Doučování

5. listopadu 2011 v 19:20 | Luli(na) |  SuJu povídky
Děcka, tak se mi podařilo dopsat další povídku na přání, sice mi to trvalo témeř celý den (ne, nepsala jsem celý den, to jsem jen pořád dělala hovadiny, místo, abych psala :D), ale dočkali jste se :D
Uhn, no, myslím, že se to povedlo, napadlo mě to, když jsem viděla v televizi jednu reklamu, tak jsem se toho hned chytla :D Doufám, že se bude líbit :DFandom: Super Junior
Pár: SiChul
Autor: Luli(na)
Varování: 18+
Věnování: Povídka na přání pro Hanako
Dodatek: Odkaz na onu reklamu - ZDE"Můžete mi vysvětlit, Siwone, jak je možné, že se vaše vědomosti nijak nezlepšili ani po všech těch hodinách doučování?" pokroutí hlavou nechápavě profesor biologie, Heechul.
Siwon má tendenci ušklíbnout se, ale nakonec se přemůže a neudělá to. To by si moc nepomohl - šklebit se do obličeje svému třídnímu.
"Možná jsem jen pořádně nepochopil látku." Pokrčí rameny. Heechul si povzdechne, zapíše další pětku do studijního průkazu a propálí Siwona pohledem.
"Dnes odpoledne další doučování. A opovaž se nepřijít." Varovně se na něj kouká. Siwonovi zacuká obočím.
"To bych si nedovolil." Ujistí ho, vezme svůj průkaz a jde na místo. Heechul se za ním chvíli kouká, pak si povzdechne.
"Dnes už zkoušet nebudu, je to marné. Jdeme na novou látku." S tím zabouchne třídnici a vymění ji za učebnici.
"Ten profák si na tebe snad zasedl, to bys měl nahlásit, není normální, aby tě nechal přepadnout." Promluví na něj okamžitě Donghae, jeho nejlepší kamarád už od školky. Siwon po něm hodí pohledem.
"Nenechá mě přepadnout. Ale máš pravdu, zasedl si na mě." Podivně se mu bleskne v očích.
"Vy dva, nechte toho, jinak si vás do kabinetu pozvu oba." Okřikne je Heechul. Donghae se na něj zděšeně koukne, zatím co Siwon se ušklíbne. To by taky nemusel být špatný nápad.
"To nebude nutné." Ujistí ho Donghae a raději se začne věnovat výkladu, vážně nepotřebuje trávit několik hodin nad učebnicemi biologie a šprtat se všechny ty bláboly, které jej stejně nezajímají…

*

"Nechceš přeci jen vzít nohy na ramena? Řekneš, že ti volala matka, abys vyzvedl malou ségru ze školky, nebo tak něco." Zeptá se už po několikáté Donghae, Siwon však jen pokroutí hlavou.
"Raději bych šel na to doučování."
"Jsi divný, já bych se na nějaké doučování vážně vykašlal." Kroutí hlavou jeho kamarád.
"Nevíš, o co přicházíš. Studování učebnice biologie je opravdu hodně zajímavé." Donghae se na něj ironicky koukne.
"Já tě neznám." Řekne jen a s kroucením hlavy odejde do šaten, zatím co Siwon zamíří do druhého patra. Chodby už jsou prázdné, jelikož už dávno zazvonilo na hodinu. Zaklepe na známé dveře, ani nečeká na vyzvání a vejde dovnitř. Heechul vzhlédne od složky, kterou drží v ruce a podívá se na Siwona zpoza skel brýlí. Odloží dokumenty a vstane.
"Dnes se budeme opravdu věnovat biologii, Siwone, tvoje známky jsou strašné." Promluví přísně.
"Ale no tak, profesore, už jsem vám to přece říkal." Siwon otočí klíčkem ve dveřích, v očích se mu ďábelsky zaleskne.
"Jediné, co z biologie potřebuji vědět," přistoupí k Heechulovi, obejme jej kolem pasu a přitiskne ho k sobě. "je, to, kam ho mám zasunout tak, abych ti způsobil co možno největší rozkoš." Nečeká na jakoukoli profesorovou reakci a hladově se přisaje na jeho plné a lákavé rty.
Heechul zavzdychá, obtočí ruce kolem Siwonova krku a do polibku se zapojí. Je mu hned jasné, že na doučování může rovnou zapomenout. Prohne se slastí, když mu Siwon zajede rukama pod košili a pohladí jej po rozpálené kůži.
"Chci tě." Zavrní Siwon do polibku a zajede mu kolenem do rozkroku. Starší muž zaskučí slastí, rty se přisaje k Siwonově krku a nechá se jim zvednout. Obejme jej nohama kolem pasu a natiskne se na něj, co nejvíc to jde. Siwon udělá pár kroků, obejde stůl, na který posadí svého milence. Odtáhne se od něj a zadívá se mu do očí.
"Ani netušíš, jak moc po tobě toužím." Zašeptá.
"Vím to. Stejně tak toužím i já po tobě." Přitáhne si svého studenta do vášnivého polibku.
Siwon rychle rozepíná Heechulovou košili, rty zkoumá odhalenou kůži, hryzne jej do bradavky, čím způsobí, že Heechul slastně vydechne. Rozepne sako školní uniformy, svlékne jej ze svalnatých ramen a nechá ho spadnout na zem. Stejně jako mladší z nich, i on začne rozepínat jeho košili. Nejdřív jej ale zatahá za kravatu, rozváže jí a stáhne mu ji z krku. Siwonovi se opět bleskne v očích, popadne kravatu, chytne staršího muže za ruce a hladově jej políbí na rty. Jazykem se dobije do jeho úst a hladově je plení. Heechul zavře oči a tiše skučí, jak je mu to příjemné. Ani nepostřehne, že mu Siwon svazuje ruce za zády.
"Teď si s tebou pohraju, lásko." Zavrní spokojeně. Heechul nejdřív nechápe, pak si uvědomí, že nemůže pohnout rukama.
"Siwone." Zavrčí nebezpečně.
"Copak?" ušklíbne se Wonnie a rozepne poklopec jeho kalhot. Vezme Chula kolem pasu a postaví jej na nohy, jen na chvíli, aby z něj mohl stáhnout kalhoty i trenky. Pak jej opět vysadí na stůl. Heechul sebou nechá manipulovat, jak se jeho milenci zlíbí, ostatně, nemá na výběr.
Siwon sjede jeho nahé tělo pohledem, myšlenka na to, jak jej může vydráždit, způsobuje, že jeho kalhoty začínají být čím dál, tím těsnější. Přisaje se rty na Heechulův krk, jazykem krouží po jeho kůži, přesune se na jeho klíční kost, kterou jemně skousne. Heechul zaklání hlavu do zadu, z hrdla mu unikají tiché steny. Tak rád by teď sám zkoumal to dokonalé tělo, svázané ruce mu to ale nedovolují.
"Siwone, háááh!" vykřikne a ruce sevře v pěst. Siwonovy ústa objímající jeho penis mu způsobují mžitky před očima. Mladší muž si jazykem pohrává s Chulovou chloubou, rukama masíruje jeho stehna a vychutnává si slastné steny toho božského stvoření.
Obkrouží jej jazykem a zoubky zatahá za jeho žalud. Heechul si samou slastí kousne do rtu. Siwon se zamračí a vypustí jej z úst.
"Chci tě slyšet sténat, Chulie." Podívá se do jeho touhou zastřených očí.
"Ne…nemůžu, někdo… nás uslyší." Heechul zrychleně dýchá, je vzrušený na maximum, cítí, jak mu po tváří ztékají kapičky potu. Siwon vezme jeho tvář do dlaní a měkce jej políbí.
"Tak ať. Není nic krásnějšího, než tvé steny. Nic." Vnikne jazykem do jeho úst, Heechul zavrní slastí.
"Wonnie!" prohne se slastí, když jej Siwon opět vezme do úst. Hnědovlásek jej saje a až mučivě pomalu pohybuje hlavou.
"Ach, Siwone, bože." Vzdychá.
"Víc, prosím. Netrap mě." Prosí, ale Siwon má jiné plány. Chce si s ním pohrát co nejdéle. Aniž by se přestal věnovat jeho chloubě, sáhne do šuplíku a nahmatá tubu s gelem, kterou si tady Heechul schovává právě pro tyhle případy. Nanese si chladivou tekutinu na ruku a zajede k Chulově konečníku.
"Háááh." Další slastný sten způsobený náhlým vniknutím do jeho těla. Siwon se v něm pohybuje prstem, zatím co zkušeně zpracovává jeho chloubu.
"Víc!" vykřikne Heechul zoufale, srdce mu tluče tak, že má pocit, že mu brzo vyskočí z hrudníku, sotva popadá dech, jak se z něj dere jeden sten za druhým.
Siwon do něj pronikne dalším prstem, různě jimi kroutí a roztahuje ho.
"Siwone, já… já chci víc." Prosí jej dál. Potřebuje ho cítit v sobě, tak moc ho potřebuje. Mladší muž ale nevypadá, že by hodlal uposlechnout.
"Wonnie, prosím, prosím!" vzdychá tak hlasitě, že jej musí být slyšet až v ředitelně, je mu to ale jedno. Siwon jej vypustí z úst, olízne celou jeho délku a pokračuje výš. Přejde jazykem po jeho bříšku, hrudníku, krku, přejde po jeho čelisti a zastaví se u rtů.
"Oč prosíš?" Zeptá se, v očích mu svítí hravé plamínky.
"Nehraj si už se mnou, vem si mě, Siwone. Hned, jinak tě nechám propadnout!" zaskučí. Siwon se přisaje k jeho rtům, konečně uvolní jeho ruce. Heechul toho okamžitě využije, obejme tmavovláska kolem krku a přitiskne se na něj.
"Vem si mě." Zopakuje svůj požadavek. Siwon se nenechá víc prosit, stáhne ze sebe zbytek oblečení a vrhne se na Heechula…
S každým přírazem jsou jeho vzdechy hlasitější. Heechul zarývá nehty do jeho ramen, okusuje jeho ucho, saje kůži na jeho krku a dlouhé vlasy šimrají mladšího z nich na rameni.
"Chulie!" vykřikne Siwon a s posledním přírazem vyvrcholí do hnědovláskova těla. Netrvá dlouho a i Heechul vyvrcholí.
Vyklouzne z jeho těla a opře se o jeho rameno.
"Víš, kolik látky už jsi mohl umět?" zašeptá Heechul, přičemž rukama hladí Siwonova záda.
"Hodně?" zkusí to Siwon. Heechul se ušklíbne.
"Jo, hodně."
"Když propadnu," políbí jej na krk."budeš mě doučovat i nadále?" zeptá se.
"Vyplatí se mi to?"
"Rozhodně ano."
 


Komentáře

1 Nana | Web | 5. listopadu 2011 v 20:09 | Reagovat

Úplne dokonalá poviedka...len by ma zaujímalo pri akej reklame ťa toto napadlo XD? Už sa neviem dočkať na ďalšiu tvoju poviedku:).

2 Gaby | Web | 5. listopadu 2011 v 20:14 | Reagovat

Hehe :D dokonalost sama :))

3 Terry | Web | 5. listopadu 2011 v 20:42 | Reagovat

Naprosto dokonalé! :) Jenom - co to bylo prosim tě za reklamu, díky které si stvořila tuhle úžasnou povídku? :D

4 Hanako Hyuuga | E-mail | Web | 5. listopadu 2011 v 20:53 | Reagovat

moc děkuju,je to úžasný.Si skvělá spisovatelka a jsem ráda,že si nepodstatnému stvoření jako já napsala takovouhle suprovou povídku.Moc,moc,moc děkuju si zlatá :D ale zajímalo by mě na jakou reklamu si se koukala...

5 Cho Kimmy (조 키미) | Web | 5. listopadu 2011 v 21:27 | Reagovat

preboha, čo to bolo za reklamu potom? :D Inak moc moc sa mi páči, ďalší vynikajúci kúsok do zbierky od teba :) len tak ďalej a privodíš mi smrť :D

6 eSmy | Web | 5. listopadu 2011 v 21:58 | Reagovat

skvelé ako vždy :D ..... k tomu snáď ani nejde niečo dodať :D .... ale takéto doučovanie bioly, hm, to už by bolo niečo iné :D :D :D

7 Hatachi | E-mail | 5. listopadu 2011 v 22:05 | Reagovat

Bože to je ůžasný...

8 amaya | 5. listopadu 2011 v 22:08 | Reagovat

úžasné jako vždy *___* tvoje povídky je opravdu radost číst ♥

9 Nao-chan | Web | 5. listopadu 2011 v 23:15 | Reagovat

bože :D to mě mohlo napadnou, že to byla reklama na kofolu :D jak jinak :D leda, že by to byla reklama na banány, paralen nebo pomerančový džus xD jen škoda, že to nakonec nebylo SiHaeChul :D při větě "Nenechá mě přepadnout. Ale máš pravdu, zasedl si na mě." sem si jen řekla: Ani netušíš, jak doslova, Hae! :D no prostě zase to bylo dokonalý :D už se těším, až si budu moct napsat o povídku já :D ♥

10 Terry | Web | 6. listopadu 2011 v 9:34 | Reagovat

[3]: Tak teď, po shlédnutí reklamy, už plnohodnotně chápu, jak tě to napadlo :D A ještě jednou - úžasná povídka! :)

11 Kaoru | 6. listopadu 2011 v 10:02 | Reagovat

No..heeej..to je užasná povídka..nevím jak to říct prostě užasná..bombová..a uplně užasná...jen by mě zajímalo jestly se siwon něco naučil!..buhaha...ale asi jo..:D.jako Lulo v tomhle jsi vážně jednička!..:D

12 alisandra | Web | 7. listopadu 2011 v 22:03 | Reagovat

Oh, úžasná povídka xD Ač korejce stále nijak nemusím , slash na ně se mi docela zamlouvá xD

13 keishatko | Web | 21. listopadu 2011 v 1:30 | Reagovat

také doučovanie by som brala aj ja :D :D *nosebleed*

14 syrinox | 19. dubna 2012 v 23:52 | Reagovat

No užasne toto... "slintá jak buldog"

15 lula.lulina | 11. prosince 2012 v 21:19 | Reagovat

tak to bylo..............fakt boží,ale úplně maximálně-fakt skvělý

16 Martyn | E-mail | 15. ledna 2013 v 9:38 | Reagovat

ve škole a pravidelně???? no né ty jsi úžasná!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~