Z fikce do reality - 2. díl

12. listopadu 2011 v 19:40 | Luli(na) |  DBSK povídky
Děcka, tak mám tady další povídku na přání, je to pokračování povídky pro Hyumi. Tenhle díl je poslední a zároveň pěkně slouhý, má něco kolem 2200 slov (5 stránek ve wordu), tak nějak jsem tam narvala i něco, jako vedlejší pár (?!), no uvidíme, jak se bude povídka líbit :D


Název: Z fikce do reality
Fandom: DBSK
Pár: YunJae (+ náznaky YooJae a JunChun)
Žánr: Komedie, romantika, slash
Varování: 18+
Věnování: Povídka na přání pro Hyumi. Užij si to, holka :D"Micky, tohle už přestává být vtipné." Zavrčí Jaejoong podrážděně. Právě jde do svého pokoje, když mu cestu zatarasí Micky, ve tváři opět stejně nadržený výraz.
"Kdybys nebyl tak paličatý, mohli jsme si už dávno pěkně užít. Ale ne, ty prostě musíš vzdorovat." Přiblíží se k němu tak, že se tvářemi málem dotýkají. Jaejoong se od něj okamžitě odtáhne a napřáhne se, aby mu vrazil pěstí. Micky to však čeká, jelikož je už zvyklý na to, že se Jae brání, a tak zachytí jeho pěst ve vzduchu a volnou rukou ho obejme kolem pasu. Natlačí ho na zeď a vrhne se na jeho rty. Jaejoong zavzdychá do jeho rtů a sevře ruce v pěst. I když je Micky pěkné hovado, musí uznat, že líbá naprosto dokonale. Přesto si ale zachová chladnou hlavu. Nemůže přece dovolit, aby ho ten kretén úchylní zmagořený, který naprosto bez mozku, dostal. Kousne ho do rtu tak silně, až ucítí kovovou pachuť krve v ústech. Micky zaskučí a odtáhne se od něj. Rukou se chytne za pusu, v očích se mu zaleskne vztek.
"Tak tohle jsi přehnal, kocourku." Zavrčí a vlepí Jaemu takovou facku, až se mu zatemní před očima. Jaejoongovi se do očí nahrnou slzy.
"Nehraj si se mnou." Přirazí jej ke zdi podruhé a natlačí se na něj. Hrubě se přisaje k jeho krku a koleno mu narve do rozkroku. Jae vyjekne bolestí. Pokouší se ho od sebe odstrčit, jenže Micky ho drží opravdu silně. Chce jej opět kousnout, no Micky se od něj rychle odtáhne.
"Opovaž se, ty malá děvko." Varovně se na něj podívá. Jae se ušklíbne a plivne mu do tváře. Podaří se mu uvolnit jednu ruku a vrazí Mickymu pěstí.
"Řekl jsem ti, že s tebou nechci nic mít, hajzle, tak mě nech laskavě na pokoji." Jae chce odejít, no Micky ho drápne za loket a prudce jím mrskne o zeď. Jae se přikrčí a zavře oči, když vidí, že se mu Micky chystá vrazit pěstí a čeká na bolest. Ta ale nepřichází.
"Něco jsem ti řekl, ne snad?" slyší známý hlas. Otevře oči a uvidí, jak Micky padá k zemi a nad ním stojí Yunho s výrazem boha pomsty.
"Yunho." Vyprskne navztekaně Micky.
"Nech ho na pokoji, naposled tě varuju." Micky po něm střelí opovržlivým pohledem, vstane a projde kolem něj. Když prochází kolem Jaeho, naposled se na něj koukne.
"Ještě jsme spolu neskončili." Zavrčí tichounce.
Yunho udělá výhružně krok vpřed.
"No jo, už jdu, už jdu."
"Eh, díky." Dostane ze sebe Jae a vděčně se koukne na Yunha. Ten odtrhne pohled od Mickyho zad a koukne Jaemu do očí. Vztek z nich okamžitě zmizí a nahradí ho zvláštní lesk, který Jae není schopen zařadit.
"Neměl bys chodit takhle sám, Micky je pěkná děvka a většinou dostane, co chce. A tebe chce hodně." Řekne a poupraví si brýle na nose.
"Děkuju za informaci, nevšiml bych si toho." Ušklíbne se Jae a mne si tvář, která ho po té facce pěkně pálí.
"Jsi v pořádku?" přistoupí k němu Yunho a stáhne jeho ruku. Všimne si rudého fleku. Tiše zavrčí.
"Parchant. Jen ať se mi dostane do rukou."
"Nic to není." Řekne jen Jae, hned na to sykne bolestí, když po otisku Mickyho dlaně přejde Yunho palcem.
"Nedovolím nikomu, aby mi na tebe šáhl, od teď si na tebe budu dohlížet."
Jaejoong se na něj nechápavě podívá. Co to mele ta šilhavá výbojka?!
"Cože?" zeptá se. Yunho se usměje a palcem přejede po Jaeho plných rtech.
"Micky není jediný, kdo tě chce." Zavrní a přitiskne své rty na ty Jaeho. Je o jen letmý polibek a trvá jen vteřinku, ale Jaeho zasáhne jako rána bleskem.
"Budu si tě hlídat." Zašeptá Yunho. Nechá Jaeho stát uprostřed chodby a s rukama v kapsách a mírným úsměvem na tváři odejde.
Jae vytřeštěně hledí na místo, kde ještě před chvíli stál Yunho. Chytne se za rty, pořád cítí ty Yunhovy. Nechápe, co se to s ním děje, ale ten polibek se mu promítá v hlavě pořád dokolečka.
"Budu si tě hlídat." Vybaví se mu Yunhova věta. Mimoděčně se usměje. Způsob, jakým si ho Yunho přivlastnil, se mu líbí…

*

"Junsu, počkej, půjdu s tebou!" křikne Jae, rychle nehází věci do batohu a rozběhne se ke dveřím. Hnědovlásek se na něj otočí a široce se usměje.
"Jasně. Nechceš zajít ke mně na pokoj, zahrajeme nějakou hru, nebo tak?" navrhne Junsu.
"No a víš, že i jo. Zítra volno, ta proč ne?" pokrčí rameny, oba zamíří ven ze školy rovnou k protější budově. Právě procházejí parkem, když se Jae zastaví. Rychle se podívá do batohu, celý ho prošmejdí, málem ho vysype na zem.
"Co se děje?" zeptá se Junsu zaskočeně. "Je ti špatně?" všimne si, jak Jae zbledne.
"A kruci." Dostane ze sebe jen. "Musím se vrátit, něco jsem si zapomněl, přijdu pak. Zatím!" vykřikne. Junsu mu chce něco odpovědět, ale to už je Jae daleko.
"To mu to uteče, či co?" pokroutí nechápavě hlavou, neudělá ani jeden krok a do něčeho vrazí.
"Ahoj, delfínku." Junsu protočí očima a hodí velice nepěkný pohled na Mickyho.
"Co chceš?" zeptá se chladně.
"Hnn, nevím, třeba tebe? Když Jae mi pořád utíká." Řekne a úchylně se usměje. Junsuovi se nebezpečně zaleskne v očích. To Mickyho chování ho pěkně vytáčí. Nesnáší to, jak se pořád honí za kluky a snaží se e dostat. Nesnáší pocit, že má Micky v posteli každý den jiného. Nesnáší pocit, že nepatří jen jemu.
"Nech si zajít chuť, Micky." Zavrčí a chce kolem něj projít. Micky jej zastaví.
"No tak, sexy prdelko, dej si říct." Přejde rty po jeho krku. Junsu se zachvěje.
"Micky, varuju tě, nech toho." Řekne rozechvělým hlasem.
"Nenechám. Já tě chci." Jazykem přejde po jeho kůži. Junsu zavzdychá a prudce se otočí. Přirazí Mickyho ke stromu takovou sílou, že tmavovlásek vyjekne bolestí.
"Co to děláš?" zaskučí překvapeně.
"Já tě varoval, Micky, teď už mi neutečeš." Zavrní a hladově se přisaje na jeho rty. Micky zděšeně vytřeští oči. To si dělá Junsu prdel, že jo?! On do sebe píchat nenechá!
"Pusť mě, Junsu." Zavrčí, ale Junsu udělá přesný opak. Pevně chytne Mickyho kolem pasu a rukou mu zajede pod triko.
"Byl jsi zlobivý, je čas ztrestat tě…"

*

Yunho ještě jednou zkontroluje třídu, narovná židle a projde všechny lavice. Když prochází kolem své, všimne si sešitu, který je na Jaeho polovině. Okamžitě pozná, o který sešit se jedná. Je to ten Jaeho "deníček", do kterého si pořád něco zapisuje. Na hlavě mu vyrostou dva růžky, vytáhne sešit z lavice a opře se o ni. Ví, že to není slušné, hrabat se někomu v soukromí, ale pomyšlení, že zjistí něco o Jaem, je silnější. Otevře sešit a nakoukne dovnitř.
"Co tohle je?" neví, jestli se tvářit překvapeně, nebo pobaveně, když si přečte prvních pár řádku. Po celou dobu si myslel, že si Jae vede deník a ono to místo toho sepisuje povídky! A jaké!
"Tak můj Joongie je yaoista. Hnnn." Pohledem přejíždí po stránkách sešitu a musí uznat, že Jae je opravdu talent. Dočte první povídku a chce sešit odložit zpět do lavice. Přesně v tu chvíli se dveře rozrazí a dovnitř vběhne zadýchaný Jaejoong. Když si všimne, že Yunho drží jeho sešit s jeho povídkami, z obličeje mu vyprchá všechna barva. A doprdele!
"Kdo ti dovolil šahat na ten sešit?!" zařve, třískne dveřmi a rychlým krokem přejde k Yunhovi. Chce mu vytrhnout sešit z ruky, ale Yunho je rychlejší a rukou uhne.
"Dej to sem!" zavrčí.
"Proč?" usměje se Yunho a zvedne sešit nad sebe tak, aby na něj Jae nedosáhl.
"Protože nemáš co číst moje povídky!" zařve.
"Mně se líbí." Usměje se Yunho. Jae přimrzne na místě.
"He…?" chvíli mu trvá, než mu dojde smysl těch slov.
"Tys to četl?!" zděšeně se na něj koukne.
"Uhn." Přikývne Yunho. "Máš opravdu talent, Joongie. Třeba tohle," otevře sešit a nalistuje jednu ze stránek. "…rozechvěje se při pohledu do jeho čokoládově hnědých očí a srdce se mu roztluče jako o závod."
"Sklapni!" Jaejoong zrudne jako rajče a chmátne po sešitě. Opět ale bezvýsledně.
"Proč? Líbí se mi to. Vlastně… mě to pěkně nabudilo." Na tváři se mu rozlije úchylný úšklebek.
"He…?"" Jae po něm hodí vystrašený pohled.
"Řekni, Joongie, jak by se ti líbilo stát se hlavním hrdinou tvé fikce?" seskočí z lavice, o kterou se doteď opíral a udělá krok k Jaemu. Ten okamžitě couvne. Yunhův pohled ho docela děsí.
"Co tím myslíš?" snaží se, aby jeho hlas nezněl tak roztřeseně, moc se mu to ale nedaří.
"Myslím tím tohle," opět se zadívá do sešitu. "…černovlásek přirazí blonďáčka ke zdi a hladově se přisaje na jeho rty… nějak takhle?" Yunho zopakuje přesně to, co přečetl ze sešitu. Jae prudce narazí do zdi, nestihne se ani nadechnout a ucítí Yunhovy rty na těch svých.
"…pohladí ho po tváři a do ouška mu zašeptá něžné slůvka lásky." Přečte další větu. Zadívá se Jaemu do očí.
"Chceš vědět, co k tobě cítím?" zeptá se tichounce, dlaní přitom hladí Jaeho tvář. Nečeká na odpověď. Skloní se k jeho oušku a tichounce zašeptá: "Miluju tě."
"Cože…?" zaskučí zaskočeně. Jak miluje? Kdy?
"Miluju tě, Jae. A chci, abys patřil jen mě." Yunho se od něj odtáhne a stočí pohled k sešitu. "Políbí jej na krk a vsaje horkou kůži do úst…" čte dál.
"Yunho." Zašeptá Jae a zadívá se Yunhovi do očí.
"Ano?" zeptá se hnědovlásek.
"Řekni to ještě." Zaprosí. Yunho přesně ví, co od něj chce Jae slyšet.
"Miluju tě, Joongie." Něžně jej políbí na nos. Jae zvedne ruce k jeho tváři, uchopí ji do dlaní a stáhne ji k sobě pro polibek. Nechá Yunha, ať si pohrává s jeho rty, nahmatá jeho brýle a stáhne mu je z očí. Yunho se od něj odtáhne, usměje se a vezme brýle, které hodí na nejbližší lavici. Otočí se zpět k Jaemu a věnuje mu další dlouhý polibek. Pak pokračuje tam, kde přestal.
Jae se trhavě nadechne, když ucítí Yunhův jazyk, jak přejíždí po jeho krku.
"Myslím, že na tohle návod nepotřebuju." Odhodí sešit stranou. Zajede rukama pod Jaeho košili a opět jej políbí. Jazykem obkrouží konturu jeho rtů, jemně jej kousne a pak vsaje jeho spodní ret do úst.
Jae se zachvěje touhou.
"Yunho." Zaskučí mu do rtů a rukama ho obejme kolem krku. Už dlouho po něm touží, už dlouho ve svých povídkách píše o nich dvou. A teď se mu to plní.
Yunho pomalu rozepíná knoflíčky Jaeho košile, rty přejíždí po odhalené kůži, jemně skousne jeho klíční kost. Jae zavrní, zakloní hlavu a slastně přivře oči. Yunho pokračuje níž, zastaví se u jeho bradavek. Jednu po druhé zlíbá, pohrává se s nimi zoubky, jemně za ně zatahá. Jae skučí slastí a nehty křečovitě zarývá do Yuhových ramen. Ze rtů mu unikají tiché steny, které nedokáže udržet. Yunho hladí Jaeho kůži, pod bříšky prstů cítí jeho vypracované bříško. Udivuje ho, jak dokonalou postavu má na tak dívčí obličej. Palcem zajede pod lem Jaeho kalhot, cítí, jak se Jae nedočkavě zachvěje.
"Jsi tak krásný, Jae. Až moc krásný." Šeptá Yunho, zatímco rozepíná Jaeho kalhoty, stáhne mu je dolů i s trenkami. Klekne si a rty se přisaje na jeho bříško. Vklouzne jazykem do pupíku, Jae zavzdychá rozkoší. Yunho se usměje, jazykem přejde k jeho podbřišku, zasypává jej motýlími polibky, rukama hladí jeho stehna.
"Yunho!" zakřičí slastí, když jej Yunho vezme do úst. Kdyby se rukama nezapíral a Yunhovy ramena, zhroutil by se k zemi, jak se mu podlamují kolena. Slastí se mu dělají mžitky před očima. Yunho zajede jednou rukou k Jaeho otvoru a vnikne do něj jedním prstem. Překvapí ho, jak lehce to jde.
Jae slastně vydechne a pohne se proti jeho prstu. Tak příjemný pocit to je. Kousne se do rtu.
"Háááh." Zavzdychá hlasitě, když Yunho prstem narazí na to správné místečko. Yunho se usměje a zrychlí pohyby hlavou. Po chvilce sítí, jak to v Jaeho penisu škubne a o vteřinu později jeho ústa zalije Jaeho sperma. Vše spolyká a vypustí jej z úst. Mlsně si olízne rty a vytáhne z něj prsty. Jae zaklání hlavu a vydýchává právě prožitý orgasmus, takže si ani nevšimne, kdy se Yunho zbavil vlastního oblečení. Až když ucítí jeho nahé tělo na tom svém. Yunho obejme rukama Jaeho stehna a zvedne jej do vzduchu. Jae automaticky obtočí nohy kolem jeho pasu. Rukama se zapře o jeho ramena a nechá ho, ať do něj vnikne.
"Hnnn…ááách!" vzdechy obou se ozývají v prázdné třídě ještě hlasitěji, než ve skutečnosti jsou. Yunho vyhledá Jaeho rty a hladově se k nim přisaje. Jazykem vklouzne dovnitř, plení jeho ústa a Jae mu ochotně vychází vstříc.
"Víc." Zaprosí…"Já chci víc! Ach, Yunnie!"
Yunho se nenechá dvakrát prosit, sám je vzrušený na maximum a touží po uvolnění. Začne do něj přirážet rychleji.
"Joongie!" jeho tělo se napne v křeči a vystříkne přímo do Jaeho těla. Opře čelo o Jaeho rameno a rychle dýchá. Srdce mu tluče tak rychle, až má pocit, že mu vyskočí z hrudě.
"O tomhle napíšu povídku." Vydechne Jae nakonec. Yunho se otřese smíchy.
"Můžeš to napsat jako slohovku do korejštiny. Učitelka bude nadšená." Zasměje se.
"Myslíš?"
"Jo." Ujistí jej Yunho a dlouze ho políbí na rty. "Teď už jsi můj, Joongie, jen můj." Zašeptá spokojeně.
*
*
*
*
*
*
*
"Ne! Já nechci! Pusť mě, Junsu! Já nechci!" vřeští Micky hystericky a křečovitě se drží futer dveří.
"Ale chceš, jen o tom ještě nevíš." Zašklebí se Junsu, odtrhne Mickyho od futer a zatáhne ho do pokoje.
"Néééé!" ozve se ještě jeden tlumený výkřik, než se za nimi zabouchnou dveře…
 


Komentáře

1 eSmy | Web | 12. listopadu 2011 v 20:03 | Reagovat

skvelééé :D:D.... ten koniec ma dostal! ... škoda, že si nenapísala aj to, čo sa dialo v druhej situácií :D ... ale to si pravdaže domyslíme :D .... skvelé, ako vždy :)

2 Lee Hyumi | E-mail | Web | 12. listopadu 2011 v 20:15 | Reagovat

tak tohle je fakt luxusni proste DOKONALOST!!!!! waaa ten konec, nektere ty hlody a ta scenka me upe zabilaa ty vis prece ktera ;) bozeee tohle je jak droga ja se snad ach!!!! rozplynu"""" skoda ze uz nebude pokrackooooooo ;(

3 JaeRa | Web | 12. listopadu 2011 v 20:17 | Reagovat

teeeeda... Micky je tady mrcha nadržená, ale na druhou stranu je mi ho líto s Junsu :D :D hehe... a YunJae... dokonalý... málem jsem si poslintala klávesnici :D hehe... výbordelný totok :D

4 Terry | Web | 12. listopadu 2011 v 21:17 | Reagovat

Ten konec :D :D Úžasné! Ale škoda, že se nedozvíme jak dopadl JunChun :D Neplánuješ pokračování? Prosííím :))

5 Gaby | Web | 12. listopadu 2011 v 22:02 | Reagovat

KONEČNĚ-ÉÉÉ!! :DDD
"Tak můj Joongie je yaoista. Hnnn." <- tak tohle mě dostalo! :DDD Jae a yaoista :D:D Moc dokonalé§ :))** YUNJAE prostě nejlepší :):D

6 Hanako Hyuuga | E-mail | Web | 13. listopadu 2011 v 1:11 | Reagovat

nádhera,super bomba:D:D

7 Hatachi | 13. listopadu 2011 v 11:47 | Reagovat

Hmmm,to bylo tak nádherný,miluju pár YunJae... Co takhle ještě jeden dílek o Junsuovi a Mickym,jen takovej maličkej... Prosím prosím...

8 keishatko | Web | 21. listopadu 2011 v 2:08 | Reagovat

tak toto bolo parádne, ale najviac ma dostal ten koniec...ako pekne sa to zvrtlo :D :D

9 syrinox | 19. dubna 2012 v 23:42 | Reagovat

Ten konec... no loool, úžasné <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~