Házíš

22. listopadu 2011 v 22:03 | eSmy |  Povídky od eSmy
Děcka, kruci! Jako... tohle co jako je?! Jako?! eSmy! Ty... ty vrahu! Jak to děláš? Já ti normálně závidím! Takhle dokonale psát! Máš fakt perfektní nápady! Ale že totálně! Miluju tvoje povídky! Takže... tady máte další povídku od perfektní spisovatelky! Užijte si to!
Fandom: SHINee
Pár: 2Min // Onew/Jonghyun/Key
Žánr: Yaoi!
Autor: eSmy
Varování: 18+


"Bože, já se tak nudím…" zavil zoufale Jonghyun.
"Tak si něco čti. Mě to pomáhá…" poukázal na časpopis ve svých rukou Minho. Byl podvečer a oni vysedávali na hotelovém pokoji. Venku taková bouřka, až by se člověk bál. Bůh se na ně snad zlobil, nebo co. Kvůli tomu jim taky zrušili vystoupení, které je mělo zabavit na celý večer. Tedy, přesunuli ho na dobu neurčitou. Což znamená, když přestane tak lít. Bože, smiluj se nad námi! A teď se díki tomu pořádně nudili. Nečekali, že budou na pokoji tak dlouho, takže sebou neměli ani hloupé karty! Nic! Vlastně čekali, že se sem půjdou jen vyspat a pápá pokojíkčku. Ale ne, ten nahoře si pro ně připravili cosi jiného. Zničující nudu! Minho si četl nějaký časopis, co tady našel. Podotýkám, četl ho už po třetí. Ten už ho musí znát snad zpaměti. Key si cosi čmáral do bloku propiskou. Taemin, ten si jen polihoval na pohovce a čučel do blba, stejně jako Onew, který to ale praktizoval v křesle. A Jonghyun? Ten se vztekal. Nuda leze na mozek!
"Sakra, sakra, sakra…" nevydržel to. Kopl do malé stoličky u jednoho z křesel.
"Nech už toho," napomenul ho Onew, kterého už to věčné nadávání přestávalo bavit. A hlavne, tu židličku mu kopl rovnou na nohu. Tak není divu, že mu ruply nervy.
"A co mám jako dělat?" Onew už-už chtěl něco říct, a že ne moc klidně, to snad ani nemusím dodávat.
"Nechte se," vstoupil do toho Key, který už začmáral celý blok. Vstal a postavil se mezi ně. Podíval se na ně oba. Hyun vypadal, že je navztekaný víc. A tak, pro odlehčení vzduchu se mu zakvačil na ruku a vedl ho do jiné místnosti. Sice nebyl moc rád, ale aspoň změna, když už nic jiného. Zavřel za nima dveře. Jong sebou hned šlehl o postel.
"Já to nevydržím!" tresl hlavou o polštář.
"Nech toho. Něco vymyslím," pokusil se Key.
"A co jako? Když už zlyhal Onew, tak je to ztracené. Unudíme se k smrti!" jeho hlas zněl opravdu zoufale. Mladší z nich se zamyslel. Po chvíli přemýšlení vytáhl zpod postele menší tašku.
"Co děláš?" nechápal druhý a trochu se nadzvedl na postely.
"Co asi myslíš, snažím se najít něco, s čím se budem moct zabavit," přehrabával se v tašce a ani sám netušil, co hledá. Jonghyun na něj jen koukal, jako že: Ty ses zbláznil. Key zašmítral rukou v jedné z bočních přehrádek. Po hmatu rozpoznal něco kockatého.
"Možná jsem něco našel," vypískl hned nadšeně. Vyndal malí sáček se dvěma většíma kostkama.
"Bezva. A na co nám to jako bude?" podával se na to hnědovlasý otráveně.
"Nevím," vyndal kostky ze sáčku a prohlídl si je pořádně. Vlastně ani netušil, do koho tašky to zavítal. Tudíž, netušil, co drží v ruce. Když si ale přečetl slovo na jedné stěně kostky, rozlil se na jeho tváři úchylný škleb. To zajisté upoutalo i Hyunnieho. Key si kostky poobracel v rukou a čím dýl to dělal, tím se jeho úšklebek zvětšoval. To už Jongovi nedalo a musel se zeptat.
"Cos to našel?" on na něj však jen koukl s hvězdičkami v očích.
"Chceš si hodit kostkami?" druhý muž nechápal, co může být na kostkách tak zábavné, nebo zajímavé. Ale přikývl, alespoň něco, nebo ne?
"Doobře…" usmál se Key a přisedl si k němu na postel. Kostky v rukou. Důležitě na svého společníka vzhlédl. Pak hodil kostky na postel. Hyun se zvědavě podíval, cože to má být, že se tak šklebí. Hned mu to došlo. Na jedné z kostek bylo červeným napsané: RAMENO, na druhé modrým: KOUSAT. Hned vzal dva předměty do ruky a prohlídl si je.
"Ty jseš génius!" zasvítilo mu v očích. Tohle bude ještě zábava.
"Takže si zahrajem?" optal se hned.
"Jasně. Ale všichni… ať je větší zábava."
"Myslíš, že si kluci tady zahrajou?" koukl na něj kluk s červeným melírem ve vlasech trochu nevěřícně.
"Ale jo. Nuda dělá své."
"Taemin určitě hrát nebude. U něj když zmíníš jen něco o puse nebo líbání, zrudne jak rajče a odejde z místnosti."
"Možná, ale tak, myslím, že je na čase, aby konečně dostal svou první pusu, nemyslíš?" jiskřičky v očích se nedaly přehlídnout.
"A jak ho chceš ukecat?"
"Já ne, ne sám. Ale když na něj půjdem všichni, kývne nám na to. Uvidíš."
"Jak myslíš…" Key se zvedl z postele a přešel ke dveřím. Jen z nich vykoukl, porozhlédl se po pokoji a pak spustil.
"Onewe, Mihno, můžete na chvíli?" stočili se na něj tři páry očí. Dva jmenovaní na sebe nechápavě pohlédli. Ale jelikož neměli co dělat, tak se oba zvedli a přešli do vedlejšího pokoje. Taemin jen trochu blbě zíral.
"O co tady jde?" řekl si pro sebe. Ale moc ho to nezajímalo.
"Tak?" optal se černovlasý jen, co za nimi Key zabouchl dveře.
"Hele," podal mu Hyun dvě kostky. Prohlédl si jě.
"Odkud to máte?" nechápal, ale úsměvu se nevyhl. Minho mu kostky vzal z ruky a taky si je prohlédl. Pak je podal zpět tomu, od koho si je vzal.
"Je to důležité?" zašklebil se na něj Jong. Onewovi rychle docházelo, oč tady jde. Jen Minho to ještě nechápal.
"Zahrajem si?"
"Jasně, ať je zábava, ne? Stejně bychom se jen unudili k smrti," protočil oči v sloup, když si opět připoměl to utrpení.
"Ale všichni, jinak to nebude ono…" dodal Key stojící u dveří. Zašklebil se.
"Ale Taemin nebude chtít, když to uvidí."
"To mi došlo, musíme ho ukecat," pokračoval a opřel se o stěnu u dveří.
"Minnie je jak jeptiška. Ještě se s nikým ani nelíbal. Na tohle vám nekývne," vpadl do rozhovoru Minho. Bože, jak rád by ho políbil on sám. Chtěl být tím prvním, co to udělá. Kdyby se nebál, že to koťátko se splaší a uteče, už by to udělal dávno.
"Nám? Nejsi to ty, komu se tady líbí? Ty by si hlavně měl chít, aby na to kývl, ne?" Jong zahájil protiútok. Á, hned první střela a ronou do černého!
"Co prosím…" skusil se Minho bránit, to bylo však úplně zvytečné.
"To sis opravdu myslel, že si to nikdo z nás nevšiml?" pozvedl hnědovlasý obočí do závratných výšek.
"Já…" nezmohl se na slovo. Obrana byla prolomena, není už so chránit. Tajemství odhaleno, bitva prohraná!
"Tak fajn," uhrál to do autu. Ani neprohrál, ani nevyhrál.
"Jak?" zeptal se rovnou na projednávanou věc.
"To už nech na mě," zahlásil Onew, "jo a sežeňte flašku, ať to nějak vypadá," rozkázal ještě, než vypadl z pokoje, zpět k Minniemu. Ten jen nezaujatě koukl na kluky, jak vypadli z pokoje. Key a Jong se vydali někam pryč (hledat flašku) a zbylí dva se posadili.
"Vymysleli jsme něco na zahnání nudy," hlesl Onew.
"Co?" Min se nadzvedl a sedl si na pohovku.
"Zahrajem si kostky," poukázal na dvě dřevěné kostky v jeho rukou. Světlovlasý kluk nemohl vidět, co je na nich napsáno a tak jen přikývl.
"Jo a účast je povinná," dodal právě příchozí hnědovlásek. Taemina ani nenapadlo, že by nesouhlasil. Tady se nudil. Když však zahlédl plastovou flašku, kterou měl v rukou druhý příchozí, který byl hned za Jongem, trochu se vyděsil. Koukl na Onewa.
"Neříkal si, kostky?" snažil se nedat znát rozrušení.
"Jo, kostky. Je na nich napsané, co máš dělat. Zakroutíš láhví. Ten na koho ukáže hodí kostkami a bude muset udělat to, co mu padne. Pad točí on a tak dále a tak dále. Nemůže však vybrat sám sebe, to je celé. Jednoduchá hra ne?" usmál se na něj.
"Jo, jasně, chápu," jen přikývl a snažil se zahnat obavy. Vždyť to jsou jen kostky, co se může stát? *hodně!* Kluci zatím položili láhev na stůl a poupravili prostor. Posunuli křesla a vzali ještě dvě židle, to vše uzavřeli do kruhu. Při tom si přirozeně museli dva členové kolektivu vstát, jelikož asi by bylo od věci přesouvat křesla, na kterých někdo sedí, že? Vše připraveno, na hru.
"Kdo točí první?" optal se černovlasý a kostky položil na kraj stola.
"Já si tu láhev přinesl, já si s ní i zatočím," nabídl se hned Key, a s jakou radostí. Postavil se, chytl láhev uprostřed a pohybem ruky jí zatočil. Rychle se točila, pomalu zpomalovala, až nakonec zastavila. Hrdlo ukazovalo na Onewa.
"A já si kostky přinesl, já si s nimi i zaházám," zasmál se, vzal kostky a hodil je na stůl.
Červený nápis: KOLENO, modrý: HLADIT.
"Tak jo zrzko, nastav koleno," pobídl Keye se smíchem. Ten vstal, přešel kousek k němu a na stůl drze vyložil nohu.
"Ať se líbí," Nastavil koleno pro jeho potěšení. Všem na rtech pohrával pobavený úsměv. Tedy, všem až na jednoho. Černovlásek zvedl ruku a přejel s ní laškovně po jeho koleně, směroval nahoru, když ho smetla čísi ruka.
"Koleno, ty úchyle!" vypískl varovně Key a vrátil se zpět na své místo. Onew s na něj ublíženě podíval.
"Jaký pak jsem úchyl? Teď si mě urazil!" všichni se zborově zasmáli. Takový obličej, co nahodil. Kdo by se nesmál. Dokonce i vykolejený Min se musel pousmát.
"Pardón, ty jseš neviňátko," Key se zatvářil omluvně. Mihno hodil očkem po Minniem.
"Točíš!" dodal šklebící se červenovlásek.
"Jo, jo," Onew zatočil láhví. Ta se opět zatočila, tentokrát její hrdlo ukázalo ja Jonghyuna. Černovlasý mu podal kostky. Hodil. Červený: RUCE, modrý: LÍBAT. Key si nemohl pomoct.
"Pozdrav princeznu Hyunie," opět nasledoval výbuch smíchu.
"Pf, že princeznu," dělal leader opět uraženého. Dělal! Ale když viděl, jak se ostatní tlemí, ani on to nevydržel, taky spustil hlasitý smích. Hyun se zvedl, nastavil před Onewa ruku, ten mu podal svou. Políbil jí na hřbet, pak se na něj lišácky podíval a začal ji celou zasypávat polibky až k předloktí. To už mu ji však černovlasý vytrhl.
"A druhá co? Ruce, ne ruka!" zdúraznil a podal mu i druhou. Hnědovlasý na ni opakoval stejný postup.
"Rád jsem vás poznal, princezno. Bavte se na bále a neošukejte mi tady všechny prince, prosím!" pustil mu ruku a pomali odkráčel zpět. I to bylo vtipné. Šel totiž pozpátku a nezapomněl při tom koukat ze strany na stranu, jakože: Já tady vůbec nebyl! Tak po tomhle už se všichni tlemili jak zmyslů zbavený. Dokonce i Taemin se musel smát. Na jejich úchylné narážky už byl zvyklý. Skoro zapoměl, že jeho to taky nemine. Hyun se vzpamatoval ze smíchu a zatočil opět láhví. Ta ukázala do prázdna, někde vedle Mina.
"Takže znova…" opět s ní zatočil. Teď ukázala opět na červenovlasého kluka, který seděl hned u něj na druhé židli.
"Láhví jsem už kroutil, teď chci kostky! Natáhl nedočkavě ruce před sebe a několikrát je naprázdno sevřel. Hyun mu je se smíchem a slzičkami v očích podal.
"Muahahahaha," zasmál se hrubším hlasem a hodil. Modrá: LÍBAT, červená: UŠI. Zatlemil se a sladkým hlasem řekl: "Babičko, proč máš tak veliké uši?" nahodil nevinný kukuč. Opět, smích. *Lulí je pod stolem už od princezny*
"Já nevím, karkulko."
"Tak já si to zjistím," naklonil se k němu. Provokativně mu foukl do ucha. Chytl si ho za tvář a vsál jeho lalůček do úst. Jemně ho kousl. Chvilku si s ním hrál. Jong už myslel, že tohle neskončí jen u ucha. Právě když už to skoro nevydržel, jak ho to vzrušovalo, přestal.
"Tak nic babičko, ty nejsi vlk, klidně spi dál," zahlásil a pohodlně se usadil na své židli. Dělal, jakoby nic neřekl. On nic. Všichni smích. *Lulí je mrtvá!* Takhle to pokračovalo ještě pár kol. Na Mina neukázala flaška ještě ani jednou. Proto byl v úplné pohodě. Zatím museli udělat kluci jen takové ptákoviny, jako: olíznout si rameno, dotknout se uší, nebo hladit "otazník". Jo, to ještě nevíte. Na každé z kostek je na jedné stěně otazník. To jakože si můžete vybrat, co z otho chcete. To však hodil Onew a nebyl by to on, aby neudělal nějakou blbost. Měl pohladit nějakou část těla Hyuna. To však ne.
"Zavři oči," nakázal. Nenápadne vzal ze stola propisku, kterou si Key čmáral. Všichni potlačovali smích.
"Našpul rty," nakázal dál. Jonghyun sice měl tendenci dostat další záchvat smíchu, ale potlačil to nutkání a provokativně na něj vyšpulil rty. Onew ho chytl za bradu. V druhé ruce svíral malý předmět. Když už tam tak stál moc dlouho a nechal ho napjatě čekat. Náhle mu propiskou přes rty napsal otazník a bodku mu umístil přesně do prostředku brady. Jong jen vykuleně otevřel oči a nechápal co se děje. Zatím co ostatní ce váleli v křečích. Ještě ho po rtech - otazníku - pohladil a vrátil se na místo. Opět zatočil láhví. Tentokrát už se tomu Taemin nevyhnul. Hrdlo láhve ukázalo přesně na něj.
"Konečně je to fér," zasmál se Onew a podal mu kostky. Minho jen doufal, stejně jako Min, že to bude jen prkotina, jaho pohladit rameno, nebo podobně. Min zaváhal.
"Házíš," pobídl ho Onew a ostatní očekávali, co padne. Kostky si chtěly hrát! Modrá: LÍBAT, červená… RTY! A sakra!
"Hm, to bude sladká pusinka," zasmál se smíchem opitý černovlásek a našpulil rty, čekal, až jej Taemin políbí. On čekal, že to opravdu udělá? Min jen civěl na jeho rty, jak čekají na ty jeho.
"Na to zapomeň," praštil do stolu, až z něj jedna z kostek spadla na koberec. Vstal a vypadl odtamtud rychleji než stíhačka. Zamkl se v koupelně. Onew už při bouchnutí věděl, že se polibku nedočká. Otevřel oči, ostatní těkali očima z jednoho na druhého. Jen Minho na něj naštvaně koukal.
"Řekl jsem něco špatně," dělal blbýho. *Lulí, v tom ste si podobní* Minho nad tím pokroutil hlavou a odebral se za ním.
"Já nic neřekl," obraňoval se.
"Nech je," přistoupil k němu červenovlasý a obkročmo si na něj sedl. *Ti to teda neberou oklikou!*
"Já to udělám za něj," po těchto slovech následoval vášnivý polibek. Jonghyun na to jen závistlivě hleděl. Ne však dlouho. Vstal, postavil se ke křeslu, mladšího kluka chytl sa vlasy a tím ho donutil zaklonit hlavu.
"Já jsem tady taky," řekl jen a už si užíval jeho rty. Leader mu zatím, co ho Jong líbal, povytáhl tričko, které mu pak po chvíli přetáhl přes hlavu, stejně tak skončilo i jeho tričko i to Hyunovo. Nechal je, ať si užijí jeden druhého, on zatím přeskoumával hruď červenovlasého mladíka. Nejdřív jenom zvědavýma rukama, později taky nedočkavým jazýčkem. Pohrál si s jeho bradavkou, tak i s druhou. Key sténal do polibku. Jedna ruka v Onewovích vlasech, druhá se sama, bez pomoci snažil rozepnout pásek na Hyunnieho kalhotech. Na pomoc v boji mu přišel pomoct sám majitel kalhot. Rozepl si pásek a nechal si nešikovně jednou rukou stáhnout kalhoty. Černovláska už však přestalo bavit, že si ty hebké rty užívá jenom Hyung. Za krk si otočil červenou hlavu k sobě a dravě se přisál na jeho ústa. Chutnaly skvěle! Nechal se od něho hladit po zádech i hrudi. Bylo to příjemné. Hyun se zatím zbavil kalhot i trenek. Proč se zdržovat? Jeho kamarát už se tyčil do výšky. Co říct, ty kostky dělali své, a hlavně, když to někdo umí tak to umí! A tihle dva to sakra věděli! Jednu z rukou, která bloudila po Onewově těle, pověžil akůtnejším případem. Navedl ji do svého rozkroku, ať dělá, co umí…
***
"Mine, otevři…" klepal Minho na zamčené dveře koupelny. Nic se odtamtud neozývalo.
"No ták, Minnie, nech toho a otevři mi…" zkusil opět. Opět nic. A tak to zkoušel ještě několikrát. Z pokoje, kde nechal ostatní, už bylo slyšet potlačované sténání. Bylo mu jasné, co se tam odohrává. *Co asi? Lulí, že zase čumíš s popcornem rozhádzeným všude kolem?*
"Po dlouhé době proseb konečně uslyšel, jak klapl zámek. Odemkl mu. Dveře se však nijak nehly. Chtěl, aby šel dovnitř. Dobře tedy. Sáhl na kliku a pomalu ji stisl dolů. Ještě pomaleji otevřel dveře. Jendřív jen nakoukl dovnitř, pak vešel a zavřel za sebou.
"Zamkni…" zazněla tichá prosba. Minho ji sice nepochopil, ale udělal, co po něm světlovlasý kamarád chtěl. Taemin mu byl otočený zády. Seděl bokem opřený o vanu na malé podložce. Potahoval a jeho ramena se chvěly.
"Jen mi neříkej, že bulíš…" načal Minho nešřastně.
"Já… *smrk*… když já… *smrk*…"
"Ale no ták. Víš, že Onew má někdy blbý řeči. To si nesmíš brát k srdci," položil mu ruku na rameno.
"O to *smrk* o to nejde *smrk*…" otřel si nos i drobné zaschlé slzičky na jeho tváři. Nechtěl, aby Minho věděl, že brečel, i když to bylo tak očividné. *Lulí, ty si čum na ty tři. Já budu raději sledovat tohle a pojídat u toho palačinky!*
"Tak o co jde? Hm?" donutil ho otočit se na něj. Min teď seděl zády opřený o vanu.
"Já… víš… já jsem se…" šlo to z něj jak z chlpaté deky. Hnědovlásek vědel, co chce říct, chtěl to však slyšet od něj.
"Já jsem se ještě nikdy… s nikým…" to už byl Taemin rudý jako rajče, "…nelíbal…" to poslední slůvko jen zašeptal. S rudými tvářemi sklopil pohled do země.
"A co je na tom," řekl hned a pohladil ho po líci.
"Je to… trapné… v mém věku už všichni…"
"Jo, já vím. Ale o to jsi vzácnější…" zvedl mu hlavu a donutil ho podívat se na něj.
"Myslíš, že bych se do tebe zamiloval, kdyby sis to rozdal s každým?" Min jen vykulil oči. Syšel opravdu to, co si myslel, že slyšel? *Palačinky jsou rozházené ve vaně!*
"Ty… CO?" druhé slovo vykřikl možná až moc nahlas. Hned si dal ruku přes pusu, bál se, že ho uslyšeli i ostatní.
"Neboj, ti mají jiné starosti…" jakoby mu četl myšlenky. Chytl ho za ruce a oddálil je od jeho tváře. Pomalinku se k ní naklonil.
"Tak mi dej pusu…" usmál se na něj.
"Proč mi ji nedáš ty?"
"Ten zbabělec ve mně se zase ozval," chvíli na sebe jen hleděli. Když se Taemin k ničemu neměl, tak se Minho rozhodl, že toho sraba v sobě vyžene ven!
"Tak pojď ke mně," jednu ruku přesunul na jeho krk. Jemně se dotkl svými rty těch jeho. Pak přitlačil. To už se však setkal se vzdorem. Minnie spanikařil a odtáhl se. Hlavu zabořil do jeho ramene.
"Tak ne…"
"Já to neumím…" přerušil ho tiše.
"Neumíš? Ale no… jen tak jemně, jo?" Když Min přikívl, opět se dotkl jeho rtů. Tentokrát si dal načas. Jemně ho líbal, nechal ho, ať se taky zapojí. Pokusil se o to. Zbytečně to raději neprotahoval. Světlovlasý kluk si položil hlavu na jeho rameno a nechal se objímat.
"Nikomu to neříkej…" zašeptal.
"Ale no… bylo to hezké," pohladil ho ve vlasech.
"Podívej…" zvedl před něj svojí ruku, "vidíš, jak se třesu?" a opravdu, jeho ruka se třásla jako počas tuhé zimy někde venku.
"Proč?"
"Proč? Vždyť to byla první pusa s tebou," přitáhl si ho plíž k sobě. Ruku mu položil na stehno. Min si toho ani nevšiml. Teď byl zaměstnaný něčím jiným. Svými myšlenkami. Dostal první pusu v životě! To je velká věc!
"Heh, aké ticho najednou…"
"Nechtěl jsem rušit tu krásnou chvilku," zašeptal mu na odpověď hnědovlásek.
"Neměli bychom už jít? Budou se divit, co tady děláme tak dlouho…"
"Ne, ne… Myslím, že to co se tam děje, nechceš vidět..." řekl mu tichounce a přitiskl si ho ještě blíž. Ignoroval nechápavý pohled ze strany té malé kočičky. Taemin chvíli přemýšlel, až se jeho oči najednou zúžili novozjištěným faktem.
"Neříkej mi, že oni tam…" Hnědovlasý jen přikývl. Minnie polkl.
"Tak to opravdu nechci vidět…" to jsem rád. Tuhle poznámku už světlovlsý mladík nepochopil, ale asi ani nechtěl. Tak tam jen seděli a užívali si toho božského ticha. Žádné trapné ticho, jak to bývá… *Hluk z vedlejší místnosti jsme si odmysleli.*
*Autorka bulí ve vaně. Sakra, to je tak zlaťoučký! Je sentimentální, to ona ví. Ale nezlobte, připomíná jí to staré časy…*
***
*Lulí, teď se vracíme k tobě!*
"Key… ach…" vzdychal Hyun, když ho konečně mladší kluk vzal do úst. Jeho ruka už mu nestačila. Potřeboval cítit ten horký dech, to vlhko, jeho úst… Mezitím, co Key kouřil Hyunnieho, který stánal na plné hrdlo, Onew si rozepl vlastní kalhoty a pokusil se je so nejvíc stáhnout. Co nebylo zrovna jednoduché, když ja něm Key seděl. Něco se ale povedlo. Alespoň oslobodil svůj úd od toho vězení. I červenovláskovy rifle byly v místech jeho rozktoku dosti napnuté. Proč mu nepomoct? Rozepnul mu pásek, knoflík… zip… a je venku. Rukou si s ním pohrával, stahoval předkoužku a při tom jazykem dráždil jeho ztvrdlé bradavky. Usadil si ho na klíně tak, aby se jejich erekce dotýkaly. Jednou rukou dráždil jeho, druhou sebe. Snažil se, aby se u toho jejich chlouby třely o sebe. Oba vzdychali nahlas a neskroteně. Třešničku tomu nasadil Jong, který je doplnil svým hlasem. On taky vyvrcholil jako první, rovnou do červenovláskových úst. Ten se chtěl odtáhnout, avšak Hyun ho v návalu slasti chytl za vlasy a nedovolil mu se odvrátit. Až když trochu povolil, mohl si Key konečně vyndat jeho pýchu z úst. Skoro ho udusil. Nedostal však čas se ani pořádně nadechnout, už přišel další úder, který ho opet potopil pod hlanidu a bral mu dech. Onew si ho přitáhl pro hladový polibek. Bylo mu úplně jedno, že jeho ústa jsou plná Jonghyunova semene. Líbal ho i přes to a pocítil tu známou chuť. *Jo, jo, už ho taky kouřil! Nehádejte se už…* Jakmile dostal konečně Key možnost se vydýchat, rozkašlal se, jak mu zaskočilo to, co ho skoro udusilo. Lae jeho dva společníci byli, jak se zdá, až příliš nadržení, jelikož ho nenechali vydechnout. Tentokrát si jeho rty pro polibek ukradl hnědovlásek. Rukou mu zajel pod kalhoty, mezi jeho půlky. Vyhledal jeho dírku a zasunul mu tam jeden prst. Key mu zavzdychal do úst. Černovlásek se zatím věnoval jeho chloubě a opět zkoumal jeho hebkou kúži jazykem. Někdy i kousl, silněji, jemněji… opět ho dráždil, nedal pokoj ani bradavkám. Takhle to pokračovalo, až dokud se konečně neudělal na jeho bříško. Opřel se znaveně o jeho hruď. Avšak Onew, to bylo na dýl… Key opět nedostal šanci si vydechnout. Jen malou chvíli, to když Jong shrábl všechno ze stolu, pak byl přinucen slézt z křesla. Hyunnie mu stáhl kalhoty a pomůrně drasticky ho přehl přes stůl. Nechal ho, ať na něj vyšpulí tan jeho sexy zadeček. Klekl si k němu a věnoval mu polibky na obě půlky. Prsty při tom zajel dovnitř jeho těla. Key sténal, ani to mu však nebylo dlouho dopřáno. Onew se zbavil svého zvyšného oblečení a postavil se rovnou před něj. Pevně ho chytl za vlasy a donutil ho, aby vzal jeho penis do úst a pořádně ho vykouřil. *Lulí už nemá co jíst. Všechen popcorn je na zemi!* To už z něho hnědovlásek vydnal všechny prsty a napřímil se. Ještě si naslinil prsty a naposled přejel po jeho otvůrku, než na něj nasměroval vlastní, touhou vztyčený úd. Na jeden příraz do něj vnikl až po kořen. Nebyl tedy moc šetrný… Alespoň však chvíli počkal, než si zvykne. Až pak do něj začal přirážet. Nemohl si všimnout několik slziček, co mu stekly po tvářích. Bolest však rychle odezněla, i přes Hyunnieho nešetrné zacházení. A ne jen Hyunnieho… Onew taky nebyl moc tolerantní. Prakticky napichával jeho hlavu ve vlastní prospěch. Key měl oči plné slz, ne však bolestných. Ty spůsobil dávící reflex, s kterým měl problém pokaždé, když mu Onewov úd pronikl skoro až do hrla. Tomuhle se říká hlubokej orál! I když ne úplně dobrovolný…
Hyun se konečně prohnul a vyvrcholil do toho úzkého prostoru. Netrvalo dlouho a následoval ho i Onew, s tím rozdílem, že on se udělal do jeho úst. Alespoň něco pro něj udělal. Vyndal svou pýchnu hned a nechal mladíka, ať se neudusí. Key se pokusil spolknout. To však nešlo, bylo toho moc a tak to jednoduše vyplivnul a opět se rozkašlal. Ani teď se toho však moc nezměnilo. Opět ho nenechali vydechnout. Hyun se rychle vzpamatoval a donutil ho vstát, chtěl ho políbit a taky tak učinil. Následoval další vášnivý dechberoucí polibek. Opět další známá chuť. *Jo, Onew a Jonghyun spolu už spali a taky jeden druhého kouřili. Prosím, žádné hádky…opět…*
Onew se opět posadil do křesla a nechal Jonga ať nasměruje tu jejich, dnešní, malou děvku rovnou na něj. Pomohl mu dostat se na křeslo a taky na něj dosednout. Teď už to nebolelo. To ještě nevieděl, co přijde dál… *Lulí skanduje: Jóó, udělej to, udělej to!*
Jonghyun ho ještě nenechal se zvednout a opět dosadat. Ještě ne. Tlakem ho donutil se víc předklonit. Černosvlásek hend věděl, o co mu jde. Hladově ho políbil, aby odpoutal pozornost. Hnědovlásek opět nasměroval svůj, opět vzrušený penis, na jeho otvor. Tentokrát byl o poznání nežnejší. To však neměnilo nic na tom, že na Keyho to bylo příliš. Snažil se odtáhnout od Onewa aby mohl slobodně křičet, ten však držel pevně. Zpanikařil, jak ho bolel zadek a bouchal pěstmi do všeho kolem. Tedy, odnesla to hlavně černovláskova hruď. *Lulí křičí: Jóóó, ojeďte ho! Pořádně!*
Když už v něm byl konečně po kořen a přestal se hýbat, bylo to akorát včas, jelikoz Key Onewa kousl do rtu. Konečně se od něj mohl odtáhnout. Hned na to bolestně křičet.
"Ty ses zbláznil?! Tohle ne! Aaau…" zajíkl se bolestí, když se mírně pohnul na jejich klínech, jak se snažil vyváznout živý a zdravý a bez natrhnuté prdele! Když však přišel úhybný manévr v podobě ruky v jeho klíně, dokonale ho to zaměstnalo. Na bolest úplně zapoměl. A pak? Pak přišli na řadu zbylí dva! Ti si po očku dali signál a oba najednou začali přirážet. Sakra, to bylo hluku! Bylo je slyšet snad až k nim domů! A to byly pěkně daleko od domova… Nejdřív jemné přárazy se stali prudšími, rychlejšími… zběsilejšími… Než konečně všichni tři postupně nedosáhli vrcholu. První z něj vyklouzl Hyun, pak i Onew. Avšak, to musel Keyovi Jong pomoct, aby se vůbec udržel na nohou. Položil ho na gauč a políbil ho. Už ne hladově, ale nežně.
"Vy jse blázni…" řekl potichu a opatrně se převalil na bok.
"Odnesu ho do koupelny, sprcha mu pomůže…" nabídl se Onew.
"Já to zvládnu i sám!" vykřikl Key naštvaně. Bolel ho zadek a to nebylo jediné. Všechno ho bolelo a to jen díky těmhle dvěma nadržencům! Pokusil se nějak překulit na zem a pak vstát, nohy ho však zradily. Ne a ne poslouchat. Hyun ho chytil akorát včas. Pak ho už bez velikých řečí vzal Onew do náruče a šel s ním, směr koupelna. Ještě se podíval na Jonga ve smyslu: Koukni, jak to tu vypadá… a odešel. Koupelny byla zamčená. Zalomcoval klikou, nic…
"Hele, co má tohle být…" křikl. Najednou se otevřeli dveře a v nich Minho s Taeminem. Minnie na ně vytřeštil oči, když viděl, že jsou oba nazý a ještě k tomu… no… už nic… Minho rychle spěchal pryč, do jiného pokoje. Snažil se, aby Minnie neviděl ani Hyuna jak poběhuje po pokoji a zbýrá všechny věci…
***
"AAAAU…" ozvalo se ráno, když se kdosi sápal z postele.
"Doprdele… kdo budí tak brzo?"
"Do prdele už ne!!!" křikl rychle Key, ani si neuvědomil, co říká. Onew a Jonghyun se na něj podívali. Key na ně jen hodil ublíženě naštvaný pohled a odebral se kulhavým krokem do koupelny.
Ti dva se na sebe podívali.
"No co, on našel ty kostky… může si za to sám…" hodil to pod koberec Jonghyun.
"Taky pravda… ať si nestěžuje…" souhlasil Onew. Oba to sebou šlehli o postel a spali dál.
"ÁÁÁÁuuuuu..."

P.S. Čí byly doprdele ty kostky?!
 


Komentáře

1 eSmy | Web | 22. listopadu 2011 v 22:19 | Reagovat

ty ma ale vychvaľuješ :D Nepreháňaš to trošku? Ešte si o sebe budem veľa myslieť :D.... jop a potom tam treba tú poslednú vetu ešte, bude dôležitá v tej ďalšej jednorázovke-pokračovaní :D

2 keishatko | Web | 22. listopadu 2011 v 23:55 | Reagovat

tak to bolo niečo :D :D paráda :) škoda, že môj zlatík Taemin je taký plachý ale zato hrozne rozkošný :D :D

3 Hatachi | 23. listopadu 2011 v 0:35 | Reagovat

Ty vado to bylo maso... Už vim co si mam představit pod pojmem 2v1. Jinak skvělá povídka.

4 Terry | Web | 23. listopadu 2011 v 16:38 | Reagovat

He tak to bylo něco. Ta trojka, to byl docela masakr :D Ale 2Min byli neuvěřitelně rozkošníí :))
Parádní povídka :D

5 ElenEstel | 23. listopadu 2011 v 17:53 | Reagovat

wow je to úchvatný

6 syrinox | 5. května 2012 v 11:45 | Reagovat

Aaaaaa, tak tohle bylo vážně něco... Hyun a Key... awwww, jak já ty dva miluju a ještě k tomu Onew.... Nooo bože.... Aaaa, málem jsem tu umřela! Dokonalá povídka totok :D Muheheh

7 Kamish | 12. prosince 2012 v 2:46 | Reagovat

vsadím se, že ty kostky byly z Minnieho tašky :-DDD

8 G-Lee | 30. března 2013 v 15:47 | Reagovat

to ako si vedela? Dobre typuješ... *What? nestíham* [7]:

9 G-Lee | 30. března 2013 v 15:59 | Reagovat

To bolo super. 2min bolo roztomilé ale tá trojka...úžasné. Zbožňujem JongKey a + Onew...WOW ♥ Key ♥ chudáčik veď ho tam skoro udusili...to bol fakt masaker tak tomu sa fakt hovorí "Two in One"!... Ten koniec od tých 3 hviezdičiek-no proste BEST...a vtom odseku najlepšia časť: "Doprdele… kdo budí tak brzo?"
"Do prdele už ne!!!" křikl rychle Key, ani si neuvědomil, co říká. *ležím polomŕtva pod stolom a od smiechu až plačem* A nakoniec ho ešte obvinia,že si za to môže sám lebo on našiel tie kocky...chudáčik. Ale aj tak proste super,som strašne nadšená...idem čítať pokračovanie... *teda ak dovtedy už úplne neumriem od smiechu* :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~