál jeho penis, jak nejvíc mohl, díky čemuž se Dracovi zatmělo před očima a všechno ostatní mu bylo jedno. Harry klouzal prsten v Dracově těle, až konečně našel co hledal - kmitl prstem po malé uzlince a Draco se vzepjal, až se Harry musel stáhnout, aby se mu jeho milenec neudělal hned teď.

"Pottere..!" zaúpěl Draco, když Harry nepokračoval.

"Copak?" pousmál se Harry a olízl jeho penis po celé jeho délce.

Draco místo odpovědi přirazil proti jeho prstu a znovu nestydatě zasténal. Harrymu přejela tělem taková vlna vzrušení, že měl co dělat, aby se na Malfoye nevrhnul a nevyšukal z něho duši. Kousl se do rtu, musel to potlačit. Místo toho přidal jeden prst a vrátil se něžnému okusování špičky Dracova penisu. Po chvíli přidal i třetí, pomalu s nimi v Dracovi pohyboval, když si najednou uvědomil, že je Draco nějak podezřele zticha. Stáhl se a zadíval se do obličeje blonďatého chlapce.

Draco měl zakloněnou hlavu, oči přivřené, tvář staženou slastí, kousal se do rtu, až byl celý nateklý, v marné snaze bojovat s těmi trapnými zvuky, po čele mu stékala kapka potu. To byla poslední kapka. Harry opatrně vytáhl z Draca prsty, díky čemuž se dočkal nesouhlasného zamumlání. Rychle potřel gelem i svůj bolestně vzrušený penis, pokrčil Dracovi nohy v kolenou a odtáhl mu je ještě víc od sebe.

Stejně se ale zarazil. Má Draca nějak varovat...?

"Kdybych tě neznal, řekl bych, že máš strach." ozvalo se zastřeně.

Harry se překvapeně zadíval do těch zamlžených očí a neubránil se úšklebku. "Kdybych tě neznal, řekl bych, že už jsi to dělal." neodpustil si poznámku.

Draco na tom už nestihl nic odpovědět, protože se špička Harry penisu dotkla jeho otvoru a jemu se zadrhl v hrdle dech. Ne strachem z neznámého. Vzrušením. Harry pomalu pronikal do toho k zbláznění úzkého těla a veškeré síly soustředil na své sebeovládání, i tak ale nepostupoval tak opatrně, jak by chtěl. Draco byl tak zatraceně úzký...!

Draco nezadržel bolestný sten, přeci jen to pálilo. Harry v něm konečně byl celý a chvíli se nehýbal, dával Dracovi čas si zvyknout. Nevydržel to ale dlouho, trochu se stáhl a přirazil. Dracovi ze rtů unikl napůl bolestný, napůl slastný sten. Harry pomalu měnil úhel, snažil se najít co nejlepší...

"Harry-" zasténal pak v jednu chvíli Draco a prsty zaryl do měkkého koberce.

Aniž by změnil úhel, Harry tvrdě přirazil a Draco téměř zakřičel. A v tu chvíli Harry ztratil hlavu. Ani se nesnažil potlačovat proud nesmyslných slov, co se hrnul z jeho úst, prudce přirážel do toho horkého těla pod sebou. Když pomalu cítil, že už se blíží k vrcholu, stiskl v dlani Dracovu erekci, než ale stihl cokoliv udělat, Draco se s hlasitým stenem rostřásl, hlas se mu zadrhl v hrdle a vystříkl na Harryho ruku i na svoje břicho. Harry ještě zrychlil, bral si ho tvrdými krátkými přírazy, až i on ztuhnul, zaryl nehty do měkké kůže Dracových boků a s blonďákovým jménem na rtech se udělal.

Opatrně se stáhl, cítil se teď tak omámený, že mohl padnout na záda a dalších dvanáct hodin se nemusel pohnout, místo toho se ale sklonil k bezvládnému tělu pod sebou, měkce ho políbil a pak mu z břicha mlsně slízal všechno sperma, zatímco si vychutnával zvláštní malátnost odeznívajícího orgasmu.

"Myslím, že teď si půjčím sprchu já." promluvil konečně Harry, posbíral svoje oblečení a zmizel ve dveřích.

Draco konečně otevřel oči, právě včas, aby viděl, jak ve dveřích mizejí nahá záda. A v tu chvíli mu bylo nejmizerněji za celý jeho život. Toužil se k černovlasému chlapci teď přitulit, položit mu hlavu na rameno, usnout v jeho náručí...a místo toho tu sám leží na zemi, kolem něj je oblečení, sperma a několik knížek, co během jejich živočišného projevu popadalo. Naprosto nesmyslně si připadal využitě. Nakonec si sám sobě vynadal za svou sentimentalitu, vstal a šel stát frontu na sprchu. I když by si to nepřiznal, díky hloupému pocitu křivdy by teď za Potterem do sprchy prostě nevlezl.


"Pottere," začal, když večer seděli v obýváku na pohovce a jedli večeři. "to, co se stalo dneska..."

"Prosím tě, Malfoyi, hlavně do toho netahej žádný city." přerušil ho Potter.

Harry měl dost času o tom přemýšlet. Už ve škole si zakázal k Dracovi cokoliv cítit, věděl, jak by pak dopadl. Prostě to bylo jen o pudech, nic víc.

"Jo." protáhl Malfoy. "Přesně to jsem chtěl říct." ušklíbl se.

Kdyby ale v tu chvíli zvedl Harry pohled od jídla, spatřil by ten záblesk bolesti, ten záblesk křivdy v šedých očí. Harry ale pohled nezvedl. A nic nebylo, jak by mělo.

 


Komentáře

1 keishatko | Web | 2. prosince 2011 v 0:22 | Reagovat

to bolo od Harryho hnusné...fakt sa na neho hnevám :(

2 Keigh | Web | 2. prosince 2011 v 9:29 | Reagovat

Yay, zápletka se nám komplikuje, no zajímavé, zajímavé, začínám být zvědavá

3 eSmy | Web | 2. prosince 2011 v 9:52 | Reagovat

Harry je nám zrazu trochu zlýý!!!.... ale aj tak.... Kami.. ty si už niekedy písala yaoi!!!! určite! .... Toto je priste dokonaléééé! A to hovorí niekto, kto nemá rád FF na Pottera... taKže rýchlo to chcem vidieť ďalšiu úžasnú časť! :D

4 Hatachi | 2. prosince 2011 v 20:50 | Reagovat

Nemam ráda Harryho Pottera,ale tahle povídka se mi líbí. Těšim se na další díl...

5 Lee Hyumi | E-mail | Web | 5. prosince 2011 v 19:55 | Reagovat

jak to stihas proboha tolik psat to ja bych potrebovala tolik psat hah:D a to ma jen dve povidky ale ty jich mas pomaly 500!!! :D hele tenmhle layout mas i na FB sranda je moc hezkej :P wrrr

6 syrinox | 6. května 2012 v 14:41 | Reagovat

Waaaaauuuu... a já čekala, že seme bude Malfoy a ne Harry.. no překvapila jsi mě Kami... Muheheh...

7 K.R. | 4. března 2015 v 0:02 | Reagovat

Není Harry nějaký hnusný? tyjo málem z něj vyš... mozek a neřekne ani jedno pěkný slovo? ale na druhou stranu mi to něco silně připomíná. cítím s Malfoyem

8 scripti | Web | 8. září 2016 v 14:25 | Reagovat

equa bank půjčky O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~