Balzám na duši

12. listopadu 2011 v 0:36 | Luli(na) |  SuJu povídky
Uhn, děcka, jako, to, jak mi dnes ve škole hrabalo, to snad ani nejde, prostě... zkoušeli jste někdy znásilnit gumu tužkou? A zkoušeli jste někdy vypít kyselinu? No... tak jako, myslím, že po dnešku už do té školy nevkročím...radši... He...hehe.... no... to je jedno... taky jsem dnes zašla ke Keigh, co zas dopadlo totálně šíleně, jako vždycky... No a když jsem přišla domů, přepadla mě psací nálada a tak nějak mi byl vnuknutý nápad napsat něco na EunHae, tak jsem zašrotovala v mozku a splašila tuhle povídku, nic moc, páš tak nějak usínám, ale jako, líbí se mi. Opravd se mi líbí... je taková... no... ňuní a nevinná... :D

Fandom: Super Junior
Pár: EunHae
Autor: Luli(na)
Žánr: Romantika, shounen-ai
Varování: Psano ve stavu polospánku
Věnování: Povídku věnuju JaeRe, užij si to, zlato moje, snad se tibude povídka líbit. Miluju tě, tak mě nemlať, jo? :DDonghae leží na posteli, v uších mp-trojka, na klíně rozečtená knížka. I přes to, že mu v hlavě zní příjemná melodie, uslyší klapnutí dveří. Vzhlédne od knížky a podívá se na nově příchozí osobu. Uvidí blonďáčka, jak nejistě přešlapuje u dveří, kouše si spodní ret a oči se mu lesknou potlačovanými slzami. Vypne mp-trojku a vytáhne si sluchátka z uší. Eunhyuk se na něj chvíli beze slova dívá, nakonec tiše vzlykne.

"Jsou spolu." Zašeptá s lítostí v hlase. Donghae se nemusí ptát, koho myslí. Je mu to jasné. Eunhyuk mu už dlouho říkal, že se Sungmin chová podivně. Že to mezi ním a Kyuem nějak moc jiskří. Odloží knížku a poklepe na místo vedle sebe. Eunhyuk poslušně přicupitá k posteli a nasáčkuje se k Haemu, který okamžitě nastaví náruč. Hyukie se k němu stulí a hlavu opře o jeho rameno.

"Věděl jsem, že se to dřív nebo později stane. V poslední době to nebylo takové, jako kdysi, dnes mi řekl, že je konec." Začne mluvit, aniž by se na Haeho podíval. Donghae mlčí, hladí Hyuka po zádech a poslouchá. Ví, že když Eunhyuka něco trápí, musí mluvit. Vylít si utrápené srdíčko a podělit se o svou bolest, aby ji tak zmírnil. A on tady byl právě proto, aby si vše vyslechl.

"Já, čekal jsem to a připravoval se na to, že to takhle skončí, ale…" vzlykne, Donghae ho k sobě automaticky přitiskne blíž. "ale, přesto mě to zasáhlo…" po tváři mu stékají slzy a dopadají na Haeho tričko. Hnědovlásek vejde rukou do Hyukieho vlasů a krouživými pohyby se jimi něžně prohrabuje. Hyukie se na chvilinku odmlčí, neví, co říct, pocity se v něm víří jeden přes druhý, neví, jak je správně vyjádřit. Donghae využije tu chvíli a užívá si ten úžasný pocit, kdy může svírat svého Hyukieho v náručí, cítit jeho vůni a vychutnávat si tu blízkost. Cítí blonďáčkovo bijící srdce, jeho slzy máčející jeho hruď a horký dech, který ho šimrá na krku. Zachvěje se. Tak příjemný pocit. Kéž by takhle mohl zůstat napořád.

"Bolí to, Hae. Já… opravdu to bolí, ale… proč mám pocit, že to takhle mělo být? Že prostě nebylo dáno, abychom byli spolu? Proč, když tam moc chci?" zvedne hlavu a zadívá se na Haeho uslzenýma očima.
"Nevím, Hyukie." Zašeptá omluvně a zvedne ruku, aby setřel slzy z Hyukovy tváře. Nemá rád, když to úžasné stvořeníčko brečí. Slzy mu nepřistanou. Palcem vysuší mokré cestičky na jeho tváři, ruku ale nesloží, nechá ji na místě. Jemně jej dlaní pohladí, odhrne pár neposlušných pramínku vlasů, které mu spadají do očí. Usměje se a prstem začne přejíždět po konturách Hyukovy tváře, jako by si chtěl zapamatovat každičký detail jeho tváře, i když ji zná nazpaměť. Nikdy by tu tvář nezapomněl. Nemůže přeci zapomenout na tvář toho, koho tak hluboce miluje.

Eunhyuk se podiví, když jej Hae nepřestává hladit, nic však neříká. Ten dotek je jako balzám. Příjemný a hřejivý… uklidňující. Zavře oči a pohne se tváři proti Haeho dlani. Přitiskne se k ní a užívá si teplo, které z ní sálá. Donghaeho překvapí Hyukova reakce, avšak neprotestuje, je za to rád. Sleduje Hyukieho jemné rysy, dlouhé tmavé řasy, za kterými skrývá ty nejkrásnější oči, jemnou pokožku a plné růžovoučké rty, momentálně pootevřené. Tváří se tak svůdně, aniž by si to uvědomoval. O to krásnější je pak pohled na něj.

"Hyukie." Zašeptá toužebně jeho jméno. Eunhyuk otevře oči, uvědomí si, jak to musí vypadat.
"Promiň." Vyhrkne a chce se od něj odtáhnout, Hae ale nevypadá, že by měl v plánu pustit ho ze své náruče.
"Za co se omlouváš?" zamrká překvapeně Hae, nevšiml si, že by mu Hyukie něco provedl.
"Otírám se tu o tebe jako nějaká kočka…"
Donghae se usměje a ještě naposled přejede dlaní po Hyukieho tváři.
"Spíš jako kotě. Malé roztomilé koťátko." Řekne a chytne blonďáčka za bradu.

Eunhyukovi chvíli trvá, než pochopí, co mu to Hae vlastně řekl. Neví, jestli to má brát jako lichotku, no i tak se mu do tváří nahrne rudá barva. Donghae má co dělat, aby se na něj nevrhnul. Pohled na roztomile rudnoucího blonďáčka je přímo pohled pro bohy. Nedokáže díl odolávat touze políbit ty krásné růžovoučké rty. Chytí Hyukieho za zátylek a přitáhne si jeho tvář těsně k sobě.
"Donghae?" zašeptá nechápavě Eunhyuk a chce se odtáhnout, Hae jej ale nenechá. Svými rty se otře o ty Hyukovy. Elektrizující pocit projede celým jeho tělem. Tuhle chvíli si představoval tak dlouho. A teď se mu splnila.
"Hyukie." Vydechne. Jemně přejíždí po blonďáčkových rtech, lehounce se o ně otírá a nakonec se k nim přisaje. Měkce a toužebně.

"Hae, co to děláš?" Eunhyukovi se podaří odtáhnut se od něj a tázavě se mu zadívá do očí.
"Máš mě rád, Hyukie?" zeptá se Hae, jeho tvář si pořád přidržuje v těsné blízkosti.
"Já… mám tě rád, ale…" Víc říct nestihne, jelikož hnědovlásek se opět zmocní jeho rtů. Líbá jej něžně, pohrává si s jeho rtíky, slabě je skousne, čímž vyloudí s Hyukieho úst tichounké zaskučení.
"Víc nepotřebuji." Zašeptá do jeho rtů a jemně jej zatlačí do peřin.
"H…hae!" vyjekne blonďáček, rukama se zapře o Haeho hruď pokusí se ho od sebe odtlačit. "Hae, tohle… tohle já nechci."
"Pšššt." Donghae uchopí jeho ruce do dlaní a přitiskne mu je podél hlavy do polštáře. "Já nehodlám udělat nic, co bys sám nechtěl. Nikdy bych neudělal něco proti tvé vůli, nikdy. Miluju tě, Hyukie."
Eunhyuk vytřeští oči.
"C…cože?"
"Řekl jsem, miluju tě." Zopakuje Hae. "Chci, abys to věděl. Že žiju jen pro tebe a nehodlám se tě vzdát, ne teď, když vím, že můžeš být můj."
"Hae, ale já…" snaží se jej zastavit Hyukie, Hae jej ale zastaví.
"Já vím. Nechci po tobě, abys mě miloval. Ne hned. Možná časem… jen mi dovol dokázat ti, co pro mě znamenáš." Šeptá mu do ouška, které následně skousne. "Chci se jen mazlit, chci cítit tvou blízkost, nic víc…slibuju." Vtiskne mu něžný polibek na čelo, na nos, poté na rty. Obkrouží je jazykem a jemně za ně zatahá zoubky. Eunhyuk se ještě chvíli snaží bránit, nakonec se ale podvolí. Touha po něčí náruči je silnější, než on. Potřebuje teď někoho, kdo by jej zbavil bolesti.
Donghae pustí jeho ruce a aby se mohl věnovat jeho tělu. Dlaní zajede pod jeho tričko a krouživými pohyby hladí jeho bříško. Nic víc si nedovolí. Chce dodržet, co slíbil. Zatlačí jazykem na Hyukieho rty, touží jej ochutnat. Hyukie chvíli váhá, nakonec ale pootevře rty a vpustí hnědovláska dovnitř. Tiše vzdechne, když se Hae dotkne jeho jazyka. Neodolá a do polibku se zapojí. Obejme jej rukama klem krku a přitiskne jej blíž k sobě. Haeho doteky jsou mu více než příjemné, udivuje ho, jak moc příjemné. Z jeho rtů unikne další tichý sten. Donghae pečlivě prozkoumá každé zákoutí jeho úst, saje jeho rtíky, mazlí se s nimi a jemně je hryže. Když se od něj odtáhne, jsou Hyukieho rty napuchlé a ještě růžovější, než obyčejně. Přejde po nich palcem.
"Jsi tak krásný, Hyukie." V očích se mu odráží láska k té dokonalé bytosti, pro kterou by zemřel. Lehne si vedle něj a přitáhne si ho do náruče. Rukou vjede pod jeho tričko a hladí jej po zádech. Eunhyuk tiše zavrní a přitiskne se k němu. V tu chvíli je mu tak dobře…
Hnědovlásek přejíždí dlaní po jeho horké kůži, zasypává jeho tvář něžnými polibky a šeptá slůvka lásky, která hřejí u srdce. Hyukie zavře oči a zaboří tvář do Haeho hrudi. Cítí teplo jeho těla a tlukot jeho srdce a… má pocit, že takhle to má být… že takhle je to správně… že teď je vše v pořádku…. Usne. Pokojným a klidným spánkem, hýčkán něžnými doteky kluka…kterého jednou bude milovat…
 


Komentáře

1 keishatko | Web | 12. listopadu 2011 v 0:46 | Reagovat

to bolo krásne...aj ja chcem v polospánku niečo také napísať :) nádhera

2 Terry | Web | 12. listopadu 2011 v 0:50 | Reagovat

Jůůůůů to je tááák slaďoučkýý ♥.♥ Hrozně se ti to povedlo, byť jsi to psala, jak píšeš, v polospánku ^^ Nádherné, roztomilé, překrásné ^♥^

3 JaeRa | Web | 12. listopadu 2011 v 1:21 | Reagovat

jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů............................................. kyááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá.... nádherný nádherný nádherný.... muhíííííííííííííííííííííí... moc ti děkuji zlatíčko moje... moc moc tě miluju .... hehe :D

4 Hanako Hyuuga | E-mail | Web | 12. listopadu 2011 v 9:28 | Reagovat

moc hezký a roztomilí:D

5 Kaoru | 12. listopadu 2011 v 10:20 | Reagovat

V polospánku...nekecáš ty luelo..:D..NÁHODOU je to tak kwásný!!!...jááko já hci taky umět takhle psát...buhehe!!...:D....jako??..to není fér...já to taky chci umět..je to užasný krásný bezvadný..woow!!..:D

6 Hatachi | 12. listopadu 2011 v 10:56 | Reagovat

To je tak krásné,něžné,prostě kawai... Jestliže takhle píšeš v polospánku,tak teda klobouk dolů...

7 eSmy | Web | 12. listopadu 2011 v 11:56 | Reagovat

krásne :) .... proste... krásne, niečo také mi tu chýbalo :) .... neviem, čo iné napísať... nemám talent na zmysluplné komentáre :)

8 Lee Hyumi | E-mail | Web | 12. listopadu 2011 v 15:38 | Reagovat

ty se nikdy nezastavis a to je dobre! :D

9 Nao-chan | Web | 12. listopadu 2011 v 16:03 | Reagovat

tohle už je tvoje několikátá povídka psaná v polospánku...a víš ty co? Ty psané v polospánku jsou nejlepší! :D né, že by ty ostatní nebyly, ale tyto jsou prostě takové...víc romantické? :D mám je nejradši :D v polospánku bys měla psát častěji :)

10 ElenEstel | 12. listopadu 2011 v 19:54 | Reagovat

wow je to úchvatný

11 syrinox | 25. ledna 2012 v 15:58 | Reagovat

Nádherný... Opravdu překrásný

12 takehochan | Web | 30. ledna 2012 v 18:33 | Reagovat

páni to bylo tááák romantický *.*

13 Karin | 5. března 2014 v 22:43 | Reagovat

To bylo miloučké.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~